Milieubescherming wint geen autorally op Texel Nicolas' zilveren raam voor Delftse Oude Kerk fff I voor een eigen huis. Hunter Douglas-groep verwacht hoger resultaat in 1972 Meerderheid wil dat Koningin met 65e aftreedt Bejaarde verongelukt Ned. fondsen in New York Algemene Bank Nederland mw Nü met het aandelen- giroplan uw probleem ook het: onze Akzo zout bouwt fabriek in Roemenië Macintosh wijzigt statuten Bestuur Mariënburg ontkent sluiting Amerikaanse goederenmarkten Bromfietser verongelukt WALL STREET FLAUW •['HOUW/KWARTET DINSDAG 2 MEI 1972 Financiën Binnenland 115 Hl Van een onzer verslaggevers TEXEL De internationale autorally op het eiland Texel gaat niet door. De organisatoren Piet Nortier en Bob de Jong zijn van mening, dat zij er niet verstandig aan doen de weerstand van de milieubeschermers te negeren. Van Staatsbosbeheer en de gemeente Texel hadden zij toestemming gekregen om de rally op 30 september in een gedeelte van het bos onder De Koog te houden. (ADVERTENTIE) 'Wij hebben de mensen van het anti comité niet kunnen overtuigen van het feit. dat wij met veertig auto's in een halve dag geen schade kunnen aanrichten. Nu willen wij niet het risico lopen, dat er straks bij de start rellen zullen uitbreken, welke door miljoenen televisiekijkers worden ge zien', aldus Bob de Jong. Samen met Nortier gaat hij nu op zoek naar een andere locatie waar nog dit jaar een soortgelijke rally kan worden gehou den. Staatsbosbeheer heeft de rally 'schoor- AMSTERDAM De meerderheid van het Nederlandse volk (zestig procent) is van oordeel dat koningin Juliana op haar 65-ste jaar moet aftreden, waardoor prinses Beatrix haar kan opvolgen. Overigens zijn het meer mannen dan vrouwen, die deze mening hebben. Drie van elke tien Nederlanders zou den de Koningin aanraden om ook na haar 65-ste nog aan te blijven als regerend vorstin. Dit is gebleken uit een representatief onderzoek van het Amsterdamse bu reau Ogilvie onder 1174 Nederlandse mannen en vrouwen boven de zestig jaar. Ruim de helft van de on dervraagden verwacht trouwens dat de koningin zelf ook weg wil op haar 65-ste. 42 procent verwacht dat de koningon langer dan haar 65-ste zou willen aanblijven. BOXMEER De 85-jarige W. Hoed uit Cuyck (NB) is gisteravond op de provinciale weg Boxmeer-Oeffeit, waar hij fietste, verongelukt. Het ongeluk ontstond toen een automobilist moest uitwijken voor een tegenligger en bij deze uitwijkmanoeuvre de bejaarde man aanreed op het fietspad. Kon. Olie noteerde gisteren in New York 3 34%-% (34%-%): Unilever 43%-44 <44%- Phillips 314%-% (idem) en KLM 3 36'; 36%). Opgave Dupont. Glore, Forgan. VEEMARKT ROTTERDAM. 1 mei - TOTALE AANVOER: 831 697 slachtrunderen en 134 varkens. PRIJZEN (in guldens): Koeien, per kg (le, 2e en 3e kw.) 5.70-6.35; 5.05-5 50; 4.80-5.00. Vaarzen, per kg (1 en 2e k.) 6.30- 6,60; 5.80-6.20. Stieren, per kg (le en 2e kw.) 6.05-6.45; 5.70-6.00. Worstkoeien, per kg 5.05-5.30. Varkens, per kg (le, 2e en 3e kw.) 2.42-2.45: 2.40-2.42; 2.35-2.40. Slachtzeugen, per kg 2.20-2.25. Zware varkens, per kg 2.30- 2 40. OVERZICHT (resp. aanvoer, handel en prijzen): Slachtrunderen minder, rustig, iets hoger. Varkens minder, lui, als vorige voetend' toegestaan Volgens de heer Mantjes van Staatsbosbeheer zijn er zoveel eisen aan de organisatoren van de rally gesteld, dat de animo voor het autosport-evenement flink moet zijn gedaald. De meeste weerstand kregen de orgar nisatoren echter van een actiegroep onder leiding van de heer Nico Wei- boren uit Oude Schild, die een grote campagne onder de bewoners van het eiland begon. De heer Welboren vond, dat het houden van een auto rally verkeerde publiciteit aan het eiland Texel zou geven. 'Texel staat bekend om zijn rust. Daar mag niet aan getornd worden,' stelde de heer Welboren. Zakelijk Na het eerste optreden van deze actie groep, die honderden affiches op Texel verspreide met de tekst 'Nee. geen autorally op Texel', formeerden (ADVERTENTIE) vertegenwoordigers van de horeca-sec- tor een reactiegroep. Geleid door za kelijke motieven verspreidde deze groep een affiche 'Texel-rally, ja graag' De internationale Texelrally was be doeld als een televisie-evenement. Om dat de rally-crosswedstrijden grote kijkdichtheid boeken, waren de orga nisatoren van mening, dat het boei end zou zijn de kijkers te laten zien hoe het bij een rally toegaat. Daarom hadden Nortier en De Jong een for mule gekozen, waarbij de auto's gedu rende zes uur op een 'betrekkelijk klein en overzichtelijk gebied' zouden rijden. Het aktiecomité stelde daar tegenover dat veel vernielingen zouden worden aangericht en tientallen kostbare planten verloren zouden gaan, planten die niet door geld te vervangen zijn. Dit argument vond veel bijval van de Texelse bewoners. De heftige reacties van de eilandbevolking brachten de organisatoren in twijfel. Nortier zei twee weken geleden, dat voor 1 mei een beslissing zou worden genomen over het al dan niet doorgaan van de rally. Hij vreesde, dal het evenement verstoord zou worden door groepen demonstranten. Na de negatieve be slissing van gisteren, gaf aktiegroep- voorzitter Nico Welboren als reactie 'ontzettend blij te zijn met deze be slissing'. Het aktiecomité zal onmid dellijk ontbonden worden. 'Wij heb ben ons doel bereikt'. Burgemeester Sprenger van Texel, die de gemeentelijke goedkeuring aan de rally gaf, wenste geen enkel commen taar op de afgelasting te geven. Geld De Algemene Bank Nederland wil U aan geldmiddelen helpen om een huis te kopen. Alle kantoren van de bank kunnen U een hypothecaire lening aanbieden, die wordt verleend door de Algemene Bank voor Hypothecair Krediet,een dochteronderneming van de ABN. Onze rente is heel redelijk oomenteel 874% en een afsluitprovisie van 17- Wij verstrekken graag nadere inlichtingen. Vraag toezending van de brochure met inlichtingen over deze gemakkelijke wijze van beleggen. ROBECO, antwoordnr. 1957, Rotterdam, tel. (010) 28 47 10. Centrale inning abonnementsgeld Sinds 1 januari 1946 worden de Kwartetbladen en Trouw door één stichting uitgegeven. De vijf bladen waren tot voor kort in leite zelfstandig opererende eenheden met eigen afdelingen boekhouding, abonnementen-in casso, enz. Zoals wij u eerder meedeelden waren de tijdsomstandigheden oorzaak dat de afdelingen boek houding werden geïntegreerd tot één centrale administratie. Elk blad int nu dus niet meer afzonderlijk abonnementsgelden, advertentie-inkomsten, enz., maar dit geschiedt centraal van uit N.V. De Christelijke Pers. Uit enkele brieven die binnen kwamen blijkt ons dat onze me dedelingen op dit punt niet door een ieder zijn gelezen, waarom ivij deze mededeling nog eens herhalen. DIRECTIE N.V. DE CHRISTE LIJKE PERS. Onthulling op donderdag 25 mei door DAMM1S DE GEUS DELFT/TEGELEN De ver maarde Limburgse glazenier Joep Nicolas uit Tegelen die in oktober 75 jaar hoopt te worden, is klaar met zijn vijfentwintigste gebrandschilderde raam voor de Nederlands Hervormde Oude Kerk te Delft. De 66 paneeltjes van 70 bij 60 cm en 8 kleine paneeltjes die de boog van het 'zilveren' raam vormen zijn in middels in Delft aangekomen. Van daag wordt met de plaatsing van Joep Nicolas meest recente meesterwerk begonnen. Vaklieden van het atelier Geutjes uit VenLo zullen dit karwei met geduld klaren. Nicolas is bijzonder blij met de vol tooiing van zijn raam, dat enkele delen van het boek Jesaja uit de Bijbel voorstelt. De schets was al geruime tijd klaar, maar steeds was er geen geeld om de vervaardiging van het raam te kunnen betalen. De Stichting Delfesta schonk de mogelijk heid de middelen bijeen te krijgen. De Amerikaanse ambassadeur J Wil liam Middendorp, die Delft vorig jaar bezocht, maakte de financiering van 50.000 rond. Het Jesajaraam is ter nagedachtenis van Adolph Baron Bcn- tinck (1902-1970) uitgevoerd. Joep Nicolas heeft buiten die 25 ra men in De Oude Kerk nog twee ramen gemaakt voor de Nieuwe Kerk. nl. het Hugo de Grootraam en het raam voorstellende de Bredase Nas- sauers. De hervormde gemeente van Delft was bij de gereedkoming van die ramen zo onder de indruk van Nicolas' meesterschap dat opdrachten voor de Oude Kerk volgden. Jesaja's roeping Het Jesajaraam begint van onder naar boven met Jesaja's roeping en eindigt met zijn gebed gedurende de nacht tot aan de dageraad. Indrukwekkr .1 is Nicolas' voorstelling op het eerste tafereel, waarin ook de naam van de opdrachtgever en de schenker zijn gebrand. Jesaja ziet de tempel geo pend cn de Heer in volle glorie zetelend op zijn troon, terwijl een koor van cherubijnen Hem prijzend Brieven die niet zijn voorzien van naam en adres kunnen niet in behandeling worden genomeu. Geheimhouding Is verzekerd. Vra gen die niet onderling met elkaar in verband staan moeten In afzonderlijke brieven worden gesteld. Per brief dient een gulden aan post zegels le worden Ingesloten. Adres: redactie Trouw-Kwartet, postbus 948, Rotterdam. Vraag: Is het nog verantwoord om "is te eten? fk las dat in Denemarken de paling niet gegeten kan worden van wege het hoge kwikgehalte. Ook het Usselmeer bevat veel kwik, werd er geschreven. Hoe zit het nu met de vis uit zee. Wordt daar niet over gepraat? Is men bang dat er geen vis meer wordt gegeten? Antwoord: Er wordt zeer veel ge schreven over het zeewater en de vissen, die daar nog in leven. De publikaties van de Consumentenbond verleden jaar logen er ook niet om. Gelukkig hebben we in Nederland een heel strenge keuringsdienst, zodat men mag hopen dat deze tijdig zal Ingrijpen Met u zijn velen bezorgd over de gang van zaken. Enige jaren geleden is hierover het bekende boek 'Silent Spring' (Zwijgende lente) van Rachel Carsen verschenen. Wat toen nog bangmakerij leek is nu werkelijk heid geworden, een werkelijkheid die de gezichten van Johannes op Patmos wel heel sterk schijnt te evenaren. In elk geval hoeft u niet bang te zijn voedsel te nuttigen zolang er in Ne derland een strenge keuring van wa ren bestaat. Hulp van lezeres: Uw antwoord op een vraagt over sterilisatie van een poes -vas niet onverdeeld gunstig. Daarom wil ik u over mijn ervarin gen vertellen: zes jaar geleden heb ik een moederpoes - zwerfster en dochter van negen maanden oud laten sterili seren. De dieren ujn nog geen ogen blik hangerig geweest en ze zijn nog steeds speels en levendig als een kat van één jaar oud. Een jaar geleden heb ik weer een zwerfpoesje laten steriliseren. Het dier is nog geen dag ziek geweest en blijft speels. Waf vlooien betreft, kan men bij de die renarts werkelijk afdoende middelen krijgen. Ik raad het af een spuitbus te gebruiken, want de katten zijn er als de dood voor. Waarschuwing van lezer: Ik miste in uw recept voor Engelse drop de opga ve van verf Daar verfstoffen kanker verwekkend 7. jn, heb ik bezwaar te gen gekleurde drop. Zou het niet tijd worden, deze drop ongeverfd te verko pen? Antwoord: We hebben het lv- .recept voor Engelse dron en dat zonder verf. W" ho'i j mee gedeeld, dat verschillen Je •••«ken hun eigen procédé geheim houden. De keuringsdienst van waren zal heus wel een oogje op de verfstoffen hou den. vooral omdat internationaal reeds gewaarschuwd wordt tegen verf stoffen in voedsel. Hulp van lezer: Met verbazing las ik de vraag over 'De Hommel', maar men moet wel oud zijn om het te weten. Van mijn tiende tot mijn 16e jaar was ik in Vreewijk op zondags school en daarmee gingen we altijd een dag uit naar de kersenboomgaard 'De Hommel'. Ik vermoed dat het zwembad, dat ook 'De Hommel' heet, op de plaats is waar vroeger de boomgaard was. We gingen er met een passagiersbootje heen. Antwoord: Jammer genoeg weten we niet waar die boomgaard lag. Achter De Hommel bij Oudenrijn lag een kersenboomgaard maar die lag nie<t aan de route van het genoemde boot je. Nu kan het echter zijn dat de boot een speciale reis maakte via het Mer- wedekanaal en de Oude Rijn naar de Hommel bij Oudenrijn. Oudere lezers kunnen hier misschien helpen. Vraag: Twee zusters bewonen samen een huurhuis. Hoe wordt het inkomen berekend in verband met toekenning van huursubsidie? Antwoord: Op het aanvraagformukier wordt dit duidelijk aangegeven. Zijn de zusters samen huurder dan wordt het huurbedrag gehalveerd. Dan kan worden bepaald of een of beiden huursubsidie krijgt (krijgen). Is de één hoofdbewoonster en de ander on derhuurster dan wordt nagegaan welk aandeel elk in de huur heeft. Koersen in Montreal Asbestos Corp 'anada lund Consol Rathurst Oom Tar Chem Husky Nat lias Mass Ferguson 26/4 26% 65.05 7.891, 7.88L 16'» 13". 7.91L DOW JONES INDEX Indusl. Sporen Ulil. Obi. Mods 27 april 945.97 258.85 109.28 73.74 396.9 28 april 95417 258.78 109.76 73.70 398.0 1 mei 942.28 256.86 109.69 73.59 398.9 Annd. Obl. toi. H. L. 27 april 15.740 19.970 1.756 669 737 28 april 14 160 18.140 1736 826 587 1 mei 12.880 18.850 1.743 396 1.066 HENGELO Akzo Zout Chemie en het Roemeense Bureau voor Indus triële Import 'Romchim' zijn overeen gekomen dat AZC en Akzo Engineer ing in Roemenië voor Roemeense rekening een zoutfabriek zullen bou wen. De installatie zal deel gaan uit maken van een reeds bestaand groot chemisch complex. De Roemenen zul len zelf een deel van de bouw voor hun rekening nemen. Met het Akzo- aandeel in het project is bijna 9 min gemoeid. AZC en Akzo Engineeringleveren het ontwerp en een groot deel van de apparatuur en zorgen voor toezicht tijdens de bouw en de ingebruikne ming. Bovendien zal AKC in Hengelo enkele Roemenen opleiden voor de bediening van de nieuwe zoutfabriek. De fabriek zal een jaarcapaciteit heb ben van ongeveer 400.000 ton zout. Nog deze zomer zal met met de bouw beginnen en het is de bedoeling dat de fabriek eind 1973 in bedrijf wordt genomen. STEIN Macintosh Confectie zal een statutenwijziging voorstellen die naast de aanpassing aan de nieuwe vennoot schapswetgeving in hoofdzaak de eli minering ten doel heeft van de priori- teitsaandeeln. Na de eliminering zal worden voorgesteld, dat prioriteitsaan delen op basis van de nominale waar de om te wisselen in gewone aande len. Men wil op deze manier een vereenvoudiging van de onderne mingsstructuur bereiken. Verder zal een meervoudig bestuur worden inge voerd. Ook de tantièmeregeling voor commissarissen en directie wordt ge wijzigd in eer. bezoldigingsregeling. PARAMARIBO De directie van de suikerplantage Mariënburg in Surina me heeft categorisch ontkend dat het plantage binnenkort zal worden geslo ten. Directeur Van Klaveren verklaar de, dat er geen sprake van is dat het bedrijf op 18 mei sluit, zoals berich ten uit Paramaribo luidden. De be sprekingen tussen de Rubber Cultuur maatschappij Amsterdam en de Suri naamse regering over een overname door de regering van 'Mariënburg' duren nog steeds voort, 'al verlopen ze enigszins moeilijk', aldus de direc tie. De Surinaamse minister van fi nanciën, Radakishun, is voor bespre kingen met betrokken instanties naar Nederland vertrokken. VEEMARKT AMSTERDAM, 1 mei - AAN VOER. 113 runderen en geen varkens. Prij zen in guldens per kg geslacht gewicht runderen 5.40-6.90. HANDEL: runderen duur. Haver met Juli 28/4 163% 147% 148% 122% 126% 128 >4 68% 68% 69% Sojabonen mei 345% juli 350% aug 349% - Gedaan; b Bieden; L Laten; mei 109% 109% Juli 109% 109%n okl. 111% 111% Lijnzaad mei 277b 276b juli 276%L 276%b 42 90 42 60 82.37-35 Loco°G 28% 27% 24 89 25.76 107 50-109.50 108 70-1)0.50 Suiker contr. II loco 7 25 mei 7.52-60g juli 7.67-69g Koper mol 50 45 Juli 50.95 7.50 7 56-60g Auslr. Wol mei juni 177-182L 177-181 Va L 14 50 14.50 ANTWERPEN 122n 121n 115b - ROUBA1X 13.85b 13.80b 13.85b LONDEN 122 '4-123 152%-152% 124%-124% 155%-155% KAATSHEUVEL In de nacht van zondag op maandag is de 18-jarige M. II M- de Graaf uit Kaatiheuvel op de provinciale weg Kaatsheuvel-Loon oj: Zand zo ongelukkig gevallen dat hij ter plaatse overleed. De man reed met zijn bromfiets op een fietspad. Ver moed wordt dat hij is gevallen, door dat enkele betonplaten van het fiet- pad ongelijk lagen. ..inks: het onderste deel van het Josaja-raani, voorstellend de roeping van de profeet; rechts: zelfportret van glazenier Joep Nicolas. toezingt. Bij deze overweldigende aan blik voelt Jesaja zich onwaardig en onrein in zijn menselijke gedaante. Men ziet dat een engel die een tang met gloeiende kool in zijn handen houdt op hem toe vliegt. De engel schroeit Jesaja's lippen met deze vuurkool, waarna de profeet zich ge heiligd vindt een waardig boodschap per te zijn van de Heer De andere delen van het raam stellen het visioen van een maagd met haar kind voor, de genezing van koning Hiskia, het visioen van de knecht des I-Ieren, het rijs uit de Stam van Jesse en de vredeskoning en tenslotte de aangrijpende passage van boek 26 be treffende Jesaja's gebed tussen nacht en dageraad. Dit tafereel is reeds in de vroeg christelijke kunst afgebeeld als de profeet die met opgeheven handen bidt. terwijl links een vrouwenfi guur in donker gewaad met sterren bekleed heengaat en links een jonge ling 'genius' die met een toorts de zon aansteekt. Dit is een oud 011 vroeger veel gebruikte uitdrukking Omzet met 38 pet toegenomen van de zeer grote macht van Jesaja's gebed. Nicolas koos dit tafereel als uiteindelijk symbool van de profeet die als machtigste bekend staat in het oude testament. Plannen De onthulling van het raam op don derdag 25 mei in de prachtige kerk zal worden bijgewoond door prinses Beatrix en de commissarissen der ko ningin in Zuid-Holland en Limburg. Of het Joep Nicolas laatste raam voor de Oude Kerk zal zijn staat niet vast. De heer J. W. van der Hoek van de Stichting Delfesta probeert in samen werking met de hervormde gemeente te Delft geld aan te trekken voor twee gebrandschilderde ramen aan weerskanten van het bevrijdingsraam, dat er aan herinnert hoe koningin Wilhelmina in maart 1945 weer de Nederlandse bodem betrad. Joep Nico las' hartewens is het in deze ramen enkele passages uit het boek der Openbaringen o.m. de bruiloft van het Lam uit te beelden. ROTTERDAM De grond van de gang van zaken tot nu toe dit jaar verwacht de raad van bestuur van de Hunter Douglas groep in 1972 een hogere winst en ozet te kunnen behalen dan ln 1971. Dit heeft de president van de raad van bestuur van het concern. De heer Ralph Son- nenberg meegedeeld in een. toelich ting op het voor het eerst in de Nederlandse taal verschenen jaarver slag. Het produktiepakket van hunter Douglas stoelt op twee hoofdgroepen t.w. produkten in de vrijetijdssector en precisiemachines, resp. vertegen woordigend 70 en 30 pet van de omzet in 1971. Een verdere produktoriënta- tie vindt plaats op het gebied van lantaarnpalen en masten voor jachten. Verwacht wordt dat in de loop van 1971 nog enkele acquisities zullen plaatsvinden. 'Wij zijn geen conglome raat en streven alleen naar overne mingen van bedrijven waarvan de produkten in ons eigen bedrijf pas- ren', aldus de heer Sonnenberg. Hij vertelde verder dat de familie 81 pet van het aandelenkapitaal in bezit heeft. Wel is de familie bereid om het privé-aandelenbezit wat te laten 'verwateren' door uitgifte van nieuwe aandelen Men acht het aantrekkelijk nieuwe acquisities a contant te beta len. Op het ogenblik is 66 pet van de omzet Europees, 19 pet wordt behaald in Australië, Nieuw-Zeeland en Azië, 12 pet in Noord-Amerika en 3 pet in Zuid-Amerika en overige landen. 25 pet van de 8000 werknemers zijn in Nederland tewerkgesteld. De netto-omzet van de groep steeg in 1971 met 38 pet van ƒ469,2 min tot 624.2 min. De winst vóór belasting en aandeel van derden in dochter maatschappijen steeg van ƒ43 min tot 50,3 min en de nettowinst van 22.9 min tot 25,2 min. De nettowinst per aandeel steeg met ruim 14 pet van ƒ3,85 tot 4,23. Deze guldens-bedra gen zijn uit US-dollars omgerekend tegen de gemiddr,de koersen die in 1970 en 1971 golden. Voorgesteld wordt een dividend van 1 per ge woon en achtergesteld aandeel vast te stellen, waarbij de aandeelhouders de keuze zullen hebben in plaats van contanten voor iedere 50 aandelen een nieuw aandeel van 1 nominale waar de te ontvangen. ,KW YORK 28/4 i/S AC F Industries 44 44 Airco 22% 21% Allied Chemical 33'- 32' 54 53 'i American Brands 46% 45% American Can. 32% 31% Am Cyanamid Am Electr Power 36% 38 'i 27% 27% Am Metal Climax 29% 29% Am Motors 8% 8% Am Smell 6i Ref 22% !2»icx Am Tel 6r Tel 42% 42% Anaconda 19% 20 Armco Steel 23 22% Atlant Richfield 94% 63 Bendis 44% 44', Bcthl Steel 31% 31% Boeing 22%e 21 Burroughs 170 187% Can Pacific Ry 15% 15 Cel Co of Am 62 M 61% Chase Manhattan 58% 58% Chesap Ohio Ry 57% 57 »i Chrysler 34% 33% Cities Service 38% 38% Colgate-Palmolive 62% «2 Colt Industries 21% 21% Commonw Edison 35 33:i Cons Edison 25% Cont Can 32% 31% Cont Oil 27% 26% Curtlss Wright A 28 28'1 Curtlss Wright A 35 35% Dart Ind 53% 53% Dow Chemical 92% 91'; Dupont de Nem 168% 165% Eastman Kodak 119% 118». First Nat City 58 57% Gi'ii Eledrlc Gril Fund» Gen Mniur* Gi-n l'ubl Utll Gen Tel El Getty Oil Gllelie G lm bel Bro» Goodyear TH Gulf Oil Illinois Centr Inl Busin Mach Intern Harvester Int Nick of Can Int Paper Int Tel Tel Johns Manvllle Martin Marietta May Dep Stores Mc Donnell Mobil Oil Corp Nat Biscuit Nat Cash Reg Nat Distillers Nat Gypsum Nat Steel North Am Rockw 23% 23». 4S% 45% 41% 41'. 52% 51% 19% 18% 41% 41% 32 31% Admiral Corp Ales Allegheny Pow 3 Akzona Am Standard Amsted Ind Ark Louis Gas Bait Ohio 4%% Bayuk Cigars Burlington Ind Calif Packing Can Breweries Cerro Chadbourn Gotb Chase Select Fd Columbia Cas Comlnco Cont Telephone Corn Products Crossbow Fund 23% 10.10 22 Ji% 29% 29% 14% 14 40% 40', 24% 24% 55% 51 12 %b 12%b 37% 37ex 30 29% 7% 7% 15%', 15% 3% 3% 11.75 29% 29% 28% 29 21 20% 34% 34% 8.18L 19 10» 23% 23% Fluor Corp Gen Cigar Int Bnk for Rec 99%b99',b Int Flav Frag 63 63', Int Tech Fund 13.40 13.47 Int Paper (8 4) 58b 58b Insilco Corp lnlerspar Inv Select Fund 17% 17 51.20 3 34 3.65 Kansas City Ind Kansas Power KLM Kroger 42 41% 26% 26 36% 36% 30 29% Leasco 20% 20% Lone Star Cement 24% 29% Lehman 17% 17 Madison Fund Pac Gas El Perms NY Tr Pepsico Phelps Dodge Philip Morris Phillips Pelr Procter Gambl lladlo Co of Am Republic Sleel Reynolds Ind Royal Dutch Petr Sears Roebuck Shell Oil Southern Co Southern Ry Sperry Rand Stand Oil Calif Stand Oil Indiana Stand Oil NJ Sludebaker Sunray DX Oil Texaco Texas Inst Transamerlca Union Carbide Union Pac RR United Aircraft United Fruli US Steel West Union Tel Wesllnghouse El Woolworth Braz Traction Nat Can NY Centr A North West B N Am Philips Co Occidental Petr Santa Fé Ind Southern I'ac Standard Brandt Sterling Drug Candy UCIF Unilever Union Elect United Corpa United Gas 28 4% 4% 82% 82% 41% 41', 91 Vj 90 28!7%ex 91% 91% 75% 34% 64 63% 69% 69% 44% 44% 44% 44% 30% 30% "'0% 149% 22% 21% 48%|8%cx 17% 18 37% 37% 14% 13% 31% ll%cx 65% 64 S 52% 51% 39% 39% 10 10% 78% 78% 38% 36', 35% 34% 48% 47 47% 47% 14% 14% Western Bancorp 4.07 4 71 44'ib 44 17% 17% 9% 9 -44 M 34

Nieuwe Leidsche Courant | 1972 | | pagina 15