De rotsen van Zervos Meer faillissementen in afgelopen maand Overneming Northwesterns door Libra definitief Raad milieudefensif^ is tegen conclusie van Paarse boekje TROUW/KWARTET DENSDAG 21 MAART 1972 RIWEM.AMI K \niO-TV MARY PERKINS MOMMA f /WIJN ZOONIS j WE66EL0- i PENJ 244 0MMTIKHEMVER- TE1.DE, DAT IS ZIJN TAFELMANIEREN NIET 60ED KON KEUREN AMSTERDAM In februari werden in ons land 190 personen en bedrijven failliet verklaard, tegen 186 in janua ri. In februari 1971 werden 198 faillis sementen uitgesproken. In de provincie Noord-Holland (exclu sief Amsterdam) beliep het aantal faillissementen 19 tegen 17 in februa ri 1971. In Amsterdam bedroeg dit aantal 21 (22), in Zuid-Holland (ex clusief Den Haag en Rotterdam (33) (29), Den Haag 3 (7), Rotterdam 20 (13), Utrecht 10 (15), Gelderland 14 (18), Noord-Brabant 26 (31), Limburg 12 (11), Zeeland 2 (2), Friesland 3 (4), Groningen 9 (13), Drente 3 (8) en in Overijssel 15 (8). Het aantal voorlopig verleende sursé ances van betaling kwam in februari uit op 18 (19), terwijl het aantal definitief verleende surséances steeg tot 13 (12),. Er werden 4 (2) verzoe ken om verlenging van surséance van betaling gedaan, en 5 (3) surséances werden verlengd. (ADVERTENTIE) INDE GOUDE GAPER door W. G. VAN DE HULST; plaatjes van W. G. VAN DE HULST Jr 82 Het vrolijke tweetal met de haar- strikken, Greetje, de groene en Keet je, de rode, speelt op de stoep van de Goude Gaper. Ze vinden het jammer dat juffer Anne-Marie 't zo druk heeft. Tijd om met hen te spelen heeft ze helemaal niet. En als ze maar alleen was in de winkel, zouden ze zeker binnenwippen; nu, met juffer Ursel óók achter de toonbank, durven ze niet. Maar Anne-Marie ziet de vro lijke kinders wel. O, en haar hart is goed genoeg hen eens even te pakken, even te stoeien met hen maar.de klanten en haar zuster.Nou ja, maar dan zal ze hen toch even ieder een lekkere pijp drop toestoppen voor 't feest. Ze wenkt hen. En tussen twee dikke boerinnen door dringen ze naar binnen, krijgen 't lekkers, stor men er weer mee naar buiten als twee jonge hondjes, die bij de slager een been machtig worden. 'Zuinig toch! Zuinig!... 'gromt juffrouw Ur sel. als ze 't ziet. 'Jij ook altijd met je weggeverij!' En de boerinnen krijgen zalf voor zieke kippen, en een oude lapjeskoopman pillen voor het hoes ten en een dienstmeisje kruiden voor de kiespijn.En in de toonbanklade rinkelt het geld. O, in de oren van juffer Ursel is het muziek. Geld! KARELTJE KNETTER EN DE BLAUWGERUITE KIEL 12-104 'Zo, zo', lachte smidje Verholen blij, toen zij weer in hun oude ver trouwde plunje stonden. 'De kiel en het oude perkament zijn dus door Nosco en Asmar achtergelaten. Fijn zo, dan kunnen we die weer aan de eigenaars teruggeven'. - 'Als u maar weet, dat de kiel van mij is!' riep Kareltje. 'Windt u niet op, klein baas je', lachte Lothar goeiig. 'Ga liever dadelijk op zoek naar de rest van het geheim, dat in stukken neerligt, ver splinterd onder het geweld van Murks scherpe bijl. Kom aan, kom aan, ik zie de beelden reeds doorkomen en weet wat was en zijn zal! Kom, volg mij door het nachtelijk duister en werp Uw troebele blik op dét, wat ik zo klaar doorschouw! Eén stukje is genoeg, één stukje slechts! En zo gij niet weet waar het ligt, ik weet dat wel!' - De raadselachtige helderziende begaf zich met bekwame spoed zijn woonwagen uit en wandelde snel in de richting van het strand; daar liep hij toen de kant van de duinen op en hij hield zijn twee handen gestrekt voor zich uil. Smidje Verholen en Kareltje volgden hem op de voet en de laatste fluisterde: 'He baas, zie je dat? Hij houdt zijn handen als een soort an tenne voor zich uit. Het lijkt wel of-ie daarmee de beelden opvangt! Wat zou-ie nou gaan doen?' - 'Ik weet het niet', antwoordde de smid. 'Het is allemaal zo verschrikkelijk geheimzin nig'. 'Wat bedoelde hij toch met dat ene stukje, dat genoeg was?' - Maar dat zouden ze gauw weten, want na een goed kwartiertje te hebben gelo pen, bleef Lothar staan en hij zei: 'Hier was de plaats, waar hout de boze schedel trof! Kaal was het sche delveld als koeler maan maar toch kwam daaruit weten voort van wat nu komen gaat. door Colin Forbes Het was een buitengewone situ atie, dacht Macomber: de Britse torpedoboot jager probeerde wanho pig op tijd de kaap te berei ken, terwijl aan de andere kant van het klooster een klein Duits leger zich gereed maakte voor de mars naar het doel. De Duitsers zouden het natuurlijk winnen zij zouden hun doel bereikt hebben in een fractie van de tijd, die de torpedobootjager nodig had om de landing uit te voeren en daarna moesten de soldaten nog dat moeilijke pad bestijgen. Ogen schijnlijk nog in beslag genomen door het schouwspel op zee verrichtte hij een natuurlijke handeling; hij reikte naar de zware kijker alsof hij er een blik door wilde werpen. Hij was er zich terdege van bewust, dat de korporaal hem. voor zover zijn bezigheden zulks toelieten, nieuwsgie rig in het oog hield; hij knielde nu naast de mortier om een fijne afstel ling uit te voeren, maar het pistool lag op de stenen dicht bij zijn hand. Binnen minder dan twee minutem zou de eerste granaat onderweg zijn over de oppervlakte van de zee, in de richting van dat met soldaten volge pakte schip. Hij dacht met afgrijzen aan de slachting, die op die overvolle dekken zou worden aangericht als het eerste schot eens een toevalstreffer zou worden. Ik heb minder dan honderd twintig seconden, zei hij bij zichzelf en wét ik ook doe, het moet de eerste keer precies goed zijn, want er komt geen tweede kans. Het idee om zijn Luger te trekken had hij verworpen de korporaal, als dat tenminste zijn werkelijke rang was, was intelli gent en snel van begrip: een bewijs daarvoor werd gevormd door het ogenblikkelijke sluiten van de val deur. hoewel er niemand te zien was geweest. Hij koesterde bovendien een sterke achterdocht jegens de man die hij voor een officier van de Abwehr hield. De soldaat droeg een granaat, die hij van de stapel had afgenomen, in zijn armen en legde hem zachtjes op het gevouwen canvas naast de mortier. Toen hij weer recht stond zag hij de korporaal prutsen aan het mechanisme van de mortier, besefte dat hij nog een paar ogenblikken de tijd had en liep terug naar de borst wering, waar hij zich bukte en door de telescoop keek, die naar het vaste land wees. De korte tijd dat hij werd afgeleid door wat hij in de lens zou zien vormde waarlijk een zeer geringe kans, maar Macomber maakte er on middellijk gebruik van. Hij tilde de zware veldkijker op en liep stilletjes naar de korporaal, die over de mortier gebogen stond, maar zijn vage schaduw op de stenen ver raadde hem en de korporaal keek op. Macomber torende over de korporaal heen, de kijker opgeheven voor een vernietigende neerwaartse slag, toen de Duitser, die blijk gaf van grote behendigheid, zich achteruit bewoog, terwijl zijn hand zich over het pistool sloot, waarna hij overeind sprong. Te laat. Macomber besefte dat zijn reac tievermogen geleden had. De veldkij ker gleed uit zijn vingers en hij wist, dat hij het beslissende voordeel van die paar extra seconden dat de tweede man was afgeleid, verspeeld had. Hij zag de korporaal nog als een vage schaduw toen hij met zijn schoen uithaalde en de Duitser met een vre selijke klap tegen zijn knieschijf trof. De schaduw boog voorover door de pijn terwijl Macomber naar voren strompelde, nauwelijks in staat te zien wat er gebeurde. Handelend in een pure reflex, hief hij zijn handen omhoog, strengelde ze in elkaar en liet ze met alle kracht die in hem was neerdalen op de nek van de korpo raal. De kracht van de slag plantte zich voort ln zijn armen, terwijl de Duitser vooroversloeg en op de stenen viel, met zijn lichaam over het pis tool, dat hij nog in zijn hand had. De tranen uit zijn ogen wrijvend, nog half verdoofd door de brandende pijn, zag Macomber de telegrafist die op zijn knieën zat, terwijl hij verwoed probeerde iets onder het canvas van daan te trekken. Het schoot los cp het ogenblik dat Macomber hem be reikte. De Duitser, die nog op zijn knieën zat. draaide zich om met het machinepistool in zijn han den en de Schot greep midden in de zwaaibeweging naar het einde van de loop. In plaats van te trekken, zoals de Duitser had verwacht, duwde hij wild van zich af. De soldaat verloor zijn evenwicht en struikelde achtero ver, maar hij ving zich op met zijn ellebogen. (Wordt vervolgd) Spoorwegrecherche De chef van de spoorwegrecherche, de heer B. F. A. Mikx, is per 1 februari van dit jaar benoemd tot (onbezoldigd) commissa ris van de rijkspolitie. Dit betekent dat hij meer bevoegdheid krijgt als opsporingsambtenaar (alle spoorweg rechercheurs zijn onbezoldigd ambte naar van het korps rijkspolitie) en dat de contacten met de rijkspolitie formeel wat gemakkelijker worden ge maakt (hoewel ze volgens de heer Mikx in de praktijk al uitstekend zijn). Hij ziet in de benoeming vooral een erkenning van het werk van de spoorwegrecherche in Nederland. Archeoloog Als archeoloog bij de dienst van publieke werken in Am sterdam is aangesteld de heer J. M. Baart. Zijn taak wordt: begeleiding van de aanleg van de oostlijn van de metro in de binnenstad. De heer Baart begeleidt reeds vanaf 1969 van wege het instituut voor pre- en proto historie opgravingen in de binnen stad. Hij zal nu door een tweetal assistenten bijgestaan worden. De be noeming van de heer Baart is mede gebeurd op aanbeveling van de bege leidingscommissie oudheidkundige bo demonderzoek. Oorlogsgravenstichting Tot alge meen directeur van de in Den Haag zetelende oorlogsgravenstichting is per 1 juli benoemd de heer D. Steen- meijer, die de heer P. W. de Hertogih opvolgt. De heer Steenmeijer is nu (als kapitein-luitenant-ter-zee) hoofd van het bureau personeelsvoorziening van de koninklijke marine en hoofd van de marine-voorlichtingsdienst. In de tweede wereldoorlog heeft hij in het verzet gewerkt; hij was mede oprichter van en medewerker aan het in de omgeving van Roermond uitgegeven ondergrondse blad 'De Postduif. Vóór het eind van de oor log stak hij over naar Engeland en vanaf dat ogenblik dateren zijn rela ties met de marine. Hij heeft onder meer als oorlogscorrespondent in het toenmalige Nederlands-Indië gewerkt en is later stafofficier voorlichting van de commandant zeemacht Nederland in Nieuw Guinea geweest. Benoeming: Met ingang van 1 januari j.l. is benoemd tot voorzitter van de Raad voor de Luchtvaart mr. C. A. de Meijere, raadsheer in de Hoge Raad der Nederlanden. De heer De Meijere is mr. R. P. Cleve- ringa opgevolgd die, na tien jaar het voorzitterschap van de raad te hebben vervuld, met het oog op het dit jaar bereiken van de daarvoor gestelde leeftijdsgrens ontslag uit die functie heeft verzocht en gekregen. Promoties: Gepromoveerd tot doctor in de geneeskunde: A. J. van der Werf (Ivath. Univ. Nijmegen). Gepro moveerd tot doctor in de sociale we tenschappen: G. van Dam (R.U. Utrecht). Gepromoveerd tot doctor in de letteren: E. M. Kunnen-Insch (R.U. Utrecht). AMSTERDAM De beide Northwes tern and Pacific Hypotheekbanken zijn thans in handen van Libra Inter nationaal in Roermond. Met het goed keuren van een statutenwijziging voor beide banken, waarbij onder meer de statutaire beperking van het stem recht werd opgeheven, is aan alle voorwaarden voldaan, die Libra ge steld had bij het door haar uitge brachte bod. Dit bod behelsde een contante betaling van 125 pet voor de aandelen van de Northwestern (cum dividend 1970-71), 20 voor de bewij zen van deelgerechtigdheid en 115 pet voor de aandelen van de tweede Northwestern. Van een verslaggever DEN HAAG De Raad voor Mili^ defensie heeft waardering voor Paarse Boekje, maar is tegen de c clusie daarin. Het Paarse Boekje 1 het vorig jaar door de Rijks-planolof sche commissie uitgebrachte rappj 'De ontwikkeling van Zuidwest-Ned$ land'. Daarin wordt gekozen voor een I groot mogelijke uitbreiding van zeehavenindustrie, omdat dit een g I te stijging van het inkomen per hoo van de bevolking geeft. De Raad vo milieudefensie vindt dat niet geno rekening is gehouden met de negat r/y ve effecten van een dergelijke ontw keling op het milieu en het ma schappelijk en cultureel welzijn. De raad vestigt er de aandacht op 161 het aantal werknemers in het zu ïeil westen tot 1980 zal toenemen n 45.000. De voorgestelde industrie-o ij J wikkeling zal in die periode 99.C ingi nieuwe arbeidsplaatsen scheppen. I at i verschil wordt volgens het Paai t c Boekje met gastarbeiders aangevu ar Dit lijkt de Raad voor milieudefen sat: ook uit sociaal oogpunt geen ide issi oplossing. eer aan Men heeft trouwens in het algeme erk waardering voor de structuur van 1 'fkc rapport van de rijkscommissie: hi door wordt de problematiek doorzi tiger en de discussie gemakkelijker, t c Sara Heyblom (80) in tv-blijspel Van onze radio- en rv-redactie HILVERSUM De actrice Sara Hey blom, die op 27 mei a.s. haar 80ste verjaardag hoopt te vieren, speelt een van de voornaamste rollen in het vrij korte (55 minuten) blijspel 'Zachtjes met de deuren' dat de KRO vrijdaga vond a.s. op Ned. II uitzendt Dit stuk van de Franse schrijver Mi chel Fermaud heeft enkele jaren gele den met succes gelopen bij de Neder landse Comedie. Het geeft een olijke schets van een doorsnee Frans gezin, waarin iedereen zijn eigen leven leidt, zulks tot ongenoegen van de vader d'ie naar ord'e en dicipline verlangt. Zelfs oma houdt er opmerkelijke hobby's op na. Het onstellende bericht dat de jongste dochter in verwachting is. brengt de familie weer bij elkaar, opdat naar de eisen van een goed blijspel alles tenslotte in vreugde en eensgezindheid kan eindigen. Naast Sara Heyblom als de grootmoe der spelen Allard van der Scheer en Elisabeth Hoytink resp. de vader en de moed er. Raadsels om Hess De maandag door de AVRO uitgezon den BBC-documentaire 'De vreemde zaak van Rudolf Hess' heeft de raad sels met betrekking tot de geestelijke vermogens van de tweede man in hei Duitse Rijk weliswaar onopgelost ge laten, maar teas als poging tot ont raadseling niet zonder zin. Wij doelen, hiermee niet in de eerste plaats op het naar voren halen van een oorlogsmisdadiger, maar op de medische indicaties omtrent de ver bannen geest van de man die Hitlers plaatsvervanger wist te worden. Je mag natuurlijk afvragen of derge lijke reconstructies in hun uitwerking op oorlogsslachtoffers niet dusdanig negatief zijn dat het eventuele weten schappelijk nut erbij in het niet zinkt. Echter, juist het reconstrueren van omstandigheden, het opsporen van de 'knikken' in het menselijk brein die wereldwijde gevolgen hebben gehad, moet toch als zeer belangrijk worden onderkend. Op elk moment en overal kan een verknipt mens naar macht grijpen en in waan fatale din gen doen. Daarvoor ogen te openen kan het belang zijn van dergelijke do cumentaires. Hier en daar schijnt de KRO-reisrepor- tage over Tanzania al vooraf te zijn 'gekraakt'. Toegegeven er zijn zwakke plekken in het iverkstuk van Aad van Zeskamp met halve finale in Leiden Van onze radio- en tv-redactie HILVERSUM De Groenoordhal in Leiden zal zaterdagavond a.s. de plek zijn, waarop rechtstreeks voor de ca mera's de halve finale van Zeskamp (NCRV) wordt gespeeld. In deze strijd valt de beslissing, welke drie van de nog zes overgebleven gemeen ten zullen optreden in de finale, die op zaterdag 22 april wordt gehouden in heit Rotterdamse Sportpaleis. Op het ogenblik staan Venray, IJssëlstein en Ridderkerk in de voorste gelede ren. Hun ereplaatsen worden deze week echter betwist door Zelhem, Franeker en Lisse. Dr. Rozijn vast in Sportshow NCRV HILVERSUM Dr. Ab Rozijn, die o.m. zesdaagse-arts is en medisch be geleider van de dames-schaatsequipe, zal voortaan eenmaal per drie weken een vaste rubriek krijgen in de radio Sportshow van de NVRC, die zater dags tussen 4 en 6 uur op Hilversum III wordt uitgezonden. Zaterdag a.s. is dit nieuwe onderdeel van het pro gramma voor het eerst te beluisteren. Dr. Rozijn behandelt dan medische problemen die in de sportbeoefening onderkend worden en zal vragen die hem schriftelijk dan wel tijdens de uitzending telefonisch worden gesteld, beantwoorden. TV-uitzending over jeugdprostitutie Van onze radio- en tv-redactie HILVERSUM Vanavond zendt de VARA een gedramatiseerde recon structie over het onderwerp jeugd prostitutie. Het betreft hier oorspron kelijk een radiodocumentaire van Bob Uschi, die aan de hand van het verza melde materiaal is omgewerkt tot een tv-produktie. Alleen in Amsterdam wordt al door ongeveer 1000 meisjes en 400 jongens vanaf ongeveer 14 jaar jeugdprostitu tie bedreven. De jeugdige prostituée.s opereren niet alleen op straal, maar hebben ook contactadressen in bars en café's. Hiervoor moet natuurlijk commissie betaald worden, zoals ook aan de 'beschermers' betaald moet worden. Het overgrote deel van de inkomsten uit de jeugdprostitutie gaat trouwens naar deze beschermers. In de tv-produktie is uitgegaan van een bestaande situatie. Het hoertje Karin wordt gespeeld door de actrice Hanny Vree. Ook de andere spelers zijn beroepsacteurs, op één na. Dat is Willem Vis, die als maatschappelijk werker goed is ingevoerd in het on derwerp en die zijn werkterrein on der de jeugdprostituées heeft liggen. Radio vandaag HILVERSUM I 18.00 (S) Licht ensmeble met zangsolisten. P.P.: 18.19 Uitz. van de Ned. Middenst. Partij. KRO: 18.30 Nws. 18.41 Act. 18.50 Voorbeschouwing over de komende KRO- progr.'s. 19.00 (S) Musicerende dilettanten Accordeonork. 19.30 Dood doet leven: serie gespr. over leven, dood en toekomst. 19 45 De zingende kerk: muz. in de liturgie. 20.00 Als daar muz. voor is: Ned. muz. en Ned. poezie. 20.45 Waar maak je je druk over?, gespr. 21.00 Babel: cult. kron. 22.00 (S) Klass. gramm.muz. 22.25 Overweging. 22.30 TV vandaag NEDERLAND I NOS 18.45 "De Fabeltjeskrant 18.55 Journaal NCRV 19.05 Dierenvriend 19.28 De Jonkvrouw van Avignon 20.00 Journaal 20.21 Met liedjes het land in 21.45 Hier en Nu 22.25 Emmcloords Chr. Mannenkoor NOS 22.35 Journaal 22.40 Weekoverzichten algemene informatie over schooltelevisie l'ELEAC 22.43 Graven naar het verleden - les 8 (herh. NEDERLAND II NOS 18.45 De Fabeltjeskrant 18.55 Journaal VARA 19.05 Volgende patiënt 19.30 Tik Tak Tor: een vraag- en antwoord spelletje 20.00 Journaal 20.20 Kom maar binnen 20.45 Achter het nieuws Radio morgen HILVERSUM I TROS: 7.00 Nws. 7.02 (S) Ontbijt zo's (Soos): lichte gramm muz., report, en ber. (7.30 Nws; 7.41 Act.: 8.30 Nws: 8.41 Act.) 10.00 V.d. vrouw. (10.30 Nws.) 11.55 Med. KRO: 12 00 (S) Van twaalf tot twee: gevar.- progr. (12.26 Med. t.b.v land- en lulnb.: 12.30 Nws: 12.41 Act.: 13.00 Raden maar. 14.00 Huisbezoek - een pastoraal gespr. van mens tot mens. NOS: 14.10 Van Ta-ta tot totale taal: een rubr. over leven in de taal. 14.20 (S) Aspecten van de kamermuz.: semi- klass. en kamermuz. 14.50 Meer over minder: De stem van de sprekende minderheid. (15.30 Nws) NCRV: 16 45 (S) Journaal anno Nul, hoorspel. 17.00 (S) NCRV-Vocaal Ensem ble: oude- en semi-klass. geestelijke liederen. Ovcrheldsvoorl.: 17.20 Samenwerking met ontwikkelingslanden. NCRV: 17.30 Nws. 17.32 Hier en Nu. de Heuvel en Piet Kaart, (teveel noramabeelden, bijvoorbeeld), maai 'f®1 zit toch ook interessante informatie 'r al had die wel meer van de bevolk mogen komen en wat minder van den ene Nederlandse pater. Maandag k nde gen wij het vervolg te zien, namel11 het gesprek met president Nyerere dat is een boeiend mens. Simon van Collem presenteerde aardige aflevering van 'Avroskoop' i yPj1 Roger Moore, Tony Curtis en Te erl Thomas. Er schijnt wel in de opnan te zijn geknipt want sommige in - zicht gestelde pittige opmerkingen fjet i z star 0 üdi nsei de heren over elkaar hebben wij in uitzending gemist Avro's Televizier ivas actueel in gesprek met prof. Steenkamp diens aanvullende regeerplannen, vatte over de kunstnier in huis uitstekende reportage die respect boezemde voor de partners van de tiënten en besteedde opnieuw aanda aan de nu in ons land vertoeve\ moeder van Timothy Davey, de jon die in Turkije langdurig gevangen Had dit onderwerp werkelijk algem nut of was het meer een bevredit van overdreven nieuwsgierigheid? tlegj 23.55-24.00 Nws., HILVERSUM II p (IS.00 Nws. 18.11 Radiojournaal.) 19.00 Jazz spectrum: oude en mod. jazz. IR Paris vous parle. 19.30 Vanavond: gei, progr. (20.00 Nws) 22.00 Trefpunt: beself wingen over act. zaken 22.20 (S) Vanavf laat: gevar. progr. (22.55 Med. 23.00 ifc 23.10 Radiojournaal.) 23 55-24.00 Nws. BELGIË 324 m (Nederlands) 12.00 Nws. med. en SOS-ber. 12.08 B> Pops Orchestra. 12.15 Kleinkunstkron. Buitenl. persoverz. 13.00 Nws. weerber.L toneelagenda. 13.55 Beursber. 14.00 Nws. l( Licht muz.progr. 15.00 Nws. 15.03 Lief sprogr. 16.00 Nws en beursber. 16.10 Casj Lai muz. 17.00 Nws en med. 17.10 Voor oud Am llliclof.s.c 1*7 S UTAAnrnhn.il 1 drie luisteraars. 17.55 Weegschaal. 21.10 Jeugdprostitutie. documentair TV-spel van Bob Uschi t; NOS 22.40 Journaal m 22.45 Den Haag vandaag r TELEAC k 22.50 Beton - les 8 (herh Ie DUITSLAND l Pi IS.55 Nordschau-Magazine. 19.26 Be*e Keithstrasse 30. 19.59 Progr.overz. Wf 18.00 Reg. nws. 18.10 Die Karawane. 1 Hier und Heute. 19.15 V.d. kleuters, lp Berlin, Keithstrasse 30. 20.00 Journaal] weeroverz. 20 15 Ein Chirurg erinnert si 21.10 Docum. film. 21.55 Die Edegger-Fi lie. TV-fUm. 22.45 Journaal, comm. en i. roverz. U DUITSLAND II 18.05 Act. en muz. 18.35 Muzikaal mentsprogr. 19.10 Mini-Max. 19.45 Nws. J en weerber. 20.15 Sport, autotest i nws. 21 00 High Chaparral. 21.50 Docf progr. 22.20 Nws en weerber. Aansl.: 22.35-23.20 Hundertwassers Regentag, film DUITSLAND III NDR 19.00 Werkstoffe der Chemie, serie 19.30 Netzplantechnlk. TV-cursus. 20.00 J naai en weeroverz. 20.15 Politiek 21.00 Glauben und Denken, docum. 1 21.30-22.00 Muzikale ultz. DUITSLAND III WDR 18.30 Einfiihrung in die elektronische I tenverarbeltung, TV-cursus. 19.00 Zandq netje. 19.05 Progr. voor Griekse arbeid 19.15 Almanak. 19.45 Reg. nws. 19.55 Col 20.00 Journaal en weerber. 20.15 InleldinB de geologie, TV-cursus. 21.00 Tagesmaginh 21.30 Emerson, Lake en Palmer: TakPPflr< pebble. BELGIË (Frans) 18.05 Nws. 18.10 V.d. kleuters. 18.25 G#*ecl met kunstenaars 18.55 V.d. kleuters, «behl Cecilia, medecin de campagne. 19.30 Gr1 telijke waalse act. 19.40 Weerber. Journaal. 20.15 Mort en transit, TV-spelf de serie Les Enquêtes de l'Inspecteur I vïüs. Plm. 22.00 Folklore. Aansl.: Boei beurs en journaal. P HILVERSUM II VARA: 7.00 Nws. 7.11 Ochtendgymn. f (S) Dag woensdag!: muz. en inform. I Van de voorpag.) VPRO: 7.54 Deze i VARA: 8 00 Nws. 8.11 Act. 8.23 (S) I woensdag! (verv.) (8.35 Van alle mar» thuis.) 9 00 (S) Radioweekblad: gevar. prl met om 9.15 Koning Klant; 935 Watef 9 40 Schoolradio: 10.45 V.d kleuters; r Nws en om 11.03 Op de koffie. Zierikzee - Centraal: rechtstr. uitz. over en te midden van mensen. 13.00 I 13.11 Act. 13.25 (S) Licht ensemble 1 zangsolisten. 13.45 Gesproken portret, r (S) Speelruimte: gevar. progr. niet actl muz. (16.00 Nws) 17.00 (S) Geef me deft licht verzoekpl.progr. 17.55 Med. HILVERSUM III AVRO: 7.00 Nws, 7.02 Steevast. (8.00 8.02 Radiojournaal.) 9.00 Nws. 9.03 De nj n-uur-show. 10.00 Nws. 10.03 Arbeidsvltl nen. (ll.00 Nws) 12.00 Nws. 12.03 Radiol naai. 12 or Zet 'm op <13.00 Nws) I Nws. 14 03 Superclcan Dreammachlne. Nws. 15.03 Licht plalcnprogr. <16.00 17.00 Nws. 17.03 Radiojournaal. 17.0i Postbus 700: verzoekpl.progr. TV morgen NEDERLAND I NOS NOT 11.35-12.00 Schooltelevisie AVRO 17.00 Kinderprogramma stel acht perso Perkc

Nieuwe Leidsche Courant | 1972 | | pagina 6