)okter Mary Verghese »f I Krijg'n bikinifiguur met kaas uit't vuistje NOS: omroepbijdragen jaarlijks aanpassen uw probleem ook het onze Dokter Kerkfusie in Ceylon dreigt te stranden OPGEVEN VAN FAMILIEBERICHTEN EN ANDERE ADVERTENTIES GEDURENDE DE AVONDUREN Binnenland/Rndio-tv Tl Kil Van onze radio- en tv-redactie DEN HAAG De NOS vindt het, gezien de huidige ontwikkeling van lonen en prijzen, een hopeloze zaak dat minister Engels de om roepbijdragen maar eens in de vier jaar wil verhogen. Veel meer heil ziet zij in een jaarlijkse aanpassing van luister- en kijkgeld aan het loon- en prijspeil, temeer daar de omroep een bijzonder loonintensief bedrijf is. Uit het meerjarenplan dat de NOS heeft opgesteld voor de jaren 1972 tot 1976 en dat gisteren is toegelicht door NOS-voorzitter E. A. Schüttenhelro, blijkt dat er 342.7 miljoen gulden voor 1972 is uitgegeven en dat er een tekort is van 56.1 miljoen, dat echter uit reserves kan worden gedekt. Om dat de omroepen een sluitende reke ning moeten hebben is het noodzake lijk, dat er in het begin een reserve- 1 pot wordt gemaakt, die aan het eind kan worden aangesproken. Berekend is, dat wanneer er geen sprake zou zijn van inflatie en de omroepactiviteiten worden bevroren, zodat er geen zendtijduitbreidingen/of kwaliteitsverbetering komt er voor vier jaar een tekort van totaal 359.8 miljoen gulden zal zijn. Gaat men bij deze 'balans' uit van een jaarlijkse loonstijging van tien pro- ADVERTENTIE ers: Ze schrikt! De pen uit de Hoe kón dat? Waar is die? ze trantelt om nu toch ook naar ten te vliegen en te kijken, te gen. Hoe kan dat nou toch?.Zal Ie fatten even, even maar, keurig net, de at op wippen en even, éven maar boven zien? Zal ze.Maar dan daar de sinjeur weer aanrijden, tig statig, heel voornaam. En juf fer Ursel duiikt snel terug in de veilige donkerte van haar. winkel. Ze schaamt zich nóg. Maar ze blijft naar buiten gluren. Zie nou toch! De sin jeur kijkt ook al omhoog, laat z'n paard stilstaan. Gelukkig! Lachen doet hij niet. Hij kijkt ernstig, schudt het hoofd, zegt iets.Juffer Ursel kan niet goed verstaan, wit hij zegt, maar ze meent dat ze 't woord 'gevaarlijk' hoort. O, en dón, met een sierlijke RELTJE KNETTER EN DE BLAUWGERUITE KIEL XiïO. 'En wat toen?' informeerde dje Verholen. 'Konden jullie iets innen met al die losse scheepson- ïacofdelen op de bodem van de zee?' heb een hele ris zeemeermanne- i laten optrommelen,' antwoordde if Teunis. 'Rode zeemeermannetjes de Rode Zee, gele zeemeermanne- A*#uit de Gele Zee, zwarte zeemeer- fnnetjes uit de Zwarte Zee en ga zo ar door. Die hebben al die onder en naar deze grotten gebracht. Het Bi compleet een scheepswerf.' 'U ft dus onderdanen in soorten en uren!' riep Kareltje uit. 'Wat leu'.! als bij ons op de aarde!' 'O nee, er is een gróót verschil,' merkte de vorst ernstig op, 'op aarde denken ze dat de witten beter zijn dan de zwarten of de gelen. Maar bij ons doen we niet aan die onzin. Alle zeemeermannetjes zijn gelijk en heb ben evenveel rechten. De kleur doet er niet toe. Iedereen is zeemeerman en niemand is zeeminderman. Ont houd dat!' 'Ik zal het doen, sire,' zei Kareltje die zich als mens nu plotseling héél benepen voelde en diep beschaamd. 'Prachtig. Dan be grijpen we mekaar,' vervolgde Neef Teunis. 'Zoals ik dus al zei, met behulp van al die zeemeermannetjes werd het schip hier weer helemaal in elkaar gezet, onder de persoonlijke leiding van Simon Duynkerck. Toen het schip gereed was, liet Simon zijn schatten ook in het water zakken en die hebben we toen allemaal in het ruim ondergebracht. Ik zou zeggen, laten we dan nu maar eens gaan kijken, want alles is voor jullie. Eer lijk is eerlijk.' Met Neef Teunis voorop Hepen ze in gespannen ver wachting naar de ruimen toe en daar smeet de oude vorst een deur open. Het drietal rekte de halzen uit om beter te kunnen zien en een verbluft 'aah' ontsnapte aan hun kelen. oor D. C. Wilson —32— ?t licht is gedoofd, sprak de 'Eerste nister gebroken tot zijn land, dat or de gemeenschappelijke smart er één was dan ooit door de vreug- over de verworven vrijheid was gelijk geweest. 'Duisternis is idom ons, doch zijn licht blijft üjnen, nog over duizend jaar. ry wilde wel dat ze nu al klaar was haar land te dienen. Vijf jaar m zo lang! t was haar althans een troost dat eindelijk met haar klinische oplei- ig een aanvang kon maken. Zij icht nu de ochtenden in het zieken- is door. bezocht colleges of werkte de een of andere afdeling. Soms om ze pas laat in de middag terug. Ochtends moesten de meisjes zich isten om op tijd de bus van zeven te halen, maar tijdens de rit naar ziekenhuis in de stad hadden ze eik geval gelegenheid tot vertrou- Üjke gesprekken die in de college- en en tijdens de studie niet altijd gelijk waren. figuurlijk eens uit te waaien' mcle enige compensatie voor het tod het haar letterlijk lang te gen! Vlechten waren niet geoor loofd. De studenten die het zieken huis betraden moesten het haar op steken tot een kondai, een dikke knoet achter op het hoofd. Het sprak echter vanzelf dat bij Mary ook het haar zich niet geheel liet gezeggen. Kashtam, wat jammer, 'dat Mary er niet wat knapper uitziet', hoorde ze eens toevallig een vriendin tegen een ander zeggen. Zich opeens van haar uiterUjk be wust, poogde zo het gebrek te com penseren. Zij had altijd kettingen en hangers en oorringen gedragen, maar nu wilde ze iets origineels hebben. Ze ontwierp daarom een ketting met hangers van verschillende grootte, en een paar bijpassende oorbellen, en liet dit ontwerp uitvoeren door een goudsmid in Cherai. En ze beleefde er veel plezier aan: het was voor haar een vorm van zelf-expressie. Want het sieraad was eenvoudig, doch gedistin geerd. En niemand ter wereld bezat iets dergelijks. Chirurgie was Marys liefste vak. Het kan zijn dat de aantrekkelijkheid voor een deel school in de persoon van een van de docenten, dr. Paul Brand, een jong orthopedisch chirurg. Zich volle dig inzettend voor zijn beroep en voor het land waar zijn familie sedert vijf generaties in de zending was werkzaam geweest, omvatte de chirur gie meer voor hem dan alleen vaar digheid en vakbekwaamheid. Terwijl Mary hem zo bezig zag bij een operatie van het been van een kind dat door polio kreupel was geworden, moest zij denken aan Jo seph Achan, zoals die zich placht voorover te buigen om het heiüge Qurbana uit te delen. Doch ofschoon zij het vak graag mocht, voelde Mary toch heel duide lijk aan dat haar weg niet in die richting lag. Zij zou dan namelijk in een groot ziekenhuis moeten werken, met grote laboratoria. Liever wilde zij verbonden zijn aan een klein zieken huis. Andere vakgebieden waarmee ze zich met graagte bezighield waren gynaecologie en het doen van beval lingen, waarin ze zich wilde gaan specialiseren. De eerste keer dat ze op de kraamaf- deling werkte was ze daarvan al zeker. De spanning van de voorberei dingen, van het wachten, van l.et gevecht om een nieuw leven te helpen ter wereld te brengen, en tenslotte de vreugde zo'n warm wrie melend hoopje mens in je handen te houden..Wat kon groter voldoening schenken, afgezien dan wellicht van het zelf eer kind ter wereld brengen? Met meewarigheid en ontzag tevens bezag zij de arme en onwetende zwaai stijgt hij af, geeft de teugel van z'n paard aan de twee jongens, die komen toeschieten en.juffer Ursel's hart bonst; dan stapt hij op de winkel toe. O. en zal hij nu over die natte emmer vragen gaan? O, ze wil wel onder de toonbank kruipen van schaamte.'Madame', zegt hij vriendelijk, 'hoe is het toch geko men?' Nog gauw een paar pondjes eraf vóór de vakantie? Doe 'n 3-daags superdieet: 8 uur een hardgekookt ei, 11 uur een ons kaas uit 't vuistje, 1 uur een glas sherry en een ons biefstuk, 4 uur een ons kaas uit 't vuistje, 7 uur een glas sherry en een ons biefstuk, 11 uur een hardgekookt ei. Doe het eens in de 6 weken, maar vraag 't wel even uw arts. Gemiddeld resultaat:*? 4 pondjes kwijt. En of dat scheelt TZ?<- op het strand! Vraag: Hoe kan ik mijn lichtrose en witvilten hoed opknappen? Antwoord: Gekleurd vilt schoonmaken met zemelen en tetra. Goed uitborste len en als alle zemelen eruit zijn boven stoom houden. Bij wit vilt voldoet een papje van magnesium en tetra. De vloeistof geheel laten drogen en daarna de poeder eruit borstelen. Deze behandelingen moet u buiten verrichten. Vraag: Hoe maakt men pianotoetsen schoon? Antwoord: Gele pianotoetsen behande len met waterstofperoxyde, waarin een druppeltje ammonia is gedaan. Draai de piano zo mogelijk naar de zon zodat de behandelde toetsen opge bleekt kunnen worden. Vuile toetsen met een vochtig doekje, zonodig met een niet te sterk synthetisch wasmid del (vloeibaar) afnemen. Zorg ervoor dat er geen water tussen de toetsen komt. Gebruik nooit was, dat maakt ze kleverig. Vraag: In september hoop ik 65 jaar te worden. Moet ik dit nu bij de een of andere instantie aangeven? Of doet de werkgever het? Of is dit vanzelf wel ergens bekend? Antwoord: Neem maar het zekere voor het onzekere en schrijf een briefje aan de raad van arbeid van uw rayon (adres vragen op het ge meentehuis). Doe dat maar zo spoedig mogelijk en schrijf dat u de zoveelste september AOW-er wordt Vraag: Wie kan een onzer lezers hel pen aan het uitverkochte Spectrum- pocketboek: Astronomie voor Ieder een, door Paul Bergsóé? Het is no. 1098. Reactie van lezer: In Schiebroek komt het veelvuldig voor dat mussen tegen de ramen komen pikken. Onze lezer is van mening dat de mussen het niet zozeer op de kalkdeeltjes van de verf voorzien hebben als wel op de mug gen, die op de ruiten zitten. Vraag: Gaarne zou ik contact hebben met mensen die evenals ik het verza melen van munten als hobby hebben. Antwoord: Het secretariaat van de Ver. Verzamelaars-Algemeen landelijk (officiële naam: Kon. Ned. Genoot schap voor munt- en penningkunde) is het 'Penningkabiet', Zeetraat 71b Den Haag. Verder zijn er Numismati sche Kringen in tal van plaatsen. Raadpleeg uw telefoongids. Vraag: Onze hond heeft dermate last van vlooien, dat hij zich stukschuurt en bijt. Gewone middelen helpen niet. Wat moeten we doen? Antwoord: Als de hond zichtbare vlo- lien heeft, zijn ze te verdelgen. U schrijft niet welke middelen u ge bruikte. Probeer eens Boflo. Herhaal nu en dan. Blijft de hond nog steeds krabben en schuren, kijk dan eens of het wel vlooien zijn. Het beest kan ook schurft hebben of een andere jeukende uitslag. De dierenarts weet u dan beter te adviseren. dorpsvrouwen die juist moeder gewor den waren. Sedert onheugelijke tijden was dit lot van de Indiase vrouw ze had het aanvaard vroeg te trouwen en jong moeder te zijn. Am ma was destijds al getrouwd toen ze nog maar twaalf was. Haar levens vervulling had gelegen in het leven van haar kinderen. Zouden Mary en de andere vrouwen van haar generatie door het huwelijk uit te stellen ten bate van een maatschappelijke carriè re iets kostbaars ruilen voor iets van minder waarde? Heel even vroeg ze zich dat af. Als zij niet zo zeker was geweest van de juistheid vlo haar keuze, zou de vraag opnieuw bij haar hebben kun nen opkomen toen ze in de zomer van 1949 thuiskwam om het huwelijk van haar jongste zuster, Kunjamma, bij te wonen. De bruidegom was een jonge arts, N. M. Mathai, neef van An- namma's man George. Hij had medi cijnen gestudeerd op een zendingsin stituut in Miraj, en was nu bezig zich te specialiseren als kinderarts in Bombay. De bruiloft zou plaatsvinden hij hem thuis, in het bergland van Travancore, oostelijk van Alwaye. Na de plechtigheid in de Jacobitische kerk begaven de gasten zich naar het huis van de bruidegom, waarnaast een groot baldakijn van palmbladeren was opgericht. Allen namen plaats aan een tafel die beladen wa. met lekkernijen. NOS-voorzltter E. A. Schiittenhelm loonintensief bedrijf cent en worden de noodzakelijk ge achte ontwikkelingen van de omroep wel waargenomen en is er inflatie, dan is er over vier jaar een tekort van 742,9 miljoen geleden. Wil de regering nu, dat de luister- en kijkgelden eens in de vier jaar wor den verhoogd, dan houdt dat in, dat er een verhoging in omroepbijdragen moet komen van 87 procent ofwel 140 gulden. Het meerjarenplan zegt ook iets over kwalitatieve en kwantitatieve verbete ringen voor radio en televisie. Bij de radio wordt zendtijduitbreiding nage streefd, die in de nacht zou moeten vallen ten behoeve van hen, die dan werken. Voor de televisie betekent het verbe tering en uitbreiding van eigen pro- dukties en uitbreiding van de kleu rentelevisie, zodat over vier Jaar van alle uitzendingen 70 procent in kleur kan geschieden. COLOMBO (EPS) Het plan. om een verenigde kerk van Ceylon te stichten, is in moeilijkheden geko men. Een groep bezwaarde anglicanen is een proces begonnen voor het ge rechtshof. Zij stellen, dat de beslis sing van hun kerk ten gunste van het verenigingsplan er door is gekomen, doordat de bisschop en andere kerke lijke functionarissen in strijd met de kerkorde hebben gehandeld. De da tum, waarop de zes kerken zich zou den verenigen, was al vastgesteld op 3 december. Of de VPRO in Berichten uit de Samenleving de reportage over de om streden dokter Samuels voldoende duidelijk heeft begeleid, betwijfel ik. Niet iedereen weet dat deze arts al vele jaren overhoop ligt met de hoog ste autoriteiten op het gebied van de volksgezondheid. Een geprojecteerde te lest met de mededeling dat zijn be- strijdingsmethoden van bij voorbeed kanker officieel is verworpen en de overheid hem zijn bevoegdheid heeft ontnomen, maakt waarschijnlijk niet veel indruk. Wat blijft hangen is de slelligheid waarmee dokter Samuels' beweert dat zijn ultra-kortegoftheral- pie bij tijdige behandeling vrijwel altijd baat geeft. Of hij ooit het gelijk aan zijn kant zal krijgen, weet ik niet. Vooralsnog zijn er zoveel vragen rondom deze merkwaardige ge nezer, dat men grote voorzichtigheid dient te betrachten. Want niets is zo gevaarlijk als het wekken van valse hoop. TV HEE Geboeid heb ik gekeken naar de Gra- nada-film over de gemoedelijke india nen in Columbia, die uit hun even wicht worden gebracht door contacten met westerse vormen van religie en cultuur en door de ontsluiting van het gebied die voor geheel Zuid-Ame- rika vooruitgang zal betelcenen. Hun cultuurpatroon gaat aan flarden, maar met die constatering mag men de oorspronkelijke bevolking niet aan haar lot overlaten. Daarom geef ik graag door dat de Werkgroep India nen Zaid-Amerrika in Rijswijk, giro rekening 2017500 heeft opgengesteld voor 'directe hulp aan indianen'. In het TROS-programma Wereld op Water hoorde ik de tester van een motorjacht zeggen, dat de stinkende smogverspreictende uitlaat beter onder water zou kunnen uitkomen. Is dat niet een regelrecht advies om maar liever het water zelf te verontreinigen en nog meer vissen te vernietigen? Tussen de gezondheidtips voor vakan tiegangers een vreemd aandoende op merking gehoord, namelijk de raad om in het buitenland bepaalde eter ij- en niet te nuttigen omdat je nooit weet of de verkoper zijn handen wel wast als hij van de wc komt. Vraag: hebben wij die garantie dan wel als we in eigen land iets eten dat door iemand met de handen is aangeraakt? Hoeveel sigarenrokers pakken met ni- cotinevingers de fijne vleesaren beet, die we zonder verdere bereiding oppeuzelen? Waarom d TROS meningen vraagt van kijkers over de FBI-serie is giste ravond niet gezegd. Gelet op de kop peling aan het programmablad lijkt propaganda het motief te zijn. Een vreemd loklcertje als je hebt ontdekt dat de Amerikaanse acteur J. D. Can non (in deze serie de misdadiger) in de VARAREEKS McClgoud voor in specteur speelt. T.H. Radio vandaag HILVERSUM I KRO: 7,00 Nws. 7.02 Het levende woord. 7.07 (S) Badinerle: klass.muz. (7.30 Nws; 7.41 Echo 8.24 Overweging. 8.30 Nws. 8.41 Moeders wil is wet. 9.40 Schoolradio. 10 00 (S) Aubade: klass.muz. (10.30 Nws.) 11.00 V.d. zieken. 11.55 Med. 12.00 (S) Van twaalf tot twee: gevar.progr. (12.22 WIJ van het land: 12.26 Med. t.b.v. land en tulnb.; 12.30 Nws: 12.41 Echo; 13.00 Raden maar.) 14.05 Schoolradio. 14.80 (S) Interlokaal op vrijdag: muz. mlddagmag. (15.30 Nws; 16.0017.00 Vraaggesprek met een bekend Ncd.) 17.00 Zonder grenzen: rubr. over missie en zen- ding. 17.10 (A) S) Metropolo Ork. 17.25 V.d. kinderen. 17.30 Nws. 17.32 Echo. HILVERSUM II 18.00 Vakantietoeslag: licht progr. 18.30 Nws. 18.41 Echo. 18.50 Verkenning: lnf. progr. 18.58 Marktber. 19 00 (S) Eigen Fa brikaat: licht muz. uit KRO-produktle. 20.00 In antwoord op uw schrijven: verzoekpl. .progr. 22.00 (S) Voetlicht op: cabaret, show cn musical. 22.25 Overweging. 22.30 Nws. 22.3S Den Haag vandaag. 22.50 <S) Zomer- goal!: sportprogr. met veel muz. 23.55-24.00 Nws. journaal.) 9.00 (S) Klass. en mod.muz. 9.35 Waterst. 9.40 (S) Klass. kamermuz. 10.00 V.d. kleuters. 10.10 Arbeidsvitaminen. (11.00 Nws.) 11.30 (S) Horlepiep: volksmuz. 11 55 Beursber. NOS: 12.00 Blik op do wereld: inf.progr. 12.30 Overheidsvoorl.: Ultz. v d. landb. 12.40 <S) De Brassband. 12.50 Recht en slecht, praatje. 13.00 Nws. VARA: 13.11 Schelvis a la Mirco 8 schelvisfilets 200 gr. champignons 100 gr boter halve ui zout peper 4 eetl. room Was de champignons en snipper ze fijn. Smoor ze in de boter samen met het gesnipperde stuk ui. Leg op elke filet wat van dit smeersel en rol de vis op. Vaststeken met een cocktail prikker. Zet de vis rechtop in een kookpotje en strooi er zout en peper over. Hier en daar een klontje boter tussen de vis doen en de room erover gieten. In de oven zetten en ongeveer een half uur laten staan. Mót het deksel erop en anders de vuurvaste schaal afdekken met alu miniumfolie. Menutip: Schelvis la Mirco, aardap pelpuree, bloemkool, yoghurt met vruchten op zware siroop. TV vandaag NEDERLAND I NOS 18.45 Je Fabeltjeskrant lc jö Journaal t J 19.05 Ik Lal nc.it meer hu :n. film 20.00 Journaal NCRV 20.21 Hier en Tu Z1.00 **>nrc nsen, Menjc-n: "espr"' n 22.10 Film over Joegoslavië ?2.55 i' koorzang 23 05 Jou - NEDERLAND II NOS 18.45 De Fabeltjeskrant 18.55 Journaal VARA Act. NOS: 13.25 Toerismo: toeristische lnf. uit binnen- en bulteni. 13.55 (S) Promenade Matinee: Dansork. 14.25 Spiegel van Duits land: lnf. en muz. uit de bondsrepubliek. EO: 14.55 Ruimte: radiomag. met gewijde muz.. lezing en een korte overdenking. VPRO 16.00 VPRO-VriJdag lichte gramm- muz rep.. Interv., comm.. ber. en telef. reaktles. 16.00 Nws: 17.55 Med (18.00 Nws; 18.20 Ultz. van D'«6: 20.00 Nws.) VARA: 20.30 Carmen, opera van Blzet (2e en 3e acte). 22 55 Med. 23.00 Nws. 23.10 Act. 23.20 (S) Mod. muz.: Opnamen v.d. Steierlscher Herbst 1971. 23.55-24.00 Nws. HILVERSUM III NCRV: 7.00 Nws. 7.02 Zing, zing. zing: lichte vokale muz. (8.00 Nws.) NOS: 9.00 Nws. 0.03 De Jan Corduwencr Show, met Eur. Poppariement. (10.00 Nws.) 11.00 Nws. 11.03 De Vincent van Engelen Show. VPRO 12.00 Nws. 12.03 The Joe Blow Show. 13.00 Nws. 13.00 De Felix Meurders Show. NOS: 14.00 Nws. 14.03 Nordrlng '72. 15.00 Nws. 15.03 De Hugo van Gelderen Show, met Ned. Top Tien. 16.00 Nws. 16.03-18.00 Top-30. (17.00 Nws.) BELG1K 324 m (Nederlands) 12.00 Nws. med. en SOS-bcr. 12.08 V.d. landbouw. 12.15 Kleinkunst kron. 12.50 Bul teni persoverz. 13 00 Nws. weerber. cn toneelagenda. 13 20 Lichte muz. 13.55 Beurs ber. 14.00 Nws. 14.03 Beroemde zangeressen. 15.00 Nws. 15.03 Liedjesprogr. 16.00 Nws en beursbor. 16.10 Amusem.progr. 17.00 Nws en med 17.10 Lichte muz. 17.55 Weegschaal. 18.00 Nws. 18.05 V.d. soldaten. 18.28 Paar- desportber. 18.30 Wegwijs wezen. 18.45 Sport. 18.55 Taalwenken. 18.57 Amusem.muz. 19.00 Nws, act. en lichte muz. 19.40 Keurig Engels. 19.45 Boekbespreking. 20.00 Symfoni sche muz. 22.00 Nws en de zeven kunsten. 22.20 Caslnomuz. 23.00 Science fiction en Occultisme. 23.40-23,45 Nws. 19.05 Pip. p Bizirra 20 Journaal J.20 Commissa.J Maigret: Maigret en de gele hond 21.45 en een zoen v.d.juflrouw 22.10 Uitde kunst 22.40 Journaal 22.45 Den Haag vandaag DUITSLAND I 10.00 Nws. 10.05 Journaal van gisteravond. 10.30 Kennzelchen D: Deutsche* aus Ost und West. 11.15 Ehen vor Gericht: De zaak Zech tegen Zech. 12.50 Intern, persoverz. 13.00 Journaal. 14.00 Intern, tennlskampioenachap- pen van Duitsland. 16.35 Nws. 16.40 Maxlf&nt und Mlnlfant. 1710 Kennwort Zwanzlg Null Null: beschouwingen van Jonge mensen over het Jaat 2000 (2). 17.55 Nws. (Reg. progr - NDR: 18.00 Sportschau. 18.30 Act. 18.45 Zandmannetje. 18.55 Nordschau- Mag. 19.26 Klelnstadtbahnhof. 19.59 Progr. overz. WDR: 18 00 Nws uit Noordrljn-Westfa- len. 18,10 Klelnstadtbahnhof. 18.40 Hier und Heute. 19.15 V.d. kleuters. 19.25 Pater Brown: Der rlchtorllche Spiegel.) 20.00 Jour naal en weerber. 20.15 Auf den Spurcn seltener Tlere, rep. 21.00 Bcp. uit Bonn. 21 25 Der 7. Sinn. 21.30 San Francisco Airport, detectivefilm. 22.15 Journaal en weerber. 22.30 Der Dlener, speelfilm. 0.20 Journaal. Elke WERKDAG (behalve *s zaterdags) bestaat er 's avonds tot acht uur gelegenheid tot het telefonisch opgeven van familie berichten, die nog de volgende ochtend moeten worden geplaatst. Dit kan uitsluitend onder no. 020-220383. Ook op ZONDAGAVOND is dit mogelijk, maar dan van 7 tot 8.30 uur. Eventueel kunnen elke WERKDAG (behalve 's zaterdags) gedu rende de avonduren tot 8 uur ook andere advertenties opgegeven worden. Deze advertenties kunnen echter niet in ons blad van de volgende dag worden geplaatst. Na bovenstaande tijdstippen kunnen geen advertenties meer wor den opgegeven. (Wordt vervolgd)

Nieuwe Leidsche Courant | 1972 | | pagina 11