Dokter Mary Verghese Hoepaktueen wereldberoemd stuk. EO's uitzendtijd vandaag bepaald dsgpecept Hi-Focus geeft de Sankyo super 8 camera's absolute scherpte TROLW KWARTET VRIJDVG 26 MEI 1972 Binnenland radio-fv T4 R( MARY PERKINS MOMMA Van onze radio- en tv-redactie HILVERSUM Hoewel er in Hilversum altijd wordt gejammerd over de geweldige moeilijkheden die wijzigingen in het programma schema's voor radio en televisie meebrengen, en de NOS herhaalde lijk de laatste tijd heeft betoogd dat men het definitieve besluit van minister Engels over de Eo-status afwachtende, geen enkele voorbe reiding had getroffen voor de plaatsing van een mogelijk nieuwe C- omroep in genoemde schema's, is men nu toch uiterst vlot van leer getrokken. ADVERTENTIE INDE GOUDE GAPER door W. VAN DE HULST; plaatjes van W. G. VAN DE HULST Jr. Het is een publiek geheim dat er nu reeds vijf a zes plaatsingsschema's alleen al voor de twee en een half uur EO-televisie per week klaar lig gen en vandaag heeft het NOS-be- stuur daaruit maar te kiezen. Voortij dig is reeds gepubliceerd, dat de TROS innig tevreden is met haar donderdagavond tegenover de VPRO. Dat betekent namelijk kijkers trekken, die te moe zijn voor veel cultuur of popmuziek. Het is uitgekomen, dat de andere omroepen, ieder ook één vaste televisieavond bezittende, voor de rest van de avonden wel wilden rouleren, maar de TROS klampte zich vast aan de donderdagavond. Het plan op deze avond dan op de andere zender VPRO en EO tesamen te plaatsen en deze zo ongeveer een uur te laten wisselen hetgeen moge lijk wordt nu de minister vanaf 1 oktober ook wat meer tv-zendtijd heeft toegestaan, schijnt op het ogen blik de meeste kans te maken. Zelfs de beide C-omroepen deinzen hiervoor niet terug, al vormen ze ongeveer eikaars antipoden. Men gelooft blijk baar wel in de omschakellust van het kijkpubliek, wanneer het om program ma's met een zo uitgesproken karakter gaat. Miljoenenplan 136 En tóch!Hij moest ja, hij móést weg. Het luik boven knarste. En met inspanning van al zijn kracht kwam hij op z'n knieën overeind, stond wankelend op, probeerde z'n arme hoofd, z'n pijnlijke schouder te bevrijden van die ellendige ladder. 't Lukte niet 't Leek wel of die ladder om hem heen gegroeid was, zo onbeweeglijk vastgeklemd was hij. O vooruit! vooruit maar! Hij moest ja, hij moest weg: z'n meester achter na daar ergens heen de veilige duis ternis in. Vooruit! Hij strompelde verder, sleept de vastgeklemde ladder met zich mee, kermde van pijn in z'n ene knie. z'n hals, z'n lenden. weg! O en hij kón haast niet weg.Arme dikke! 'Stil... Stil toch es!' had opeens de nachtwacht verschrikt uit geroepen, toen hij met de vriendelij ke. gezellig babbelende, dikke bakker zo genoeglijk te rusten zat op 't gemakkelijke plekje, maar een vreemd geluid daar ergens aan de overzij van de markt achter kramen en tenten zijn rust zo wreed stoorde.'Stil toch'es!' Op de dankdag, die de EO zich voor stelt op 17 juni a.s. te houden in Utrecht met 8 tot 10 duizend aanhan gers, zou officieel gestart worden met de oprichting van het 'Uitbouwfonds het Miljoenenplan'. Dit fonds is be doeld om de nieuwe C-omroep te helpen bij het opbouwen van een groter bedrijf. Zoals bekend, kunnen alle, ook de nieuwe, omroepen ge bruik maken van de faciliteiten op technisch gebied, die de NOS bezit en onderhoudt. Evenzo van de televisie gebouwen op hel Omroepkwartier en KARELTJE KNETTCR EN DE BLAUWGERUITE KIEL 12-158 Smidje Verholen liet toen even zien. dat hij zijn natuurkunde lessen altijd goed geleerd had. 'Als we een leeg glas omgekeerd in een bak water duwen dan dringt er bijna geen water door in dat glas', legde hij uit. 'Daaruit volgt, dat er binnen in dat glas door de opgesloten lucht een druk wordt uitgeoefend op het water. Deze druk noemt mer. in de weten schap de spanning van de dampkring- lucht 'Goed zo, goed zo!' prees neef Teunis. 'Dat valt me van je mee, hoor. Ze zijn daarboven blijkbaar toch niet zo stom als ik eerst dacht. Wel -nu, mijn waarde vriend Verholen: op dit principe berust de aanwezigheid van de lucht in de zogenaamde Dode- mansgrotten. 'Wat zegt u me nou?' riep de smid verw. derd uit. 'Zijn er hier grotten, die een hoeveelheid af gesloten lucht bevatten?' Kun je daar gewoon leven en lopen en ademen en zo?' 'Dat heb je goed begrepen', vervolgde Neef Teunis. 'We zullen er daarom geen gras over laten groeien. Je mag die grotten nu zelf gaan bekijken. Marelac Usvir, mijn dienaar, zal jullie erheen brengen. Daar vind je dan ook de schatten van Simon Duynkerek'Ik laat me niet opsluiten in de Dodemansgrotten!' riep Kareltje Knetter angstig uit. 'Veel te griezelig!' 'als grote men sen praten moet jij je kleine koppie d'r buiten houden', berispte Neef Teunis en met een simpel handgebaar legde hij de kleine Kareltje het zwij gen op. 'En intussen had ook de malle dienaar Ilarelac Usvir zich bij het gezelschap gevoegd. Hij deelde enige lampjes uit en nam het tweetal mee, een trapje af en een eindeloos lange, donkere gang door. Tenslotte waren in de verte alleen nog maar de schijnsels van de drie lampen te zien Maar aan alles komt een eind en zo ook aai. de gang die aan het einde afgesloten werd door een trap. Die gingen ze op en het was de brave Marelac Usvir die het eerste half boven water kwam Visfilets aux champignons 200 gr champignons 1 kleine ui 100 gr. boter 8 scholfilets peper en zout 5 eetl room Was de champignons en snijd ze in schijfjes. Smoor de champignons sa men met de gesnipperde ui in wat boter. Leg op iedere filet wat van dit mengsel en rol de stukken vis op. Steek de vis vast met een cocktail prikkertje of wind er een draadje garen omheen. Zet de rolletjes vis rechtop in een vuurvaste schaal (het beste is een kookpotje), giet de room er over en verdeel wat kleine klontjes boter in het potje tussen de vis. Doe er een deksel op (afdekken met alu miniumfolie kan ook) en zet de vis gedurende een half uur in de oven. Menutip: Kop bouillon, visfilets aux champignons, aardappelpuree, sla. aardbeien met slagroom. van de studiopooling van de vooroor logse omroepen, maar het is wel de bedoeling dat uit gelden die de leden aan contributie en door middel van de programmablad-exploitatie bijeen brengen, ieder zijn eigen administra tie, huisvesting en zijn radiogebouw sticht en onderhoudt. Daarvoor wordt niet uit de omroepbijdragen betaald, wel brengt de NOS de apparaturen en andere installaties aan. Vier films over indianenleven Van onze i'adio- en tv-redactie HILVERSUM In de maand juni zal de VPRO-televisie elke donderdaga vond een Britse film over Indianenle ven in Latijns Amerika uitzenden. Op 8 juni wordt begonnen met informa tie over de Embera-indianen, In het Columbiaanse oerwoud, een week later, zijn de Panares, die op 500 kilometer afstand van de Venezo laanse hoofdstad Caracas wonen, aan de beurt. Deze weten wel van auto's, vliegtuigen en televisie af, maar wen sen die nooit te bezitten en leven lui en gelukkig. Zij zijn ook voor geld niet bereid langer te werken dan nodig is voor het dagelijks onderhoud en sumiere kleding. Zij amuseerden zich geweldig over de ijver welke de Britse TV-ploeg aan de dag legde. In het Noordwestelijk Amazonegebied trof het team het Ma- ku en Barassa-indianen, die zeer sterk worden omringd door missie en zen ding en daardoor uit hun eigen cul tuur patroon geraken. Ten slotte ziet men in Colombia de uitstervende nog slechts 600 personen tellende Cuiva- stam. Cuiva zijn nomaden, die geen kleding dragen, met pijl en boog en blaashoorn op jacht gaan voor hun eten, volstrekt nog in het stenen tijdperk leven maar dikwijls toch worden gedwongen om voor blanken te werken ook al wensen zij dat niet. Een schoolvoorbeeld van de botsing tussen culturen waaraan de indianen op den duur ten gronde zullen gaan. Het filmteam vertoefde een jaar lang onder de verschillende stammen en at in de tropische oerwouden mee uit de dagelijkse pot, die onder meer gebra den slangen, gebakken mieren en ge kookte bananen verschafte. Opwarmertje voor de cup-finale Van onze radio- en tv-redactie HILVERSUM Op Hilversum II zal de AVRO-radio woensdag 31 mei van 12 tot 18 uur een 'opwarmertje' voor het cupduel van de avond tussen Ajax en Inter Milan uitzenden. Men is daarvoor in het Feyenoordstadion, waar voor de microfoon de laatste nieuwtjes en impressies over de grote wedstrijd worden afgewisseld met vlotte muziek. Zowel leden van het radio-journaal van de AVRO als sport verslaggevers zullen voor het gespro ken woord aanwezig zijn. Gesprekken van het vliegveld Van onze radio- en tv-redactie HILVERSUM Een AVRO-radio- team zal van 30 mei af gedurende de zomermaanden elke dinsdag op Schip hol staan om indrukken te geven van al het roerige gedoe dat er op een groot vliegveld omgaat: het komen en gaan van diplomaten, Vondelparksla pers, geroutineerde luchtreizigers en oudere echtparen die hun luchtdoop krijgen bij het bezoek aan kinderen in een ander werelddeel, de blijde thuiskomst, het trieste afscheid, het gepakt worden voor vervoeren van verboden zaken, het winkelen in de tax-vrije galerij, kortom al het wel en wee van zo'n druk internationaal cen trum. Dit alles komt aan bod door gesprekken of ooggetuigen verslagen. Het programma, dat 'Jumbo-set' gaat heten, is telkens tussen 14 en 15 uur op Hilversum II te horen. door D. C. Wilson —20— Chota. dat 'k'.ein' betekende, bleek een klein or.tbijt te zijn. Zij aten in de eetzaal van het huis. Tot Mary's opluchting kwamen een paar dingen waarvoor had gevreesd niet uit. Ze kregen bijvoorbeeld geen thee in plaats van Kcffie, en ze behoefden niet op westerse manier te eten, met die last.ge inslrumenten. Ze aten zo als de meeste Indiërs preferen: met de vingers. 'We gebrii ken maar bij één gelegen heid messen en vorken', zei Ammini met een boosaardig glimlachje, 'en oat is n-j de anatOMiieles. als we met lijken zijn bezig geweest'. Diverse nieuwkonv. linge i -.••rden wat bleek jes. Maar als Ammirn al gehoopt had Mary met het vooruitzicht van zulke toekonis'ige beproevingen schrik aan te jager, dan had ><t toch geen succes. Daarvoo- was Vlar> de wetenschap te zeer toegedaan. Dat neprr.t n.c weg. dat Mary vol doende and ie d ngen had waartegen zij op'av Zo wist nog steeds niet zeker of zij wel vijfeneenhalf jaar medicijnen wilde studeren, terwijl ze maar twee jaar nodig had om klaar te komen met chemie. En was zij er wel van overtuigd dat zij deze school in Vellore liever bezocht dan een medi sche opleiding van de staat? Stel dat de vrcemdel'ngen hier haar trachtten te indoctrineren met hun eigen vreemdsoortige christendom? Dat was immers een van de bezwaren die er tegen hun 'zendings'-instituten beston den? Zij voelde zich al in opstand komen. Haar voorouders waren al christenen geweest toen de Europese voorvaderen van deze dokter Ida naar alle waarschijnlijkheid nog de magi sche riten van de Druïden beoefen den, en offers brachten aan de hei dense. Donar of Wodan. Gelukkig behoefde ze niet dagelijk te beslissen. Vijfenzeventig meisjes moesten de test afleggen. Velen van hen hadden op Engelstalige scholen gezeten, sommigen kwamen uit zen- dingsgebieden. en aan hen zou men zonder twijfel de voorkeur geven. Vermoedelijk had ze weinig kans bij de uitverkoren vijfentwintig te beho ren. Ze hoopte het bijna. De kandidaten deelden met z'n vijven een kamer. Ze hadden elk een eigen toilettafel. Zij sliepen in een grote, luchtige zaai ,p de tweede verdieping, of op de veranda's rondom. Mary was er niet helemaal gelukkig mee. Som mige meisjes waren er zo zeker van dat zij werden aangenomen, dat ze al hun persoonlijke bezittingen al had den uitgepakt. Zo niet Mary. Zij had precies wat ze in een week nodig kon hebben boven.n haar bagage gestopt. De volgende oag, het was maandag 24 juni 1946, bracht zo'n wirwar van nieuwe dingen, dat Mary het zich later nog maar met moeite voor de geest kon halen. Ze moest met alle mogelijke mensen kennis maken, zo bezichtigde de leslokalen en het ter rein. en nog veel meer. In plaats van haar naam kreeg ze een kaartje met een nummer 20, dat ze de rest van de week op haar sari moest dragen. Maar één uur van die dag zou zij nooit vergeten. 'Ik kom je halen om je mee te nemen naar de kapel', zei Achamma, toen ze aan het eind van de middag haar kamer binnenkwam. Mary verstarde. 'Moet dat?' Achamma lachte. 'Welnee! Maar ik wil er graag heen, en ik zou het plezierig vinden als je met me mee ging'. En Mary ging mee. Ze liepen niet door de mooie tuin, maar Achamma Je staat er niet vaak bij stil. Maar elke keer als u kaas uit 't vuistje hapt, zet u uw tanden in wereldfaam. Buitenlanders komen hier Rembrandt kijken, grachten varen en kaas kopen. Amerikanen kennen Edam en Gouda even goed als u. Voor hen is onze kaas een buitengewone delikatesse. Voor ons is-ie gewoon een gewone delikatesse. Maar 't blijft leuk: kaas uit 't vuistje is een wereldberoemd stuk? Vreemd De verbanning van eenvoudige IJssel- steiners uit hun prettige huizen, waaraan zij bijzonder gehecht zijn, en hun deportatie naar dure stapelwo ningen waar niets mag, demonstreert dat er weer eens vreemd met de democratie wordt gesold. Tegen de absolute meerderheid van tevreden bewoners in, besluit de eigenares tot sloop. Om de vernieling ongehinderd voort te zetten, komt en politiemacht in aktie alsof er een oproer gaande is. Heeft niemand van de agenten zich afgevraagd, of die sloop wel zuivere koffie is? Een politieman zou tegen zijn chef moeten kunnen zeggen: 'sorry meneer, *dit kunnen we niet maken, want ik heb wel eens gelezen dat er toch al zo weinig huizen zijn voor mensen met bescheiden inko mens.' De VPRO informeerde daaro ver niet in het Bericht uit de samen leving. Nodeloos duur maakte ook de TROS een programma met John W odhouse. 't Lijkt me smijten met gemeenschaps geld om voor het spelen van een paar bekende populaire nummers op har monica het decor te gaan zoeken in Italië. De uitvoering won daurmee be slist niet aan expressie, want de heer W oodhouse-Holtzhausen vertoonde dezelfde ontwapenende glimlacht. Of zou hij er deze keer mee willen komst, die waarschijnlijk het aantal 'Waar is het huis. dat ik eeuwig wou bewaren?' Dat was een mooie regel uit het lied dat Fred Lambrechts zotf het VPRO-programma Nog, Pijp. De zanger vertolkte daarmee* brok heimwee van vele Amstei' mers die gehecht zijn aan die I stadswijk. Die, zoals één van hen een massa ongerief hebben geslikf dat ze het sociale samenspel buurt willen laten voortbestaan. in klonk iets door van de eeuwei stamverwantschap. Bestuurders L stad en land schijnen ook de teer van de sociale banden in te zien. p§ een wet op de stadsvernieuwingt zeggen: 'Ik kan het ook niet hel^o ontheemden zal beperken. Vreemd,c( bestuurlijke voorstanders van ge<$L, gen doorstromingsmaatregelen eenbl gelijke ontheemding over het tyg zien. 5( Het spel Dubbel en dwars haalde[T{ laatste aflevering. Als de TROS J eens wat voor het goede doel op zet, mag het role iets intelligent&c minder oubollig. Tot het totaa gramma behoort toch ook een eé tieve taak? Van de Dracula-film uit 1931 zull4f griezelsupporters geen slapeloze ïjv ten hebben opgelopen,i Kunt u I voorstellen dat dit voor de oorlogrt het geval is geweest? Nu zalV traagheid van Brownings produkt zijn opgevallen dan het kundig ai raweric van Karl Freund. LJ Radio vandaag HILVERSUM I KRO: .00 Nws. 7.02 Het levende woord. 7.07 (S) Badlneric: klass.- en amusem.muz. (7.30 Nws: 7.41-7.50 Echo.) 8.24 Overweging. 8.30 Nws. 8.41 V.d. huisvrouw. 9.40 Schoolra dio. 10.00 (S) De beste plaat voor Uw stereokop. (10.30-10,32 Nws.) 11.00 V.d. zie ken. 11.55 Med. 12.00 (S) Van twaalf tot twee: gevar. progr. (12.22 WIJ v.h. land: 12.26 Med. t.b.v. land- en tulnb.: 12.30 Nws: 12.41-12.50 Echo: 13.00-13.05 Raden maar 14.05 Schoolradio. 14.30 (S) Interlok. op vrijdag: muzikaal middagmagazine. <15.30- 15.32 Nws.) 17.00 Zonder grenzen. 17.10 (S) Metropole Ork. 17.25 V.d- kinderen. 17.30 Nws. 17.32 Echo. 18,00 Vakantietoeslag: lichte muz. 18.30 Nws. 18.41 Echo. 18.50 Verkenning: inf. progr. 18.58 Marktber. 19.00 (S) Eigen Fa brikaat: licht muz.progr. 20.00 In antwoord op uw schrijven. 22.00 (S) Voetlicht op: kaJbarpt. show, en musical. 22.25 Overwe ging. 22.30 Nws. 22.38 Den Haag vandaag. 22.50 (S) Zoraergoal.1: een sportprogr. met veel muz. 23.55-24.00 Nws. HILVERSUM II ken. 9.35 Waterst. 9.40 Speelmuz. uit vroeger tijden. 10.00 V.d. kleuters. 10.10 Arbeidsvita minen. (11.00 Nws.) 11.30 Horlepiep: volks- muz. 11.55 Beursber. NOS: 12.00 Blik op de wereld: een inf. progr. 12.30 Overheids- voorl.: Uitz. v.d. landb. 12.40 (S) Lichte gramm.muz. 12.50 Recht en slecht, praatje. 13.00 Nws. 13.25 Toerismo. 13.55 (S) Metro pole Ork. en solist. 14.25 Spiegel van Duitsland: Inf. en muz. uit de BRD. EO: 14.55 Shofar: maandelijks magazine vaJ raèl met inf., feiten, muz. enz. 15.25 RÜp radiomagazine met gewijde muz., er. ean korte overdenking. VPRO: 16.00 VPROr dag., met om 16.00 Nws, 17.55 Med. El HILVERSUM II rj 18.00 Nws, 18.20-18.30 Uitz. D'66, hl Nws. VARA: 20.30 (S) Der Junge f. opera van Hans Werner Henze, door Nul Operakoor, Radio Filh. Ork. en solt 22.55 Med. 23.00 Nws. 23.10 Act. 23.20 Pianorecital: klass. en mod. muz. 23.55Jfli Nws. HILVERSUM III NCRV- 7.00 Nws. 7.02^ Zing, zing,_zf lichte vokale muz. (8.00 Nws.) NOS Nws. 9.03 Jan Corduwener Show, met Eur. Popparlement. 10.00 Nws. 10.0! Eddy Becker Show. 10.00 Nws. 11. oi Vincent van Engelen Show. VPRO: Nws. 12 03 The Joe Blow Show. 13.00 13.03 De Felix Meuders Show. NOS: Nws. 14.03 Herman Stok Show, met o.k Tien LP's. 15.00 Nws. 15.03 De HugoOi Gelderen Show met o.a. de Nederlani Top Tien. 16.00 Nws. 16.03-18.00 <17.00 Nws.) BELGIË 324 m (Nederlands) P. VRIJÜ. 26 MEI VOOR 18 UUR 12.00 Nws, med. en SOS-ber. 12.08 B"( TV vandaag voerde haar buitenom de grote recht hoek van de gebouwen heen, zodat ze aan de achterkant van de kapel uit kwamen. Het was een achthoekig ge bouw van grijze steen, eenvoudig maar indrukwekkend, oprijzend uit groene heesters en bebloesemde bo men. De witte koepel, gelijk aan die op het administratiegebouw, ving het licht van de ondergaande zon, en gaf een weerschijn van een transparante glans, als albast. 'Kijk dat wilde ik je laten zien', zei Achamma. 'Sommige mensen zeggen dat het lijkt op de Taj Mahal. Het heeft zo'n prachtige eenvoud'. 'Ja, inderdaad', zei Mary, omhoog blikkend. 'En heb je wel opgemerkt dat ook beide mahoniebomen aan weerszijden dezelfde symmetrie vertonen, even rond als de koepel? Dat heeft dokter Ida ontworpen'. Mary bsgon ineens zo hard te lopen, dat Achamma, die kleiner was. haar nauwelijks kon bijhouden. Even later zaten ze op een mat in een grote, koelp ruimte. Overal om hen heen zaten mensen, maar het was geen godsdienstoefening zoals Mary die kende. Er stond geen hoog met hootsnijwerk versierd altaar, alleen een simpel podium, waarboven een koperen lamp te branden hing. Geen wierookgeur hing er, doch de zoete geur van alyssum en rozen en jas mijn, die door de openingen bij het dak naar binnen dreven. (Wordt vervolgd) ADVERTENTIE Hi-Focus Nu centlmeler-precles instellen. Sankyo loste het probleem af* standinstelling op, onafhankelijk van scherptediepte of brand- puntinstelling van de zoomlens. Er zijn 4 typen bi] uw fotohande laar. Vraag hem de Sankyo kleurenfolders waar alles over deze geweldige filmcamera in staat of schrijf voor documenta tie naar de importeur. N.V. TraiwcontlnenU, Wlbautstraat 212, Amsterdam. NEDERLAND I NOS 18.45 De Fabeltjeskrant 18.55 Journaal EO 19.05 Van Hart tot Hart progr. v.d. zieken 19.15 Koorzang: geestelijke liederen 19.25 De krachten v.h. atoom, wctenschapp. film 20.00 Journaal VARA 20.20 Een klein uur: U 21.00 2 voor 12, quiz 21.45 Hadimassa, satirisch programma 22.25 Journaal NEDERLAND H NOS 18.45 De Fabeltjeskrant 18.55 Journaal NCRV 19.05 Haal het doek maar op 19.55 Journaal 20.21 Please Sir 20.45 Israëlisch programma met zang en muziek Regie: Ralph Inbar 21.25 Hier en Nu 22.05 Portret Feike Asma 22.20 Uit de kunst (NOS) 22.50 Journaal DUITSLAND I 10.00 Nws. 10.05 Journaal van gisteravond. 10.30 Boulevard der Dèmmerung. Amerikaan se speelfilm (1950). 12.15 Culturele rep. 12 50 Intern, persoverz. 13.00-13.20 Journaal. 15.35 tdem. 15.55 Fllmdoc. 16.40 V.d. kinderen. 17.10 Jour (lx, progr. voor Jonge mensen. 17.55 Nws. Fragm. uit operettes en musicals. 17.oi en med. 17.10 Lichte muz. 17.55 schaal. 18.00 Nws. 18.05 V.d. soldaten. 18.28 f desportber. 18.30 Wegwijs wezen. Sportmagazlne. 18.55 Taalwenken. Gramm.muz. 19.00 Nws en act. Aansl.: L muz. 19.40 Keurig Engels. 19.45 Boekbefe (Reg. progr.: NDR: 18.00 Sport. 18.30f§ 18.45 Zandmann. 18.55 Nordschau Magin WDR: 8.20-8.50, 10.05-10.35 en 12.00l Schooltelevisie. 18.00 Nws uit Noord Westfalen. 18.10 Liober Onkel Bill.) U Rep. Landenwedstrljd Voetbal: Duitsl Rusland, ca. 20.15 Journaal en ween 21.15 Rep. uit Bonn. 21.40 Der 7. Sinn. L Hawaii Funf-Null. 22.30 Journaal en f ber. 22.45 GeschSfle mlt Pluckhahn.L Journaal. DUITSLAND II T 16.35 Bezauberndo Jeannie. 17.00 El)| schule. serie uitz.. 17.30 Nws en weejl 17.35 Dertig minuten sport. 18.05 Muz. en act. 18.35 Quiz. 19.10 Tl van bultenl. corresp. 19 45 Nws, actL weerber. 20,15 Rechtsprechung, doe. tv-i Aansl.: nws in het kort. 21.40 Filmrep. M Rclig. uitz. 22.25 Nws. weerber. en cd 22.40 ca. 0.40 Modesty Blaise, die tödL Lady, Engelse speelfilm (1965). L DUITSLAND III NDR jdi 19.00 Geographische Streifzuge, serie pc 19.30 Schaltplan des Geistes, elnführun, das Nervenslystem (3). 20.00 Journaal weerber. 20.15 Progr. over kunst en wf 1 Fllmdoc. id schap. 21.00-21.45 I DUITSLAND III WDR 8.20. 10.05, 12.00 Schooltelevisie. 18.00 Schooltelevisie. 18.30 WandernI Bergstelgen (8). 18.45 Gymn.cursus (8).| Zandmann. 19.05 Progr. voor gastarbei uit Joegoslavië. 19.15 Landforum. 19.45L* uit Noordrijn-Westfalen. 19.55 Comm. r Jazzprogr. 20.15 Journaal en weerber. f Strassen der Grossstadt, amerikaanse i film (1931). BELGIË (Frans) 18.05 Nws. 18.10 Gllle, Mentor et Sfi drap. Jeugdserie. 18.25 Gesprekken met^ stenaars. 18.55 V.d. kinderen. 19.00 n dernleres volontes de Richard Lagnf feulll. (15). 19.30 Waalse act. 19.40 Weel 19.45 Journaal. 20.10 Verkeerslnf. 20.191 var progr. 21.15 Paul Temple, politie^r 22.05 Filmkron. 23.05 Journaal. BELGIË (Nederlands) 14 00-15.00 Schooltelevisie. 18.00 Fabeltjeskrant. 18.05 Graven r verleden. 18.35 Filmmuseum v.d. schaterf 18.50 Helemaal van streek, reg.-doc. ne. 19.20 Ziet u er wat in? De progr.la volgende week. 19.33 Keurig Frans en f licht. 19.39 Med. en weerber. 19.45 (t 20.10 Die rote Kapelle. Daarna: Gesl* 21.20 Panorama. 22.05 Nws.

Nieuwe Leidsche Courant | 1972 | | pagina 6