Toen ik thuiskwam, was dat nieuwe gevoel er nog steeds. ~IIJ PHILIPS Wereld in vlammen Familieberichten Ik had me die ochtend voor het eerst geschoren met de nieuwe Philishave 90 Super. M'n dag was meteen goed en toen ik thuiskwam,voelde ik nog steeds het verschil. Die nieuwe Philishave 90 Super scheert gewoon een stuk gladder, soepeler, sneller, omdat de drie verende scheer- koppen nu elk maar liefst 90 sleuven hebben. Dat zijn er maar even 30 per scheerkop meer! En schrijnen is er niet bij. Dat moet je gevoeld hebben om te weten,hoe geweldig 't is. Probeer'm zelf. Maak ook het gebaar van de tevreden driekop-scheerder. Je moet'm voelen, de nieuwe Philishave 90 Super. GEMEENTE LEIDEN secretaresse TROUW/KWARTET DINSDAG 4 JULI 1972 KI I Met grote droefheid geven wij kennis van het heengaan in de Dr. Daniël den Hoed Kliniek.te Rotterdam, van mijn lieve Vrouw, onze lieve Moeder Elly Meggelina Geuze-.Starke Oud 52 jaren. Zij droeg met voorbeeldige moed en geestkracht haar zware en langdurige ziekte Wij zijn dankbaar voor alles wat wij in en door haar mochten ontvangen. Zij sterkte ons door haar geloof: zij geloofde dat de dood slechts de winter is tusesn twee zomers. Zij wist God haar toevlucht in de nood en vroeg de Heer van haar betrouwen met haar als een kind te handelen, dat alleen de weg niet vindt. M. A. Geuze Ricus Annie Reint Marinus Poortvliet. 2 juli 1872. Zandhoeve De rouwdienst, te leiden door ds. H. M. Strating, en de crematie op woensdag 5 juli aan de Maeter- linckweg 191 te Rotterdam-Zuid zullen naar haar wens in kleine kring plaatsvindea "Dan ga ik op tot Gods altaren" In Jezus ontslapen onze lieve Moeder en Oma Neeltje van den Berg Weduwe van Maarten Nieuwenhuizen op de leeftijd van 83 jaar. 's-Gravenzande: J. van der Meer-Nieuwenhuizen P. van der Meer J. J. Nieuwenhuizen C. Nieuwenhuizen-van Oosten N. Aalbrecht-Nieuwenhuizen G. P. Aalbrecht Klein- en achterkleinkinderen Naaldwijk. 2 juli 1972. Huize Rozenhof, Anjerlaan 49. Correspondentie-adres: Kastanjestraat la, 's-Gravenzande. Condoleancebezoek dinsdag 4 juli van 19.30 20.30 uur in het lokaal van de Geref. kerk. Anjer laan te Naaldwijk. De rouwdienst wordt gehouden op woensdag 5 juli a^. om 14.00 uur in het lokaal van de Geref. Kerk. Anjerlaan te Naaldwijk, waarna de bijzet ting in het familiegraf zal plaatshebben op de algemene begraafplaats te 's-Gravenzande. „Ik ben de opstanding en het leven: wie in Mij gelooft zal leven, ook al is hij gestorven". Joh. 11:25 en 28. Na een dienend leven, met aan het einde een langdurig lijden dat zij moedig heeft mogen dra gen, nam de Here zondagmiddag tot Zich mijn lieve vrouw, onze lieve moeder en oma Aagje kleijn-kruijswijk op de leeftijd van 76 jaar Rijswijk: L. Kleijn Amstelveen: G. Kleijn P. E. KJeijn-van der Giessen Rijswijk: A. van der Put-KIeijn L. van der Put L. Kleijn jr. B. Nab-Kleijn C. J. Nab en kleinkinderen Rijswijk. Z.-H., zondag 2 juli 1972. Louis Davidsstraat 24. De rouwdienst zal worden gehouden donderdag 6 Juli om 2 uur in de Gereformeerde Kerk, Laan Hofrust te Rijswijk. De begrafenis vindt plaats om 3 uur op de alge mene begraafplaats aan de Sir Winston Churchill-laan te Rijswijk. De overledene is opgebaard in het rouw cen trum Honor Postremus, Emmastraat 11. Rijswijk Z.-H. Bezoek woensdagavond van 7-8 uur. Algemene kennisgeving. In Jezus ontslapen onze zorgzame Moeder, Be huwd- en Grootmoeder Jacoba Anna Nathalia van Camerijk-Galle ln de ouderdom van 81 jaar. Barneveld: J. A. N. Top-van Camerijk M J. Top Margriet en Wiebe Janny en Henk Utrecht: O. A. van Camerijk F. van Camcrijk-Kooistra Wim Francis Jan Wierden. 3 Juli 1972. Iepenlaan 16. De teraardebestelling zal plaatsvinden op vrijdag 7 juli a.s. om 12 uur op de algemene begraaf plaats te Wierden. De rouwdienst wordt gehouden om 11.00 uur in de Gereformeerde kerk te Wierden. waar belang stellenden worden uitgenodigd aanwezig te zijn. Liever geen bezoek aan huis Geen bloemen. Op I juli 1972 D V lijn W1 21 Jaar getrouwd Receptie van 14 00-1130 uur il het dorpshuis ,,'t Hoalw-Hoe* Hooghalen A. Jonk E Jonk-Koopman Jakob-Roelf Hooghalen iDr.), Bosweg I. :n d Heden overleed na een liefdevolle verpleging in Schiedam Jacoba Francina van der Wees weduwe van Gideon Broek eerder weduwe van Adrianus Zeelenberg in de ouderdom van 82 jaar „Door een nacht hoe zwart hoe dicht, voert Hij mij in t eeuwig licht." Voorschoten: C. Groenendijk-Broek Vlaardingen: J. Poldervaart-Broek J. Poldervaart Schiedam. 30 juni 1972. Verpleeginrichting „Nieuwe Waterweg Noord". De overledene staat opgebaard in „De Magneet" bij de Geref. Kerk te Maasland. Aldaar is gelegenheid tot condoleren op dinsdag 4 Juli des avonds van 7.30 tot 8.15 uur. De rouwdienst zal worden gehouden op woens dag 5 juli des namiddags om 2 uur ln „De Mag neet". waarna de begrafenis zal plaatshebben op de algemene begraafplaats te Maasland. Correspondentie-adres: J. Poldervaart, Sweelinck- •traat 110. Vlaardingen. Plotseling nam God tot Zich Zijn kind. mijn Here Man en onze zorgzame Vader en Opa Jan Mels de leefujd van M Jat Badhoev edorp C. Mels-Maaikant Zwanenburg: W. Mels A. A Mels-van Beek Ronald en Martin Epe A van Essen-Meli H van Essen Henk en Dorien Dublin: Th. Meade-Mels J. Meade- De begrafenis zal plaatsvin den dinsdag 4 juli te II uur •p de Algemene Begraaf Maats. Vijfhuizerweg te Hoofddorp Op 28 juni 1 m bereikte ons hm ontstelWzwle bericht dat op Majorca tor onze grote droefheid u overleden onze pehefde Broer.Zwager en Zeger Koeletvyn ln de ouderdom van 7J Jaar Ondanks een langdurig vet- blijf in het buitenland ble*r hij immer meeleven met zijn' familie en vrienden ln zijn geboorteplaats. En zodoende zullen wij hem niet licht vergeten. Dat hij ruste in vrede De begrafenis heeft op 30 Juni 1973 op Majorca plaats gehad. De diepbedroefde familie Koelewijn Corr. -adres Pazn. van den Hoogcn- Koelewijn Nijkerkerweg 14. Bunschoten Bunschoten. 30 juni 1972 Bet behaagde de Here uit ons midden weg te nemen in dc ouderdom van bijna 72 Jaar. onze geliefde Vader cn Groot vader Jan Diks W Diks W. Diks-van Beek Jan, Rlna, Manneke en Wilma W J Diks J J Dlks-Wllbrink Lima. Arno en Inge A. van Beek-Diks D J van Beek Henrlëue Beekbergen. 2 Juli 1973 Molenvaart 3 Gelegenheid voor condolean- nebezoek Molenvaart 1 Geen bloemen De teraardebestelling sa plaatshebben donderdag juli om 13 00 uur op de Al gemene Begnaa/pUais ie Beekbergen Leer mij naar Uw wil te handelen. Ps. 86 4 (ber.) Heden nam God tot Zich na een kortstondige ernstige ziekte mijn innig geliefde Man en der kinderen zorgzame Vader Nicolaas van Egmond echtgenoot van G. Tijsterman, in de leeftijd van 50 jaar. G. van Egmond-Tijsterman Willy en Tim Jaap Rijnsburg. 3 juli 1972 Coilegianteirstraat 54 Condoleantiebezoek dinsdag en woensdag van 19.30 tot 21.30 uur. De rouwdienst zal donderdag 6 juli gehouden worden in de aula van de Geref. Bogra af plaats aan de Zandlaan om 2.30 uur, waarna de teraar debestelling zal plaatsvinden. Gezang 78 3 Diep bedroefd en ontroerd geven wij kennis van het overlijden van onz^ oudste Broer Nicolaas' van Egmond op de leeftijd van 50 jaar. Rijnsburg: W. van Egmond J. J. van Egmond-van Egmond Zaandam: M. Taai-van Egmond W. Taal Rijnsburg: G. van Egmond M. van Egmond-Tijsl Mej. J. van Egmond D. van Egmond J. P. van Egmond-Heems C. van Egmond E. C. van Egmongwan Stark Jac. van Egmoni D. van Egmoni" Rijnsburg, 3 juli 1972. "Want het woord des kruises is wel voor hen, die verloren gaan. een dwaasheid, maar voor ons, die behouden worden, is het een kracht Gods". 1 Cormthe 1 18. In het geloof ener zalige opstanding is heden, in de leeftijd van 95 jaar, van ons heengegaan onze lieve Moeder, Grootmoeder en Overgrootmoeder Ida Johanna Gesina Fros weduwe van Johan Fredrik Bleichrodt Leiderdorp: F. Bleichrodt J. Bleichrodt-Richter Rijnsdorp: Voorburg: N. Bleichrodt H. Bleichrodt-de Ruig G. Bleichrodt C. M. Bleichrodt-Rehorst Baarn: C. W. Bleichrodt A. G. Bleichrodt-van den Berg Uithoorn: J. M. Bleichrodt G. Bleichrodt-Vingerling Voorburg: L Bleichrodt G. S. J. Bleichrodt-van der Wilden Kleinkinderen en achterkleinkinderen. Lisse, 2 juli 1972. Huize 'Rustoord'. De begrafenis zal plaatshebben donderdag 6 juli a.s. om 11.15 uur op de algemene begraafplaats, Sir Winston Churchillaan 233 te Rijswijk Z.-H. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in de ontvangkamer aldaar. Diep bedroefd geven wij u kennis van het over lijden van onze Zwager en Oom Nicolaas van Egmond Op de leeftijd van 50 jaar. Katwijk aan Zee: E. Minnee-Tijsterman H Minnee Mej. M. Tijsterman Rijnsburg: Hardenberg: Mej. C. Tijsterman H. Tijsterman J. Tijsterman-Slmgerland Rijnsburg: J. Zandbergen T. Zandbergen-Glasbergen J. Nport-TJjsterman C. NWort Londen: J. C Hodges-Tijsterman A Hodges en neven en nichten Rijnsburg, 3 juli 1972 Heden overleed onze geliefde Broeder, Zwager en Oom Johannes Schreuder echtgenoot van Andrea W. Delhaas op de leeftijd van 86 jaar. C M. Schreuder H. A. Schreuder-Kuiper W. G. Schreuder-v. d. Wal M. C. Schreuder-Romeijn Rotterdam. 30 juni 1972. Voor uw belangsielling cn harte lijk medeleven tijdens de ziekte en r»a het overlijden van onze lieve Dochter. Zuster en Tante Masje van Harskamp zeggen wij u hartelijk dank H. van Harskamp-Robbertser Bedorven maag en diarree kosten u vakantiedagen Het gebeurt zo vaak. Vooral op vakantie. Andere leef-, drink- en eetgewoonten. En plotseling overkomt het u. Bedorven maag. Diarree. Een nare maag- en darmstoorais heeft u in z'n greep. Neem dan ENTOSORBINE: witte aangename tabletten- Met 6 snelwerkende middelen. Brengt uw maag tot rust. Zuivert de ingewanden- Stopt diarree. ENTOSORBINE neemt prettig in en helpt direkt. Het mag in geen reis-Tf/ apotheek ontbreken. Neem zo'n buisje mee. ENTOSORBINE zuivert maag en ingewanden Door de overstelpende belangstelling en medeleven, Velke wij mochten ontvangen na het overlijden van mijn fleve man. onze vader, groot- en overgrootvader Teunis Philippus Schotte IS hal ons onmogelijk ieder persoonlijk te bedanken. Daaitflfc langs deze weg onze oprechte dank. Uw mèdelevrn was voor ons een grote steun in deze moeilijk^, dagen. Namens de familie: K. W. Schotte-van Staalduinen Pijnacker, juli 1972. Zeer veel blijken van deelneming hebben wij ontvangen na het zo plotseling overlijden van mijn innig geliefde Man, onze zorgzame Vader, Behuwd- en Grootvader Jacobus de Jong Ook het uwe was daarbij. Wij danken u daarvoor. Het was ons een troost te weten dat zovelen met ons meeleefden in de voor ons zo moeilijke dagen. Het is ons helaas onmogelijk een ieder persoonlijk te danken, laat ons u langs deze weg onze oprechte dank betuigen. Uit aller naam Leiderdorp, juli 1972 C. H. dc Jong-Schüller Hoofdstraat 226 Agcnds van dc openbare ver gadering van de commissie vooi algemene en bestuur lijke aangelegenheden op dinsdag 4 juli 1972 in kamer 234 van het Stadhuis (aan vang 20.00 uur). Verdere bespreking over reor ganlsatic van dc top van de dienst van Gemeentewerken en organisatorische plaau G.SB Vraagpunten naar aanleiding van gehouden ..management conferentie' 1. onderzoek structuur cn functioneren ambtelijk en be stuurlijk appanaat: 2. doelmatigheidsonderzoek; a. ..van buiten af": b begeleidend via cursus sen en werkgroepen; 3 etgen bureau o en e. 4 heroek staatssecretaris Binnenlandse Zaken. Mededelingen over voorlich- tingsonderzock I a.v. relatie bestuurders-bestuurden. Mededelingen over stand van zaken A P V. Voorstel van de heer mr. R J. In 't Veld inzake de vast stelling van Raadsvoorstellen na de behandeling in dc com missles Verzoek ran de Stichting Em- malls Communautelten Ne derland inzake hulpverlening aan Bengaalse vluchtelingen Uitbreiding aantal ambtena ren burgerlijke stand VRIJE UNIVERSITEIT TE AMSTERDAM De subfaculteit der Pedagogische en Andragogische Wetenschappen vraagt voor het Algemeen Secretariaat - zo spoedig mogelijk - een Zij zal worden belast met het verrichten van correspondentie werkzaamheden, het stenografisch opnemen en uitwerken van brieven e.d. alsmede het notuleren van vergaderingen en besprekingen. Geïnteresseerden dienen in het bezit te zijn van tenminste een Mulo diploma over praktische ervaring als secretaresse te beschikken bedreven te zijn in het stenografisch opnemen en uitwerken en verder type-vaardigheid te bezitten. Nadere inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij de adjunct-secretaris de heer W. van Ramselaar, De Lairessestraat 142 te Amsterdam, telefoon73 91 46 of 73 51 56 toestel 005. Salariëring is afhankelijk van opleiding, leeftijd en ervaring. De AOW/AWW-premie komt voor rekening .van de Vrije Universiteit. Schriftelijke sollicitaties, onder vermelding van vacaturenummer 620 - 1352 kunnen worden gericht aan het Hoofd van de Onderafdeling Werving, Selectie en Personeelszorg, De Boelelaan 1105, postbus 7161, Amsterdam. BILLY GRAHAM Redding voor een wereld in nood. Een rake analyse van onze hachelijke situatie en een ernstige oproep tot terugkeer tot God. Met kracht komt Billy Graham in verzet tegen de hedendaagse moraal, de zg. moderne theologie en de afgoderij met de techniek en de seks. Een indrukwekkend boek, vol bijbelse getuigenissen en opwekkingen. Verkrijgbaar in de boekhandel 36 drilk (12*90 een boek van Zomer Keuning - Wageningen

Nieuwe Leidsche Courant | 1972 | | pagina 14