3 Echt is Echt, Coke is Coke ..ja inderdaad leerling- verplegenden FAMILIEBERICHTEN 'S KOONINGS JAGHT De beste dingen in je leven zijn vaak een kwestie van het beste kiezen. Coca-Cola bijvoorbeeld. De echte. Omdat Coke de smaak heeft die nooit verveelt.Hun niet, u nieten niemand niet. Denk daar eens aan in de winkel! Coke. N. G. J. SCHOUTEN N.V. MEDEWERKER Raiffeisen- hypotheekbank N.V. 7h% pandbrieven 1972 TROUW/KWARTET DONDERDAG 1 JUNI 1972 KI (In plaats van kaarten) Mijn oog zal op U zijn (Ps. 32:8) D.V. 15 juni aanstaande, herdenken onze ouders en grootouders C. de Mooy A. de Mooy-Van Egmond dat ze 50 jaar getrouwd zijn. Met hen verheugen wij ons allen daarop. De gelegenheid om van Uw persoonlijke belangstelling blijk te geven, bestaat tijdens de receptie, die wij hou den in 'De Doelen', Expositiezaal, Kruisplein 40, Rotter dam op donderdag 8 juni ïls. van 19.00 tot 21.00 uur. Rotterdam: A. de Mooy J. P. M. de Mooy-de Bruin en kinderen Warmond: G. E. den Ouden-de Mooy P. C. den Ouden en kinderen Capelle a/d IJssel: A. Kuyvenhoven-de Mooy J. Kuyvenhoven en kinderen Krimpen a/d IJssel: L. de Mooy E. de Mooy-van der Kaaden en kinderen Ochten: E. E. Batenburg-de Mooy M. Batenburg en kinderen Oegstgeest: C. van der Kaaden-de Mooy W. van der Kaaden en kinderen Oegstgeest, mei 1972. Lange Voort 271. Langs deze weg geven wij kennis van de geboorte van onze dochter en zusje Ingrid J. v. d. Zwart H. v. d. Zwart- van Bakkum Bram, Anja, Bert v. Poelgeestlaan 11, Kouderkerk a/d Rijn. Tijdelijk verblijf: Academisch Ziekenhuis, Leiden. Op 11 juni a.s. hopen onze geliefde ouders J. Kalisvaart en A. Kalisvaart-van Harten de dag te herdenken dat zij 25 jaar geleden in het hu wel ijk traden. Dat zij nog lang gespaard mogen blijven is de wens var hun dankbare kinderen Jan - Jaap - Kees - Tiny Bary en Adri - Wilma en Henk. Gelegenheid tot feliciteren op vrijdag 9 juni 1972 van 16.30 uur tot 18.00 uur in het gebouw „Het Centrum", Frans Halsstraat 1, Zoetermeer. Hiermede willen wij allen, die tijdens de ziekte, en na het overlijden van mijn geliefde Man en onze Vader Andries Fonteyn hun medeleven betoond hebben, daarvoor hartelijk dank zeggen. Uit aller naam: A. Fonteyn-Numan Zestienhovensekade 387, Rotterdam-8. Komt, koopt en eet, ja komt, koopt zonder geld en zonder prijs. Jesaja 55 1. Heden heeft de Heere na een kortstondige ziekte van ons genomen onze lieve broer, zwager en oom Jacob Cornelis Ros op de leeftijd van 67 jaar. Uit aller naam: L. Buijs-Ros 's-Gravenhage, 30 mei 1972. „Gulden Huis", Steenhouwersgaarde 1. Correspondentie-adres: De Genestetlaan 178. Geen bloemen De overledene is opgebaard in de rouwkamer ..Atropos", Van Boetzelaerlaan 292. Bezoek van 45 uur. De teraardebestelling zal plaatshebben vrijdag 2 juni om 1.30 uur op de Algemene Begraafplaats aan de Kerkhoflaan. Vertrek van de rouwkamer om 1 uur. Met oprechte vreugde en dank un God mogen wij D.V. 14 Juni a.s. herdenken dat onze geliefde Ouders cn Grootoudera A. J. de Waard en M. F. A. de Waard- Meyer Rotterdam. Juni 1973 Beukendaal 20 Gelegenheid tot feliciteren 14 juni 1972 van 19.30 tot 21.00 uur In de zaal, van Malsenstraai bij de Breeplelnkerk, Rotterdam- Zuid. Voor uw belangstelling en medeleven ons betoond na het overlijden van onze ge liefde vader, groot- en over grootvader Gerrit den Heijer zeggen wij u hartelijk dank. Uit aller naam: Adr. den Heijer Rijnsburg, mei 1972. Noordeinde 25. mann. en vrouwel. kunnen helpen. Het is fijn werk om geestelijk gehandicapte kinderen te verzorgen, leiding te geven, tot ontplooiing te brengen. Het is heerlijk om dat op het prachtige landgoed ,.'s Koonings Jaght" te kunnen doen. Koonings Jaght. een bijzondere ge meenschap voor geestelijk gehandi capten. is uiterst modern ingericht. Met pasgebouwde paviljoens, waar de kinderen in kleine groepen wonen, werken en naar schooi gaan. Met comfortabele woningen voor (leer- ling)-verplegenden, zowel meisjes als Jongemannen. 's Koonings Jaght heeft een eigen op-, leiding voor zwakzlnnigenverplegen- de. die zowel door vrouwelijke als mannelijke leerlingen kan worden ge volgd. Koningsweg 8, Arnhem-Schaarsbergen 's Koonings Jaght Is een van de projecten van de Stichting Het Sociaal Paedagoglsch Centrum In Den Haag, een stichting op algemene grondslag. Alles wat je wilt weten over 's Koo nings Jaght (het werk, de mogelijk heden, de huisvesting), is te vinden in de brochure met fraaie foto's, die je op aanvraag met plezier wordt toe gezonden. Schrijf even een briefkaart aan of bel de Directrice (tel. 08308- 455). waarmee je een afspraak kunt maken voor een bezoek. Want je bent welkom op 's Koonings Jaght. Met ontsteltenis ontvingen wij het bericht, dat door een verschrikkelijk ongeluk ons klasgenootje en onze leerling René Versteeg uit ons midden i6 weggenomen. Wij zullen hem erg missen. Kinderen en Personeel Willem de Zwijgerschool 's-GravendeeL Licht van boven, dat ons leidt, geef, dat wij te jongsten dage gans verheerlijkt en bevrijd ver van alle aardse plagen, langs Uw vreugdevolle baan binnen gaan. (Gez. 128 4) Heden overleed onze lieve vrouw, moeder en oma Johanna Rutgera de Jong-Scheltens geb. 14 okt. 1893 Wassenaar: H. de Jong Sr. Brussel: Ph. van Leeuwen-de Jong G. van Leeuwen en kinderen Wassenaar: H. de Jong Jr. M. de Jong-Alblas en kinderen. Wassenaar, 30 mei 1972 Corr.-adres: Middelweg 96. Dc rouwdienst wordt gehouden in de Kievietkerk, Wilhelminaplein te Wassenaar op vrijdag 2 juni om 13.00 uur, waarna de begrafenis zal plaats hebben om ongeveer 14.00 uur op de Ned.-Herv. begraafplaats aan het Dorpsplein te Wassenaar. Wij maken familie, vrienden en kermissen attent op het correspondsntie-adres, in verband met ernstige ziekte van vader. Door een droevig ongeval werden tot ons leed wezen de echtgenote en de kinderen van ons per soneelslid de heer W. J. A. Versteeg weggenomen. Wij wensen hem en zijn familie de kracht om dit onvoorstelbare verlies te kunnen dragen. Het Bestuur en de Directie van de Stichting Bronwaterleiding Hoeksche Waard. Met verbijstering hebben wij kennis genomen van het droevig ongeval dat dc echtgenote en de kin deren van onze collega Versteeg is overkomen. Nog vele malen zullen onze gedachten naar hem en de hem ontvallenen uitgaan. Het Personeel van de Stichting Bronwaterleiding Hoeksche Waard Psalm 39 vers 8. En nu, wat verwacht ik, o Heere? Mijn hoop, die is op U. Bedroefd om het afscheid maar dankbaar dat hij zo lang bij ons mocht zijn berichten wij U dat de Heere tot Zich heeft genomen onze lieve vader, pleegvader, behuwd-, groot- en overgrootvader Marcus Faasse weduwnaar van Abra Sprong, dn de gezegende ouderdom van ruim 104 jaar. A. Faasse M. C. Faasse-Haagberg L. Faasse M. Faasse-van Vliet Rotterdam: Rotterdam: Samla (Ont) Canada: T. Husselman-Faasse J. A. Faasse T. Faasse-van Eijk A. W. Roelofs-Faasse M. Faasse T. Faasse-Zaal J. A. Koudijzer F. Koudijzer-Zaal klein- en achterkleinkinderen Dordrecht, 30 mei 1972. Corr.-adres: A. W. Roelofs-Faasse, van Ostadelaan 49 a, Schiedam. De overledene ligt opgebaard ln de rouwkamer Nassaulaan 68, Schiedam. Gelegenheid tot bezoek aldaar: vrijdagavond van 8 tot 9 uur. De begrafenis zal plaats hebben zaterdag 3 juni a.s. op de Algemene begraafplaats, Laan van Spieringshoek, Schiedam, aankomst kapel te 12.30 uur n.m. waar de rouwdienst wordt gehouden door dr. Dekker. Vertrek vanaf 12.15 uur n.m. bovengenoemde rouwkamer te Geen bloemen. Enige kennisgeving Op 28 mei ontsliep, kalm en rustig, in de ouder dom van 81 jaar, te Wassenaar, onze lieve Zuster en Schoonzuster Maria Ottelina van Griethuijsen oud-verpleegster Namens de familie: J. G. M. van Griethuijsen 's-Gravenhage, 31 mei 1972 Smaragdhorst 146 De crematie heeft heden in stilte plaatsgevonden. In vrede ontslapen onze broer, zwager en oom Cornelis de Vroedt (4-4-1896 30-5-1972) Leiden: D. de Vroedt Leiderdorp: P. Lepelaar Leiderdorp: namens neven en nichten: G. Breedveld-Lepelaar F. Breedveld Leiden, 30 mei 1972 In vrede ontslapen onze geliefde Zwager en Oom Cornelis de Vroedt in de ouderdom van 76 jaar. J. Scharloo J. Boter neven en nichten Leiden, 30 mei 1972. Tot onze diepe droefheid heeft de Heere van ons weggenomen mijn innig geliefde man, onze ge liefde broer, zwager en oom Arie Pieter Cornelis Vergeer op de leeftijd van 66 jaar. W. Vergeer-Kwakernaak Fam. Vergeer Fam. Kwakernaak Alphen aan den Rijn, 31 mei 1972 Jan van Nieuwenhuijzenstraat 34 Geen bloemen De teraardebestelling zal plaatsvinden D.V. zater dag 3 juni a.s. op de Oosterbegraafplaats, aan komst aula 1 uur. ln Jezus ontslapen onze lieve Schoonzuster en Tante Jannetje Augustijn geboren 23-4-1891 te Middelburg gestorven 30-5-1972 te Groningen God heeft ons geen kalme reis belooft, maar wel een behouden aankomst Namens de familie: C. Augustijn-de Hoog Condoleantie-adres: Randweg 55 b, Rotterdam-Zd. De rouwdienst is op vrijdag 2 juni om 13.00 uur in 'Coendershof', Helperbrink 59 te Groningen, daarna is dc begrafenis om 14.00 uur op 'Sel- werderhof' in Gronmgen-Nrd. Heden is zacht en kalm in haar Heer en Heiland onslapen onze lieve Moeder Willemina tie Groot weduwe van Dirk Aardse in de ouderdom van 86 jaar. Mede namens de verdere familie: Th. Aardse N. Aardse-van den Beukei Monster, 31 mei 1972. Condoleantic-adres: Burg. Kampschoërstraat 37. Geen bezoek Onze moeder is opgebaard in de rouwkamer Molenstraat 141e. Gelegenheid tot condoleantie aldaar vrijdag 2 juni van 7.30 tot 8.30 uur n.m. De rouwdienst zal worden gehouden zaterdag 3 juni a.s. des voormiddags 11 uur in de aula op de Algemene Begraafplaats te Monster, waar na de bijzetting in het familiegraf zal plaats vinden. Enige en algemene kennisgeving ln de ouderdom van 81 jaar is heden overleden onze lieve Moeder en Oma Margaretlia Otten geb. Peters eerder weduwe van C. Pereboom K. J. Pereboom W. F. Pereboom-Claus Kees, Mark, Roland en David Pereboom G. H. Pereboom Esther, Inge en Judith Kox Apeldoorn. 31 mei 1972. Rousseaustraat 3. Mercatorplein 41. De teraardebestelling zal plaatshebben maandag 5 juni om 14.00 uur op de Algemene Begraaf plaats „Heidehof" te Ugchelen. Gelegenheid tot oondoleantie na afloop in de aula op de begraafplaat*. In Nederland gebotteld met toestemming van de rechthebbende op de gedeponeerde handelsmerk»* „Coca-Cola"en „Coke", welke beide hetzelfde produkt aanduiden. „wees Getrouw tot den dood. en Ik zal u geven de kroon des levens." Openbaringen 2 10 b Heden behaagde het de Heere. ln de hope des Eeuwi ge levens, uit onze familie kring, waarin zij in haar leven van dienen en zorgen een zo grote plaats innam, na een moeilijk levenseinde weg te nemen, onze zeer ge liefde zuster, tante en nicht Masje- Christina Goedhart Gorlnchem: K. Goedhart W. Goedhart-van Pelt neven en nichten. Gelegenheid tot condoleance op zaterdag 3 Juni a.s. dc? morgens tussen 9.45 en 10.15 uur ln het Hervormd Wijkgc bouw. Esdoornlaan 2 te Wad dlnxvcen. waarna aldaar om 10.30 uur een rouwdienst zal worden gehouden. De teraardebestelling za' plaatsvinden vanuit dit Wijk gebouw op de Algemene Be graafplaats aan de Alber dinck Thtjmlaan te Waddlnx- vecn. Aankomst op de begraaf plaats 11.20 uur. Met grote dankbaarheid aan God dat we haar zolang ln ons midden mochten hebben maar mei diepe droefheid geven wij kennis dal onze ge liefde moeder, groot- en over grootmoeder Clasina Vis ln de volle zekerheid des ge loof: is ontslapen ln de ge zegende ouderdom van 91 Jaar. Katwijk: G. VIS W. Vis H. Vls-van DuIJvenbode J. C. Hulsken-Vis H. J. W. Hulsken Zutphen: C. W. van OotJ en-Vis C. J. van OolJen Katwijk: W. N. Ouwehand-Vis D. Ouwehand Amsterdam: H. Vis J. Vls-van den Hoorn Katwijk: A. H. van Beelen-Vls W. H. van Beelen klein- en achterkleinkinderen Katwijk aan Zee. 30 mei 1972 Prie Plassenweg 56 Gelegenheid tot condoleren donderdag 1 Juni en vrijdag 2 Juni des nam. van 35 cn 79 uur. De rouwdienst zal fchouden worden zaterdag 3 unl des nam. 2.15 uur ln het Herv. Kerkelijk Centrum, Voorstraat 74 te Katwijk aan Zee. waarna de begrafenis zal plaatsvinden omstreeks 3 uur'op de algemene begraaf plaats aan de Zu Katwijk aan Zee. TE GIESSEN (N.B.) Internationale handel in granen en grondstoffen voor voedings- en veevoederindustrie vraagt op korte termijn een voor haar afdeling In- en Verkoop Vreemde valuta's. Deze funktionaris zal, na een ruime inwerkperiode als taak krijgen: het volgen en interpreteren van de ontwikkelingen op de valutamarkten. het verschaffen van de juiste informatie op valutagebied aan de kommerciële afdelingen. het kopen- en verkopen van vreemde valuta's i.v.m. onze goederen transacties. het dagelijks kontakt houden met banken i.v.m. de hier boven genoemde taken. Belangstellenden voor deze veelzijdige en interessante funktie dienen hun middelbare schoolopleiding te hebben voltooid en hebben hun militaire dienstpLicht reeds vervuld of zijn hiervan vrijgesteld. Ervaring strekt tot aanbeveling, doch is niet vereist. Uw eigenhandig geschreven sollicitatie kunt U richten aan: N. G. J. Schouten N.V., Postbus 1, Giessen (N.B.), t.a.v. de Af deling Personeelszaken. gevestigd te Utrecht De Raiffeisenhypotheekbank N.V. geeft met ingang van 1 juni 1972 uit tegen de koers van 100%. Nominaal groot 1000,-. De aflossing (van 20% per jaar) begint in 1978. Het prospectus van deze pandbrief is bij alle banken en commissionairs verkrijgbaar en voorts ten kantore van de Coöp. Centrale Raiffeisenbank, Sint Jacobsstraat 30, Utrecht, 030-328411.

Nieuwe Leidsche Courant | 1972 | | pagina 16