frits Schtir de iupe van verraad n Ketting-ploeg Argwaan tegen MacGregor Ton Sij brands nu alleen aan leiding wella ILTF zet profs van Hunt de voet dwars Jong Oranje zonder militaire spelers Staartjes kansrijk Van der Roer naar België? hUW/KWARTET WOENSDAG 17 MEI 1972 Sport T11/K15 ;jj, onze speciale verslaggever INWIJK Frits Schür kroop teleurgesteld in de ploegleiderswagen. Het verraad kwam aan B een messteek. Met vier man was de Ketting-équipe in de kopgroep van veertien renners ver ia ;nwoordigd. Maar terwijl Schür en Aling alle mogelijke moeite deden om een beslissende bres te n, kropen Piet van Katwijk en Klaas Balk angstig weg tussen de wielen, wachtend en hopend 'ki le eindsprint in de straten van Steenwijk. Van Katwijk ging in dat verraad van Frits Schür de b;e reële kanshebber in de ploeg van Ton Ketting op de eindzege het verst. Toen de Hooge- J der 18 kilometer voor de finish uithaalde voor een laatste, vernietigende slag, verhuisde juist Van FE wijk naar Schürs achterwiel inAjetrui-drager Gerrie Knetemann neukelde zich. De rivaliteit in de ing-éguipe bezorgde hem een er st plezierige zesde dag in Olympi- 01 Ronde door Nederland. De ploeg Ton Ketting, dit seizoen tot en de vierde dag in Olympia's Ronde (ADVERTENTIE) de meest homogene équipe, dreigt plotseling door twisten verscheurd te worden. De oorzaak is duidelijk. Olympia's Ronde is sportief gezien de belangrijkste overwinning, die in Ne derland valt te behalen. In de klassie kers wera de Ketting-buit nog broe derlijk gedeeld (Kuiper in Drente, Aling in Friesland, Balk in zuidwest- Nederland, Frits Schür in Algerije). Ook de eerste dagen van Olympia's Ronde gaven geen problemen. VIER FAVORIETEN Maar na de finish in Nijverdal waren er plotseling vier favorieten in de éguipe van Ton Ketting: Klaas Balk, Frits Schür, Hennie Kuiper en Piet van Katwijk. Kuiper kan na zijn ver lies van gisteren worden afgeschre ven. Maar Balk, Van Katwijk en Schür wensen zich niet voor elkaar op te offeren. De grootste fout ligt wel licht bij de ploegleiding. Want gister morgen al had Ton Ketting zijn man nen moeten duideijk maken, dat er maar één kopman is: Frits Schür. Schür en Kuiper zijn de beste tijdrij- ders. maar Kuiper wordt al dagen achtereen geplaagd door een ernstige verkoudheid. Balk en Van Katwijk zijn kansloos in het" 35 km lange gevecht tegen de klok. Ketting wilde echter nog één dag wachten. Zijn verontschuldiging: 'Er kon vandaag nog van alles gebeuren. Ik wilde de hele ploeg nog niet aan één man opofferen.' EEN WIG Dat uitstel is de Didamse ploeg giste ren tussen Nijverdal en Steenwijk noodlottig geworden. Want op het mo ment, dat veertien coureurs zich tegen de harde noordoosten wind in wor stelden, was de éguipe van Ketting met vier renners verreweg het sterkst in de kopgroep vertegenwoordigd. Oranjetrui-drager Gerrie Knetemann had slechts de steun van Jan Bakker. Jo Vrancken, Hennie Kuiper Theo van der Lei en Nanno Bakker (de laatste door een val) hadden de slag gemist. Cees Priem moest het werk alleen opkanppen. En Jan Spetgens was ook een eenling. Maar de man nen van Ketting wachtten geduldig op de dingen die (niet) gingen komen. Knetemann: 'Ik heb een gemakkelijke dag gehad. Ik begrijp niets van die Didamse éguipe. Zij démarreerden he lemaal niet, de jongens reden gewoon mee. Vijftien kilometer voor de streep lieten ze mij, tot mijn grote verbijstering, lopen. Ik had de in druk, dat de groep erdoor zat. En verder was de aanwezigheid van Jan Bakker genoeg om de mensen af te schrikken. Omdat wij met twee man in de kopgroep vertegenwoordigd wa ren, kreeg de concurrentie de indruk, dat zij weinig kon uitrichten.' GROTE MOND De weinige agressieve daden, die de blauwe équipe wèl ondernam, werden in de kiem gesmoord door Knete mann, Bakker en Priem of door de onderlinge rivaliteit. Frits Schür: 'Ik heb wel gezien, dat Van Katwijk mij terugpakte. Maar daar doe je niet veel aan. Van Katwijk en Balk bleven er rustig wachten. Ik begrijp best dat zij nog een étappe willen winnen. Zij hebben ieder al een keer een rit gewonnen. Een dubbele overwinning zou voor hen een prachtig succes zijn. Temeer omdat zij beseffen, dat zij de Ronde niet meer kunnen winnen. Ik kan er wel wat van zeggen, maar dan krijg je alleen maar een grote mond terug.' Assistent-ploegleider Bert Romeijn probeerde 30 kilometer voor de streep alsnog de overwinning veilig te stel- Ronde v. Neder 1.17 MEL 7e eh 128 km Jan Raas tijdens de beslissende actie in de étappe, die hem de winst zou brengen. len. 'Ik liet Aling démarreren, omdat Balk, Schür, en Van Katwijk steeds werden teruggepakt.' Aling was ook voor het Ketting-drietal ongevaarlijk. Maar zelfs Aling kreeg geen verlof om te vertrekken. De grootste teleur stelling kreeg de Didamse ploeg in de straten van Steenwijk te verwerken. Schür: 'De jongens starten steeds te linke ballen. En dan verliezen ze ook nog de sprint.' Die sprint werd nu gewonnen door de 19-jarige kantoor bediende uit het Zeeuwse Heinkens- zand, Jan de Raas. STERK PUNT Ploegleider Hennie Schouten: 'Dat is tenminste een klein beetje genoegdoe ning voor alle teleurstellingen uit de voorgaande dagen. Jan Raas' sterkste punt is dat hij precies weet. wat hij moet doen.' Raas: 'Ik heb geprofiteerd van de rivaliteit van de anderen. Zij zaten elkaar steeds te beloeren. Ik wist dat ik een zeer goede kans zou maken. Deze étappezege betekent mijn derde overwinning in dit seizoen.' Voor Ton Ketting betekende de gang van zaken, dat hij nu eindelijk forse maatregelen gaat treffen. 'Vanaf Steenwijk rijdt iedereen in de ploeg voor Frits Schür. Wie het daar niet mee eens is, moet de trein naar huis maar nemen'. In hoeverre dat dreige- ukelaar in basketbal: Voor veel gelei kan alles onze speciale verslaggever iTERDAM Onopvallend op- end zat hij vorige week op de van de Amsterdamse llohal en volgde het pré-Olym- le basketbaltoernooi. Spelers diverse landen passeerden knikten, kwamen hem een l geven, zwaaiden. Clubbe- rders liepen de tribune op hem uitbundig te begroeten, man om wie het ging: Jim Gregor, Amerikaan. Hij zegt zichzelf vijf beroepen te heb- Het meest bekend in Europa j toch als dé Jim MacGregor de MacGregor basketbal- is, de ploegen van hippieach- Amerikanen die overal door )pa speelden, of onder de n TWA of onder Gilette of on- Levi's. iiacGregor-ploegen, beroemd van len tot de Philipijnen, van Mexi- Zuid-Afrika. Óveral waar de ne Amerikaan geld zag zitten liet ijn ploegen spelen. Zijn werksy- a was eenvoudig. Gezien de grote eelheid talentrijke spelers in rika blijft, als in de zomermaan- de profploegen eenmaal gefor- d zijn, er een grote groep sterke rs over die MacGregor dan direct overkomen naar Europa. Mensen dike Rowland en Tom Chestnut Fiat-Stars, en Bill More en ard Schreur van Levi's-Flamingo's zulke spelers geweest. MacGregor er wel een verklaring voor: ers die bij mij komen hebben zin in normaal werk. Zij wensen vroeg op te staan en achter een au te gaan zitten. Ze willen rei- geen problemen hebben, avon- meemaken en lekker basketbal- Die mogelijkheid krijgen ze bij Ik kan ze overal in de wereld trijden laten spelen waar ze geld kunnen krijgen'. ^regor leeft in Italië, in Triëst. heeft daar een zeer riant huis en verder door geheel Italië huizen tndernemingen. Als wij terugko op zij;n beroepen zegt hij: 'Ik coach, ik ben basketbaljournalist, en manager, ik ben eigenaar van len en ik heb verder door de hele ld nog wat bezittingen staan'. Ie vraag of hij dat zelf werk vindt hij met: 'Dat is rijk, ik heb een >oel geld, en ik kan doen en Jim MacGregor met zijn handelswaar: basketballers. laten wat ik wil'. Dat geld heeft MacGregor dan uitslui tend met basketbal verdiend. Jaren lang al weet hij uit allerlei transac ties vele dollars te peuren. Hij ver koopt spelers, zorgt dat ploegen over al over de wereld aan sponsors ko men, pakt daarvan zijn procenten mee, organiseert cursussen en toer nooien en is verder overal in de wereld bezig met transacties op bas- ketbalgebied. Hij zegt: 'Ik heb op het ogenblik in de Philipijnen een ploeg lopen. Ze zijn daar helemaal gek van basketbal. 30.000 mensen bij een wed strijd is normaal. Een kooi staat om het veld en gewapende politiemensen staan met hun wapens op het publiek gericht. Men mag mijn spelers daar erg graag, want ze zorgen voor een hoop spectakel. Ik ga nu ook spelers aan de clubs zelf verkopen. De jon gens kunnen zo'n dertigduizend gul den in zeven maanden verdienen, ze ?r vorstelijk leven. En dat hebben ze dan aan mij te zullen leventje danken'. De komst van MacGregor heeft bij sommige Nederlandse clubs de tongen in beweging gebracht. Wat kwam de Amerikaan doen? Wat was hij van plan? MacGregor: 'Ik ben hier in de eerste plaats omdat ik coach en advi seur ben geworden van de Canadese Olympische ploeg. De kern van deze ploeg is hier in Amsterdam aanwezig en bekijkt de aanstaande tegenstan ders voor het laatste pré-Olympische toernooi van Augsburg. Een an dere reden dat ik graag in Amster dam ben is dat er geen plaats op de hele wereld zo veel mooie vrouwen biedt als deze stad'. MacGregor sprak niet over interesse voor Kees Akerboom, de opvallende speler van het Nederlands team. Na enig aandringen: 'Ach, ik heb van zijn oude ploegmakkers Schreur en More gehoord dat hij in de zomer naar de Vrenigde Staten gaat. Ik zou hem daar natuurlijk aan een goede beurs bij een sterke universiteit kunnen hel pen. Ik heb veel vrienden die voor een sterke speler veel over hebben. Dan zorg ik dat elk talent er in een sterk team komt en dan krijg ik als tegenprestatie van de coach van die universiteit zijn sterke spelers terug naar Europa'. Wat MacGregor dan weer niet zegt is, dat hij die spelers dan weer verkoopt aan allerlei verenigingen in Europa en hij uit de transactie Akerboom weer vele duizenden dollars kan halen. In vele landen van Europa is er argwaan gerezen tegen de acties van de Amerikaan. In Frankrijk en België worden zijn teams niet meer ge vraagd. Vele malen kwam het voor dat er voor veel geld basketbalmani festaties werden georganiseerd met als middelpunt de MacGregor ploeg en dat op het afgesproken uur nie mand van de Amerikanen aanwezig was. In Nederland heeft men ook getracht hem aan de ketting te leg gen. Landskampioen Levi's/Flamin- go's claimt nog altijd een bedrag van rond de tienduizend gulden bij de Amerikaan. MacGregor daarover: 'Ik snap die mensen gewoon niet. Ik heb toch gezorgd voor een sponsor, ik heb ze gratis twee erge sterke spelers gege ven (Schreur en More red.) en met die spelers hebben ze het hier in Nederland helemaal gemaakt. Nu gaan ze nog zeggen dat ze geld van mij willen hebben terwijl ze over mijn hoofd heen contracten aangingen met Levi's Nederland'. Jim MacGre gor wordt dan even weggeroepen. Enkele Zweedse spelers willen weten of ze nog voor hem kunnen' spelen deze zomer. Als hij terug komt zegt hij: 'Ik heb Zweden gecoacht en ik heb Italië gecoacht. Ik weet veel van het basketbal in Europa'. Als hij met zijn Canadese ploeg de Apollohal verlaat vraagt hij waar hij kan trainen. Omstanders wijzen op de Sporthal Zuid en ook op de mogelijk heid dat de zaalwacht aldaar hem niet zal toelaten. MacGregor lacht dan even zeer smerig. De meest beruchte basketbalmakelaar uit Europa is dan helemaal zichzelf als hij veelbeteke nend een rolletje dollars laat zien. Glimlachend laat hij het papier ritse len en zegt: 'Voor veel geld kan alles'. Dan loopt hij weg. ment de houding van Balk en van Van Katwijk zal verandren, is zeer de vraag. Balk toonde zich gisteravond in ieder geval niet al te bereidwillig. 'Dan neem ik de trein naar huis maar.' Van drie knechten is Frits Schür op de tocht over de Afsluitdijk zeker: Hennie Kuiper, Jan Aling, en Jan Lenferink. Schür: 'Die jongens zullen zeker voor mij rijden.' Ton Ketting vond zelfs, dat hij door deze verwikkelingen zijn plan om samen met een sponsor voor de ploeg van Liebrechts een profploeg te beginnen, nader moet bekijken. 'Ik heb geen zin om met zo'n stelletje de profwereld binnen te stappen. Want die jongens gunnen elkaar het brood niet.' Algemeen klassement: 1. Gr Knetemann 19 28.28; 2 Jan Spetgens 19.5107: 3. Klaas Balk 19-6123 4. Cees Priem 1951.28. 5. Frits Schür 19.50 33, 6. Plet an Katwijk 19.5250. 7. Jan Bakker 19.53.38. 8 Ian Hallam <GB) 19 5453, 9 Jan Havelka (Tsj) 1955.47 10. Toine v d. Bunder 19.55.59 11. Pit v.d. Kruijs 19.56.06. 12. Evgenj Smetanln (Rus) 19.56.16 13. Randolph Allsopp (GB) 19.5620 14. H. Botterhuis 19.5620, 15. Jo Vrancken 1958-16 16. Theo v.d Leuw 19.5835 17. Henk Kuiper 19.5919, 18. Iwan Skosarew (Ru) 2000.24 19. Hnk v Puer 20.0152 20. Joop Schuitemaker 20.0233. Puntcnklassmcnt: 1. Cees Prim 79 punten: 2. Plet an Katwijk 71 punten; 3. Jan Spetgens 65 punten: 4, Gr Knetmann 64 punten; 5. Theo -d. Leeuw 61 punten Door de wedstrijdcommissie krgen de ol- gende renners een minuut tljdstraf wegens stayren achter auto' c.q. motorn: G St. Nicolaas. J. Cornelissen HennlnK Lindebjerg (Den) Keln Wood (GB) n Rudol Hejhal (Tsj). Zesde etappe: 1 J. Raas 3.53.25 (352.10): 2. Ian Hal,am (3.52.15): 3 Cees Priem zt. (3.52.10); 4. P van Katwijk z.t.; 5. Jan Spetgens zt.; 6. P. v. d. Kruys z.t.; 7. H. Botterhuis zt.: 8. Ger Knetemann z.t. 9 Jan Aling z.t.; 10 Jan Bakker z.t; 11 Frits Frits Schü.r zt.; 12 Klaas Balk z.t.: 13 Randolph AUsopp (GB)z.t; 14 W de Waal zt; 15 A Huizebosch 3.53-50: 16 J Adriaans zt; 17 T v d Bunder zt: 1(? Evgenl Smetanin (Rus) zt: 19 A Koster zt; 20 H van Piere zt. JOOP HOLTHAUSEN LONDEN Basil Reay, secretaris van de Internationale Lawn Tennis Federatie, heeft verklaard dat leden van de profgroep 'World Champion ship Tennis' niet zullen worden toege laten tot Wimbledon. De heer Reay reageerde op uitlatingen van titelhou der John Newcombe (Aus) en zijn landgenoten Ken Rosewall en Rod Laver, dat zij wellicht dit jaar toch om Wimbledon zouden spelen, omdat het toernooi van de Hunt profs in Sint Louis (27 juni tot 2 juli) zou worden vervroegd. Wie in de periode van Wimbledon nog een contract heeft met de WCT mag niet spelen', aldus Reay. 'Maar als het contract van een speler voor die tijd afloopt en hij weer door zijn nationale bond wordt geaccepteerd, zijn er geen belemmeringen'. Major David Mills, secretaris van het organisatiecomité van Wimbledon, maakt bekend dat er per 1 juni kan worden ingeschrev>en en dat elke 'vrije' prof zou worden toegelaten. Andreiko remise met Gantivarg HENGELO Na de twaalfde ronde van het wereldkampioenschap dammen in Hengelo is het Ton Sijbrands gelukt om alleen de leiding te nemen. Hij versloeg in een zes uur lange partij de Amerikaan Smith en kwam hierdoor, weliswaar met één partij meer gespeeld, een punt voor op Andris Andreiko. De Russische wereldkampioen, weer hersteld, haalde zijn partij van maan dag in tegen zijn landgenoot Gant- warg en kwam niet verder dan remi se. Door deze resultaten heeft Sybrands een goed uitzicht gekregen op het behalen van de wereldtitel vooral gezien zijn nog af te werken programma dat aanzienlijk lichter is dan dat van Andreiko. De titelhouder leverde met zijn land genoot een uitermate fel flankspel- gevecht en slaagde er in door het forceren van een combinatieve ruil een geweldige aanval op de lange vleugel van Gantwarg te krijgen. Het leek er veel op dat deze zou doorslaan en Andreiko ging winnen maar uiterst secuur verdedigen van Gantwarg le verde een eindspel op van drie tegen drie stukken dat voor Andreiko net niet meer te winnen was. Inmiddels zwoegde Sijbrands voort om de taaie Carlo Smith op de knieën te krijgen. Een uiterst lastige opgave daar de Amerikaan een bijzonder sterk verde digend speler is. Sijbrands kreeg voor deel en Smith zocht eerst ruimte door enkele ruilen. Later wederom in de greep van Sijbrands zocht hij zijn toevlucht tot een gambiet dat echter door de Nederlander direct teniet werd gedaan. De Europese kampioen had toen duidelijk overwicht maar er moest nog worden gewonnen. Ten koste van schijfverlies voor Smith gingen beiden naar damlijn en het zes om vijf eindspel bevatte remisemoge lijkheden voor de Amerikaan maar deze keer liet zijn vindingrijkheid hem in de steek. Hij koos een ver keerde variant en kwam terecht in een vier om twee eindspel dat door Sijbrands op verbluffend scherpe wij ze werd afgespeeld. Smith verloor door tijdsoverschrijding maar had even goed kunnen opgeven want er was geen redden meer aan. Wiersma die niet speelde, kan nog een zelfde aantal punten behalen als Sijbrands maar heeft een veel zwaar der programma. Men kan gerust zeg- DEN HAAG Bondscoach dr. Fran- tisek Fadrhonc zal voor de op 24 mei in Sofia te spelen beslissingswedstrijd Jong Bulgarije-Jong Oranje geen be roep doen op de militairen Wim Rijs- bergen, Leen Barth en René van de Kerkhof. Het militaire elftal speelt op die datum in Salerno een beslssings- wedstrijd tegen Italië voor een plaats in de eindronde van het CISM-toer- nooi in Bagdad. De selectie voor het militaire elftal bestaat uit: Barth (Anderlecht), Sint Nicolaas (Xerxes), René van de Kerk hof), (FC Twente), Bish (NAC), Rijs- bergen (Feyenoord), Van Marwijk (Go Ahead Eagles, Mellaard (NEC), Jansen (FSC), Hazelhekke Wagenin- gen), Mulder (SVV), Van der Weiden (Veendam), Wert (Ajax), Heyt (A- jax, Thijssen (NEC), Kerkhof (Veen- dam), Wageman Veendam). De eerste wedstrijd tussen beide elf tallen is door de conseil international du sport militaire ongeldig verklaard, omdat er een Italiaanse arbitraal trio was. Later no de tweede wedstrijd in Nederland bedongen de Italia nen de totaal-overwinning, omdat zij meer hoekschoppen zouden hebben genomen, een speciale CISM-regel. Niemand had de corners echter pre cies geteld, zodat deze eis onontvanke lijk werd verklaard. De derde wedstrijd in Salerno (weer in Italië) maar de term 'beslissings wedstrijd' is nu niet meer van toepas sing zal worden geleid door de West duitser Eschweiler. De grensrechters (een Italiaan en voor Nederland J.van Delft) zijn belast met het tellen der hoekschoppen, een opdracht die ook LA ROCHELLE Door een fraaie overwinning in de vijfde race om het Europees zeilkampioenschap in de Tempestklasse heeft het Nederlandse duo Staartjes-ICurpershoek weer een kansrijke positie in het klassement veroverd. De Rus Mankin na de vier de wedstrijd de enige favoriet voor de titel, eindige gisteren als zevende, waardoor de Pool Hole en Staartjes nu ook tot de favorieten behoren. Verbondscoach Jack van Hellemond rekende direct na de succesvolle fi nish voor de Nederpandse ploeg de kansen voor Staartjes uit. Wint Staartjes de laatste race en wordt Mankin vijfde dan is de titel voor de Nederlander. Ton Sijbrands gen dat Sijbrands zich op dit moment voor het venster van de wereldtitel heeft genesteld: Baba-Sy won in een door hem prachtig gespeelde klassieke partij van de Surinaamse kampioen Aliar. Delhom versloeg Laporta reeds vroeg in de partij door een eenvoudige combinatie. Kuyken en Deslauriers waren natuurlijk te sterk voor respec tievelijk Janecek en Agliardi hoewel bieden toch veel tegenstand boden. Hisard profiteerde kundig van de fou ten van Verpoest en won royaal. Twaalfde ronde: Wierma (Ned) - Andreiko (Rus) uitgesteld; Gantwargd (Rus) - Fanelll (It: uitgesteld: Laporta (It) - Delhom Fr) 0-2: Agliardi iMon) - Deslaureurs (Can) 0-2; Kuyken (Zwits) - Janeck (Tsj sl 2-0; Hisard Fra) - Verp0est (Big) 2-0; Baba Sy Sen - Aliar (Sur) 2.0; Sybrands (Ned) - Smith (VS) 2-0; Elfde Ronde: Andreiko (Rus) - Gantwarg (Rus) 1-1 Stand: 1 Sybrands J8 pnt uit 11 partijen 2 Andreiko 17-10; 3 Wiersma 16-10; 4 Gant warg 16-11; 5 Koeperman 14-11; 6 Kuyken 14-11; 7 Dcslaurjers 1311 8 Baba Sy 13-11; 9 Smith 12-11 10 Hiard 12-11; 11 Delhom 10-1: 2 Fanell 9-10 13 Verpoest 8-12; 14 Aliar 7-12; 15 Laporta 6.12; 16 Aglardt 3- 11; 17 Hanecek 0-12 Wit: Sijbrands (Ned.) Zwart: Verpoest (Belg) TIENDE RONDE 1 32-28 18-23, 2 33-29 23x32, 3 37x28 19-23. 4 28x19 13x33, 5 38x28 14-19. 6 41-37 10-14, 7 37-32 12-18. 8 38-33 5-10, 9 44-39 9-13. 10 42-38 7-12, 11 46-41 4-8. 12 »0-44 1-7, 13 47-42 17-22. 14 28x17 12x21, 15 35-30 19-24 18 30x19 14x23 17 41-37 7-12, 19 34-29 23x34. 19 40x29 10-14, 20 45-40 14-19, 21 40-34 19-24, 22 31-27 2-7 23 37-31 9-14. 24 44-40?? 14-19?? hier verzuimde zwart hel volgende: 24-30 34x25 18-22 27xS 8-13 9x18 12x45). 2! 41-37 3-9. 26 40-35 19-23, 27 48-42 11-17, 23 49-44 17-22, 29 31-26 22x31. 30 26x17 12x21. 31 37x17 7-12, 32 36-31 12x21, 33 31-27 21-26. 34 42-37 9-14, 35 27-22 1Sx27, 36 29x9 14x3. 37 32x21 16x27. 38 33-28 3-9. 39 39-33 6-11. 40 44-39 9-13. 41 34-29 13-1977 42 28-22 27x18. 43 29-23 18x29. 44 35-30 24x35, 45 33x2 35-40. 46 2x16 40-45. 47 16-7 20-24? 48 7-40/ en zwart gaf op. Wit: Smltb Zwart: Sijbrands Twaalfde ronde 1 33-29 19-24. 2 39-33 14-19. 3 44-39 20-25. 4 29:20 2 5:14. 5 35-30 1 7-21. 6 50-44 21-26 7 33-29 16-21, 8 38-33 11-16. 9 42-38 21-27, 10 31:22 18:27, 11 32:21 26:17, 12 37-32 12-18. 13 41-37 7-12. 14 36-31 1-7. 15 46-41 14-20. 16 30-25 20-24. 17 29:20 15:24. 18 34-29 10-15. 19 29:20 15:24. 20 40-34 24-30. 21 34-29 30-3S. 22 45-40 5-10. 23 40-34 10-14. 24 47-42 17-22. 25 31-2 7 22:31. 2 6 3 7:26 7-11, 2 7 42-37 1 2-17. 28 41-36 8-12. 29 32-28 2-8. 30 38-32 17-21. 31 26:17 11:22. 32 28:17 12:21. 33 32-28 8-12. 34 43-38 12-17. 35 38-32 18-23, 36 29:18 13:22. 37 37-31 9-13. 33 31-27 22:31. 39 36:27 13-18, 40 49-43 21-26, 41 43-38 18-22, 42 27:18 26-31. 43 18-12 17:8. 44 32-27 31:22. 45 28:17 8-12. 46 17:8 3:12. 47 34-29 4-9. 48 33-23 12-18. 49 39-33 9-13. 50 48-42 6-11, 51 44-39 16-21. 52 38-32 11-16. 53 42-37 35-40. 54 28-23 19:23, 55 32:12 40-45, 56 12-7 21-27, 57 7-1 45-50. 58 29-23 13-19 59 3 7-31 19:28 60 31:22 28-17, 61 1-6 50-45. 62 6:10 16-21. 63 10-32 21-26. 64 25-20 45-18. 65 20-15 18-9, 66 39-34 9-22. 67 33-29 22-13, 68 32-41 26-31, 69 15-10 18:9, 70 10-5 31-36, 71 41-47 9-18. Zwart verloor Van onze sportredactie ROTTERDAM Ed van der Roer, de 25-jarige doelman van de Rotterdamse eredivisie-club Excelsior, gaat vermoe delijk ook in België spelen. De onder handelingen tussen Van der Roer en de Brusselse club Racing White zijn in een vergevorderd stadium. Zondag, na afloop van de laatste competitie wedstrijd van het seizoen tegen FC Utrecht, zal nog een gesprek tussen de doelman en het bestuur van Ra cing White plaatsvinden. ADVERTENTIE Wellamed anti-roos shampoo en Wellamed anti-roos lotion. Twee middelen die uw rooi radikaal bestrijden. Tot in de wortel. Wég roos, dat is geen belofte maar een feit Wellamed anti-roos shampoo als voorbehandeling. Een flakon voor 10 a 15 wassingen kost maar 4,30 Wellamed op alkoholbasis als nabehandeling De flakon voor 8 behande lingen kost maar 4,30 De komplete anti-roos kuur

Nieuwe Leidsche Courant | 1972 | | pagina 15