Niveau honkbal niet omhoog J ury-beslissingen kosten Imhoff titel Herstel van Nederlandse ploeg via twee overwinningen in weekeinde Leo de Wolff overleden Van der Sluis motorcrosser weer snelste Familieberichten TROUW/KWARTET MAANDAG 10 JULI 1972 Sport Klf|l Van onze speciale verslaggever HAARLEM Bij de wereldkampioenschappen honkbal, twee jaar geleden in Columbia gehouden, finishte de Nederlandse ploeg mét aartsvijand Italië op de laatste plaats. Een klassering, die niet eens onder de noemer 'afgang'' geschaard kon worden. Het Amerikaanse honkbal heeft nu eenmaal een natuurlijke voorsprong op de Europese concurrentie, waar honkbal pas in een veel later stadium werd geïntroduceerd. De bedoeling van de trip naar Columbia was vooral het opdoen van ervaring en know-how, waarmee het nationale honkbal naar een hoger niveau kon worden gebracht. Het rendement van die kostbare reis blijkt inmiddels uiterst gering te zijn. Direct resultaat was het advies aan Charles Urbanus, de toenmalige coach, om genoegen te nemen met een positie als B-coach. Urbanus accep teerde dat, maar het is de vraag of zijn vertrek als een positieve ontwik keling kan worden aangemerkt. Im mers, na Columbia kon er geen spre kende vooruitgang van het Nederland se honkbal worden geregistreerd. In het Italiaanse Parma prolongeerde de nationale équipe wel de Europese ti- MEDEMBLIK (ANP) Rodney Pattisson sloeg zijn bemanning Chris Davis enthousiast op de schouders. Voor de zesde maal had het Engelse team de Europese Flying Dutchman-titel veroverd. Zij wa ren de snelsten in dit kampioenschap, dat echter een bittere smaak nalaat. Het gevecht om de Europese titel heeft zich niet alleen door zijn zeilcapaciteiten, maar ook door onhandige beslissingen van de internationale jury voor Pattisson zeer gunstig ontwikkeld. Voor het Nederlandse team Imhoff-Korver waren deze beslissingen de nek slag, die het moreel op de slotdag knakte. De langdurige discussies op vrijdaga vond, waarna uiteindelijk 22 zeilers, die eerst door de jury op een dood spoor waren gemanoeuvreerd, onder druk van vele protesten weer hun finishplaats terugkregen, kreeg nog een vervolg met de behandeling van een protest van o.a. de Hamburger Ulli Libor. die donderdag met vijf andere zeilers te vroeg was geweest bij de start. Op het startschip had de wedstrijdleiding een misleidende ma noeuvre met een vlag gemaakt. Libor greep deze kans aan om zijn diskwali ficatie ongedaan te maken. Na uren lang heen-en-weer-gepraat nam de jury een tweede onbegrijpelijke be slissing: de drie van de zes zeilers, die te vroeg waren geweest en hadden geprotesteerd, kregen hun finishplaat- sen weer terug. Libor, Kolni en HUttner waren tevreden, maar de con currentie was woedend over dit be sluit, dat alleszins aanvechtbaar was. Door deze ontwikkelingen raakte het duo Imhoff-Korver zijn eerste plaats in het klassement kwijt. Vooral Im hoff wond zich enorm op over deze beslissingen van de jury. Voor hem was de lol van het kampioenschap eraf en bovendien hadden deze beslis singen het moreel van de Nederlandse Olympische afgevaardigden aangetast. Daar kwam nog bij, dat de slotrace op zaterdag met heel weinig wind werd gevaren. Ook dit paste niet in het straatje van Imhoff. tel. maar nu, een jaar later, is het duidelijk dat een werkelijke progres sie nog op zich zal laten wachten. Een conclusie, die getrokken kan worden uit de povere resultaten, die werden genoteerd voor de Nederlandse ploeg tijdens de gistermiddag besloten Haar lemse honkbalweek. Beleid Eén excuus: de ploeg was gehandi capt. Hudson John en Boudewijn Maat. beiden optredend als eerste honkman. weigerden zich alsnog te melden bij Ron Fraser. Ondanks en kele initiatieven, die de Amerikaan daartoe ontplooid had. De ook in het slagperk waardevolle spelers voerden als argument aan dat het door de bond gevoerde beleid elke lijn miste en dat er geen sprake van continuïteit was. Vooral Boudewijn Maat, die zich nó Columbia als aanvoerder van de daar aanwezige ploeg veelvuldig heeft ingezet om de belangen van de spe lers te behartigen, tilde zwaar aan de houding van het bondsbestuur. De voorbereiding op de Haarlemse honkbalweek was al tekenend voor de gebrekkige aanpak. Ron Fraser arri veerde pas enkele weken voor het toernooi in Nederland en moest zich toen nog een inzicht in het potentieel honkbaltalent verschaffen. Een week voor de honkbalweek werd de defini tieve selectie geformeerd, die in zeven dagen als een eenheid moest worden gesmeed. Charles Urbanus. de 17-jari- ge debutant: "Dat is natuurlijk tekort. In een dergelijke periode is het on mogelijk om je volledig in te stellen op voordien 'vreemde' spelers.' En Ron Fraser: 'Veel heb ik niet kunnen doen. Mijn voornaamste taak was de ploeg zelfvertrouwen in te praten. omdat ik op verschillende posities veranderingen moest aanbrengen. En het is logisch, dat een speler die normaal als achtervanger fungeert en plotseling wordt gebruikt als eerste honkman zich aanvankelijk niet lek ker voelt. Maar ik was daar wel toe gedwongen. Maat en Hudson John hadden immers afgeschreven. Daarom presenteerde ik Crouwel op het eerste honk. Waar hij het zeker niet slecht heeft gedaan. Evenmin als Fred Bec kers als korte stop en Dassie Rasmijn als rechtsvelder.' Voor Fraser. de ambitieuze coach ('ik hou van opwinding'), kwamen de drie nederlagen op een rij, die Nederland onmiddellijk kreeg te verwerken, hard aan. Hij beloofde steeds, dat de overige wedstrijden in winst zouden worden omgezet. Fraser: 'Ik heb het toch wel gezegd. We hebben de laat ste drie wedstrijden inderdaad gewon nen. Dat heb ik de spelers ook voor speld. Ik moest wel. want de inzin king waar de ploeg mee geconfron teerd werd had een 'geestelijke' oor zaak De instelling was goed, niemand uitgezonderd. Maar, nogmaals, het zelfvertrouwen ontbrak. Ik moest ze van hun kwaliteiten overtuigen.' Het betrekkelijke herstel van Frasers formatie manifesteerde zich vooral in de gisterochtend afgewerkte ontmoeting met de Antilliaanse ploeg. Daags daarvoor was voor de tweede maal afgerekend met het team, dat moest doorgaan als een officiële af vaardiging van Italië. Een overwin ning overigens, waar geen enkele waarde aan mag worden gehecht. Want: honkbal is een typische mooi- weer-sport, en de (waterige) osmtan- digheden waaronder NederlandItalië plaats vond verdienden maar één kwa lificatie: erbarmelijk. De 42 over winning op de Antillianen (in zeven innings) had wél betekenis. Het Pim Mulierstadion was niet bespeelbaar, maar Fraser achtte dit duel zó belang rijk, dat hij voorstelde uit te wijken naar het veld van HCK. Coach Swaen van de Antilliaanse ploeg ging daar mee akkoord. Fraser: 'En dat was bijzonder sympathiek van hem. Hij had immers niets meer te winnen. Zijn ploeg was al eerste geworden. Dit duel was daarom zo interessant, omdat het de opgaande lijn kon on derstrepen. Ik ben erg blij met dit positieve resultaat. De goede mentali teit kwam sterk naar voren. Een ach terstand werd weggewerkt en er werd doorgegaan.' Dót zijn pupillen nog kunnen vechten (Chet Morgen, de Italiaanse coach: 'Pas als de laatste bal gegooid is weet je of de Nederlandse ploeg verslagen is. Die knapen blijven knokken') én de geslaagde presentatie van debutan ten Remmerswaal en Urbanus vormen voor Fraser de meest waardevolle uit komsten van het Haarlemse toernooi. Fraser. die tien jaar geleden figuren als Hoffman en Crouwel ontdekte: 'Kijk, daar ben ik nou gek op. Jonge honkballers naar de top brengen. Ik ben er van overtuigd, dat er voldoen de talent in Nederland is.' Frasers verblijf in Nederland strekt zich uit tot de eerste week van augus tus. Daarnó zal hij zich weer vervoe gen bij zijn 'normale' werkgever, een Amerikaanse universiteit. Fraser: 'Voordat ik vertrek moet ik nog plan nen maken voor de winter. Trainings schema's samenstellen'. Wellicht komt Fraser, een ook in Amerika erkende vakman, zijn ploeg nog tegen in Nica ragua, waar in december de wereld kampioenschappen amateurs zijn ge programmeerd. Fraser: 'In de selectie zullen nog wel wat wijzigingen wor den aangebracht. Misschien kan er van Richardson wel een goede eerste honkman gemaakt worden. Daar zie ik mogelijkheden voor. In deze maand wil ik bovendien naar nieuw talent uitkijken. Het is overigens nog niet bekend of we überhaupt wel naar Nicaragua gaan. Veel kwaad kan zo'n trip niet. Het is alleen een kwestie van ervaring opdoen. Je weet dat je volstrekt kansloos bent in dat toer nooi.' Nederland 000202x=4 Ned. Antillen 0200000 2 Werpersresultaten: Nederland: Nol Beenders 9-0-4. 2 fouten. Ned. Antillen: Reyes 7-0-4, 1 fout. Homerun van Richardson en Crouwel. Italië 01000020 3 Nederland 01131003 9 weerpersresultaten: Nederland: Leurs 5-2-9. 2 fouten. Italië: Bertoni 3-4-5 (3 2/3 inn) Bazarinni 1-4-4 (3 1/3 inn) Glorioso 1-1-0 II inn). 2 fouten. Homerun Beckers (Ned.) en Phares (It.). Eindstanden: a-poule: Cuba 5-10. Sullivans 5- 6. Goldpanners 5-2, Nicaragua 5-2. De wed strijden Goldpanners-Sullivans en Cuba-Nica ragua werden afgelast. B-poule: Ned. Antil len 6-10, Nederland 6-6, Italië 6-2. JOHN LINSE DEN HAAG (ANP) Zaterdagoch tend is in liet Rode Kruis-ziekenhuis te Den Haag aan de gevolgen van een hartaanval overleden de sportjourna list Leo de Wolff. Als sportredacteur van het bureau Vaz Dias (1926-35), chef-sport van het ANP (1935-1956), publiciteitsfunctionaris van de Neder landse Sportfederatie en laatstelijk hoofdredacteur van Neerlands Voetbal was De Wolff een mensenleeftijd met de sportbeoefening in Nederland ver bonden. HAMBURG (DPA) De winnende getallen in de Duitse Lotto zijn: 1-3-6-7-18-28. Reservegetal 8. Olympianummer 8163. MAASTRICHT (ANP) De laatat motorcross uit een serie van vijf w strijden die dit jaar verreden werdj voor het Nederlands kampioenscli in de 250 cc-klasse en die zondag een circuit op de Sint Pietersbt plaats had, is geëindigd in het v<* deel van de nieuwe kampioen Si van der Sluis uit Dieren, die de ti reeds eerder in 1970 behaalde. V der Sluis, die reeds in de voorgas wedstrijd zijn kampioenschap zi stelde, en door de concurrentie i meer was in te halen, behaalde 1 Maastricht de eindoverwinning dc7 in de eerste manche als tweede l eindigen achter de kampioen van 1 rig jaar, Jo Lammers uit Schijndel door in de tweede manche als eer te finishen. Lammers, die ook in tweede manche lanre tijd aan de ding lag, moest met ontstekingsmc lijkheden vier ronden voor het eir opgeven. Hetzelfde overkwam h<0 ook al in de voorlaatste kampioe wedstrijd toen in de laatste ronde z ketting brak. Als tweede klasseei "1 zich in de wedstrijd Tini van Erp Sint Oedenrode. Sita van Stam en Jacob A. Rivertz 30 juni in San Francisco. Toekomstig adres: 1315 Hes Ya Norge, Box 55. Here, Gij zijt ons een toevlucht geweest van geslacht tot geslacht. Heden ontsliep in rustig vertrouwen op de ge nade van Christus onze lieve, zorgzame Man, Va der en Grootvader Jacobus Apollonius Gerardus Kok uitgever op de leeftijd van 65 jaar. Kampen: A. M. Kok-Oldeboom Jan H. Kok Birgitta S. Kok-Ryberg Jakob - Frederik Bennebroek: Marianne Kok Birmingham: David V. Wills Kampen. 8 juli 1972 Boelestraat 3 Geen toespraken Geen bloemen De begrafenis zal plaatsvinden op woensdag 12 juli a s. op de Nieuwe Algemene Begraafplaats, Bovcnbroeksweg te Kampen. Daaraan vooraf gaande zal een rouwdienst gehouden worden in de Burgwalkerk, Burgwal 60 te Kampen. Aanvang 11.15 uur. Vertrek naar de begraafplaats 12.00 uur. Gelegenheid tot condoleren dinsdag 11 juli a.s. van 19 0020.30 uur in de aula van het Stads ziekenhuis, ingang le Ebbingestraat te Kampen, en na afloop van de begrafenis in de aula van de begraafplaats. Met leedwezen geven wij kennis van het overlij den van onze oud-directeur, de heer J. A. G. Kok op 8 juli 1972. Gedurende 32 jaren heeft hij onze vennootschap bestuurd. Wij zullen hem ons blijven herinneren als een man, die met zijn grote gaven op emi nente wijze zijn taak onder ons heeft vervuld. Dat wij met hem mochten samenwerken vervult ons met dankbaarheid. Kampen 8 juli 1972 Commissarissen en Directie U itgeversmaatschappi j J. H. Kok B.V. Het bestuur van de Stichting Steun Kerkbouw geeft met diep leedwezen kennis dat zijn mede bestuurslid de heer J. A. G. Kok te Kampen op 8 juli 1972 is overleden. Toen het werk van S.S.K. in 1954 begon, heeft hij van meet af aan met veel toewijding en deskun dige raad zich ingezet voor de vervulling van wat hij als een opdracht óók voor hem zag. Medebouwend aan kerken in ons land, wist hij dat het Huis van de Vader, niet met handen en raad van mensen gebouwd, ook voor hem was toebereid. Het bestuur van de Stichting: Amstelveen - P. G. Kunst, voorzitter. 's-Gravenhage - F. L. v. d. Bom, secretaris. Rijswijk (Z.-H.) 8 juli 1972. A. M. v. d. Linden, adviseur. 'De Heer is mijn herder'. Psalm 23:1 Plotseling nam de Here tot Zich mijn lieve Man en onze lieve Pappa Jacob van den Berg echtgenoot van Johanna Theodora Keijzer op de leeftijd van 28 jaar. J. Th. van den Berg-Keijzer Hildo Derk-Jan Muiden, 7 juli 1972. De Werven 25. De overledene is opgebaard in de Gereformeerde Kerk aan de Singelstraat te Muiden. Condoleance-bezoek aldaar dinsdag 11 juli a.s., 's avonds van 7 tot 8 uur. De rouwdienst, geleid door de weleerwaarde heer Ds. K. Zijlstra. zal D.V. gehouden worden op woensdag 12 juli a.s., 's middags om 1 uur in de Gereformeerde Kerk aan de Singelstraat te Mui den. waarna de begrafenis tegen 3 uur zal plaats hebben op de Begraafplaats van de Hervormde Kerk aan de Hoofdstraat te Sassenheim. Liever geen bloemen. Heden is op de leeftijd van 65 jaar na een ge duldig gedragen lijden in zijn Heer en Heiland ontslapen onze lieve Broer, Zwager en Oom Jacobus Apollonius Gerardus Kok uit gever te Kampen. echtgenoot van A. M. Oldeboom. Oegstgeest: H. G. Kok-Wymenga Lisse: G. Kuiper-Kok Hlllegom: J. C. Veldhuyzen van Zanten- Kok G. E. Veldhuyzen van Zanten Kampen: Brussel: Hengelo (O.): 8 juli 1972 J. A. G. Ridderbos-Kok H. W Ridderbos A. H. Klapwijk-Oldeboom G. C. Klapwijk E. M. Fokkinga-Oldeboom G. J. Fokkinga neven en nichten Met verbijstering vernamen wij het bericht van het overlijden van de heer Han Bette Wij verliezen in hem niet alleen een actief be stuurslid, maar vooral een goede vriend en een steeds sportieve speler. -Moge God zijn vrouw en dochtertje blijvend ster ken. Bestuur en leden van de Chr. Korfbalver. O.N.D.O. Zaterdag 8 juli 1972 Heden overleed onze hooggeachte oud-directeur, de heer J. A. G. Kok plichtsbesef en verantwoordelijkheidsgevoel nfltNe <"ijn persoonlijke betrokkenheid met het wel en wee van ons allen hebben diepe indruk op ons gemaakt Met warme sympathie zuilen wij hem blijven gedenken. Kampen. 8 juli 1972 Het personeel van de Uitgeversmaatschappij J II Kok B V Psalm 91 5 iberijmd) Heden overleed na een kon- stondipe riekte lacht en kalm In de volle zekerheid des geloofs onze Innig geliefde Vader. Grootvader. Over grootvader en Huisgenoot Dirk van Duijn weduwnaar van Dirkje Hus. v-ran Duijn P Pat J. Paauw D Koelewl)n-van Duijn G. Krtjgsman-van Duijn X Krijgsman A. van Duijn J van Duljn-Verloop L D van Duijn i Duljn-B"-"" Ra vensbergen-Peeman Boenaard Boesaard-van Dijk GEEN BLOEMEN De begrafenis zal plaatsvin den donderdag 13 Juli de; nam 1 30 uur op de nieuwe begraafplaats Duinrustasr de Psrklaan te Kazwijk aan Zee ALGEMENE KENNISGEVING Heden nam de Here tot Zich. na een langdurig doch ge duldig gedragen lijden, mijn innig geliefde Man, Vader en Opa Gcrrit van Dijk op de leeftijd van 69 Jaar. M. van DIJk-van der Plas J van Dijk 1 van Dtjk-dc Mooy Mennte Jaco Martin Geen bloemen. De rouwdienst zal gehouden worden donderdag 13 Juli 1972 des nam 1.45 uur in het Jeugdhuis. Voorstraat 72. waarna do teraardebestelling zal plaatsvinden omstreek- 2.30 uur op de Algemene Be graafplaats aan de Zuidstraa- le Katwijk aan Zee Ik heb het geloof behouden. 2 Tim. 4:7 Plotseling nam de Heer tot Zich onze lieve Zoon, Broer, Zwager en Kleinzoon Jacob van den Berg echtgenoot van Johanna Theodora Keijzer op de leeftijd van 28 jaar. Sassenheim: H. van den Berg D. van den Berg-Cornelissen Suawoude: W. A. van den Berg A. M. van den Berg-van der Fange Amsterdam: Ineke van den Berg Ileelsum: G. C. Cornelissen-Kroon Muiden, 7 juli 1972. De Werven 25. De rouwdienst zal gehouden worden in de Ge reformeerde Kerk te Muiden op woensdag 12 juli te 13 uur, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de begraafplaats van de Hervormde Kerk te Sassenheim te 15 uur. Gelegenheid tot condoleren te Muiden op dins dagavond van 19 tot 20 uur in de Gereformeerde Kerk; te Sassenheim in het jeugdhuis aan de Julianalaan, na afloop van de begrafenis. Ik heb het geloof behouden. 2 Tim. 4:7 Plotseling nam de Heer tot Zich onze lieve Schoonzoon. Zwager, Oom en Kleinzoon Jacob van den Berg echtgenoot van Johanna Theodora Keijzer op de leeftijd van 28 jaar. Sassenheim: W. Keijzer H. Keijzer-v. d. Heiden A. Keijzer C. Keijzer-v. Loo Harderwijk: Leiderdorp: Sassenheim: M. J. de Graaf-Keijzer H. J. de Graaf M. S. van Vliet-Keijzer G. L. E. van Vliet H. W. Keijzer H. v. d. Heiden sr. en neefjes en nichtjes. Muiden. 7 juli 1972. De Werven 25. De rouwdienst zal gehouden worden in de Ge reformeerde Kerk te Muiden op woensdag 12 juli te 13 uur, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de begraafplaats van de Hervormde Kerk te Sassenheim te 15 uur. Gelegenheid tot condoleren te Muiden op dins dagavond van 19 tot 20 uur in de Gereformeerde Kerk; te Sassenheim in het jeugdhuis aan de Julianalaan. na afloop van de begrafenis. Bedroefd geven wij u kennis dat nog onverwacht mijn lieve Man, onze zorgzame Vader en Groot vader IJsbrand de Lange op de leeftijd van 65 jaar ons is ontvallen. A. de Lange-van der Meulen L. Smit-de Lange C. W. Smit P. de Lange J. A. de Lange-Boer Marcel en Raymond Barendrecht, 7 juli 1972. Voordijk 497. Geen bloemen - Geen toespraken Geen bezoek aan huis. Gelegenheid voor condoleance- en rouwbezoek in de rouwkamer van de O.R.V., Goereesestraat 10 te Rotterdam-Zuid maandag en dinsdag van 21.00 tot 22.00 uur. De teraardebestelling zal plaatsvinden woensdag 12 juli a.s. op de begraafplaats Charlois van de Herv. Gem. Rotterdam-Z., Charl. Lagedijk 680 te Rotterdam-Z. Om ongeveer 14.45 uur vertrek van Voordijk 497 om 14.30 uur. „Rust mijn ziel, uw God is Koning." Heden nam de Here tot Zich in Zijn Heerlijk heid, na een smartelijk lijden, onze lieve Moeder, Groot- en Overgrootmoeder, Zuster en Schoon zuster Cornelia Antje Hoogeboom weduwe van Pieter Anthonie de Rijk in de leeftijd van 80 jaar. Alphen aan den Rijn: J. Vis-de Rijk A. Vis Azn. Oude Wetering: A. C. Idelenburg-de Rijk E. Idelenburg Alphen aan den Rijn: A. Bouthoorn-de Rijk L. Bouthoorn H. C. dc Rijk M. H. de Rijk-Waardenburg ig C. A. de Rijk P. A. de Rijk J. M. de Rijk-de Regt T. Hoogeboom A. Doornebal-Hoogeboom •i V Klein- en o achterkleinkinderen Alphen aan den Rijn, 7 juli 1972. Oudshoornseweg 9. "Geen bloemen. Gelegenheid tot condoleren maandaggen dinsdag avond na 19 uur en na de teraardebestelling in de aula. De teraardebestelling zal plaatshebben D.V. ai woensdag 12 juli op dc Oosterbegraafplaats. Aan- o komst aula 14.30 uur. Met onsteltenis ontvingen wij het bericht dat onze direkteur en oprichter van het bedrijf, de heer J. dc Lange nog onverwacht is overleden. Wij gedenken hem als een humaan mens. Ons bedrijf zal woensdag 12 juli a.s. gesloten zijn. Gezamenlijk personeel IJ. de Lange N.V. Heden overleed mijn geliefde Vrouw, onze lieve Mamma Johanna Cornelia Hofman-Menzel geboren 3 juni 1935 te Rotterdam. Maasdijk: J. P. Hofman Jona Gerard Maasdijk. 8 juli 1972 Maasdijk 16 Gelegenheid tot condoleantie dinsdag en woens dag van 7-9 uur nam. en na de begrafenisplech tigheid in het gebouw van dc Vereniging van Vrijzinnig Hervormden, Maasdijk 38 te Maasdijk. De rouwdienst zal worden gehouden donderdag 13 juli a.s. des voormiddags 11 uur in bovenge noemd gebouw, waarna de teraardebestelling zal Slaatsvinden op de algemene begraafplaats te aasdijk. Heden heeft de Heere na een geduldig gedragen ziekte, tot Zich genomen mijn innig geliefde Man, onze zorgzame Vader, Groot- en Overgrootvader Martinus van Wijk in de leeftijd van 76 jaar. Pijnacker: W. G. van Wijk-Hazeu W. van Wijk A van Wijk-Wamsteeker W. G. Zegwaard-van Wijk t C. Zegwaard L. E. de Hoog-van Wijk A. de Hoog Delfgauw: J. Sonneveld-van Wijk A. Sonneveld Pijnacker: Alphen a/d Rijn: A. P. Hofman-van Wijk N Hofman M. W. van Wijk C. B. van Wijk-Hofman J. J. van Wijk Iq, M. C. van Wijk-Kranenburgj J. van Wijk L. P. van Wijk-Rodenburg le klein- en achterkleinkinderen, Pijnacker, 9 juli 1972 Rijskade 5 11 Geen bloemen. De rouwdienst, welke zal worden voorgegaan door Ds. J. C. Neeleman, zal worden gehouden in de Ned. Hervormde kerk,"Koningshof op woensdag 12 juli a.s. om 2 uur, waarna de begrafenis van uit de kerk zal jiVaatsvinden op de begraafplaats aldaar om ca. 2.30 uur. Hiermede vervullen wij de droeve plicht u ken nis te geven van het overlijden van onze zeer ge waardeerde Medewerkster, Mevrouw J. C. Hofman-Menzel op de leeftijd van 37 jaar. Haar nagedachtenis zal bij ons in dankbare her innering blijven voortleven. Het gezamenlijk personeel van Aannemingsmij. N.V. Hofman - Maasdijk en Hubo - Hofman Maasdijk. 8 juli 1972 Blauwhek 27 lrf vertrouwen op Gods beloften, ging van ons heen, mijn lieve Man. onze zorgzame Vader, Groöt- en Overgrootvader Antoon Moene eerder weduwnaar van J. Kooijmans, in de ouderdom van 77 jaar. Leiden: S. M. Moene-van Leeuwen Emmen: E. van der Lichte-Moene W. van der Lichte Amsterdam: J. W. Moene H. A. Moene-Limburg Baarn: C'. Rots-Moene H. A. Rots Zwijndrecht: J. A. Slager-Moene M. A. Slager Amsterdam: F. L. T. Moene A. J. Moene-Eelderink klein- en achterkleinkinderen Leiden, 8 juli 1972 Huize „Groenhoven" Witte Rozenstraat 21 De overledene is opgebaard in de rouwkamer van Huize ..Groenhoven" ingang Witte Rozenstraat 19. Bezoek aan de rouwkamer: dinsdagavond a.s. van 7.00 tot 8.00 uur. De rouwdienst zal gehouden worden woensdag 12 juli a.s. in Huize „Groenhoven". Aanvang 14.00 uur, waarna de begrafenis te 15.00 uur zal plaatsvinden op de algemene begraafplaats „Rhijnhof. Na de begrafenis gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van de begraaf plaats. Heden overleed in volle vrede onze beste Broer, Zwager en Oom Antoon Moene rustend Hoofdonderwijzer op de leeftijd van 77 jaar. Hoogezand: Wassenaar: M. E. C. Moene-van der Weerd W. Moene E. Elkerbout-Mocnc J. Eikerbout Nichten en Neven.

Nieuwe Leidsche Courant | 1972 | | pagina 10