i Stem voor het Heyligers orgel Verzorgingsflat „Biltsteyn" te De Bilt Zelfs zonder die 10 zou onze zomerbontverkoop nog interessant zijn. van den burg GEZELLIGE KINDERFEESTJES N.V. MUB v/h Gebr. Godijn OPGEVEN VAN FAMILIEBERICHTEN EN ANDERE ADVERTENTIES GEDURENDE DE AVONDUREN TROUW/KWARTET VRIJDAG 26 MEI 1972 T8 tiH Familieberichten Op 5 juni D.V. a.s. hopen onze geliefde ouders C. van Beem en A. van Beem-Hoogland de dag te herdenken dat zij 25 jaar geleden in het huwe lijk traden. Mogen zij nog lang voor elkaar en ons ge spaard blijven, is de wens van Jan, Dick en Willeke. Gelegenheid tot feliciteren op vrijdag 2 juni van 20 tot 22 uur in „de Ark", Willem Eggertstraat, Purmerend. Purmer, mei 1972. Hofweg 11, post Ilpendam. 31 mei 1922 31 mei 1972 Zaterdag en zondag hopen wij in familiekring het 50- jarig huwelijksfeest van B. den Ouden en A. don Ouden-Mastenbroek te vieren. Wij zijn blij dat zij zo lang voor elkaar en voor ons be waard zijn gebleven. Namens de kinderen, C. den Ouden Groningen, Maaslaan 27. Op Pinkstermaandag mocht heengaan tot zijn Heer onze geliefde man, vader, schoonvader, groot- en overgrootvader Ebel van der Laan in leven Dienaar van Zijn Woord op de leeftijd van 88 jaar. „Zijn Genade is eindeloos" Groningen: A. A. van der Laan-Posthumus Apeldoorn: H. A. A. van der Laan Rijnsburg: E. E. van der Laan J P. van der Laan-Boelens Joke en Hugo Berkouwer-van der Laan Anneke en Koen Koksma-van der Laan Hilde en Arjen Krips-van der Laan Ellen - Gert - Eberhard Leiden: C. Z. Dunn-van der Laan Hoogeveen: A. A. A. Kaajan-van der Laan A. M. Kaajan Hans en Riet Kaajan-Pottjewijd Paters wol de: Z. J. van Hees-van der Laan J. W. van Hees Annètje - Harold - Miep en achterkleinkinderen. Groningen, 22 mei 1972. Neboflat, Paterswoldseweg 288. De begrafenis zal D.V. plaatsvinden zaterdag 27 mei 1972 op de Algemene begraafplaats, School straat te Bedum. Vertrek om 11.30 uur vanuit de Stadsparkkerk te Groningen. Gelegenheid tot condoleren van 10.15 tot 11.00 uur in de recreatiezaal van het Neboflat. Aanvang van de rouwdienst om 11.00 uur in de Stadspark- kerk. Liever geen bezoek, geen bloemen, geen toespraken. Komt laten wij wandelen in het licht des Heren (Jesaja 2) Bevorderd tot heerlijkheid, onze lieve zorgzame Man, Vader, Behuwd- en Grootvader Theunis Hoeksma op de leeftijd van 71 jaar geliefde echtgenoot van H. HOEKSMA-v. d. VELDE Aduard, 23 mei 1972. Burg. van Barneveldweg 16. Groningen: Aduard: Heerenveen: Aduard: Heeg: P. Hoeksma H. Hoeksma-Land J. Hoeksma B. de Jong-Hoeksma R. de Jong M. Hoeksma D. G. Hoeksma en kleinkinderen De begrafenis zal plaats vinden op zaterdag 27 mei a.s. Samenkomst in de Geref. Kerk, Burg. Seinen- straat om 1.30 uur. Uitvaart om 2 uur. Na afloop gelegenheid te condoleren in de con sistorie van de Geref. Kerk. 'Ontbonden en met Christus te zijn is verreweg het beste'. Philippenzen 123 Heden nam. na een langdurige ziekte, de Heer uit ons midden mijn geliefde man, onze 2orgzame vader, behuwd-, groot- en overgrootvader Abram Paulus Koole echtgenoot van Jenneke Groeneveld, eerder weduwnaar van Aaltje Oliemans, op de leeftijd van 84 jaar. Nicuwerkerk a/d IJssel: G. Koole-Groeneveld Hendrik Ido Ambacht: L. A. van der Meer-Koole F. H. van der Meer Phoenix (U.S.A.): J. Koole W. C. Koole-Bos Langley (Can.): P. Houweling-Koole C. Houweling Nieuwerkerk a/d IJssel: S. Koole D. A. Koole-van der Knaap Ouderkerk a/d IJssel: W. T. Hoogendijk-Koole A. Hoogendijk New-Westminster (Can.): J. P. Koole T. Koole-Middelbeek Langley (Can.): A. P. Koole E. M. Koole-Elenbaas kleinkinderen en achterkleinkind. Nieuwerkerk a/d IJssel, 20 mei 1972. Albert van 't Hartweg 19. Plotseling heeft God tot Zich genomen mijn lieve Man. onze zorgzame Vader en Grootvader Jan Kempe in de leeftijd van 78 jaar. Uit aller naam: A. F. E. Kempe-Glimmerveen Amsterdam, 24 mei 1972. Huize Patrimonium, Jan Tooropstraat 4. Gelegenheid tot condoleantiebezoek zaterdagmid dag van 3 tot 4 uur in het gebouw van de Prot. Coöp. Begr. Ver. P.C.B., Vondelstraat 101. De be grafenis zal plaatsvinden maandag 29 mei om 14.00 uur op de begraafplaats „Zorgvlied" aan de Amsteldijk. Een huiskamer-orgel met volledig zelfstandige stemmen en verantwoorde disposities. Dat geeft het Heyligers orgel zijn eigen klankkleur. Prijzen: achthonderd a negenhonderd gulden per stem. 5 jaar garantie. En natuurlijk de attente van den Burg service, die al 85 jaar goed is. Het Heyligers huiskamer-orgel is alleen maar verkrijgbaar bij de gespecialiseerde orgelhandel en dus ook bij piano- en orgelhandel piano- en orgelhandel arnhemsestraat 8 amersfoort telefoon 03490-13877 Heden nam de Heere tot Zich onze lieve Moeder en Grootmoeder Hendrika Johanna van den Berg geboren Knoppers op de leeftijd van 84 jaar Apeldoorn: A. H. P. Schakel van den Berg D. L. Schakel Amsterdam: H. J. A. Schakel Utrecht: N. W. D. Schakel Amerongen, 25 mei 1972. Bejaardencentrum "De Ridderhof". Correspondentie-adres: Jachtlaan 166, Apeldoorn. De overledene is opgebaard in de aula van "De Ridderhof", de Postmeester 1 te Amerongen. De teraardebestelling zal in intieme kring plaats vinden. Voor uw blijk van belangstelling en medeleven, onder vonden na het heengaan van onze lieve Vader, Groot-, Overgroot- en Betovergrootvader Maarten Knoester betuigen wij u onze hartelijke dank. Mede namens verdere familie. M. Knoester. Scheveningen, mei 1972. Schuitenweg 52. Heden nam de Here tot Zich mijn lieve Man, onze lieve Vader, Grootvader en Overgrootvader Derkjan Eppink op de leeftijd van 80 jaar Psalm 68:21 G. Th. Eppink-Radstaak J. C. Hengeveld-Eppink W. Hengeveld G. Hukker-Eppink J. Hukker G. H. Eppink E. J. Eppink-Eppink A. W. Eppink G. W. Eppink B. A. Eppink-Wiggerink G. J. Bruinsma-Eppink R. Bruinsma D. G. Zandbergen-Eppink L. W. Zandbergen D. R. Eppink W. J. Muizer-Eppink P. A. Muizer G. Th. van Heusden-Eppink C. J. van Heusden D. J. Eppink M. M. Eppink van Hattum Klein- en achterkleinkinderen. Aalten. 25 mei 1972. Ludgerstraat 47. De begrafenis zal plaatsvinden op maandag 29 mei a.s. op de begraafplaats "Berkenhove". Voor af wordt een rouwdienst gehouden om 13.30 uur in de Westerkerk. Degene die de overledene de laatste eer willen bewijzen worden hierbij uitgenodigd. Gelegen heid tot condoleren na de begrafenis in gebouw "Irene". Aalten: Hessisch-Oldendorf (W.-Dld.): Zelhem: Aalten: Rotterdam: Steenderen: Amerongen: Ommen: Amersfoort: Westmaas: Rotterdam: Rotterdam: Heden is plotselipg overleden onze lieve zorg zame Vrouw, Moeder en Oma, Zuster, Behuwd zuster en Tante, mevrouw Heiltje Pellicaan echtgenote van Pieter Klaasse op de leeftijd van 70 jaar. Zij heeft tijdens haar leven getracht haar geloof in praktijk te brengen en verwachtte van uit dit geloof genade bij God te verkrijgen. Dordrecht: P. Klaasse Den Haag: P. Vonk-Klaasse C. Vonk Spijkenisse: C. Klaasse W. Klaasse-Vogelaar Zwijndrecht: J. H. Klaasse G. Klaasse-van Berchum en kleinkinderen Dordrecht, 24 mei 1972 Vreedonklaan 16. Liever geen bloemen De overledene ligt opgebaard in de rouwkamer van Huize "Vreedonk", Vreedonklaan 2. Gele genheid tot condoleren aldaar vrijdagavond van 7-8 uur. De teraardebestelling zal plaatsvinden zaterdag 27 mei a.s. op de Algemene Begraafplaats aan de Nassauweg om 11 uur. Vertrek van Huize "Vreedonk" omstreeks 10.50 uur. Vooraf zal de rouwdienst worden gehouden in Huize "Vreedonk", aanvang 10 uur. Mede namens onze kinderen willen wij onze hartelijke dank betuigen aan allen, die hun belangstelling hebben getoond bij onze 40-jarige jubilea. H. Torenbeek H. Torenbeek van Wijngaarden Vroomshoop, mei 1972. Pres. Kennedystraat 11. Wij hebben zo overstelpend veel blijken van belangstel ling en meeleven ontvangen na het overlijden van onze geliefde Man, Vader en Grootvader Arie Willem den Boer dat wij in plaats van kaarten u op deze wijze hartelijk dank willen zeggen. Mede namens de familie, A. den Boer-de Koning Oudewater, mei 1972. ■God is mijn toevlucht'. Op 22 mei is plotseling van ons heengegaan onze lieve Man. Vader. Behuwdvader. Grootvader. Broer. Zwager en Oom. op de leefUJd van 63 jaar. de heer Adrianus Stolk Oostersetuin 55. IJsselmonde. Uit aller naam: E. Stolk-Lubbers. De teraardebestelling zal plaatsvinden op vrijdag a.s. 26 mei op de Ned. Herv. be graafplaats 'Oud-Kralingen'. na aankomst in de kapel te ca. 10 uur. Vertrek vanai het woonhuis te 9 30 uur. Geen bloemen. K Zoekt in K KOOPWONING in EINDHOVEN of OMGEVING? VAN DE I/-LU N PERT De Kerkeraad Algemene Za ken van de Gereformeerde Kerk van Arnhem deelt met verslagenheid mee. dal broeder H. K. Geerts in leven koster van de Bethanlëkerk, in de leeftijd van 43 jaar plotseling door de Heer der kerk tot Zich werd genomen. Moge onze God mevrouw Geerts en haar kinderen nabij zijn. Namens de Kerkeraad: Ds. H. C. Endedijk. praeses J. de Boom. scriba Arnhem. 25 mei 1972. GETROUWD: L. Koekoek en D. Zwaaf. Amsterdam; V Boers en O. P. Kerstens, Den Haag. BEVALLEN: mevr. L. F M. MarUni-Dckkers. Zandvoort. z.; mevr. Van Moorsel-Slingerberg. Buc (Frank.) d mevr. H. Fnanken-Buijs. Haarlem. d mevr. J. v.d Vliet-Corper, Am stelveen, z mevi. Peutz-Betz, d Amstelveen; C v.d. Wiel. 48 j.. Noordwijk; G. H. Post Cleverin- g«a. 68 j., Groningen: L. W. Commu. 25 J-, Hilversum; C. v. Lennep. 84 J Haarlem; mevr P. v.d. Bosch, Boxmeer; H. J. Vroon. 69 j., Amsterdam; J. v. Weezel, 87 Amstelveen; mevr. .1. M. A. Ultee-do Rijk, 72 j., Diemen; J v. Asselt. 75 j., Apeldoorn; P. v. Eijck, 77 J., Amsterdam; mevr. E. C. Vis, 79 j.. Hilversum; mevr. Goel Ing Hong-Be Soen Nio, 88 j.. Utrecht; mevr. T. Meijer-Daniëls, 77 j.. Amsterdam; mevr. E. A. J Scheltema-Conradi, 73 j.. Haar lem: V. A. Mans. 56 J., Curagao U ra ij!» Kühnemann voor verjaardagen en endere gelegenheden Plezier voor de kinderen! Een boek met een overvloed van Ideeën voor de samenstelling van een kinderfeestprogramma. Feestversieringen, traktaties, vrolijke buitenspelen en rustige spel letjes binnen. Mogelijkheden voor alle leeftijden. een boek. Met tekeningen 7.90 VERKRIJGBAAR IN DE BOEKHANDEL Een boek van Zomer Keuning - Wagenlngen Dat zit zokort nadat onze inkopers de nieuwe bont-kollektie hadden ingekocht, stegen dc bontprijzen op de wereldmarkt met zo'n 20 a 30% Plezierig gevolg: een kollektie tegen uniek lage prijzen. Waar nog 's 10% zomerkorting vanaf gaat. Noem 't zakeninstinkt. Noem 't dom geluk.' Maar hoe u 't ook noemt, profiteer er wel van. Want we moeten 't spijtig toegeven: ook voor ons zijn deze lage prijzen onherhaalbaar. Twee voorbeelden van ons nieuwe winterbont: Donkerbruin geverfde bisambuik. 'n Semiklassiek model met royale kraag en double breasted sluiting, van voren licht getailleerd. De biezonder plezierige winterprijs is 1095.- Dankzij de 10% zomerkorting nu: 985.50 Maten 38 t/m 42 Naturel pastel-witte nertspoten. 'n Sportief jeugdig model. Slank gesneden, double breasted sluiting en grappige rugceintuur. De spektakulair lage winterprijs is 1395.- Nu met zomerkorting 1255.50. Zouden we toch wel interessant willen noemen. Maten 38 t/m 44 P.S. Kredietservice is makkelijk te regelen. De 77 appartementen tellende verzorgingsflat „Biltsteyn" (2- en 3-kamerwoningen) komt einde 1972 voor bewoning gereed. De garages bevinden zich in het souterrain. De appartementen zijn zeer ruim van opzet en liggen alle op het zuiden. Een ingerichte 3-kamerwoning is te bezichtigen: iedere maandag t/m vrijdag, van 10 tot 15 uur, op de overige dagen na afspraak. De appartementen en garages zijn TE HUUR. De serviceverlening geschiedt geheel door onze deskundige organisatie „ServA" b.v. Voor uitgebreide informatie kunt U zich wenden tot: N.V. MUB v/h Gebr. Godijn Utrechtseweg 115 te Zeist, tel. 03404 - 14792 - 15331, na kantoortijden: 03404 - 19155 en tevens ter plaatse: Verzorgingsflat „Biltsteyn" Dorpsstraat te De Bilt (t.o. het KNMI) tel. 030 - 762001. Een project van: Bredero Vast Goed N.V. Elke WERKDAG (behalve 's zaterdags) bestaat er 's avonds i acht uur gelegenheid tot het telefonisch opgeven van famik berichten, die nog de volgende ochtend moeten worden geplaaf' Dit kan uitsluitend onder no. 020-220383. Ook op ZONDAGAVO^ is dit mogelijk, maar dan van 7 tot 8.30 uur. ij Eventueel kunnen elke WERKDAG (behalve 's zaterdags) getii rende de avonduren tot 8 uur ook andere advertenties opgeget^ worden. Deze advertenties kunnen echter niet in ons blad van£ volgende dag worden geplaatst. Na bovenstaande tijdstippen kunnen geen advertenties meer den opgegeven. 1

Nieuwe Leidsche Courant | 1972 | | pagina 8