FAMILIEBERICHTEN HOE DICHTER IK NADER Kursusjaar 1972-1973 DIREKTEUR DIREKTRICE TROUW/KWARTET VRIJDAG 9 JUNI 1972 In plaats van kaarten D.V. 12 juni a.s. hopen onze geliefde ouders G. C. van Herwijnen en E. van Herwijnen-van Herwijnen de dag te herdenken dat zij voor 25 jaar in het huwelijk werden verbonden. Dat zij nog lang gespaard mogen blijven is de wens van hun dankbare kinderen. Zeger en Karina Kees. Gerrit. Teuntje en Simon Driekes, Elibert. Waardhuizen 8. Gelegenheid tot feliciteren in gebouw De Hoogt te Uit wijk van 8 tot 9 uur n.m. De Heer en Mevrouw T. Jeninga, R.R.5 Cobourg Ont Canada, geven kennis van het voorgenomen huwelijk van hun dochter Geraldine met Cees Glasbergen zoon van de Heer en Mevrouw Frans Glasbergen Division St Orono Ont Canada. De huwelijksbevestiging zal plaatshebben 24 juni 1972 in de Grace Chris. ref. Curch door Ds. De Jong, Cobourg Ont Canada. Wie in de schuilplaats des Allerhoogsten is ge zeten, die zal vernachten in de schaduw des Al- machtigen.' Psalm 91:1. Met droefheid geven wij u kennis, dat na een kortstondig lijden in volle vrede van ons is heen gegaan mijn geliefde man, onze zorgzame vader en grootvader Jan Mudde in de ouderdom van 74 jaar. Rotterdam: Vlaardingen: Nieuwerkerk a.d. IJssel: G. Mudde-Verwaal M. Davelaar-Mudde G. Davelaar P Mudde C. Mudde-Rietdijk en kleinkinderen Rotterdam. 5 juni 1972 Waterloostraat 44b. Correspondentieadres: Ernst Casimirstraat 111 Vlaardingen. Geen bloemen - Geen bezoek aan het woonhuis Overeenkomstig de wens van de overledene zal de teraardebestelling D.V. vrijdag 9 juni plaats hebben op de begraafplaats te Lekkerkerk 'Opperduits" om 3 uur. Vertrek vanaf de rouw kamer Voorschoterlaan 51 om 2.15 uur. Wim van Dijk Pzrkweg 20a Greetke Schuilenga Lagers Wij li«bben heft genoegen u. mede namens ome ouders, te berichten dat wij vrijdag 18 Juni om 3 uur gaan trouwen ln hel stadhuis Se Dokkum. Ons huwelijk wordt kerkelijk In gezegend om kwart voor vior door ds. 1. S van Leeuwen ln de Gereformeerde Fonteinkerk" ic Dokkum. ons wil feliciteren Is van n over vijl tot zeven uur hartelijk welkom ln hotel ..De Posthoorn". Dicpswal te Dokkum Groningen. Juni 1972. Toekomstig adres per 1 Juli: Lijsterstraat 40. Wormerveer. Conresporvdentie-adres: Legeweg 16. Dokkum WIJ danken de Heer wal zij voor elkaar en voo>r ons mochten be tekenen. In Juni 1972 zijn onze Ouders M. Drayer v.d.m. C. A. Draycr-Velema vijfentwintig Jaar getrouwd. Dinsdag 20 Juni kunt u hiermee feliciteren van 19.30 tot 21 00 uur ln d« Rehoboth-zaal van de Chr. Geref. Kertc van Hilversum-Oost. Klein Drift «3. Agaath en TJark. Henk en To, Gezinus. Elma. Dlck, Corten. Hans Hilversum, Slmon Stevlnweg 144 Onze lieve Schoonzuster Aafje Onvlee-Haarman i door haar Heer opgeroe pen en uit haar lijden ver lost. Baarn: 1. Onvlee-Plaatsman JUftten: A. Onvlee-Matthljsse Bennekom: L. Onvlee W. Onvlee-Miedema Hui' ter Heide: J Onvlee G. Onvlee-van Zwieten Doorn. 7 Juni 1972. Het behaagde do Heere plot seling tot Zich te nemen zorgzame Vader en Opa Kom tot uw Heiland, toef langer niet. In jozus ontslapen mijn lieve Man en onze lieve Vader en Grootvader Paulus Geerling oud 84 jaar. E. Geerling-Visée I. F. Donkervoort-Geerling W. H. Donkervoort Dick en Lenie Wim Paul Th. J. Geerling N. Geerling-Michels Désirée Frank 's-Gravenhage, 7 juni 1972. Bejaardencentrum „Landscheiding", Isabellaland 1700. Geen bezoek - Geen bloemen De overledene is opgebaard in de rouwkamer van het Bejaardencentrum. De rouwdienst zal gehouden worden maandag 12 juni a.s. om 1.30 uur in bovengenoemd Bejaar dencentrum, waarna de teraardebestelling zal plaatshebben om 2.30 uur op de Begraafplaats „Nieuw Eykenduynen", Kamperfoeliestraat 2a. Het behaagde onze goede God. na een geduldig gedragen lijden, tot Zich te nemen onze lieve, zeer zorgzame Moeder, Grootmoeder en Over grootmoeder Hendrika Hofman sinds 1966 weduwe van G. van Nieuwpoort in de ouderdom van 79 jaar. „Ik ga heen om u plaats te bereiden" Joh. 14:2b Gouda: Jac. van Nieuwpoort G. J. van Nieuwpoort C. A. van Nieuwpoort-Verhoef J de Itooy-van Nieuwpoort J. M. de Rooy Nunspcet: L. van Nieuwpoort G. van Nieuwpoort-Hoogendijk Gouda: G. H. van Nieuwpoort J. van Nieuwpoort-Reparon klein- en achterkleinkinderen Gouda, 7 juni a.d. 1972. Bleu landweg 44. Gelegenheid tot persoonlijke condoleantie vrij dagavond a.s. van 8.00 tot 9.30 uur, Bleuland- weg 44. De bijzetting in het familiegraf zal D.V. plaatsvinden zaterdag 10 juni a.s. te 11.00 uur op de Algemene Begraafplaats ..IJsselhof' alhier. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in de aula van „IJsselhof". Geen bloemen - Geen toespraken Rotterdam: Spijkenisse: Rotterdam: Ede: In volle verzekerdheid des geloofs is ingegaan in het Koninkrijk van zijn Hemelse Vader Johannes Leentvaar op de leeftijd van 70 jaar. „Hij is verlost, God heeft hem welgedaan" M. Leentvaar-Verschoor G. J. Leentvaar P. S. Leentvaar-Pols W. Leentvaar H. Veldhoen-Leentvaar M. Veldhoen Hoogvliet: J. Leentvaar C Leentvaar-Andeweg Barncveld: M. Westerneng-Leentvaar P. J. Westerneng en kleinkinderen Rotterdam. 7 juni 1972. Langegeer 214. Geen bloemen Gelegenheid voor condoleance en rouwbezoek in de rouwkamer van het Ikaziaziekenhuis, Montes- soriweg 1, Rotterdam-Zuid, zaterdag van 19.30 tot 20.00 uur. De begrafenis zal plaatsvinden maandag 12 juni a.s. op de Zuiderbegraafplaats. Slinge 50 te Rot terdam Zuid, om ongeveer 14.45 uur. Vooraf zal een rouwdienst worden gehouden in de rouwkamer van het Ikaziaziekenhuis, welke begint om 14.00 uur. Alphen aan de Rijn: P. VAN SPLUNDER H. VAN SPLUNDER- Heuvelman en kleinkinderen De rouwdienst zal gehouden worden maandag 12 Juni a.s. In de aula van de algemene jraafplaatj "Rhljnhof" aanvang 14.00 uur, waarna tft begrafenis aldaar zal plaats nnden Na de begrafenis ge legenheid tot condoleren ln de ontvangkamer van de be graafplaats. Na een kortstondige ziekte werd van ons wegge nomen mijn geliefde Man. onze zorgzame Vader, Behuwd- en Grootvader, Broer, Zwager en Oom Jacob van der Heeden op de leeftijd van 64 jaar Mede namens verdere familie: M. van der Heeden-de Groot W. van der Schenk- van der Heeden J. C. van der Schenk W. van der Heeden A. Mladenich- van der Heeden W. R. Mladenich M. Griffioen-van der Heeden J. W. Griffioen D. van der Heeden N. C. van der Heeden- de Jong A. Verschoor- van der Heeden R. F. Verschoor en kleinkinderen Krimpen aan den IJssel, 7 juni 1972. Jan van Goyenstraat 34. Geen bezoek aan huis - Geen bloemen Geen toespraken Rouwbezoek en gelegenheid tot condoleren zater dag van 19.00 tot 19.30 uur in de rouwkamer van het Havenziekenhuis, Haringvliet 2 te Rotterdam. De begrafenis zal plaatsvinden maandag a.s. op de algemene begraafplaats te Krimpen aan den IJssel, IJsseldijk. Aankomst aan de begraafplaats circa 1.50 uur. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de be grafenis in de kapel. Krimpen a. d. IJssel: Canada: Krimpen a. d. IJssel: Californië: Canada: Krimpen a. d. IJssel: Capelle a. d. Ussel: Rijswijk (Z.-H.): A. van Reeuwijk-Struijk T. Droppert-van Reeuwijk M. Droppert André, Paula en Trudy N. van Reeuwijk A. A. van Reeuwijk- den Hollander Paul, Anita en Raymond Amsterdam: A. J. Ruggeri-van Reeuwijk R. Ruggeri Sara Rijswijk (Z.-H.), post Delft, 8 juni 1972. Haantje 22. De overledene is opgebaard in een der rouwka mers van het Rouwcentrum Oostsingel 146, Delft alwaar gelegenheid is tot condoleren zaterdag van 34 uur en van 78 uur njn. Zondag van 34 uur. De teraardebestelling in het familiegraf zal plaats hebben op de algemene begraafplaats "Jaffa" te Delft, maandag 12 juni a.s. om 2.30 uur. Ver trek van Haantje 22 om 2 uur. DANKBETUIGING Voor uw medeleven ons betoond na het overlijden van mijn lieve Man en onze zorgzame Vader en Grootvader Pieter Heemskerk betuigen wij u onze welgemeende dank in het bijzonder begrafenisvereniging 'De Laatste Eer' voor de keurige en correcte uitvoering der begrafenis. Mede namens mijn kinderen en kleinkinderen W. Heemskerk-de Mooij Rijnsburg, 9 juni 1972. Leerlingen kunnen aangemeld worden voor de klassen MAVO 3 en 4 HAVO 3, 4 en 5 kleine klassen, individuele benadering ervaren docenten vooral gericht op hogere klassen Havo gezellig internaat; eigen bostenr.ein van ca. 16 ha., eigen sportveld positief christelijke sfeer (het Internaat wordt gesponsord door de Zevende-dags Ad ventisten) gunstige prijzen. Alle inlichtingen worden U gaarne verstrekt door de direkteur. DANKBETUIGING De zeer grote belangstelling en hartelijkheid, welke ik tijdens de langdurige ziekte en na het overlijden .van mijn geliefde vrouw Wilhelmine Anna van den Bos-Zivota van zovele kanten mocht ondervinden heeft mij diep ge troffen. Daarvoor betuig ik u langs deze weg mijn oprechte dank. G. Pb. van den Bos 's-Gravenzande, juni 1972. Zuidwind 17. respectievelijk Bij voorkeur met verpleegkundige erva ring. Het tehuis, gereedgekomen in 1970, is ge legen in het centrum van het dorp; er zijn 77 bewoners, terwijl op het terrein nog 19 bejaardenwoningen zijn gesitueerd. Inlichtingen over deze funktie bij de hui dige direkteur, tel. 05478-666. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de sekretaris de heer A. Langeveld, Zuider- j straat 12 te Almelo. L

Nieuwe Leidsche Courant | 1972 | | pagina 12