Welzijns- en vormingswerk Verpleegkundigen 'De Gelderse Vallei' full-time docent(e) ziekenverzorgster en een be j a arden verzorgster/ helpster maatschappelijk werk ster maatschappelijk werk-adviseur zendingshuis hoofd van de huishouding Aan de Opleidingsschool voor uitgaande van de zieken huizen Ede, Veenendaal en Wageningen vragen wij voor spoedige indiensttre ding een Zi jn/haar taak bestaat uit: theorielessen verpleegkunde assistentie in de leiding van de hoofd docente integratie theorie en praktijk in de zieken huizen Belangstellenden worden uitgenodigd voor een vrijblijvend onderhoud met de hoofddocente van de school Mej. F. A. M. v. d. Meer, Diedenweg 141a Wageningen. Sollicitaties kunt u richten aan de secretaresse van de opleidingsschool, H. M. Oosterkamp Pieter Pauw Ziekenhuis W ageningen C O Stichting Be j aardencentrum Ferwerd Voor ons bejaardencentrum 'Foswert' te Ferwerd worden gevraagd een Enige ervaring in het bejaardenwerk strekt tot aanbeveling. Gegadigden dienen een protestants christelijke levensopvatting te hebben. Salariëring afhankelijk van opleiding en ervaring voor ziekenverzo rgster bruto 759,tot 1.208,per maand; bejaardenverzorgster/helpster bruto 611,—tot 1.082,— of bruto 759,tot 1.208,per maand. Onze stichting heeft een uitstekende pensioenregeling. Ferwerd is gunstig gelegen ten opzichte van Leeuwarden en heeft met die stad een frequente busverbinding (halfuurdienst). Zij die voor bovenstaande functies in aanmerking wensen te komen worden uitgenodigd hun sollicitatie binnen 10 dagen na het verschijnen van dit blad in te zenden aan de directrice van het bejaardencentrum te Ferwerd (Fr.). (Telefoon 05181417) Stichting voor Gezinsverzorging en Maatschappelijk Werk uitgaande van de Gereformeerde Kerken te Ede en Lunteren vraagt voor haar afdeling Maatschappelijk Werk Geboden wordt: salariëring volgens landelijke richtlijnen een goede pensioenregeling en secundaire arbeidsvoorwaarden. Gevraagd wordt: het diploma Sociale Academie of H.S.A. degenen, die de urgentie opleiding van de sociale academie volgen komen eveneens in aanmerking. De Stichting hoopt binnenkort een Aanstelling te worden. Sollicitaties te richten aan de secretaresse van de stichting: Mevr. L. A. A. Roelfsema-Hess, Diedenweg 77 te Ede. Telefoon 08380—13135. gaan de provinciale samenwerkinsorganen (Hervormd, Gereformeerd, Humanitas en Katholiek) per 1 sept. a.s. over tot de oprichting van een Gemeenschappelijk Instituut voor Maatschappelijke Dienstverlening G.I.M.D. Bij één van de fusiepartners de Ds. J. C. Sikkelstichting (Stichting voor Gereformeerd Maatschappelijk Werk in Gelderland) komt per 1 september a.s. een vacature (Gereformeerd) Zijn/haar taak bestaat uit het meewerken aan de serviceverlening aan plaatselijke- en regionale instellingen voor algemeen maatschappelijk werk en gezinsverzorging en het leveren van bijdragen aan de beleidsontwikkeling. Gedacht wordt aan: a. iemand met een opleiding in de gedragswetenschappen en ervaring in de maatschappelijke dienstverlening, of b. maatschappelijk werkers/werksters met een ruime ervaring in het leidinggeven. Aan een voltooide voortgezette opleiding (cursus leidinggevende functionarissen) wordt veel waarde gehecht. Geboden wordt: een prettige en moderne werksituatie een autovergoeding de CO AM rechtspositie- en salarisregeling. Sollicitaties te richten aan het bestuur van de Ds. J. C. Sikkelstichting, Apeldoornseweg 1719 te Arnhem. Inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij mej. H. Wijnterp. Telefoon: 085—437174 te Oegstgeest het bekende centrum van allerlei mondiale activiteiten, zoals opleiding en vorming van werkers in zending en werelddiakom (het zg. Hendrik Kraemer Instituut), een gaan en komen van verlofgangers, buitenlandse gasten, conferenties, cursussen, enz. zoekt een Ie E' ars in h li-in (rige ijkh »chi lönc sein «se «den moei n G IX die bereid en in staat moet zijn om: de zorg voor de huishouding op zich te ner ,c gasten op te vangen leiding te geven aan het huishoudelijk personeel de directrice te vervangen Het lijkt ons daarom gewenst, dat zij beschikt over: ruime ervaring als huishoudkundige een goede algemene ontwikkeling (Mavo-niveau of hoger) een leeftijd van 25 jaar of ouder. Salariëring volgens diploma's en voor praktijk volgens regelingen van de Ned. Hervormde Kerk. Brieven of bezoek (na telefonische afspraak 01710-52940) aan mej. M. F. de Bel, Zendingshuis, Leidsestraatweg 11, i

Nieuwe Leidsche Courant | 1972 | | pagina 22