De rotsen van Zervos personalia Winnaars poseren in Kalverstraat Film over Bonhoeffer in voorbereiding TROUW/KWARTET DINSDAG 28 MAART 1972 HIWEM AMI RADIO-TV G MARY PERKINS MOMMA INDE GOUDE GAPER door W. G. VAN DE HULST; plaatjes van W. G. VAN DE HULST .Ir 88 Arme juffer Ursel! Ze is zo blij, zo trots om de vriendelijkheid en de beleefdheid van die voorname heer; ze glanst van genoegen als ze met haar kruikje kostbare haarzalf terug komt. Hoe kan zo stille vreugde zo wreed worden verstoord! 'De aaf)!. De aap!' gilt ze opeens. En haar ene hand steekt hoog het kostbare kruikje in de lucht, haar andere hand grijpt de hoge sinjeur bij de schouder; ang stig schuilt ze achter hem weg. 'O help! De aap!' En 't wordt een wild tumult in de nette winkel. Dinge heeft de aap ook gezien, zijn aap, 't kleine serpent, dat weggesnapt is gis teren. Ah. maar hij zal hem grijpen, vangen, knijpen; hij zal.Maar hij kan 't peerd toch niet loslaten. Is er niet iemand, die 't van hem over- KARELTJE KNETTER EN DE BLAUWGERUITE KIEL 12-110 'Jonge, jonge, jonge', zei Dieks Drabbelkoek. 'Dat bennen ze dus. En laat ik nou nooit geweten hebben, dat ze zó gevaarlijk waren. Hij wierp een onthutste blik op de foto's, die bladzijde 14 vgn zijn regis ter sierden en voer voort: 'Daar staan ze.professor Nosco en Asmar.in de registers van gezochte persoon lijkheden van de mannelijke kunne. Eerst hadden ze allebei pruikies op, maar ik had al gauw in de smieze, dat er een doodgewoon kaal koppie onder zat. En toen dacht ik, hela..., die snui ters heb ik eerder gezien... in het re gister En daar heb ik ze dan!' Dieks moest even nadenken over de grote eer, die de politie van Zoutka- pelle hierdoor beschoren was, want zulke grote misdadigers pakte je óók niet elke dag. Die lagen óók niet voor het opscheppen. De geoefende speur der slikte toen even héél moeilijk een brok aandoening weg uit zijn keel. want hij zag voor zijn geestesoog reeds de glinsterende ridderorde op doemen, die hij nu heus wel krijgen zou.'Lang leve de kundige recher cheur Dieks Drabbelkoek!' zouden ze in het hele land roepen.Toen Zomerprogramma van NOS-televisie Van onze radio- en tvredactie HILVERSUM De serie Pippi Lang kous zal tot eind juni van dit jaar doorgaan, de Fabeltjeskrant tot 20 juni. Pippi Langkous hoopt de NOS te vervangen door een Franse kinder serie en het kleuterprogramma de Fabeltjeskrant wordt opgevolgd dool een Amerikaanse tekenserie met Ne derlandse nasynchronisatie, getiteld 'Brigadier Dog'. In het zomerschema, zoals dat door het NOS-bestuur is vastgesteld, zijn ook twee nieuwe filmseries opgeno men 'Operatie Walküre', een gedrama tiseerde documentaire in twee delen van de Duitse televisie over de verzets actie tegen Hitler, en 'Odyssee', een uit acht afleveringen van elk 55 mi nuten bestaande serie die is gebaseerd op de avonturen van Ulysses, zoals die zijn beschreven door Homerus. De serie wordt op de zondagavonden in de periode van 6 augustus tot en met 24 september uitgezonden. Tot de nieuwigheden voor de zomer behoort ook een Amerikaanse feuille ton. Verder zullen vier manifestaties van het Holland Festival te zien zijn. Op vier woensdagavonden wordt de hoofdfilm weer vervangen door uit zendingen van NCRV's Spel Zonder Grenzen. neemt? Die twee jongens misschien? Zij zitten achter de aap aan, maar 't beest is hen veel te vlug..-'Hier! Pak an!' roept hij en duwt de ene jongen haastig de teugel in de hand. 'Hier!Houd de knol vast!' En net als 't aapje, de drempel over, de winkel binnenwipt, grijpt Dinge. Het beest blaast van nijd, bijt, krabt Dinge durft hem niet te pakken. begon Dieks de bijschriften bij de foto's nog eens te lezen. Nu, die voorspelden niet veel goeds. '-Zacharias Dorrebald Nosco', stond er. 'Eminent geleerde, oplichter, falsaris, flessetrek- kerEn van die kleine Asmar stond er al niet veel beters. 'Die mensen moeten maar naar de staats gevangenis in Gravendrecht. Op zulke boeven is ons politiebureau niet be rekend'. En daarom begaf Dieks zich nu maar gauw naar de binnen plaats van het politiebureau, waar de garages gelegen waren. Er brandde daar nog licht!. Burgemeesters De heer S. Bud- dingh te Heelsum is met ingang van 16 april benoemd tot burgemeester van Steenderen (bij Zutphen). De heer Buddungh (37) is sinds 1958 adjunct-directeur van de Prins Bern- hardschool voor lager economisch en administratief onderwijs te Wagenin- gen. Hij is hervormd en lid van de ARP. Drs. J. V. M. Steegmans te Zeist is benoemd tót burgemeester van Grub- benvorst. De heer Steegmans (41) is sinds 1 oktober 1967 directeur van het rijksobservatietehuis voor jongens te Zeist. Hij is rooms-katholiek en lid van de KVP. De heer M. van Prooyen, nu burgemeester van Sprangkapelle, is per 16 april benoemd tot burgemees ter van 's Gravenzande. De heer Van Prooyen, die 53 jaar is, is hervormd en lid van de ARP. Toneel De administrateur van zuidelijke toneelgroep Globe, Jan de la Mar, is per 1 mei benoemd tot zake lijk leider van de Noorder Compagnie. Zolang niet in de vacature bij Globe voorzien is, zullen de zaken waargeno men worden door mevrouw Marthoe Bos. of Frits Bloemkolk, zakelijk di recteur. PTT In verband met de benoeming van drs. Ph. Leenman, nu hoofddirec teur post, tot directeur-generaal van de PTT, zijn in de leiding van de PTT verschuivingen op komst. Plaatsvervan gend directeur-generaal en dus tweede man in de PTT-top wordt drs. J. A. Hommel (58). die in de directieraad ook de portefeuille van financiële en economische zaken blijft beheren. Hoofddirecteur post wordt drs. H. de Jonge (49), die sinds 1970 plaatsver vangend hoofddirecteur personeelsza ken is. Verder wordt een nieuwe hoofddirectie gelddiensten ingesteld, die wordt afgesplitst van financiële en economische zaken. Onder deze hoofd directie zullen ressorteren de postgiro, de dienst omroepbijdragen en de rijks postspaarbank, die samen ongeveer 550 medewerkers tellen. Als hoofddirecteur gelddiensten treedt per 1 juni op drs. C. J. Schotsman (48). die sinds 1968 plaatsvervangend hoofd van de afde ling financiële en economische zaken is. De plaats die drs. Schotsman nu inneemt zal straks bezet worden door mr. B. N. J. Pompen, die sinds 1970 adviseur personeelszaken van de hoofd directie post is. door Colin Forbes De bovenkant van de golf krulde om bij de kam toen de lawine zich met brullend lawaai naar beneden stortte en het geluid verdoofde hun oren, een geluid als de uitbarsting van een grote vulkaan, die zijn lava uitbraakte uit het binnenste van de aarde. De Alpen korps soldaten probeerden zich op het laatste ogenblik te verspreiden terwijl de lawine op hen afrolde en even leken ze op een nest krioelende mieren, die wegvluchtten van de plaats van de catastrofe. Toen had de golf hen be reikt en overspoelde de onregelmatige lijn van het ene uiteinde tot het andere. Ze werden door de lawine verzwolgen. Prentice schreeuwde zijn dolzinnige waarschuwing toen de la wine de bovenkant van de rotswand bereikte de voorste skiër, die nog niet door de lawine was overspoeld, was blijven staan, had het geweer van zijn rug gehaakt en legde aan op het dak van de toren. Macomber wiens ogen gevestigd waren op de top van de rots, hoorde de schreeuw te laat. Hij voelde hoe de kogel in zijn li chaam sloeg en viel bewusteloos op de stenen. De kalender aan de muur wees maan dag 14 april aan. Het venster omlijst te een rij Atheense daken. De voeten die de dekens omhoogduwden aan het einde van het hospitaalbed, deden vermoeden dat de accommodatie te ge ring was of de patiënt te lang. 'We zullen voor een groter bed zor gen in Alexandrië', zei Prentice gerust stellend, terwijl hij ging zitten. 'In Egypte zou het eigenlijk moeten klop pen de dragomans zijn daar bijna even groot als u. Tussen haakjes, ze vliegen u spoedig er heen.' 'Als mijn schouder gerepareerd is moet u me eraan herinneren dat ik u voor die opmerking op uw gezicht timmer.' gromde Macomber. 'Wat is er gebeurd nadat de torpedobootjager me heeft weggebracht?' 'Ze hebben u dat pad langs de klip pen afgedragen op een brancard', zei Prentice peinzend. 'Jammer dat u niet bij kennis was die afdaling moet schitterend zijn geweest. 'Ik vroeg wat er was gebeurd!' 'Kalm aan maar. De Australiërs en Nieuw-Zeelanders kwamen als duivels langs dat pad omhoog. Ze bezetten het klooster, terwijl een tweede groep gedemonteerde vijfentwintigponders naar boven sleepte. Ze hielden de plek bezet terwijl onze kameraden zich terug trokken over de kustweg. Onze mensen hier vermoedden, dat er iets mis was op Zervos toen de Hydra de lucht invloog.Hij zweeg. 'U hebt toch gehoord dat we achteruit boeren, neem ik aan? Er is weer een terugtocht aan de gang.' 'Dat ben ik met veel moeite van de zaalknecht aan de weet gekomen. Hij scheen te denken dat mijn bloeddruk door dat nieuws omhoog zou gaan die ging eerder omhoog door mijn pogingen hem aan het praten te krij gen.. 'En praten zal nu wel niet mogen. Wilson zei, dat wanneer de moffen op Zervos waren geweest, toen onze men- Harry de Groot, Willy Albert! en Rinus van Galen (v.l.n.r.) in de Amsterdamse Kalverstraat. In november schreven de vereniging Kalverstraat/Heiligeweg en de stichting Conamus een liedjesprijsvraag uit met als onderwerp de wandel promenade. Harry de Groot ontving de geldprijs van 1000 gulden voor het liedje Kalverstraat, terwijl Rinus van Galen een geschenk in natura kreeg voor zijn 'Winkelen in de Kalverstraat'. Willy Alberti is de vertolker van beide liedjes. Uitzendingen EO voorlopig met 2 maanden verlengd Hilversum III begint straks om zeven uur DEN HAAG De programma's van Hilversum III op de middengolf zul len vanaf zaterdag om zeven uur in- DEN HAAG De Evangelische plaats van om negen uur beginnen. Omroep kan de uitzendingen ge- via de FSFzenders werd het program- sen terugkeerden over de weg aan de overkant van de golf er waarschijnlijk een bloedbad zou zijn aangericht.' Prentice praatte nog een beetje door en toen hij had geconstateerd, dat Macomber er heel wat beter aan toe was dan hij had gevreesd, nam hij afscheid met een ondeugende uitdruk king op zijn gezicht. 'Ik kan er nu maar beter vandoor gaan er is een knaap die u dringend wil spreken. Een zekere kapitein Brown.Hij zweeg toen hij de uitdrukking op het gezicht van de Schot zag. "Deze naam wordt werkelijk geschreven als B-R-O-W-N. Ik weet, dat u al gesproken hebt met knapen van de inlichtingendienst, maar hij wil u over iets heel anders hebben. Hij is pas aangekomen, weet niet veel over u en hij is erg precies, dus behandel hem met zachtheid zoals u dat met iedereen doet.' 'Waar gaat het over?' vroeg Macom ber achterdochtig. Tot kijk. Ik stuur hem naar binnen.' Macomber ging wat rechter zitten in zijn bed en duwde een kussen in zijn rug en hij keek kapitein Brown woest aan toen die opgewekt naar binnen stapte. "We zijn aan de beterende hand hoop ik?' 'Dat waren we.' Brown was eén slanke man van achter in de dertig. (Wordt vervolgd) durende de maanden april en mei voortzetten. Hiertoe heeft minis ter Engels (CRM) besloten na hierover advies van de omroep- raad te hebben ingewonnen. Als adspirant-omroeporganisatie had de EO voor twee jaar zendtijd gekre gen. Deze termijn loopt 1 april af. Inmiddels heeft de EO gevraagd om toelating als C-omroep. Nu deze aan vraag nog bij de omroepraad in be handeling is en vóór 1 april geen be slissing te venvachten is, heeft de mi nister, na instemmend advies van de omroepraad, besloten tot toepassing van artikel 26 lid 2 van de omroepwet. Deze bepaling geeft de minister de mogelijkheid in bijzondere gevallen zendtijd toe te wijzen buiten de an dere bepalingen van de wet om. Ds. W. Glashouwer, voorzitter van de EO. heeft voor de radio in eigen zend tijd gezegd, dat de EO met vreugde kan constateren, dat dit jaar reeds 126.000 leden en begunstigers hun contributie hebben betaald en dat het totaal-aantal geboekte aanhangers de 140.000 heeft overschreden. Er bestaat dus goede hoop, dat het antwoord van de minister gunstig zal zijn en de EO de status van C-omroep (zulks met het recht van langere uitzendtijden met ingang van 1 oktober a.s. zal krijgen. 'Maar er wordt van diverse kanten tegen de EO gewerkt,' aldus ds. Glashouwer, 'vooral met de bedenking, of wij wel een totaalprogramma volgens de wet kunnen brengen. Wij hebben de Om roepraad echter beloofd dat wij ons aan de wettelijke voorschriften zullen houden, zij het voortdurend uitgaande van het evangelie. Tot nu toe hadden we te weinig zendtijd om aan de eisen van de wet te voldoen. Indien de minister ons op deze gronden een afwijzend antwoord zou geven, zouden wij dat niet aanvaarden, maar ter stond in beroep gaan. Men kan van tevoren namelijk niet bekijken of een omroep in C-status de eisen kan hono reren maar wel, wanneer hij als zoda nig, reeds in de ether is' KRO wijdt reeks radioprogramma's aan UNCTAD-III HILVERSUM Van dinsdag 28 maart tot en met dinsdag 4 april zal de KRO-radio een UNCTAD-week houden, die bedoeld is om de aan dacht van het publiek te vestigen op de internationale wereldhandelsconfe rentie van de Verenigde Naties. UNC TAD III. die van 13 april tot 19 mei in Santiago wordt gehouden. De vele programma's welke, elk naar eigen aard. aan 't begrip ontwikkelingshulp worden gewijd, dragen de gezamenlij ke titel 'Dag, Derde Wereld'. Vele medewerkers van de KRO maken spe ciale programma's, want niet alleen de actualiteitenrubrieken en de infor matieprogramma's worden hierbij be trokken, maar ook de populaire en gerichte programma's, bijvoorbeeld voor de vrouw, voor bejaarden en voor zieken, het lunch-amusement 'Van twaalf tot twee' en de schoolra dio. In totaal zijn twintig uitzendin gen op dit thema gebaseerd, in voor bereiding. Voorts zal de KRO vanavond via Ne derland 2 een interview, dat Aad van den Heuvel president Julius Nyerere van Tanzania heeft afgenomen, laten horen en zien. Nyerere is nu vijftig jaar oud en staat met onderbreking van één jaar sinds 1961 aan het hoofd van de in dat jaar zelfstandigheid verkegen hebbende staat Tanzania. Hij heeft zich een enkel jaar terugge trokken, omdat hij zich van zijn volk voelde vervreemden doordat dit hem teveel als de alleenheerser ging be schouwen. Toen deze mythe was weer legd, zo zult u de president horen zeggen, is hij weer teruggekomen om met socialistische idealen zijn volk uit veel armoede te redden. Honderdvijftig uur Olympische Spelen HILVERSUM De NOS-televisie zal de komende zomer ruim 150 uur zend tijd besteden aan de Olympische Spe len in Mlinchen. Daarvoor zijn 90 tot 120 extra uren zendtijd aangevraagd. Toch zal deze zomer ook het normale programma erg veel sportverslagen bevatten. Om tijd te winnen zullen enige weken lang, te weten van 2 juli tot en met 6 augustus op zondagavond dc programma's Studio Sport I en II tot 'n één uur lange uitzending worden samengevoegd. Verder wordt er op zondagmiddag- en op woensdagavond uitzendingen een half uur bespaard. ma al enige tijd uitgezonden. vanaf zeven uur FRANKFORT (EPD) Een .Ameri kaans-Duits productieteam gaat 'n film maken over het leven van de Duitse theoloog Dietrich Bonhoeffer, die 4 april 1945 in het concentratiekamp Flossenbürg terecht gesteld werd. De financiering van de film, die twee miljoen dollar gaat kosten, is nog niet rond. Ook staat de bezetting van de hoofdrollen nog niet vast. Reportages bezoek aan Groot-Brittanië van koninklijk paar Van onae radio- en tvredactie HILVERSUM De NOS-radio en - televisie zullen een aantal rechtstreek se reportages verzorgen van het be zoek dat koningin Juliana en Prins Bernhard van 11 tot en met 15 april aan Engeland en Schotland brengen De televisie zendt op 11 april een rechtstreekse kleurenreportage uit van de aankomst van de koningin en de prins in Engeland. De reportage is omstreeks het middaguur en duurt ongeveer een uur. Verder zal het journaal aandacht aan het bezoek be stéden. De NOS-radio zal van de hoogtepun ten van het bezoek rechtstreekse re-, portages uitzenden. Het zullen er on geveer negen worden, steeds voorafge gaan door mini-documentaires van tien minuten tot een kwartier over de plaatsen die worden bezocht Waardevol President Julius Nyerere van Tanzania beschikt over alle kwaliteiten die hem in het westen tot een van de meest suggestieve en populairste televisie- persoonlijkheden zouden kunnen ma ken. Hij is bijzonder gevat, draait niet om. de hete brij heen, iveet moeilijke zaken met eenvoudige beelden te ver duidelijken, bezit een hartvèroverende minzaamheid, kan iemand op een kos telijke manier op zijn nummer zetten en zijn relativerend vermogen wordt gevoed door een combinatie van diep zinnig denken en gevoel voor humor. Zo wisten Aad van den Heuvel en Cj een bepaalde longziekte en bij de be strijding van de cystic vibrosis. Na dit onderdeel van de maandag avond zaten we op de wip. Kijken en luisteren naar Diana Ross vroeger van The Supremes) of naar de twee film komieken Bing Crosby en Bob Hope in hun uit 1940 daterende film 'The road to Singapore'. Nu zijn ive nooit een fan geweest van Bob Hope en Bing zal voor ons ie vaak in de zoete suikerbol. Vandaar dat we het al gauw oubollig vonden. JQe KRO wil alle zeven 'Road to'-films 5p het scherm brengen in de vervmeh- lo wisten Aaa van oen tieuvei en <jp nei scnerm orengen in ae verwacn- ineramannen Piet Kaart en Rob Jongfyj^'g daar heel wat kijkers een plezier bloed de Afrikaanse leider naar voren te brengen. Het werd een waardevolle reportage, ook geslaagd als televisie werkstuk. Want kijken naar Nyerere js boeiend. Hij durft zichzelf te tonen zoals hij is en dat levert een breed scala van een rijk innerlijk leven. Je zou hem meteen wel willen uitnodigen om naar ons land te komen, omdat je het gevoel hebt dat het voor ons wes terlingen van groot belang zou kunnen zijn, Nyerere en zijn ideeën beter te leren kennen. Wat ons betreft is de reis van het Brandpunt-team naar Tan zania niet te duur betaald. 'Kinderen in gevaar' was een instruc tief programma voor iedereen die be trokken is bij kinderen die lijden aan Radio vandaag HILVERSUM I 18.00 (S) Licht ensemble met zangsollsten. PP.: 18.19 Uitz. van de C.H.U. KRO 18.30 Nws. 18.41 Act. 18.50 Voorbeschouwingen over de komende KRO-progr.'s. 19.00 iS) Kapel van de Kon. Luchtmacht: verplichte concourswerken. 19.30 Dood doet leven: serie gespr. over dood, leven en toekomst. 19.45 De zingende kerk: muz. in de liturgie. 20.00 (S) Radio Filh. Ork.: mod. muz. 20.45 Waar maak je jè druk over?: gespr. 21.00 Een ongehoord spel, hoorspel. 22.05 Klass. muz. Radio morgen HILVERSUM I TROS: 7.00 Nws. 7.02 (S) Ontbijt zos (Soos)lichte gramm.muz., rep. en bcr. (7.30 Nws; 7.41 Acl.; 8.30 Nws; 8.41 Act.) 10.00 V.d. vrouw. (10.30 Nws) 11.55 Med. KRO: 12.00 (S) Van twaalf tot twee: gevar.progr. '12.26 Med. t.b.v. 'land- en tuinb 12.41 Act; 13.00 Raden maar) 14.00 Huisbezoek: pastoraal gespr. van mens tot mens. NOS: 14.10 Van Ta-ta tot totale taal: rubr. over het leven in de taal. 14.20 (S) Aspecten van de kamermuz oude muz. 14.50 Meer over minder: De stem van de spr. minderheid. (15.30 Nws) NCRV: 16.45 (S) Journaal anno Nul, hoorspel. 17.00 (S) Oude Engelse liede ren. Overheldsvoorl.: 17.20 Mens en samcnl. Een ultz. van het min. van C.R.M. NCRV: 17.30 Nws. 17.32 Hier en Nu. HILVERSUM II VARA: 7.00 Nws 7.11 Ochtendgymn. 7.20 (S) Dag woensdag!: muz. en inf. (7.33 Van de voorpagina.) VPRO: 7.54 Deze dag. VARA: 8.00 Nws. 8.11 Dingen van de dag. 8.23 (S) Dag woensdag (verv.. met om 8.35 Van alle TV vandaag NOS 18.45 De Fabeltjeskrant 18.55 Journaal VARA 19.05 De smokkelaars van Moonfleet. avonturenfilm (dl. 1-BBC-produktie) 19.30 Koning Klant 20.00 Journaal VARA 20.20 Mannix 21.10 en een zoen van de juffrouw 21.25 Kom maar binnen 21.50 De Ombudsman NOS 22.15 Journaal 20.20 Weekoverzicht en algemene informatie over schooltelevisie TELEAC 22.23 Graven naar het verleden - les 9 mee te doen. Dat is natuurlijk denk baar. iedereen heeft het recht deze films leuk te vinden. Maar mogen, wij dan vragen de reeks niet aaneengeslo ten uit te zenden en nu en dan een ander genre te vertonen? Veel Zweden blijken de realiteit te ontvluchten en knappen dan af op pep-middelen die kennelijk via Neder land zijn binnengesmokkeld. Avro's Televizier signaleerde dat de Zweden behoorlijk boos op ons zijn, en dat ze effectievere maatregelen van de Ne derlandse regering verwachten. Alweer een probleem erbij, maar wel hoogst urgent. President Nyerere zou onmid dellijk zeggen: 'Het gaat om de men selijke waardigheid'. Het woord is aan Den Haag. T. H. 22.25 Overweging. 22.30 Nws. 22.38 Den Haag vandaag. 22.50 Act. 23.15 Voer voor vogels- licht muz.progr. 23.55-24.00 Nws. BELGIt 324 m (Nederlands) (18.00 Nws; 18.11 Radiojournaal.) 19.00 (S) Big Band Beat: The Skymasters. 19.25 Paris vous parle. 19.30 Vanavond: gevar. progr. (20.00 Nws) 22.00 Trefpunt: beschouwingen over act. zaken. 22.20 (S) Vanavond laat: licht progr. (22.55 Med. 23.00 Nws. 23.10 Radiojournaal.) 23.55-24 00 Nws. 18.00 Nws. 18.05 V.d. soldaten. 18.28 Paar- densportber. 18.30 Wegwijs wezen. 18.45 Sport. 18.55 Taalwenken. 18.57 Lichte ork.- muz. 19.00 Nws en act. Aansl.: lichte muz. 19.45 Vakbondskron. 19.55 Amusementsmuz. 20.00 Gramm.piatenprogr. 21,30 Israëlitisch godsd. uitz. 22.00 Nws en De zeven kunsten. 22.20 Lichte muz. 23.00 Kamermuz. markten thuis) 9.00 (S) Radioweekblad: ge- var. progr. met om 9.15 Koning Klant; 9.35 Waterst.: 10.45 V.d. kleuters: 11.00 Nws en om 11.03 Op de koffie. 12.00 Diever - Centraal: rechtstr. uitz. met, over en te midden van mensen. 13.00 Nws. 13.11 Act. 13.25 (S) Melodieën Expres. 13.45 Gespro ken portret. 14.00 (S) Speelruimte: gevar. progr. met act. cn muz. (16.00 Nws) 17.00 (S) Geef me de vijf: verzoekpl.progr. 17.55 Med. HILVERSUM III AVRO: 7.00 Nws. 7.02 Steevast. (8.00 Nws. 8 02 Radiojournaal) 9.00 Nws. 9.03 De negen- uur-show. 10.00 Nws. 10.03 Arbeidsvitami nen <11.00 Nws) 12.00 Nws. 12.03 Radiojour naal. 12.06 Zet 'm op. (13.00 Nws) 14.00 Nws. 14 03 Super clean dreammachine. 15.00 Nws. 15.03 Licht platenprogr. (16.00 Nws) 17 00 Nws. 17.03 Radiojournaal. 17.06-18.00 Postbus 700: verzoekpl.progr. BELGIË 324 m (Nederlands) 12.00 Nws, med. en SOS-ber. 12.08 Licht gevar. muz.progr. 12.50 Buitenl. persoverz. 13.00 Nws, weerber. en toneelagenda. 13.20 Lichte muz. 13.55 Beursber. 14.00 Nws. 14.03 Schoolradio. 14.30 Ork.muz. 14.50 Schoolko- ren. (15.00 Nws.) 15.15 Kinderprogr. 16.00 Nws en beursber 16 10 Operamuz 17.00 Nws. en med. 17.10 Lichte muz. 17.55 Weeg schaal. van een duizendjarig bos en zijn bewoners 19.32 De Jonkvrouw van Avignon 20.00 Journaal 20.21 Hoofd en Hart 21.05 Christus is opgestaan, een film rond het paasgebeuren in Roemenië 21.55 Hier en Nu 22.35 Dagsluiting NOS 22.40 Journaal 22.45 Den Haag vandaag TELEAC 22.50 Beton - les 9 BELGIt (Krans) 18.10 V.d. kinderen. 18.25 Gespr. met kun stenaars. 18.55 V.d. kleuters. 19.00 Cecilia, medecin de Campagne. 19.30 Act. 19.40 a. medecin de Campagne. 19.30 Act. 19.30 kunstenaars. 18.55 V.d. kleuters. 19.00 Cecili- a, medecin de Campagne. 19.30 Act. 19.30 Weeroverz. 19.45 Journaal. 20.15 Biografie van de muz.uitgeverij Ricordi, TV-film. 21.5J Folklore. Aansl.: Journaal. BELGIC (Nederlands) 1S.00 Fabeltjeskrant. 18.05 Skippy. 18.30 Tienerklanken. 19.05 Gastprogr. het vrij woord. 19.35 Hier spreekt men Ned. en Zoeklicht. 19 43 Med. 19.45 Journaal. 20.10 Kabeltelevisie, enquele. 20.50 De Mantel, speelfilm uit 1953. 23.00 Journaal. NEDERLAND II NOS 18.45 De Fabeltjeskrant 1.8.55 Journaal NCRV 19.05 Meer dan duizend jaar, documentaire film TV morgeit NEDERLAND I VARA 17.00 Kinderprogramma

Nieuwe Leidsche Courant | 1972 | | pagina 6