A T8/KS Ik Familieberichten Feestelijk hebben wij gevierd dal onze ouders, (jls schoonouders en mijn grootouders J. J. van der Poel S. van der Poel- Rbebergen WIJ danken God voor alles wal HIJ hun en ons in die jaren ge geven heeft. Femmy en Gerrit. Ariadne Nellie Gerrie Peter en Trudy Utrecht, 22 mei 1972. Heden heert God van mij weggenomen mijn zorgzame en beste Vader Albertus Willem van Gelder weduwnaair van Willemlna Johanna Teunissen van Manen ln de ouderdom van 83 Jaar De begrafenis zal plaatsvin den op D V donderdag 23 mei 1972 om 13 00 uur op de Ned. Herv Begraafplaats te Randwijk, na een korte rouw dienst in de leerkamer der Ned. Herv. Kerk te Randwijk. Heden behaagde het de Here, tot onze diepe droefheid, na een werkzaam leven uit ons midden weg ie nemen onze innig geliefde en zorgzame Man. Vader. Behuwd-, Groot- en Overgrootvader Leendert Barth in de ouderdom t n 81 jai 's-G ra vend eel: F. Barth-den Boer 's-Gravendeel: C de Vlaming-Barth P. de Vlaming Bant iN.O.P): W. Havelaar-Bairth A, T. Havelaar Strijen: VV. Bervoets-Barth H G. Bervoets Rotterdam: H. Visser-Barth G. Visser 's-Gravendeel: W. A. Barth P. Barth-Kleinjan Vlaardlngen. A Banh N Barth-Splering 's-Gravendeel: A. de Koning-Barth P de Koning "s-Gravendeel: L. Barth A. Barth-Bultcndijk Krimpen a d. IJssel- T Barth K M. Barth-van Driel kleinkinderen en achterkleinkinderen 's-Gravendeel. 20 mei 1972. Spinnerijstraat 57. De teraardebestelling zal D.V. plaatshebben op de Nieuwe Algemene Begraaf plaats op woensdag 24 mei a s. Vertrek van het sterfhuis des namiddags 3.15 uur Geen bloemen ..MIJn genade Is U genoeg" Heden ontsliep in de hope des eeuwigen levens onze lieve, zorgzame Vader. Be huwd- en Grootvader Cornelis van Duijn weduwnaar van Margarctha van Vclzen eerder weduwnaar van Jannetje van der Bent in de ouderdom van 79 JaaJ- Katwijk: J. van Duijn L. van Duljn-van der Plas IJmuidcn: W. van Duijn J. van Duljn-van der Plae Katwijk: N. J. Schaap-van Duijn M. F. Schaap C van Duijn W. van Duijn-Ebent en kleinkinderen Katwijk aan Zee. 20 mei '72 Huize ..Salem Duindoornlaan 34. Gelegenheid tol condoleren dinsdag. 23 mei, 's avonds van 79 uur in de aula van Huize ..Salem". De rouwdienst zal gehouden worden woensdag 24 mei des nam om 1.45 uur in het Jeugdhuis. Voorstraat 72 te Katwijk aan Zee. waarna de begrafenis zal plaatsvinden omstreeks 2.30 uur op de Algemene Begraafplaats aan de Zuid straat Ie Katwijk aan Zee. Na een langdurige ziekte nam de Heere tot Zich onze lieve Moeder. Zuster en Oma Antje Venver op de leeftijd van 71 jaar. 'Uw genade Is mij genoeg' Zuidlaren, 19 mei 1972 Schipborgweg 23 Groningen: B DE JONG G A. DE JONG-Mulder Zuidlaren: F. DE JONG B. DE JONG-Pol T. L DE JONG H. W. DE JONG-Sulman IJ J. WATERBOLK- de Jong J B. WATERBOLK Mej. H VERWER en kleinkinderen Liever geen bezoek De begrafenis zal plaatsvin den op woensdag 24 me) om 14.15 uut op do Algemene Be graafplaats te Zuidlaren. De rouwdienst zal worden ge houden in 'Irene', Stations weg 147. aanvang 13.30 uur. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de begrafenis in 'Irene'. In heerlijkheid opgenomen onze lieve Schoondochter, Schoonzuster en Tante Lucie Tuinsma Amsterdam J Steltman van den Heuvel J. Steltman N. C. Steltman- van der Bunt D. steltman M. Steliman-Sterenberg A. C. A. Kleine-Steltman 11 Kleine Bussuan: G. J Boffers-Steltman F. Beffers neven en nichten 1 Petrus 1:3-5 Na een kortstondige ziekte nam God tot Zich onze lieve Zorgzame Vader, Groot- en Overgroot vader Pieter Jelle Goedhart weduwnaar van Adriana Johanna Brinkers én de ouderdom van 77 jaar. Apeldoorn: J. A. Goedhart Anaheim (Calif.): B. W. Goedhart G. L. J. Goedhart-Korteling W. Goedhart P. J. Goedhart K. Goedhart-Rietveld A. Goedhart A. Goedhart-Dronkers H. C. Goedhart M. Goedhart-Schaap L. P. A. Geodhart A. E. Goedhart van der Laan Lisse: L. Roeloffs-Goedhart T. Roeloffs C. A. Goedhart J. G. Goedhart M. Goedhart-den Dekker Klein- en achterkleinkinderen Leiderdorp: Ontario (Calif.): Spijkenisse: Jerome (Idaho): Chino (Calif.): Leiden: Leiderdorp: Leiderdorp, 19 mei 1972. Acacialaan 11. De rouwdienst in de Gereformeerde Kerk aan de Hoofdstraat is bepaald op woensdag 24 mei a.s. op 2.30 uur n.m. waarna de teraardebestelling om circa 3.15 uur zal plaatsvinden op de Alge mene Begraafplaats aan de Hoogmadeseweg te Leiderdorp. Thuis geen bezoek en geen bloemen. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de ter aardebestelling in het gebouw "Irene" aan de Hoofdstraat. Bedroefd geven wij u kennis dat de Heer op Zijn tijd, na een langdurig lijden, voor ons toch nog onverwacht heeft weggenomen, mijn lieve Vrouw en onze Moeder, Behuwd-, Groot- en Overgroot moeder Johanna Willielmina Lodder echtgenote van H. Koster op de leeftijd van 76 jaar. „Zalig zijn de barmhartigen, want hen zal barmhartigheid geschieden" Rhoon: H. Koster Poortugaal: M. Koster C. Koster-Leeuwenburg Rhoon: J. Koster P. Koster-Zwaai W. F. C. Zwaal-Koster J. Zwaai Rotterdam: F. T. Koster S. A. G. Koster-Kaptein Rhoon: G. Koster K. Koster-Zellman Poortugaal: E. de Bruin-Koster F. de Bruin Rhoon: J. van Zoest-Koster P. van Zoest A. Baars II. A. Baars-Landman Brielle: A. M. van Oyen-Koster J. H. van Oyen Rhoon, 21 mei 1972. Molendijk 81. De teraardebestelling zal plaatshebben donderdag 25 mei a.s. op de Algemene Begraafplaats te Rhoon. Vertrek van het strefhuis te 14.30 uur. Enige en algemene kennisgeving Voorzien van het H. Sacrament der Zieken is heden van ons heengegaan onze lieve Broer. Zwager en Oom Johannes Gerardus van der Hulst op de leeftijd van 83 jaar. Zusters, schoonzusters, zwager, neven en nichten Rijnsburg, 19 mei 1972. Katwijkerweg 13. Corr.-adres: A. M. Dofferhoff ex.test., Commandeurslaan 13. Katwijk-Binnen. Wij vieren de H. Eucharistie voor zijn zielerust dinsdag 23 mei om 14.00 uur in de parochiekerk van St. Jan de Doper te Katwijk-Binnen, waarna de begrafenis plaatsvindt op het parochiekerkhof aldaar. Johannes 14 1 Na Gods raad op aarde uitgediend te hebben nam de Vader van onze Here Jezus tot Zich in Zijn heerlijkheid mijn innig geliefde en zeer zorgzame Man, onze lieve Vader, Behuwd- en Grootvader Johan Rutger Beusekamp in de ouderdom van 75 jaar. M. Beusekamp-Kruit J. R. Dijkhuizen-Beusekamp J. C. E. Dijkhuizen Ria, Bernard, Ineke, Han W. M. Beusekamp E. S. Beusekamp-van Hoorn 2e Exloërmond: Zoeterwoude: Leiden. 21 mei 1972 Magd. Moonstraat 14 a Thuis liever geen bezoek - Geen bloemen De overledene is opgebaard in de rouwkamer „Eenvoud" van Ingen Schenau, Hogewoerd 84, Leiden. Bezoek aan de rouwkamer woensdag avond van 7.308.30 uur n.m. De begrafenis zal plaatsvinden donderdag 25 mei a.s. te 12.00 uur op de Begraafplaats Rhijnhof. Na de begrafenis gelegenheid tot condoleren in de aula van de begraafplaats. Psalm 42:1 (berijmd) In zijn Heer en Heiland ontslapen mijn lieve Man, onze zorgzame Papa Mr. Cornelis van der Wiel op de leeftijd van 48 jaar G. van der Wiel- van den Haak Netty en Sjaak Gerda Keesje Noordwijk, 21 mei 1972. Van Panhuysstraat 35. De begrafenis is vastgesteld op donderdag 25 mei a.s. om 14.00 uur op de Algemene Begraaf plaats te Noordwijk. Gelegenheid tot condoleren dinsdag- en woens dagavond van 19.30-21.00 uur. Geen bloemen. Heden nam de Here tot Zich onze geliefde Zwa ger en Oom Mr. Cornelis van der Wiel op de leeftijd van 48 jaar. Joh. van den Haak C. J. van den Haak-Wit J. N. J. van den Haak G. F. van den Haak-Giezen C. de Jong-van den Haak D. den Hollander J. H. den Hollander van den Haak H. van den Haak W. van den Haak-Hazenoot neven en nichten Noordwijk, 21 mei 1972. De diakonie van de Gereformeerde Kerk van Noordwijk geeft met leedwezen kennis van het overlijden van haar penningmeester Mr. C. van der Wiel Dankbaar herinneren wij ons het vele werk, dat hij voor de diakonie heeft verricht. Namens de diakonie: J. F. Bleichrodt, voorzitter J. Passchier, secretaris De kerkeraad van de Gereformeerde Kerk van Noordwijk geeft hierbij kennis van het overlijden van haar medebroeder Mr. C. van der Wiel Wij gedenken met dankbaarheid zijn toegewijde arbeid als penningmeester van onze diakonie. Namens de kerkeraad Algemene Zaken, Ds. C. Warner Namens de kerkeraad Wijk-Oost, J. van Duin Noordwijk, 21 mei 1972 De gemeente leeft biddend mee, belijdend, dat Gods liefde de zekerheid is, dat hij ook zuster Van der Wiel en haar kinderen zal troosten en bemoedigen. Hiermede geven wij kennis van het plotseling overlijden van onze Broer en Zwager Ir. Pieter van den Ban op de leeftijd van 45 jaar Dubbeldam: A. van den Ban II. van den Ban-Huisman Heenvliet (Z.-H.):Alb. van den Ban R. A. van den Ban-te Velde Enkhuizen: M. Kool-van den Ban T. Kool Heenvliet. 18 mei 1972. Van Cruiningenweg 13. De crematie zal plaatshebben donderdag 25 mei a.s. om 12.05 uur in het crematorium te Dieren aula I. Heden nam de Here in vrede van ons, mijn lieve Man, onze lieve Vader en Pake Roelof Zijlstra op de leeftijd van 65 jaar. Wassenaar: Asperen: Wassenaar: Delfzijl: Lutz (U.S.A.): 's-Gravenmoer: M. Zijlstra-van der Land S. J. Zijlstra P. M. Zijlstra J. R. Zijlstra S. A. Zijlstra J. Zijlstra-Fischer Roeltje W. L. Zijlstra M. C. D. Zijlstra-van Duyn Jolanda en Marlies je Amstelveen: O. K. Zijlstra Wassenaar, 20 mei 1972. Hogerbeetsstraat 18. Liever geen bezoek. De dankdienst is bepaald op woensdag 24 mei a.s. om 2 uur in de Gereformeerde Kerk a. d. Zijllaan te Wassenaar, waarna de begrafenis zal plaatsvinden om ca. 3 uur op de begraafplaats bij de Ned. Herv. Kerk. (Dorpskerk) te Wasse naar. Na afloop der begrafenis gelegenheid tot condo leren in de foyer van de Gereformeerde Kerk. Heden nam de Heere tot Zich onze geliefde Va der, Groot- en Overgrootvader Juifaas Cornelis van Rietschoten weduwnaar van Jannigje Lagendijk in de ouderdom van 94 jaar B. van Rietschoten-Bode T. van Rietschoten E. van Rietschoten-Schmidt J. van Rietschoten A. H. van Rietschoten- Bodegom H. J. van Rietschoten L. van Rietschoten Sparreboom M. A. van Rietschoten-Bode N. Louter-van Rietschoten W. Louter kleinkinderen en achterkleinkinderen Bolnes, 19 mei 1972. Paul Krügerstraat 49. De begrafenis zal plaatsvinden dinsdag 23 mei a.s., 15.30 uur op de Nieuwe Begraafplaats „Vre dehof" te Ridderkerk. Rotterdam: Rotterdam: Bolnes: Bolnes: Hetzij wij leven, hetzij wij sterven, wij zijn des Heren. Romeinen 14 8 De Heer heeft tot Zijn heerlijkheid geroepen mijn Echtgenote, onze Moeder en Grootmoeder Jacoba Maria van den Beukei echtgenote van J. A. van Doornum, in de leeftijd van 58 jaar. Duivendrecht: J. A. van Doornum Hester van Doornum Heerhugowaard: H. B. van Doornum G. van Doornum-Jonker Ouderkerk a/d Amstel: A. van Doornum B. van Doornum-de Baat Amsterdam: G. J. J. van Doornum E. M. van Doornum- Vermeulen Nijmegen: A. A. van der Hoeven- van Doornum J. S. van der Hoeven en kleinkinderen. Duivendrecht, 20 mei 1972 Meidoornstraat 7 Geen bloemen. De rouwdienst zal D.V. woensdag 24 mei om 13.00 uur gehouden worden in de Bethlehemkerk in de Schoolstraat 6 te Diemen, waarna de begrafenis zal plaatsvinden om 14.00 uur op de begraaf plaats „Rustoord", Weesperzijde in Diemen. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de be grafenis in de Bethlehemkerk. In Jezus ontslapen onze lieve Zuster, Behuwd zuster en Tante Jacoba Maria van den Beukei echtgenote van J. A. van Doornum. in de leeftijd van 58 jaar. Pijnacker: Woerden: Berkel (Z.-H.): Harderwijk: Delft: Emmen: Duivendrecht: Rotterdam: Ommen: De Lier: Gezang 45 5 (bundel 119 gez.) J. van den Beukei J. A. van den Beukel-Rensen J. N. van den Beukei- Hoogland L. van den Beukei T. van den Beukei-Hofman A. Visser-van den Beukei W. W. Visser J. van den Beukei B. Spoelman-van den Beukei J. Spoelman A. van den Beukei H. van den Beukel-Sieders A. van Kampen van den Beukei S. C. van Kampen J. Makkinga-van den Heuvel A. Makkinga D. van der Meer- van den Beukei N. van der Meer nichten en neven. Na een tijd van wachten nam God tot Zich Zijn kind, mijn lieve Man, onze zorgzame Vader en Grootvader Cornelis Kramer op de leeftijd van 66 jaar Den Helder: Eindhoven: Den Helder: Bergen op Zoom: Groningen: Den Haag: Tilburg: Utrecht: Johannes 14:1-3 J. Kramer-Veenstra C. Kramer M. E. Kramer-van der Zee A. Kramer A. Kramer E. A. Kramer-van Baars E. Kramer W. Kortleve-Kramer W. Kortleve P. Kramer G. A. H. Kramer-de Kanter I. Th. Kramer en kleinkinderen. Den Helder, 20 mei 1972. Loodsgracht 15. Gelegenheid tot condoleren woensdag 24 mei van 19.00-20.00 uur in "Goede Ree", Julianaplein 4. De rouwdienst zal worden gehouden donderdag 25 mei om 13.30 uur in "Goede Ree", waarna de teraardebestelling zal plaatsvinden op de Alge mene Begraafplaats te Huisduinen. In de vroege morgen van eerste Pinksterdag is na een langdurig en geduldig gedragen lijden in vrede ontslapen, mijn geliefde Man, onze zeer zorgzame Vader en Opa, Broeder, Zwager en Oom Adrianus Joban Vreugdenbil echtgenoot van Maria Adriana Loof op de leeftijd van bijna 64 jaar. „Hij is verlost, God heeft hem welgedaan" Monster: M. A. Vreugdenhil-Loof Delft: C. M. van Groningen- Vreugdenhil C. van Groningen Marinel, Caroline, Arjan Monster: N. W. Lamers-Vreugdenhil F. Lamers Corine, Rianne. Monster: W. J. Vreugdenhil en B. Driesse. Monster: I. C. A. Vreugdenhil en verdere familie. Monster, 21 mei 1972. Burg. Kampschoërstraat 59. Gelegenheid tot condoleantie van 3-5 en van 7-9 uur n.m. De rouwdienst zal worden gehouden donderdag 25 mei a.s. des namiddags 2 uur in de aula op de Algemene Begraafplaats te Monster waarna de begrafenis zal plaatsvinden. God haalde op Zijn tijd thuis Zijn moegestreden kind, mijn lieve Vrouw en onze zorgzame Moeder en Oma Pietronella van Corbacb echtgenote van Luitsen de Vries, op de leeftijd van 75 jaar. Psalm 17 7 (berijmd) „O blij vooruitzicht dat mij streelt, ik zal, ontwaakt, Uw lof ontvouwen, U in gerechtigheid aanschouwen, verzadigd met Uw godd'lijk beeld." Nijverdal: L. de Vries G. G. de Vries G. de Vries G. de Vries-Krommendijk H. D. de Vries H. de Vries-Pieltjes J. M. de Vries H. de Vries-Krommendijk H. J. de Vries A. de Vries-van Diggele W. van den Berg Rutten (N.O.P.): H. C. van den Berg-de Vries W. van den Berg en kleinkinderen. Nijverdal, 20 mei 1972 Grotestraat 280 De rouwdienst zal worden gehouden in „Rehg- both", Nijkerkendijk te Nijverdal, op woensdag 24 mei a.s. om 13.15 uur, waarna de teraardebe stelling zal plaatsvinden op de Algemene Be graafplaats te Hellendoorn omstreeks 14.30 uur. Gelegenheid tot condoleren dinsdagavond van 7.308.30 uur in „Rehoboth",. alwaar de overle dene is opgebaard. „D&Heer is recht, in al Zijn weg en werk" Psalm 145 6 Berijmd Heden nam de Here uit ons midden na een moedig gedragen lijden onze geliefde, zorgzame Vader, Behuwd- en Grootvader, Broeder, Be- huwdbroeder en Oom Cornelis Moolenaar weduwnaar van P. Molenaar in de ouderdom van 72 jaar. Putten (Gld.): C. Schuit-Moolenaar G. Schuit Giethoorn: J. Voerman-Moolenaar Joh. Voerman 's-Gravenhage: C. J. Moolenaar G. Moolenaar-v.d. Toorn Amerongen: J. Vis-Moolenaar D. Vis Zoetermeer: P. Moolenaar J. P. Moolenaar en kleinkinderen Zoetermeer, 20 mei 1972. Zegtwaartseweg 39. De teraardebestelling zal plaatsvinden D.V. woensdag 24 mei om 14.15 uur op de Algemene Begraafplaats aan de Binnenweg te Zoetermeer. Geen bloemen - Op le Pinksterdag overleed in haar Heei en Heiland mijn lieve Vrouwr onze zorgzame Moeder en Oma Anna Alina Bertram-Stuart in de leeftijd van bijna '74 jaar. Assen, 21 mei 1972 „De Slingeborgh" Slinge 1. F. Bertram P. P. Bertram S. Bertram-Grupstra Erik, Marjolein en Anneke A. N. F. Bertram M. H. Bertram-van Houten Mariëtte, Anita en Freek De rouwdienst zal worden gehouden op donder dag 25 mei a.s. om 13.00 uur in de Marturiakerk, Thorbeckelaan 197. Zij die de overledene de laatste eer wensen te bewijzen worden aldaar verwacht. De teraardebestelling vindt plaats op „De Bos kamp". Aankomst 14.00 uur. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de begrafenis in de Marturiakerk. Geen bezoek. Geen bloemen. Heden werd op Zijn tijd, door de Heer thuis gehaald onze lieve Schoonzuster en Tante Anna A. Bertram-Stuart in de leeftijd van bijna 74 jaar. „Zij is verlost. God heeft haar welgedaan". Assen, le Pinksterdag 1972. Bussum: W. E. P: Bertram G. Bertram-Elema Assen: A. Bertram Zelhem: L. A. Bertram-Tuente Assen: E. R. Bertram H. Bertram P. H. J. Bertram-Haan Epe: L. J. M. Drupsteen-Bertram neven en nichten. Heden heeft God uit haar lijden verlost en o genomen in Zijn Heerlijkheid onze lieve zuster behuwdzuster en tante Etta Sopbie Claassen in de leeftijd van 77 jaar. ,,'k Zal aan 't stof der aard ontvlièn en dan eeuwig Jezus zien." D. J. Claassen C. Claassen-van der Vlies N. Th. Cramer Chr. J. Cramer- van der Zoi J. D. Cramer M. Cramer-de Klerk B. de Haas M. de Haas-Hendrikse neven en nichten Amsterdam, 20 mei 1972 „De Kimme", Beemsterstraat 546 Correspondentie-adres D. J. Claassen, Weteringstraat 19 Gelegenheid tot afscheid nemen woensdagavo M van 7-8 uur in een der rouwkamers Zandpad (Stadhouderskade naast het Vondelpark). De bijzetting in het familiegraf zal plaatsvind donderdag 25 mei te 2.30 uur op de Nieufse Oosterbegraafplaats aan De Kruislaan. Vertrek van de rouwkamer te 2 uur. Met grote verslagenheid geven wij kennis ven het overlijden van j^y onze gemeentebode de heer L. de Wit Wij verliezen in hem een goede vriend en tot wijde medewerker. Als zodanig zal hij ook in onze herinnering voo_( leven. Gemeentebestuur van Koudekerk aan den Ri Koudekerk aan den Rijn, 19 mei 1972. Met verslagenheid namen wij kennis van overlijden van de heer L. de Wit Wij verliezen in hem een goede collega. )1 Personeelsvereniging "De Rijnkanters" der gemeei' Koudekerk aan den Rijn. u kNl Koudekerk aan den Rijn, 19 mei 1972. en -om Ier. God dankend voor hetgeen onze lieve MoedJan in haar grote gezin heeft betekend en voor Zyich bijstand in haar moeilijke leven, delen wijl8 j mede dat na een smartelijk lijden op 21 meuere heengegaan p 2 Maria Cornelia Reedijk-Vogelaar eri sinds 13 april 1929 weduwe van Gerrit Reed dit op de leeftijd van 83 jaar. Ook voor haar is een woning bereid om altijd de Heer te zijn. Rotterdam: Rotterdam: Schiedam: Arnhem: Rotterdam: Stolwijk: Tzum: Vlaardingen: Rhoon: ijW W. M. C. Reedijk Th. J. Reedijk J. A. J. Reedijk L. Reedijk-Schulp A. W. Slings-Reedijk H. Slings E. A. J. van Eek-Reedijk L. van Eek Th. M. de Zeeuw-Reedi; P. de Zeeuw J. M. Bonnema-Reedijk J. Bonnema J. J. Reedijk F. Reedijk-van der Laan G. M. Dekker-Reedijk G. A. Dekker Klein- en achterkleinkinderen. Rotterdam, 21 mei 1972. Allard Piersonstraat 39a. Verzoeke geen bloemen Gelegenheid tot condoleren woensdag- en derdagavond van 7.30-8.00 uur in de rouwkai van "De Rustenburg" aan de Mathenesserl 500 en na de begrafenis in de kapel op J- graafplaats. De begrafenis zal plaatsvinden D.V. vrijdag mei op de algemene begraafplaats "Croosvrijoi na aankomst in de kapel om 2.45 uur. Vertrek vanaf het woonhuis ca. 2.15 uur. Opgenomen in Gods heerlijkheid, gesterkt een vast geloof in haar Heiland, waardoor een langdurig lijden met voorbeeldige n heeft kunnen dragen, mijn lieve vrouw en lie<ve moeder en oma Berendina Maria Antbonia Kroon-Haj Ie e Ik de k op de leeftijd van 70 jaar 'De Heer is zo getrouw als sterk, rr I-Iij zal zijn werk voor mij voleinl j** (Ps. 138 vers 4 berijmd). Breda: A. Kroon l Geleen: K. J. Kroon [^"1 J. H. Kroon-de Witte L' J Erna, Bram. Karei en Tl Hoogeveen: G. F. Leeuwenhoek-Krcjze s J. W. Leeuwenhoek I Jop, Bep, Hanneke en A Lucretia (f en Eelde: A. Kroon jr. J. Kroon-van Hemessen1 Daniëlle, Brenda, Jann^d en Bram Son: N. Hoogerwerf-Kroon J. M. Hoogerwerf Gert en Carla Papendrecht: B. M. A. de Korte-KrooiC D. de Korte Dick en Bram Utrecht: A. Kroon Breda, 19 mei 1972. Allerheiligenweg 40. De rouwdienst zal worden gehouden op dag 24 mei a.s. om 14.00 uur in de Geref. Zandberglaan 31 te Breda. De teraardebestelling zal plaatsvinden om i j 14.45 uur op de begraafplaats "De BiebergjPj' Breda. Gelegenheid tot condoleren na afloop van deM grafenis in de kapel van de begraafplaats, jokarr i h Pc t en Geen bezoek aan huis. i I

Nieuwe Leidsche Courant | 1972 | | pagina 8