EMARIE TRILOGIE f Een gratis dubbelkaartje ^1 Gratis dubbelkaartjes nu alleen bij de Shell-statioi voor SportenSpelhet nieuwe kijk lees-en speelboek voor de hele familie Koopt boeken steun de sport. SportenSpel-spaar en speel dat spek HART FAMILIEBERICHTEN BROOD TROUW/KWARTET DINSDAG 30 MEI 1972 Adriaan Johan Gerrit Tiemen zoon en broertje van N. C. T. DE VRIES huidarts A. L. DE VRIES-LOCHER Annelou Lieneke Alphen a/d Rijn. 28 mei 1972. Edelsteensingel 37. D.V. zaterdag 10 juni 1972 hopen de heer en mevrouw J. Janson en M. Janson-Schotel met hun familie, vrienden en kennissen de dag te her denken dat ze 25 jaar geleden getrouwd zijn. Ede, mei 1972. J. Th. Tooropstraat 147. Receptie in hotel „De Witte Hinde". Stationsweg, Ede, van 15.30-17.00 uur (bij station Ede-Wageningen). Met blijdschap geven wij, samen met onze ouders en grootouders Jan Wilschut en Elizabeth Wilschut-Zoutewelle u kennis van hun 40-jarig huwelijk, dat zij op 8 juni a.s. hopen te herdenken. Met grote dank voor alles wat God hun en ons schonk willen wij die dag in vreugde vieren. Hun kinderen: Bas en Alie, Corrie, Ad en Thea, Jan en Ineke. Bep en Jopie. Arie en Ans. Bep, Kees, Hans; en twaalf kleinkinderen. Rotterdam, 3014. 26 mei 1972. Terbregseweg 53. Receptie op 10 juni van 5-6.30 uur in „La Bonne Auber- ge". Hoogstraat 147. 1932 1972 Onze ouders, de heer en mevrouw L. Moolenaar en G. E. Moolenaar-Posthumus hopen op donderdag 8 juni a.s. de dag te gedenken, waarop zij 40 jaar geleden in het huwelijk traden. Dat God hen nog lang mag sparen is de wens van hun dankbare kinderen cn kleinkinderen. Sassonheim: Bram cn Geet Charlotje en Annetje Hillegom: Kees en Ineke Hoevelaken: Rens cn Tineke René Lisse: Ab Gelegenheid lot feliciteren wordt u gegeven op 8 juni a.s. in rest. „De Nachtegaal" te Lisse van 17.00-18.30 uur. Lisse, mei 1972. Veldhorststraat 42. Heden gingen van ons heen, tengevolge van een noodlottig ongeval, onze lieve Papa, Mama cn Zusjes, H. H. van Dijck P. van Dijck-Dooren Angela Renate Irene Brigitte Dordrecht, 27 mei 1972 Grotekerksbuurt 76 De begrafenis zal plaatshebben donderdag 1 juni a.s. op de Algemene Begraafplaats om 13 uur vanuit de aula. Vertrek vanaf Erasmuslaan 31 om 12.45 uur. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van de aula. Heden overleden, tengevolge van een noodlottig ongeval, onze lieve Zoon, Schoonzoon, Dochter, Schoondochter, Broer, Zwager, Zuster. Schoon zuster. Oom, Tante, Kleindochters en Nichtjes, Heinrich Hermann A an Dijck 45 jaar Pieternella van Dijck-Dooren 43 jaar Angela-Pieternella 10 jaar Renate-Helene 5 jaar Krefeld: J. H. van Dijck (D.l.d.) C. van Dijck-Vogelsang Dordrecht: J. Dooren en verdere familie Dordrecht. 27 mei 1972 Grotekerksbuurt 76 De begrafenis zal plaatshebben donderdag, 1 juni a.s. op de Algemene Begraafplaats te Dordrecht om 13 uur vanuit de aula. Vertrek vanaf Erasmus laan 31 om 12.45 uur. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van de aula. Hiermede vervullen wij de treurige plicht, kennis te geven van het overlijden van de heer, H. H. van Dijck Zijn echtgenote en hun dochtertjes Angela, Renate Dordrecht, 27 mei 1972 Correspondentie-adres: Borneostraat 3 In leven mede-eigenaar van het Loodgietersbedrijf H. L. van Loon C.V. Grotekerksbuurt 76 Hiermede vervullen wij de droeve plicht, kennis te geven van het overlijden van onze Patroon, de heer H. H. van Dijck Zijn echtgenote cn hun.dochtertjes Angela. Renate Wij verloren in hem een vriend Dordrecht, 27 mei 1972 Het gezamenlijk personeel Loodgietersbedrijf H. L van Loon C.V. Heden overleed na een lang durig geduldig gedragen lij den in de zekerheid des ge- loofs. onze lieve zorgzame Vrouw. Moeder. Groot- en Overgrootmoeder, Zuster, Be huwdzuster en Tante Neeltje Bakker echtgenote van Gerrit van der Waal op de leeftijd van 75 Jaar Dubbeldam. G. van der Waal Eindhoven. B J. van der Waal 1. M. van der Waal-Gulse Dubbeldam. J B. van der Waal P van der Waal-Beier kleinkinderen en achter kleinkind Liever geen bloemen De overledene ligt opgebaard in de rouwkamer van het ge meenteziekenhuis: Banka- straat 57 te Dordrecht. Bezoek aldaar van 14.00 uur tot 15.00 uur en IS 30 tot 19.3C uur. De teraardebestelling zal alaatsvinden woensdag 31 mei a.s. op de Algemene Begraaf plaats te Dubbeldam om 10.0C Voor uw belangstelling en mede even ons betoond bij liet over lijden van onze geliefde Moeder. Groot- en Overgrootmoeder. Me vrouw A. Lips-Tanis betuigen wij u onze welgemeen Ie dank. Uit aller naam: M. P. KRELING-Lips L. L. KR E LING Stclleiidai i 1972. In plaats van kaarten Geheel onverwacht ging van ons heen, onze lieve Zuster, Schoonzuster en Tante Dirkje van der Meij in de leeftijd van 62 jaar. De overledene is opgebaard in hel Rouwcentrum Van der Luit. Haagweg SI te Leiden Bezoek: dinsdag van 33.30 en van 88.30 uur n m. De begrafenis is bepaald op woensdag 31 mei a.s. om 3 uur op de Begraafplaats ..Rhijnhof" te Leiden. Heden nam de Heer tot Zich onze lieve zorgzame moeder en oma Berendina Tesiuk-Lodder in de ouderdom van bijna 74 jaar. Haarlem: G. M. Tesink Berkum: B. Tesink J. C. P. Tesink-van Druten Gerjan en Conny Aalten: W. van der Kieft Grarasbergen: F. J. Tesink Beekbergen, 28 mei 1972. Bejaardencentrum 'De Vier Dorpen'. Loenenseweg 39. Corr.-adres: Lorentzlaan 14, Berkum (post Zwolle). Geen toespraken Geen bloemen. De rouwdienst zal worden gehouden donderdag 1 juni om 14.00 uur in de Herv. Kerk te Hoen- derloo, waarna de teraardebestelling zal plaats hebben op de begraafplaats aldaar. Na een lang, blijmoedig ge dragen lijden, heeft God, op de leeftijd van 73 jaar, lol Zich genomen, onze zeer ge liefde Zuster, Schoonzuster en Tante Berendina Tesink-Lodder Zeist, M. M. Lodder Vriezenveen. E. D. Lodder Zeist. E. H. Loddcr-Reinders F J. v. d Werff-Lodder Haarlem, W. C. Eilander-Lodder Drachten, H. C. Lodder-Vermeer neven en nichten In volle vrede ontslapen na een werkzaam leven mei na me op hel gebied van hel onderwijs in Indonesië, mijn zeer geliefde Man. onze lieve Zoon, Vader en Schoonvader, Grootvader en Pleegvader onze Broer. Zwager en Oom Ferdinand Cornelis Wïmmers op de leertijd van 65 jaar. Uit aller naam: Hlnke L. Wlmmers- Korvinus Liever geen bezoek De teraardebestelling zal plaatsvinden op donderdag 1 Juni a.s. op de Nieuwe Alg. Begraafplaats te Oosterbeek Zondagmiddag is na een dappere strijd van ons heengegaan, onze lieve Zuster Alberta Renske van Netten op de leeftijd van 49 jaar. C. van Netten-v.d. Sluis J. F. van Netten Rotterdam, 28 mei 1972. Langenhorst 135. Correspondentie-adres: J. F- van Netten, Parnassialaan 26, Oostvoorne. Geen bezoek aan huis De overledene ligt opgebaard in de rouwkamer van het Rouwcentrum Zuid van de C.V.U. aan de Korte Kromhout 63 te Rotterdam. Bezoek: woensdag van 19.0020.00 uur, tevens gelegenheid tot condoleren. De bijzetting in het familiegraf op de Alge mene Begraafplaats „Crooswijk" zal plaatsvinden donderdag 1 juni a.s. Aankomst in de kapel circa 11.00 uur. Geheel onverwacht werd van ons weggenomen onze geliefde Man, Vader. Zoon en Broer Henk Jongsma in de leeftijd van 35 jaar. Ellwangen (W.Dld.): Ulla-Britt Jongsma- Larsson Camilla. Catharina en Helen Amsterdam: M. Jongsma-van Leeuwen Hans Jongsma Leo Jongsma Kaapstad (Z.Afr.): Eduard en Tjitske Jongsma Yaoundé (Cam.): Ietje Jongsma Amstelveen: Marja en Henry Mellema Lausanne (Zwits.), 28 mei 1972. Corr.-adres: Carmen laan 337, Amstelveen. Voor alle heil'gen in de heerlijkheid die U beleden in hun aardse strijd zij Uw naam lof, o Jezus, t' allen tijd! Halleluja! Opgenomen in Heerlijkheid onze lieve Man, Vader, Groot- en Overgrootvader Albertus Hogeweg Ridder in de Orde van de Nederlandse Leeuw Oud-wethouder der Gemeente Rotterdam op de leeftijd van 81 jaar. C. W. Hogeweg-Zeelenberg kinderen, klein- en achterkleinkinderen Rotterdam. 27 mei 1972. Statenweg 142 c. Geen bloemen - Geen toespraken Liever geen bezoek aan huis De bid- en dankdienst zal gehouden worden D.V. 31 mei om 1.45 uur in de Statensingelkerk, waar na de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats „Hofwijk" aan de Delftweg 230 (Overschie), na aankomst aldaar om circa 3 uur. Na de dienst in de kerk gelegenheid tot con doleren. Want Gij, Heere, zijt goed en gaarne vergevende, en van groote goedertieren heid allen, die U aanroepen Ps. 86 5 De Heere heeft uil ons mid den weggenomen, onze ge liefde Biroer, Zwager, Oom en Neef Willem Faas in de ouderdom van 75 jaar Lisse. 28 mei 1972. Huize Rustoord. Achterweg 9 Corr.-adres: Hiilegommerdijk 3. Lisserbroek (post Lisse) Er wordt een rouwdienst ge houden in Huize Rustoord op donderdag 1 Juni a.s. des n.m. 2.30 uur. waarna dt begrafenis zal plaatsvinden op de Prot. Begraafplaat ..Duinhof", om 3.30 uur. Gelegenheid tot condoleren woensdagavond van 7.308.3( uur in Huize Rustoord. Geen bloemen Onverwacht nam God tol Zich in Zijn heerlijkheid onze lieve Moeder. Groot- en Overgrootmoeder Dirkje Peursum weduwe van Adrianus Zandbergen in de leeftijd van 74 jaar. Rijnsburg: A. Schouten-Zandbergen W. Schouten J. W. Schouten A S. Schouten van Zoomeren A D Schouten R J. Schoutcn-Enghardi E. A. C. Schouten Vincent en Cindy Gelegenheid tot condoleance 's avonds van 7.309.30 uur en na de begrafenis in de zaal van de Chr. Geref. Kerk. De begrafenis is bepaald op woensdag 31 mei te 3 30 uur op de begraafplaats aan de Zandlaan te Rijnsburg, voor afgegaan door een rouw dienst in de aula van de be graafplaats, welke dienst om 2.30 uur aanvang!. Heden heeft God plotseling van ons weggenomen, onzi lieve Vrouw, zorgzame Moe der. Behuwdmocder, Behuwd dochter Zuster. Behuwdzus ter en Tante Megclielina Wilhelmina Kalf echtgenote van Martinus van der Burgh op de leeftijd van 60 jaar. Namens de familie, M. van der Burgh M. W. A. Pcrdljk- van der Burgh F. E. A. Perdijk M. W. M. van de-r Burgh M. Venvey (verloofde) De overledene is opgebaard in „Het Rouwcentrum", Van Diemenstraat 167. Bezoekuren van 5-7 uur. De bijzetting In het familie graf zal plaatshebben woens dag 31 mei a.s. te 11 30 uu>i op de Algemene Begraaf plaats ..Westduin", Ocken burghstraat, Loosduinen. Voor uw blijk van belangstelling en medeleven na het heengaan van onze lieve Man. Vader. Be- huwdvader. Grootvader. Broer Zwager en Oom. de heer Adrianus Stolk betuigen wij onze hartelijke dank. Mede namens verdere familie E. Stolk-Lubbers en kinderen Een gratis dxibbelkaarfrj© krijgt u "bij de Shell-stations, die in liet teken staan van de SportenSpel-aktie, bij 20 liter benzine of 2 liter Sliellina. Er zijn 20 verschillende dubbelkaartjes, met aan de ene kant de foto van een bekende Nederlandse topspor ter, en aan de andere kant een aantal sportfignurtjes. Dubbel kaartjes voor SporténSpel, het nieuwe kijk-, lees- en speelboek met vijftien populaire sporten. Aan dit boek, dat u kimt kopen bij de Shell-stations, hebben vele Nederlandse topsporters mee gewerkt. Het is geschreven door gerenommeerde sportjour nalisten. Het SporténSpel-hoek, met een lees- en kijkgedeelte waarin li allerlei interessante gegevens vindt over voetbal, schaatsen, •wielrennen, tennis, -zwemmen, waterpolo, hockey, ijshockey, atletiek, paa-rdesport, zeilen, kanoën, judo, kurtstrijden en roeien. Een levensbeschrijving van bekende Nederlandse top sporters. Van wie u de foto's uit de gratis dubbelkaartjes knipt en opplakt in het hoek. Het SportenSpel-boek met een speel- gedeelte waarin u 5 wedstrijdvelden vindt. Een grasmat, een stadion, een. zwembad, een sporthal en een ijspiste., waarom alle mogelijke spelsituaties kunt naspelen met de sportfigi i f tjes uit de gratis dubbelkaartjes! Per hoek f 2,50 voor de sport Het SportenSpel-boek kimt u voor f 5,95 kopen bij de >Sl7& stations .Van dit bedrag/wordt f2,50 afgedragen aan de Ned7' landse Sport Federatie en het Nederlanclsch Olympisch Com Die 't geld gebruiken voor de ondersteuning van de Ne landse amateursport. Een reden te meer om het SportenSjuJ hoek te kopen. Bij de Shéll-stations bij 20 liter benzine of 2 liter Shellina^J RECTIFICATIE De Here is mijn herder Ps. 23 God heeft heden op Zijn tijd Thuisgehaald, mijn zeer lieve, zorgzame vrouw en onze onvergete lijke moeder, oma, zuster, schoonzuster en tante Adriana Johanna van Nunspeet geboren KOSTER op de leeftijd van 63 jaar. Rijswijk: J. V. van Nunspeet P. Vriend-van Nunspeet A. Vriend Dieren: L. J. Bos-van Nunspeet G. J. Bos Amsterdam: J. V. van Nunspeet 1.1. A. E. van Nunspeel- van der Perk Rijswijk: R. J. van Nunspeet A.van Dam kleinkinderen cn verdere familie Rijswijk. Z-H., 26 mei 1972 Lijsterbeslaan 93. Geen bloemen - Geen bezoek D.V. dinsdag 30 mei om 13 uur is er een dienst van Woord en gebeden in de Messiaskerk aan de Generaal Berenschotlaan te Rijswijk waarna de teraardebestelling zal plaatsvinden op de Alge mene Begraafplaats aan de Sir Winston Churchill- laan te Rijswijk. Daarna is er gelegenheid tot condoleren in de aula van de begraafplaats. CHRISTELIJKE SCHOLENGEMEENSCHAP 'ZANDVLIET' V WO. - H.A.V.O. Bezuidenhoutseweg 40 - 's-Gravenhage Telefoon 070-853253 Er is een mogelijkheid nog enkele leer lingen, die niet slaagden voor het HBS- B examen, per 1 augustus 1972 te plaat sen in een z.g. 'bezemklas'. Aanmeldingen, na telefonische afspraak met de secretaresse van de school. Na een kortstondig lijden, nam haar Heiland tot Zich, mijn onvergetelijke Vrouw, onze lieve, zorg zame Moeder Aagje Schouten-Scheurwater op de leeftijd van 44 jaar Wij zijn diep bedroefd, maar haar getuigenis dat zij zich het eigendom wist van haar getrouwe God en Zaligmaker, is onze enige-troost. Die troost moet al ons leed verzachten. Gez. 93 2 P. Schouten Piet Bert Suze Ad Marieke Zwijndrecht, 28 mei 1972. Develzoom 115. Liever thuis geen bezoek Geen bloemen. Gelegenheid tot condoleren dinsdagavond van 7 tot 9 uur in de bijzaal van de Ichtuskerk aan de Frits Vogelstraat. De begrafenis zal plaatsvinden woensdag 31 mei a.s. om 3 uur op de Algemene Begraafplaats aan de Jeroen Boschlaan te Zwijndrecht. Waaraan vooraf zal gaan een dienst in de Ichtus kerk aan de Frits Vogelstraat om 2 uur. In plaats van kaarten "Stil maar, wacht maar, alles wordt meuS"" Heden nam de Here, na een kortstondige zielSoo' van onze zijde weg mijn innig geliefde, onv '7C getelijke vrouw en onze lieve dochter, zuster tante Annegje Geertje Zegwaanl-Oudijk op de leeftijd van 22 jaar. Hazerswoude: Ewoud J. Zegwaard Alphen a. d. Rijn: L. Oudijk-Bos Dick Gerda Jaap Ridder f82 Hazerswoude: J. E. Zegwaard f~~ C L. Zegwaard-Bos Adrie Bram - Wieneke en Mariska Martien lu] Hazerswoude, 27 mei 1972. |,g Westeinde 2. Geen bloemen n De teraardebestelling is D.V. bepaald op woensff" 31 mei a.s. tussen 12 uur op de Algemene graafplaats te Hazerswoude-Dorp. r.N Gelegenheid tot condoleren van 78 30 uur. fcn na afloop in de aula van de begraafplaats. {5 Wij ontvingen uit Canada bericht, da* op 24 mei 1972 na een ernstige ziekte is overleden op de leeftijd van 51 jaar onze glicfde Schoon zoon. Zwager en Oom Marius E. Schrauwers Namens de familie: Wed. E. Oosterheerd- Apotheker Utrecht. Bremstraat 99. Or. J.J. BUSKta VOOR HET Bijbe/s dagboek f 14.90 Virk/ljgbiar n d» bo»khtndd JOMER KEUNINfl WAGENINGEN door jos van manen-pieters Romancyclus over de triomf van de liefde De drie prachtige boeken Rosemarie Dat lieve, gevaarlijke leven Tot overmaat van geluk uitgegeven in één band Bewogen belevenissen van Rosemarie en haar familie, verhaald door de Athos-prijswinnares Jos van Manen-Pieters. Honderden bladzijden boeiende lectuur. U leeft mee met de sympathieke Colenbranders die met een hart vol liefde in staat blijken al lerlei levensproblemen tot oplossing te bren gen. Heel de trilogie is doortrokken van een heerlijke levensblijheid Verkrijgbaar in do boekhandel 624 bladzijden in fraaie bend rj:4 een boek van zomer a keuning wageninge

Nieuwe Leidsche Courant | 1972 | | pagina 12