Rehobothschool - MoerkapeIltfen 1) HET KAPITALE WINKELPA# 2) HET HERENHUIS Stichting PHILADELPHIA Tehuizen ENIGE LEIDSTERS L TROUW/KWARTET ZATERDAG 27 MEI 1972 TK|t Familieberichten Op 5 Juni a.i. hopen onze Ouders L. Eikelenboom en H. Eikelenboom- v. d. Vlugt ln dankbaarheid de dag te her denken waarop zij 25 Jaar gele den zijn getrouwd. Rita en Dlck W'im en Corry GIJsbert en Mieke Nel. Receptie 2 Juni a.s. van 5.30 tot 7.00 uur n.m. in hotel-rest. 'Toor' te Alphen a/d Rijn (bij station). RIJnsatenvoude - Woudsedljk 3. Op zondag 28 met D.V. hopen wij met onze kinderen ons 25- Jarig huwelijksfeest te vieren Wegens omstandigheden geen re ceptie en bezoek. P. van Wermeskerken M. van Wermeskerken- van Wijngaarden Amstelveen. O herenstraat 5 Inplaats van kaarten B. van Petersen A. van Petersen-Esink D.V. zaterdag 3 Juni a.s. de dag te herdcnkci) dat zij 50 jaar ge trouwd zijn. G. van Petersen G. H. van Petersen-Bosch Ij. van Petersen H. C. van Petarsen-Van Bonzei H. van Petersen F. van Petersen-Hammers M. BoUnk A. Bollnk-Van Petersen en kleinkinderen. Nljverdal. Juni 1972. Portlandsweg 23. Gelegenheid tot feliciteren 's middags van 15.30—17.30 uur ln Hotel 'Marke Noetsele', Hol- terweg 105 te Nljverdal. Aan allen die hun belangstelling getoond hebben met ons 50- Jaxlg huwelijk zeggen wij door deze hartelijk dank. J. Roemer en M. Roemer-de Glas 27 mei 1972 De Kimme 548, Nleuwendam. 31 mei 1922 31 mei 1972 Zaterdag en zondag hopen wij in familiekring het 50- jarig huwelijksfeest van B. den Ouden A. den Ouden-Mastenbroek te vieren. Wij zijn blij dat zij zo lang voor elkaar en voor on6 bewaard zijn gebleven. Namens de kinderen, C. den Ouden Groningen, Maaslaan 27. D.V. zaterdag 10 juni 1972 hopen de Heer en Mevrouw J. Janson M. Janson-Schotel met hun familie, vrienden en kennissen de dag te her denken dat ze 25 jaar geleden getrouwd zijn. Ede, mei 1972. J. Th. Tooropstraat 147. Receptie in hotel „De Witte Hinde", Stationsweg, Ede, van 15.3017 uur (bij station Ede-Wageningen). Met blijdschap geven wij, samen met onze Ouders en Grootouders Jan Wilschut Elizabeth Wilschut-Zoutewelle U kennis van hun 40-jarig huwelijk, dat zij op 8 juni a.s. hopen te herdenken. Met grote dank voor alles wat God hun en ons schonk willen wij die dag in vreugde vieren. Hun kinderen: Bas en Alie, Corrie, Ad en Thea, Jan en Ineke. Bep en Jopie, Arie en Ans, Bep, Kees, Hans; en twaalf kleinkinderen. Rotterdam, 3014, 26 mei 1972. Terbregseweg 53. Receptie op 10 juni van 5—6.30 uur in „La Bonne Auberge". Hoogstraat 147. „Hij is een God van liefde en genade" (Ps. 103 3 Nw. ber.) D.V. 1 juni a.s. hopen onze geliefde ouders, grootouders en overgrootouders J. Kuyvenhoven en J. W. Kuyvenhoven-Bos te herdenken dat 50 jaar geleden in het huwelijk zijn getreden. Voor de hierin ondervonden zegeningen zijn wij met hen God dankbaar. KINDEREN, KLEINKINDEREN en ACHTERKLEINKIND. Receptie: donderdag 1 juni van 16.00 tot 17.30 uur in de trouwzaal van de Ontmoetingskerk, Anjerlaan, Naaldwijk. Naaldwijk, mei 1972. Hoge Geest 19A. 1922 SOLI DEO GLORIA 1972 D.V. 31 mei 1972 hopen onze geliefde ouders en groot ouders, de heer en mevrouw E. Cranendonk G. A. E. Cranendonk-van Dort de dag te herdenken dat zij 50 jaar door de band van het huwelijk zijn verbonden. Onze dankbaarheid gaat uit naar God die beider leven spaarde en hun het voorrecht geeft dit te gedenken. Hun dankbare kinderen en kleinkinderen. U wordt in de gelegenheid gesteld hen met dit jubileum te feliciteren op 2 juni 1972 's middags van 3 tot 5 uur in de Chr. Geref. Nebokerk, Smeetlandsedijk 250, Rot terdam-Zuid. Rotterdam, mei 1972. D.V. woensdag 31 mei hopen wij met onze lieve ouders en grootouders K. Volkerts en J. Volkerts-Tiemersma de dag te herdenken, dat zij 50 jaar geleden in het huwelijk traden. Dat God hen nog lang voor elkaar en voor ons mag sparen, is de wens van hun dankbare kin deren en kleinkinderen. A. Volkerts P. Volkerts-v. Doornik Klaas, Gert, Jacko, Elly. Robbert Breukelen, mei 1972. Straatweg 180. Receptie: woensdag 31 mei van 4 tot 6 uur in de Geref. Kerk ('t Witte Kerkje), Dillenburgstraat, Breukelen. 1912 1972 Op dinsdag 6 juni D.V. hopen onze geliefde Ouders, Grootouders en Overgrootouders G. H. Menkens M. C. Menkens-van Leeuwen hun 60-jarig huwelijksfeest te vieren. Gelegenheid tot feliciteren van 16.00 tot 18.00 uur in huize "Borgsate", Meidoornsingel 181, Rotterdam-Schie- broek. Hun dankbare kinderen, kleinkinderen en achterklein kind. Amstelveen: G. van de Nadort-Menkens G. A. van de Nadort Rotterdam: A. H. van der Spelt-Menkens A. van der Spelt Dordrecht: H. A. Urbanus-Menkens H. C. Urbanus Schiedam: J. C. Bouterse-Menkens J. P. M. Bouterse Johannes 14 2 In Jezus ontslapen onze Vrouw, Moeder en Oma Macbteltje Elizabeth Benschop van der Lugt op de leeftijd van 80 jaar. A. Benschop kinderen en kleinkinderen Berkel en Rodenrijs. 26 mei 1972. Raadhuislaan 39 Geen bloemen Gelegenheid tot condoleren uitsluitend zaterdag middag van 4.30 tot 5 uur in de rouwkamer van Huize „De Hergeborch" aan de Raadhuislaan 7. De rouwdienst wordt gehouden D.V. maandag 29 mei om 2 uur in de Gereformeerde Kerk aan de Oranjestraat, waarna de begrafenis zal plaats vinden op de Algemene Begraafplaats, na aan komst aldaar om circa 2.45 uur. Gezang 282 Heden overleed in de Hope des Eeuwigen Levens, onze lieve Moeder, Schoonmoeder, Grootmoeder en Overgrootmoeder Petronella Breugem weduwe van Pieter Baxmeier in de ouderdom van ruim 90 jaar. Uit aller naam: J. G. Baxmeier 's-Gravenhage, 25 mei 1972. Vain Imhoffstraat 8. Liever geen bezoek - Geen bloemen Er zal een rouwdienst worden gehouden dinsdag 30 mei om 2 uur in de Oude Hervormde Kerk aan de Dorpsstraat te Zoetenneer, waarna de teraardebestelling op de Oude Hervormde Be graafplaats aan de Dorpsstraat aldaar zal plaats hebben om ongeveer 2.30 uur. Na afloop van de teraardebestelling is er gele genheid tot condoleren in de benedenzaal van de Morgensterkerk aan de Nassaulaan te Zoetermeer. Tot onze diepe droefheid is heden in de volle zekerheid des geloofs van ons heengegaan mijn geliefde Man, onze lieve zorgzame Vader, Groot vader en Schoonzoon Jacob Berend Rosenboom op de leeftijd van 66 jaar. M. G. Rosenboom-Kamphuis D. C. Hazebroek-Rosenhoom J. C. Hazebroek Desirée John J. H. Rosenboom F. W. Rosenboom-Brilleman Ronald Paul B. S. J. Kamphuls-Lentz Amstelveen, 25 mei 1972. Thuis geen bezoek - Geen toespraken De overledene is opgebaard in één der rouw kamers van de coöp. vereniging U.A. „Uitvaart verzorging", P.C. Hooftstraat 181183, Amster- dam-Z. Bezoek: zaterdag en zondag 13.0016.00 uur, maandag 14.3016.00 uur en 18.0020.00 uur. De crematie zal plaatshebben op dinsdag 30 mei a.s. tegen 15.00 uur op „Westgaarde", Amster dam-Osdorp (einde Osdorperban, hoek Ookmeer- weg)Het crematorium is te bereiken met bus 23 (eindhalte). Met diep leedwezen geven wij kennis van het heengaan op 25 mei 1972 van onze voorzitter, de heer Jacob Berend Rosenboom in de leeftijd van 66 jaar. Wij verliezen in hem een toegewijde turnvriend, die gedurende een lange reeks van jaren in diverse functies en met inzet van zijn gehele persoon de doelstellingen van ons Verbond heeft gediend. Zijn nagedachtenis zullen wij in hoge ere houden. Op verzoek van de familie geen toespraken Het bestuur van het Koninklijk Nederlands Gymnastiek Verbond Utrecht, 26 mei 1972. Brigittenstraat 24, Zover het oosten is van het westen, zover doet Hij onze overtredingen van ons Psalm 103 vers 12 Heden overleed, in de volle zekerheid des geloofs, onze lieve Moeder, Behuwd- en Grootmoeder, Zuster, Behuwdzuster en Tante Geertje van Drunen weduwe van Arooldus Roozenbeek in dè ouderdom van 62 jaar. Uit aller naam; W. Roozenbeek Rotterdam, 25 mei 1972. Huize ,3orgsate", Meidoornsingel 181. Correspondentie-adres: E. Tesschermacherstraat 22, Deventer. Geen bloemen De overledene is opgebaard in de rouwkamer van Huize „Borgsate", ingang Meidoornsingel 183. Bezoek en gelegenheid tot condoleren zaterdag van 17.0017.30 uur. De rouwdienst zal gehouden worden dinsdag a.s. in bovengenoemde rouwkamer om 12.30 uur, waarna de teraardebestelling zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats „Hofwijk", Delftweg 230 te v.m. Overschie. Aankomst aan de begraafplaats circa 13.20 uur. Na afloop van de teraardebestelling is er nog gelegenheid tot condoleren in de kapel op de begraafplaats. Heden heeft de Here voor ons nog vrij onver wacht tot Zich genomen mijn zorgzame Vrouw en onze voor ons biddende Moeder, Behuwd- en Grootmoeder Maria Spanjer-Veldhuizen op de leeftijd van 71 jaar. Psalm 1031-5 Uit aller naam: T. Spanjer Rijssen, 25 mei 1972. Karei Doormanstraat 36. De teraardebestelling zal D.V. plaatsvinden dins dag 30 mei om 14 uur op de Algemene Begraaf plaats „Het Lenfert" te Rijssen. Vooraf, aanvang 13 uur, wordt een rouwdienst gehouden in de aula van het bejaardencentrum „Eltheto" (in gang Karei Doormanstraat). Door omstandigheden geen bezoek 'Hij hoort hun hulpgeroep en verlost hen'. Psalm 145 19b. Heden nam de Here tol Zich na een geduldig gedragen lij den mijn lieve Vrouw, onze zorgzame Moeder, Behuwd- en Grootmoeder. Zuster, Be huwdzuster en Tante Helena Verlieij geboren Ros in de leefUjd van 55 Jaar. 's-Gravenhage: W. VerhelJ J. Verhelj A. M. VerhelJ- Van de Wenken Rijswijk (Z.-H.) W. Verhelj P. W. VerhelJ-Den Harder 's-Gravenhage: M. Stuijfzand-Verhelj G. J. Stuijfzand K. Verhelj E. van der Helm kleinkinderen en verdere familie. De overledene ls opgebaard in het Uitvaartcentrum, Prin segracht 39. Bezoek zaterdag van 21 uur n.m,, zondag van 1011 uur v.m. en maandag van 6.30—8.30 uut n.m. De begrafenis zal plaatsheb ben dinsdag 30 mei a.s. om streeks 12.45 uur op de Alge mene Begraafplaats aan dt Kerkhoflaan. Ventrek van hei Uitvaartcentrum om 12.30 u Heden nam God plotseling uit ons midden weg mijn lieve Schoonzoster en onze Tante Wierdina Homan- van Huizen Voorburg, 25 mei 1972. M. Brinkman-Homan neven en nichten. Wat zou mijn hart nog liever wensen dan dat het juichend U ontmoet, die leven zijl en leven doet. Psalm 84 Sipke van Nijen op de leeftijd van 74 Jaar Westenholte: A. van Nljen-Beencn Westenholte: F. B. van Nijen Westenholte: B. J. Blaauw-van Nijen J. Blaauw Sneek: A. J. van Nijen C. C. J. van Nijen-Doornhoi Westervoort: J. J. van Nijen J. G. van Nijen-Andree en kleinkinderen De teraardebestelling za' plaatshebben dinsdag 30 mei a.s. op de Algemene Be graafplaats ..Voorst" te Wes tenholte om plm. 12 uur Vooraf zal om 11.15 uur een rouwdienst worden gehouden In het rouweentrum, Pot gietersingel 7. Zwolle. Hiermede berichten wij u dat na een kortstondige ziekte is overleden onze Schoonzuster Geertje Roozenbeek geboren van Drunen in de leeftijd van 82 jaar. G. C. de Gruyter-Roozenbeek J. Roozenbeek W. G. Roozenbeek-Verheij J. Roozenbeek-ten Broek Huize „Borgsate", Meidoornsingel 181. Rotterdam, 26 mei 1972. In plaats van kaarten Heden is in volle vrede van ons heengegaan na een langdurige ziekte onze innig geliefde Doch ter, Zuster, Behuwdzuster en Tante Mas je van Harskamp op de leeftijd van 40 jaar Uit aller naam: H. van Harskamp-Robbertsen Katwijk a.d. Rijn, 25 mei 1972. Bejaardencentrum "Rhijndael". Kamer 1. Gelegenheid tot condoleren op zaterdag 27 mei a.s. des avonds van 7.30-9 uur. De begrafenis zal D.V. plaatshebben op maandag 29 mei a.s., aankomst aula 2.30 uur. "De Heer is mijn Herder" Heden overleed mijn innig geliefde man, onze zorgzame vader, behuwd- en grootvader, broer, zwager en oom Jacobus de Jong op de leeftijd van 57 jaar. C. H. de Jong-Schüller Vlaardingen: J. L. Beversluis-de Jong P. L. Beversluis Corine Jan Willem Woubrugge: M. C. Bakker-de Jong H. J. Bakker Mariëlle Hazerswoude:W. Langezaal-de Jong W. F. Langezaal Wilfred Leiderdorp: W. H. de Jong J. P. de Jong en verdere familie Leiderdorp, 25 mei 1972. Hoofdstraat 226. Bezoek aan huis gaarne maandagavond a.s. van 7.00 tot 8.00 uur. De rouwdienst zal worden gehouden op dinsdag 30 mei a.s. in de aula van de algemene begraaf plaats aan de Hoogmadeseweg, aanvang 15.00 u. waarna de begrafenis aldaar zal plaatsvinden. Na de begrafenis gelegenheid tot condoleren in de aula van de begraafplaats. Met diepe verslagenheid ge ven wij u keranis van het overlijden van onze gewaar deerde collega, de heer J. de Jong Wij zullen zijn nagedachtenis ln hoge ere houden. Leiderdorp. 25 mei 1972. Gezamelijke melkhande- laxen van Leiderdorp. Zoeterwoude-H.R. en Hazerswoude-H R. Met grote verslagenheid ge ven wij u kennis dal uil ons midden werd weggenomen onze collega Jacob de Jong op de leeftijd van 57 jaai. Namens de Prol. Chr bond van Melk en Zuivel: Voorz. W. de Geus Secr. W. v.d. Zwan Leiden, 26 mei 1972. Hetzij wij dan leven, hetzij wij sterven, wij zijn des Heren. Romeinen 14:8. Na een zeer ernstige ziekte nam de Here tot Zich onze lieve Dochter, Zuster, Behuwdzuster en Tante Fennechiena Henderika Hoekstra op de leeftijd van 56 jaar echtgenote van Klaas Kuiper Veenendaal: P. Hoekstra A. Hoekstra-Bakker W. A. Hoekstra I. Hoekstra-Scholte H. Hoekstra J. M. Hoekstra-Rodenboog D. Hoekstra E. Ch. Hoekstra-Klootsema P. Hoekstra Th. E. Hoekstra-Dorland G. Bosch-Hoekstra A. J. Bosch H. F. Meloen-Hoekstra Th. H. Meloen A. Stijkel-Hoekstra J. C. Stijkel neven en nichten Hillegom: Groningen: 's-Gravenmoer: Veenendaal: Amsterdam: Breda: Harderwijk: Leerdam, 26 mei 1972. De begrafenis zal plaatsvinden op maandag 29 mei 1972 vanuit de Gereformeerde Bethelkerk aan de Westwal te Leerdam, aanvang van de rouwdienst te 13.30 uur. Liever geen bloemen. Geheel onverwacht is heden in vrede ontslapen onze lieve Zuster, Schoonzuster en Tante Margrietha de Winter oud-verpleegster op de leeftijd van 74 jaar. „In het huis mijns Vaders zijn vele woningen" Joh. 142a Uit aller naam: A. Hordijk-de Winter Pernis, 25 mei 1972. Bejaardencentrum „Het Havenlicht", Velsenaerstraat 4. Correspondentie-adres: P. de Winter, Vrijlandtstraat 103, Pernis. 1 Gelegenheid tot rouwbezoek zaterdagavond van 7.30 tot 8 uur aan „Het Havenlicht". De rouwdienst zal D.V. worden gehouden maan dag 29 mei a.s. om 2 uur in „Het Havenlicht", waarna de bijzetting in het familigraf zal plaats hebben op de Algemene Begraafplaats te Pernis. Vertrek vanaf „Het Havenlicht" om 2.30 uur. Gij waart hun rots, hun burg en al hun macht: Gij, Heer, hun loods en licht in storm en nacht Gij hebt Uw pelgrims veilig thuisgebracht. Halleluja. Gez. 1112 n.g.b. De Heere heeft in Zijn wijsheid thans, ruim 3 maanden na moeder, ook tot Zich genomen onze geliefde en zorgzame vader, behuwd-, groot- en overgrootvader Johannes Griffioen weduwnaar van Neeltje van Zeeuwen in de gezegende ouderdom van 91 jaar Lucas 18:17. A. R. Griffioen J. Griffioen-de Vink R. J. Griffioen E. Griffioen-Oliemans C. C. Verburg-Griffioen D. Verburg W. Griffioen G. Griffioen- v. d. Wijngaard G. Griffioen M. A. Griffioen M. Griffioen-Verburg De Meern: G. E. de Rooy-Griffioen J. de Rooy klein- en achterkleinkinderen IJsselstein, 26 mei 1972. "De Steenenkamer". Post Jutphaas. Gelegenheid tot condoleren 's avonds na 7.00 uur op "De Steenenkamer". De teraardebestelling zal plaatsvinden op dins dag 30 mei om 13.30 uur op de Ned. Herv. Be graafplaats te De Meern na een korte samen komst in het verenigingsgebouw Zandweg, De Meern, aanvang 13.00 uur. Na afloop van de teraardebestelling eveneens ge legenheid tot condoleren. Geen bloemen Woerden: Harmeien: Bilthoven: IJsselstein: IJsselstein-: Apeldoorn: Na een kortstondige ziekte nam God tot Zich mijn lieve Man, onze zorgzame Vader, Groot- en Overgrootvader Teunis Pliilippus Scliotte in de ouderdom van 86 jaar. Pijnacker: K. W. Schotte- van Staalduinen L. Schotte G. A. Schotte-Verhaar H. M. Neeleman-Schotte J. C. Neeleman J. W. Schotte J. Schotte-Veenman F. Schotte J. Schotte R. Schotte-Boutkan G. Schotte J. Schotte-van Vierssen C. Schotte H. Schotte-Olieman kleinkinderen en achterkleinkinderen Pijnacker, 24 mei 1972. Westlaan 33. Correspondentie-adres: Oude Leedeweg 83. De overledene is opgebaard in één der rouw kamers van het Rouweentrum, Oostsingel 146, Delft De rouwdienst zal worden gehouden in de Ned. Herv. Kerk te Pijnacker, zaterdag 27 mei a.s. om 2,30 uur, waarna de teraardebestelling zal plaats hebben op de Hervormde Begraafplaats aldaar om ca. 3.15 uur. Vertrek van Oostsingel 146, Delft, om 2 uur. 's-Gravenhage: Rydalmare (N.S.W.), Australië: Hamilton (Out), Canada: 's-Gravenhage: Al degenen die ons blijk gegeven hebben van vriendschap en liefde in de dagen van de vrijwel gelijktijdige ge boorte van Jasper en het verscheiden van Paul hartelijk dank. Uit aller naam: CARY BOUMAN-DAMMERS DIEUWKE I ERINGA Amsterdam, mei 1972. Stadhouderskade 145. Heden nam de Here tot Zich, in de Hope def" Eeuwigen Levens, mijn geliefde Man, onze zorgjv "en Grootvader, Broeder zame Vader, Behuwd- Zwager en Oom Leendert Verkade echtgenoot van Jacoba Adriana van den Berg eerder gehuwd geweest met Trijntje Pietje van Straalen in de gezegende ouderdom van 89 jaar. „En de hoop beschaamt niet. omdat dfefc, liefde Gods in onze harten uitgestort isj, door de Heilige Geest" Romeinen 5 vers fc,] Monster: J. A. Verkade-van den Berg P 1 Zeist: G. Verkade Ie Den Haag: J. Verkade gei Den Haag: P. Westerhof-Verkade het J. Westerhof i« Monster: A. Verkade Jer A. M. Verkade-de Jong fel Monster: L. Verkade izal L Verkade-van Soest ■en jnb Apeldoorn: T. J. Verkade hst Monster: G. G. van der Kooij-Verkade t v E. van der Kooij 1 en verdere familie Monster, 26 mei 1972. 's Gravenzandseweg 3b. Gelegenheid tot condoleantie van 46 uur van 79 uur n.m. De rouwdienst zal worden gehouden dinsdag mei a.s. des namiddags 2 uur in de aula op Algemene Begraafplaats te Monster, waarna bijzetting in het familiegraf zal plaatsvinden. Mevr. E. ZEGWAARD-DE GRAAFF en de he® zo K. J. v. d. HEUVEL zijn 40 jaar werkzaam bij heflie Chr. Onderwijs. Aan het einde van deze cursm to zal Mevr. Zegwaard na 40 Moerkapelse dienstja» u ren tevens de school gaan verlaten. het Op 28 JUNI biedt het bestuur hen een RECEP,Di TIE aan, die van 19.00-21.30 uur in de hal vaflel) de school gehouden zal worden. Ijn Teneinde U in de gelegenheid te stellen Uw gej M delijke bijdrage te leveren voor een jubileuneld geschenk, stellen wij een gironummer open niur< giro 15.14.804 t.n.v. C. L. M. v. Noort, te Moeiin kapelle (graag m. vermelding: jubileumgeschenkaie: Vrijwillige verkoping Op maandag 19 juni 1972 in het verkooplokaal Frascati te Amsterdam t.o.v. notaris Mr. M. J. MEYER door de makelaars in onroerende goederen T. J. Booms-i o ma en S. van der Werf cons, van p. i met een frontbreedte van 7,5 meter te AMSTERDAM aan de MIEU WEM DIJK 144 hoek Dirk van Hasseltsteeg OP EIGEN GROND TER GROOTTE VAN 1 are 12 ca. Huuropbrengst: ƒ18.000,per jaar. zov hie Ie dn zo plic vel ind er lens porl Sen Ingevolge de jaarlijkse indexering wordt de iet huurprijs per 1 juli 1972 19.359,50 per jaarjpe rva hoe tn i Omvattende beneden- en vrij bovenhuis jjff te AMSTERDAM aan de d WILLEMSPARKWEG 91 li 11 war 1 are 61 ca. OP EIGEN GROND TER GROOTTE VAN Huuropbrengst: ƒ6.877,20 per jaar. Bezichtiging dinsdags en donderdags, Voor de vele persoonlijke cn schriftelijke bewijzen van harte lijk meeleven, betoond tijdens de zlekite en na het overlijden van mijn geliefde Man en onze Vader Nico laas Adrianus van den Berg zeggen wij u hartelijk dank. Uil aller naam: A. v. d. Berg-Kroon Nieuwe Wetering, mei 1072, Voonweg 69. De vele blijken van medeleven ondervonden na het overlijden van onze lieve Man. Vader en Opa Harmen Jongsma hebben ons diep getroffen. Daar het onmogelijk is ieder persoon lijk te danken voor de steun en vriendschap ondervonden, betul gen wij u langs deze weg onze oprechte dank. J. Jongsma-Van Kammen en kinderen. Leek, mei 1972. Oldebertweg 7. (uitgaande van de Landelijke Protestants Christelijke Vereniging van Ouders en Vrienden van het Afwijkende Kind „Philadelphia") De geneesheer-direkteur van: DE „BIJENKORF I" te NUNSPEET, DE "BIJENKORF II" te ELSPEET, DE „KLOEK" te VIERHOUTEN, vraagt voor deze tehuizen Ben je bereid je ten volle, vanuit een positief Protestants Christelijke levensovertuiging, in te zetten voor onze geestelijk gehandicapte kinde ren? Ben of word je in oktober 16!£ jaar? Wil je de in september van start gaande Z (zwakzinnigen)-kursus vol gen (duur: 3 jaar, minimum opleiding: Mavo-4) of de Z/A-kursus (duur: 2 jaar, minimum opleiding: 2 jaar voortgezet onderwijs)? dan kun je wat ons betreft een sollicitatiebrief, met vermelding van naam, adres, leeftijd, opleiding, kerkgenootschap en verder hetgeen jij van be lang acht, richten aan de geneesheer-direkteur, Medisch Centrum Phila delphia, Tongerenseweg 1, Vierhouten. Ook wanneer je nog examen moet doen kun je solliciteren. lees hte bes gh che t zi 1 la 0er< tna< test (t Vi ftba »lut I di ür i vi jnen wij (de jnda Ivra Imin sier, jken l an 8. al jpfe, 1 Be t ja inda i de

Nieuwe Leidsche Courant | 1972 | | pagina 20