de verpleging heeft u nodig leerling- ziekenverzorg (st) ers paviljoenshoofd leerling-ziekenverzorgster Stichting De Rustenburg Rotterdam leerling-verpleegster of leerling-verpleger Belangstelling voor een VERZORGEND beroep? Dan ZIEKEN VERZORG ST) ER worden! Streekziekenhuis "PRINSES BEATRIX" Gorinchem In ons ziekenhuis kunnen nog enkele Voor de opleiding tot een mooi beroep met verantwoor delijk werk en goede toekomstmogelijkheden in de psychiatrische verpleegkunde, kunnen jonge mensen in ons ziekenhuis de binnenkort beginnende opleiding volgen voor- - leerling-verplegende - leerling-ziekenverzorgende - leerling-arbeidstherapie Prot. Christelijk Psych. Ziekenhui® Den Haag - Loosduinen worden geplaatst, die hun opleiding elders hebben voltooid, maar zich nu verder willen ontplooien tot zelfstandig werker in een ver- pleegafdeling. Onze voorkeur gaat uit naar ziekenverzorgen den met een prot. chr. levensinstelling. U kunt zich schriftelijk aanmelden voor een oriënterend gesprek. Uw brief kunt u richten aan de Geneesheer-Directeur van (hulp in de diverse afdelingen) Het deelnemen aan en de duur van de verschillen de opleidingen zijn o.a. afhankelijk van leeftijd en opleiding. Naast de cursussen, die in bedrijfstijd worden ge geven, wordt ook direct met werk in de praktijk begonnen. Indien u belangstelling hebt voor dit fijne werk, infor maties wilt hebben of een afspraak voor een gesprek wilt maken: Neem dan telefonisch kontakt op met onze afdeling personeelszaken, of stuur onderstaande strook ingevuld aan het hoofd personeelszaken van ons ziekenhuis, waarna u zo spoedig mogelijk een antwoord krijgt. Aan het Psychiatrisch Ziekenhuis „Bloemendaal" te Den Haag Loosduinen. Psychiatrisch Ziekenhuis Ermelo uun vuui juu... bestaat de mogelijkheid om een goede positie te verwerven in de verpleging. Als je je nu aanmeldt als kun je nog meedoen met de nieuwe vooropleiding, die 1 oktober a.s. begint. Je moet dan: tenminste 3 jaar onderwijs hebben gehad na de lagere school, bij voorkeur Huishoudschool, O.V.B. of INAS, zijn geboren op of voor 1 januari 1956, een goede gezondheid bezitten. Je ontvangt dan: een prima opleiding voor het rijksdiploma, waarbij ook veel wordt gedaan aan je algemene ontwikkeling, direct een uitstekend salaris met vergoeding voor onregelmatige diensten, prima arbeidsvoorwaarden, zoals vrije dienstkleding, reisgeldvergoeding, uitstekende vakantieregeling, enz., mogelijkheid tot inwoning op gezellige kamer. A 53 A Wanneer je interesse is gewekt, schrijf dan omgaand aan de directrice, /VsaA Mathenesserlaan 500, Rotterdam. Het telefoonno. is (010) 25.10.06. Graag zal lk een afspraak maken voor een oriën terend gesprek vrijblijvend Inlichtingen ontvangen over de opleiding voor TK 3 Naam M./Vr. Straat Woonplaats Leeftijd In één van onze VERPLEEGPAVILJOENEN is plaats voor een Korte omschrijving van de geboden functie: "Groot-Schuylenburg" - een inrichting waar geesteszwakken worden verpleegd - kent onder zijn 18 paviljoenen een tweetal paviljoenen waar dubbel-gehandicapten worden verpleegd. De aan te trekken functlonarls(esse) zal leiding geven in één van deze twee paviljoenen. In het betreffende paviljoen worden 70 patiënten verpleegd, door ruim twintig verplegenden en leerling-verplegenden. RICHARD HOOGLAND STICHTING UTRECHT Voor het 'districts ziekenhuis in Moutier (110 bedden) Stichting tot verzor ging en verpleging van bejaarden en langdurig zieken, uit gaande van Gerefor meerde en Christe lijke Gereformeerde Kerken Voor deze functie zoeken wij een verpleegkundige in het bezit van het diploma Ziekenverpleging A. Daarnaast strekt het bezit van het Z-diploma tot aanbeveling. Van de te benoemen functlonarls(esse) wordt verwacht dat hij/zij duidelijk leidinggevende capaciteiten bezit. Arbeidsvoorwaarden Aanstelling geschiedt in de rang van 1e Verplegende A. Salaris volgens de landelijke regeling. Onze instelling kent een studieregellng. Huisvesting: Ofschoon de problemen van de huisvesting in het fraaie Apel doorn en omgeving groot zijn, is het tot nu toe steeds gelukt aan benoemde functionarissen op dit niveau, binnen een redelijke tijd, een woning toe te wijzen, voor de afdelingen INTERN CHIRURGIE GYNAECOLOGIE EN KRAAM Huize 'Tamarinde' is een modern geoutil leerd verpleeg- en reaktiveringscentruin, Neckardreef 6 te Utrecht, dat onlangs officieel in gebruik is genomen. Het heeft een kapaci- telt van 122 bedden, verdeeld over vier verdiepingen met elk een verpleegeenheid van ca. 30 bedden. Voor de leiding van een verpleegeenheid wordt gaarne in kon- takt getreden met .heet u welkom als Gunstige arbeidsvoorwaarden Sollicitaties en inlichtingen Zr. M. L. Hoft-Hooijer Beekbergen (GId.) Berg en Dalweg 22 tel. 05766-1765 Sollicitaties kunt u richten aan de geneesheer-directeur van de inrichting, Zutphensestraat 106, Apeldoorn. Centraal gelegen in het land - als een wijk van Apeldoorn - ligt "Groot-Schuylenburg" te wachten op enthousiaste jongeren die zich willen inzetten voor hun geestelijk gehandicapte medemens. Wij zoeken JONGE MENSEN die minstens 16£ jaar oud zijn en in het bezit zijn van het MULO MAVO- of INAS-dipioma. Zij kunnen na een 1 maand durende introductiecursus geplaatst worden als leerling van de 3-jarige opleiding voor het Z-diploma (Zwakzinnigenzorg). Ook kunnen MEISJES die niet in het bezit zijn van één der bovengenoemde diploma's, doch wel minstens 2 Jaar vervolg onderwijs (bijv. huishoudschool) hebben genoten, na een 1 maand durende introductiecursus geplaatst worden als leerling van de 2-jarige opleiding voor het Z.A.-diploma (Zwakzinnigen zorg-Assistente). Aan deze JONGE MÉNSEN kan worden geboden: een boeiende en dankbare werkkring te midden van onze verpleegden; salaris en sociale voorwaarden volgens landelijke regeling; reiskosten 2x per maand naar en van de ouderlijke woning onder aftrek van f 2,50 per retourreis. Huisvesting intern of voor leerling-verplegers extern. Speciaal zij die in de komende maanden het MAVO-, INAS- diploma of een getuigschrift van de huishoudschool hopen te behalen worden verzocht NU te solliciteren. die zich tot dit werk aangetrokken voelen en een eigen sfeer kunnen scheppen. Ervaring in een leidinggevende funktie en recente ziekenhuis ervaring strekken tot aanbeveling. De aanstelling van een afdelingshoofd geschiedt tenminste in de rang van eerste verpleegkundige en die van subhoofd in de rang van verpleeg kundige A. Medewerking aan het volgen van de staf opleiding kan worden verleend. Gegadigden worden verzocht hun sollicita ties te richten aan het bestuursbureau der stichting, Neckardreef 6 te Utrecht; nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door de direktrice, zr. A. G. Ballintijn, of de adjunkt-direktrice, zr. D. A. Groeneveld (tel.: 030—611211). Een opleiding van slechts Sollicitaties kunt u richten aan de geneesheer-directeur van de Inrichting, Zutphensestraat 106, Apeldoorn. met vol salaris en de voldoening bezig te zijn met noodzakelijke In de pre-klinische opleiding die op 1 september 1972 begint is nog plaats voor (van de Chr. ver. tot verpleging van langdurig zieken 'Het Zonnehuis') start de opleiding in augustus 1972. Bovendien de basis gelegd voor een verdere opleiding of/en veel geleerd dat ook in huwelijk en gezin uitstekend van pas komt. Er is nog plaats voor een aantal zowel meisjes als jongens. De opleiding tot Verpleegkundige duurt 3l/2 jaar. Voorwaarden waaraan u o.a. moet voldoen: In het bezit zijn van het Mulo-diploma of A.V.V. Il-diploma of I.N.A.S. of daarmee gelijkstaande opleiding. Het Streekziekenhuis is aangesloten bij het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds. Salaris: vanaf indiensttreding le jaar salaris 610,00 bruto per maand; terwijl ook onregelmatigheidstoeslag wordt uitgekeerd. Reisgeldvergoeding tweemaal per maand boven ƒ2,50. Tegemoetkoming in aanschaf uniformen tot een bedrag van 200,00. Sollicitaties te richten aan de direktrice van het Streekziekenhuis, Postbus 90 te Gorinchem. In' aanmerking komen meisjes/jongens van 17 jaar en ouder met enkele jaren voortgezet onderwijs na de lagere school ló-jarigen kunnen eventueel als aspirant worden geplaatst). Salaris en werktijd volgens landelijke regeling. Sollicitaties aan de direktrice. Dillenburgsingel 5, Vlaardingen. Tel. 010-34 19 22 TROUW/KWARTET ZATERDAG 27 MEI 1972 TK

Nieuwe Leidsche Courant | 1972 | | pagina 22