Wat geef jij aaitje mammie? de Bijenkorf FAMILIEBERICHTEN TROUW/KWARTET DINSDAG 9 MEI 1972 Op donderdag 18 mei a.s. hopen onze Ouders en Groot oudera H. van Klaveren K. E. van Klaverende Knegt 40 jaar getrouwd zijn. Hun blij gestemde kindereD en kleinkinderen Gelegenheid tot feliciteren op dinsdag 16 mei a.s. van 18.3020.00 uur in Jeugdhuis ,,'t Slag", Sandeling- plein 20, Rotterdam-Zuid. Rotterdam, mei 1972. Langegeer 115. Klaagl. 3 vers 22. 23 D.V. l« mei hopen onze Ouders C. N. van Dis en E. van Dis-Tichelaar t« herdenken dat zij 23 jaar ge trouwd zijn. Gelegenheid tot feliciteren In hel wijkcentrum Trefpunt. Boe- zemsingel 182 te Rotterdam van 19.00-21.00 uur Hun kinderen Heden Is vredig heengegaan onze lieve, zorgzame moeder, schoonmoeder, grootmoeder, zuster, schoonzuster en tante Maria Magdalena Verschuur weduwe van de heer J. J. Zehnpfenning Laat ons de Here prijze Die zoveel liefde heeft ln de leeftijd van 84 jaar. A. J. J. Zehnpfenning H. A. Zehnpfenning-Pool J. Luksenburg-Zehnpfenning H. J. W. Luksenburg Anette, Hans, Magda, Els. Dordrecht 6 mei 1972 Correspondentie-adres: Talmaweg 127, Dordrecht Geen bezoek, Geen toespraken. De begrafenis zal plaatsvinden op 10 mei a.s. De uitvaartdienst zal worden gehouden om 13.30 uur, door de Weleerwaarde heer Ds. J. J. W. Gunning, in de Evangelisch Lutherse Kerk, Vrie- sestraat 20. Na afloop van de dienst is er gele genheid tot condoleren. Vrees niet, want Ik ben met u; zie niet angstig rond, want Ik ben uw God. Ik sterk u, ook help Ik u, ook ondersteun Ik u met mijn heilrijke rechterhand. Jesaja 41:10 Heden, 12 jaar na onze lieve moeder Maria Speckenbacb, nam de Heer tot zich in Zijn onuit sprekelijke heerlijkheid, onze lieve vader, groot vader, broer en zwager Jan Hendrik van der Snoek op de leeftijd van 68 jaar. Bemoedigd en gesterkt, door het bovenstaande uit Gods Woord, kno vader ook de laatste maan den van zijn leven aanvaarden en in benauwd heid en angst wist hij zich veilig geborgen in Jezus zijn Heer. Alphen a. d. Rijn: J. A. A. van der Snoek G. van der Snoek-Blom. Marian, Jan H., Margreet. J. M. Baksteen-van der Snoek. R. Baksteen. Ria, Frits, Wim, Peter. H. A. van der Snoek S. van der Snoek- van Dam Mariëlle, Hilde, Aart, Bart. Eramen (Dr.): A. S. van der Snoek J. van der Snoek-Spreij Els, Hans, Eric, Alex. Alphen a. d. Rijn: B. E. van der Snoek B. L van der Snoek-Blom Arjan, Marijke. A. van der Snoek. Fam. Speckenbach. Alphen aan den Rijn, 7 mei 1972 Leliestraat 1. De begrafenis zal D.V. plaatsvinden op woens dag 10 mei a.s. op de Oosterbegraafplaats. Aan komst aula te 15 uur. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de begrafenis in het gebouw „Nabij", Van Lennep- straat Heden overleed na een langdurig lijden onze lieve Moeder, Grootmoeder en Overgrootmoeder Johanna Cornelia van Exter weduwe van prof. C. H. de Goeje in de ouderdom van 85 jaar. Velp: M. W. C. Borneman- de Goeje E. A. Borneman Barcelona: D. M. Costa-Blemings Julian Versoix (Zw.): B. Borneman F. M. Th. Borneman-Duray Sliedrecht: J. C. Bosmans-Borneman H. Bosmans Michiel Laag Soeren: R. Borneman M. G. BornemanrBolderman Heieen Nijmegen: Chr. Borneman en verloofde 's-Gravenhage, 1 mei 1972 Riouwstraat 94b De crematie zal plaatshebben woensdag 10 mei a.s. te 15.00 uur in het crematorium "Ocken- burgh", Ockenburghstraat 21, Loosduinen. Vertrek van de rouwkamer van Diakonessenin- richting Bronovo te 14.15 uur. Bezoekuren aldaar van 13.3015.30 uur. „Dan ga ik op tot Gods altaren" Het heeft de Heere behaagd op 30 april 1972 na een kortstondige ziekte van ons weg te nemen, in de volle zekerheid des geloofs, mijn geliefde vrouw, onze moeder en grootmoeder Anna van Driel geboren de Gram op de leeftijd van 69 jaar. Bilthoven: R. H. van Driel. Leidschendam: Fam. Boer-van Driel. IJmuiden: Fam. van Driel-Pothoven. Voorschoten: Fam. Korpel-van Driel. Maarssen: Fam. van Driel-Poel. Bilthoven, 30 april 1972. Noordhoudringenlaan 60. De begrafenis heeft 5 mei te De Bilt plaatsgehad. Ter gelegenheid vao zijn 25-Ja- rlg Jubileum bi] du NZH, zal de heer C. Hoek D.V. 10 mei a.s. recipiëren In De Ontmoetingskerk, Nwe Duin weg. Katwijk aan Zee, van 16.30- 19.00 uur. Heden nam God plotseling uit on; raidden weg mijn lieve Man. onze zorgzame Vader en Grootvader Pieter Heemskerk op de leeftijd van 53 Jaar. Rijnsburg: W. Heemskerk-de Mooi] Leiden: P. Kweslroo-Heemskerk H. Kwestroo Katwijk aan Zee: J. van Wijk-Heemskerk A. van Wijk J W. Oroen-Heemskerlc C. Groen Rijnsburg: T. Heemskerk B. Heemskerk-Star J. Heemskerk J. Heemskerk-Klok en kleinkinderen Gelegenheid tot condoleren des -avonds van 7.30-9.30 uur De begrafenis zal plaatsheb ben op woensdag 10 mei a.s. des namiddags om 3.15 uur op de begraafplaats van de Geref. Kerk aan de Sand la3n Ie Rijnsburg voorafge gaan door een rouwdienst In de aula op de begraafplaats, welke aanvangt om 2.30 uur. Voor ons totaal onverwacht is uit ons midden weggeno men onze geliefde Zwager Pieter Heemskerk echtgenoot van Wilhelmina de MoolJ op de leeftijd van 58 Jaar. Canada: S. de Mooi] B. de Mooij-Schuter Rijnsburg: R. de Mooi] M. de Mooij-Colijn L. de Mooij G. de Mooij-Zwaan J. de Mooij J. Brussee-de Mooij P. Brussee C. van Iterson-de Mooij C. P. van Iterson Rijnsburg. 9 mei 1972. God nam heden tot Zich onze lieve Vader. Behuwdva- der en Grootvader Pieter van Dongen HIJ werd 77 jaair. Markus 9. vers 24 b Winterswijk: W. A. van Dongen H. van Dongen-Goorhuls Rijswijk Z.H.: A. van Nieuwkoop van Dongen J. van Nieuwkoop Leiderdorp: C. Smilde-van Dongen G. Smllde 's-Cravenhage: P. van Dongen S. van Dongen- van BlitterswIJk Haifa: A. G. van Dongen en kleinkinderen Rijswijk Z.H.. 7 met 1972. Cromhoutlaan 15. Geen bezoek - Geen bloemen De teraardebestelling zal plaatshebben vrijdag 12 mei op de algemene begraaf plaats ..Crooswijk", Rotter dam, na aankomst in de kapel om 12 uur. De Here heeft tot Zich ge nomen onze lieve oudste Broer. Zwager en Oom Pieter van Dongen weduwnaar van Trijntje van der Meer ln de ouderdom van 77 Jaar. 's Gravenhage: C. van Dongen Rotterdam G. A. van Dongen S. van Dongen-Schaep 's-Gravenhage: M. W. A. van Dongen Rotterdam: W. A. van Dongen Rotterdam: J. W. van Dijk- van Dongen 7 mei 1972. Pieter van Dongen Hij werd 77 Jaar. Le Mars Iowa U.S.A.: A. G. v. d. Meer E. v. d. Meer-van Duin Rotterdam: M. J. van Santen- v. d. Meer N. v. d. Burg-Rooseboom Voorthuizen: J. v. d. Meer M. v. d. Meer-Slof Megge, Zwitserland: P v d Meer R. v. d. Meer-Groeneveld 7 mei 1972 Ja kinderen, zondag is 't weer zo ver. Dan gaan we moeder weer in de bloemetjes zetten. En dat gaan we dit jaar nou es niet met bloemen doen. Dit jaar gaan we gezellig met z'n allen naar de Bijenkorf. Want die heeft speciaal voor jullie alles in huis wat een moederhart maar wensen kan. Afgestemd op 't beursje van 't kleutérkind tot de gevulde portefeuille van 't carrièrekind. En weet je wat? Als jullie goed je best doen en een héél leuk presentje uitzoeken, doen wij er bovendien een moederdag papiertje om. Jc staat met je 18 jaar nu al bekend om je spitsvondige kadootjes. Dit jaar geef je i zo'n dekoraticve, kleurige telcfoonhoes. Leuk te kombinere met de inrichting van 't huis 9,95 Of je komt heel aardig voor de dag met *n beursje en twee bijpassende kosmetika-etuis. Van patchwork met zomerse kleur- kombinatics. Beursje 4,95 etui 7,95/ extra groot etui 7,95 Ben je 47 en krijg je al wat meer zakgeld Geef mammie dan zo'n gele of blauwe Philips haardroogkap met tempcratuurinstelling en - inschuifbare rand. Beveiliging tegen oververhitting. De adviesprijs is 62,50 inclusief statief. De Bijenkorf- prijs 49,95 Je bent 30 en je weet dat mammie dol is op lekkere luchtjes. Daarom geef je haar zo'n hele set van Estée Lauder 16,50. Of je verrast haar met zo'n zuivex "zijden sjaal van Dick Holthaus. Ze zijn er (vierkant) in allerlei originele dessins 24,95 Je bent 35 en je brengt mammie op héér dag ontbijt op bed. *t Zacht- gekookte eitje in 'n dopje van verchroomd veerstaal 3,95. 't Servetje zit in zo'n originele, bijpassende servetring 2,50 Maak je met je 52 jaar altijd op moederdag 't eten klaar? Geef dan als slim kado zo'n schrapapparaat. Van kunststof, dus roestvrij. Voor aardappelen, worteltjes, uien. Noem maar op. D'r gaat minstens 'n halve kilo in.49.95 Als je 12 bent kun je mammie opvrolijken met zo'n luxe bonbondoos met hazelnoten in chocola. Voor smulmammies. Kost 3,25 Je bent 8 en je geeft mammie heerlijke geurende zaadjes voor 'n puur natuurlijk bad. Vruchten, bloemen, groente 1,75 per zakje. Of je geeft haar van die gekleurde watt® pads. Kan ze goed gebruik® voor 1000 1 schoonheidsklusjes 2,- WIJ weten dat hij thuis is want hij was waarlijk een ldnd van God. Vanuit Canada ontvingen wij het bericht dat onze lieve Broer, Vader en Grootvader Jacobus Huizenga echtgenoot van H. Hulsman op de leeftijd van 66 jaar is overleden. Loppersum: A. Huizenga N. Huizenga-Zondervan Oegstgeest: A. v.d. Mey-Hulzenga A. v.d. Mey Albert Jimmy Kathy Robbie St. Catharines, Ont. Canada, 7 mei 1972. ,,'k Zal dan gedurig bij U zijn" Psalm 7312 Na een langdurig biüter lijden, waarvan zij thans verlost is, heeft God tot Zich genomen, mijn lieve Moeder, Schoonmoeder, Grootmoeder, onze Zuster, Schoonzuster en Tante Klazina Hage op de leeftijd van 66 jaar. II. van der Beek-Prins A. van der Beek Onno en Jeroen W. A. Hage R. M. Hage-Goossen D. J. A. Hage-Stolk A. B. Hage H. C. Hage-Meeuwig J. F. Meijer-Hage A. Meijer en verdere familie Rotterdam, 5 mei 1972, Leeuwenbekstra?t 20a. Corr.-adres: W. A. Hage, Molenvijver 2. Geen bezoek - Geen bloemen De begrafenis zal plaatsvinden woensdag 10 mei op de algemene begraafplaats „Crooswijk", na aankomst in de kapel om 2.45 uur. Vertrek vanaf Molenvijver 2 om 2.15 uur. „Zijn leven was Christus, zijn sterven gewin." Heden nam God tot Zich mijn innig geliefde Man, onze zorgzame Vader, Behuwd-, Groot- en Overgrootvader, Broeder, Behuwdbroeder en Oom Eugenius Joseph de Geus in leven Adj. O. O. Adm. der Kon. Landmacht, in de gezegende leeftijd van 82 jaar. Leiden: A. de Geus-de Wilt Oegstgeest: A. A. C. Spruyt-de Geus J. M. Spruyt Noordwijk: J. de Geus J. de Geus-Bik Etten-Leur: S. J. de Geus A. de Geus-Zirkzee Noordwijk: E. J. de Geus M. J. de Geus-Vermeulen klein-, achterkleinkinderen en verdere familie Leiden, 7 mei 1972 Beethovenlaan 14 Thuis geen bezoek Geen bloemen De overledene is opgebaard in de rouwkamer van „Haagwijk", Beethovenlaan 2, Leiden. Be zoek van 7-7.30 uur. De rouwdienst is bepaald op woensdag 10 mei a.s. om 2 uur in de Aula van de begraafplaats „Rhijnhof", te Leiden, waarna de begrafenis zal plaatsvinden. Diep bedroefd geven wij u kennis dat onver wachts van ons is heengegaan mijn geliefde Vrouw, onze zorgzame Moeder, Behuwd- en Grootmoeder, Zuster, Behuwdzuster en Tante Maaike Adriana Verhoef echtgenote van M. Speelman op de leeftijd van 66 jaar. Uit aller naam: M. Speelman Pernis, 6 mei 1972. Ozingastraat 15. De begrafenis zal plaatshebben woensdag 10 mei a.s. op de Algemene Begraafplaats te Pernis. Vertrek vanaf het sterfhuis 2.30 uur. Heden nam de Here tot Zich, onze lieve Moeder, Grootmoeder en Overgrootmoeder Wilhelmina van Zwieten weduwe van Jan Dirk van den Akker, op de leeftijd van 85 jaar. Alphen aan den Rijn: N. van den Akker E. van den Akker-Verhagen Gr. Boot-van den Akker P. J. Boot J. D. van den Akker P. van den Akker Ressen: W. van de Pol-van den Akker Nieuw-Vennep: G. Verkerk-van den Akker G. Verkerk kleinkinderen en achterkleinkinderen Alphen aan den Rijn, 7 mei 1972 Hoorn 107 Geen bloemen. De teraardebestelling zal D.V. plaatshebben woensdag 10 mei op de Oosterbegraafplaats. Aankomst aula 5.30 uur n.m. En t geloven wordt aanschouwen. Tot onze diepe droefheid nam God tot Zich na een moedig en geduldig gedragen lijden mijn lieve Vrouw, onze lieve Mama Apolonia Johanna de Wolf-Hekkebus Zij werd 40 jaar. W. de Wolf Louise Margreet Evelien Leiden, 8 mei 1972 Wasstraat 63 Thuis geen bezoek, geen bloemen. De overledene is opgebaard in de rouwkamer „Eenvoud" van Ingen Schenau, Hogewoerd 84. Bezoek aan de rouwkamer: woensdagavond a.s. van 7.00 tot 8.00 uur. De begrafenis zal plaatsvinden vrijdag 12 mei a.s. te 12.00 uur op de algemene begraafplaats „Rhijnhof". Na de begrafenis gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van de begraaf plaats. ,,'k Zal dan gedurig bij U zijl Heden ontsliep in de Here onze lieve zorgzami moeder en oma Pietertje van Gent-Groeneveld weduwe van Maarten van Gent in de ouderdom van 89 jaar. RijsWijk Z.-H.: M. Stembord-van Gent J. A. Stemborc Vlaardingen: A. van der Beek-van Gen A. van der Beek Petra, Sonja, Martien. 's-Gravenhage, 7 mei 1972. Huize „Uitzicht", Daal en Bergselaan 52. Correspondentie-adres: Frans Halskade 181, Rijswijk Z.-H. Gelegenheid tot condoléancebezoek woensda avond van 7-8 uur in „Uitzicht". Geen bloemen. De dienst van Woord en Gebed zal gehoude worden vrijdag 12 mei om 14.00 uur in „Ui zicht", waarna de begrafenis zal plaatsvinden oi 15.00 uur op „Westduin", Ockenburghstraat 21 te 's-Gravenhage-Loosduinen. Tot onze droefheid is in de avond van zondag mei overleden onze leerlinge Anke Schouwstra op de leeftijd van 13 jaar. Bestuur, personeel en leerlingen van de Prins Willem-Alexanderschool voor MAVO, Palmentuin 77, Rotterdanjei Rotterdam, 8 mei 1972 Voor de vele fijne brieven die ik kreeg en doord j. zoveel mensen met mij mee leefden bij het overl a van mijn Man Henk Plomp is het niet mogelijk dat ik iedereen persoonlijk beift] Daarom doe ik het op deze manier. Heel veel dank voor alle troost en steun, die en nog 6teeds krijg, ook namens mijn ouders ouders van Henk. .ie ik 1J/ der. Heemskerk, 8 mei 1972. Gerda Plomp Bosch Mare I

Nieuwe Leidsche Courant | 1972 | | pagina 8