Hulshoff: 'Voorzichtig zijn met initiatief nemen asovic: 'Ajax wint met 3-0' Inter wil tegen Ajax een gave show opvoeren' rrico weBia vatWeg naar Rotterdam )rie finales van Inter ee finales van Ajax 'pstellingen Ajax-Inter ^Pweede duel vrijdag Ht Ajacied voorbeeld van de moderne voor stopper 'EL Jan Timman start met nederlaag Weer winst kaas in de rust )UW/KWARTET WOENSDAG 31 MEI 1972 Sport Tll/Kll en Inter hebben niet dan na een zware weg de finale om de Euro- ése titel bereikt, zoals uit onderstaand staatje is te concluderen. stajax op adst 4—1 3—2 p erste ronde )iterAEK Athene !K AtheneInter 'Veede honde: orussia MönchengladbachInter •1 (ongeldig verklaard) ^taterBorussia Mönchengladbach 4—2 orussia MönchengladbachInter 1 VVest-Berlijn) 00 fwartfinale: iterStandard Luik andard LuikInter AjaxDynamo Dresden 20 Dynamo DresdenAjax 00 Olympique MarseilleAjax 12 AjaxOlympique Marseille -41 00 AjaxArsenal 21 ArsenalAjax alve finale: forser—Ceiüc 0—0 Ajax—Benfica rjelticInter 00 BenficaAjax :nïnter wint na strafschoppen). 2—1 0—1 1—0 0—0 Wenen, 27 mei, 1964: INTERREAL MADRID 3—1 (1—0). Doel- inten: Mazzola na 43 minuten, Milani na 60 minuten, Felo na 70 minu- p eien, Mazzola na 76 minuten. Opstellingen: INTER: Sarti, Burgnich, Fac- bejietti, Tagnin, Guarneri, Picchi, Jair, Mazzola, Milani, Suarez en Corso. ;n ktEAL: Vicente, Isidro, Pachin, Muller, Santamaria, Zocco, Amancio, Felo an i|i Stefano, Puskas en Gento. SCHEIDSRECHTER: Stoll (Oost.). Milaan- 27 mei 1965- INTER—BENFICA 1—0 (1—0). Doelpunten: in de 42ste minuut. Opstellingen: INTER: Sarti, Burgnich, Facchetti, Guarneri, Picchi, Jair, Mazzola, Peiro, Suarez en Corso. ookpNFICA: Costa Pereira, Cavern, Cruz, Neto, Germano, Raul, Jose Augus- Eusebio, Torres, Coluna en Simoes. SCHEIDSRECHTER: Dienst (Zw.). :r e Lissabon, 25 mei 1967: CELTIC—INTER 2—1 (0—1). Doelpunten: er tfazzola na 6 minuten, Gemmell na 62 minuten en Chalmers na 83 minu- plezi n. Opstellingen: CELTIC: Simpson, Craig, Gemmell, Murdoch, McNeill, ark, Johnstone, Wallace, Chalmers, Auld en Lennox. prtfTER: Sarti, Burgnich, Facchetti, Bedin, Guarneri, Picchi, Domenghini staqazzola, Capellini, Bicicli, Corso. SCHEIDSRECHTER: Tschenscher (W.- eijuitsland). eten[ toe!* Madrid, 28 mei 1969: MILAN—AJAX 4—1 (2—0). Doelpunten: Prati 1 de 7e en 39ste minuut, Vasovie na 61 minuten, Sormani na 66 en Prati 74 minuten. Opstellingen: MILAN: Cudicini, Anquiletti, Schnellinger, ^Tosato, Malatrasi, Trappatoni, Ilamrin, Lodetti, Sormani, Rivera en Prati. ^TIAX: Bals, Suurbier (46e minuut Muller), Van Duivenbode, Hulshoff, asovic, Groot (na 46 minuten Nuninga), Pronk, Swart, Danielson, Cruijff a Keizer. SCHEIDSRECHTER: Ortiz de Mendibil (Spanje). Londen, 2 juni 1971: AJAX—PANATHINAIKOS 2—0 (1—0). Doel- iinten: Van Dijk na 5 minuten, Vlachos in eigen doel na 87 minuten, pstellingen: AJAX: Stuy, Suurbier, Neeskens, Vasovic, Hulshoff, Rijn- ïrs (na 46 minuten Blankenburg), Swart (na 46 minuten Haan), tihren, Van Dijk, Cruijff en Keizer. ANATHINAIKOS: Ekonomopoulos, Tomaras, Vlachos, Kapsis, Eleftera- is, Surpis, Kamaras, Grammos, Antoniadis, Filakouris, Domasos. 2HEIDSRECHTER: Taylor (Engeland). oplr jnr enf rAX stuy suurbier hulshoff blankenburg krol 3ssg{ haan neeskens muhren je dl SWART CRUIJFF KEIZER ste Scheidsrechter: helies (Frankrijk) boninsegna pellizaro giubertoni mazzola frustalupi bedin facchetti burgnich oriali bellugi vieri (bordon) INTER esse6 de wedstrijd tussen Ajax en Internazionale, vanavond na het verstrij- ti van de officiële speeltijd nog onbeslist is, zal de Franse scheids- chter Helies het duel twee keer vijftien minuten verlengen. Als ook irna de stand nog gelijk is, wordt de wedstrijd vrijdagavond op het- fde terrein (aanvang eveneens 20.30 uur) overgespeeld. De reprise rdt dan geleid door scheidsrechter Wutz (Frankrijk), die vandaag als insrechter optreedt. ïx heeft in verband met de kaartverkoop voor de eventueel noodza- tweede wedstrijd al maatregelen genomen. De club krijgt dan het- enoF06 aantal kaarten ter beschikking. De leden en donateurs van de Am- rdamse vereniging kunnen donderdag tussen twaalf en drie uur 's mid- ;s op vertoon van hun registratiekaarten twee toegangsbiljetten kopen, resterende kaarten komen op dezelfde dag tussen 18 en 20 uur in verkoop. Er zullen dan echter ook niet meer dan twee kaarten per per- in worden verstrekt. Ook bij de loketten van het Feyenoordstadion ^ag een beperkt aantal kaarten te koop zijn. .1 spelers van Inter zullen ongeacht de uitslag vanavond na afloop Kunn de finale niet deelnemen aan het koud buffet in het stadion. De lei van de club heeft dit besloten, omdat het elftal zondag in de eerste van het Italiaanse bekertoernooi moet uitkomen. ind /an kwaT r ig va 1de v Van onze speciale verslaggever AMSTERDAM Als de uitverkoren elf van Inter Milaan zich van avond massaal rond het eigen strafschopgebied schaart om aldaar het veel besproken catenaccio in praktijk te brengen, zal één figuur zich nadrukkelijk van zijn collega's afzonderen: Roberto 'Bobo' Boninsegna. De inmiddels in vele publicaties als een gangster ge schetste spits wacht de taak Inters flitsend uit te voeren uitbraak- pogingen af te ronden. Barry Hulshoff, ongewijfeld de directe tegen stander van Boninsegna, onderkent die dreiging. Zegt: 'Ik ken Bo ninsegna nauwelijks. Maar ik weet wèl, dat ik initiatieven moet be perken. We hebben vanovomd geen haast. Desnoods wachten we op een beslissingswedstrijd, vrijdagavond'. In Barry Hulshoff manifesteert zich de ontwikkeling van de moderne voorstopper. Gold het vroeger als een dogma, dat een spitsbewaker en puur opofferende taak had sinds kort wordt dat niet meer als een vast staand gegeven beschouwd. Aanlei ding daartoe zijn vooral de opmerke lijke prestaties van Hulshoff, die de laatste seizoenen de aanval steeds meer een extra-dimensie verschaft. Hetgeen onder meer z'n weerslag vindt in de doelpuntenproduktie. Voor het Nederlands elftal: vier doel punten in vijf wedstrijden! Treffers, die juist dan werden gerealiseerd als de 'Giraffe' verrassend uit de defensie snelde. Dat verrassingselement is be langrijk. Huihof f: 'De laatste tijd ging het wat minder. Omdat ik te vaak de diepte opzocht. Een voor beeld. Tegen de Eagles had het geen enkel effect, omdat Ruud Geels me steeds volgde. Maar toen ik me na de pauze een tijdje had ingehouden en daarna wegsprintte lukte het wel. Geels hield er geen rekening meer mee'. Inmiddels wordt algemeen aangeno men, dat Hulshoff één van de sterkste Europese voorstoppers is. Dat is voor al opmerkelijk, omdat Hulhoff ooit als 'te houterig' werd gekwalificëerd. Nóg wekken de bewegingen van Huls hoff geen atletische indruk, maar het 'hoekige' is verdwenen. Hulshoff: 'Die krampachtige houding was het gevolg van een gebrek aan zelfvertrouwen. Ik was eigenlijk nog niet rijp, nog niet volwassen. Ik was gewoon bang een fout te maken. In het laatste jaar van Michels is daar verandering in geko men. Ik koos en ander uitgangspunt. Mijn capaciteiten kende ik; die waren in het militair elftal en in Jong Oranje, waar je die prestatiedruk nau welijks voelt, al tot uitdrukking geko men. Ik ging er daarom maar van uit, dat ik niet bij de basiself behoorde. En bepaadle vervolgens zelf welke vrijheden ik me kon permitteren. Dat is gelukkig goed uitgepakt'. BEWIJS Hoogtepunt in het vorige seizoen vormde voor Hulshoff de finale om de Europa Cup. Hij schakelde toen in de overigens matige vertoning tegen Panathinaikos de bonkige en uiterst fanatieke Antoniades volledig uit. Herinnert Hulshoff zich: 'Mijn presta ties volgden een stijgende lijn. Maar dat ik onder die spanningen zó sterk zou spelen viel ook buiten mijn ver wachting. Londen was het definitieve bewijs'. Die zekerheid heeft Hulshoff ook geholpen, toen hij in het begin van de inmiddels succesvol afgesloten competitie als enige overbleef van de vertrouwde linie Suurbier-Hulshoff- Vasovic-Krol. 'Ik moest toen veel or ganiseren. Ongemerkt was dat een last. Ik twijfelde veelal. En twijfels zijn funest voor een voetballer'. Van het moment dat Blankenburg de posi tie van ausputzer overnam steeg ook de vorm van Hulshoff. Hij zegt: 'De wijziging Vasovic-Blankenburg vorm de voor mij geen enkel probleem. Ik hoefde me niet aan Blankenburg aan te passen, maar hij aan mij. Want: de voorstopper heeft een omschreven op dracht: het elimineren van een tegen stander'. De communicatie tussen Blankenburg en Hulshoff verliep zó goed, dat Huls hoff zich steeds meer risico's kon veroorloven. De 'sprintjes' van Huls hoff mogen spectaculair op de toe schouwer overkomen, hij moet er wel -an overtuigd zijn, dat zijn afwezig heid door anderen wordt overgeno men. Hulshoff: 'Je neemt een derge lijk initiatief, omdat je je verzekerd voelt van rugdekking. Er moet een basis van vertrouwen zijn'. Die basis is er. Al roept het optreden van Ajax' centrum vaak vragen op. Blanken burg, de laatste man tóch, verkeert vaak vóór Hulshoff, waardoor de voor stopper z'n tegenstander moet laten schieten om rugdekking te verlenen. Hulshoff: 'Dat had vroeger niet ge kund. Ik concentreerde me dan volle dig op m'n opdracht. Nu bekijk ik de situatie en doe wat op het moment het meest verstandig lijkt. Daarom kèn Blankenburg ook een opkomende man aanpakken Omdat hij weet, dat ik reageer op zijn acties'. UITSPATTINGEN Niet alleen dankzij het begrip dat bestaat tussen Blankenburg en Huls hoff, heeft Hulshoff zich dit seizoen nog sterker gemanifesteerd. Ook de komst van Kovacs was op zijn ontwik keling van invloed. Hulshoff: 'Kovacs laat je de ruimte voor uitspattingen. Waar Michels hoofdzakelijk uitging van de ploegentaotiek, verkiest Kovacs als uitgangspunt het materiaal. We bepalen nu in grote mate de persoon lijke tactie. Waardoor je nu trucks ziet, die voordien nooit werden uitge haald. En als iets je een keer lukt maak je het je eigen. Mét de komst van Kovacs kwam ook de spelvreugde. We hebben er gewoon gein in. Dat straalt van ons spel af. Als je als supporter naar de Meer stapt dan weet je: daar gebeurt wat. Van de tien wedstrijden is er zeker zeven keer spektakel. Neem Vitesse. Dat was beslist geen afgesproken werk. Voor hetzelfde geld had het een povere vertoning geworden. Maar we hadden zin. Jammer, dat het voor Vitese een beetje uit de hand is gelopen, 121, het was te veel. Het zijn collega's, nietwaar. Daar moet je eigenlijk reke ning mee houden. Het was wel fijn voor de echte Ajax-supporter. Die 5000 mensen die voor een onbelang rijk duel toch de tribunes opzochten, verdienden een tractatie'. Hulshoff is geen hoogdraver. Hij rela tiveert veel. Als hem verteld wordt, dat hij in het vakblad van de oefen- meesters Tiet Ideale voorbeeld van de moderne voorstopper' wordt genoemd schokschoudert hij: 'Moet ik daar waarde aan hechten? Dat zegt mij nog niets'. Maar over de aantrekkelijkheid van het voetbal dat Ajax biedt wil hij niets aan afdingen. Hulshoff: 'Als Ajax en Inter in dezelfde stad zouden spelen, zou ik, als toeschouwer den kende dus, toch wekelijks naar Ajax trekken. Want wat presenteert Inter? Daar zie je toch nooit zulke briljante acties als bij ons? Vergelijk ons ook maar eens met het Braziliaanse voet bal. Wat ik daarvan gezien heb is niet meer dan individuele staaltjes. Die ploegen missen de conditie om con stant in beweging te zijn. De spelers staan stil. Werken nooit collectief. Wachten tot ze een bal in de voeten krijgen'. En dan, om zijn aanvals- drang te illustreren: 'Ik zou het liefst in de middenlinie worden opgenomen. Maar ik geloof niet, dat anderen daar mee akkoord gaan'. JOHN LINSE 1 ons denken ze dat Cruijff en Keizer uit Amerika komen agt onze speciale verslaggever 'ERDAM Veiibor Vasovic (32ex-aanvoerder van Ajax, be- 'Als Ajax de Europa-Cup pakt, nodig ik alle spelers en bege- 's uit voor een etenje'. En wat Vasco betreft kan het etentje worden voorbereid, want hij is er vast van overtuigd, dat het tegen Inter za lredden. Vasovic, sinds een half jaar 'tech- directeur' van zijn oude club Partizan Belgrado, en sinds maan- erug in Amsterdam, speciaal voor de bekerfinale, zegt: 'Inter blijft natuurlijk lastig, omdat het een Italiaanse topclub is. het heeft veel minder klasse dan AC Milan, dat ons drie jaar en met 41 klopte. Daarom voorspel ik: 30 voor Ajax'. wie het nog niet duidelijk .zijn is uit de reacties van te Amsterdammers gemakkelijk maken, dat Vasovic nog altijd ier populair is in Nederland, wam in december 1966 naar and en werkte zich in korte tot een ervaren en rustbren- inspirator van Ajax. Zonder mag worden gesteld dat Vaso- i zeer belangrijke rol gespeeld n de periode waarin Ajax zich ïtwikkelen tot een van 's we- clubteams. Zijn rust, erva- !n natuurlijk overwicht waren eer tot steun. Vasovic, die voor [ok veel vitale doelpunten heeft £t, was de eerste Ajacied, die ropa Cup mocht vasthouden. Op ley vorig jaar, nam de Joego- tfscheid van de voetballerij, op óogtepunt van zijn roem. Nu zegt hij: 'Ik ben blij, dat ik het gedaan heb. Het heeft me weinig moeite gekost me eraan te houden. Het lijkt wel of ik nu de reactie krijg van alle inspanningen. Voor een ge zond denkend mens is het nogal wat: je te realiseren, dat er straks driehon derd miljoen mensen zitten te kijken naar jou. Daar krijg je de zenuwen van. Elke stap, elke trap, elke bewe ging zien ze. En als je ook maar iets niet goed doet, dan deug je niet voor diezelfde driehonderd miljoen men- supervisie Het heeft niet lang geduurd of Vaso vic ('Ik ben maar een kilo of vijf, zes, aangekomen sinds ik met voetballen ben gestopt. Dat is me meegevallen') werd in Belgrado te hulp geroepen. Partizan, de roemruchte legerclub, stond namelijk op de een na onderste plaats en dat was tegen de roep van de club in. Dus werd een beroep gedaan op Vasco, die door zijn succes sen met Ajax alsmaar populairder geworden was in zijn land. Sindsdien heeft Vasovic als een soort gedele geerd commissaris de supervisie over het technisch beleid. Hij werkt samen met vijf trainers, bij wie zich komend seizoen de bekende doelman Milutin Soskic zal voegen, die bij FC Köln heeft geschitterd. Vasovic' functie houdt het midden tussen die van manager en chef-trainer. 'Ikzelf sta nooit op het veld. Dat is een honde- baan. Maar ik ben wel verantwoorde lijk voor de resultaten, het spel, de taktiek en het transferbeleid.' Sinds Vasovic bij Partizan werkt heeft de club uit twaalf wedstrijden liefst negentien punten verzameld. Voldoende om naar de vijfde plaats van de competitie op te rukken, maar niet voldoende om de aanstaande kampioen Zelecnicar te bedreigen, hoewel er nog vier wedstrijden ge speeld moeten worden. vijftig jaar Volgend seizoen hoopt Vasco Ajax naar Belgrado te halen om er tegen Partizan en, eventueel, Rode Ster Bel grado te spelen. Hij zegt: 'In Joegosla vië geloven ze eigenlijk niet, dat Ne- ZEIST Angelo Quarenghi vormt in het circus, dat het elftal van Inter Milan omgeeft, een unieke verschijning. Al dertien jaar is hij een van de grootste vertrouwensmensen van de Italiaanse club. Zo dra Zich conflicten in het bestuur, de selectie of met de trainers aankonrigen, wordt de grijzende sportarts als bemiddelaar ontboden. Quarenghi weet veel, erg veel, over wat zich achter de schermen bij Internazionale afspeelt. Hij blijkt echter slechts bereid het gordijn enkele centimeters weg te schuiven. AMSTERDAM (ANP) De eerste ronde van het IBM-schaaktoernooi heeft gisteren bijzonder fettle strijd opgeleverd. In de grootmeestergroep werd in eerste instantie zelfs de helft van die partijen afgebroken. In twee-de zitting verloor Timman van Robatsoh, Bniklaar van Padewski en eindigden Donner-Browne en Kortsnoj-Szabo in remise. Poloegajewski had binnen de normale speeltijd de winst op Maiich al binnen gehaald. Grootmeestergroep: PnioegaJewstoi-Ma'Iich 1-0. Robatsch-Timman 1-0, Donner-Browne Kortsjnoj-Szabo Vj-Vi. Padewskl-Enklaar 1-0. Ivkow-LJubojevlc ti-Vi. Bee-Langeweg 3A-Vi. Uhlmann-Hartoch Vi-V:. Meestergroep: Van Geet-Kratdman %-%. Eising-Van Baarle 1-0, Cafferty-Hennings n-l, Marovlc-Böhm 1-0, Jongsma-Soos 1-0, Sax-Hecht 1-0. derland zoveel goede voetballers heeft. Die denken, dat Cruijff en Kei zer uit Amerika komen of zoiets. Op dit moment geldt Ajax in Joegoslavië als een tweede Real Madrid. Maar als Ajax inderdaad van Inter gaat winnen zal Ajax het grootste elftal aller tij den genoemd worden. Zo is het in heel Europa. En terecht. Het zal vijf tig jaar duren voor er in de wereld een nieuw duo Cruijf-Keizer gevon den zal worden. Dat is volgens mij onmogelijk. Vasovic, Ajax-onvergetelijke ex-aanvoer der, de man die professioneler speelde dan welke andere Ajacied ook, ziet de toekomst met vertrouwen tegemoet. 'Misschien', zo zegt hij, 'kom ik ooit nog eens terug naar Nederland. Als manager, dat lijkt me wel wat. Voor lopig concentreer ik me op Partizan. We hebben een heel jong elftal. Vol gens mij moeten ze komend seizoen kampioen kunnen worden. 'Groot spraak? Allerminst voor wie Vasovic kent. Toen hij pas bij Ajax kwam zei hij voor de tv: 'Ajax zal binnenkort tot de beste vier teams in Europa behoren. 'Er is veel gelachen, toen. Vasovic zegt: 'Wat dat betreft hebben ze in Nederland niet zoveel verstand van voetballen. MAARTEN DE VOS Quarenghi onthult, dat er de laatste dagen tussen bestuur, spelers en trai ner Gianni Invernizzi meer dan eens zeer uitvoerig over de aanvallen tegen Inters sportiviteit is gesproken. Voor al een groot deel van de Nederlandse pers heeft de tóch rijkelijk aanwezige kwaliteiten van het Italiaanse voetbal naar de achtergrond geschoven en tegelijkertijd de kwalijke sportieve re putatie van de vedetten aan de schandpaal gebonden. Inter wil, zegt Angelo Quarenghi, vanavond tijdens de finale van het toernooi om de Europa Cup tegen Ajax afrekenen met die negatieve ver halen. 'We willen de wereld de weg wijzen naar het nieuwe Italiaanse voetbal. We zitten nu al middenin een ontwikkeling. Die goede voorne mens, afgestemd op positiever voetbal, moeten tegen Ajax tot uitdrukking komen.' Inter beseft, dat het Italiaanse presti ge op de Europese voetbalvelden, de laatste maanden bijna al zijn glans heeft verloren. De uitschakeling van de Azzuri in het toernooi om de Europese beker voor landenteams door België, heeft een golf van ver ontwaardiging in het snel geëmotio neerde voetballegioen veroorzaakt. Quarenghi, pratend in het KNVB- sportcentrum in Zeist waar Intef zich in alle rust op het duel van vanavond voorbereidt: 'Deze finale moet bewij zen. dat het Italiaanse voetbal nog steeds op hoog niveau staat. Natuur lijk is het winnen van deze wedstrijd voor beide teams het belangrijkste. Maar Inter zal het mooie voetbal niet vergeten. We beseffen, dat tussen 200 en 300 miljoenen mensen in de we reld ons zullen volgen en dat een groot aantal daarvan ervoor gaat zit ten om te kijken hoe hard en gemeen die Italiaanse voetballers wel zijn. Die mensen willen we teleurstellen. We willen, als Ajax meewerkt, er een goede en sportieve show van maken. Het Europese bekervoetbal kan best wat positieve publiciteit gebruiken.' Uiteraard mogen de nodige twijfels aan deze vreedzame uitspraken wor den gehecht. Angelo Quarenghi verze kert echter, dat de discussies binnen de Italiaanse club over de sportiviteit niet voor niets gevoerd zijn. 'Geza menlijk zijn we tot de conclusie eeko men, dat we iets aan de kritiek op het Italiaanse voetbal moeten doen. Nu is het moment gekomen, dat we moeten denken over een evolut:e in onze speelwijze. Er zijn mogelijkhe den, omdat er een nieuwe licht'nc jonge topspelers naar voren komt. Zij zullen het nieuwe gezicht van ons voetbal moeten bepalen. Dat gaat na tuurlijk niet in één of twee seizoenen. Maar de tijd van het cattenaccio, de puur defensieve speelwijze, nadert het einde. Bellugi en Oriali zullen een nieuwe periode inluiden.' Trainer Gianni Invernizzi heeft al laten weten, dat hij de nieuwe stro ming binnen Inter een kans wil ge ven. Het verhaal, dat de nositie van Invernizzi vanavond tegen Ajax in het geding is, ontkent Quarenghi. 'Er is geen sprake van, dat onze trainer ontslagen wordt, als Inter de Europa Cup niet wint. Invernizzi heeft het niet gemakkelijk. Hij kwam twee jaar geleden op de hoogste trainerspost. Juist op een moment, dat onze club in een crisis verkeerde. Invernizzi krijgt de tijd een nieuwe formatie op te bouwen. Hij heeft al bewezen een andere richting op te willen. In het Europese voetbal hebben de grote vedetten immers hun plaats verloren aan de grote teams. De eenheid van het elftal is belangrijker.' GERRIT DEN AMBTMAN TEWKESBURY (ANP) Na de overwinning van Jo de Boer in de openmg9rit van de Ronde van Enge land voor amateurs, is op de tweede etappe, een ploegentijdrit over 78.8 kilometer ook in wirnst v.oor Neder land geëindigd. De Neder lande ploeg legde de afstand af in 1 uur 5i minuten en 4 seconden en was daar mee ruim anderhalve minuut sneller dan de Britse A-ploeg. f ADVERTENTIE) niet vergeten,.. Frico eten ADVERTENTIE Wellamed anti-roos shampoo en Wellamed anti-roos lotion. Twee middelen die uw roos radikaal bestrijden. Tot in de wortel. Wég roos, dat is geen belofte maar een feit Wellamed anti-roos shampoo als voorbehandeling. Een flakon voor 10 15 wassingen kost maar 4,30 Wellamed op alkoholbasis als nabehandeling De flakon voor 8 behande lingen kost maar 4,30 De komplete anti-roos kuur

Nieuwe Leidsche Courant | 1972 | | pagina 11