Maanreis van meester Bode met zijn klas Dokter Mary Verghese Dick: deze musical beter dan de vorige Kalmeringsmiddelen uit ziekenhuizen verdwenen Uitzitten TROUW /KWARTET DONDERDAG 6 JULI 1972 Ilinnonland Knillo-fv T4 Kfl MARY PERKINS MOMMA EEN JON&EtJ VAN OOÜW leeftijd hoeft toch tster i AlLESFE DOEN W4TEITN - -MOEDER ZE6T.H4E? INDE GOL'DE GAPER 1..or >t u VAN DE HULST; piut)e« W. G VAN DE BIIUST it 171 Veel deftiger, veel voornamer was 'hij dan de sinjeur van gisteren, die zoveel verstand van gapers had en haar gouden beeld zo mooi vond. ••Waar zou hij toch gebleven zijn? Zou hij zijn weggereisd. zonder haar goe- dendag te zeggen:* Niets aardig'.. .Maar deze hoogheid.O. hoe kon zo 'mooi, zó prachtig een gedachte opeens haar door 't hoofd varen9 Ze duizelde er even van! Z6 verrukkelijk was die!.O, als de Maarschalk nu, eens aan de keizer vertelde van haar én als die keizer dan eens een hofdame no dig had.O ja, duizelend-mooi was 't!Zij hield van de deftigheid. En de deftigheid hield van haar. Eerst al de twee voorname doctoors. toen de sinjeur, nu dc Maarschalk. Dc Goude Gaper werd hoe langer hoe beroem der. De stoep ia leeggelopen. De bak- kerinnetjes zijn achter de soldaten aangehold. De markt komt tot rust. Juffer Ursel staat nóg te peinzen, een blije glimlach om haar mond.O, als de keizer zelf eens kijken kwam! En als.als.O, wat zouden de mensen dan wel zeggen. O. misschien mocht de gaper dan wel een kroon dra gen!. KARELTJE KNETTER EN DE BLAUWGERUITE KIEL Plotseling bleef Lothar stilstaan en hij mompelde: 'Ziet..., wederom krijg ik een beeld door.een beeld van min gedrag... waarbij één-been de kelder ligt. gewikkeld in manillahen nep! Hoog op de rotsen waar een koerhuis was. dreigt ondergang van chemisch knalgeweld.Beelden, vol emotie stomen op mij aan! Kom snel gehandeld nu!' De helderziende zette zijn woorden >nderwijld in da den om en rende met grote snelheid tegen de rotsachtige trappen op. die naar het topje van het rif leidden. Dankzij zijn magische en helderzien- FERDNAND de krachten had hij natuurlijk al gauw de toegang tot de kelder ontdekt en toen hij een blik door het luik bin- nenwierp, ontwaarde hij daar de ge bonden gestalte van Ouwe Murk. 'Snel! Sneller nog!' mompelde Lothar. 'Hier dient geen tijd vermorst, want duidelijk krijg ik beelden door, die daden eisen.immers redding van deze eenvoudige zeeman is vereist, daar de orcti mij reeds bijna bersten van trinitrotolueengeweld Dat was weer zo'n echt geleerd Lothar- wnord. maar iedereen, die scheikundig onderlegd Is, weet natuurlijk wel, dat dit stofje ook wel nitroglycerine wordt genoemd en dat is nu eenmaal een der sterkste springstoffen ter we reld. Lothar wist dus blijkbaar wel ongeveer wat er allemaal stond te gebeuren want als we nu onze aan dacht weer op de gebeurtenissen on der water vestigen, dan zien we daar Nosco staan, die grijnzend een dyna- mietpatroon in de hand houdt. 'Daar heb ik een hele bos van', ginnegapte hij. 'Er hangt een lont aan en je kunt ze elektrisch ontsteken! Dat wordt lachen, jongens!' Smidje Verholen huiverde van angst en zei: 'Nosco, Nosco. doe dat niet'. Van onze radio- en tv-redactie DEN HAAG 'Dinsdag zal de Nederlandse professor Explosief, die wereldberoemd is, wederom een maanraket lanceren met bestem ming oceaan der stilte op de maan'. Dit 'krantenbericht', dat nog vermeldt, dat de hooggeleerde zijn echt genote Eulalie op reis meeneemt, is het begin van de avontuurlijke en muzikale maanreis, die een groep kinderen van de prof. mr. Ane- maschool in Den Haag onder leiding van onderwijzer Dick Bode maakt in de musical Manus en de Maan-ijakken. Hoewel het spel van de 72 jongens en meisjes oorspronkelijk alleen was be doeld om de ouders een gezellige schoolavond te bezorgen, beelk het zo'n succes, dat er een paar herhalin gen op volgden en dat ook de NCRV- televisie er lucht van kreeg. Het ge volg is, dat de musical Manus en de Maan-ijakken zaterdag 15 juli van ze ven tot acht uur op Nederland I wordt uitgezonden. Het is trouwens niet de eerste musi cal van Dick Bode, die die eer te beurt valt In december 1969 en ook in mei 1970 zond de NCRV-televisie de musical 'Hip, Hipper, Hipst' uit, die ter gelegenheid van het tienjarig bestaan van de Abemaschool werd gemaakt en opgevoerd. De 28-jarige Dick vindt zijn laatste musical beter dan 'Hip, Hipper, Hipst'. Betere middelen van de NCRV geleend.door ervaring meer ge leerd reacties waren ook beter en de liedjes leuker. Vorige keur ge bruikte ik melodiën van de Beatles en andere hits, waarop ik de tekst maak te. Maar de kinderen hielden teveel vast aan de bekende inhoud. Nu zijn de melodieën ook van mijzelf. Ik zal eens wat laten horen'. In de smaakvolle ingerichte 'leefruim te', zoals zijn zit-slaapkamer in een oud huis in de Haagse binnenstad eens het atelier van een fotograaf het beste genoemd kan worden staat een enorme bandrecorder. Er komt een angstaanjagende melodie uit, af gewisseld met kinderzang. De melodie klinkt erg sterk. Maanmonster Het angstaanjagende houdt verband met het verblijf op de maan, waar Manus, het maanmonster, ieder ogen blik te voorschijn kan komen. De kinderen zijn op de maan geland, nadat ze professor Explosief en echt genote Eulalie hebben opgesloten. Ze zijn zelf in de gereedstaande raket gaan zitten. Onverwacht en onopge merkt maken de professor en zijn vrouw tóch de reis mee. Om de kinderen te straffen speelt de prof. nu voor maanmonster. 'Het is natuurlijk een geintje', zegt Dick, die ondanks het succes er nogal nuchter en bescheiden tegenover staat. Hij zegt niet de pretentie te hebben om zo hoog te timmeren, maar wel om iets leuks te maken, waar ouders anderhalf uur geboeid naar kunnen kijken. Het moet makke lijk te begrijpen zijn in een tijd. waarin alles zo ingewikkeld wordt gemaakt, meent Dick. De kern van het verhaal is van hem zelf. De kinderen vullen het dan aan. Als het niet goed gaat mogen ze het zelf eens proberen. Als er reacties als: 'oh, bah, wat een rotliedje' zijn, wordt er met elkaar aan een nieuw liedje gedokterd. De kinderen stimu leren zelf erg en dat maakt dat alles erg soepel gaat. Bijna met spijt moet Dick zeggen, dat de jeugd dingen van deze tijd alweer beter aanvoelt, dant hij. 'Ze weten over pop-muziek alles'. Hij krijgt dan ook wel te horen, dat iets helemaal niet meer 'in' is. Schoolwerk Hoewel een jaar lans twee avonden per week is gerepeteerd, heeft het schoolwerk van de 72 meespelenden er niet onder geleden. Er werden niet alleen kinderen gekozen, die talent hadden, maar ook die hun schoolwerk goed zouden blijven doen, althans van wie dat verwacht mocht worden. De school gaf ook alle medewerking. Een deel van de groep komt uit Dicks klas, de vijfde, een deel uit klas zes, en het koor wordt gevormd door leerlingen van klas vier. Drie dagen zijn ze in Hilversum in de kleurenstudio bezig geweest met opna men. Hoe makkelijk de jeugd zich in zo'n omgeving beweegt blijkt uit op- door D. C. Wilson De ene patiënt na de andere werd weggebracht Johnson kreeg tenslotte de verzorging die hij nodig had. Sojir bai Samson was minder ernstig ge wond dan men in -den beginne had gevreesd, hoewel al het been van het gezicht wel letsel had opcelopen. Ba- ma. eveneens nog steeds niet bij ken nis. had een diepe inkeping ln rech terwang en kaakbeen, een gebroken sleutelbeen en een hersenschudding Twee dagen achtereen lag zij In coma en herinnerde zich, toen zij bijkwam, niet het geringste detail van het voor val. Mtrinumma, de verpleegster, had haar rug zwaar verstuikt De meeste anderen waren met kneuzingen en ontvellingen ontkomen Maisy Ma- then, de student die ïfj gouden weg brengen. had zelfs geen schrammetje Mary was er het ergst aan toe. Bij het zien van de resultaten van de transfu sies waren de artsen pessimistisch gestemd 'Zij reageert niet zoals het moet.' luidde het commentaar van een van hen. 'Als haar bloeddruk niet beter wordt kunnen wij niets doen.' Haastig bracht Grace in het midden dat zij zich herinnerde dat Mary's bloeddruk altijd al aan de lage kant was De doktoren besloten daarom tenslotte Mary's gezicht voorlopig te hechten. De rechter bovenkaak bleek meerdere breuken te vertonen, de oogkas echter was intact. Men hoopte haar oog te kunnen behouden. Behalve Grace kwamen nog andere vriendinnen naar het ziekenhuis op het vernemen van het ongeluks- nieuws. M P kwam laat, daar zij die dag met hoge koorts het bed had moeten houden. Dat was haar geluk, want anders was zij ook van de partij geweest Teleurgesteld had ze toege zien dat de voorbereidingen voor de picknick getroffen werden. Nu. meer ziek van angst dan door koorts, zat zij opzij van de eoegang naar de operatie kamer. wachtend op bericht over haar vriendin Tenslotte kon ze het niet langer uithouden, haalde een maskert je en ging naar binnen. Daar nam haar vrees echter alleen maar toe. Ik had daar kunnen liggen, dacht M Pals verdoofd naar de roerloze gestalte op de operatietafel starend. Het was 's avonds kwart over acht, toen Mary de operatiekamer werd uit gereden. naar het vertrek waar Grace Koshi en de andere vriendinnen wachtten. Even later bracht een ver pleegster haar kleren. Tot op dat moment had Grace geen traan gelaten. Haar scherpe verdriet had haar verdoofd en baar de adem haast benomen. Mar toen ze dar de kapotte, met bloed bevlekte bundeltje zag. dat eens die prachtige rood-met- groene sari was geweest, begonnen haar tranen te stromen Aan vrijwilligers was geen gebrek. Verpleegsters, medische studenten en artsen waakten om beurten bij de gewonden Dokter Mathai en Grace bleven die hele nacht bij Mary's bed zitten. Zonder ophouden wierp zij het hoofd heen en weer. maar gaf geen enkel teken dat erop kon wijzen dat ze weer bij bewustzijn kwam 'Laat me los. laat me los.' mompelde ze maar. Kort na middernacht wilde Grace Mary's laken rechttrekken, en merkte daarbij op dat haar rechter schouder rood en opgezet was. Ze wees er dokter Mathai op. 'Dat lijkt wel een sleutelbeenbreuk.' zei hij. 'We zullen hopen dat ze morgen voldoende is opgekanpt om er naar te kunnen kijken.' Inmiddels had Mary's familie in Kera la voor de tweede keer in een half Jaar een ongeluksbericht te verwerken gekregen. Appan en Amma bevonden zich bij Annamma in Ernakulam toen het telegram hen bereikte lang nadat de Madras-expres al vertrokken was. Appan, zwak van gezondheid, kon de lange reis naar Vellore niet maken. Amma werd heen en weer geslingerd tussen haar liefde voor hem en haar verlangen naar Mary. 'Maar natuurlijk moet Je gaan,' zei Appan haar. 'Je dochter heeft ie no dig.' Ze waren oud geworden, allebei. De dood van Kunjamma was een wond die nog altijd niet was geheeld. 'Niet ook nog mijn andere kind.' fluisterde Amma. 'Ik zou het niet kunnen verdragen haar ook nog te verliezen.' •Blijf maar zolang bij haar als ze je nodig heeft,' moedigde Appan haar aan. 'Dat zal dan niet lang zijn,' zei George zachtjes tegen Annamma, 'al thans: als ik dat telegram goed heb begrepen.' Samen met een oom gingen George, Annamma en Amma per taxi op weg. Ze reden de hele nacht door. Toeval lig ging John, die als ingenieur in Alwaye werkte en tijdelijk in het huis van zijn ouders in Cherai ver bleef. naar Ernakulam om zijn vader te bezoeken Daar hoorde hij van het ongeluk dat zijn zuster was overko men. hij belde zijn zwager in Vellore op en ging dadelijk eveneens naar Mary toe. Onderweg stapten Aleyanv ma en haar man bij hem in de ti-xi, en gedrieën reden ze naar Vellore. (Wordt vervolgd) merkingen als: 'Mag ik even de came ra vasthouden. Daar zit m'n moeder, die kleine daar. mag ik d'r even zelf in beeld nemen?' Over grote sterren, die ze in de NOS-studio tegenkomen: oh, leuk.meer niet De NCRV heeft de musical op de beeldband opgenomen. Meester Bode vindt het jammer, dat verscheidene kinderen het wegens de vakantie zelf niet zullen zien, maar er is al iets over uitgelaten, dat misschien bij suc ces een herhaling volgt. Meester Dick is er voor in het land gebleven, al vindt hij het in Scheveningen wel uit te houden. Na 15 juli gaat hij pas op reis. Op straat Als kind speelde hij al met vriendjes en vriendinnetjes toneel op straat of in garages. Hij heeft altijd graag naar toneel gewild, maar toen hij voor de keus stond meende hij toch niet genoeg talent te bezitten. Hij vindt nu. dat hij zich met de kinderen beter waar kan maken. Het overbren gen op de jeugd noemt hij een leuke uitdaging. 'Het is verbazingwekkend, hoe ver je ze krijgt'. Een vervelend bijverschijnsel van de musicals vindt hij het, dat hij wel eens de naam krijigt, dat bij hem in de klas alles mag. 'Dat is een ramp, als er een nieuwe klas binnenwandelt denken de kinderen al: van hem mag alles. Nou. daar komen ze de eerste drie maanden wel achter', zegt een strenge meester. 'Ach, zo'n reactie kun je verwachten', vergoelijkt hij dan weer. Dick Bode Van een verslaggever VENLO Volgens geneesheer-direc teur A. Crousen van het St. Joseph- ziekenhuis in Venlo is er een landelij ke tendens waarneembaar, dat steeds meer geneesmiddelen, met name kal meringsmiddelen uit de ziekenhuis- voorraden spoorloos verdwijnen. Hij gelooft dat vooral het ziekenhuisper soneel nogal eens voor eigen gebruik dergelijke middelen meeneemt In een circulaire aan het personeel zegt de directie van dit Venlose zie kenhuis dat er de laatste tijd regelma tig valium en librium verdwijnen. In de circulaire wordt iedereen die op een overtreding wordt betrapt met strafmaatregelen bedreigd. De voruw van de professor wordt in de musical gered door een klein jongetje. In manus en de maan-ijakken. Decors en attributen heeft Dick Bode, schepper van de musical ?elf gemaakt. De hoofdtooi van de vrouw van de professor is bijvoorbeeld gemaakt van koffiebe- kertjes, andere hoofddeksels zijn gemaakt van pannesponzen of kerst ballen. Een doorsnee-kijker kan het zich ver oorloven, de kast dicht te aten as het programma hem niet aansltaat. Een televisie-recensent echter moet zijn tijd uitzitten, met de kans dat hij mistroostig wordt. Zeker wanneer hij zich na een tamme avond afvraagt, wat van al het gebodende bespreking waard is. Het 'omroepbestel' is van dien aard, dat ons nog veel matte zomeravond uitzendingen te wachten staan. Kri tisch beschouwd is het dwaas, dat de omroepverenigingen zich een zo lang durig 'komkommeren' kunnen permit teren. In het gewone maatschappelijke verkeer zouden we het van geen enke le onderneming of stichting accepte ren. Enfin, met een enkele geprikkelde opmerking krijg je het roer toch niet om. Dus terug naar de werkelijkheid van woensdagavond. Een onderhou dend filmpje over de Biesbosch in dend filmpje over de Biesbosch in Van Gewest tot Gewest, maar het onderwerp is niet nieuw. In Eddy Ready Go ran de NCRV presenteerde Eddy Becker vlotweg een aantal ta lenten, o.a. de groepen Sharaton en Apollo 100. De formatie is evenwel aan de magere kant. Bovendien hin dert het soms, dat er niet spontaner gemusiceerd wordt. De man met het litteken, een film uit 1954. is een geroutineerd gemaakt werkstuk van Alfred Werker, met alle Radio vandaag HILVERSUM I NCRV: 7.00 Nws. 7.0 Het levende woord. 7.08 Te Deum laudamus: gewijde nuz. 7 30 Nws. 7 41 Hier en Nu. 755 (S) Preludium: klass. muz. 8.30 Nws. 8.41 (S) Podium v.d. vrouw. 9.10 (S) Radio Fllh. Ork.: seml-klass en mod. muz. 10 30 Nws. 10.33 Onder de hoogtezon: progr. v.d. zieken. 11.05 (S) Inspraak: verzoekprogr. van klass. en mod. muz. (11.30-11.32 Hier en Nu.) 11.55 Med 12.00 Los-Vast: gevar. progr. (12.26 Med t.b.v. land- en tulnb. 12.30 Nws 12.41-12.50 hier en Nu. 13.00-13.04 De tafel van drie 1 13.30 Zingen met Cecilia: volksmuz. 13.45 Keer lk van ver naar u weer. literair gesprek 14.05 (S) Lichte gltaarmuz. 14.30 (S) Seml-klass.. mod. en hedendaagse plano- muz. 15.00 Hervormde mtddagdst. 15.30 Nws. 15.33 Lichte orgelmuc. 15.45 (S) Meisjeskoor met piano: lichte muz. 16.00 (S) Poptater: Jeugduiiz. 17.00 (S) Elpee pop In stereo 17J0 Nws 17.32 Hier en Nu. 18.00 Country en Western rubr 18.24 Op de man af. 18.30 Nws. 18.41 Wereldpanora ma. 18 50 (S) Tijd vrij voor muz In vrije UJd- gewijde koorzang met orgelbegeleiding. 19 20 (S) Muz. vh Leger des Hells 19 35 Ontvoerd - een radiospel v.d. zomeravond 21.00 (S) V.h. weekend uit: Nederl. klein kunst. 21.20 (S) 22e Intern. Orgelconc. Haarlem 22 20 Avondoverdenking. 22.30 Nws 22 40 Den Haag vandaag. 22.50 Waarom is schaalvergroting ln de sector v.d. maat TV vandaag Gemarineerd gehakt 500 gr. gehakt (half om half) 30 gr. paneermeel 1 el zout en peper 1 dl. olijfolie 1 fijngesneden sjalotje Teentje knoflook 1 theel. rozemarijn selderiezout Meng het gehakt door er het paneel- meel. het ei en wat zout en peper bij te doen. Draai er balletjes van. Maak een marinade door de olie te vermen gen met de rest van de ingrediënten. Leg de gehaktballetjes hier zo'n vijf uur in en draai ze af en toe. Rooster dan de balletjes onder of op dc grill. Ook kunt u ze bakken in een koeke- pan met het oliemengsel. Menutip: Spaghetti met gemarineerd gehakt, gebakken tomaten, flensjes met room. NEDERLAND I NOS 18.45 Brigadier Dog 18.55 Journaal TROS 19.05 Calimero 19.10 Wat een familiel 19.35 Het adelaarsjong NOS 20.00 Journaal TROS 20.21 Tatort: Verraden en verkocht 22.15 En public Jackie Trent en Tony Hatch NOS 22.40 Journaal NEDERLAND II NOS 18.25 Tour de France 18.45 Brigadier Dog 18.55 Journaal 19.05 Graag gedaan VPRO 19.30 Betty Boop 19.35 Popeye 19.40 VPRO-Jazz ingrediënten en de rechtlijnigheid van dc traditionele Western. Aardig tijd verdrijf, waarvan weinig blijft han gen, ook al omdat de acteerprestaties matig zijn en de regisseur weinig moeite heeft gedaan om de spanning wat op te voeren. Die tvas er eigen lijk alleen maar tijdens de scène in de scheersalon. Onbevangen heb ik me gezet tot het kijken en luisteren naar de uitvoe ring van Laborintus 11 van Luciano Berio. Volgens een programmatoelich ting zou de Britse regisseur op zeer visuele en spectaculaire wijze vorm hebben gegeven aan dit stuk muziek theater. Dat is me dan ontgaan, want ik vind het zonde van de niet geringe kosten, dit werk voor de televisie te brengen. Welk effect de uitvoering in een zaal heeft, weet ik niet. Via de beeldbuis voede ik me besplrongen door infantiliteiten, voortgekomen uit gekunstelde disharmonie. Tot slot het Spel Zonder Spel: na vele dolle inspanningen veroverde Venray voor Nederland de eerste plaats. Overheidsdienaren maakten er zelfs dienstreizen voor om. het spel in Italië mee te beleven. Ik blijf bevreemd aankijken tegen het driftiij draven en jureren van zoveel volwassen mensen bij de uitvoering van spelletjes, die zo duidelijk verraden dat bij de uit vinders ervan bedenkelijke eigen schappen aanwezig zijn. schappelijke dienstverlening gewenst?: cau serie. 23.10 (S) Late date: licht platenpfogr. 23 55-24 00 Nws. HILVERSUM II AVRO: 7.00 Nws. 7.11 Ochtendgymn. 7.20 (S) Dag met een gaatje: lichte gramm.muz.. met o a. 8 00 Nws en 8.11 Radiojournaal. 8.50 Morgenwijding. 9.00 Toppers van toen. (9.35- 9 40 Waters!) 10.00 V.d. kleuters. 10 10 Arbeidsvitaminen. 11.00 Nws. 11.30 Rondom ¥l\ progr. v.d vrouw. (11.55 Beursber.) 12.30 Modern platteland. 12.35 Sportrevue. 13.00 Nws. 13.11 Radiojournaal. 13.30 (Si Radiophilh. sextet: mod. muz. 14.00 (S) Tombola: lichte platen van nederlandsé ar tiesten. 15.00 Palet: progr. v.d. zieken. 16.00 Nws. 16.03 Aspecten: kunstprogr. 17.00 Mo biel: een beweeglijk progr. voor beweeglijke mensen, waarin 17.55 Med. 18 00 Nws en 18.11 Radiojournaal. 19 00 <S) Amateurs musiceren. 19.25 De gesproken brief IKOR 19 30 Kleur: vragen rondom schrift en samenleving. AVRO: 20 00 Nws 20.05 (NOS) De Ronde van FrnkrIJk. 22.20 Partners In Europa. 22.55 Med. 23.00 Nws 23 10 Radiojournaal. 23.20 Essay. Ktergire uitz. 23.55-24.00 Nws - HILVERSUM III TROS: 7 00 Nws. 7.02 De Hugo van Gelde ren Show (8 00 Nws.) 9 00 Nws. 9 03 Take Nine. 10.00 Nws. 10.03 Robbie Dale on Radio EO 1100 Nws 11.03 De muzikale fruit mand verzoekpl progr v d. zieken. KRO: 12 00 Nws. 12.03 Van twaalf tot twee: KRO s pauzeprogr. met o.m. Raden maar NOS: 13 00 Nws. 13 03-18.00 Radio Tour de France- popmuz afgewisseld mot direkte rep. v.d Ronde van Frankrijk. (14.00, 15.00, 16.00 en 17 00 Nws.) NOS 20.00 Journaal VPRO 20.20 Figuranten dromen 21.05 LosOlvidados NOC 22.20 Journaal DUITSLAND I 10 00 Nws. 10 05 Journaal van gisteravond 10 30 Das Reifezeugnls. Poolse film. 11.20 Act. 12.05 Doc film. 12 50 Intern, persoverz 13 00-13.20 Journaal. 16 15 Nws 16.20 Progr. v.d vrouw 17 05 V.d Jeugd. 17.30 V.d kinderen. 17 55-18 00 Nws. (Rep. progr. NDR; 18 00 Filmrep. 18.30 Act 18 45 Zandmann, 18.55 Nordschau-MagS- zln. 19 26 Verfahren elngesuilt. 19.59 Pro gr overz. WDR 13.00 Nws uit Noordrljn- Wesif 18.10 Vd kinderen. 18.15 Madchen In den Wolken 18.40 Hier und Heutc 19.20 Inf. progr 20.00 Journaal en weerber. 20 15 Maigret legt einen Koder. tletectlve-serle. 21 35 Pro und Contra. 22 25 Journaal, comm en weerber. 22 45 Tour de France DUITSLAND II 17.05 Klnder-magazlne 17.30 Nws en weer ber 17.35 Die Olijmpla-Inf. 18 05 Muz en act. 18 35 Wlr 13 slnd 17 19.10 Bill Crosby. 19 45 Nws. act. en weerber 20 15 DalU-Dalli spelprogr. Aansl.: kort nws. 21.30 Econ. magazine. 22 15 Nws. weerber en comm. 22.30-23.20 Express, gevar. act. progr DUITSLAND 111 WDR 19 00 Zandmann 19 05 Ihre Heimat, unsere Heimat, een progr. voor Turkse werkn.'19.15 lllerzulande-HeuUutagc 19 45 Nws uit Noordrljn-Weslf 19.55 Comm. 20 00 Journaal en weerber 20.15 Welt unser Kinder II. 2100 Act. 21.30 Film ln 2 delen over Coethe. I

Nieuwe Leidsche Courant | 1972 | | pagina 6