Eindelijk: onvermoeibaar vedergewichtpak. Bij P&C. Peek&Cloppenburg FAMILIEBERICHTEN TROUW/KWARTET VRUDAG 21 APRIL 1972 K lil In plaats van taarten Op 30 april a.c. hopen wij met onze kinderen de dag te her denken dat wij 25 jaar geleden in het huwelijk werden ver bonden. W. F. Poot P Poot-Varekamp Pleun en Magda Anneke Adrie W'im De Lier, april 1972. Oostbuurtseweg 15. Gelegenheid tot feliciteren 2 mei a.s. van half vijf tot half zeven in „De Ranck". Op 25 april hopen wij met onze kinderen ons 25-jarig huwelijksfeest te vieren. Gelegenheid tot feliciteren 9 mei Bethaniënkerk, Laan van Presikhaaf 170, Arnhem, van 19.30-21.30 uur. K. J. Kapteyn H. M. Kapteyn-van Reenen Arnhem, april 1972, Salvatorpleln 10. 1922 1972 Met gevoelens van grote dankbaarheid delen wij U mede dat onze Ouders en Grootouders J. Hoogendoorn en M. Hoogendoorn-Vreeken op 3 mei a.s. hun 50-jarig huwelijk mogen vieren. Voor hen die onze Ouders willen gelukwensen is er gele genheid op woensdag 3 mei van 16 uur tot 17.30 uur in Hotel Lelieveld, Dorpstraat 60 te Nieuwveen Na een langdurig, moedig gedragen lijden, ver trouwend op haar Heer, is van ons heengegaan onze zeer zorgzame Moeder en Oma Cornelia A. C. Labordus-van Vuuren Zij werd 63 jaar. Bodegraven, J. A. H. Labordus G. A. Labordus-Macdaniel Gerda, Henk Leiden, A. C. Labordus M. Labordus-van der Burgh Jaqueline- Christine, Pauline Oegstgeest, A. A. Labordus I. Labordus-Haarsma Constantijn, Corientje, Ebe Leiden, 20 april 1972 Buys Ballotstraat 59 Moeder is opgebaard in de rouwkamer 'Eenvoud*, van Ingen Schenau Hogewoerd 84. Bezoek aan de rouwkamer: vrijdagavond van 7.00 tot 8.00 uur. De rouwdienst zal gehouden worden zaterdag 22 april a.s. in de aula van de Algemene Begraaf plaats 'Rhijnhof', aanvang 12.45 uur, waarna de bijzetting in het familiegraf aldaar zal plaatsvin den. Na de begrafenis gelegenheid tot condole ren in de ontvangkamer van de begraafplaats. Heden ontsliep in volle vrede onze lieve Zuster en Tante Cornelia A. C. Labordus-van Vuuren op de leeftijd van 63 jaar. 's-Gravenhage: E. van Dijk-van Vuuren Nieuw-Zeeland: M. C. van Vuuren J. van Vuuren-van de Vos U.S.A.: A. C. Rhijnsburger-van Vuuren D. Rhijnsburger Nichten en neven. 20 april 1972. Het behaagde de Here uit ons midden weg te ne men onze lieve Schoonzuster en Tante Cornelia A. C. Labordus-van Vuuren op de leeftijd van 63 jaar. L. Romeijn P. Hartevelt W. Tniyers M. Truyers-Labordus J. Labordus L. Labordus-Paalman E. Labordus-van Rossum Nichten en neven. Leiden, 20 april 1972. Geheel onverwacht heeft de Here van leven en dood tot Zich genomen onze lieve Vader, Groot- en Overgrootvader Ariën Kooij weduwnaar van M. de Ridder in de ouderdom van 78 jaar. „De Heer is mijn herder, mij ontbreekt niets). Muiderberg: J. Roos-Kooij M. Roos Amsterdam: G. Zij p-Kooij G. J. Zijp J. C. Kooij J. Kooij-de Haas Utrecht: A. Kooij jr. M. Kooij-Marree kleinkinderen en achterkleinkind. Utrecht, 19 april 1972 Rijnlaan 129. Geen bloemen, liever geen bezoek. Vader is opgebaard in de rouwaula Catherijne- singel 100. Bezoek aldaar zaterdag 22 april van 18.00 tot 19.00 uur. De begrafenis zal plaatshebben maandag 24 april a.s. om 13.00 uur, op de algemene begraafplaats (Tolsteeg) aan de Opaalweg, ingang tegenover Robijnenlaan. Vertrek van het woonhuis is ge steld om plm. 12.45 uur. Het bestuur van de Christelijke Bedrijfsbond voor de Metaalnijverheid en Elektrotechnische Industrie (CJV1.B.) deelt mede dat God plotse ling tot Zich geroepen heeft de heer A. Kooij Ridder in de Orde van Oranje Nassau in de leeftijd van 78 jaar. Met dankbaarheid gedenken wij de toegewijde arbeid gedurende een lange reeks van jaren voor onze organisatie verricht, zowel te Amsterdam als in de functie van penningmeester van onze bond. UtTecht, 19 april 1972. Nijenoord 2. Voor het bestuur: C. van Dijk, voorzitter De begrafenis zal plaatshebben op maandag 24 april om 13.00 uur op de begraafplaats Tolsteeg aan de Opaalweg (ingang t.o. de Robijnlaan). Heden ontsliep in haar Heer en Heiland, vredig, delend in de geloofsverwachting van de Opstan dingsgemeente van Christus, onze trouwe en be ginselvaste Zuster, Schoonzuster, Tante, Behuwd- en Oudtante Jenny Wobbigje Haitjema op de leeftijd van ruim 85 jaar. Apeldoorn: Dr. Th. L. Haitjema J. M. Haitjema-Marcussen. Margrethe Haitjema Maassluis: Ds. Tj. M. Haitjema A. M. Haitjema-Braggaar en kinderen. Scheveningen, 19 april 1972 „De Thuishaven", Duinstraat 17. Correspondentie-adres: Zwarte Kijkerweg 52, Apeldoorn. De rouwdienst zal gehouden worden D.V. maan dag 24 april om 2 uur in het Hervormd Rusthuis „De Thuishaven", waarna de begrafenis om 3 uur zal plaatshebben op de Algemene Begraafplaats aan de Kerkhoflaan te 's-Gravenhage. Op 17 april heeft God tot Zich genomen onze ge liefde Zuster en Schoonzuster Johanna Maria Groot-Koning Zij bereikte de leeftijd van 96 jaar. Enkhuizen: E. A. Groot-Koning Zoeterwoude: C. Koning-Boot Leiderdorp: E. G. J. Koning-Stenger In diepe verslagenheid delen wij u mede dat plot seling overleden is onze onlangs afgetreden voor zitter Dhr. Henk Plomp in de leeftijd van 27 jaar. Wij verliezen in hem een vriend die met grote betrokkenheid zich inzette voor de realisering van Christelijk Jeugdwerk. Dagelijks bestuur en Stichtingsraad van de Stichting Gereformeerd Jeugdverband, Rijswijk. Rijswijk Z.H., 18 april 1972. Na een kortstondige ziekte is plotseling heen gegaan in de rust zijns Heeren, mijn geliefde Man, onze lieve Vader en Opa Simon Kok op de leeftijd van 68 jaar N. J. Kok-Maaijen C. Kok E. Kok-Star W. Kok J. Kok-Kwakernaak T. Belder-Kok H. Beider en kleinkinderen Capelle a d IJssel. 20 april 1972 Violierstraat 50 Geen bloemen De begrafenis zal plaatsvinden maandag 24 april a.s. op de Herv. Begraafplaats "Oud Kralingen", Kralingseweg 334. Vertrek vanaf het woonhuis om 13.00 uur, aankomst in de aula op de begraaf plaats om plm. 13.15 uur. ALGEMENE KENNISGEVING Tot onze diepe droefheid behaaigde liet de Here na een kortstondige ziekte uit ons midden \yeg te nemen, onze lieve zorgzame Vader, Behuwd-, Groot- en Overgrootvader Cornells Maarten Guijt weduwnaar van Jacomina van Boven in de gezegende ouderdom van ruim 95 jaar. J. C. Guijt P. Guijt-Guijt M. den Haas-Guijt C. den Haas H. J. van Beelen-Guijt D. van Beelen P. Guijt L. Guijt-van der Plas A. Haasnoot-Guijt G. Haasnoot Klein- en achterkleinkinderen Katwijk aan Zee, 19 april 1972 Ten Brittenstraat 70. Rouwbezoek des nam. van 35 en van 79 uur. De rouwdienst zal gehouden worden maandag 24 april 1972 omstreeks 1.15 uur in het jeugd huis, Voorstraat 72 te Katwijk aan Zee, waarna de begrafenis zal plaatsvinden omstreeks 2.00 uur op de begraafplaats "Duinrust" aan de Park laan te Katwijk aan Zee. Heden nam de Here, na een kortstondige ziekte, tot Zich onze lieve Zuster, Schoonzuster en Tan te Johanna Margaretha Kuyvenhoven- Kuyvenhoven sedert 1955 weduwe van Jan Kuyvenhoven Kzn., in de ouderdom van 80 jaar. „Want alzo lief heeft God de wereld gehad, dat Hij Zijn eniggeboren Zoon gegeven heeft, opdat een ieder die in Hem gelooft, niet verloren ga, maar het eeuwig leven hebbe." Pijnacker: V. J. Kuyvenhoven J. J. Kuyvenhoven-Fuykschot Naaldwijk: F. M. van Staalduine-Kuyvenhoven Ms. van Staalduine Jac. Kuyvenhoven J. W. Kuyvenhoven-Bos P. W. Kuyvenhoven A. D. Kuyvenhoven-Hylarides en kinderen en verdere neven en nichten Naaldwijk, 20 april 1972 Anjerlaan 27 Corr.-adres: Hooge Geest 19 a, Naaldwijk Gelegenheid tot condoleren zaterdag 22 april a.s. van 19.00 uur tot 20.30 uur en na ~de ter aardebestelling beide keren in de „Ontmoetings- kerk". De rouwdienst zal gehouden worden D.V. op maandag 24 april a.s. om 13.30uur in de „Ont- moetingskerk" Anjerlaan 47 te Naaldwijk, waar na de teraardebestelling zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Naaldwijk om circa 14.15 uur. DANKBETUIGING Het ls ons een behoefte langs deze weg onze hartelijke dank te betuigen voor de vele blijken van belangstelling en medele ven. welke wij mochten onder vinden na het overlijden van onze onvergetelijke Moeder en Oma Francina van der Weiden- Van Geest 's-Gravenzande, april 1972 Van Gochstraat 2. Nu meisje- straks vrouw Seksuele voorlichting voor meisjes van veer tien tot achttien |aai Vertaald door A. Verkuyi, arts f4.90 Heden ls van ons heenge gaan in de hope des eeuwi gen levens onze lieve Moe der en Grootmoeder Nantje Kruizinga- Nanninga op de leeftijd van 79 jaar, sedert 3 Januari weduwe van Karei Krulzlnga. Winschoten. 19 april 1972 Burg. Mr. H. J. Engelkes- laan 63 Uit aller naam. K. NANNINGA (ex. test.) Roerstraat 36. Delfzijl Moeder ls opgebaard in een der rouwkamers van de Uit vaartvereniging „Algemeen Belang", Burg. Venema- straat 32. De begrafenis is bepaald op maandag 24 april a.s. op de begraafplaats aan de Aca cialaan Zij die moeder de laatste eer willen bewijzen worden om 13 15 uur in de aula Burg. Venemastraat 32 ver wacht. Vertrek 14.00 uur Enige algemene kennlsgevlni TC Heden werd tot onze diep» droefheid geheel onverwach) uit ons midden weggenomen, onze lieve, zorgzame Moe der, Behuwd- en Groot 1 moeder, Zuster en Tante, Mevrouw Jacoba Elisabeth van der Male J J. Morée G. Morée-Kralt P. Morée M. Morée-van Geldereé]] en kleinkinderen Stl De overledene ligt opgebaan in de rouwkamer van d N.V. Begrafenisveren!giniom Com. van Beverenstiraat 35 Gelegenheid tot bezoek a L' daar zaterdagmiddag val 1 3—4 uur. tic De begrafenis zal plaatsheb VERVOLG FAMILIEBERICHTEN OP PAGINA Voorbij is de tijd dat een zwaar bezette dag een zwaar gewicht kostuum eiste. Want het immer korrekte zakenpak kreeg een veertje-lichte versie: Vedergewicht Geïntroduceerd door P&C. En herkenbaar aan het etiket linksonder. Het vedergewichtpak is onvermoeibaar. Van de vroege ochtendbespreking tot hef late diner blijft het onberispelijk. In elke situatie. Want zijn stof houdt niet van kreukels. Daarnaast heeft het een scherp gevoel voor mode. Zie z'n moderne snit, brede revers en rugsplit. En gevoel voor details: luchtige netvoeringin het rugpand, veel zakjes met rits en knievoering in de pantalon. Vedergewicht mt 48t/m58. Kleuren: grijs, marine, bruin en beige. 269.-. I

Nieuwe Leidsche Courant | 1972 | | pagina 18