Dokter Mary Verghese I fï? Arnhem organiseert weer orgeldagen l A J NOS wil begrip kweken bij Kamer Documentaire over ontdekker Vitus Bering Theo Olof praat met dr. Jaap Wisse Teleac volgt schaakpartijen in Reykjavik Radioprogramma u over dichter r Chris J. van Geel JSnji f - Peggy Lee en de freule in KRO's holiday Minister Essed in Achter het Nieuws Andrea in reprise Vreemdsoortig Hulp aan Bangladesj TROUW/KWARTET DINSDAG II JULI 1972 Binnenland radio-lv Tl MARY PERKINS MCMMA 'NDE GOUDE GAPER door W. VAN DB HULST; plaatje» van W. G VAN DE HIJLST Jr 175. Het regende zweepslagen op zijn arme rug. wilde paarden sprongen om hem heen; de punt van een scherpe lans kwam al gevaarlijk dicht bij zijn lange oren. Hij bleef tóch koppig staan midden op het pad en sloeg, sloeg, dat het zand van de weg op vloog onder zijn kleine hoeven. En toen kwam Scheve Tinus aanhollen uit het bos, zo snel zijn oude benen dat maar toelieten. Hij was altijd een kalm en rustig en heel gemoedelijk mannetje; maar als er iemand zijn oude Hans, zijn beste vrind, kwaad deed, begon zijn bloed te koken. Halt, halt!'schreeuwde hij z'n bei de armen gebiedend in de hoogte. En zo was hij in enkele ogenblikken de tweede die 't machtig keizerlijk leger durfde aanvallen. 'Halt! zeg ik jullie!' 't Werd een wonderlijke warwinkel zo plotseling in de stille boslaan. Nijdig geschreeuw; gelach; sabels werden ge trokken; lansen geveld. Hoe kon dat machtige, prachtige leger van de kei zer, en dat nog wel onder bevel van de hoge Maarschalk-zèlf, nu stilstaan voor een oude ezel en een oude boer, zelf nog groter ezel dan zijn beest? KARELTJE KNETTER EN DE BLAUWGERUITE KIEL 12-197 Het was werkelijk een vreemd geval met Lothar de helderziende Deze vreemde en mysterieuze kerel beschikt blijkbaar over ongekende ma gische krachten, want het ongelofelij ke is waar: Hij kon onder water net zo gemakkelijk ademen als Neef Teu- nis, Aquamanjntje of Marelac Usvir Hij rende nu met grote stappen over de zeebodem voorwaarts en liet een baan van schuimende luchtbellen achter z ch. zodat het net was of er een torpedo door het water sneed. Zo duurde het dus niet lang of hij be- FERDNAND reikte de ingang van de verblijven van Neef Teunis. Rex Sub Agua. De deur stond daar nog steeds open en de vermomde helderziende kon dus ongehinderd binnentreden. In de hal lag nog altijd de gestalte van de oude dienaar Marelac Usvir. Slap lag hij op zijn rug en slechts het kleine rijtje luchtbelletjes, dat aan zijn mond ont snapte, toonde aan, dat er nog leven m de kerel school. Maar Lothar had geen tijd voor hem. 'Voort moet ik, voort, voort', peinsde hij. "Voort om redding te brengen, waar ondergang dreigt. Edoch, wees gerust goede ou de dienaar, want ook voor u is redding reeds nabij. Immers zij, die jong is als de ochtendzon en blond als de dauw op zomergraan zal dat doen wat ik haar beveel. Doch nu voort, voort, voort! Op naar de plaati des onheils!' De helderziende had dus kennelijk de activiteiten van Aquamarijntje op het oog. Welnu, dit meisje was er op het moment naar aan toe. Ze klaagde steen en been en zelfs in die grote, zilte, natte zee biggelden nog ziltere tranen haar in stromen over de wan gen. Ze was wanhopig. Van onze radio- en tv-redactie HILVERSUM De voorzitters van de fracties in de Tweede Kamer kun nen een schrijven tegemoet zien waar in de NOS uiteenzet wat deze omroep- stichting ertoe heeft gedreven de om roepbijdrage drastisch te willen ver hogen. De raad van beheer wil in de Kamer begrip kweken voor het NOS- standpunt. Deze brief, waarvan de inhoud bij het ter perse gaan van onze krant nog niet bekend was, is een reactie op de verwijten, die Ka merleden hebben gemaakt als zouden de omroepen niet efficiënt werken. Dit werd gedaan tijdens het debat over de pers. Van onze radio- en tv-redactie HILVERSUM De NCRV zendt van avond een documentaire uit over Vi tus Bering. Deze ontdekte in 1734 de St. Lawrencezeestraat. Ook was hij de eerste die voet aan wal zette op het eiland dat sindsdien zijn naam draagt: Beringeiland. Maar het bekendst is zijn ontdekking van de verbinding tussen de Grote Oceaan en Noordelij ke IJszee die nu ook de Beringstraat wordt genoemd. Tot vandaag een smalle strook water, die twee werel den scheidt: Amerika, Azië, Rusland, Alaska en Siberië. Door jarenlange ontdekkingsreizen dwars door Siberië kon Vitus Bering dat gebied in kaart berengen. Zijn laatste reis was een zeereis. In 1741 stierf hij op 61-jarige leeftijd. Het verhaal van zijn tocht vol heldendom en zeemanschap wordt gereconstru eerd aan de hand van oude kaarten en etsen, die elk voor zich een beeld geven van de primitieve omstandighe den waaronder deze pioniers geleefd en gewerkt hebben. Vitus Bering was van Deense nationa liteit en in dienst van de Russische marine. Van onze radio- en tv-redactie HILVERSUM In het veertiendaag se KRO-radioprogramma 'zeg me wat ge draait*, waarin Theo Olof praat met een verzamelaar van platen en daaruit een keuze Jaat horen, heeft de presen tator vanavond dr. Jaap Wisse op bezoek. Uit de platenverzameling van dr. Wisse hoort men muziek van Mo zart, Schubert en Bach, uitgevoerd door Solomon, Furtwangler en het Hongaarse strijkkwartet. Ondanks het feit dat de Surinaamse minister van opbouw dr. ir. F Essed van mening is dat er sprake is van een relatieve vermindering van de Nederlandse ontwikkelingshulp en het Nederlandse standpunt dat er vol doende fondsen zijn, maar dat er een versnelling van de economische ont wikkeling in Suriname nodig is, zijn gisteren de Surinaamse ministers Es sed en Radhakishun en ir. P. J. Lardinois tot overeenstemming geko men over de uitvoering van ontwikke lingsprojecten in Suriname, de finan ciering en de ontwikkeling van West- Suriname. Overeenkomstig het gisteren geteken de protocol blijkt de mogelijkheid te bestaan, dat zonder de bijdrage van Nederland aan het Europees ontwik kelingsfonds van de EEG van nfl 50 miljoen, in de periode van 1972 tot 1976 ontwikkelingsprojecten in Suri name worden gefinancierd tot een totaal bedrag van nfl 845 miljoen gulden. Van onze radio- en tv-redactie UTRECHT Onder voorbehoud, dat de schaakmarathon tussen Spassky en Fischer vandaag werkelijk begint, zal Teleac vanavond een schaakcursus be ginnen, die regelmatig op het scherm komt en pas wordt afgesloten op 24 augustus. Prof. dr. Max Euwe en W. J. Muh- ring, directeur van het rijkscomputer centrum, zullen de partijen van Spassky en Fischer naspelen en analy ses van de belangrijkste zetten geven. Het is de bedoeling, dat Teleac vana vond uitzendt van 22.45 tot 23.15 uur via Nederland 1 .In totaal zullen er twintig uitzendingen worden gewijd aan de schaakmarathon door D. C. Wilson Neen, niet het enige. Geest en ziel waren eveneens wapenen! Fn ook daarmee streed ze, heftig, zonder ge luid. Het lot. het leven. God hoe je het ook wilde noemen, het was niet rechtvaardig Van haar, die bereid was alles te geven, was nu alles genomen ZIJ had veel beter kunnen sterven, dan zoals nu In leven te blijven Tranen van pijn. woede, wan hoop. mengden zich met het zweet Haar keel werd verscheurd door ge luidloos snikken Het was haar een voudig onmogelijk te geloven dat zij haar benen niet kon dwingen haar te gehoorzamen' Koortsachtig concen treerde ze zich met haar gehele wezen daarop Ze stelde rich voor hoe ze bewogen, hoe ze onvermoeibaar over het pad tussen de palmen renden, hoe ze langs de geschubde stammen om hoog klauterden, over een hindernis sprongen haastig zich repten over de ziekenhuiswaranda's Door welke won- derkunst was die beweging tot stand gekomen? Haar benen waren er nog. haar geest haar spieren Ze putte al haar wilskracht uit. strekte en spande elke spier. lot het laken onder haar hoofd doomat was vai de inspanning Het baatte niet. Haar benen waren net twee dode boomstammen. Mettertijd ebde haar verzet weg. Haar verstand begon te werken. Laminecto- mie. De wervelkolom was beschadigd, zeker. Maar misschien niet onherstel baar Door de verwijdering van de wervelbogeo zou de druk verminde ren. Gods goedheid was groot. Hem kon ze vertrouwen. Hij wilde Immers het beste voor zijn kinderen. Zij zou, zij mocht de hoop niet opgeven 's Morgens vroeg bracht rij het op flauw naar Anima te glimlachen Nu had ze de kracht niet het zelf uiteen te zetten, en daarom vroeg ze G nanamini haar moeder de bijzonder heden van de ongreep te verklaren 'Nallathu, dat is goed', verzekerde zij Amma. Dokter Gwenda Lewis, de Jonge En gelse narcotiseur. kwam binnen Met haar opgewekte stem en veerkrachtige stap vulde ze de kamer als gewoonlijk met aantekelijkee nergie mi optimis me. 'Ik zal pal naast je staan', beloofde ze met een stralende lach. 'We vechten allemaal met je mee En denk eraan. Mary, wat er ook gebeurt, het leven is altijd belangwekkend en waard ge leefd te worden'. Mar> keek haar vriendelijk aan. maar ie wis niet zonder lichte wrevel. Ze had de nei ging tegen te werpen: houd Je mond maar, wat weet jij ervan? Je hebt gezonde benen! Op de een of andere wijze kwamen die woorden haar bekend voor. De operatie werd verricht, het wach ten ving aan. Men hoopte door de druk op het ruggemerg te verminde ren te bereiken dat de functies ervan rich zouden herstellen. Elke dag kwam dokter Chandy of een van zijn collega's voor onderzoek. Ze contro leerden of het gevoel al terugkeerde. Eerst gebruikten ze een plukj watten bij de aanraking. 'Doe de ogen eens dicht. En vertel me nj eens voelt u dit?' Marij kneep de oogleden stijf dicht, tot het pijn deed. 'Neen'. 'En dit'" Ze hield de adem in. spande de spie ren van armen en schouders, en spit ste als het ware de oren, in de hoop dat enig gevoel tot haar zou doordrin gen 'Neen'. Dan probeerden ze het met een naald. 'Goed. Ontspan u eens. Kunt u dit voelen?' Nieuwe momenten van grote span ning. 'Neen'. 'En dit?' O! Nu was er toch de gewaarwording van een lichte prik. 'Ik..weet het niet precies. In haar aderen bonsde het heftig, tot ze tot de onthutsende ontdekking kwam dat ze het steken in haar wang had gevoeld. 'Nee, nog niet'. Kurk droog was haar keel. 'Probeer het nog eens'. 'Dat doen we, dokter. Voelt u nu nog niets?' 'Neen, neen'. 'Het vergt tijd, en u weet dat uit dit onderzoek nog geen eindconclusie kan worden getrokken. Morgen, misschien- Morgen. Wat betekende een dag meer of min der? Afgezien van de afwisseling van licht en duisternis merkte Mary niet wanneer er een dag verlopen was. Zij mat de tijd anders: aan de tussenpo zen tussen het pijnlijke verbinden van haar wang. aan het komen an een verpleegster om. tweemaal daags, haar bed op te schudden. De nacht was niet langer: duisternis en slaap. Het was de grenzeloze leegte waarin ze lag, op haar rug. vaak klaarwakker, zonder zich te kunnen omdraaien. De bewegingloosheid was nog het moeilijkst te verdragen. Op haar zij kon ze niet liggen, en vanwege de verwondingen aan het gericht kon ze het niet langer dan een uur volhou den het hoofd in een andere houding te leggen, waarbij haar voorhoofd dan rustte op een tot dat deel aangebrach te metalen steun. Haar nek moest ze vrijwel volledig stijf houden om te voorkomen dat haar wervelkolom zou verdraaien. fWordt vervolgd) C~3 Van een onzer verslaggevers ARNHEM In september worden in Arnhem voor de vijfde maal de internationale orgeldagen Rijnstreek gehouden. Belangrijkste gebeurtenis in dit kader is weer het interpretatieconcours dat op zaterdag 23 en maandag 25 september wordt gehouden op het Strumphlerorgel in de Arnhemse Eusebiuskerk. Van onze radio- en tv-redactie HILVERSUM 'Onder de titelj handen vol aan niets' zendt de KB radio vanavond een programmaj over het werk van Chris J. Geel. \f deze Nederlandse dichter, die ji werk een poging doet dichter naarl 'werkelijkheid' toe te gaan door il onderwerpen zo scherp mogelijk! observeren en zijn observatie i den om te zetten, verscheen 'Spinroc en andere verzien, door 'Uit de hoge boom geschrevf (1967) en 'Het zinrijk' (1971). In 1! versoheen 'Kraaien tellen tot geschreven door Chris J. van samen met G. Brands. Hieraan neemt een achttal organisten uit Duitsland, Frankrijk, Zwitserland en Nederland deel. De maximum leer tijd is 35 jaar. In de jury zitten ditmaal prof. Anton Heiller uit Oosten rijk, Mare Schaeffer uit Frankrijk en Adriaan Engels uit Nederland. De internationale orgeldagen Rijn streek worden sinds. 1964 om de twee jaar in Arnhem gehouden. Ze zijn intussen uitgegroeid tot een bijna niet meer weg te denken traditie, waarvoor relatief grote belangstelling bestaat. In 1970 waren er meer dan 4000 bezoekers, waaronder vele jonge ren. Aan het concours nemen deel de Nederlanders: Gert Oost uit Bunnik en Kees van Eersel uit Vlaardingen, de Zwitsers Bernard Heiniger, Heiner Kühner, en Christopher Wartenwei- ler, de Duitsers Andreas Schröder en Wolfgang Rilbsan en als enige vrouw de Frangaise Raphaëlle Garreau de Labarra. Voorafgaande aan het concours is er op vrijdag 22 september een werkcollege voor de deelnemers en een concert voor jongeren. Het laatste wordt onder auspiciën van het Cultu reel Jongeren Paspoort verzorgd door de groep Ekseption. Om ook de streek rond Arnhem er bij te betrekken, geven de organisten acht concerten in Gelderland (o.a. Nijmegen, Zutphen, Wageningen en Bronkhorst) en vier in de Duitse Rijnstreek. De winnaar van het con cours ontvangt duizend gulden, plus de uitnodiging om in 1973 enkele concer ten te geven op belangrijke Neder landse orgels. Samenstelling van dit program Wies Roosenschoon, met medewerkt van Elly de Waard, G. Brands f prof. dr. R. A. J. van Lier. gedichten worden voorgelezen door| dichter zelf. W? Van onze radio- en tv-redactie HILVERSUM In het KRO-radiopro- gramma 'holiday-interlokaal' dat tij dens de maand juli de programma's 'interlokaal op dinsdag en op vrijdag' vervangt, geeft vanmiddag Manus Wil- lemsen, hoofd van de afdeling van de KRO-radio, zijn muzikale voorkeur in het programma 'op de andere toer.' Na een wandeling door operetteland wordt een muzikaal portret gegeven van de Amerikaanse zangeres Peggy Lee. 'Holiday-interlokaal' wordt beslo ten met de herhaling van het vraagge sprek, dat Jacques van Kollenburg op 21 maart van dit jaar had met freule Wittewaal van Stoetwegen, die op dat moment al niet meer in de Tweede Kamer zat. In dit gesprek geeft zij o.a. haar mening over het wekelijks voor de televisie interviewen van de minister-president en haalt zij herin neringen op uit haar jeugd. Van onze radio- en tv-redactie HILVERSUM In het VARA-pro- gramma Achter het Nieuws, heeft Ben Eikerbout vanavond een inter view met ir. Frank Essed, minister van opbouw in Suriname. De minister ontvouwt daarin een alternatief voor de Bijlmermeer als opvangcentrum voor Surinamers. Voorts spreekt de heer Essed over zijn ideeën over een gemenebest-rege ling, die eventueel de koninkrijksre geling zal moeten vervangen. Daarna zendt Achter het Nieuws een BBC- reportage uit over de gistende situatie in Zuid-Afrika. In een reprise van het optreden van de prijswinnaars in de NC talentenjacht 'Haal het doek maar op', zingt vanavond Andrea Breda. Een avond televisie-kijken brengt je soms tot de conclusie, dat het menselijk ras vreemsoortiger en zelfs weerzin wekkender kan zijn dan welk verschijn sel ook op deze aarde. Uit Noord-ler- land komen nu wel zeer onheilspellen de berichten over een mogelijke bur geroorlog. Godsdienstwaanzin benevelt de breinen; katholieke wapendragers bekruisen zich en gewapende, sinister vermomde protestanten spreken een gebed uit en in de naam van dezelfde God blazen ze elkaar het levenslicht uit. Het is beschamend dat de geza menlijke christenheid in Europa niet bij machte (of niet van zins) is aan deze hemeltergende toestand eens en vooral een eind te maken. Terwijl de leren elkaar als schietschijf gebruiken, trekken talloze Nederlan ders naar Spanje om, zoals AVRO's Televizier liet zien, in drommen neer te strijken in Torremolinos. Zij schij nen weinig belangstelling te hebben voor het land, zijn cultuur en zijn be woners, maar verplaatsten domweg hun hele manier van leven naar een plek met meer zon. Daarom eten ze het liefst patatten en doppertjes met een biefstukje, want als ze zich aan vreemd voedsel wagen, krijgen ze prompt diar ree. De ziekte schijnt zo vaak voor te ko men, dat veel Nederlanders zich ziek eten aan diarree-bestrijdende middel tjes en daar krijgen ze dan weer diar ree van. Alles bij elkaar aanleiding te Van onze Haagse redactie DEN HAAG In ons bericht van gisteren over de hulp aan Bangla-desj stond abusievelijk vermeld dat minis ter Boertien (ontwikkelingshulp) daarvoor 10.000 als eerste bedrag ter beschikking had gesteld. Dit moet 100.000 zijn. 1 Radio vandaag HILVERSUM I KRO: 7.00 Nws. 7.02 Het levende woord. 741 Frhn?aBl?Sriu: WaSS mUZ (7'30 NwS^ 7.41 Echo). 8.10 Hoera vakantie.-: Jeugduitz .2rT*7J,en^n^cv8 3.0 £?ws 8 41 Moeders wtl Is wer. 10.00 (S) Aubade: promenade-ork. met zangsol.: operaconc. (10.30 Nws). n.on y.fj ,ZieAen(CW30 Bejaardenprogr. 1155 Med. 12.00 (S) Van twaalf tot twee: gevar. progr. (12.22 WIJ van het land; 12.26 Med. !.v-b„' 'a"d- er> tulnb.; 12 30 Nws: 12.41 Echo: 13.00 Raden maar). 14.00 Plakboek: Jeugdva- kantleprogr. 14.30 (S) Holiday - interlokaal muz. vakantleprogr. (15.30 Nws: 16.00 Inter view). Overheldsvnorl.: 17.00 Werkgelegen heid en sociale voorzieningen op de Ned Antillen. KRO: 17.10 (S) Metropole Ork 17.20 V.d. kinderen. 17.30 Nws. 1.732 Echo. 13.00 Vakantietoeslag: licht progr. 18.30 Nws. 18.41 Echo 18.50 Lichte muz. 19.00 (S) Musicerende dilettanten: vrouwenkoor. 19.30 De zingende kerk: nieuwere liturgische go- zangen. 20.00 (S) Zeg me wat ge draalt: Interview en klass. gramm.muz. 21.00 (S) Indentleke tweellngboers, hoorspel. 21.50 S) Klass. symfonische muz. 22.25 Overweging. 22.30 Nws. 22.40 (S) Lichte gramm.muz. 22.50 TV vandaag Amerikaanse grapefruit 2 grapefruits 1 kopje cornflakes 4 eetl. bruine basterd 1 eetl. boter 2 eetl. sherry frambozenjam Snijd de vruchten in tweeën en maak het vruchtvlees los. Zet de helf ten in een vuurvaste schaal en drup pel de sherry over de grapefruits. Rol de cornflakes fijn en vermeng deze met de suiker. Verdeel dit mengsel over de vruchten en doe er wat gesmolten boter over. Een minuut of tien in de oven zetten en blijven opletten, want met teveel bovenwarm- te wordt de cornflakes snel zwart Garneren met wat frambozenjam. Menutip: Varkenslapjes, gebakken aar dappelen, diepvriesspinazie, Ameri kaanse grapefruit. NEDERLAND I NOS 12.30 Rep. Democratie Con ventie in Miami NOS 18.45 Brigadier Dog 18.55 Journaal NCRV 19.05 Foliyfoot, TV-serie 19.30 Mijn idee 20.00 Journaal 20.21 Hier en Nu 21.00 Haal het doek maar op, talentenjacht 22.00 Vitus Bering - de man van de Beringstraat, doe. 22.30 Koorzang 22.40 Journaal NEDERLAND II NOS 17.55 tour de France en rep. Democratische Con ventie in Miami over om een hoge deskundige op j gebied van de volksgezondheid tr de camera te vragen. Ik vermoed, de misère zelden in het uithef voedsel schuilt, maar in de overmd verhitting of afkoeling, bijvoorblm door het te schielijk drinken vanl koude dranken als je verhit bent. er wordt natuurlijk van alles en wat door elkaar gegeten, want je bfcrf op vakantie. Vreemd, dat niet de derwetse norittabletten en de gen m terde boterham als huismiddeltjes (i den genoemd. na Heel vreemde vogels lopen ook het eigen land los rond. Ze colpot ds ren met kalenders van 2,50 per s le en zeggen dat de opbrengst beste ar is voor dierenambulances. Televii ira deed uit de doeken, dat het groet ec deel van de riks aan strijkstok eg blijft hangen. Gladde jongens we toch telkens weer een ander arbei led veld te ontdekken om mens en dier et te lichten. mi Van de manier, waarop tijdens er Knokke-festival de cijfers tot sU 1. komen, begrijp ik niets. Niern sl schijnt het nuttig te vinden dit t> eel de kijkers uit te leggen. De crite ge voor de beoordeling onttrekken :n ook al aan de nor-male waarnemi 'er Een talent als de Portugese Tonu nili werd zeer beslist onder gewaar det oki terwijl een Roemeense zangeres r k een sentimentele verbastering van i we, Ave Mariazich royaler beloond zag. nst ige ge Echo. 23.15 Voer voor vogels: licht pr met muz. 23.55-24 00 Nws. HILVERSUM II *Vn° 7 Nws 711 Ochicndgymn. I bi.»,,? gaatje, met o.a. om I ?™,,!>n»,RadloJournaal 8 50 Morgenwijd! '5gramm. platen. (9.35 Watert Sl. wd- *leu,erï- 10.10 Arbeidsvitamü <11.00 Nws) 11.30 Rondom 12: progr. U vrouw. (11.55 Beursber.) 12 30 Overtel voorl.ultz. v.d. landb 12.40 Knipper 13 00 Nws. is.ll Radiojournaal 13.30 Kerkorgrlconc. 14.00 Jumbo Set, muz. en I NOS- 15.00 (S) Zoeklicht op Ned.: i comm. uit alle delen van het land c muz. (16.00 Nws). AVRO: 17.00 Mobiel: beweeglijk progr. voor beweeglijke mem (17.55 Med.) (18.00 Nws: 18.11 Radiojournaal). 19.00 Jazz spectrum: oude en mod. Jazz, 1! Paris vous parle: de gesproken brief Parijs. 19.30 Vanavond: gevar. progr. (II1 Nws). 22.00 Trefpunt: beschouwingen e f act. zaken. 22.20 Vanavond laat: licht pn met act. (22.55 Med.; 23.00 Nws: JI Radiojournaal). 23.55 - 24 00 Nws. (M 22.25-22.30 De Ronde van Frankrijk). HILVERSUM III VARA: 7.00 Nws. 7 02 Dag dinsdag. Nws. 8.02 Onderweg. 9.00 Nws. 9.03 Plai v.d. pep. (10 00 Nws). 11.00 Nws. 11.03 I opvallend vrolijke gevar. visite. (12.00 N* NOS: 13.00 Nws. 13.03-18.00 Radio Tour Franco. (14.00, 15.00. 18.00 Nws). NOS 18.45 Brigadier Dog 18.55 Journaal VARA 19.05 Zomaar 'n Zomeravond 20.00 Journaal 20.20 Zomaar 'n Zomer avond (verv.) 21.00 McCloud, TV-film 22.15 Achter het nws 22.55 Journaal DUITSLAND I 10.00 Nws. 10.05 Journaal van gister»' 10 30 Die drel Gesichter der Tamara Bi 13.00-13 20 Journaal. 16.15 Nws. 16.20 I film 17.05 V.d. kinderen 17.20 Klnderfl 17.45 Klnderprogr. 17.55 Nws. (Reg. progr.: NDR: 18.00 Inf. Act. 18.45 Zandmannetje. 18.55 Noi mag. 19.26 Butler Parker. 19.59 Progr. oi WDR: 18.00 Rcg. nws. 18.10 Butler Part 18.40 Hier und Heute. 19.15 V d. kinds» 19 25 Fllmrep). 20.00 Journaal en weerl - 15 Fllmportrot. 21.00 Frauen drl films. 22.40 Journaal, comm. en v 23.00 Filmverslag Tour de France. DUITSLAND II 17.30 Nws en weerber. 17.35 Voor kijkers. Aansl.: llefdadlgheldsoproep. 18.05 Act. en muz. 18.35 Amusem.prt 19 10 Mlnl-Max. 19.45 Nws. act en weer* .'ii 15 Doe. progr. en kort nw« Ji oo D* 21 50 Fllmrep 22.35 Nws. weerber. en 22.50-0.20 Die Stunde des Wolft, film COPYRIGHT STUDIO AVAN 1

Nieuwe Leidsche Courant | 1972 | | pagina 4