PERSONEEL GEVRAAGD C Een gratis dubbelkaartje Gratis dubbelkaartjes bij Albert Heijn, voor SportenSpe het nieuwe kijk-Jees-en speelboek voor de hele famili Koop t boeken steun de sport. Sportenspel-spaar en speel dat spel. PAUZE-ORGELCONCER „ZUIDERHEIDE" EEN NACHTHOOFD met diploma A EEN ASSISTENTE IN DE DIEETKEUKEN, EEN AFDELINGSASSISTENTE „DE VIJFHEERENLANDEN" A. DIREKTEUR B. STAFFUNKTIONARIS TROUW/KWARTET DINSDAG 21 MAART 1972 u vindt het bj Een gratis clubbelkaartje krijgt u bij Albert Heijn bij elke f 10,- aan boodschappen. Er zijn 20 verschillende dubbelkaartjes, met aan de ene kant de foto van een bekende Nederlandse topsporter en aan de andere kant een aantal sportfiguurtjes. Dubbelkaartjes voor SportenSpe!, het nieuwe kijk-, lees- en speelboek met vijftien populaire sporten. Aan dit boek, dat u kunt kopen bij Albert Heijn, hebben vele Nederlandse topspor ters meegewerkt. Het is geschreven door gerenommeerde sport journalisten. Het SportenSpel-boek, met een lees- en kijkgedeelte waarin u allerlei interessante gegevens vindt over voetbal, schaatsen, wielrennen, tennis, zwemmen, waterpolo, hockey, ijshockey, atletiek, paardesport, zeilen, kanoën, judo, kunstrijden en roeien. Een levensbeschrijving van bekende Nederlandse top sporters van wie u de foto's uit de gratis dubbelkaartjes knipt en opplakt in het boek. Het SportenSpel-boek met een speel- gedeelte waarin u 5 wedstrijdvelden vindt. Een grasmat, een stadion, een zwembad, een sporthal en een ijspiste, waarop x j alle mogelijke spelsituaties kunt naspelen met de sportfiguur tjes uit de gratis dubbelkaartjes! Per boek f 2,50 voor de sport Het SportenSpel-boek kunt u voor f 5,95 kopen bij Albert Heiji en bij de Shell-stations. Van dit bedrag wordt f 2,50 afgedragei aan de Nederlandsfe Sport Federatie en het Nederlandse! - Olympisch Comité, die 't geld gebruiken voor de ondersteuning van de Nederlandse amateursport. Een reden te meer om hel SportenSpel-boek te kopen. Bij Albert Heijn bij elke f 10. j boodschappen en bij de Shell-stations y^bij. 20 liter benzine of 2 liter Shellina.^ gratis dubbelkaartjes voor het SportenSpel-boek fesfs?.* topsporter en sportfiguurtjes lees- en kijkgedeelte IM zeil spelsituaties naspelen één van de 5 wedstrijdvelden Personeel gevraagd Tri Expres vraagt meisjes en jongens voor de chemi sche wasserij. Hoog loon. Kom eens langs en maak een afspraak met dhr. Krijger. Tri Expres, Lijnbaan 3, Lei derdorp. Tel. 42144. De ideale baan voor de gehuwde vrouwWij gaan ons demonstratie-team uit breiden. Gratis opleiding in huidverzorging. „Evolution Cosmetics". Bel s.v.p. direct 01710 - 23128. b.g.g. 01710 - 22228 of 030 - 313434. Gevr. een net dagmeisje of huisknecht voor alle voor komende werkzaamh. Aanm. na 4 uur Hotel Haas. Mar. Poelstraat IA. Wij zoeken iemand die ons 5 halve dagen per week wil komen helpen met type werk en andere lichte kan- toorwerkzaamheden. Over de sfeer waarin wij werken en hetgeen daarin uw taak is. kunt u worden voorgelicht door onze secretaresse, mej. A. M. Lagerberg, R.K. Me disch Opvoedkundig Bureau. Hoogl. Kerkgracht 32, Lei den, tel. 32385. Nette werkster, 1 middag per week. Geen schoon maak. Van Galen, M. van Streefkerkstr. 48 (bij de Wasstraat). Personeel aangeboden Aannemer vraagt werk. Onverschillig wat. Telefoon 01710 - 49018. Net gebeld, snel hersteld. Loodgieter, metselaar en timmerman met jarenlange ervaring bieden zich aan voor al uw verbouwings- of onderhoudswerk. Gespeciali seerd in het repareren of vernieuwen van pannen- of mastiekdaken en riolering. Bij ons volledige garantie. 01710 - 49617: bellen tussen half 1 en half 2 en 's avonds na 5 uur. Te koop aangeboden In prima staat 2-persoons opklapbcd. Verrijdbaar. Merk spiraal Auping. Tel. 30079 na 7.30 uur. Roomburgerweg, Woonark De Dobber. Te koop aangeboden we gens overcompleet: Pastoe- wandmcubcl, in zeer goede staat. teak. breed 240, hoog 170, diep 50. Meeuwenl. 7, Leiderdorp, 01710 - 40865. Tuinliefhebbers. we zijn er weer a.s. zaterdag op de Apothekersdijk hoek Prin- sessenkade. Leiden, zoals elk jaar met onze standplaats bomen. heesters, rozen, klimplanten, vaste planten, perk- en kamerplanten. Veel keus. lage prijzen. #'Te koop alle soorten aan hangwagens vanaf f375. Te bevragen Warmonderweg 31, Sassenheim, telefoon 02522 - 12099. Te koop een goed onder houden boot. Vrijheidsklasse. 3000,Te bevr. Jacht haven Welgelegen. Haarlem mertrekvaart 20, Oegstgeest. Tel. 01710-54684, b.g.g. 54780. Auto's en motoren Nummerplaten voor de motor en auto kunt u bij ons verkrijgen. Voor alle onderdelen van motoren, scooters, bromfietsen en fietsen naar: Onderdelen Struik, Hooigracht 44, Lei den, telefoon 22026. 5 autorijlessen v. f27,50. Vervolg- en losse lessen f9, BTW inbegrepen. V.W.-auto- rijschoolcombinatie „De Centrale". Leiden; Hoge Rijndijk 106. telefoon 34255; Katwijk: Boslaan 243. tele foon 71777, b.g.g. 72526. □ATSUN AlfTOBEDR'JF BROERTJES SASSENHEIM 02522-12921 Nieuwe auto huren, veilig sturen. Steeds nieuwste mo dellen. Werkhovens Garage bedrijf, alleen Maredijk 34a, Leiden, telefoon 22300. Te huur gevraagd Arts zoekt ruime zit-slaap- kamer. Omg. Acad. Zieken huis. Brieven met opgave telefoonnr. .onder nr. 5505 bureau van dit blad. Speciale aanbieding Hang-legkasten, linnen-, keukenkasten, keukens, bu reaus en slaapkamers. Enor me sortering. Ultra modern! Niet duur! De Kastenspecia- list. Hoogl. Kerkgracht 47 - 49. hoek Nieuwstraat. tele foon 01710 - 33078. Koop nu een autoradio, en bespaar veel geld. Kies er een uit onze collectie, gratis ontstoren en gratis antenne. Ton Rijsbergen, Maiesingel 64. telefoon 31260. Heugafelttegels, alle kleu ren. direct uit voorraad le verbaar, 5 jaar fabrieksga rantie. Gemakkelijk zelf te leggen. Tijdelijk Stanleymes cadeau bij aankoop min. 20 tegels. Smit's Woninginrich ting, Mare 98 en Vrouwen- steeg 9. telefoon 23913. Tuinliefhebbers. we zijn er weer a.s. zaterdag op de Apothekersdijk hoek Prin- sessenkade. Leiden, zoals elk jaar met onze standplaats bomen. heesters, rozen, klimplanten, vaste planten. >erk- en kamerplanten. Veel ceus, lage prijzen. Tuinliefhebbers, we zijn er weer a.s. zaterdag op .de Apothekersdijk hoek Prin- sessenkade, Leiden, zoals elk jaar met onze standplaats bomen, heesters, rozen, klimplanten, vaste planten, perk- en kamerplanten. Veel keus. lage prijzen. Vakkundige reparaties aan kunstgebitten, binnen enkele ux-en gereed. C. van Berge Henegouwen, Vronkenlaan 23, geen filialen. Bereikbaar met 40 en 15. Zijlkwartier, telefoon 33361. Gebroken ruiten, glas-in- loodreparaties worden door mij met spoed hersteld. Ook levering ventilatoren. Glas reparatiebedrijf D. Galjaard, De Sitterlaan 76. tel. 32916. Paraplureparatie look v. opvouwbare), wandelstok ken. invalidostokken, rub ber-doppen. Reparaties wor den alleen aan de zaak aan genomen. Paraplumagazijn Van Oerle, Haarlemmer straat no. 95. Tuinliefhebbers, we zijn er weer a.s. zaterdag op de Apothekersdijk hoek Prin- sessenkade, Leiden, zoals elk jaar met onze standplaats bomen. heesters, rozen, klimplanten, vaste planten, perk- en kamerplanten. Veel keus, lage prijzen. Tuinliefhebbers. we zijn er weer a.s. zaterdag op de Apothekersdijk hoek Prin- sessenkadc. Leiden, zoals elk jaar met onze standplaats bomen. heesters, rozen, klimplanten, vaste planten, perk- en kamerplanten. Veel keus, lage prijzen. Weggevlogen zat. 18 maart: papegaai (grijze roodstaart), omgeving Sta tionsplein/Morssingel. Wie heeft vogel gezien of weten te vangen? Hoge beloning voor terugbezorging. Sta tionsplein 152. telefoon 40971; b.g.g. Stationsplein 58. telefoon 40333. Weggevlogen zaterdag 18 maart papegaai (grijze rood staart), omg. Stationsplein/ Morssingel. Wie heeft vogel gezien of weten te vangen? Hoge beloning voor terug bezorging. Stationsplein 152. teL 40971. B.g.g. Stationsplein 58. tel. 40333. Alles voor uw baby. Geen duur winkelpand. zeer scherpe prijzen. Nieuwste kinderwagens v.a. f85: wan delwagens. hoog en laag mo del. v.a. f24,50: wit laqué kinderledikant f 55; chroom en houten kinderstoelen, bo xen, babysitters en reiswie- gen; commodes f 99,95; klep- kasten, dekens enz. Vele art. 30 tot 40 pet. goedkoper. Al leen bij „Gesloten Huis" toonkamer. ook 's avonds ge opend. Maresingel 75. bij Herensingel, telefoon 01710 - 24272. Leiden. IO LEIDSE VOLKSUNIVERSITEIT woensdag 22 maart, 12.45—13.30 uur STADSGEHOORZAAL door Christiaan Ingelse werken van: Clérembault, Sweclinck, Bach. TOEGANGSPRIJS 0.50 Gratis programma aan de zaal. U kunt uw lunchpakket meenemen. HET LENTEFEEST kan beginnen... duizend bloemetjes-jurkjes hebben hierop vol ongeduld gewacht. Polyester Rachel in verrukkelijke lollypop kleurtjes, wijd klokkende rok, wufte pofmouwtjes, pikant afgebiesd. Kleuren rood, turquoise, marine en rood/marine. Maten 116t/m146. maat 116 Vinta modehuizen N.V. - Leiden, Hoogstraat. Iedere donderdag koopavond tot 9.00 uur. k.s.p.m In het Prot Clir. Bejaardencentrum te Hilversum (300 bedden) zagen wij gaarne geplaatst: in de rang van le verpleegster. liefst met ervaring. Wij bieden u een prettige werkkring in een modern centrum. Salaris volgens de Landelijke regeling. Onregelmatigheidstoeslag van toepassing. 5-daagse werkweek. Inlichtingen worden gaarne verstrekt door de direktrice, tot wie u ook uw sollicitatie kunt richten met vermelding van referentieadressen. Diependaalselaan 337, Hilversum. Telefoon 02150-40458. De stichting (A-instelling in oprichting) inzake hervormde en gereformeerde maatschappelijke dienstverlening en gezinszorg te Leerdam roept sollicitanten op voor de funktie van: Hiervoor zijn de volgende kapaciteitcn nodig: Kennis en ervaring ten aanzien van heleidsvoorbereidende werkzaamheden- Ervaring ten aanzien van het geven van leiding aan een organisatie. Kontraktuele eigenschappen t.a.v. alle medewerkers binnen de organisatie en t.a.v. overheid en andere instanties op het terrein van de maatschappelijke dienstverlening. Opleiding: liefst voortgezette opleiding, hogere beroepsopleiding (voorkeur: personeelsbeleid). Hiervoor zijn de volgende kapaciteiten nodig: Ervaring op het gebied van de gezinsverzorging. Goede kontaktuele en leidinggevende eigenschappen. OpleidingrSociale Akademie en Voortgezette opleiding (groepswerk of Staffunktionarissenkursus Salaris, vakantie, pensioen en sekundaire arbeidsvoorwaarden worden vastgesteld aan de hand van de landelijke erkende normen voor de A-instellingen. Het werkgebied omvat de gemeenten in de Vijfheerenlanden met plm. 40.000 inwoners. Schriftelijke sollicitaties te richten aan: Het bureau van de stichting Graaf Adolfstraat 36, Leerdam. Informatie kan telefonisch ingewonnen worden bij: de voorzitter tel. 03451-2582.

Nieuwe Leidsche Courant | 1972 | | pagina 8