3 Zuid-Hollandse VV1 in financiële slop SESPREKKEN OVER DE EREDIENST LITURGISCHE ORIËNTATIE OPSTANDING Arnemuiden won bij de 'oudjes' Gemeente tracteert pupliek op dia's in de lunchpauze Vergunning voor 'bustax' in Scheveningen Fusie verenigingen Pro-Juventute Milieu-actie gestart in LeidschendaiT' Sportpenning voor jubilerende V 'Bethel' verkoopt zusterlm aan verpleeghuis Delft TROUW/KWARTET MAANDAG 29 MEI 1972 Familieberichten Ede-Bilthoven, 25 mei 1972. Hierbij delen wij u mee, ook namens wederzijdse kinderen, dat ons huwelijk gesloten en kerkelijk be vestigd werd te Maarn. Ons adres na 20 juni is: Prins Berahardlaan 40, Bilt- hoven. A. C. Valk-Buddingh P. Hoekstra Ede, Berkenlaan 2. Biltboven, Prins Berahard laan 40. Zacht en kalm ging van ons heen onae lieve, zeer bemin de Zuster, Schoonzuster en Tante Dirkje Peursum weduwe van Adrianus Zandbergen ln de ouderdom van 74 Jaar. Rijnsburg: wed C. de Visser-Peursum J. Peursum C. Peursum-de MooiJ W. Peursum Chr. Peursum-Huge Katwijk a 'd Rijn: A. Vos-Peursum P. Vos Katwijk aan Zee: H. Peursum T. Peursum-van Rhljn neven en nichten W. den Herder D. den Herder- Ckristiaanse hun zilveren bruiloft te vieren Ieder die hen wil feliciteren is hartelijk welkom tussen half vijf en zes uur in 'Slot Zuylen'. De klndsren Dorpsstraat 14 Oud-Zuilea Onverwacht nam God tol Zich in Zijn heerlijkheid onze lieve Moeder. Groot- en Overgrootmoeder Dirkje Peursum in de leeftijd van 74 jaar. Rijnsburg: A. Schouten-Zandbergen w. Schouten J. w. Schouten A. S. Schouten van Zoomeren A. D Schouten R. J. Schouten-Enghardt E. A. C. Schouten Vincent en Cindy Gelegenheid tot condoleance 's avonds van 7.309.30 uur en na de begrafenis in de zaal van de Chr. Geref. Kerk. De begrafenis is bepaald op woensdag 31 mei te 3.30 uur op de begraafplaats aan de Zandlaan tc Rijnsburg. voor afgegaan door een rouw dienst in de aula van de be graafplaats. welke dienst om 2.30 uur aanvangt. Zover het oosten is van het westen, zover doet Hij onze overtredingen van ons Psalm 103 vers 12 Heden overleed, in de volle zekerheid des gcloofs, onze lieve Moeder, Behuwd- en Grootmoeder, Zuster, Behuwdzuster en Tante Geertje van Drunen weduwe van Arnoldus Roozenbeek in de ouderdom van 82 jaar. Uit aller naam: W. Roozenbeek Rotterdam, 25 mei 1972. Huize „Borgsate", Meidoomsingel 181. Correspondentie-adres: E. Tesschermacherstraat 22, Deventer. Geen bloemen. De rouwdienst zal gehouden worden dinsdag a.s. in de rouwkamer van Huize „Borgsate", ingang Meidoornsingel 183, om 12.30 uur; waarna de teraardebestelling zal plaatsvinden op de Alge mene Begraafplaats „Hofwijk", Delftweg 230 te v.m. Overschie. Aankomst aan de begraafplaats circa 13.20 uur Na afloop van de teraardebestelling is* er nog gelegenheid tot condoleren in de kapel op de begraafplaats. De Here is mijn herder Ps. 23 God heeft heden op Zijn tijd Thuisgehaald, mijn lieve, zorgzame vrouw en onze onvergetelijke moeder, oma, zuster, schoonzuster en tante Adriaua Johanna van Nunspeet geboren Koster op de leeftijd van 63 jaar Rijswijk: J. V. van Nunspeet P. Vriend-van Nunspeet A. Vriend Dieren: L. J. Bos-van Nunspeet G. J. Bos Amsterdam: J. V. van Nunspeet 1.1. A. E van Nunspeet- van der Perk Rijswijk: R. J. van Nunspeet A. van Dam Rijswijk Z. H., 26 mei 1972 Lijsterbeslaan 93. Geen bloemen - Geen bezoek D.V. dinsdag 30 mei om 13 uur is er een dienst van Woord en gebeden in de Messiaskerk aan de Generaal Berenschotlaan te Rijswijk waarna de teraardebestelling zal plaatsvinden op de Al gemene Begraafplaats aan de Sir Winston Churchill-laan te Rijswijk. Daarna is er gelegenheid tot condoleren in de aula van de begraafplaats. Geheel onverwacht werd heden van ons weg genomen, de heer Joris Wouter Comelis Geenen die gedurende 15 jaren met grote plichtsbetrach ting als bestuurslid en secretaris zich heeft ingezet ten dienste van het Chr. Onderwijs. Dankbaar gedenken wij zijn arbeid en warme belangstelling voor ieder van ons, waardoor hij steeds in onze herinnering zal blijven. „Al ging ik ook in een dal der scha duwen des doods, ik zal geen kwaad vrezen want Gij zijt met mij. Uw stok en Uw staf vertroosten mij" Psalm 234 Namens de personelen: Mcj. A. van Wifferen, hoofdleidster der Chr. Kleuterschool H. J. Overweel, hoofd der Chr. Basisschool Sprang, 27 mei 1972. De Besturen der Ver. voor Chr. Volksonderwijs en der Stichting tot Instandhouding van Prot. Chr. Kleuterscholen in Sprang, geven met leed wezen kennis van het plotseling overlijden van haar tweede secretaris, de heer Joris Wouter Comelis Geenen Gedurende 15 jaar heeft hij als bestuurslid en secretaris met grote liefde en toewijding de be langen van onze scholen gediend. Met dankbaar heid gedenken wij het vele werk, dat hij in deze jaren voor het Chr. onderwijs heeft verricht. Moge God, die beloofd heeft, een man der wedu wen en een vader der wezen te zijn, dit zijn vrouw en kinderen in rijke mate doen ervaren. Namens de Besturen: W. H. Spuybroek, voorzitter H. Huysman, secretaris Sprang, 27 mei 1972. Na een kortstondig lijden, nam haar Heiland tot Zich, mijn onvergetelijke Vrouw, onze lieve, zorg zame Moeder Aagje Schouten-Scheurwater op de leeftijd van 44 jaar. Wij zijn diep bedroefd, maar haar getuigenis dat zij zich het eigendom wist van haar getrouwe God en Zaligmaker, is onze enige troost. Gez. 93:2 P. Schouten Piet Bert Suze Ad Marieke Zwijndrecht, 28 mei 1972. Develzoom 115. Liever thuis geen bezoek Geen bloemen Gelegenheid tot condoleren dinsdagavond van 7 tot 9 uur in de bijzaal van de Ichtuskerk aan de Frits Vogelstraat. De begrafenis zal plaatsvinden woensdag 31 mei a.s. om 3 uur op de Algemene Begraafplaats aan de Jeroen Boschlaan te Zwijndrecht. Waaraan vooraf zal gaan een dienst in de Ichtus kerk aan de Frits Vogelstraat om 2 uur. De Heer van leven en dood heeft tot Zich ge nomen onze lieve, onvergtelijk Schoonzuster Aagje Schouten-Scheurwater op de leeftijd van 44 jaar Ik zal bestendig bij u zijn, gij hebt Mijn rechter hand gevat. Ps. 73:23 H. I. Ambacht: Te Awamutu (Nw-Zeeland) Zwijndrecht: Mijdrecht: Zwijndrecht: Hellevoetsluis: E. v. d. Ven-Schouten S. v. d. Ven F. Schouten-Vleesdrager P. Baan-Schouten B. Baan G. Schenkel-Schouten T. Schenkel W. Schouten S. Schouten-Groeneveld C. Schouten T. Schouten-van Zijderveld D. Schouten I. A. Schouten-Schenkel In plaats van kaarten Heden is in volle vrede van ons heengegaan na een langdurige ziekte onze innig geliefde Doch ter, Zuster, Behuwdzuster en Tante Mas je van Harskamp op de leeftijd van 40 jaar Uit aller naam: H. van Harskamp-Robbertsen Koudekerk a/d Rijn, 25 mei 1972 Bejaardencentrum "Rhijndael". Kamer 1. De begrafenis zal D.V. plaatshebben op maandag 29 mei a.s., aankomst aula 2.30 uur. „Stil maar, wacht maar, alles wordt nieuw" Heden nam de Here, na een korstondige ziekte, van onze zijde weg mijn innig geliefde, onver getelijke Vrouw en onze lieve Dochter, Zuster en Tante Annegje Geertje Zegwaard-Odijk op de leeftijd van 22 jaar. Hazerswoude: Alphen a.d. Rijn: Ewoud J. Zegwaard L. Oudijk-Bos Dick Gerda Jaap Ridder Hazerswoude: J. E. Zegwaard C. L. Zegwaard-Bos Adrie Bram - Wieneke en Mariska Martien Hazerswoude, 27 mei 1972. Westeinde 2. Geen bloemen De teraardebestelling is D.V. bepaald op woens dag 31 mei a.s. tussen 12 uur op de Algemene Begraafplaats te Hazerswoude-Dorp. Gelegenheid tot condoleren van 78.30 uur. En na afloop in de aula van de begraafplaats. 'Mijn genade is u genoeg' 2. Cor. 12 vers 9 Heden nam de Heere nog geheel onverwacht tot Zich. in de hope des eeuwigen levens, onze innig geliefde, zorgzame Moeder, Behuwd-, Groot- en Overgrootmoeder, Zuster, Behuwdzuster en Tante Hendrikjc van Dijk sinds 13 december 1970 weduwe van Ds. Evert van Dijk in de ouderdom van 81 jaar. Haar lievelingslied was Psalm 22 vers 13 „Ik geloof eerlang U in een grote schaar 's-Gravenzande: J. Slofstra-van Dijk Ds. R. Slofstra Brisbane L. van Dijk (Australië): 's-Gravenhage: Hilversum: Steenwijk: 's-Gravenhage: Egmond: B. van Dijk-Wegman B. Spierings-van Dijk C. N. Spierings T. van Dijk J. G. H. van Dijk-Teerlink Ds. H. van Dijk J. van Dijk-van den Berge H. Ruijgrok-van Dijk M. Ruijgrok H. Ooievaar-van Dijk C. Ooievaar klein- en achterkleinkinderen. 's-Gravenzande, 27 mei 1972. Monsterseweg 10. Geen bezoek. Gelegenheid tot condoleantle na afloop van de begrafenisplechtigheid in de aula van de be graafplaats. De rouwdienst zal worden gehouden woensdag 31 mei a.s. des voormiddags 11.30 uur in de aula op de begraafplaats 'Oud Eik en Duinen' te 's-Gra- venhage, waarna de bijzetting in het familiegraf zal plaatsvinden. Heden nam de Heere tot zich onze geliefde Broer en Zwager Jacobus de Jong op de leeftijd van 57 jaar. Slikkerveer: Alphen a/d Rijn: Delft: Alphen a/d Rijn: Leiderdorp: Slikkerveer: Leiderdorp: Leiden: Leiderdorp: Alphen a/d Rijn: Leiderdorp: Boskoop: 25 mei 1972. N. J. de Jong T. de Jong-Lamens A. Uithol J. Uithol-de Jong J. Schenkelshoek G. Schenkelshoek-de Jong D. Noorlander A. Noorlander-de Jong A. de Mooi-de Jong J. van Burik-de Jong J. Rietveld M. Rietveld-de Jong D. de Jong J. de Jong-de Rijnsburger M. Silvester J. L. Silvester-de Jong W. de Jong S. de Jong-van Polanen L. Kalshoven S. Kalshoven-de Jong P. de Jong C. de Jong-Henzing H. van Tol J. van Tol-de Jong Gij waart hun rots, hun burg en al hun macht; Gij, Heer, hun loods en licht in storm en nacht. Gij hebt Uw pelgrims veilig thuis gebracht. Halleluja! Gez. 111 2 N.G.B. De Heere heeft in Zijn wijsheid thans, ruim 3 maanden na Moeder, ook tot Zich genomen onze geliefde en zorgzame Vader, Behuwd-, Groot- en Overgrootvader Johannes Griffioen weduwnaar van Neeltje van Leeuwen, in de gezegende ouderdom van 91 jaar. Lucas 1817. Woerden: Harmeien: Bilthoven: IJsselstein: IJsselsteln: Apeldoorn: A. R. Griffioen J. Griffioen-de Vink R. J. Griffioen E. Griffioen-Oliemans C. C. Verburg-Griffioen D. Verburg W. Griffioen G. Griffioen- van de Wijngaard G. Griffioen M. A. Griffioen M. Griffioen-Verburg De Meern: G. E. de Rooy-Griffioen J. de Rooy klein- en achterkleinkinderen IJsselstein, 26 mei 1972. „De Steenenkamer", post Jutphaas. Gelegenheid tot condoleren 's avonds na 7.00 uur op de „Steenenkamer". De teraardebestelling zal plaatsvinden op dinsdag 30 mei om 13.30 uur op de Nederl. Herv. begraaf plaats te De Meern na een korte samenkomst in het Verenigingsgebouw Zandweg, De Meern, aan vang 13.00 uur. Na afloop van de teraardebestelling eveneens gelegenheid tot condoleren. Geen bloemen. 'k Zal dan gedurig bij U zijn in al mijn noden, angst en pijn, U al mijn liefde waardig schatten, wijl Gij mijn rechterhand woudt vatten! Gij zult mij leiden door uw raad, o God mijn heil, mijn toeverlaat, en mij, hiertoe door U bereid, opnemen in uw heerlijkheid. Psalm 73 12 Rustig en vol vertrouwen op God is ontslapen Hendrik van Barneveld Amsterdam: J. van Baraeveld- van Woudenberg Alphen a/d Rijn: J. van Barneveld W. J. van Bameveld- de Geus Rivkah Zaïre: T. van Barneveld A. J. H. van Bameveld- van Doorn Amstelveen: H. van Barneveld jr. Amsterdam: A. W. van Barneveld Amsterdam, 27 mei 1972 Nieuwenhuysenstraat 24 huis Geen bloemen. Thuis geen bezoek. Gelegenheid tot condoleantie-bezoek dinsdagavond van 78 uur in het gebouw van de Protestantse Coöperatieve Begrafenisvereniging P.C.B. u.a., Vondelstraat 101. De rouwdienst zal gehouden worden woensdag 31 mei om 11 uur in het gebouw van de Gereformeer de kerk „de Olijftak', Burgemeester Rendorp- straat 60. waarna om 12.30 uur de begrafenis zal plaatsvinden op de Nieuwe Oosterbegraafplaats aan de Kruislaan. Nijverdal: Hengelo (O): Na een korstondige ziekte nam de Here geheel onverwacht tot Zich in Zijn eeuwige heerlijkheid mijn innig geliefde Man en onze lieve zorgzame Vader en Opa Harmen Derk van Corbacli op de leeftijd van 62 jaar. Psalm 23 „De Heer is mijn Herder, mij zal niets ontbreken"r G. M. van Corbach-van Meekeren H. D. van Corbach T. van Corbach-Bos Herman en Ingrid Zwolle: D. van Corbach J. van Corbach-Hammers Miranda Nijverdal. 27 mei 1972. Holterweg 42. De rouwdienst zal worden gehouden in het ge bouw „Rehoboth", Nijkerkendijk te Nijverdal, op donderdag 1 juni a.s. om 13.00 uur; waarna de teraardebestelling zal plaatsvinden op de Alge mene Begraafplaats te Hellendoom omstreeks 14.30 uur. Gelegenheid tot condoleren woensdagavond van 7.30—8.00 uur in „Rehoboth", Nijkerkendijk te Nijverdal, alwaar dan de overledene is opgebaard. Liever geen bezoek aan huis «OF. DR. H. JONKER Olt boek geeft een prachtig In zicht in de belangrijkste litur gische vragen. Professor Jonker voert een weloverwogen pleidooi voor vernieuwing en verlevendiging van de protestantse eredienst f 11.50 Verkrijgbaar in d» boekhande ZOMER a KEUNIN0 - WAQEHINQE" Wat vindt u van de kerkdienst? Nieuwe yeiuiden over ae Kerk 3ienst zoeis die en zou «unnen zijn Twaalf auteurs ui* verschillende Kerken Or G Oekkei Oi C Graariana Os. A. J Hoorn Prol. Dr H. Jonker O van Katwijk. Proi Or G N Lammens Ds. J Overduin. Os R. J. van Pagée. Eimerr Pruim. Prot. Dr. P. Smits Herman Ver beek en Ds H A Visser. ervaringen mz'Chten idealen suggesties Liturgie, preek iacramentsbe- dienm^. huisdienst. leugddiensi al ot mei experirr:entee> en alternatie' - alles <omi aan de orde in dit interessante boek dr veie perspectieven opent paperback f 9.90 Verkri/gbaat n ae boekhanoe ZOMER KEUNING WAGENINGEN HELMUT THIELICKf De hoofdwaarheden «VI het christelijk geloot uiteengezet aan de hand van de Apostolische Gelood belijden!» ■m sprankelend book f18.90 Verkrijgbaar Ih de boekhandel ZOMER t KEUNIN8 WAGENINGEN Een bewogen geloofsgetuigenis. Er Is leven en perspectief door ds opstanding van Jezus ChrlstuBl Bij alle moderne kritiek op het evangelie der opstanding Is dit boek een verademing en verfrissing. IN DE HORIZONREEKS f6.50 Je kii/gbee o ae boekhanae ZOMER KEUNING WAGENINGEN Veel te lage subsidie BOSKOOP Opnieuw heeft de Provinciale VW van Zuid-Hol land ernstige bezorgdheid uitge sproken over de zeer matige fi nanciële steun van de overheid voor har werk. Dat gebeurde tij dens de jaarvergadering die in het gementehuis van Boskoop vrijdag is gehouden en die voor het eerst door de nieuwe voorzit ter drs. G. M. V. van Aardenne werd geleid. Hij wees er op dat Zuid-Holland de provincie is met de laagst subsidie namelijk een cent per hoofd van de bevolking. Alle andere provincies ko men daar ver boven uit, tot 50 cent toe. Het bemoeilijkt zeer het werk dat. volgens de heer Van Aardenne niet all en een kwestie is van het aantrekken van toeristen maar ook van het werken aan de recreatie van de eigen bewoners. Toch gaat men door met het werk. Als bewijs daarvan zal binnenkort, vermoedelijk in augustus, het eerste exemplaar verschijnen van een regel matig te verspreiden voorlichtingsbul letin over alle mogelijke toeristische n recreatieve feiten en gebeurtenis sen in de provincie. Het blad zal een oplage krijgen van achtduizend exem plaren. Bezorgdheid was er ook over de fi nanciële toekomst, niet alleen over een groot aantal nog open staande vorderingen maar ook over de woens dag te houden jaarvergad ring van het ANVV waar over de, verhoogde contributie van de provinciale VVV's aan de ANW gesproken zal worden. In Zuid-Holland is men er noeg niet uit hoe men die zal moeten gaan doorberekenen. Er werd zelfs gewaarschuwd dat als de rijkssubsidie aan de ANW, in verband met de moeilijke financiële positi van de regering teruggebracht zal worden, de contributie nog wel eens hoger zal worden. Burgemeester G.W. Baron van Dedem trad als gastheer op. Hij wees op de unieke plaats van het groene hart van Holland waarvan *Zijn gemeente deel van uitmaakt. Hij zei te hopen dat dit ROZENBURG Het gebeurde weer op veler verzoek. Johannes Grootjans, de oudste speler die tijdens het vete- ranentoernooi van de v.v. Rozenburg op de grasmat verscheen had nog genoeg adem over om als extra om lijsting bij de prijsuitreiking het schone lied 'Als de klok van Arne muiden' te zingen. Het vorige jaar was dat eveneens een vocaal succes geworden en de zanger liet zich niet lang noden om een reprise te geven. Hij had er alle reden toe. Evenals bij de vorige gele genheid slaagde Arnemuiden er op nieuw in om de eerste prijs weg te slepen. Hetgeen te danken was aan het weergaloze doelverdedigen van de Zeeuwse keeper die twee strafschop pen wist te stoppen toen die genomen moesten worden nadat de eindstrijd tussen deze ploeg en het Maasstedelij- ke Didnua in een 11 gelijkspel was geëindigd. Tussen de felle regen en wind, vlak bij de Noordzeekust, werd het toch een gezellig en geslaagd evenement en de verenigingen die er zaterdag wa ren, zijn in 1973 weer present. De uitslag was: Arnemuiden, 2. Dindu- a. 3. Emma, 4. Rozenburg, 5. Vlissin- gen. 6. Hermes DVS. De sportiviteits- prijs. was voor De Musschen. DEN HAAG In het Gemeentelijk Informatiecentrum aan de Groen markt zullen op dinsdag 30 mei en donderdag 1 juni in de lunchpauzes vertoningen voor het publiek worden gegeven van de diaserie 'Portret van Den Haag'. De aanvangstijden zijn op beide dagen 1215 en 12.45 uur: de toegang is gratis. De serie 'Portret van Den Haag' geeft aan de hand van meer dan 400 dia's een beeld van het leven in een grote stad: Den Haag. De beelden worden op drie schermen gep-ojecteerd en begeleid door gesproken woord en muziek. Wanneer voor deze 'pauze-bijeenkom sten' belangstelling blijkt te bestaan, zal aan deze activiteit op korte ter mijn uitbreiding kunnen worden ge geven. SCHEVENINGEN Onder de zeer argwanend toekijkende taxichauf feurs zal de heer W. Dijkhuizen einde lijk met zijn 'bustax' 's-nachts op Scheveningen gaan rijden. B. en W. hebben hem de vereiste vergunning verleend. Gedurende een maand kan beroep tegen het besluit van B. en W. worden aangetekend, maar daarna ligt voor taxichauffeur Dijkhuizen de weg ope'n om met de 'bustax' te beginnen. Zijn motivering is, dat veel taxichauf feurs zich 's-nachts niet op Schevenin gen laten zien en alleen de binnen stad rijden. Dit tot groot ongenoegen van de bezoekers van Scheveningen, die na twee uur geen taxi kunnen krijgen. De heer Dijkhuizen wil deze leemte opvullen, al vreest hij wel moeilijkheden met sommige taxichauf feurs, die zich in hun broodwinning voelen aangetast door de komst van de 'Bustax'. gebied ni t verder zal worden tast door bouwactiviteiten, zod randstedeling er altijd verpozi: recreatie zal kunnen vinden. Over zijn unieke 'gemeente Bi zei hij nog:' Er zijn duizend ze dige ondemem rs die eikaars c renten zijn maar toch elkaar hebben, er zijn meer bruggi bruggetjes dan in Venetië en dam samen en dat allemaal kleine stukje veen. Men exporte voor honderd miljoen gulden tachtig landen en verzorgt groen van d wereld'. Hij zei het gelukkig te vinden Boskopers langzamerhand zijn inzien dat hun zienswijze' gei kers maar liever kopers lang vervaagd en men nu kijkers prijs is gaan stellen. Mislukte 1 van ieen c 'SM Ie o Sen te l voei VLAARDINGEN De verei Kei Pro Juventute te Schiedam en Voet dingen zijn gefuseerd en opgegane de Stichting Pro Juventute Ben Maas. Haar werkterrein strekt zii - over Schiedam, Vlaardin-gen, sluis, Maasland en Hoek van Ho Met ingang van deze week (ma >[4 29 mei) is een gezamenlijk br betrokken, gevestigd aan de Schie seweg 169 te Vlaardingen, po t 273, telefoon 010-348899. Alle vroegere adressen en tele nummers zijn komen te ven- Het bureau te Vlaardingen zal lijks geopend zijn van 9 tot 12. van 13.30 tot 17 uur. De nieuwe stichting is een alge instelling en gaat bij haar wer van het geloof of de levensbesi. wing van de jongeren en de gez1 Het bestuur is gevormd door s voeging van de besturen van Juventute te Schiedam en Vlaf gen en bovendien zijn daarin op men de heer J. P. de Jager, din«- van de Gemeentelijke Sociale I) te Maassluis en de directeur en^ maatschappelijke werkers van stichting, namelijk mej. n Burger, mej. M. A. J. A. vaiy Gaag-Tieleman en mevrouw J. man-van der Ster. Het dagelijks bestuur van de ting bestaat uit de heer H. G. La horst te Schiedam, voorzitter; vrouw I. J. van Neerbos-van He Vlaardingen, secretaresse en de drs. J. N. A. Verwielen te Sliet als penningmeester. De spreekuren te Schiedam voorlopig nog plaats in het Nieuwstraat 12. Over enkele ma: g-p zal men over een gedeelte va \Veek de beschikking krijgen ove S ruimte in het te openen Dienste I trum De Vier Molens te Schiedai betrokkenen zullen hierover tijdie: richt ontvangen. Buiten de spr ren richte men zich steeds, gedut de openingstijden, tot het burefve Vlaardingen, gelegen vlak bij he^ tion Vlaardingen-Oost. elf ïbesL_ gezi r sa I van I via -P 1 0 ïen onl hte: ilea LEIDSCHENDAM Onder het ais to Operatie Alle Hens 'Huisvuil de. sorteren' is door de werkgroepheb lieu-alarm', waarbij de midde^o, scholieren uit dc Haagse agglom%j, zijn aangesloten, in Leidschendai^ea eerste gemeente in Nederland n'. dag huis aan huis een vochtig b%ejt dige papieren zak verspreid vo n het biologisch afbreekbare huil^ De huisvrouwen wordt verzocht rende de komende week huisv"— deze zak te deponeren en alle a, producten in de gewone huisvu ken te doen. De papieren zak^ zaterdagmorgen worden afgel lWÉ Men behoeft de zak alleen maar trottoirrand te zetten op 3 juni.j halen de jongeren de zak weeft Burgemeester en wethouders he,UI hun toestemming voor deze hui actie van de middelbare schol verleend. (je ste stel ste DEN HAAG Ter gelegenheid het 50-jarig bestaan van de Crista Korfbal Club VES (volmaakt, z sport) mocht het bestuur vrijj 0 vond in de cantine van het spoi h rein aan de Aagje Dekenlaan tfck den van vele bloemstukken, tal) V( blijken van belangstelling in i vangst nemen. Mr. W. K. Uj hoofd van de afdeling jeugd, spoi recreatie van de gemeente ovetha| de de sportpenning van de gemj, "s-Gravenhage en de voorzitter val Christelijke Korfbalbond P. M. Ni gaal schonk oen geschenk onder" vert. DELFT Ten behoeve van de 15° vesting van nieuwe personeelslf wil de Stichting Verpleeghuis I (Groene Kruis Ziekenhuis) het zti huis van de vereniging christC wijk- en ziekenverpleging 'Bethel., het Bagijnhof kopen. Voor finaf ring heeft het bestuur van de S ting Verpleeghuis Delft onder waarde van gemeentelijke gari een aanbieding ontvangen voor. geldlening van ƒ400.000,-. Het col stelt de raad voor accoord te met de garantieverlening. Het stel komt donderdagavond 1 jun acht uur ter sprake in de geniep raad. *e

Nieuwe Leidsche Courant | 1972 | | pagina 8