caballero filter van goeden huize FAMILIEBERICHTEN 25/1.75 anders dan andere filters UV Vogels van Europa TROUW/KWARTET WOENSDAG 7 JUNI 1972 H. H. Yfldaink •n de heer P. A. Pier» te troinren. om 11 4$ u. In hel •tedhuU en om 12 30 u. in de N_H Kerk te Ommen E. J. Duursema en G. Duursema-Rabbers Groningen. Op 15 Juni 1947 had de bevesti ging plaats van Ds. Duursema. als predikant van de Gerei Kerk te Westeremden Gode dankbaar voor Zijn bege leiding In hun leven, mogen wij dit vermeiden F S Daar zijn mei vakantie in het buitenland zijn. ii er geen ontvangdag. Op 33-jarige leeftijd heeft de Here geheel on verwacht uit onze familekring weggenomen onze lieve Zoon, Schoonzoon, Broer, Zwager en Oom Simon Jan Lauwrens de Jong echtgenoot van Johanna Paulina Smit Den Helder: Naarden: Wagen ingen: Arnhem: G. D. C. Smit P. Smit-van Daele P. J. Meijer-Smit J. Meijer W. de Jong C. de Jong-Kerkstra W. de Jong jr. A. Slaa-de Jong L. de Vries-de Jong F. W. de Vries neven en nichten Assen, 3 juni 1972. Heemskerkstraat 10. De begrafenis zal plaatsvinden op donderdag 8 Juni op de Begraafplaats „De Boskamp" te Assen, aankomst 14.00 uur. Vooraf zal er een samenkomst gehouden worden in het kerkgebouw van de Chr. Geref. Kerk, Kanaalstraat 39 te Assen, om 13.00 uur. IJmuiden: Aalsmeer: M. C. Verhoef-van Iperen H. Verhoef en kleinkinderen Tholen: G. Dijkslag-Dunweg Goes: A. J. v. Elsacker-Dijkslag Tholen A. v.d. Linde-Dijkslag N. v.d. Linde Tholen: H. Laban-Dijkslag J. Laban Tholen: H. Dijkslag M. Dijkslag-Janscn Dieren: J. Dijkslag C. Dijkslag-Francke Rotterdam: N. Ladage-v.d. Meer Th. Ladage Brantford (Can.): E. Felius-v.d. Meer C. Felius Mijnsheerenland: Ir. J. v.d. Meer Th. v.d. Meer-Wijnberg Pretoria (Z.Afr.): F. de Laater-v.d. Meer W. de Laater kleinkinderen en achterkleinkinderen In de hope des eeuwige levens, is rustig en kalm van ons heengegaan, mijn lieve Man en onze Vader en Grootvader Teunis van Iperen in de ouderdom van 75 jaar. Leimuiden: M. C. van Iperen-de Vos Aalsmeer: C. van Iperen G. C. van Iperen-Dompeling Leimuiden: P. van Iperen G. G. van Iperen-de Heer Leimuiden: J. van Iperen B. van Iperen-Boven A. v. d. Bijl-van Iperen ftl v d. Bijl Leimuiden, 6 juni 1972. Vriezekoop 71. De rouwdienst in de Ned. Herv. Kerk te Leimui den zal D.V. plaats vinden vrijdag 9 juni om 1 uur n.m. waarna de teraardebestelling zal volgen op de algemene begraafplaats aldaar. Gelegenheid tot condoleren woensdag- en don derdagavond van 8 tot 9 uur aan het sterfhuis en na afloop van de begrafenis in het jeugd ge bouw van de Ned. Herv. Kerk. Geen bloemen. „Ik weet dat mijn Verlosser leeft" Na een ziekte van enkele weken is toch nog onverwachts, in het ziekenhuis Lievensberg te Bergen op Zoom. van ons heengegaan, onze Man, Vader, Groot- en Overgrootvader T. Dijkslag op de leeftijd van ruim 86 jaar. Tholen, 3 juni 1972. Burg. v. Vrijberghestraat 2. Vader ligt opgebaard in de aula van de begraaf plaats te Tholen. De begrafenis zal plaatsvinden woensdag 7 juni a.s. te Tholen om 14.00 uur. Vooraf zal een rouw dienst worden gehouden in de aula, welke aan vangt om 13.30 uur. Na de begrafenis is er ook nog gelegenheid tot condoleren in de aula. Met grote droefheid geven wij U kennis, dat na een langdurige ziekte van ons is heengegaan, mijn lieve Man, onze zorgzame Vader, behuwd- en Grootvader Hendrik Moret op de leeftijd van 69 jaar Dordrecht: C. Moret-Boel Salt-Lake-City. Utah B. Moret U.S.A.: T. Moret-van Prooijen Henri, Paul Dordrecht: G. Moret C. Moret-van de Waal Rikkie, Celma Dordrecht. 5 juni 1972. Hoékenessestraat 10. Geen bloemen Geen bezoek aan huis. De overledene ligt opgebaard in de rouwkamer van het Gemeenteziekenhuis, Bankastraat 57. Ge legenheid tot bezoek aldaar op woensdag a.s. van 18.30 tot 19.30 uur. De begrafenis zal D.V. plaatshebben donderdag 8 juni a.s. op de Algemene begraafplaats te Dordrecht, om 13 uur vanuit de aula. Vertrek vanaf het woonhuis om 12.45 uur. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van de aula. Heden overleed geheel onver wacht onze beste Nicht. Me juffrouw Wijntje van Barneveld op de leeftijd van 81 Jaar. H. DUYKER Correspondentieadres: Mej. M Kemp. Johan van Oldenbarneveldlaan 48 Zeist GEEN BLOEMEN De overledene is opgebaard in de rouwkamer Juffersiraai 1 tc Zeist. Bezoek aldaar donderdag 8 juni a.s. van 19.30-20 00 uur. De begrafenis zal plaatshebben te Zeist op de Algemene Begraafplaats vrijdag 9 Juni a.s Voorafgaande zal om 11.00 uur een rouwdienst gehouden worden In do aula van de begraafplaats Vertrek van de rouwkamer om 10.45 uur Met droefheid geef lk kennis van het overlijden van mijn geliefde Zwager en raadsman Tjitte tie Jong H. J. Kouwcnhoven, em. pred. Hcelsum. 3 Juni 1972. AJfV V - Verloofd: E. Hulsman en T. de Wtldt, Amsterdam: C. S. M. Janssen en W. F. Hollander. Amsterdam: B M. L. Kiene en A. F. v. Romondt, Wassenaar. Getrouwd: R. v.d. Zand en C. Gollmann, Hannover; J. M. secaat Vermeer en mr. A. tllh. Rotterdam: M. C. Kropman en A. M. M. Schilte, Den Haag: E Korthals Altes, Bloemendaal: M. Vuylsteke en A. M. Lede- boer, Capelle a.d. IJssel: Padding en R. J. Kaller, Het kerk: G. Evers en J. Conlag. Leusden: H. Jansen en dr. H. G J. Brummelhuis. Breda: L. Lodeweges en J. Cohen. Lelden: W Groenewegen en dr. H. 1# Nobel, Amsterdam. Bevallen: mevr. v. Oeveren. Am sterdam. d: mevr. BogaartReu- vekamp. Vleuten, z: mevr. M. v. Dljk-v. N'uenen, Den Bosch. d. mevr. M. L. Hljmans-Schorer. Rotterdam, d: mevr Allard-Gov- arts, Bloemendaal. d. Overleden: Th. J. G v.d. Hel den. 21. Apeldoorn: W. J. C v. Maanen. 79. Arnhem: G. v. Os- nabrugge. 78. Schevenlngen: mevr. H. Anderlesen-Scheffers, 45. Amsterdam: H. W. Reeslnk. 88. Amsterdam; M. v. Wijk, 68, Noordwijk: E. J Beek. 72. Am sterdam: mevr. M N. Dudok v. Heel-Mcrcler. 80. Naarden: J. F. Wehmann, Bentveld; H. A. Welj- ers. Utrecht: G. C. v. Egmond, Bovenkerk: Th. P. II. v Maas- trlgt. 83. Deventer; W. Mlgnot. 56. Hapert; H. W. Reeslnk, 88. Amsterdam: mevr. D. E. W. mevr. C. M. J. D. Bosch, 81, Rotterdam; mevr. P. v. Heurn- v.d. Gaag. 84, Bussum; B. J. Stegeman. 53, Gouda; J. G. Roodhuljzen de Vries. Amster dam: P. H. N. v. Wijk, 64, Den Haag: H. W. Reeslnk. 88. Am sterdam: mevr. T. Hllkers. 76. Arnhem: H. W. Reesink, 89, Amsterdam; mevr. M. v.d. Werff-Doesburg. 68. Amsterdam: Th. L. J Keegel. 59. Amster dam: C. Smit. 66. Amsterdam: D. Blanes, Antwerpen: mevr. H. C. v. Pesch-Houwink. Apeldoorn; J. C. Kosten. 61. Amsterdam. Heden bereikte ons het droeve bericht van het overlijden van onze leidster. Mevrouw Alida Johanna Cortenbacli-van Hofwegen Aan haar genegenheid voor de peuters, haar vriendschap en collegialiteit bewaren wij de bes te herinneringen. Stichting Kinderspeelzaal Leiderdorp. Leiderdorp, 6 juni 1972. Hiermee betuigen wij u onze welgemeende dank voor uw hartelijke blijk van deelneming en medeleven na het overlijden van mijn geliefde Man, onze lieve zorgzame Vader, Grootvader en Overgrootvader Jan Spithorst Uit aller naam: M. Spithorst-Zwerwer Amsterdam, Granidastraat 60 hs. Geschreven portret van een bijzondere figuur in de Nederlandse samenleving P. JONGELING Tweede Kamertod en fractieleider van het GPV Levensbeschrijving, interviews en foto's Verkrijgbaar in de boekhandel prijs f 12.50 ZOMER KEUNING - WAGENINGEN Or. HELMUT THIELICKi De hoofdwaarheden en het christelijk geloot «Iteengezet aan de hand van de Apostolische Geloof®- belljdania •m sprankelend boefe f 18.90 Verkrijgbaar In de boekhandel ZOMER 8 KEUNINB WAGENINGEN Fijne kneepjes voor de hengelaar door A. van Onck Amateur of ervaren sportvis ser? Met behulp van dit werk zult u heel wat „onvangbare" vis verschalken, zelfs op,.on mogelijke" plaatsenl Hana van Onck verzamelde allerlei praktische finesses: snufjes die pas uitgedokterd zijn, maar ook handigheidjes van vroeger. Geïllustreerd f 7.90 Verkrijgbaar in da boekhandel Kasteel Doorwerth bij Oosterbeek, eigendom van de stichting: Vrienden der Gelderscho KasteeleJ Ed. Laurens Continental L J. VEEN WAGENINGEN IDEAAL BOEK VOOR NATUURVRIENDEN Dr. Claus König met 286 kleurenfoto's V. Een unieke vogelglds. Hét boek om de vogels te ieren kennen. In bos en veld. langs de kust en aan de binnenwateren. Bekende en zeldzame vogels. Van Nederland. Van heel Europa. Alle In schitterende groot-formaat kleurenfoto's die de kenmerken duidelijk doen uit komen. Geen plaatlee, maar 286 echte opnamen uit de natuur. Een meesterllike collectie. In de tekst deskundige beschrijvingen van de vo gels en een schat van bijzonderheden. Een dubbel dik boek van niet minder dan 512 bladzijdenl >n de serie DE NATUUR IN KLEUREN f 28.90 Verkrijgbaar in de boekhandel Zomer Keuninq - Wageningen Mevrouw G.V.-'tV. te B. (52) 'Ik bel m'n zuster op en zeg, jij hebt altijd zo'n geluk, kan jij voor mij niet eens een gebruikte brommer op de kop tikken. Ze zegt mijn geluk Is dat ik die kleine rubriekadvertenties in de krant heb uitgevonden. Dat was do beste tip die ik ooit van een zuster heb gekregen. M'n zoon Jan bromt er goed van. Tevreden zijn ze alleen nooit. Ik heb ook nog een pick-up nodig, zegt ie.'

Nieuwe Leidsche Courant | 1972 | | pagina 12