FAMILIEBERICHTEN #\ASPANV kantoormachine-vertegenwoordiger TROUW/KWARTET WOENSDAG 10 MEI 1972 TI8/K 1912 1972 Zondag 14 mei hopen onze lieve Ouders, Groot- en Overgrootouders M. W. Wiersema H. G. Wiersema-Groenveld hun 60-jarig huwelijk te herdenken. We zijn God dankbaar dat we deze zeer bijzondere dag met hen mogen beleven. Huize „Alegunda Ilberi", Bedum. Bedum: R. J. Wiersema T. Datema-Wiersema W. Datema Rzn. A. R. Berghuis-Wiersema P. Berghuis R. J. W. Schutter-Wiersema I. H. Schutter kleinkinderen en achterkleinkinderen Sauwerd U ithu izermeeden Ellerhuizen: Gelegenheid tot feliciteren op D.V. maandag 15 mei van 7 tot 8.30 uur in „Concordia", Prov. Mekelstraat 1 te Bedum. D.V. 24 mei hopen wij met onze geliefde Ouders en Grootouders P. Dregmans S. H. Dreg^nans-van Katwijk dankbaar te gedenken, dat de Here hen 50 jaar geleden in het huwelijk verbond. J. Dregmans M. Dregmans-Huigen H. J. Dregmans C. P. Dregmans-Lensen P. Dregmans E. Dregmans-Vlezenbeek J. Weyer N. Weyer-Dregmans P. van Beek A. J. van Beek-Dregmans J. A. Dregmans C. v.d. Heuvel A. v.d. Heuvel-Dregmans Leiden: P. J. Dregmans en kleinkinderen Leiden, mei 1972. Gelegenheid tot feliciteren op woensdag 24 mei, vanaf half vijf n.m. tot zes uur in Restaurant „De Vergulde Turk", Steenstraat 32, Leiden. Mount Isa (Australië): Leidschendam: Brisbane (Australië): Pijnacker: Clifton Forge (U.S.A.): Leiden: Ede: Op 12 mei hopen wij met onze kinderen en kleinkinderen te eedenken, dat wij 40 Jaar zijn eetrouwd. Heerde, Diirst Brittlaan 35. Ph. ten Napel en A. ten Napel-Kramer in het huwelijk traden. In onze vreugde dat de Here hen zo lang voor elkaar en voor ons heeft gespaard willen we u graag laten delen. Daartoe zal op genoemde datum van half 5 tot half 7 een receptie worden gegeven in hotel ..Royal". Kennemerlaan 93 te IJmuiden Adres van het bruidspaar: Kennemerlaan 144. IJmuiden. D.V. hopen wij maandag 15 mei a s. ons 65-Jarig huwelijk te ge denken. Wij zijn onze God dankbaar voor deze zeer bijzondere zegen Nog samen te mogen zijn op onze hoge loeftljd is een voor recht. dat slechts weinigen Is gegeven. In verband met onze gezond heidstoestand liever geen be- soek. A. Geschierc J. H. zn. K. C. Geschlere-de Visser Grijpskerke. Mariekerkseweg 41 J. v. Egmond en C. v. Egmontl- Parlevliet de dag te herdenken dat zij 25 jaar geleden in het huwelijk traden. Dat zij nog lang voor elkaar gespaard mogen blijven is de wens van: D. Meijer A. Meijer-Verdocs en kinderen H. M. Datema K. Datema-Wierenga op 11 mei 40 Jaar getrouwd. Broek op Langcdijk. Huize ..Horizon" ..Want de Here is goed, Zijn goedertierenheid is tot in eeuwigheid, en zijn trouw tot verre geslachten" Op 11 mei 1972 hopen wij heel dankbaar ie gedenken, dat onze Ouders. Grootouders en Over grootouders C. Visser en A. Visser-Glas 50 Jaar geleden In hot huwelijk traden. Alphon aan den Rijn: R. Visser N. M. Visser-Oostlander Breezand: H. den Engelsen-Visser C. den Engelsen Uzerlo: M. Groot-Visser S Groot met kleinkinderen en achterkleinkind In plaats i i kaarten Op 20 mei D.V hopen wij met onze kindoren. kleinkinderen en familie de dag te herdenken dal wij 50 jaar getrouwd zijn. P. van Veen T. van Veen-Cok Familie, vrienden en bekenden die ons willen feliciteren, zijn op zaterdag 20 mei van harte welkom in Hotel Neuf. Barend- straat 11 te Boskoop, van hall vijf tot zes uur. Door het groot aantal blijken van medeleven die ik mocht ontvangen na het overlijden van mijn geliefde Vrouw Antje Maria Noordermeer-van der Hoff is het mij niet mogelijk om U allen daarvoor persoon lijk dank te zeggen en wij hopen dat U langs deze weg onze oprechte dank daarvoor wilt aanvaarden. Mede namens mijn zoon A. NOORDERMEER Vlaardingen, mei 1972 Burg. A. van Walsumlaan 41 Met droefheid geven wij kennis van het over lijden op 6 mei 1972 van onze oud-compagnon en goede vriend W. C. Koppenberg in de leeftijd van bijna 69 jaar. Wij zullen hem niet licht vergeten. Leden van de maatschappij Van Dien Co. Amsterdam, 9 mei 1972. Fizeaustraat 2. De crematie heeft heden in alle stilte plaats gehad. Haar leven was dienen Zacht en kalm ging van ons heen. onze lieve Moeder. Behuwd- en Grootmoeder, onze beste Zuster. Behuwd zuster en Tante Elisabeth Hoogeveen- den Hertog ln de leeftijd van 80 jaar. De rouwdienst is bepaald op a-oensdag 10 mei a s. om 4 uur in de aula van de be graafplaats ..Rhijnhof" te Leiden, waarna de begrafe nis zal plaatsvinden. Liever geen bloemen Zeer onverwachts nam God heden tot Zich Zijn kind. mijn zeer geliefde Man. onze zorgzame Vader en Opa Jacob Norg 74 Jaren oud. Roel en Tlny Norg Karin en Jaap-Edward Jaap en Anny Norg Michael Dick en Ida Norg Barbara Anneke Norg Ermelo. 8 mei 1972 Liever geen bezoek Geen bloemen De uitvaartdienst wordt ge houden D.V, Hemelvaarts dag 11 mei tc 12 30 uur in de Immanuélkerk (c Ermelo. de teraardebestelling te 13 30 uur op de Algemene Begraafplaats Na de begrafenis gelegen held tot condoleance in het Semeentecentrum bij de nmanudkerk. lieden nam de Here tot Zich mijn innig geliefde Man, onze lieve Vader en Grootvader Dirk Frederik Wilhelm Ottcrsberg op de leeftijd van 82 jaar. Amsterdam: L. Ottersberg-Klein Katwijk a/d Rijn: Amsterdam: Rotterdam: F. H. Ottersberg A. Ottersberg-Pieterse Y. S. Ottersberg A. Jessurun-Ottersberg K. P. Jessurun en kleinkinderen Amsterdam, 7 mei 1972. Paramaribostraat 52 n. Thuis liever geen bezoek - Geen bloemen Gelegenheid tot condoleantiebezoek donderdag avond van 78 uur in het gebouw van de Protestantse Coöperatieve Begrafenisverendging P.C.B. u.a., Vondelstraat 101. De begrafenis zal plaatsvinden vrijdag 12 mei om 14 uur op de Nieuwe Oosterbegraafplaats, Kruislaan. Vertrek van Vondelstraat ongeveer 13.15 uur. Na een dienend leven ontsliep in haar Heer en Heiland Geertruida Johanna van Ogtcn weduwe van G. S. Stam, bijna 80 jaar oud. Johannes 1930 Ochten: A. H. J. Bor-Stam A. C. Bor Dinxperlo: J. W. Stam F. S. W. Stam-van Binsbergen Ochten: H. Stam A. J. Stam-van den Berg Alblasserdam: J. C. Stam N. Stam-Willemsen Beverwijk: G. G. Wentsel-Stam B. Wentsel klein- en achterkleinkinderen Ochten, 9 mei 1972 Correspondentie-adres: 44 R.I. straat 4 De rouwdienst zal D.V. worden gehouden in het verenigingsgebouw bij de Ned. Herv. kerk te Ochten om 13.30 uur, waarna de begrafenis zal plaatsvinden. Gelegenheid tot condoleren op vrijdag 12 mei a.s. des avonds van 19.30-20.30 uur in de rouw kapel van het ziekenhuis Bethesda te Tiel en na de begrafenis in het verenigingsgebouw. Heden nam de Here, voor ons nog onverwacht, tot Zich onze lieve Moeder, Grootmoeder en Overgrootmoeder Anna Wilhelmine Swagerman-Franfzen weduwe van Hendrik Swagerman in de ouderdom van 83 jaar. Uit aller naam: H. Swagerman 's-Gravenhage, 8 mei 1972. Lindestraat 15. Liever geen bezoek - Geen bloemen De dienst van Woord en Gebed zal gehouden worden vrijdag 12 mei om 10.30 uur in de aula van „Oud Eik en Duinen", Laan van Eik en Duinen 38 te 's-Gravenhage, waarna de begra fenis zal plaatsvinden. „Jezus faalt nooit!" Heden nam de Here geheel onverwacht tot Zich onze lieve Moeder en Oma Sophia Cornelia Baartse-Sterk weduwe van Jan Baartse op de leeftijd van 68 jaar. Uit aller naam: W. P. Baartse 's-Gravenhage, 7 mei 1972. Hengelolaan 492. Geen bezoek aan huis Gelegenheid tot condoleancebezoek woensdag van 1719 uur in de rouwkamer van het Leyenburgziekenhuis, Leyweg 275. De rouwdienst zal gehouden worden vrijdag 12 mei om 12.30 uur in de aula van „Westduin", Ockenburghstraat 27 te 's-Gravenhage-Loos- duinen, waarna de begrafenis zal plaatsvinden. Het bestuur van de Interkerkelijke Stichting voor Maatschappelijk werk en Gezinsverzorging geeft met ontroering kennis van het overlijden van hun mede-bestuurslid A. van Hilten Zijn leven in dienst van de naaste was een van God ontvangen taak welke hij blijmoedig ver richtte. Moge de opgestane Heer zijn vrouw en kinderen troosten. Bennekom, 6 mei 1972. Namens het bestuur: P. B. Elzenga, voorzitter G. W. van Bruxvoort, secretaris Heden is, in zijn Heer en Heiland, overleden onze geliefde, zorgzame Man, Vader en Groot vader Willem L. Wiersma op de leeftijd van 80 jaar. Psalm 130 4 (oude berijming) Leeuwarden, 6 mei 1972. Valeriusflat 23D. Leeuwarden: J. Wiersma-Eleveld Amsterdam: T. Wiersma Nes (W.D.): A. Meinsma-Wiersma J. Meinsma Lioessens: L. Wiersma Swifterbant: H. Wiersma A. Wiersma-Douma Lioessens: P. Wiersma IJ. Wiersma-Terpstra en kleinkinderen Thuis geen bezoek Gelegenheid tot condoleren woensdag 10 mei a.s. van 13.3014.00 uur in de Geref. Kerk te Lioessens. Hierop aansluitend wordt de rouw dienst gehouden, waarna de begrafenis aldaar zal plaatsvinden. te ZAANDAM, Westzijde 336, HOOFDKANTOOR vat. 16 bedrijven in kantoormachines, meubelen, systemen, papier, teken- en kantoorartikelen, mikrofilm-apparatuur, elektronische organisatiemachines en drukwerken. Wij zoeken voor 7 van onze bedrijven gegadigden voor de funktie van voor de verkoop van o.a. Olivetti-elektrische-schrijfmachines en SHARP-elektronische rekenmachines. Enige ervaring op dit gebied is gewenst. Een kommerclële instelling is noodzakelijk, waarbij wij denken aan de leeftijd van 22-28 jaar en een middelbare opleiding. Wilt U een korte schriftelijke aanmelding richten aan ASPA-ZAANDAM NV #\ASRA-DELFTNV Voorstraat 204; tel. (01850) 36044- •\ASPADORDRECHTNV t-a.v.de heer J.Bonneveld Peperstraat 86; tel. (02980) 66951* t.a.v. de heer A. L B. Troostheiden Peperstraat 12-14; tel. (015) 43962* t.a.v. de heer J. de Wit Steenen Hoofd 14; tel. (01600) 79338* t.a.v. de heer J. S. A. Brouwers St. Laurensdreef 35; tel. (030) 6102 21* t.a.v. de heer P.Th. G. Vermeent Verwersstraat 28; tel.-(04100) 41000* ASRA-DEN BOSCH NV t.a.v. Mej. C. P. van der Pullen ^\ASPA-BREOANV ASPA-UTRECHT NV ASPA-ENSCHEDE NV De Klanderij 200; tel. (05420) 20006* La.v. de heer J. Gast Ook aan het strand de jaquardlook^J Diverse kleuren.j^ Antron.^gf 36-44 ff 3o.-fv De meermin look bikini van geschubde kant is de allernieuwste troef van Club Azur. L&" In marine JPk. en roest. Nylon.T - 36-42 cuploosVjn-! AK -\™'i K Schots geruite bikini met rechtgesneden ijP broekje. ~j Er zijn diverse kleuren, j Helanca. r 38-44 B-cups 27.- Voor de kleurige persoonlijkheid m een bikini, waarvan top en PH broekjein J kontrasterende j/kleuren zijn. /Bri nylon 36-44 B-cup '20.- Bikini in rood. marine en bleu 4 met Delfts a blauwe biezen. —j Helanca. J 36-44 B en C-cup '25.-

Nieuwe Leidsche Courant | 1972 | | pagina 20