NOS-bestuur wil gesprekmetCRM De rotsen van Zervos Gewapende overval op hotelportier Luxemburgse nummer één, Sandra en Andres vierde ag 'Après toi' wérd de uitschieter TROUW /KWARTET ZATERDAG 25 MAART 1972 BINNENLAND /RADIO-TV MARY PERKINS VRieMDUJMÊTJfiS. 6jaooTXöei>£R ucePTwe IN t>6 RI3 MOCTÉM STAAN. HOC ZA0?D|£ MAU ÊROlT? Van onze radio- en t.v.-redactie HILVERSUM Het NOS-bestuur heeft in zijn vergadering van vrij dag besloten de Raad van Beheer te verzoeken aan te dringen op een gesprek met minister Engels. MOMMA INDE GOUDE GAPER door W. G. VAN DE HULST; plaatjes van W. G. VAN DE HULST Jr. 87 'Ja, ziet u, sinjeur, wij hebben hem op een keer gekocht van een oude pottenbakker, die hem zelf ge maakt had. En de Gaper werd de roem van onze stad; en. ziet u, er steekt een sterke houten balk uit zijn rug en die gaat recht door de muur heen. Kijk. daar komt hij binnen, daar houdt een dwarsbalk hem vast ziet u wel. sinjeur?' 'Ja, ja, mada me!.Kunstig, kunstig! En u vertelt het zo mooi, zo duidelijk.De defti ge sinjeur maakt een buiging, zó mooi, zó duidelijk vindt hij het. En juffer Ursel, beleefd en trots, maakt een buiging terug, denkt: 'Ik? ik weet, hoe je met hoge heren moet om gaan Als ze hem vertelt van de deftige doctoors die de Gaper wilden kopen, grijnslacht de sinjeur. Maar dat ziet ze niet. 'Haarzalf komt hij kopen de kostelijkste, de duurste die zij heeft in haar winkel. En juffer Ursel haast zich al naar 't kleine kastje, 't geheime waar ze haar fijnste dingen bewaart. Hij? Hij bestudeert aandachtig de dwarsbalk achter de Gaper. KARELTJE KNETTER EN DE BLAUWGERUITE KIEL 12-109 De nieuwgierige lezertjes heb ben natuurlijk allang gelezen wat er precies op de geheime boodschap stond. Dat is dan ook nu geen geheim meer en we begrijpen best, dat de goede Foppe Helmstock met grote spanning tot zich nam wat er op dat papiertje was getikt "Wel-alle-glazen- prikkeltroost-nog-an-toe!' zei hij en de woorden ploften vol argwaan uit zijn mond en onder zijn knevel vandaan 'Het is haast niet te geloven!' 'Maar tóch staat het er', lachte smidje Verholen. "D'r kan wel zovéél staan', gromde Foppe. 'Er ligt dus goud en andere rijke goederen in een spelonk bij het Verzonken Suiker brood'. Toen legde hij het papiertje achteloos terzijde en een verdrietige trek overtoog zijn gelaat. Hij zuchtte eens diep en hernam: 'Je zult het wel goed menen, Verholen. Daar twijfel ik niet aan. Maar je vergeet één ding. Foppe is eén suffertje, een klungeltje. Zogezegd meer een pechvo geltje van de soort, genaamd oelewap per. En let nou op wat ik je zeg. Met mij gebeuren er altijd dingen, die met een ander niet gebeuren. Ieder ander zou in zo'n geval goud krijgen, maar Foppe krijgt geen zier. Dat goud gaat Foppes neus voorbij'. 'Hoezo?' vroeg smidje Verholen. 'Omdat het goud er natuurlijk al lang niet meer is', lachte de herbergier schamper. 'Dacht je nou echt dat het voor mij rustig zo'n dikke driehon derd jaar onder water was gebleven? Als de dieven het niet hebben wegge haald. dan hebben de vissen het wel opgegeten'. 'Dat bennen dan zeker nou de goudvissen', veronderstelde Kareltje. 'Wat het bennen, bennen het', zei Foppe. En dat waren nou precies de woorden, die Dieks Drab- belkoek op dit zelfde ogenblik óók gebruikte. Dieks zat namelijk achter zijn bureau en wierp bezorgde blik ken in een groot register met foto's. 'Wat het bennen, bennen het', her haalde Dieks. 'Maar het is niet veel soeps' Ontmoetingen en overleg met minis ter Klompé geschiedden vroeger vrij frequent, maar nu is er geen gesprek met de minister van CRM geweest sinds 17 november vorig jaar. De NOS wenst overleg inzake diverse kwesties, zoals de stand van zaken ten opzichte van de regionale radio, de kwestie van de verhoging omroepbij drage, het betrekken van de NOS en de omroepen bij het verlenen of uit breiden van zendmachtigingen en de versnippering van zendtijd van radio en televisie. Persoonlijk zal voorzitter E. A. Schiittenhelm voorstander zijn van herziening van de aantallen leden, wélke de status van een omroep bepa len. Hij wenst ook duidelijk gemaakt te zien, wat nu eigenlijk de belangen van het kijk- en luisterpubliek zijn, en welke oprechte consequenties men moet trekken uit dubbel-lidmaatschap- pen Weerspiegelen dubbel-lidmaat- schmnen werkelijk de wil van het volk tot het verlenen van zendmachti- P. W. Koen Verder zei de heer Schiittenhelm. dat de NCRV in plaats van directeur mr. A. H. van de Veen die wegens gezon- heidsredenen deze functie heeft neer gelegd, adjunct-directeur P. W. Koen in het NOS-bestuur >veeft afgevaar digd. De gezamenlijke omroepen moe ten nu uit hun vertegenwoordigers in het bestuur een opvolger van mr. Van de Veen in de Raad van Beheer kiezen en daarna zullen de portefeuil les in de Raad via een bestuursverga dering opnieuw worden verdeeld. In de Raad van Beheer had mr. Van de Veen de positie van technisch-commis- saris, een functie die al geruime tijd door voorzitter Schtitenhelm wordt waargenomen. Het NOS-bestuur zal op 7 april praten met de Omroepraad, onder meer over het NOS-verzoek, te mogen worden gehoord bij het overleg inzake toeken ning van zendtijd aan nieuwe gegadig den. Ook wil de Omroepraad de me ning van de NOS inzake het begrip 'totaalprogramma' en harmonisatie van de programma's op beide netten, vernemen. Satelieten T v.-programma-commissaris J. W. Rengelink zal in mei een vergadering van de UNESCO-commissie welke zich bezighoudt met satelieten-televisie in de toekomst, bijwonen. Nederland be hoort niet tot de vijftien daartoe uitgenodigde landen, maar de heer Rengelink is privé uitgenodigd omdat hij zich zo sterk in de materie heeft verdiept. De UNESCO-commissie ver wacht, dat in de jaren 1980 tot '85 de mogelijkheid-zal bestaan dat sateliet- overdragingen'rechtstreeks in de huis kamer kunnen worden opgevangen. Zij we'hst met betrekking tot de uit zendingen dan een overeenkomst te treffen met de te bereiken staten, maar de Europese Radio Unie heeft Van een correspondent AMSTERDAM Drie onbekende mannen hebben zondagmorgen een ge wapende overval gepleegd op de por tier van hotel Schiller op het Rem- brandtsplein. De mannen sloten de portier onder bedreiging met een re volver in een telefooncel in het hotel op en gingen er van door met mede neming van ongeveer 750 gulden uit een geldlade. Nadat de portier zich uit de telefoon cel had bevrijd, zette hij de achtervol ging in, samen met een taxichauffeur, die drie mannen had zien weglopen, maar de overvallers waren al spoor loos. FERDNAND door Colin Forbes Er was nu geen weloverwogenheid meer in zijn bewegingen en hij probeerde het wapen in de juiste stelling te brengen voor het te laat zou zijn. 'Omdat', legde Grapos uit 'dat de plek is waar een Oostenrijkse skiër vijf jaar geleden een lawine heeft veroorzaakt. We hadden hem gewaar schuwd, maar hij lachte ons uit. Ik stond hier op deze toren en keek naar hem. Hij kwam naar beneden boven dat gat en toen begon er een lawine. De berg komt tot leven..' 'Je moet het maar proberen. Ford' zei Prentice vermoeid. 'Het is een gok, maar het is het enige wat we kunnen doen. Als die troep doorbreekt zijn ze sterk genoeg om de Australiërs, die zich onder hen bevinden, in de pan te hakken.' 'Ik wil niet onbeleefd lijken, maar dit zaakje wil ik zelf opknappen. Ik kan ze nu zien komen.' •Ga je gang', antwoordde Prentice. Zijn armen waren stijf en pijnlijk door het hanteren van de granaten en nu hij even gerust had, waagde hij er zich hier liever niet meer aan. De reactie deed zich gelden en hij had een gevoel of hij ieder ogenblik van de sokken kon gaan Om zich over eind te houden liep hij naar een hoek en leunde dicht bij Macomber tegen de muur. De Schot keek door zijn kijker naar de holte, die zich naar schatting dertig meter boven de na derende lijn van Alpenkorps soldaten bevond en hij zag de eerste granaat boven de holte in de sneeuw slaan. Mis! Het was de eerste keer dat Ford van enige emotie blijk gaf sinds ze waren begonnen met het afvuren van de mortier. Het schot was te ver en hij wist dat het zijn schuld was in zijn haast had hij niet voldoende aandacht geschonken aan de voorbe reiding van het schot. Er waren deze keer geen granaten die met richtscho- ♦en verknoeid konden worden. Hij veranderde de hoek en nam de twee de granaat op. Macomber zag deze onder de holte landen dicht genoeg bij de kolonne Alpenkorps soldaten om een plotseling uitwaaieren van de lijn te bewerkstelligen de sectielei der had niet vergeten wat er op het meer was gebeurd en hij had de kolon ne zich laten verspreiden, zodat er een regen van granaten, afgevuurd uit wel een dozijn mortieren, nodig zou zijn om veel slachtoffers te maken. Ford beet zich op de lip. Te laag deze keer. En er was nog maar één projectiel over. Hij bleef echter kalm: de eerste twee schoten hadden het doel afgeba kend, dus hoefde hij de laatste gra naat maar af te vuren halverwege die twee punten. Hij stelde de loop zeer zorgvuldig in de goede stand, ademde diep in en liet de laatste granaat naar binnen glijden. Hij raakte de berg kort boven de holte. De vier mannen op de toren zwegen en stonden zeer stil. Achter hen gaap te de mortierloop naar de hemel, net zo onschadelijk nu als een stuk oud ijzer, iets dat ze net zo goed over de de borstwering konden wippen, zodat het Alpenkorps hem tenmiste nooit meer zou kunnen gebruiken. Het moest verbeelding zijn, maar de Schot dacht dat hij het zwakke suizen van naderende ski's kon horen, terwijl andere inzichten. Deze maakt (en de NOS is daarvan mede-voorstander) on derscheid tussen landen met particu liere omroepen en staatsomroepen, daarbij voornamelijk ook denkend aan de Oosteuropese lander.. Daarom wenst de Unie een contract tussen omroeporganisaties en niet tussen sta ten. De NOS is zeer tevreden over de belangstelling voor de rechtstreekse uitzending via radio en televisie van de Kamerdebatten over 'De Drie van Breda'. De gunstige kijk- en luistercij fers bevestigen het goede inzicht van de NOS betreffende de integrale uit zending. Via de radio luisterden 's middags elf procent van het toaal, 's avonds negen en 's nachts vier pro cent, maar aan het t.v.-toestel zaten 's middags zestien, 's avonds zestig en 's nachts zesentwintig procent van de kijkers. Men moet hierbij rekenen dat één procent van de kijkers negentig duizend personen betekent. ,01 De 22-jarige zangeres Vicky Leandros, die op het zeventiende Eurovisie-son- festival dat zaterdag in Edinburgh werd gehouden Luxemburg vertegen woordigde. brengt een toast uit op haar overwinning: met het liedje 'A- près toi' sleepte zij het grootste aan tal punte (128) in de wacht. The New Seekers uit Engeland, als favo rieten getipt, eindigden met 'Beg, steal or borrow' op de tweede plaats met 114 punten. Het Nederlandse duo San dra en Andres werd vierde met 106 punten, onmiddellijk na Mary Roos uit West-Duitsland. die derde werd. Luxemburg won al tweemaal eerder, in 1961 en 1965, het songfest rj Vicke Leandros, geboren op Korfo Griekenland, en wonend in Hambjil deed ook in 1967 aan het songfest mee. De muziek voor het uitverk^; liedje is van Vicky's vader Leo dros, eertijds in Griekenland een pulaire zanger, die zich nu, wooi tig in West-Duitsland, helemaal de carrière van zijn dochter wijdtii; finale van het songfestival in de her Hall in de Schotse hoofd Edinburgh is via de televisie gev door naar schatting 400 miljoen kers in de achttien deelnemende den. zijn ogen gevestigd waren op Zervos. Hij knipperde met z'n ogen en keek nog eens, niet zeker ervan of zijn ogen hem geen poets hadden gebak ken. Hij had naar de holte gekeken, maar nu zwierf zijn blik hoger de berg op naar een punt bij de top, waar iets zijn aandacht gevangen had. Was er een lichte bewging daar, zo genng dat het oog het nooit zou hebben opgemerkt als ze er niet zo naar verlangd hadden iets dergelijks te zien? Er leek iets te trillen dicht bij de piek. Langzaam, als het terug slaan van éen laken, begon de sneeuw zich in een lange, golvende beweging naar beneden te bewegen. De golf strekte zich uit over de volle breedte van de helling en nam in hoogte toe naarmate hij meer sneeuw verzamel de. En nu kón Macomber inderdaad iets horen een gedempt geraas, dat geleidelijk in kracht toenam en in een sinister gedreun veranderde toen er iets vreselijks gebeurde. De sneeuwlaag rolde met toenemende snelheid over de helling naar bene den, een sneeuwlaag met een breedte van minstens een mijl die steeds hoger werd en op de Duitsers afraas- de als een vloedgolf. Macomber begreep nu wat Grapos be doeld had. Hij keek toe hoe de sneeuwlawine ziekend langs e berg naar - beneden rolde. (Wordt vervolgd) t De redactie behoudt zich het recht voor om ter opname in deze rubriek ontvangen me ningsuitingen verkort weer te geven. Bij publlkatie wordt met ilc naam van de inzender ondertekend. Brieven kunnen wor den gezonden aan de lieer Joh. C. Francken. secretaris van de hoofdredactie van Trouw- Kwartct, Postbus 859. Amsterdam. Antwoord op weerwoord Met genoegen nam ik kennis van het weerwoord van drs. R. Strijker (20-3). omdat daarin zijn intentie met zijn eerste ingezonden stuk verduidelijkt werd. Toch blijven 'er nog misverstan den bestaan, die waard zijn uit de weg geruimd te v/orden. In de eerste plaats stelt drs. Strijker, dat joden en christenen een verschil lend antwoord blijken te geven op de vraag naar 'de diepste intenties' van de bijbel. Onaanvaardbaar lijkt hem de stelling, dat daarbij het christelijk antwoord superieur zou zijn aan het joodse. Mij lijkt deze stelling niet alleen maar onaanvaardbaar, maar zij is dat ook. Jarenlange studie in Misjna, Talmud en Midrasjim hebben mij doen ontdekken, hoeveel goeds en waardevols het christendom aan jood se vroomheid en wijsheid te danken heeft, zonder dat zelfs vooraanstaande christenen dit beseffen. De laatste occcnnia is er op dit gebied een gelukkige doorbraak te constateren. Maar we moeten nuchter én concreet blijven. Juist de oude rabbijnen heb ben het hun tijdgenoten en hun nage slacht willen leren, dat God in concre te situaties concrete antwoorden van zijn volk verwachtte in overeenstem ming met de letter en de geest van de Tenach, inzonderheid van de Tora. In wezen wijkt dit antwoord, hoe anders soms geformuleerd, vaak niet af van wat christenen in de bijbel kunnen lezen: menselijkheid, ook t.a.v. schuld en straf. Men weet het: het Oude Testament kende de doodstraf zelfs op in onze ogen lichte vergrijpen.. Die straf is, volgens onze normen nu en ook reeds volgens joodse normen vele eeuwen eerder hard. maar: menselijk. De 'drie van Breda' had den, met nog veel meer Nazimisdadi- gers in 1945 onherroepelijk de dood straf verdiend, zelfs al zouden ze zich maar aan één (joods) leven vergrepen hebben. Dat is toen niet gebeurd, ze zijn gegratieerd. Nu blijkt, dat levens lange opsluiting (in de oudheid een onbekende straf!) onmenselijk is, waaraan een rechtsstaat zich niet schuldig mag maken. Maar ook de hijbei verbiedt de gelovigen, jood of christen, zich aan onmenselijkheid schuldig te maken, hoe diep in dit concrete geval vrijlating van 'de drie van Breda' in het vlees snijdt en heus niet alleen van onze joodse land genoten. Ik vraag ire wel af of de boodschap van het Oude (en ook van het Nieuwe) Testament niet zo 'ver taald' kan worden, dat joden en chris tenen samen zich daardoor kunnen laten 'omvatten'Hierin is dan niet meer sprake van vat drs. Strijker, zonder het overigens te bedoelen, wat discriminerend noemt: 'een minder heid met eigen denk- en leefwijze' We moeten afleren om, wanneer het over joden en christenen gaat, kwanti tatief te denken. Wal het tweede punt betreft, dal drs. Strijker aangesneden heeft het be tere 'omvattingsvermogen' van niet- c'nristenen dan van christenen daarop zou ik alleen de vraag willen stellen: is dat zo? Ik heb in het bewuste kamerdebat zowel christenen als atheïsten horen spreken op een \Vijze. die je de haren ten berge d^den rijzen. Wel is vaak door tegen standers van vrijlating gepleit op grond van gevoelens van bepaalde oorlogsslachtoffers. Dit is begrijpelijk, maar of het daarom terecht is? Het lijkt me in ieder geval voor iedere bij de Tenach en de traditie levende jood en bij de bijbel leverde christen niet overtuigend, afgezien van het feit, dat dit hele debat bewezen heeft dat in een rechtsstaat het recht niet in han den van het volk gelegd kan worden Dat had men in 1945 reeds goed begrepen! Ik kan daarom drs. Strij kers gedachtengang ook in zijn twee de punt geenszins onderschrijven, hoewel we het in wezen nieer eens zijn dan hij misschien denkt. Badhoevedorp prof. dr. UI. J. Mulder Discussie gesloten. Is het niet mysterieus, dat zo'n vier honderdmiljoen mensen zaterdagavond hebben gekeken naar de langste en meest winstgevende reclamespot ter wereld? Immers, het Eurovisie-Song- jestival is niet veel meet dan een op geklopte auditie, waarop je kunt horen aan welke liedjes de internationale platenbazen het meeste geld zullen verdienen. Enfin, wij zaten goed met ons gokje van vorige toeek maandag, toen we schreven'Grote uitschieter is alleen 'Après toi', waarvan én melodie én tekst je wat doen zoals ze overko men in de getalenteerde voordracht van Vicky Leandros'. Met veertien punten verschil overtroefde zij het vijfvoudig geweld van The New Seekers. 'Als het om de liefde gaat', had van wege de sprankeling van het deuntje iets meer verdiend. Sandra en Andres zouden misschien hoger zijn gekomen zonder dat overbodige achtergrond koortje. Zij zullen dan ook niet voor 100 procent tevreden zijn met hun vierde plaats, want het gaat tenslotte om internationaal succes. Luisterend naar 'Confrontatie' van de EO, begrepen we zo goed de aarzeling van ds. A. Vroeyindewey bij wat Ton ne ke van Belzen met een zekere ver rukking vertelde over het reveil bin nen sommige Canadese kerken. Een jonge Nederlandse vrouw met een na drukkelijk Engels accent zo pertinent ilac iAdu L lis ek( steeds weer horen beweren dat God is die nu spreekt in opwekki vei. bewegingen, kan bij velen buitenji kerk averechts werken. Zij zullen gen: 'Waarom spreekt Hij dan daar waar 'vuurtongen' alleen veroorzaakt worden door oorlogs waarmee we elkaar proberen ui roeien?' In het EO-programma ontbrak bo\ dien deze ernstige vraag: kan het A zijn dat de mens zelf extatische ba gingen opwekt uit vrees voor het v vallen van zoveel zekerheden, uit a voor de ondergang van onze bcsi ving? Meestal zetten we onze nageB de hemel als we diep in de put rif Het zondagavondprogramma had nig hoogtepunten. Druk gedoe ïjioeL., leegheid van de Johnny en Rijk-s*-'^ verbloemen én de teksten blijremSCÏ staan van burgerlijke grapjes. De fout zal er toch eens aan moeten sleuftpi,. Veel rumoer ook in de eerste aft ring van 'Oh mein Papa'. De NOS daarmee een serie te pakken vol verwikkelingen, opgediend door routineerde spelers. Panoramiek als onderwerp de strijd om het bei van Indiaanse stammen in Bra maar in de film werden het ideality en de tragiek van de gebrieders bLj de leiders van dit wanhopig get'éii onvoldoende uitgediept. i i< d I Radio vandaag IS.00 iS) Dixieland-muz. PP: 18.19 Uitz. v d. ARP. NCRV: 18.30 Nws. 18.41 Toelichting bij het nws. 18.47 (S) Bandstand: Brassband Concordia en solist. EO 19.00 Wij hebben een woord v.d. wereld: muz., inf. en ber met om: 19.04 Reformatie en Reveil: 19 20 Klankborti; 19.40 Bijbelstudie. NCRV: 20.00 Zonder vijven en zessen: progr.serie over moderne onderwijsvormen. 20.20 (S) Moder ne koor- en orkestmuz. 21.40 Oranjevrijstaat - model van een alternatieve maatschappij? - doe. 22.20 Avondoverdenking. 22.30 Nws. 22.f0^ Literama. radiokroniek over boeken, schrijvers en toneel 23.00 (S) Oude gewijde koormuz. 23.40 (S) Oude gitaarmuz. 23 55- 24.00 Nws. HILVERSUM 11 18.00 Nws, 18.11 Radiojournaal. 18.25 lk verbind u door praatje 18.30 (S) Pro menade Ork. met solist. 19.10 Actie voor een onzelfzuchtige samenleving: uilz. v.d. Morele Herbewapening. RVU: 19.20 Muzikaal Spec trum. Spreker: Cor Molenbeek. NOS: 20.00 Nws. 20.05 (S) Weer es wat anders: minder hekend buitenlands repertoire. 20.50 (S) Hobbyscoop: een populair prQgr. over elec- tronica. 21.10 uamma van alpha en beta: progr. over recente vorderingen in de we tenschap. 21.40 Onder de groene linde oude liedjes 22.00 S) Metro's Music. 22 55 Med 23 00 Nws. AVRO: 23 10 Radiojournaal. NOS 23.20 Radiorama: de Neder), scenarioschrij vers. 23.55-24.00 Nws. Radio morgen HILVERSUM I KRO 7 00 Nws. 7.02 Het levende woord. 7 07 iS) Badinerie klass. muz (7.30 Nws: 7 41 Act.) 8.24 Overweging S.30 Nws. 8.41 TV vandaag NEDERLAND I NOS NOT 11.10-12.00 Schooltelevisie "18.45 De Fabeltjeskrant 18.55 Journaal AVRO 19.05 AVRO's Toppop: wekelijkse hitparade 19 30 Wie van de drie 20.00 Journaal 20.21 Peyton Place 21.10 Muzikale Show rond Diana Ross 21.50 AVRO's Televizier Magazine NOS 22.40 Journaal TELEAC 22.45 Spaanse les les 14 NEDERLAND U NOS 18.45 De Fabeltjeskrant 18.55 Journaal KRO 19.05 Daktan V.d. hulsvrouw. 10.00 (S) Aubade: klassélijl mod kamermuz. (10.30 Nws) 11.00 zieken. 11.30 Bejaardenprogr. 11.55 12 00 (S) Van twaalf tot twee: gevar. (12.22 Wij van het land: 12.26 Med "tbsta land- en tuinb.; 12.30 Nws; 12.41 Act f Raden maar.) 14.05 Schoolradio. 14.30] Interlokaal op dinsdag: muz middag (15.30 Nws) Overheidsvoorl.: 17.00 Nw<nat de Ned. Antillen. Spr.: mr. H. L. Brirfi KRO: 17.10 (S) Metropole Ork. 17.25 P kinderen. 17.30 Nws. 17.32 (S) Act. &an< HILVERSUM II fesii AVRO 7 00 Nws. 7.11 Ochtendgymn. (S) Dag met een plaatje. 8.00 Nws. B06 Radiojournaal 8.20 (S) Dag met een plfmei (verv (8.30 De groenteman) 8.50 Mofc ,T wijding 9.00 Promenade Ork. 9.35 Watr 9 40 Oude en nieuwe koorliederen. 10.00fncle kleuters. 10.10 Arbeidsvitaminen (jedit Nws.) 11.30 Rondom 12: progr. v.d. vrjHnf (11.55 Boursber.) 12.30 Overheidsvoorl: F v.d. landb. 12.40 Knipperlicht: wckar M rudloverkeersmag. 13.00 Nws. 13.11 Rfibbt journaal. 13.30 (S) De wereld van de u]»S(.h beschouwingen over opera's aan de L van nieuw verschenen gramm.opnaPes' 14.35 Alerl!op het vlak van muzin maatschappij. NOS: 15.00 Zoekl. op if rep. en comm. uit alle delen van het L. en veel muz. <16.00 Nws) AVRO j|]0' F vi HILVERSUM III U VARA 7 00 Nws. 7.02 Dag dinsdag r Nws. 8.02 Onderweg. 9.00 Nws 9 03 PlaPer v.d. pep. <10.00 Nws.) 11.00 Nws. ll.OSjel opvallend vrolijke gevar. visite. (12.00 (npr 13.00 Nws. 13.03 De Eddv Becker ST., (14 00 Nws.) 15.00 Nws. 15.03 Drie- dfw 1 16.00 Nws. 16 03-18.00 Mix. (17. NWS.)1 BELGIS 324 m (Nederlands) 12.00 Nws. med. en SOS-ber. 12.08 L, West Side Story. 12.15 Kleinkunstkron fl, Buitenl. persoverz 13.00 Nws. weerbeiftrdc toneelagenda. 13.55 Beursber. 14.00 14 03 Licht muz. progr. 15.00 Nws. Kj-. Liedjcsprogr. 16.00 Nws en beursber. n Caslnomuz. 17.00 Nws en med. 17 10 |der oudere luisteraars 17.55 Weegschaal 20.00 Journaal 20.21 Julius Nyerere uit Tanzania F filmportret van een b Afrikaans president r 21.00 Kinderen in gevaar. medische, informatieve filmr 21 10 Road to Singapore, P speelfilm j 23.10 Journaal fids: TV morgen NEDERLAND I NOS NOT 10.45-11.10 Schooltelevisie 14.00-14.25 Schooltelevisie DUITSLAND I 10.00 Nws. 10 05 Re:, van buitenl. c« pondenten 10.30 Die aktuelle Schaul 11.10 Das Wirtshaus von Dartmoor, speelfilm uit 1964 12.40 Intern, perse 12.50-13.20 Rep. van buitenl. correspod ten. 16.15 Nws. 16.20 V.d. kinderen. Ki Das aktuelle Telefon. 17.10 Tsjechisch fo reprogr. 17.55-18.00 Journaal. •uka •Nab

Nieuwe Leidsche Courant | 1972 | | pagina 6