oordvietnamese roepen rukken op E-1M Vertrek van Jenkins is winst voor Nieuw Links Jlster getroffen oor nieuw geweld Tegenstelling in Bonn verscherpt spam Benden in New York moorden elkaar uit TUEWK unn 98 uoor 11 Ulrike Meinhof zou niet meer leven voor de slanke lijn nkrijk en Engeland wen meer Concorde's Massa-bombardementen op heel Indo- China tot ongekende hoogte opgevoerd De bevolking van Vietnam, Laos en Cambodja heeft uw steun meer dan ooit nodig Het Medisch Comité Nederland-Vietnam helpt waar de bommen vallen Postgiro 1090400 t.n.v. MCNV Amsterdam Pokkenepidemie eiste al 7000 levens in Bangladesj 3/4 LITER IMJW/rWARTET VRIJDAG 14 APRIL 1972 BUITENLAND T7/K15 vare straatgevechten in strategisch belangrijke stad [GON (Reuter, UPI, AP, AFP) Noordvietnamese troepen en eenheden van de Viet Cong, teund door tanks, zijn gisteren de strategisch b elangrijke stad An Löc, honderd kilometer ten orden van Saigon, binnengetrokken. In de stad woeden nu hevige gevechten. Aan beide kanten rden zware verliezen geleden. Saigon maakt het Amerikaanse en ivietnamese opperbevel zich ern- beoorgd over de ontwikkelingen An Loc. Als de stad valt en het er gisteravond naar uit dat dit sdig zou gebeuren, betekent dat grote militaire en psychologische winning voor de Noordvietname- en de Viet Cong. De positie van ïoofdstad Saigon komt dan zelfs in ar. 'Het ziet er zeer somber uit', tte een hoge officier dn Saigon Noordvietnamese tankeenheden jnen ten koste van alles de stad te en veroveren. Hun tanks, die bij aanbreken van de dag de buiten van de stad binnenreden om weg vrij te maken voor grondtroe- werden vanaf de grond, uit de en vanaf zee bestookt. Ame- anse en Zuidvietnamese jachtbom- iwerpers beschoten in dulkvluch- de tanks en vanaf Amerikaanse en Ivietnamese schepen werden zo'n schoten per minuut gelost, rdoor werden zeker veertien tanks gevecht gesteld. Niettemin gden de Noordvietivamezen erin groot deel van de stad in handen te krijgen. De bevolking is op enkele honderden mensen na gevlucht. ZWARE VERLIEZEN Volgens Zuidvietnamese militairen lij den de aanvallers enorm zware verlie zen. Ook aan Zuidvietnamese zijde waren de verliezen groot. Een Zuid vietnamese kolonel werd dodelijk ge troffen toen hij uit een helikopter stapte. De Zuidvietnamese versterkin gen, die onderweg waren naar An Loc konden niet door de omsingeling van de Noordvietnamezen en de Viet Cong heenbreken. Zij liepen in hin derlagen en werden van alle kanten bestookt. Ook in het noorden van Zuid-Vietnam verliezen de regeringstroepen terrein. De basis Bastogne, een voorpost van de oude keizerlijke hoofdstad Hoeé, is door de Noordvietnamezen veroverd, Hoeé wordt nu ernstig bedreigd. De stad is tijdens het TET-offensief in 1968 al eens door de Noordvietname zen veroverd. Zij werden later weer verdreven. Maar nu de Amerikanen hun grondtroepen uit de strijd hou den, zou de val van Hoeé wel eens kunnen betekenen dat de stad defini tief voor Saigon verloren is. ■aig zinspeelt op protestantse opstand FAST (UPI, Reuter, AP) De bevolking van Noord-Ierland is eren weer geconfronteerd met een nieuwe uitbarsting van geweld, i oude vrouw kwam om het leven en zeker acht mensen raakten 'ond bij bomaanslagen en schietpartijen. Tal van winkels en au- liepen grote schade op. De aanslagen, kennelijk voorbereid door IRA, het geheime Ierse Republikeinse leger, kwamen verspreid r het hele land voor. De Amerikaanse en Zuidvietnamese verliescijfers zijn de afgelopen week sterk gestegen. Twaalf Amerikanen zouden zijn gesneuveld, negentien worden vermist. Aan Zuidvietnamese zijde zouden 641 doden rijn gevallen. VREDESBESPREKINGEN De leider van de Amerikaanse delega tie op de Parijse vredesbesprekingen, William Porter, heeft gisteren in de Franse hoofdstad verklaard, dat Hanoi met een offensief geantwoord heeft op het geheime verzoek van presi dent Nixon de besprekingen ln Parijs serieus voort te zetten. Nixon had op 1 april 'via partikuliere kanalen' Ha noi voorgesteld 13 april (gisteren) de besprekingen in Parijs weer te hervat ten, die door Nixon op 23 maart waren opgeschort. Het enige antwoord van Hanoi was geweest een groot militair offensief te ontketenen. Por ter wilde niet zeggen wat het voorstel van Nixon precies was geweest en hij weigerde ook te verklaren waarom Amerika en Zuid-Vietnam deze week dan twee keer geweigerd hadden in te gaan op een Noordvietnamees voorstel de besprekingen onmiddellijk te her vatten. Het is ook niet duidelijk waarom Nixon via partikuliere kana len moest werken en niet rijn bood schap via de delegaties in Parijs kon overbrengen. Porter wilde alleen zeg gen dat onderhandelen wat anders is dan alleen maar vergaderen en Hanoi had er geen blijk van gegeven serieus te willen onderhandelen. BEZORGDHEID In Washington hebben 17 senatoren en 34 leden van het huis van af gevaardigden hun bezorgdheid uitge sproken over 'wat een belangrijke re- escalatie van de Amerikaanse rol in de oorlog in Indo-China schijnt te zijn'. Zij hebben president Nixon om opening van zaken gevraagd. 'Als de berichten juist rijn is ons land op het ogenblik bezig in Zuidoost-Azië een van de gróótste luchtvloten uit de militaire geschiedenis bijeen te bren gen', aldus de parlementariërs. NEW YORK (AP) Na tien jaar van rust zijn de Newyorkse misda- digersbenden weer bezig opruiming in eikaars gelederen te houden. In de afgelopen weken werden zeven gangsters afgemaakt op de 'klassieke manier'. Eén van de beruchtste was Joseph Gallo (de 43- jarige Crazy Joe)die vrijdag werd gedood. Willy Brandt Rainer Barzel Na gesprek tussen Brandt en Barzel In juni kreeg Joe Colombo, op 48- jarige leeftijd één van de jongste opperhoofden van de Costa-Nostra-or ganisatie, een kogel in het hoofd, waarbij ernstig hersenletsel optrad. Van Gallo is bekend, dat hij tien jaar geleden de strijd om de macht in de misdadigerswereld verloren had met de bende, die later door Colombo werd overgenomen. Nu deze is uitge schakeld zou Carlo Gambino (een 69- jarige Siciliaan) de opperbaas van de onderwereld zijn. De Cosa Nostra is een 'familie' van duizend leden, die zich uitleven op tal van gebieden van misdaad. In 1963 was de Amerikaanse Senaat er achter gekomen, dat Gambino en wijlen Vito Genovese samen de moord op Mafia- hoofd Albert Anastasia hadden voorbe reid. Deze man werd in 1957 door het hoofd geschoten, toen hij bij de kap per zat. Wijlen Joe ValaChi, die later overliep en de politie van inlichtingen voorzag, had gezegd dat het 'contract' voor het verwijderen van Anastasia door Gambino was 'gegund' aan de drie gebroeders Gallo: Joe, Albert en Larry. Opdracht BONN (DPA, UPI, Reuter) Een gesprek dat de Westduitse bondskanselier Willy Brandt met leiders van de oppositionele chris ten-democraten in Bonn heeft ge had over de verdragen met Rus land en Polen, heeft volgens CDU- fractievoorzitter Rainer Barzel niet tot toenadering, maar tot ver scherping van de tegenstellingen geleid. Na het gesprek deelde Barzel (die tevens voorzitter van d e CDU en kanseliers-kandiaat van de CDU en de Beierse CSU is) mee dat rijn eis, vertrouwelijk volledige inzage te krij gen van de protocollen over de onder handelingen met Rusland en Polen van de hand werd gewezen. Barzel verklaarde: 'We kunnen geen verantwoordelijkheid dragen voor iets, waarvan de inhoud ons niet volledig bekend is. We zijn niet van bejaarde vrouw verloor het leven een bom ontplofte in een winkel Jallymoney, een overwegend pro mts dorp op 64 kilometer ten dwesten van Belfast. In Belfast grote schade aangericht toen bom explodeerde in een gepar- ID EN (Reuter, UPI. AP) Enge- en Frankrijk hebben gisteren oten nog zes supersonische Con- le's te bouwen. Het totaal aantal bouwen Concorde's komt daarmee 6. De deskundigen verwachten dat 1974 de Concorde het certificaat luchtwaardigheid zal krijgen, bouwers hopen dat Air France en \C in mei hun eerste orders voor toestel zullen plaatsen. Van de ien maatschappijen die op het nblik 74 opties op Concorde's ge ien hebben, staan Air France, BO- en PANAM op de eerste drie itsen. keerde auto bij een busstation. Enke le uren later ontplofte een bom in een garage in het centrum van de stad. Het pand werd geheel vernield, maar er vielen geen slachtoffers. Voor het City-hotel in Londonderry plaat ste een lid van de IRA een bom in een geparkeerde aut. Hij waarschuwde 'n geparkeerde auto. Hij waarschuwde en rende weg. Het hotel kon net op tijd worden ontruimd. Elders in het land vielen gewonden bij een tiental andere aaftslagen. De politie vermoedt dat deze nieuwe golf aanslagen het gevolg is van de aankomst van ee n nieuwe scheepsla ding geligniet, vermoedelijk uit de Ierse republiek. De IRA t rekt zich kennelijk niets aan van de herhaalde oproep van rooms-katholieke groepen en bisschoppen een eind te maken aan de bomaanslagen en beschietingen om een burgeroorlog te vermijden. De protestantse Vanguardbeweging van oud-minister William Craig heeft la ten doorschemeren het geweld van de IRA met gelijke munt te zullen terug betalen als er niet snel een eind aan komt. (ADVERTENTIE) Onze zendingen goon "oproep in Trouw") naar de gezondheidsdiensten van Noord-Vietnom bevrijdingsbewegingen von Indo-China. plan, blanco cheques te onderteke nen'. Hij ze dat het twee uur durende gesprek de bezwaren van de oppositie niet heeft weggenomen, maar dat 'ons standpunt harder is geworden'. Brandt, die ''bijgestaan' werd door minister van buitenlandse zaken Wal ter Scheel (Liberaal), had Barzel en diens collega's uitgenodigd in een po ging, hen van gedachten te doen ver anderen met betrekking tot genoemde verdragen. De coalitie van Brandt en Scheel heeft een zeer kleine meerder heid in de Bondsdag en een nederlaag (op 4 mei wordt gestemd) zou de val van het kabinet kunnen betekenen. De kanselier heeft Barzel gewezen op het feit, dat de verdragen en het viermogendheden-akkoord over Ber lijn onlosmakelijk met elkaar verbon den rijn. Niet aanvaarding zou de betrekkingen tussen Oost en West in het algemeen nadelig beïnvloeden. De Sowjet-Unie heeft gezegd, de over eenkomst over Berlijn niet te zullen tekenen, als Bonn de verdragen met Rusland en Polen niet ratificeert Do westelijke mogendheden hebben ge zegd, weinig voor een Europese veilig heidsconferentie te voelen, als het Berlijnse probleem niet wordt gere geld. Barzel werd vergezeld door de vice- voorzitter van de CDU en vroegere minister van buitenlandse zaken Ger hard Schroeder, en de leider van de CSU-groep in Bonn, Richard Stueck- len. Deze verklaarde 'uiterst teleur gesteld' te zijn. De oppositie is van mening, dat West-Duitsland in de twee verdragen te veel weggeeft aan de Russen, zonder daarvoor iets terug te krijgen. Enkele uren vóór het gesprek ontvin gen Brandt en Scheel Walentin Falin. de Russische ambassadeur in Bonn en Heinz Kuehn, de voorzitter van de Bondsraad ('Eerste Kamer), die juist uit Moskou was teruggekeerd. Bijzon derheden over die ontmoeting werden niet bekend gemaakt Er gaan geruch ten dat Moskou nog een concessie heeft gedaan om de ratificatie in Bonn er alsnog door te slepen. Kanselier Brandt blijft vertrouwen, dat in de Bondsdag een meederheid voor de verdragen zal worden gevon den. De bende van Anastasia werd overge nomen door Gambino en toen Genove se in 1969 in de gevangenis stierf, zou Gambino hem rijn opgevolgd als 'hoge commissaris' van de georganiseerde misdaad. In 1963 zou de onderwereld aan Colombo opdracht hebben gege ven, Gambino uit de weg te ruimen. Hij ging eohter naar rijn 'slachtoffer* toe en vertelde hem wat de bedoeling was. Colombo werd beloond met het lei derschap van Cosa Nostra. In 1971 was het echter met hem gedaan. De man die hem doodde (een als neger verklede fotograaf) werd ter plaatse neergeschoten. Volgens de familie van Colombo had Joe Gallo (die vorige week omkwam) DACCA Vanuit India terugkerende vluchtelingen hebben in sommige de len van Bangladesj een pokkenepide mie veroorzaakt, waaraan al zevendui zend mensen rijn gestorven, zo werd gisteren uit medische bronnen in Dac ca vernomen. De riekte was de afgelo pen jaren in Bangladesj praktisch uit geroeid, maar een aantal vluchtelingen is in de Indiase deelstaat West-Benga len besmet geraakt. De epidemie woedt het hevigst in de districten Barisal en Faridpoer ten zuidwesten van Dacca. opdracht tot de moord gegeven. Joe was de laatste tijd nog zeer actief geweest. Hij liet iedereen weten, dat hij de misdaad de rug had toegekeerd. De 'ouwe jongens' geloofden dat niet ook niet dat hij samen met Martha Orbach (de vrouw van de acteur Jarry Orbach) rijn memoires ging schrijven. Joe liet zich steeds meer op Broadway en in de theaters zien en werd een 'hele jongen' in de buurt. Vorige week vrijdag kwam het einde. Een man van middelbare leeftijd schoot hem drie keer door het lichaam en wist te ontkomen. De politie zegt nog geen idee te hebben, wie hij was of waar hij uithangt (ADVERTENTIE) FRANKFURT (AFP) De Duitse oud-Journaliste Ulrike Meinhof, dte be schouwd wordt als de leidster van de anarchistische Baader-Meinhof-groep in Duitsland, zou dood zijn. Dit schrijft het Westduitse blad 'Frankfurter Allge- meine Zeitung'. Volgens het blad zou Ulrike Meinhof, die al drie jaar door de politie ln do gehele Bondsrepubliek wordt gezocht, aan kanker zijn overleden of zelfmoord hebben gepleegd, omdat ze een ongeneeslijke ziekte had. Het blad Blld Zeitung schrijft dat Ulrike Meinhof al is gecremeerd in Ham burg onder de naam Elisabeth Nehls. De politie van Hamburg beschouwt de geruchten 'absurd en ongegrond'. Crisis in Labour Party verzwakt po sitie van Wilson door Chris Blankenburgh De Britse Labour Partij is door ruzie over het 'toetreden van Engeland tot de EEG nu openlijk in twee stukken gebroken. On der leiding van Roy Jenkins, de 50-jarige alternatieve minister van financiën, heeft een groep prominente Labour-politici zich uit Harold Wilsons' schaduwka binet teruggetrokken. Jenkins heeft bovendien ontslag geno men als vicepartijleider. Samen met zijn uitgetreden collega's zal hij voortaan als gewoon La- bour-parlementslid in het Lager huis opereren. Aanleiding tot deze spectaculaire af tocht was het besluit van de Labour- top te ijveren voor een referendum over het Britse EEG-lidmaatschap. De nu naar de achtergrond gétreden politici beschouwen dit als een prin cipiële stellingname tegen de EEG en in feite als woordbreuk. De partij had eerder besloten zich alleen te verzetten tegen de voorwaarden voor toetreding die de Conservatieve re gering met de zes EEG-landen was overeengekomen. Achter de revolte van de Labour- Europeanen ligt echter een veel die per gaand conflict. Dit heeft alles te maken met de zigzag-koers die de partij in de afgelopen jaren onder Wilson heeft gevaren. Het is tevens de stille strijd, die binnen de partij wordt gevoerd tussen een oudere generatie liberaal-getinte intellectue len en jongere, radicaal-linkse par tijgangers, die krachtig door de machtige Britse vakbonden worden gesteund. In de afgelopen periode Is de invloed van de linkervleugel sterk gegroeid. Zij bestaat overwe gend uit trouwe lezers van het ta melijk orthodox-linkse blad Tribune, dat door de met driftbuien behepte Michael Foot wordt geleid. Het on derhuidse conflict beperkt zich niet tot verzet tegen de EEG alleen, maar bestaat ook uit weerzin tegen de gematigde opstelling van de par tij inzake brandende kwesties, zoals de strijd in Vietnam, ontwikkelings hulp, de wapenleveranties en de so ciaal-economische structuren. Het is een strijd om de macht in de partij, die nogal wat overeenkomst ver toont met eerdere controversen bin nen in onze PvdA tussen Nieuw Links en de oprichters van DS'70. Het komt er in grote lijnen op neer, dat er onenigheid bestaat tussen so ciaaldemocraten, die belangrijke ele menten van het bestaande sociaal- economische systeem in takt willen laten en linkse politici, die een radicale verandering nastreven. Harold Wilson Dankzij deze controverse is Enge- lands pijprokende ex-premier Harold Wilson, er tot nu toe nog in ge slaagd de touwtjes in handen te houden. Na de vernietigende verkie zingsnederlaag van 1970 bleef Wil son partijleider en schaduwpremier. Er was geen vervanger voor deze sluwe politicius, die mede door zijn fenomenale geheugen het best op de hoogte was van de politieke gang van zaken. Wilson slaagde erin door een vergaande rekbaarheid in opvat tingen te voorkomen dat de groeien de tegenstellingen in rijn partij al eerder op een openlijke tweespalt uitliepen. Op een handige manier wist Wilson gebruik te maken van de nog altijd lervende panische angst in de partij voor een interne breuk. Roy Jenkins In 1951 leidde een dergelijke breuk tot een zo grote ongeloofwaardig heid van de partij als leverancier van regeerders, dat de Conservatie ven daarna 13 jaar lang onafgebro ken aan de macht bleven. Het was Arneurin Bevan die toen de partij spleet omdat hij zich verzette tegen verhoging van de defensieuitgaven ten koste van medisoh-sociale voor zieningen. Nu het dan toch op een herhaling van deze tragedie dreigt uit te lopen is de positie van Wilson als erkend pacificator van interne tegenstellin gen krachtig aangetast. Juist dit ver mogen maakte Wilson bruikbaar als interim-partijleider. Want al direct na de nederlaag van 1970 werd de vervanging van Wilson openlijk door vooraanstaande leden van de Labour Partij gepropageerd. Hun belangrijkste argument was dat Wil son, als man zonder principes, niet langer als geloofwaardig kandidaat voor het premierschap voor de Brit se kiezers kon verschijnen. Daar kwam bij dat Harold zich kort daar op bij diverse regeringen onmoge lijk maakte door in zijn memoires over de periode 1964-1970 buiten landse politici de schuld in de schoenen te schuiven van eigen poli tieke blunders. Hoe weinig populair Wilson nog in het buitenland is werd duidelijk toen hij vorige week werd afgewezen als kandidaat presi dent voor de Socialistische Internati onale. Binnenlands bleek de buigzaamheid van Wilson vorig jaar opnieuw, toen hij weer van politiek standpunt ver anderde en zich ging verzetten tegen het Britse EEG-lidmaatschap 'onder de huidige voorwaarden.' Wilson werd er in feite toe gedwongen door de meerderheid. Hij sloot zich erbij aan om de eenheid binnen de partij te bewaren. Het was bovendien ge bleken, dat een meerderheid van het Britse publiek niets voor toetreding voelde. Gevreesd werd, dat de kos ten van eerste levensbehoeften dras tisch omhoog zouden gaan door. het wegvallen van de goedkopere Impor ten uit de Gemenebestlanden. Maar tevens werd heftig gefulmineerd te gen een aantasting van de nationale souvereinitedt als een deel van de hoogste beslissingsbevoegdheden aan de EEG-top in Brussel zouden wor den overgedragen. De Britse vakbon den, die traditioneel een domineren de stem in het beleidskapittel van de Labour Partij hebben, verzetten zich samen met de orthodoxe linker vleugel tegen de opbouw van een Europees blok van kapitalistische ooncerns, die de georganiseerde macht van de vakbeweging gemakke lijk zou kunnen overspelen. Dwars tegen deze meerderheid in ls Roy Jenkins naar voren gekomen als principieel voorvechter voor een Britse EEG-lidmaatschap, maar tege lijkertijd als bestrijder van het Wil- soniaanse opportunisme. Jenkins be hoort tot de groep oudere, door de wol geverfde Labour-politici van een eenvoudige komaf die een plaats in de partijtop hebben veroverd na een opleiding aan de beste Britse uni versiteiten. Deze mensen doorliepen hun politieke leerschool tijdens en direct na de Tweede Wereldoorlog en rijn geneigd de huidige wel vaartsstaat veel positiever te waarde ren dan hun jongere collega's, die in de periode van rijkdom zijn opge groeid. De Labour-rechtervleugel, die heel wat economen telt, is doorkneed in de economische theorie- en, van hun leerperiode, die sterk beheerst worden door de opvattin gen van de Britse econoom John Maynard Keynes. Hun visie op de samenleving wijkt thans steed3 meer af van de opvattingen van de latere generatie. De oudere groep meent, dat een gematigd socialisme van het mogelijke werkelijkheid kan worden met gebruikmaking van het bestaan de economische apparaat, mits de juiste knopjes op tijd worden inge drukt Harold Wilson is ln de grond van de zaak een typische vertegenwoor diger van deze groepering. Maar tij dens rijn bewind moest de ex-pre mier ervaren, dat invloeden van bui tenaf een Keynesiaanse op economi sche groei gebaseerde politiek, de grond in konden boren. Door een reeks economische crises en politie ke blunders bleek een vooruitstre vend sociaal beleid, dat gefinancierd zou worden uit de opbrengsten van een forse economische groei, uiterst moeilijk uitvoerbaar was. Het gevolg was, dat Wilson ging roeien met de Harold Wilson riemen die hij had en dat de sociale doeleinden die de partij op langere termijn nastreefde grotendeels de mist ingingen. Wilson kreeg de naam van 'opportunist.' 'De beste Conservatieve premier die Engeland ooit heeft gehad', zo werd hij ge noemd. Roy Jenkins heeft zich thans tegeno ver Wilson opgeworpen als het pro totype van beginselvastheid en rechtlijnigheid. Hij heeft zijn posi tieve standpunt jegens toetreding tot de EEG nooit gewijzigd. Vorig jaar stemde Jenkins met 70 partijge noten voor het Conservatieve wets voorstel, waarin besloten werd tot de EEG toe te treden. Maar daarna keerde Jenkins zich met de rest van zijn partij tegen de verdere wetsont werpen, die het eerste en belangrijk ste besluit verder uitwerkten. Achter af bleek Jenkins deze concessie aan Wilson te hebben gedaan om zich bij deze eerste stemming openlijk te kunnen uiten en duidelijk te maken, dat hij principieel voorstander van toetreding tot de EEG was. Maar door zich later te verzetten ging Jenkins in tegen rijn eerdere verkla ring, dat de Voorwaarden voor toe treding zeker aanvaardbaar zouden rijn geweest, als zij door een La- bour-regering mee naar huis waren genomen. Het was de druk om de eenheid van de partij te bewaren, die hem tot politieke soepelheid had bewogen. Standvastigheid Hoewel tegenstanders van Jenkins niet vergeten rijn, dat hij als voor malig minister van financiën mede verantwoordelijk was voor het vroe gere beleid van Wilson, heeft hij bij vele Britse kiezers aan populariteit gewonnen door rijn standvastigheid. Maar nu hij zich heeft teruggetrok ken. is het de vraag of de top van Labour Partij de revolte van Jen kins cs zal kunnen vergeten, zodra de kwestie van Wilsons vervanging aan de orde komt. De linkervleugel zal ongetwijfeld alles in het werk stellen nieuwe posities te veroveren binnen de partij om Wilson te hun ner tijd te vervangen door een man van eigen keuze. Door een radicali sering als gevolg daarvan zou de Labour Partij de Britse kiezer, die extreme opvattingen verfoeit echter wel eens van zich kunnen vervreem den. En daarmee zou de commenta tor van The Times gelijk krijgen, die opmerkte dat Engeland door het verdrijven van Jenkins en zijn Eu ropeanen voor het grootste deel van de komende tien jaar ls verzekerd van een Conservatief bewind.

Nieuwe Leidsche Courant | 1972 | | pagina 15