lolle avond in ncertgebouw eoeo Barkeeper bekent al 130 diefstallen itiek tandartsen op ngmakerij voor fluor Schutters die toast op prinsje weigerden mo gen nu bij andere vereniging im ).000 kasrozen Overleg in ROM over conflict Peiger? personalia Paradelopen geweigerd: 150 gulden boete geëist FAMILIEBERICHTEN Voorjaarsnota regering komt 20 juni in Kamer Hi-Focus geeft de Sankyo super 8 camera's absolute scherpte jf/KV-VRTET VRIJDAG 9 JUNI 1972 Rinnonlaml/Kunst T9 K13 11 e muziekredactie JERDAM Een van de [dolle avonden in het Hol- jtival gaat waarschijnlijk meert van alle markten rorden. Nota bene in ons male Concertgebouw in lam. Daar zwaait dan Ber- .j[ Beurden op zaterdag 17 1 scepter; in zekere zin wat If de schennen, want voorop de prestaties van de ama- Éelschappen die er aan men. de Franciscusband uit Lei- Jeugdorkest Jong Excelsior, Luxn-koor en een operette- Popgroep Beautiful Idaho en lorkest Caecilia van Wessel Aan afwisseling in het pro geen gebrek: Josquin des Prez ana zijn de componisten waar- oratoriumkoor, resp. het ope- r de avond openen. Verder op d zingen ze samen een stuk de Leeuw, het harmonieor- jelt een stuk van Pi Scheffer, voert een werkje van Willem uit en de Popgroep speelt 'Muziek voor 3000 kippen en met op de band vastgelegde uit een kippenfokfabriek, en jecties van gezegden die met rband houden. n begint de lol pas echt, want rdt 'Dagelijks' van Van Beur- gevoerd, een soort muzikale d voor harmonie-orkest, vier echters en publiek. De musici vier groepen over de zaal ver net voor iedere groep een echter op een hoge ladder, liek krijgt de spelregels voor orkestgroepen en voor zichzelf en, en moet onder meer reage- de 'fouten' die de muzikanten De scheidsrechters delen straf- uit aan publiek of muzikan- wk achter de rug is komt het van de avond: 'Legcon Maca- a persiflage op de traditionele ncerten waar het bekende stuk macabre' van Saint-Saëns het goed doet. In 'Legon maca- arvoor Mies Bouhuys de tekst staat een betweterig onder- Hans Hamstra van de Nic. >ol wilde die 'rol' graag op ten) voor het publiek, dat de jeugd op een jeugdconcert krijgt. Uitgevoerd wordt tense macabre van S.S. maar macabre van B.B., waaraan ïziekgezelschappen en koren Bernard van Beurden in actie. van die avond meewerken, en waarin citaten en persiflages elkander aan de lopende band opvolgen, plechtstatig toegelicht en uitgelegd door de onder wijzer, die, en dat mochten we dan eigenlijk nog niet schrijven, aan het slot in een macabere doodkist het podium afgedragen wordt terwijl hij de verzamelde jeugd nog vermanend toespreekt. EEN BOEK Dat en nog veel meer maar dat moet u zelf maar gaan zien en horen op 17 juni in het Amsterdamse Con certgebouw vertrouwde Bernard van Beurden ons dezer dagen toe. Hij loopt over van enthousiasme voor het amateuristisch musiceren, schrijft op het ogenblik een boek (een instructie- werk) samen met Ton Hartsuiker voor harmonie- en fanfareorkesten, en is in binnen- en buitenland druk bezig nieuw leven en nieuw enthousiasme te brengen in de hier en daar wat verstarde amateurmuziek- makerij. Waarbij hij soms te hard tegen zere benen schopt, waarvan hij het gevaar ook zelf wel inziet, en waarom hij het wel wat voorzichtiger en taktischer zou willen doen. Maar zijn impulsiviteit en zijn en thousiasme maken het onmogelijk om een zere 'geleidelijkheid' te betrach ten. Wat ook moeilijk is als je zoveel gekke en goeie ideeën hebt, die boven dien met enthousiasme door de ama teurs worden overgenomen en uitge voerd. Zoals dan ook nu weer voor dit programma 'Van alle markten thuis' waarvan de voorbereiding ei genlijk nog veel belangrijker is dan de avond zelf, vindt Bernard van Beurden. Tegen onbevoegd lesgeven op elektronische orgels AMSTERDAM Het Nederlands Verbond van Muziekschooldirecteuren stelt zich achter een verklaring, die door de directeuren van de muziek scholen in Noord-Holland onlangs werd uitgegeven, en waarin dezen ui ting geven aan hun ongerustheid over bepaalde ontwikkelingen op het ge bied van het lesgeven op het elektro nisch orgel. Onder <lruk en steun van de belang rijkste wereldfabrikanten, zo stellen de muziekschooldirecteuren, organise ren muziekhandelaren lessen op elek tronisch orgel met het oogmerk de verkoop te stimuleren. De lessen wor den in een aantal gevallen gegeven door bevoegde musici. Het komt vol gens de muziekschooldirecteuren ech ter meer voor, dat het onderwijs in onbevoegde handen is. Zij menen dat het muziekonderwijs thuis hoort op de daartoe geëigende instellingen, zo als basis- en voortgezet onderwijs, mu ziekscholen en bij bevoegde privélera- ren. Bij deze instellingen staat het onderwijs en het belang van de leer ling voorop en ontbreekt het commer ciële element Bij de muziekhandel is het commerciële doel primair, en wordt het onderwijs gehanteerd als verkoopargument, aldus de directeu ren. 't Spant gaat goed BUSSUM Theater 't Spant in Bus- sum had in '71-'72 zo'n verrassend goed seizoen dat het programma voor het komende seizoen met twintig voorstellingen uitgebreid zal wor den. Daarbij kon rekening worden ge houden met de wensen van de trouwe bezoekers, 't Spant heeft een ruime keuze abonnementen en een, nu uitge breider, vrije-keuze-mogelijkheid. Nieuw in het aanstaande seizoen zijn vier kleine-zaal-producties, vier jeugd voorstellingen, koffie-concerten op zondagmorgen, en vijf AVRO tv-pro- gramma's met Willzm Duys over Jon ge Mensen op weg naar het Concert podium. Globe, Centrum, Theater, Amsterdams Volkstoneel, Nederlands Danstheater, het Nationale Ballet, Praags Zwarte Theater, Bob de Lan- ges vrije productie, Henk van Ulsen, Fons Jansen, Paul van Vliet, Rients Gratema, Seth Gaaikema, Amsterdams Strijkkwartet, Danzi Kwintet, Neder landse Operastichting, en anderen nog, komen spelen in 't Spant. In een tijd van sombere theatergeluiden is het prettig even tc vermelden, dat het een regionaal theater juist goed gaat. ïn verslaggever CHT De Nederlandse maatschappij tot bevordering der tand- nde heeft kritiek geuit op huisartsen die hun patiënt via gra- rertentiebladen en zelfs (in Amsterdam en Haarlem) via sten- ng maken voor waterfluoridering. G. J. Sollewijn Gelpke, lid hoofdbestuur van de maat- zegt deze week in het Neder- fandartscnblad, dat de huisart- erlei ziekten en afwijkingen Volgens hem hebben die ech- betrekking op de Nederland- tie: ze zijn soms waargenomen ische gebieden met sterk ai- voedingsgewoonten en een len te hoog natuurlijk fluori- te van het drinkwater, sartsen beweren, zself ook pa- te heben gezien met klachten kpijtn, hoofdpijn en huidafwij die te wijten zouden zijn aan fluorideerde drinkwater. Maar *k heeft geleerd, aldus de illewijn Gelpjce, dat deze klach- ADVERTENTIE) isterdam ■floriade doéus.' elke dag 9.30 - 22.30 vanaf vrijdag a.s. Amstelhal - RAI 9 t/m 18 Juni 60 variëteiten hun overrompelende pracht... omrankt met bloeiende en decoratieve planten. -1 l«n vri|dog 9 juni Amslelhol-RAI Rozen tentoonstelling. Geopend vanaf 13.00 uur, volgende dogen om 9.30 uur. T T -koorten o/d NS-sfotions ten niet door fluoride worden veroor zaakt. "Iedere dag worden er mensen ziek of onwel zonder duidelijk aan wijsbare oorzaak. En wat is dan fijner dan eindelijk een zondebok gevonden te hebben'. Hij noemt het 'uitkramen van oncon troleerbare beweringen in advertentie blaadjes' ethisch en maatschappelijk volstrekt onverantwoord. Over het rondzenden van de stencils zegt hij: 'De vrijheid van meningsuiting is een goede zaak. Maar de vraag of dat nu ook inhoudt dat iedere arts de absolu- te vrijheid heeft zijn patiënten op deze wijze met een verhaal vol ette rende zweren, botverkrommingen en hevige pijn te lijf te gaan, behoeft voor ons geen verder antwoord'. De heer Sollewijn Gelpke vraagt zich af, waarom de tandartsen in alle be roering rond de invoering van drink- waterfuoridering bijna alleen staan, waarom de overheid deze goede zaak zo weinig daadwerkelijk steunt en waarom de artsen zich er zo weinig aan gelegen laten liggen. 'Wat ons betreft', aldus de heer Sollewijn Gelp ke, 'is niet sprake van een onvoldoen de en falend beleid'.' Van onze soc.-economische redactie DEN HAAG De werkgeversorgani satie FME meent dat het conflict bij Peiger in Emmen nu de Industrie- bond-NVV van dit conflict een alge meen probleem heeft gemaakt kan worden behandeld in de raad van overleg in de metaalindustrie (ROM). In dit permanente overlegorgaan kun nen namelijk alle algemene proble men, die de metaalindustrie betreffen worden besproken. In een brief aan de Industriebond- NVV schrijft de heer A. Prins, lid van het hoofdbestuur van de FME. dat dit probleem meer betrekking heeft op de wettelijke regeling inzake het stakingsrecht, waarover besprekin gen gaande zijn tussen de centrale organisaties van werkgevers en werk nemers. Hij merkt in zijn brief ver der op dat er hier geen sprake was van een door een erkende vakvereni ging geleide staking op het moment dat de gedragingen van de NW- bedrijfscontactman Platje voor de di rectie van Peiger aanleiding waren hem op staande voet te ontslaan. Zandloper 1 13 2 3 5 6 7 8 9 10 11 12 Ook dief ambtsketens Utrechts burgemeester Van een verslaggever UTRECHT Met de aanhouding van de 21-jarige Utrechtse bar keeper C. A. C. in maart van dit jaar heeft de Utrechtse politie ge leidelijk aan een enorme serie inbraken en diefstallen kunnen ont rafelen. C. alleen al heeft ongeveer 130 zaakjes bekend, die hij of alleen of in samenwerking met in totaal vijf andere Utrechters heeft gepleegd. tie ook bijzonder brutaal. Met zijn auto reed hij soms langs winkels en als er grote dozen op de stoep ston den, laadde hij die eenvoudigweg in. Hij loerde meestal op keurentelevisie toestellen, maar een zo gekaapte gas haard wist hij ook met pure winst te verkopen. Met de aanhouding van C. is ook de dief van de ambtsketens van Utrechts burgemeester gevonden. Vorig jaar augustus ontstond consternatie toen op een maandagmorgen bleek dat bei de ambtsketens uit het stadhuis wa ren ontvreemd. Na zijn inbraak reali seerde C. zich echter dat deze voor werpen onverkoopbaar bleken, waarna hij ze in het Amsterdam-Rijnkanaal wierp. Duikers van de brandweer vis ten na een anonieme tip de burgerva- derlijke versierselen weer op. Koningin Juliana heeft gisteren een bezoek gebracht aan de Zaanstreek. Het bezoek begon in Westzaan met een bijeenkomst in de pas gerestaureerde her vormde kerk. De burgemeesters van Westzaan en van Zaandam, de heren F. Verstegen en R. Laan, lichtten de Koningin in over de ontwikkeling van het Zaamtreekgebied. De Koningin maakte ook nog een rondvaart in een oude boe- renplatbodem (foto), waarbij zij natte voeten opliep Kort geding in Rotterdam aangehouden Van een onzer verslaggeefsters ROTTERDAM De twee ex-schutters, Jan B. en Robert van de B., die door de Koninklijke Scherpschutters Vereniging Rotterdam (op 29 maart) werden geroyeerd omdat zij weigerden een toast uit te brengen op de pasgeboren zoon van prinses Margriet en mr. Pieter van Vollenhoven, zullen een kans krijgen zich aan te sluiten bij een andere scherpschuttersvereniging. De politie ontdekte een miniem spoortje, dat C. op 11 maart 's middags had achtergelaten toen hij een kraak voorbereidde bij een grote sportzaak in Utrecht. Hij werd aangehouden, maar pas na twaalf dagen bleek hij bereid schoon schip te maken. Hierin speelde mee dat hij een meisje had ontmoet uit, wat genoemd wordt, 'een net milieu'. Het duo is volgens de politie inmiddels verloofd met als voorwaar de van haar kant dat C. zijn inbrekers- praktijken eraan geeft en de kost verdient via een geregeld, 'normaal belastbaar* inkomen. C. is evenals alle andere betrokkenen, een goede bekende van de politie. Het hele stel paarde een groot vakman schap aan hardnekkig zwijgen als de bewijzen niet overstelpend waren. De recherche vermoedt dan ook dat de andere vijf man nog wel meer op hun kerfstok zullen hebben dan alleen die zaken die zij met C. hebben gepleegd en die dankzij zijn betekenis aan het licht zijn gekomen. Behalve C. bevinden zich zijn 20-jarige neef L. H. C. en de 24-jarige H.J. van W. in voorarrest. Dit trio pleegde volgens de politie de inbraak bij de sportzaak, waar voor 20.000 gulden aan suède kleding werd weggenomen. Ook worden zij verdacht van een grote juwelendiefstal in Doorn met een buit van tegen de 30.000 gulden en enkele inbraken in villa's in de omgeving van Zeist. Bij een inbraak in een villa in Huizen werden zij op een keer op heterdaad betrapt waarna zij ontsnapten door als snoeken door een grote ruit te duiken zonder een schrammetje op te lopen. Verder is proces verbaal opgemaakt tegen nog drie compagnons van C., de 22-jarige heftruckchauffeur P. A. J.. de 20-jarige sloper J. C. van de B. en de 26-jarige koopman J. H. A. G. In steeds wisselende combinaties werden inbraken en diefstallen gepleegd zo wel in Utrecht als in vele andere plaatsen. Men ging tot in de kop van Noord-Holland en Twente op zoek naar buit. Naast handig was C. volgens de poli- ZANDLOPER Vul horizontaal in: 1. eetlepeltje, 2. keurkern, 3. zuid vrucht, 4. patroon, 5. grondsoort, r medeklinker. 7. medeklinker, 8. smal le weg, 9. kleine huidopening, 10. lange nekharen van dieren, 11. plat vis, 12. oliehoudend zaad. Bij juiste invulling ileest men verticaal 13 de naam van een plaats in Zuid- Holland. Oplossing vorige puzzel 1. k, 2. ra, 3. olm, 4. kaam, 5. uniek, 6. statig. KROKUS. Een voorstel hiertoe deed de presi dent van de rechtbank, mr. J. G. L. Reuder, in het kort geding dat de twee tegen de vereniging hadden aan gespannen. Zij eisten intrekking van het royement. Mr. Reuder stelde voor dat het bestuur van de vereniging het royement ongedaan zou maken en dat het tweetal dan zelf als lid zou bedan ken. 'Op deze manier houden zij de eer aan zichzelf en kunnen bovendien weer lid worden van een andere club. Nu staan ze op de zwarte lijst', aldus mr. Reuder. Het kort geding is in verband hier mee aangehouden tot 27 juni. Tot die tijd kunnen de twee schutters infor meren bij andere verenigingen of zij daar lid kunnen worden. A. F. de Savorin Lohnjan, wilde niet pleiten. 'Ik ben bang dat er dan allerlei modder boven komt', aldus mr. De Savorin Lohman. Wel be streed hij het feit dat de schorsing niet overeenkomstig de statuten zou zijn gebeurd. Hij ging akkoord met het voorstel van mr. Reuder, onder die voorwaarde dat de beide schutters onmiddellijk voor het lidmaatschap zouden bedanken. 'Gebeurt dit niet of wordt de vordering tot opheffing van het royement toegewezen dan zal het bestuur aftreden'. 'Daar laat ik me niet door intimideren', gaf mr. Reuder ten antwoord. ARNHEM Tegen de 22-jarige ex- dienstplichtige soldaat J. den B. uit Zierikzee die in januari in het Duitse oefenkamp Seedorf weigerde mee te lopen in een parade ter gelegenheid van een officiersbeëdiging, eiste de auditeur-militair bij de Arnhemse krijgsraad gisteren 150 gulden boete. De raadsman van de verdachte, mr. K. Lanelaar, noemde het geen wonder dat er protest onder de militairen rijst: zij weten dat de kostbare leo- pard-tanks uit bezuinigingsoverweging en maar twaalf dagen per jaar mo gen rijden en nu worden voor zo'n parade speciaal leopards aangesleept. De auditeur-militair noemde het bevel echter in het belang van de dienst: er moest aan het ceremonieel voldaan worden. De president doet over een week uitspraak. Overleden De oud-president van de rechtbank in Amsterdam, mr. C. W. Thöne ls op bijna 90-jarige leeftijd overleden. Van 1920 tot 1952 maakte hij deel uit van de hoofdstedelijke rechtbank, eerst als rechter, van 1931 tot 1945 als vice-president en van 1945 tot 1952 als president. Bij zijn af scheid werd hij benoemd tot comman deur in de orde van Oranje Nassau, ook was hij riddert in de orde van de Nederlandse leeuw. In Haarlem was hij vele jaren voorzitter van het colle ge van directeuren van de Teyler- stichting. Kamerlid Het Tweede Kamerlid mej. E. A. Haars (c.h. heeft per 19 juni bedankt voor het kamerlidmaat schap. Zij wordt, zoals gemeld, lid van gedeputeerde staten van Utrecht In de Kamer wordt zij opgevolgd door Jac Huijsen, leraar bij het voortgezet onderwijs en oud-voorzitter van de c.h. jongeren (CHJO). Fonds Mevrouw Henriette de Beaufort is afgetreden als voorzitster van het Tollens-fonds, dat zich bezig houdt met het toekennen van letter kundige prijzen en het ondersteunen van nagelaten betrekkingen van let terkundigen. Haar opvolger is de heer A. Viruly. Rechterlijlce macht Tot president van de arrondissementsrechtbank te Zutphen is benoemd mr. D. van Ze- ben, voordien vice-president van de Utrechtse rechtbank Tot rechters bij de Haarlemse rechtbank zijn be noemd mr. J. J. Mathijse. bedrijfsju rist bij de Hoogovens in LJmuiden en mr. G. W. M. Bodewes, wetenschappe lijk medewerker aan de rijksuniversi teit te Leiden. Kunst Tot lid en ondervoorzitter van de Raad voor de Kunst is be noemd de heer Egbert van Paridon uit Amsterdam. Op zijn verzoek is aan Daniel de Lange eervol ontslag als lid van deze raad verleend. 'Koningsgezind' De raadsman van de schutters, mr. E. van Staden ten Brink, merkte op dat er van een weigering om een toast uit te brengen geen sprake is geweest. 'Integendeel, mijn cliënten zijn zeer koningsgezind en hebben prinses Mar griet en mr. Van Vollenhoven per soonlijk een brief geschreven. De aan leiding tot hun aanvankelijke aarze ling was het gedrag van de voorzitter van de vereniging, die hen interrum peerde tijdens een rustig gesprek met enkele introduces met de mededeling dat de toast direct moest worden uitgebracht. Wie dit niet wilde doen, kon onmiddellijk vertrekken'. Mr. van Staden ten Brink schetste in kort bestek de historie van de scherp schuttersvereniging Rotterdam. 'Aan vankelijk was dit een elite-club met een beperkt aantal leden. De ballotage was bijzonder zwaar. Pas toen de leden de steeds stijgende kosten niet meer konden of wilden opbrengen, werd de ballotage verzacht en konden ook 'gewone' mensen lid worden. De raadsman van de vereniging, mr. (ADVERTENTIE) DEN HAAG De Tweede Kamer heeft het voornemen op dinsdag 20 juni de voorjaarsnota van de regering te bespreken. In de wekelijkse verga dering van de ministerraad van mor gen wordt de laatste hand aan deze nota gelegd. De nota geeft een over zicht van de stand van zaken met betrekking tot de rijksbegroting voor dit jaar. Nu centlmeter-preclB# instellen. Sankyo loste het probleem af standinstelling op, onafhankelijk van scherptediepte of brand puntinstelling van de zoomlens. Er zijn 4 typen bij uw fotohande laar. Vraag hem de Sankyo kleurenfolders waar alles over deze geweldige filmcamera In staat of schrijf voor documenta tie naar de Importeur. In het huis mijns Vaders zijn vele woningen Johannes 14 2 De Heer nam tot Zich mijn lieve Man, onze zorg zame Vader en Opa Bastiaan Jacob Arie Streefkerk in leven Dienaar des Woords der Gereformeerde Kerk van 's-Gravenhage-West in de leeftijd van 59 jaar. 's-Graverihage: J. Streef kerk -B eu nde rm an Kees 's-Gravenzande: Mikkie en Wout Hoogendijk-Streefkerk Mirjam en Wout Driebergen: Jamnie en Jos Noordanus-Streefkerk Joep en Hanneke Papen drecht: Bert en Arja Streefkerk-Bronsveld 's-Gravenzande: Jopie en Theo Bronsveld-Streefkerk Caroline en Arjen 's-Gravenhage, 5 juni 1972. Nieuwendamlaan 216. Correspondentie-adres: Vrijheer van Eslaan 401, Papendrecht Op verzoek van de overledene heeft de begrafenis in alle stilte plaatsgevonden. Van ons is heengegaan op 5 juni onze lieve Broer en Zwager Bastiaan Jacob Arie Streefkerk in de leeftijd van 59 jaar. Ridderkerk: J. C. Meyer-Streefkerk E. M. R. Meyer Rotterdam: J. A. Streefkerk W. Streefkerk-Lingen Voorburg: C. A. Streefkerk J. W. Streefkerk-Smelik Rotterdam: T. S. Groeneveld-Beunderman J. Groeneveld De kerkeraad van de Westduinkerk-gemeente van de Gereformeerde Kerk van 's-Gravenhage- West geeft met verslagenheid kennis van het overlijden van zijn herder en leraar Ds. B. J. A. Streefkerk Nadat hij nog geen jaar als pastor aan onze wijk- gemeente verbonden was, heeft de Koning der Kerk hem van zijn post afgelost en in Zijn Va derhuis opgenomen. Namens de kerkeraad, A. J. Marseille, vice-praeses E. L. Steinmeier, scriba Na een leven van intense ijver voor de kerken, met name voor het gereformeerde kerkelijke le ven in de classis 's-Gravenhage, heeft de Heer der kerk tot zich genomen Zijn dienaar Ds. B. J. A. Streefkerk praeses van de classis 's-Gravenhage van de Gereformeerde Kerken. Hij is zijn Heer in vast geloofsvertrouwen tege moet gegaan. Zijn heengaan betekent voor de classis 's-Gravenhage een groot verlies. Zijn ge dachtenis worde geëerd door in zijn spoor verder te gaan. Namens de classis 's-Gravenhage dr. C. Gilhuis, le assessor ds. S. van Bekkum, le scriba ds. A. C. Scherpenisse, 2e scriba ds. J. Couvée. 2e assessor W. Ros S. Borman, actuarius •s-Gravenhage, 5 juni 1972. Op 5 juni is, getroost door de genade van God, uit ons midden weggenomen, onze dienaar des Woords Ds. B. J. A. Streefkerk Hij is zeventien jaren aan onze kerk verbonden geweest. Bij zijn arbeid in de verkondiging van het Evan gelie van Jezus Christus heeft hij zeer veel werk mogen verrichten op alle terreinen van het ker kelijk leven. Hij diende de kerkeraad voor algemene zaken als voorzitter. God trooste ons allen, in zonderheid zijn vrouw en kinderen, in dit verlies. 's-Gravenhage, 9 Juni 1972. De kerkeraad voor algemene zaken van de Gereformeerde Kerk van 's-Gravenhage-West Ds. G. Vesseur, wrvd. praeses A. E. van der Bilt, scriba. Hij is verlost, God heeft hem welgedaan Heden nam de Here tot Zich, na een geduldig gedragen lijden, mijn innig geliefde Man, onze lieve, zorgzame Vader en Schoonvader Willem Jan van der Meer in de ouderdom van ruim 81 jaar. A. J. van der Meer-Stehouwer PI. van der Meer G. van der Meer-van Genderen Spijkenisse, 7 juni 1972. Parallelweg 8. De begrafenis zal D.V. plaatshebben maandag 12 juni a.s. op de Algemene Begraafplaats te Spijke nisse. Vertrek vanaf het sterfhuis om 2.30 uur,

Nieuwe Leidsche Courant | 1972 | | pagina 13