Dag van de verpleging I verenigde ziekenhuizen zutphen n oproep aan jonge mensen die in het bezit zijn van tenminste een Mavo-IV-, psychiatrisch verpleegkundige DOKTER WILLEM DE JONGSTICHTING DIREKTEUR/DIREKTRICE hoofdverpleegkundige eerste verpleegkundige A eerste verpleegkundige bedrijfsmaatschappelijk werker(ster) Stichting 'Het Hoogeland' Beekbergen 'Het Hietveld' te Beekbergen groep- leid(st)ers Loenenseweg 44 Beekbergen Tel. 05766-1545 V ormingscentrum voor Werkende Jongerei 'Nieuwhaven' te Zutphen vormings- leid(st)ers Waterstraat 33 te Zutphen (tel. 05750-2456 Hemonystraat 7 te Zutphen TROW/KWARTET VRIJDAG 12 MEI 1972 Mulo- of Inasdiploma en minimaal 17 jaar oud zijn. Voor hen bestaat de mogelijkheid gedurende een leerlingenperiode van drie jaar te worden opgeleid tot Gestart wordt met een préklinische opleiding van twee maanden per 4 september 1972. De opleiding voor het staatsdiploma Zieken verpleging B begint in november aansluitend. Gevraagdnaast één der genoemde diploma's, belangstelling voor het omgaan met mensen die hulp nodig hebben. Geboden: eigen kamer: aanvangssalaris van f 692.54 bruto per maand - tussentijdse landelijke verhogingen voorbehouden na de préklinische opleiding vermeerderd met een toeslag voor onregelmatige diensten reiskostenvergoeding - boven de f 2.50 - twee keer per maand tegemoetkoming in de kosten voor studieboeken. Belangstellenden kunnen een uitnodiging verwachten na toezending van onderstaande bon aan het hoofd Personeelszaken van het psychiatrisch centrum .Schakenbosch"Veurse Straatweg 185 Leidschendam. Naam: mej./hr. Adres Woonplaats Tel.: Geb. datum: Diploma heeft belangstelling voor de opleiding Ziekenverpleging B. Slichting Prot.-Chr. Tehuizen voor Zwakzinnigen in de Provincie Utrecht zoekt voor haar in het najaar 1972 in de gemeente Utrecht te openen gezinsvervangend tehuis Ter informatie: In dit vierde tehuis der Stichting zal aan twintig geestelijk ge handicapte mannen en vrouwen, die overdag buitenshuis werkzaam zijn, een gezinsvervangend milieu aangeboden worden. Een niet onaanzienlijk deel der taak zal bestaan uit het leiden, begeleiden en aktiveren van het overige personeel om tot een voor de pupillen zo optimaal mogelijke leef- en woonsituatie te kunnen komen: behalve pedagogische zullen ook organisatorische capaciteiten belang rijk blijken. Aanstelling van het overige personeel zal plaats vinden in overleg met de middels deze advertentie gezochte funktionaris/esse. Salariëring vindt plaats volgens de daartoe geldende landelijke norm; de Stichting is aangesloten bij het pensioenfonds P.G.G.M. Nadere informaties kunnen ingewonnen worden bij de direkteur der Stichting, de heer J. N. Hagg, die telefonisch bereikbaar is onder nummer 030-514141 of, na 18 uur, 02155-8653. Schriftelijke sollicitaties aan de heer W. Knol, sekretaris van het Bestuur der Stichting, Van Hogendorpstraat 2, Utrecht. De verpleging in? Natuurlijk! Bij het Van Dam Ziekenhuis! Jongens en meisjes van 17 jaar en 7 maanden, met tenminste een Mavo IV- of gelijkwaardig diploma, kunnen nog deelnemen aan onze opleiding tot verpleegkundige Jongens en meisjes van 17 jaar met tenminste 3 laar voortgezet onderwijs, kunnen nog deelnemen aan onze opleiding tot ziekenverzorg(st)er Beide opleidingen starten in juni, september en december. Meer weten7 Dan direki kontakl opnemen met de direktie van ons ziekenhuis. Adres: Westersingel 115, Rotterdam. Telefoon (010) 36 46 44. VAN DAM ZIEKENHUIS ROTTERDAM De Verenigde Ziekenhuizen In Zutphen zijn nu nog ondergebracht in twee gebouwen. Op 2 maart j.l. is de bouw gestart van ons nieuwe ziekenhuis van 400 bedden, dat volgens plan opgeleverd wordt per augustus 1974. Wij vragen ten behoeve van de verpleegkundige staf: voor de leiding van de interne afdeling voor de leiding van de chirurgische afdeling voor de kinderafdeling Wij vragen: - het bezit van het diploma A - ruime ervaring - bij voorkeur het diploma van een stafkursus - voor de laatste funktie de aan tekening kinderverpleging. Wij bieden: - rang en salaris afhankelijk van opleiding en ervaring - opneming in het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds gunstige verplaatsingskosten regeling. Zr. A. C. Slotboom, Hoofdver pleegkundige Algamene Dienst, verstrekt gaarne inlichtingen over bovengenoemde funkties, telefoon 05750 - 3444. Belangstellenden nodigen wij uit hun sollicitatiebrief te richten aan het Hoofd Personeelszaken, Coehoornsingel 3, Zutphen. Medianct B.V. is de recent gestichte verkoop organisatie ran de Verenigde Nederlandse Uit geversbedrijven N.V. Zij behartigde landelijke verkoop en distributie van tijdschriften en boekenHet bedrijf telt 850 medewerkers, geografisch verspreid over het gehele land, met hoofdkerneh in Amsterdam, Haarlem en De Meern(U). Op onze afdeling Personeelzaken is de positie vrij van Onze personeelsopbouw is zeer heterogeen. Dit vraagt van de toekomstige bedrijfsmaat schappelijk werker(ster) een soepel inlevings vermogen in de maatschappelijke en individuele problemen, die zich in verband met de arbeids situatie kunnen voordoen. De funktie, die een grote mate van zelfstandigheid en eigen inbreng vergt, ressorteert direkt onder het Hoofd Perso neelzaken en vereist een nauwe samenwerking met twee personeelchefs. De taakvervulling brengt het onderhouden van externe kontakten met zich mee. Kandidaten *cor deze funktie zijn 30 jaar en beschikken over een ruime ervaring. Zij hebben een erkende opleiding gevolgd, bijvoorbeeld HSA bedrijfsmaatschappelijk werk. Tegenover deze eisen staat een uitstekende honorering met goede nevenvoorwaarden. Een schriftelijke Sollicitatie met bondige infor matie richten aan Medianet B.V, Hoofd Perso neelzaken, Ulenpas 18, Amsterdam-Buiten- veldert. Een psychologisch onderzoek maakt deel uit van de selectieprocedure. vraagt voor Zwakzinnigen Inrichting bij voorkeur met enige ervaring en/of in het bezit van het diploma Zwakzinnigenzorg. De mogelijkheid is aanwezig op O.P.M. (Opleiding Pedagogisch Medewerker) cursus te volgen. Sollicitanten dienen meelevend lid van een protestantse kerk te zijn. Salaris volgens Rijksregeling. Schriftelijke sollicitaties aan de Algemeen Direkteur der Stichting vraagt i.v.m. uitbreiding van de partiële plicht per 1 augustus a.s. welke bereid zijn in teamverband de aktiviteiten van de kursisten mee te I geleiden. Gevraagd worden: inventieve personen die zich met enthousiasme willen inre voor het werk binnen het vormingscentj en een van de volgende opleidingen hetjj voltooid: Sosiale Akademie (k.w.) Pedagogische Akademie (volledige bevo heid) Mi-Ko-Jel (4-jarige opleiding) Akte NXII - NXIX - of NXX (met pe< nn( gisch getuigschrift) Salaris en rechtspositie volgens landelijke richtlijnen. Informaties kunnen worden verkregen b nt direkteur van het vormingscentrum Lss spi Sollicitaties te richten aan het bestuur dei laa mevr. A. M. Mariën-van 0d(

Nieuwe Leidsche Courant | 1972 | | pagina 14