Hoofdinspecteur Blanken neemt afscheid en wordt advocaat i Sassenheim krijgt de bibliobus Adjudant van Ommej, nam afscheid Duif's Convenience Foods wil bedrijf beginnen in Katwijk Goede argumenten om met de ABN over uw vakantie te praten: Algemene Bank Nederland In Katwijk verminderden de botsingen met de politie met sprongen Uit de Bollenstreek Oudhollandse marty in Koudekerk L KlopKlop op punten D. van der Meij nam afscheid van woningbouwvereniging Marktberichten TROUW/KWARTET DONDERDAG 25 MEI 1972 Kegio ADVERTENTIE kasteel KEUKENHOF LJSSE CPü&f £1) KATWIJK Hoofdinspekteur mr. J. Blanken hoopt vrijdag 26 mei met een receptie in de sporthal afscheid te nemen van de Katwijkse politie. Hij gaat nog door tot 31 mei, zijn laatste officiële dag; dan zit het er voor hem op. Geschiedenis, voor welk vak hij op het eindexamen gymnasiumAlpha een tien kreeg, heeft altijd een be langrijke plaats in zijn leven bezet. En ook de drang om er les in te ge ven. We zitten tegenover elkaar; af en toe vraag ik wat. Maar die vragen lijken interrupties in het systematisch opge bouwde verhaal van zijn leven. Ik zou het, als 'k ruimte had, zó in zijn geheel kunnen opschrijven. Hij werd in Muiden (8 mei 1912) geboren. Was uw vader ook bij de politie? 'Nee, hij was hoofd van de christelijk nationale school. Hij overleed al op z'n negen en dertigste jaar, in Mon ster. kort voor zijn installatie als onderwijs-inspekteur in Delft Ik was toen negen jaar. Later verloor ik ook mijn moeder en in 1948 m'n zuster, die onderwijzeres was. Ik ben de enig overgeblevene.' Had u altijd zin in een polltie-Ioop- baan? 'Op de middelbare school trok het vak me al. Als ik zo'n agent zag lopen, dan weer het bureau ingaan, leek dat een prettig leven. Ik hield er niet van altijd te zitten. Geschiedenisleraar had ik ook wel willen worden. Maar in de crisis van de dertiger jaren stonden de leraren op de tram als bestuurder en conducteur. Bovendien moest m'n moeder van een niet-waar- dcast pensioen van veertienhonderd gulden twee kinderen opvoeden, dus het was zeer gewenst, iets te gaan verdienen. Voorlopig werd ik in de militaire dienst geroepen en aangewe zen voor de opleiding tot reserve- officier in Kampen. Na negen maanden kwam ik bij de troep en ging oktober 1934 met groot verlof. Nu kon ik in Utrecht rechten gaan studeren. Ondanks ons wat zwer vend leven heb ik die studie in ruim vier jaar afgemaakt. Maar het onder- wijs-bloed had zich in die tijd niet verloochend. Ook om moeder te hel pen, heb ik veel lessen voor het middenstandsdiploma gegeven, soms in klassen van negentig. We woonden toen in Hilversum en Veenendaal, waar ik ook m'n vrouw heb leren kennen. Zij was eerste verpleegster in een kindersanatorium in Blarlcum.' U was dus werkstudent? 'Ja, maar die naam bestond toen nog niet. Op 26 februari 1939 deed ik doctoraal examen en na twee dagen vakantie werd ik al adjunkt-inspekteur in Utrecht. Het was een rumoerige tijd. In maart 1939 kwam er een agent met een oproepingstelegram. Ik moest mij in Vught bij de wielrijders in de Isabel- la-kazerne melden. Daar zei de ma joor: ga jij maar naar Apeldoorn, wij komen later. Ik moest daar alles voor bereiden, hotels en scholen vorderen, voor stro zorgen en zomeer, werd officier voor speciale diensten. Het was toch wel een aardige tijd; we zijn daar ook getrouwd.' TRANSPORTEN In augustus 1939 werd luitenant Blan ken in het kantonnement Leiden ad judant van overste Stadtlander, met opdracht, de zaken in de Leidse omge- ving te regelen en het verband tussen de eenheden te onderhouden Toen de overste in 1940 met pensioen ging, ging de luitenant naar de generale staf. 'We verhuisden naar Den Haag; daar is onze zoon geboren. Het duurde maar een paar maanden, want in Utrecht waren veel inspekteurs gemo biliseerd. Ik werd bij de politie gede tacheerd. Daar hebben we ook de oorlogsdagen meegemaakt In de eerste maanden van 1941 kon den de joden zich vrijwillig melden. Bepakt en gezakt stonden velen op het station Maliebaan (nu spoorweg museum) op hun transport te wach ten. De trein stond onder stoom en toen hij vertrok, wist niemand waar heen. 'Ik heb de volgende dag de NSB- burgemeester laten weten, met die transporten helemaal niet akkoord te kunnen gaan. Nou, en toen lag ik er meteen uit.' Hij kwam toen bij de staf van het rijkstextielbureau terecht. Het was een verzamelplaats van allerlei figu ren. die ergens uit gegooid waren. Hier konden ook ondergrondse aktivi- teiten worden bedreven. Dit duurde tot hij zich, als voormalig reserve- officier, voor krijgsgevangenschap moest melden. Hebt u dat gedaan? 'Nee, ik dook onder. Vaak zijn de Duitsers bij m'n vrouw aan de deur geweest, maar ik was altijd absent Tegen het eind van de oorlog haalde ik m'n goed opgeborgen politie-uni- form weer te voorschijn. Ik werd opgehaald en maakte in Utrecht de intocht van de Canadezen mee. Daar ben ik gebleven tot 1947, toen ik hoofdinspekteur in Den Helder werd. In 1957 volgde de aanstelling, in de zelfde .funktie, In Katwijk.' Dus u bent hier al vijftien jaar? 'En een maand. In Katwijk is onze tweede zoon op z'n negentiende jaar overleden. De oudste is majoor-arts, chef van het militair hospitaal in Paramaribo. Hij is de schoonzoon van mijnheer Tieleman. Onze dochter is getrouwd en woont in Genève. Zij zelf werkt ook, als direktiesekretaresse.' VRIENDENKRING U gaat Katwijk niet verlaten? 'Zeker niet; we hebben een geweldig goede vriendenkring en een mooi huis met prachtig uitzicht. Het is echt gezellig hier. Daarom heb ik ook nooit gesolliciteerd.' Rond- en uitziende kon ik het goed begrijpen. Toen hoofdinspekteur Blanken kwam, vond hij Katwijk een nogal roerige plaats. Er waren confrontaties tussen de oude bevolking en de politie, vooral op zaterdag en zondag. 'Ik heb geprobeerd dit te ondervan gen door het in 't leven roepen van een afdeling bijzondere wetten. Voor al de horeca hebben we goed in 't oog gehouden of de bepalingen tegen dronkenschap en zo werden nageleefd. Op willekeurige avonden controleer den we de café's. Dit heeft een gewel dige preventieve uitwerking gehad. Langzamerhand en op den duur met sprongen verminderden de botsingen met de politie. Als er nu nog twee per jaar zijn, is het veel. Tijdens het weekeind vermeerderden we de dubbelposten. Nu is er nog maar één nodig. De onrust verdween niet helemaal; de Princestraat is nog een erfems uit het verleden. Maar de vechtpartijen zijn van de kaart.' De scheidende hoofdinspekteur heeft Katwijk van 28- tot bijna 38 duizend inwoners zien groeien. Daar moet de politie zich bij aanpassen. Als tweede gemeente in Nederland kreeg Katwijk gatsometers, voor controle op rood licht. 'Een dure liefhebberij, maar ze werken goed.' De stranddienst nam toe van twee tot zes, de recherche tot acht man. Intussen is de criminaliteit ook aan merkelijk toegenomen. Merkwaardig toch in deze welvaartstijd. Maar dit is geen specifiek Katwijks verschijnsel. Het is een soort mobiele criminaliteit, die veel onder de jeugd van zestien tot twintig en voor wat Katwijk be treft, meestal onder ouderen voor komt De heer Blanken heeft méér gedaan in zijn leven. Verleden week is hij afgetreden als lid van het hoofdbe stuur van Chr. politieambtenaren in Nederland. Van de afdeling hogere ambtenaren was hij veertien jaar se cretaris en drie jaar voorzitter. Het Chr. overheidspersoneel, protestants en rk., is internationaal georgani seerd. De heer Blanken zat ook in de bestuursraad en twaalf jaar in het bestuur van de beroepsraad van bur gerlijke politiekorpsen, onderafdeling Eurovedop, die in allerlei steden in Europa vergadert. In april had hij in Dublin afscheid moeten nemen, maar was, jammer genoeg, ziek, de eerste keer in vijftien jaar. 'Leuke bijeenkomsten; je ontmoette er vrienden uit alle landen'. Het onderwijs had de liefde van zijn hart. Hij gaf jarenlang les aan de politie-academie in Apeldoorn voor de opleiding tot inspekteur, nam sinds 1946 ook examens af, alles met toe stemming van burgemeester Duiker en twee ministers. 'Ik heb er zowat alle vakken gedoceerd, maar vooral rechts filosofie'. Het is eigenlijk te veel om alles op te noemen: Hij heeft middenstandsexa mens afgenomen, was rijksgecommit teerde bij de HBS-A-examens, dit jaar nog in de Kagerstraat, is nog leraar handelswetenschappen in Den Helder geweest. SASSENHEIM De Verenigde Pro vinciale Bibliotheekcentrale voor Zuid-Holland gaat ook in Sassenheim wekelijks komen met haar bibliobus. Hiermee zijn alle mogelijkheden van een openbare bibliotheek binnen het bereik van de inwoners van onze gemeente gekomen. Er is een keuze uit 5000 boeken, waarvan 3000 in de bus en 2000 in de wisseling onder de lezers. Voor middelbare scholieren zijn er boeken voor spreekbeurten, scripties en verplichte eindexamen-literatuur. Voor het geval gevraagde boeken niet aanwezig zijn kan de bibliothecaresse ervoor zorgen dat deze, zo mogelijk, uit de centrale bibliotheek worden meegebracht. Standplaatsen van de bibliobus zijn iedere donderdag 's middags van 1.00 tot 3.30 uur op het parkeerterrein aan de Gouverneurlaan (bij de Hoofd straat) en 's avonds van 8 tot 9 uur op het parkeerterrein Essenplein (in de Kooiwijk). ADVERTENTIE COSTADELSOL COSTABRAVA JOEGOSLAVIË RIMINI ROEMENIË 3DAGEN LONDEN •vanaf 430 gulden •vanaf 404 gulden •vanaf 470 gulden •vanaf 472 gulden •vanaf 438 gulden •fwee weken vol pension voor 167 gulden (logies ontbijt) Als u een appartement wilt, liggen bovenstaande prijzen trouwens nog lager. U wilt nóg wat argumenten? I Ten eerste is dit maar een klein aantal van onze vllegreisaanbiedingen, we hebben ook nog andere. I Ten tweede kunt u al uw reisbeslommeringen door ons laten regelen zoals: verzekeringen, vreemd geld, vakantiesafe, alles. I Bovendien krijgt u van onze medewerkers vakkundig advies. I U zult ontdekken dat er géén makkelijker manier is om een vakantievliegreis te boeken. ALPHEN In verband met zijn pensionering heeft het politiekorps Alphen aan den Rijn afscheid geno men van adjudant J. van Ommen. De bijeenkomst, die in het raadhuis werd gehouden onder leiding van de korps chef, hoofdinspecteur H. W. van Voorden, werd o.m. bijgewoond door de officier van Justitie in het arron dissement Den Haag, mr. Wessels, en burgemeester en mevrouw Glaas. Als plaatselijk hoofd van de politie sprak eerst burgemeester Glas. Hij schetste de levensloop van de heer Van Ommen, die op 1 januari 1948 als brigadier in Alphen kwam en in 1958 bevorderd werd tot adjudant. Hij was steeds aan de afdeling recher che verbonden. De burgemeestef sprak in dit verband over de grote vasthoudendheid, voortvarendheid en ijver van de vertrekkende functiona ris. 'U hebt veel zien veranderen en ook in Alphen is de criminaliteit toegenomen. Maar er zijn ook positie ve dingen te noemen, o.a. een toene mend contact met de burgerij.' De burgemeester bood een herinnerings bord aan. Hoofdinspecteur Van Voorden bleef in waardering voor de adjudant niet achter. Het korps is belangrijk ge groeid (juist deze week kwam er opnieuw toestemming tot uitbreiding met zes personen) en de heer Van Ommen droeg veel bij tot het peil van het korps. Het is, door de uitbrei ding met veel jonge mensen in wat 'ruw water' terecht gekomen. De veel te bekrompen huisvesting schept pro blemen. Maar op 15 juni zal de aanbe steding plaats hebben van het nieuwe politiecomplex. De hoofdinspecteur bood namens het korps een .boorma chine met toebehoren aan. Hoofdinspecteur G. D.'H. van Wou denberg sprak als voorzitter van de politiesportvereniging Alphen, waar van de heer Van Ommen een der oprichters was en bracht hem dank voor zijn activiteiten. Ook verU hij de gevoelens van de bindingst nisatie van het gemeentepersoi Namens beide instellingen werder U veloppen met inhoud aangeboden De verdachte heeft het laatste wo zei de heer Van Ommen, toen hij zijn dankwoord begon. In de bijeenkomst werden twee i we leden van het korps beëdigd mevrouw v. d. Bosch-Winkelman, daarmee de eerste vrouwelijke did j doende agent in het korps is ge den (toegevoegd aan de afdeling keer), en de heer v. d. Heuvel. Meegedeeld werd, dat de heer J. den Berg bevorderd is van briga tot adjudant, de heer Brassen hoofdagent tot brigadier en de i Verkerk tot hoofdagent, ingaand juni. De heer Brussen kreeg extra dank (envelop) voor hetgeen voor de politiesport heeft verricht 'M'n liefhebberijen? Ik houd van rei zen en trekken, ben bijzonder geïnte resseerd in opgravingen, heb ook Is raël bezocht. Een geweldig land; over al vind je scherven. Ik hoop nu naar Griekenland te gaan'. Mr. Blanken blijft aan het werk. 'Ik ga in de advokatuur, ben al toegela ten tot de orde, wordt binnenkort beëdigd als- advokaat en procureur bij de Haagse arrondissementsrechtbank. Nu en dan wil ik een zaak behande len, vooral in de wintermaanden'. Hij moest daarvoor wel breken met de politie, om volkomen .vrij te kun nen staan. De doelen zijn tegenge steld. 'Vroeger probeerde ik mensen achter de tralies te krijgen, als advokaat moet ik trachten ze er vóór te hou den. Misschien kom ik dan nog wel eens oude kennissen tegen JOHAN VAN WOLFSWINKEL LISSE Dankzij de Zonrtebloemactie hebben gisteren 83 zieken van alle gezindten een onvergetelijke boot tocht gemaakt. 'Trou moet Blijcken' heeft de zieken omstreeks zes uur gisteravond muzikaal binnengehaald: de majorettes zetten bij deze gelegen heid hun beste beentje voor. Maaltijden en snacks vinden hun weg door heel Nederland t KOUDEKERK Burgemee^ C. M. van der Linden zal dontfc dagavond 1 juni om 7 uur e Oudhollandse markt openen, f ze markt is een initiatief vanjj winkeliers uit de Prins Be} hardstraat, in welke straat r waar twee winkelgalerijen zijn, de markt ook wordt gehoudj In totaal zullen er zestien sli letjes zijn. De burgemeester fc zich voor deze gelegenheid j. Oudhollandse klederdracht 1 len. J' De markt wordt gehouden in kader van de festiviteiten vanr Oranjevereniging, die o.a. een kef organiseert. Op 1 juni zal er een taptoe waaraan niet alleen het plaatsi 'Kunst Na Arbeid' meedoet, maari nog vijf andere korpsen. Hiei wordt dan tevens de markt 'ingeli De markt is na de officiële opi open tot 10 uur. Vrijdag kan mej van 4 tot 10 uur terecht en zatej van 10.30 uur 's ochtends tot 11 's avonds. Op dit tijdstip vindt grote vuurwerk plaats waarmei festiviteiten worden besloten. Voor men ertoe overging in Kol kerk de Oudhollandse markt te den, heeft men zich hierover laten informeren door de collega'! Noordwijkerhout, waar men al jarenlange ervaring met dit markten heeft. Als het in Koud- een succes wordt, hoopt men eri een jaarlijkse traditie van te mak^i (ADVERTENTIE) Van een onzer verslaggevetrs NOORDWIJK-KATWIJK De heren P. en A. van Duivenvoorde hopen in november al te kunnen beginnen met hun nieuwe bedrijf in Katwijk. P. van Duivenvoorde uit Sassenheim heeft er het vol ste vertrouwen in dat de gemeen teraad van Katwijk akkoord gaat met het voorstel van b. en w. grond te verkopen aan de gebrie- ders. 'Ons bedrijf, Duifs Convenience Foods, is nu gevestigd in Noordwijk, maar het is hier veel te klein. Wij moeten uitbreiden en daar ontbreekt ons in de Van Limburg Stiramstraat de ruimte voor. Daapom willen wij verhuizen naar het industrieterrein 't Heen in Katwijk. Ook al omdat ons bedrijf nog steeds groter wordt, moe ten wij rekening houden met de toe komst', aldus de heer P. van Duiven voorde. De firma Van Duivenvoorde komt in de gemeentelijke stukken voor als 'diepvriesgroothandel'. De verkoop van diepvrieskasten enz. is echter min of meer een bijzaak. 'Het belangrijkste voor ons is de^ verkoop van diep gevroren kant-en klaar-maaltijden en snacks aan cam pings, hotels, cafetaria's, kortom, aan de hele horecasector'. Daarbij fabriceert Duifs Convenience Foods zelf loempia's, kroketten, sala des enz. En mogelijk dat het assorti ment, wanneer men eenmaal de ruim te heeft in Katwijk, nog zal worden uitgebreid. In Noordwijk zijn momenteel zestien personeelsleden in dienst bij de ge- 'Wij werken landelijk met een net broeders Van Duivenvoorde. In Kat wijk zal men beginnen met twee en twintig en de verwachting is gerecht vaardigd dat het er na verloop van tijd meer dan dertig zullen zijn. De komst van de firma Van Duivenvoor de betekent een uitbreiding van de werkvoorziening in Katwijk. van grossiers: hier in de omgeving doen wij het zelf, aldus de heer Van Duivenvoorde. De grond die voor de gebroeders is bestemd, ligt op de hoek van de Ambachtsweg en de Herenweg. Het betreft in totaal een oppervlakte van 1484 m2. Als verkoopprijs wordt ge noemd een bedrag van 65,per m2, exclusief de B.T.W. Zo gauw de gemeenteraad zijn fiat heeft gegeven, zal met de bouw wor den begonnen. caloriearm f 127 per pakje leuk recept op elk zakje Besommingen kustvissers: Sch 17 240,—, Sch 18 2330,—, Sch 31 1750,—, Sch 32 3350,—. Sch 68 3560,—. Sch 72 3150,—, GO 17 2330,—, SL 1 8200,—. gestr. 69-73, wijting dicht 55-60, schar 44-46, kabeljauw m 85-100, kabeljauw I 60-70. kabeljauw II 48-54. kabeljauw III 51-55, verse makreel 50-75. AANVOER: 325 kisten kabeljauw, 25 kisten schol. 45 kisten wijting, 10 kisten schar, 8 kisten makreel, 35 kisten diversen. Verwachte aanvoer voor morgen: v. d. kust ca. 15 kustvissers. BESOMMINGEN IJMU1DEN IJMUIDEN. 24 mei 1972. Per kg in gul dens: tarbot 9.69-8.90 grote tong 6.26-5.79 grm 6.77-6.52 kim 7.16-5 86 1 7.19-5 62 2 5.91- 5.48. Per 50 kg in guldens: schar 66-25 schol 1 95 2 105-90 3 112-87 4 57-40 kabeljauw 4 110-92 5 100-93 tarbot 420-181 griet 180-89. Aan de woensdagmarkt werd te IJ- muiden aangevoerd: 6 kisten kabel jauw, 125 kisten schol, 42 kisten schar, 6 kisten varia, 1550 kg. tong. Woensdag waren de besommingen: Enkhuizen EH 7 1680, Klundert KL 50 12 0. Volendam VD 1 2300, De Negen 1800, De Vijftien 2310, De Vijfentwintig 3070, De Vierenveer tig 1500, De Negenentachtig 2400. lerseke YE 25 980, IJmuiden IJM 23 1640, De Zoutelande ZL 6 1680. Als de voortekenen ons niet bedrie gen, kan a.s. donderdagavond de eer ste echte Hollandse nieuwe haring in LJmuiden of Scheveningen binnenge bracht worden. De locatie van de schepen die dinsdagmorgen omstreeks zeven uur zee kozen, bevond zich hedenmorgen in de omgeving van het Farneddeep op omstreeks 15 tot 20 mijlen ten oosten van de Engelse kust. Reeds woensdagmorgen werd er via de scheepsradio door een goede verstaander al waargenomen dat er druk gevist werd. Wanneer alles naar wens verloopt, zullen de eerste Hol landse nieuwe van dit pas aangevan gen seizoen a.s. zaterdag in de win kels en bij de standplaatshouders ver kregen kunnen worden. NIEUWE LEIDSE markten LEIDEN, 24 mei Coöp. Groente- en Fruitveiling Per 100 KG: Aardbelden 72-78, Appelen 30-56, Andijvie I 67-69, 2 40-57, Peulen 680-870, Snijbonen 300-350, Stambonen 520. Kroten gekookt 70, Spitskool 73-76, Postelein 31-63, Prei 72-79, Rabarber 14-31, Spinazie 1 21-42, 2 11-17, Champions 300-330. Tomaten A 590-640, B 670-690, C 540-590, CC 450-480, Uien middelfijn 26-27. PER 100 STUKS: Bloemkool A 91-142, B 87-139, C 70- 106, Komkommers AAA 49-63, AA 44-46, A 39- 43, B 39-43, C 37-38, D 30, E 25, Sla A 33-42, B 22-30. PER 100 BOS: Bospeen 90-118, Kroten 24-54, Peterselie 31-38, Radijs 30-41, Selderij 22-40. Uiene 13-16. NIEUWE LEIDSE bloemenveiling ROELOFARENDSVEEN, 23 mei Bloemenvei ling Anjers rose 17-28, Rood 19-30, Wit 16- 24. Keefer 20-30, G. J. Sim 26-35. Arthur 24- 28. Allee 31. Lena 19-23. Le Reve 33. Esperence 26-31. Charmeur 32-39. Rozen Gar- netti, Carol, Zorlna, Faberge 12-18, Sonora. Caral Princes 17-20, Belinda, Sonla, Esther Ofarlm, Super Star 20-38, Baccara 37-52. Prominent. Carina, Spanish Sun, Nordia, Notrea, Rublnette 18-30, Carla 30-40, Alstroe- meria 21-50, Pioenrozen 22. Cerbera's 34-45. Violieren 14-17 p.st. Tulpen 75, Trosanjers 1.60-1.80, Chrysanten-Jaarrond 2.50-3 25, Coi- villels 1.70-3.45. Irissen 90-3.55, Brodea 95- 1.50, Ixia 27-65, Campanula 2.75-3.15, Bruid sanjers 70-1.10, Pyrethrum 1 30-1.80, Margrie ten 50-70. Lathyrus 42-70, Freesia's 65-3.70, Anemonen 15-44, Duizendschoon 85-1.30 p. bos. KATWIJK AAN DEN RIJN, 24 mei Groente veiling Waspeen A 1 670-910, A2 260-700, BI 540-920, B2 259-460, Cl 430-760, C2 170-530, Prei 1 68-98, Idem 2 15-51, Radijs 36-35. Rabarber 11-19. Spinazie 20-28, Sla-ulen 7-23, Bospeen 1 91-117, Idem 2 45-61, Spitskool 53- 56, Peterselie 31-49, Sla 20-30, Prinsessebonen 390. Aanvoer waspeen 231.000 kg. RIJNSBURG Tijdens de jaarverga dering van 'Spinoza' werd afscheid genomen van commissaris D. van der Meij. De voorzitter van de bouwvere niging, C. Noort, was de eerste die hem toesprak. 'Er is in die achttien jaar dat u commissaris bent veel ge beurd. Ondanks politieke verschillen van inzicht is er altijd een uitsteken de samenwerking geweest. Uw oor deel, mening en inzicht in bepaalde situaties toonden altijd aan dat de zaken goed waren bestudeerd'. De heer Noort' schetste de sociale bewogenheid van de heer Van der Mey, die als commissaris de belangen van 'Spinoza' verdedigde. Als dank voor alles wat deze Rijnsburger voor de vereniging deed, kreeg hij een bromfiets aangeboden. Zijn echtgeno te ontving een naaimachine, vergi van een levensmiddelenmand. De heer A. Zandbergen, voorz van de raad van commissarissen, het jammer dat Van der Mey gezondheidsredenen moest bedan 'U kende het klappen van de zw Een troost vond hij het dat de pl van de heer Van der Mey w ingenomen door diens dochter, zal u ongetwijfeld meer dan eens raad vragen'. In zijn woord van dank zei Van Mey wel eens wakker te hebben i gen als er een besluit moest woi genomen, wat in verband met bouwplannen nogal eens gebeu 'Wij hebben altijd één doel voor gehad, namelijk het belang die van de bewoners en de vereniginj

Nieuwe Leidsche Courant | 1972 | | pagina 4