Familieberichten - «fest. sWv-n i'.IjtTPIr <8' %4 j&l«-q»waitii.e TROUW/KWARTET DONDERDAG 15 JUNI 1972 Nu ik weer zover hersteld ben dat ik het ziekenhuis mocht verlaten, dank ik iedereen die in welke vorm dan ook, van hun belangstelling hebben blijk gegeven. Voorts hartelijk dank aan al diegenen die mijn ouders op enigerlei wijze tot steun zijn geweest. Bram van Wijk. Roldestraat 62. Gode dankbaar gedenken wij vandaag in de familiekring dat onze ouders en grootouders J. J. Koning P. Koning-van Zwieten 50 jaar getrouwd zijn. De kinderen en kleinkinderen Leiderdorp, 15 juni 1972. Laan van Ouderzorg 71. Mei grote vreugde geven wij u kennis van de geboorte van onze dochter en tusje Leentje Hazina WIJ noemen haat Unda J de Vrtei E de Vriea-Durleux Pieter Janette Jaciel Valkenburg Z.H., Hoofdstraat 85 Tijdelijk adres Diaconesaentiuis. kamer A424. Met grote dankbaarheid aan God en grote blijdschap geven wij u kenns van de geboorte van onze zoon Jan Geboren de 11-6-72 J. Overgoor J. Overgoor-Hordijk Nassauweg 43. Dordrecht. In plaats van kaarten Hage Ad nanus Verduyn en Vdriana Zandbergen zijn blij u. ook namens hun ouders te kunnen berichten dat zij D.V. op dinsdag 27 juni a.s. hopen te trouwen. Het huwelijk zal worden gesloten in het raadhuis in Rijnsburg om 2.00 uur n.m. Kerkelijk wordt het hu welijk bevestigd door de Weleerwaarde Heer Ds. J. Bij- leveld in de Immanuëlkerk aan de Kerkstraat om 2.45 uur n.m. Rijnsburg, 12 juni 1972. Rapenburg la. Anemonenstraat 7. Gelegenheid tot gelukwensen: van 5.30-7.00 uur n.m. In Hotel-Restaurant "De Monyé", Sandtlaan te Rijnsburg. Toekomstig adres: Kerkstraat 6 te Rijnsburg. Op 30 juni a.s. hopen wij te gedenken dat onze ouders, grootouders en overgrootouders C. van Egmond M. C. van Egmond-van Stijn 55 jaar geleden in de echt werden verbonden. Dat de Here hen nog lang moge sparen ls de wens van hun kinderen, kleinkinderen en achterkleinkind. Sassenheim, juni 1972. Sporthoflaan 8. Receptie van 5-6.30 uur in Café "De Oude Post", Hoofd straat, Sassenheim. De eenvoudige zal God steeds gadeslaan Na een kortstondige ziekte ging voor ons nog vnj onverwacht zacht en kalm van ons heen, mijn innig geliefde Man, onze zorgzame Vader. Schoonvader en Opa, onze beste Broer, Zwager en Oom Govert Stammers In da leeftijd van 67 jaar. Voorschoten: E. S. C. Stammers- Ravensbergen E. M. Endeveld-Stammers Ch. H. Endeveld Rijswijk: A. Scheenjes-Stammers C. Scheenjes Lelden: G. Stammers A. C. Stammers-Serlier Millingen a.d. Rijn: W. J. van Staveren-Stammers P. van Staveren Hazerswoude: P. Kuvt-Stammers J. Kuyt Leiden: A. C. Cornet-Stammers J. H. Cornet kleinkinderen en verdere familie Voorschoten, 14 juni 1972. Abraham v. d. Hulstlaan 7. De overledene is opgebaard in het Rouwcentrum Van der Luit, Haagweg 31 te Leiden. Bezoek: donderdag van 7-7.30 uur n.m. en vrijdag van 2-2.30 uur n.m. De rouwdienst is bepaald op zaterdag 17 juni a.s. om 10.30 uur in de Aula van de begraafplaats 'Rosenburgh' te Voorschoten, waarna de begra fenis zal plaatsvinden. Met vreugde en dankbaarheid geven wij kennis van de ge bootte van onze dochter Catiielijne Aartje Marije Tijd Acad Ziekenhuis V U Voor alle felicitaties, bloemen en cadeaus, bij ons zilveren huwe Ujksfeest ontvangen, zeggen wij hartelijk dank Dorpsstraat 14. Oud-Zuilen. Voor de vele blijken van belang stelling en medeleven na hel overlijden van onze Ueve Vader Groot- en Overgrootvader Hendrik de Vries zeggen wij u hartelijk dank. Hollum <A.). Juni 1972. Jan Jacobsweg 1. Na een kortstondige ziekte ging onze lieve on vergetelijke Opa Govert Stammers in de leeftijd van 67 jaar van ons heen. Guus Marcel René Els Remco Erika Angela Jeanine Ronald Carol a Marianne Pieter Peter Marleen Mirjan Marco Voorschoten. 14 juni 1972. Heden stierf onze vader en grootvader Jan Henderikus Blanken oud 84 jaar Wij hielden van hem, hij was het eigendom van Jezus. Hoogeveen: K. Dijkstra H. M. Dijkstra-Blanken Marieke Th. M. Dijkstra Nicolette G. T. Dijkstra Dirk W. Maas Jitsche G. C. Dijkstra Groningen: Zetten: Wageningen: Hoogeveen: Hoogeveen, 13 juni 1972. Kemperstraat 2. Corr.-adres: Van Limburg Stirumstraat 68, Hoo geveen. dag 16 juni om 14.00 uur vanuit het Herman De teraardebestelling zal plaatsvinden D.V. vrij- Bavinckhuis. Hoofdstraat 97. Hoogeveen. Indien u persoonlijk van uw medeleven blijk wilt geven wordt u verzocht om 13.30 uur aanwezig te zijn. Condoleantie bezoek op de dag der begrafenis van 13.00 tot 13.30 uur in het Herman Bavinrk- huis. Johannes 5 24 Na een zwaar, doch blijmoe dig gedragen lijden is in zijn Heer en Heiland ontsla pen mijn lleve Man. onze zorgzame Vader en Groot vader Jitze Fokke Oost In de leeftijd van 58 Jaar. Amsterdam, 13 Juni 1972 Admiraal de Ruijterweg 319 huls. Thuis liever geen bezoek Geen bloemen Gelegenheid tot condolcanbe- bezoek vrijdagavond van 7-8 uur in het gebouw van de Protestantse Coöperatieve Begrafenisvereniging P C B u.a., Vonddstraat ïoi. De begrafenis zal plaatsvin den zaterdag 17 Juni om 12 uur op dc Nieuwe Oosterbe- graafplaats. Krulslaan. Eén dag voor zijn 88ste ver- Jaardag nam de Heer nog vrij plotseling uit ons mtdder weg. mijn geliefde man en onze zorgzame vader en grootvader Willem Frederik Pastoor Ede: A. Pastoor-Nienhuis Appingedam A v d. Berg-Pasloor P R. v d. Berg en kinderen Zeist: G J van Ingen-Pastoor G. van Ingen en kinderen Akersloot: B. L. H. van Driest- Pastoor J Ph van Driest en kinderen Utrecht: P. C. Pastoor Ede. 13 Juni 1972. Louise Henridltelaan 25 (vooitieen wonende te Loppersum. Gr De overledene is opgebaard in de rouwkamer van de Alg Bi-gr.ond.. Schaapsweg 77, Ede. Bezoek en gelegenheid tot condoleren aldaar vrijdag a s. van 19 00 tot 20.00 uur en na de begrafenis. De begrafenis aal plaatsvin den op de Alg. Begraafplaats te Ede. aaterdag 17 Juni a s om 11.30 uur. Geen bloemen Nog vrij onverwacht heeft de Here tot Zich ge nomen mijn lieve Man en onze lieve Vader Johannes Oosterbeek Hij werd 52 jaar. Gez. 43 2 C. A. Oostcrbeek-Houkes Harrie Coby Emmen, 13 juni 1972. Warmeerweg 65. De overledene is opgebaard in het rouwcentrum Algemeen Belang, Esdoornlaan 187 te Gronin gen. Bezoek vrijdagavond van 19.0020.00 uur. De begrafenis zal plaatshebben zaterdag 17 juni om 12.30 uur op de begraafplaats Selwerder- hof te Groningen. Vooraf wordt een rouwdienst gehouden in de aula, welke aanvangt om 12.00 uur n.m. GEEN BEZOEK THUIS GEEN BLOEMEN - GEEN TOESPRAKEN Heden heeft de Here tot Zich genomen onze lieve Broer, Zwager en Oom Johannes Oosterbeek in de leeftijd van 52 jaar. Emmen, 13 juni 1972. Assen: P. Oosterbeek M. R. Oosterbeek- van Heukelen Groningen: J. Oosterbeek H. Oosterbeek F. E. Numan-Oosterbeek W. G. Numan In Jezus ontslapen onze zeer geliefde, zorgzame Man, Vader en Opa Jakob Stel op de gezegende leeftijd van 84 jaar. 'Welzalig die den Here vreest, die in Zijn wegen wandelt". Groningen, 14 juni 1972. Vondellaan 77-716. S. E. Stel-Drenth Arnhem: H. G. Griede-Stel B. Griede Groningen: G. F. Stel Amstelveen: R. van der Linden-Stel W. van der Linden Haren: W. H. Stel W. G. Stel-van Halsema kleinkinderen en achterkleinkinderen Geen bezoek Geen bloemen Geen toespraken De rouwdienst is bepaald op vrijdag 16 juni om 11.00 uur in de Gereformeerde Kerk, Kerkstraat te Haren. Daarna zal de begrafenis plaatshebben om 12.00 uur op de begraafplaats „Eshof", Rijksstraatweg te Haren. Gelegenheid tot kondolcance na afloop van de begrafenis in het „Gorechthuis", Hortuslaan 1, Haren. Heden overleed, nog in zijn kracht, op de leeftijd van 84 jaar onze oudste direkteur, de heer J. Stel Hij zal als stuwkracht van ons bedrijf in onze herinnering blijven voortleven. Groningen. 14 juni 1972. Direktie en commissarissen Adriani N.V. Eén dag voor zijn 88ste verjaardag nam de Heer nog vrij plotseling uit ons midden weg, mijn geliefde man en onze zorgzame vader en groot vader Willem Frederik Pastoor geliefde echtgenoot van A. Nienhuis De Heer zegt: Ik leef en gij zult leven. Ede: A. Pastoor-Nienhuis Appingedam: A. v. d. Berg-Pastoor P. R. v. d. Berg en kinderen Zeist: G. J. van Ingen-Pastoor G. van Ingen en kinderen Akersloot: B. L. H. van Driest-Pastoor J. Ph. van Driest en kinderen Utrecht: P. C. Pastoor Ede, 13 juni 1972. Louise Henriëttelaan 25. (voorheen wonende te Loppersum, Gr.). De overledene is opgebaard In de rouwkamer van de Alg. Begr. ond., Schaapsweg 77, Ede. Bezoek en gelegenheid tot condoleren aldaar vrijdag a.s. van 19.00 tot 20.00 uur en na de be grafenis. De begrafenis zal plaatsvinden op de Alg. Begraafplaats te Ede, zaterdag 17 juni a.s. om 11.30 uur. Geen bloemen. Voor al uw blijken van medeleven en deelneming tij dens de ziekte en na het overlijden van onze geliefde vrouw, moeder en oma S. Botermans-Zandbergen zeggen wij u onze welgemeende dank. Valkenburg (Z.-H.). Uit aller naam: A. H. Botermans Heden heeft de Heere tot Zich genomen onze lieve moeder en Oma Willemina Adriana Eikelboom-de Jong weduwe van Willem Eikelboom in de ouderdom van 88 jaar "Mijn genade is u genoeg" Schiedam: Jac. Eikelboom J. M. Eikelboom-van Gog Zwolle: J. Eikelboom J. Eikelboom-Mak klein- en achterkleinkinderen Ridderkerk, 13 juni 1972. Burg. Nieuwenhuisenplcin 1. Correspondentie-adres: Jac. Eikelboom, Griegplein 185 Schiedam Moeder is opgebaard in de rouwkamer van het Bejaardencentrum "Burg. Nieuwenhuisen Stich ting". Gelegenheid tot bezoek aldaar: donderdagavond van 7.308.30 uur. De bijzetting in het familiegraf zal plaatsvinden vrijdag 16 juni op de algemene begraafplaats "Crooswijk" te Rotterdam. Vertrek vanaf de rouwkamer te circa 12.45 uuft Aankomst op de begraafplaats om 1.30 uur. Voor uw meeleven ons betoond na het overlijden mijn lieve schoonzoon, onze zwager, oom en neef Gerard Hendrikus van den Top zeggen wij u hartelijk dank. Mede namens verdere famil T. M. van Beek-Brouwer Ede, juni 1972. Pr. Bemhardlaan 75. I

Nieuwe Leidsche Courant | 1972 | | pagina 16