TROUW/KWARTET WOENSDAG 31 MEI 1972 Op maandag 12 juni ai hopen wij met onze kinderen de dag te herdenken dat wij 25 jaar getrouwd rijn Adr. Zandbergen C. K. Zandbergen-Parlevliet Cocky en Jimmy Ada Thea Rijnsburg, 29 mei 1972 Burg. Hermansstraat 58. Gelegenheid tót feliciteren: woensdag 7 juni a.s., van 5.00-7.00 uur n.m. in Restaurant „t Hof van Holland". Voorstraat 79, Noordwijk-Bmnen. Met blijdschap geven wij, samen met onze ouders en grootouders Jan Wilschut Elizabeth Wilschut-Zoutewelle u kennis van hun 40-jarig huwelijk, dat zij op 8 juni a.s. hopen te herdenken. Met grote dank voor alles wat God hun en ons schonk willen wij die dag in vreugde vieren. Hun kinderen: Bas en Alie, Corrie, Ad en Thea, Jan en Ineke, Ben en Jopie, Arie en Ans, Bep, Kees, Hans; en twaalf kleinkinderen. Rotterdam, 3014, 26 mei 1972. Terbregseweg 53. Receptie op 10 juni van 5.006.30 uur in „La Bonne Auberge", Hoogstraat 147. Inplaats van kaarten Op zaterdag 3 juni hopen wij D.V. met onze ouders N. Kooiker A. Kooiker-Pot hun 25-jarig huwelijk blij en dankbaar te herdenken. Bert Gerrit Coevorden, mei 1972. Nw. Zwinderen 45. Gelegenheid tot feliciteren 's avonds van 811 uur in het Geref. Verenigingsge bouw, Rabenhauptstr. te Coevorden. Het bestuur van A.R. Kamer centrale Rotterdam geeft met leedwezen kennis van het overlijden van de heer A. Hogeweg Dankbaar gedenken wij zijn veelzijdige aktiviteiten als lid van onze Kamercentrale en als raadslid en wethouder van de gemeente Rotterdam. Rotterdam, 27 moi 1972. Namens het bestuur H A. Brokking. voorzitter P. Berghoef, sekretarls GETROUWD: C. H. Sikken en Anke A. van Kammen Rotterdam, mei 1972. Mede namens onze kinderen danken wij allen voor de vele bloemstukken en cadeau's die wij bij ons 25-jarig huwelijks feest mochten ontvangen. P. VAN DER HORST G. G. VAN DER HORST-de Fljter "s-Gravenhage, mei 1972 In Jezus ontslapen onze lieve Zuster, Behuwdzuster en Tante Gees je Blouw-Windig Karlmatastraat 2 III Amsterdam-Oost. Uit aller naam: V. Windig Condoleantiebezoek woens dagavond a.s. van 20.00 tot 20.45 uur in de rouwkamer Corn. Schuytstraal 3. Begrafenis, donderdag 1 Juni olm. 14.30 uur op de Nieuwe Oosterbegraafplaats aan de Krul sla an Amsterdam. 28 mei 1972 Met verslagenheid geven wij kennis van het over lijden van de heer A. Hogeweg Commissaris onzer Vennootschap Zijn waardevolle adviezen zullen wij in dankbare herinnering houden. Directie en Commissarissen N V. HOLBA Groenten en fruitbedrijf Rotterdam Na een kortstondig ziekbed nam de Heere heden uit ons midden weg, onze lieve zorgzame moeder, oma, schoonzuster en tante Wilhelmina Helena Bravenboer-van der Schoor Weduwe van Arie Bravenboer n de ouderdom van 84 jaar. Barendrecht: A. H. W. Bravenboer C. A. Bravenboer- Hooijmeijer H. W. Visser-Bravenboer B. C. Visser Rijsoord: M. Bravenboer P. Bravenboer-van Vliet Barendrecht: H. Bravenboer N. Bravenboer-Boonstra 's-Gravenhage: J. de Winter-Bravenboer A. de Winter Schiedam: W. Bravenboer J. C. Bravenboer- Woudenberg Barendrecht: W. H. van Noort- Bravenboer T. van Noort Klein- en achterkleinkinderen. Barendrecht, 28 mei 1972. Lavendelhof 73. Geen bloemen Moeder ligt opgebaard in de aula van de begraaf plaats te Barendrecht, Scheldestraat. Rouwbezoek aldaar: woensdagavond van 19.30 20.30 uur. De begrafenis zal plaatsvinden donderdag 1 juni a.s. te Barendrecht 16.00 uur. Vooraf zal een rouwdienst worden gehouden in de Aula, welke aanvangt te 15.15 uur. „Met Jezus mijn Hetland ben ik een Koninklijk Kind" Geheel onverwacht nam God tot Zich onze lieve Moeder, Schoonmoeder en Oma Johanna Klaziena Wildschut in de leeftijd van 79 jaar weduwe van G. J. van der Ploeg Rotterdam: Fr. van der Ploeg M. P. van der Ploeg- van der Meer Sittard: A. M. Dijkema-van der Ploeg J. M. Dijkema MUnchen: J. P. Hogeweg-van der Ploeg G. Hogeweg Rotterdam: G. J. van der Ploeg M. van der Ploeg-Haines Amsterdam: A. J. van Tol-van der Ploeg D. van Tol en kleinkinderen Rotterdam, 28 mei 1972 Mare 20 (corresp.adr.: Nietzschestraat 4. Rotterdam (24). De bijzetting in het familiegraf op de Zuider begraafplaats, Slinge 50, zal plaatsvinden op don derdag 1 juni a.s., na aankomst in de kapel om kwart voor drie. Dr. E. Masselink zal daar een rouwdienst leiden. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de be grafenis. God nam heden in Zijn liefde op onze lieve Broer Willem Tollig in de leeftijd van 61 jaar wonende te Stockholm Rotterdam, mei 1972 Rotterdam: Nunspeet: N. Krans-Tollig W. H. P. M. Groenendijk- Tollig F. Groenendijk G. N. Krijgsman-Tollig H. J. Tollig J. Tollig-de Vries C. Berger-Tollig E. D. Hoefman-Tollig R. Hoefman A. J. P. Tollig J. N. Meininger-Tollig De begrafenis zal plaatsvinden op 1 juni a.s. te Stockholm. Corresp.adres: N. Krans-Tollig Willem Nagellaan 1, Rotterdam-12 Rotterdam: Den Haag: Rotterdam: Plotseling is van ons heengegaan, in geloof in Christus, in de leeftijd van 77 jaar, onze lieve Vader, Schoonvader, Opa en Broer, de Heer Jan van Es echtgenoot van Elizabeth Droppert, overleden 9 januari 1942 Voorburg: Den Haag: Bilthoven: Beekbergen: Corrie van Es Ina van Es Piet van Es Joop van Es-Voerman Martdjn Jan Annemieke C. van Es Voorburg, 29 mei 1972 Aart van der Leeuwkade 56. Geen bloemen - Geen toespraken Liever geen bezoek aan huis Dienst in de „Koningkerk" te Voorburg vrijdag 2 juni a.s. om 11 uur, waarna de bijzetting in het familiegraf om 13 uur op de Begraafplaats Crooswijk te Rotterdam. Gelegenheid tot condoleren donderdagavond van 19.3020.30 uur in bovengenoemde kerk en vrij dag na afloop van de bijzetting in het familiegraf. Gisteren is plotseling te Voorburg overleden de heer J. van Es in de ouderdom van 77 jaar. Oud-bestuurslid en oud-voorzitter van onze vereniging. Nog steeds herinneren wij ons zijn aktiviteiten in een lange reeks van jaren voor onze vereniging ontwikkeld. Wij zijn dankbaar voor wat de heer Van Es voor het christelijk organisatieleven in het algemeen en voor onze vereniging in het bij zonder heeft verricht. Onze deelneming gaat uit naar zijn kinderen en verdere familie. Rotterdam, 30 mei 1972 Voor het bestuur van de Christelij ke Middenstan dsverenigi ng: J. van Bekkum, voorzitter J. van den Berge, secretaris Zich gereed makend om naar de vergadering van ons Algemeen Bestuur te komen werd door de Heer van Leven en Dood plotseling weggenomen ons bestuurslid, de heer J. van Es Met dankbaarheid gedenken wij de inzet trouw en toewijding van de heer Van Es, gedurende oirca 25 jaar, voor het vele werk van onze stichting. Namens het bestuur van de Stichting Clubhuizen „De Jeugdhaven" te Rotterdam-C. B. Lengkeek, voorzitter Mr. L. J. A. de Boer, secretaris Rotterdam, 29 mei 1972 Heden nam de Here uit ons midden weg onze geliefde Moeder, Groot- en Overgrootmoeder Cornelia Korperslioek weduwe van Arij Noordam eerder weduwe van Laurens Bijl in de ouderdom van 87 jaar. „Mijn genade is U genoeg" 2 Cor. 12 vers 9a Vlaardingen: L. A. Zonneveld-Bijl G. Zonneveld Vlaardingen: A. Bijl Abbenbroek: L. W. Bijl A. Bijl-van der Eijk Pijnacker: C. Hofman-Bijl B. Hofman Vlaardingen: A. van der Sar-Bijl J. van der Sar Groot-Ammers: P. Bijl J. Bijl-Stokdijk Krimpen a/d IJssel: S. Bijl G. G. Bijl-Zandt Kethel: A. Bijl J. Bijl-Bregman Maasland: W. Bijl P. Bijl-van der Eijk 's-Gravenzande: A. Noordam M. Noordam-Doelman 's-Gravenzande: L. van der Hout-Noordam Maasdijk: L. Noordam L. F. Noordam- van der Ende en achterkleinkinderen Maasdijk, 30 mei 1972. Willem III-straat 2. Condoleantiebezoek woensdag van 79 en don derdag van 35 en van 79 uur n.m. De rouwdienst zal worden gehouden vrijdag 2 juni a.s. des namiddags 2 uur in de Nederlands Hervormde Kerk te Maasdijk, waarna de begra fenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraaf plaats te Maasdijk. Voor de vele blijken van belangstelling betoond tij dens zijn ziekte en bij het overlijden van mijn lieve man, onze vader en groot vader Klaas Mosterd zeggen wij u hartelijk dank. Uit aller naam: P. Mosterd-v. Buuren Ernst, mei 1972. ,'t Vossenbroek'. Daar het ons onmogelijk is u persoonlijk te bedanken, willen wij u langs deze weg hartelijk bedanken voor uw medeleven be toond, bij het plotseling over lijden van onze innig geliefde Zoon. Broeder. Zwager, Klein zoon. Oom en Neet, Jacob Willem Wegman J. Wegman S Wegman-van Schelt H Bouman-Wegman R. Bouman Een linnen laken op het gras. Een mand met-broodjes. Zalig neervlijëMjij een hete mok k< Supra van Van Nolle. (Ook caffejne-vrij verkrijgbaar} Supra van Van Nelle Vacuum vers gemalen gezelligheid Heden heeft de Here na een geduldig gedragen lijden tot Zich genomen mijn innig geliefde Vrouw Cornelia van Iperen-v. d. Luit in de leeftijd van 61 jaar. „Want wij weten, dat, indien de aardse tent waarin wij wonen, wordt afgebroken, wij een gebouw van God hebben, in de Hemelen, niet met handen gemaakt, een eeuwig huis" Uit aller naam: A. C. van Iperen Oude Wetering, 30 mei 1972. Kerkstraat 37. De teraardebestelling zal plaatsvinden op vrijdag 2 juni op de Begraafplaats der Gereformeerde Kerk te Oude Wetering. De rouwdienst begint om 2 uur 's middags. Ook na de begrafenis is er in het Jeugdgebouw gelegenheid tot condoleren. Heden heeft de Here na een geduldig gedragen lijden tot Zich genomen onze geliefde Zuster, Schoohzuster en Tante Cornelia van Iperen-v. d. Luit in de leeftijd van 61 jaar. Psalm 73 12 (oude berijming) P. v.d. Luit E. v.d. Luit-Stieva L. Kolijn-v.d. Luit P. Kolijn A. van Wouwe-v.d. Luit P. van Wouwe M. H. v.d. Meij-v.d. Luit W. v.d. Meij M. Rietdijk-v.d. Luit C. Rietdijk E. v.d. Berge-van Iperen A. Nederveld-van Iperen P. van Iperen J. van Iperen-Nederveld A. van Tol-van Iperen Joh. van Tol neven en nichten Oude Wetering, 30 mei 1972. Door het grote aantal blijken van medeleven die wij mochten ontvangen tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn geliefde Vrouw en onze lieve Moeder en Oma Geertruida Reijneveld-de Jong is het ons niet mogelijk om u allen persoonlijk daarvoor dank te zeggen. Maar wij hopen dat u onze oprechte dank hiervoor wilt aanvaarden. Uit aller naam: D. Reijneveld Kouderkerk a/d Rijn, mei 1972 Dorpsstraat 71 Enige en algemene kennisgeving Heden behaagde het de Here van ons weg te nemen mevrouw Agnieta Spoelstra weduwe van de heér-A. M. Harmsen in de ouderdom van 81 jaar. Namens de familie: A. G. Spoelstra Driebergen, 30 mei 1972. Bejaardencentrum „Sparrenheide", Melv. van Carnbeelaan 77. Corr.-adres: Jagersdreef 45, Driebergen. De overledene is opgebaard in de rouwkamer van bovengenoemd bejaardencentrum. Gelegenheid tot condoleren aldaar vrijdag 2 juni van 19.00 20.00 uur. Geen bloemen De rouwdienst wordt gehouden óp zaterdag 3 juni in de aula van de Nieuwe Algemene Begraaf plaats te Driebergen om 11.00 uur, waarna de begrafenis zal plaatsvinden aldaar. RECTIFICATIE In plaats van kaarten „Stil maar, wacht maar, alles wordt nieuw" Heden nam de Here, na een kortstondige ziekte, van onze zijde weg mijn innig geliefde, onver getelijke Vrouw en onze lieve Dochter, Zuster en Tante Annegje Geertje Zegwaard-Oudijk op de leeftijd van 22 jaar. Hazerswoude: Ewoud J. Zegwaard Alphen a/d Rijn: C. Oudijk L. Oudijk-Bos Dick Gerda Jaap Ridder Hazerswoude: J. E. Zegwaard C. L. Zegwaard-Bos A drie Bram - Wieneke en Mariska Martien Hazerswoude, 27 mei 1972. Westeinde 2. Geen bloemen De teraardebestelling is D.V. bepaald op woensdag 31 mei a.s. tussen 12 uur op de Algemene Be graafplaats te Hazerswoude-Dorp. Gelegenheid tot condoleren van 78.30 uur. En na afloop in de aula van de begraafplaats. Heden behaagde het de Here geheel onverwachts uit ons midden weg te nemen mijn gehelde Man en der kinde ren zorgzame Vader, Be huwd-, Groot- en Overgrool- Pieter Jacobus van den Oever Katwijk: J. v.d. Oever-v.d. Oever M. Guljt-v.d. Oever C. Guijt Wassenaar: M. v. Dijk v.d. Oever A. v. Dijk Katwijk: A. Vooijs kleinkinderen en achterkleinkinderen Geen bloemen De rouwdienst zal gehouden worden zaterdag 3 Juni 1972 des nam. 1.15 uur tn het Jeugdhuis. Voorstraat 72 te Katwijk aian Zee. waarna de begrafenis zal plaatsvinden omstreeks 2.00 uur op de Nieuwe Begraafplaats ..Duin rust" aan de Parklaan tc Katwijk aan Zee. Heden nam de Here onze lieve Vader, vader. Grootvader, grootvader en Oom c *4" ;r- fta. 1 len Paulus de Ruitten' ling V bat! weduwns Francina van Dorp in de ouderdom van 92 Uit aller naar Delft: J. DE RUITER de I Geen bloemen T De rouwdienst zal geho worden in de Wester Hugo de Grootstraat 18 Delft, op donderdag lrvle: om 11 uur, waarna de®n grafenis in het familie1"' «al plaats vinden om llerc. op de begraafplaats Jaf^^ Delft. 8 )n UR< (ma is fichi Daa: roH tett In vrede ontslapen mijn lieve Man, onze zorgzaréin Vader en lieve Opa .P Cornelis de Vroedt in de ouderdom van 76 jaar. it Ut fc.85 )e t [aan Leiden: B. J. J. de Vroedt-Boter fc. q Oegstgeest: C. de Vroedt H. de Vroedt-van Malde In Hel een Irijv Bertine h I Kees P O] •rhet Jilij Leiden, 30 mei 1972. Rijndijk 178. De overledene is opgebaard in de rouwkan „Eenvoud" van Ingen Schenau, Hogewoerd Bezoek aan de rouwkamer: donderdagavond juni van 8.00 tot 9.00 uur. Geen bloemen bei he font takt P t« en ii De begrafenis zal plaatsvinden vrijdag 2 juni ai op de Algemene Begraafplaats „Rhijnhof", votL» afgegaan door een rouwdienst in de aula aldai aanvang 11.00 uur. Na de begrafenis gelegenheid tot condoleren de ontvangkamer van de begraafplaats. note

Nieuwe Leidsche Courant | 1972 | | pagina 14