Kaas uit't vuistje protesteert tegen quiz op tv Exota procedeert tegen de ombudsman De rotsen van Zervos Reclame 'C-film' te agressief, vindt kamerlid PSP personalia TROUW/KWARTET VRIJDAG 17 MAART 1972 IlIMEPILAND/nAIMO-TV 801 MARY PERKINS Van een onzer verslaggevers AMSTERDAM Op 10 mei zal voor de Amsterdamse rechtbank een zaak dienen, die tot onderwerp heeft de civiele vordering van de N.V. Exota Limonadefabrieken in Dongen tegen de VARA en ombudsman Marcel van Dam. De Tilburgse advocaat mr. W. A. van Es heeft hiertoe opdracht gekregen van de directie van Exota, die op deze manier gedaan hoopt te krijgen, dat de VARA zal worden veroordeeld tot schadeplichtigheid. (ADVERTENTIE) MOMMA INDE GOUDE GAPER door W. G. VAN DE HULST; plaatjes van W. G. VAN DE HULST Ir r?~- 79 Ah! Ze ként ze. 't Zijn weer de twee zelfde belhamels van kort gele den. die kersepitten schoten tegen haar keurige raam. Anne-Marie, de domme goedzak, had hen toen nog voorgesproken ook.Ah ja, net goed' Pak ze maar, schoutenrakker, geef ze maar eens 'n duchtig pak stokke- brood, de schelmen. O, kijk! Jammer! Hij raakt ze kwijt tussen al die karren en die kisten; maar zij hier, uit haar hoge raam, zij ziet ze wel. Ze komen recht op de Goude Gaper af; denken misschien wel, dat Anne-Ma- rie hen redden zal. Ja. ja, maar zij is er ook nog. Zij zal ze... De deugnie ten! Wie weet. wat schelmenstreek ze nu weer hebben uitgevoerd!. Hier heen, schoutenrakker, hier heen! Grijp ze! O, de schelmen ze duiken weg onder het zeil van de grote wagen, die vlak voor de Goude Gaper staat. Straks, als dat zeil opgeslagen is en door twee schuine palen wordt opgehouden, zal die wagen een prach tige koekkraam zijn nu kunnen de vluchtelingen net nog wegschuilen on der het hangende zeil.Ja, maar. juffer Ursel zal. KARELTJE KNETTER EN DE BLAUWGERUITE KIEL COPYRIGHT STUDIO AVAN Zoals bekend besteedde het program ma Obudsman van deze omroep in uitzendingen van december 1970 en januari 1971 aandacht aan het ontplof- feq van flessen frisdrank, waarbij met name flessen van het merk Exota als boosdoener werden aangemerkt. In kort geding voor de Amsterdamse rechtbank en in hoger beroep bij het hof zijn de VARA en Marcel van Dam daarvoor veroordeeld. Op deze veroor delingen nu baseert mr. W. van Es de procedure, die op tien mei zal worden gevoerd. Deze valt in twee delen uit een. In eerste instantie zal voor de rechtbank de onrechtmatigheid en de schadeplichtigheid van de VARA moe ten worden vastgesteld, waarna de zaak zal worden doorverwezen naar een rechter-commissaris, die de om vang van de schade, door de VARA- uitzendingen toegebracht aan de N.V. Exota Limonadefabrieken, zal bepa len. Deze kan, volgens mr. Van Es, Uiteen lopen van één tot vijf miljoen gulden. Van een vordering van 17 miljoen gulden, zoals in sommige kranten is bericht, is totaal geen sprake, aldus de Tilburgse advocaat. Dat bedrag is waarschijnlijk gebaseerd op de toe lichting in de dagvaarding. Daarin wordt gesteld, dat de schade, die het merk Exota heeft ondervonden, in die mate is, dat eigenlijk moet worden overgestapt naar een nieuw merk (Tudo) met nieuwe emballage. Hier over wordt binnen het bedrijf nog overlegd. De Limonadefabrieken in Dongen, voorheen eigendom van de gebr. van NVSH heeft genoeg contribuanten voor omroeporganisatie Van een onzer verslaggevers DEN HAAG Het aantal contribu anten van 'Symbiose', de döor de NVSH opgerichte omroeporganisatie, bedraagt blijkens een mededeling van de NVSH thans 26.000. Om als aspi rant-omroeporganisatie te worden toe gelaten moet de aanvrager beschikken over 15.000 contribuanten met een omroepkaart. Minister Engels (CRM) heeft inmiddels de aanvrage voor zendtijd van 'Symbiose' doorgestuurd naar de Omroepraad voor advies. Tuyn, zijn inmiddels overgenomen door de heer J. K. Leutscher, eige naar van een textielhandel in Amster dam, die bij de overname als eis heeft gesteld, dat de gebr. Van Tuyn zich uit de directie van N.V. Exota zouden terugtrekken. Door de verkoop van het bedrijf heeft men een dreigend faillissement in het begin van dit jaar weten te voorkomen. Vijf miljoen kijkers in de ban van 'Oslo' HILVERSUM De wereldkampioen schappen schaatsen voor heren, die op 19 en 20 februari in het Bisletstadi- on in Oslo zijn gehouden, zijn in Nederland ddor rond vijf miljoen mensen van twaalf jaar en ouder op de televisie gevolgd. De openingswed strijden op de 500 meter werden ge volgd door bijna 5.3 miljoen kijkers. De eerste reportage van de 1500 me ter op zondag werd door vier miljoen mensen gevolgd. De kijkdichtheid be droeg toen 41.6 procent. Wellicht me de door de goede prestaties van de Nederlandse deelnemers was de waar dering voor de reportages met 81 en 82 bijzonder hoog. DEN HAAG De bestaande reclame code dient, naar het oordeel van het PSP-kamerlid Wiebenga, effectiever te worden toegepast op de 'tamelijk agressieve' reclame voor een voorbe- hoedsmiiddel, waarvan naar zijn mening de ervaring met de toepas sing zeer beperkt is. De heer Wieben ga stelt dat het gebruik van mislei dende en sterk suggestieve reclame teksten onaanvaardbare gevolgen moet hebben bij deze categorie van con sumptiegoederen en hij vraagt welke middelen aanwezig zijn om aan derge lijke misleidende reclame een einde te maken. De bedoelde reclame-cam pagne heeft betrekking op het voorbe hoedsmiddel genaamd 'C-film', zo blijkt uit de vragen. 12-101 'Wat...!' gilde professor Nos- co nogmaals geschokt. 'Wou jij bewe ren, dat-ie waardeloos is, mijn mooie blauw-geruite kiel, waarvoor ik zoveel moeite heb gedaan om hem in handen te krijgen?' - 'Dat is precies wat ik beweren wil', antwoordde Lothar ijzig. 'Ge ziet het dus, al zult ge er wel geen les van leren, maar ook hier gold weer: 'misdaad loont niet'. Inmiddels stond rechercheur Dieks Drabbel koek nog steeds in de scha duw van Lotharts tentje. Het liep nu naar kwart over negen en Dieks wist, dat het uur van de beslissing naderde. Dat had Lothar immers zelf gezegd. Dieks moest daar natuurlijk over peinzen, want zo was hij wel. Doch plotseling werd hij in zijn gepeins gestoord door brullende woorden, die dwars door het dunne tentzeil hun weg naar buiten zochten. Dieks kon duidelijk verstaan wat er gezged werd en de getrainde politieman trok daar uit duidelijk een aantal slimme con clusies? Hij drukte zijn oor tegen het tentzeil aan en mompelde: 'Hm. blauw-geruite kiel? Moeite gedaan om die te pakken te krijgen? Wel-verdik- ke-me! Dat, dat zijn.wel. hoe lóat is het?' Dieks wierp een blik op zijn horloge en stelde vast, dat het nu precies kwart over negen was. 'Tijd..t' zei hij toen. "Dan nu maar eens rap de tent binnengewandeld om te zien wat Lothar voor ons heeft klaargebakken'. - De ervaren detective liep langs 'Bramah' Verholen en 'Koe- loe' Knetter de tent binnen en die twee lieten hem natuurlijk zijn gang gaan, want ze begrepen wel wat hij kwam doen. En toen Dieks door een spleet van het gordijn keek, trof hem een opwindend tafereeltje. Professor Nosco hield de arme helderziende met een revolver in bedwang en de kleine dwerg probeerde het scherp van een dolk langs zijn vingers.- 'En tóch zul je ons vertellen wat je weet, vader', siste Nosco. 'Dan moet je maar proberen helder te zien zonder hulp van een kiel. En doe je het niet, dan heeft je laatste uurtje geslagen'. Eigen radio en tv voor oost-Brabant Van een verslaggever DEN BOSCH In Den Bosch is opgericht, de Stichting regionale om roep noord-oost-Brabant 'RONOB', die ten doel heeft zelfstandig radio- en tv- programma's te maken die op oost- Brabant zijn gericht. De regio's, die deze stichting zal bestrijken, zijn het stadsgewest Den Bosch met daarbij Oss, Uden en Veghel en het Land van Cuyk. Enige tijd geleden werd de Stichting regionale omroep noord-Brabant opge richt, maar belanghebbenden in Den Bosch zijn bang, dat daarmee het noord-oostelijke gebied van de provin cie te kort wordt gedaan. Deze stich ting heeft namelijk verklaard uit praktische overwegingen haar werk terrein voorlopig tot zuidwest-Brabant te willen beperken. 'RONOB' hoopt de onkosten uit subsi diebedragen te kunnen bestrijden. Reclame in de uitzendingen wijst men niet direct af. Wel wil het bestuur daarvoor de landelijke eisen aanhou den. FERDNAND door Colin Forbes Dietrich trok aan zijn sigaar toen hij de wachtpost op de derde verdieping passeerde, die voor de gesloten deur stond waarachter zich de gevangenen bevonden. Hij nam de sigaar uit zijn mond. draaide zich om en liep lang zaam terug met zijn rechterhand in z'n zak. Hij bleef staan op anderhalve meter van de soldaat, die op de plaats rust stond. Het was dezelfde man die voor de deur van de kamer beneden had gewacht toen ze Braun voor het eerst hadden ontmoet. 'Ga je gewoonlijk niet in de houding staan in het bijzijn van een officier?' vroeg Dietrich zachtjes. De wachtpost, een verveeld kijkende jongeling van twintig, was even in de war gebracht en sprong toen in de houding. Hij stuntelde wat met het geweer in zijn poging het in de juiste stand te brengen en er verscheen een afkeurende blik in Dietrichs ogen die hem scherp aanstaarden. "Dat dacht ik al', ging hij op dezelfde zachte toon verder, 'ik herken je van de dossiers. Jij bent Hollinger'. Hij trok de Luger en richtte het pistool op de soldaat. 'Goed oppassen, Hollinger. Zet je ge weer tegen die muur'. 'Ik heet Schmidt.De wachtpost was met stomheid geslagen en stond nog stijf in de houding. 'Pech voor jou, ik heb een uitste kend geheugen voor gezichten, Hollin ger. Ik zeg het niet nog een keer. Zet je geweer voorzichtig tegen die muur. Zo is het beter. Omdraaien, we gaan kapitein Braun een bezoekje bren gen. Schmidt stond met z'n gezicht naar de muur toen Dietrich met grote kracht toesloeg, omdat hij rekening moest houden met de Britse leger- muts. De Duitser zakte tegen de muur en Dietrich greep het geweer voordat dat op de grond viel. Hij boog zich over het roerloze lichaam en door zocht haastig de zakken. Hij vond de sleutel onder een pakje Player siga retten: de Duitsers waren wel zeer grondig. Terwijl hij het pakje in zijn hand hield stak hij de sleutel in het slot, gooide de deur open en ging naar binnen. Grapos' heftige charge deed hem zijn evenwicht verliezen en even later probeerde Ford, die zijn handen om Macombers keel had gesla gen, het leven uit hem te knijpen. 'Zeg dat ze me met rust laten, Prenti ce!' grauwde hij. 'Burckhardt is gear riveerd en.Prentice was de gang in gesprongen en hij kwam terug met de Lee Enfield, die hij op Macomber richtte. De Schot hoorde het klikken van de veiligheidspal. 'Laat hem los! Eén vergissing. Die trich, en ik schiet met het grootste genoegen een kogel in je achterste'. 'Gebruik je verstand, Prentice!' Ma comber leunde tegen de muur nadat de anderen hem hadden losgelaten en zijn manier van optreden was verre van verontschuldigend. 'Ik heb juist de wachtpost buiten westen geslagen en jullie bevrijd, nietwaar? Er zijn nu nog maar vier man over en we moeten. 'Maar langzaam aan!' viel Prentice hem scherp in de rede. 'Ik heb de wachtpost gezien.Hij wendde zich tot de sergeant 'Ford, sleep hem hier binnen. Help hem een handje, Grapos. Welnu, Dietrich-Macomber, of hoe je ook mag heten. 'Macomber. Het is altijd zo geweest. Luister, er is geen tijd meer voor verklaringen. 'O ja, toch wel. Waarom hebt u zich beneden tegen ons gekeerd?' 'Om jullie stomme levens te redden!' Macomber was buiten zichzelf van woede over het oponthoud. 'Ze ston den op het punt ons neer te schieten ze hadden ons van alle kanten ingesloten en wachtten alleen nog maar op een teken van Braun'. 'Dat heb ik inmiddels ook begrepen. Maar hoe kwam het dat u het zo vlug in de gaten had?' Prentice had het geweer nog steeds op hem gericht, terwijl Ford en Grapos de bewustelo ze Schmidt de kamer in sleepten. Hij probeerde nog altijd tot een besluit te komen. 'Door hun splinternieuwe uniformen, bijvoorbeeld. De knopen en de kop pels waren glimmend gepoetst, op de geweerkolf zat geen krasje. Ze hebben waarschijnlijk gebruik gemaakt van een gedeelte van de buit die ze ons in Duinkerken afhandig hebben gemaakt Ze hebben zelfs Britse sigaretten ik wilde ze u net geven'. Hij opende zijn hand en liet het verfomfaaide pakje zien. 'Maar ik kreeg pas zeker heid door de half opengevouwen kaart op de tafel een kaart van het schiereiland Zervos'. Wij zijn ontevreden. Onze tv-quizzen storten bij elkaar een stróóm van prijzen uit. Maar hoe vaak hebt u een kandidaat zien stralen boven een hele kaas? Genoeg voor een maand kaas uit 't vuistje? Precies. Beste Mies en Berend en Barend en Joop enz. enz., stuur ons een kaartje en we geven die gouden schijf nog cadeau ook. Sluikreclame? Okee, koop 'm dan zelf. Voor de prijs hoef je 't niet te laten. N< )en /an ioor£ app< nen va ie k och app< iilit£ Boven het genre Met 'De Schending van Kaven Ireland', donderdag door de TROS uitgezonden, is 'The Bold Ones', de populaire serie van de drie advocaten, een flink eind boven het genre ontspanning uitge stegen. De kwalijke praktijken van Amerikaanse bureaus die door onjuis te informaties het leven van sollicitan ten kunnen verwoesten, werd hier sug gestief aan de kaak gesteld. Het ware verhaal won aan gewicht door het ster ke spel van Darren McGavin. Als het slachtoffer overtrof hij zichzelf, voor zover wij hem eerder hebben leren kennen in 'The Outsider'. Voor een plezierig halfuurtje zorgden Frida Boccgra en haar gasten. Frida wist al direct de haxten te stelen door haar openingsliedje in het Nederlands te zingen; ze deed dat met haar ge voel voor vreemde talen heel vlot. Uiteraard kon zij zich gemakkelijker uitleven in haar Franse repertoire, waarvan 'Cent milles Chansons' één van haar topnummers is. Wat bij Frida Boccara zo opvalt en voor haar in neemt, is, dat deze grote artieste niet alleen moeiteloos grandioos zingt, maar ook zonder enige moeite haar na tuurlijke charme behoud. Genoten hebben we ook van het 'Spec tacle d'Animation' van Philippe Genty, die een ware illusionist is. zodat zijn kolderieke dierfiguren geloofwaardig en vertederend worden in hun door hem gemanipuleerde menselijke eigen- Radio vandaag HILVERSUM I 18.00 (S) Licht ensemble met zangsolisten. 18.30 Nws. 18.41 Echo. 18.50 Verkenning. 18.58 Marktber. 19.00 <S) AU-ditle: jacht op Jong talent. 19.40 Vastenmeditatie. 20.00 In antwoord op uw schrijven: verzoekpl.progr. 22.00 (S) Voetlicht op: kabaret, show en musical! 22.25 Overweging. 22.30 Nws. 22.38 Den Haag vandaag. 22.50 (S) Goal...!: (sport)progr. met veel muz. 23.55-24.00 TV vandaag NEDERLAND I NOS 18.45 Dq Fabeltjeskrant 18.55 Journaal NCRV 19.05 Hosea: Musical van Het Leger des Heils (hoogtepunten) 19.28 De Jonkvrouw van Avignon 20.00 Journaal 20.21 Hier en Nu 20.35 Hoofd en hart, gefilmd TV-spel (1) 21.20 Farce Majeure 21.45 Ander Nieuws 22.45 Journaal TELEAC 22.50 Speelwijze - les 2 (herh NEDERLAND H NOS 18.45 De Fabeltjeskrant 18.55 Journaal VARA 19.05 Hier is Lucy 19.30 Koning Klant 20.00 Journaal Prof. dr. G. Stuiveling Pensioen: Prof. dr. G. Stuiveling hoogleraar-directeur van het instituut voor neerlandistiek van de Amster damse universiteit, heeft bij het be stuur van de universiteit vervroegd pensioen aangevraagd per 1 januari 1973. Op 21 december wordt prof. Stuiveling 65 jaar; de normale pensio neringsleeftijd voor hoogleraren is 70 jaar. 'Ik heb mijn ontslag al drie jaar geleden aangekondigd', aldus prof. Stuiveling. 'Ik wil namelijk al mijn tijd gaan besteden aan de Multatuli- uitgave waar ik twaalf jaar geleden mee moest stoppen. Daar ben ik bi] het tiende deel blijven steken en het moeten er zeker veertien worden in totaal. Daarnaast ben ik ook hoofdre dacteur van de Brederode-uitgave. Dat zijn twee dingen die ik in elk geval nog wil afmaken'. De maatregelen van minister De Bra uw en de gevolgen van de wet- Veringa zijn niet de aanleiding maar wel redenen voor het aftreden van prof. Stuiveling. Het nu ingevoerde studiesysteem waarbij de meeste hoor colleges zijn vervangen door werk groepen, ligt hem niet erg. 'Ik ben er nu eenmaal aan gewend de spreker te zijn. Voor dat werkgroepensysteem moet je je helemaal omscholen en daar ben ik nu te oud v,oor. Dat soort veranderingen moet uitgevoerd wor den door jonge mensen die ze wel juist vinden'. Promoties: Gepromoveerd tot doctor in'de wiskunde en natuurwetenschap pen A. J. van der Meulen (RU Utrecht). Gepromoveerd tot doctor in de landbouwwetenschappen W. A. Roelfsema (landbouwhogeschool, Wa- geningen). Onderscheiding: Bij zijn afscheid als directeur van Cinecentrum in Hilver sum is de heer E. J. Vêrschueren bij bevordering benoemd tot officier in de orde van Oranje-Nassau. De onder- scheiding is de heer Verschueren ver- leend op grond van zijn grote ver- XV 1HOP2CH diensten voor de Nederlandse film. mmmm Radio morgen Benoeming: Bij KB van 11 maart 1972 is benoemd tot voorzitter van het produktschap voor pluimvee en eie ren, de heer J. T. Mellema. De heer Mellema was sedert 1959 lid van de Tweede Kamer voor de CHU. De (Wordt vervolgd) benoeming gaat in op 1 april. NEDERLAND I TELEAC 10.00 Wat is je vak man' - les 9 (herh.) 10.30 Beton - les 8 11.00 Esperanto - les 11 (herh.) schappen. Martine Bijl zong in typisch-gesluierde stijl twee liedjt *°ëe de Vlaamse troubadour Miel zong met allure zijn 'Groot Nt °°r landse Ballade'. pmo ind ing Omdat wij de eenakter 'Friends high Places' van Ray Galton en Simpson al kenden (katholieken len er minder moeite mee hebben ,(j0 had dan protestantse kijkers, ven den we zo), hebben we de pro's contra's van de nieuwste spellings ivie eenvoudiging op ons laten inwes d Het was als van ouds: oeverloos beien. Zonder ergens elkaar te vis Niet alleen omdat (alweer) de to meten tijd te kort was (ivaarom :'d ginnen ze er dan aan?), maar ook dat natuurlijk iedereen in zijn straatje bleef. elt VU r ft ht pd te e aai ikk De derde aflevering van het doo en >og is i chti gezamenlijke kerken opgezette gramma over de buitenlandse mers lag op verrassend hoog nis Het moet voor de aanwezige Tu een voldoening zijn geweest, dat aanstaande figuren uit allerlei dingen van de Nederlandse sas vingonder wie oud-minister vink en prof. Albeda, het van b< achtten, tot beter begrip en het li êc deren van vooroordeeltjes hun bi -ids ge te komen leveren. De disc aar werd door Henk Biersteker beki geleid. iami lst 'ti scu ha, HILVERSUM ii Pnd 18.0018.10 Nws. 18.20-18.30 Uitz. van 20.00 20.05 Nws.) NOS: 20.30 (S) Muz. Barok. VARA 21.00 (S) Radio Fllh. Ori solist: mod. en klass. muz. 22.3 Het I Kraait: rebelse liedjes. 22.55 Med. Nws. 23.10 Act. 23.20 Muz. van Ned ders: mod. orgelmuz. 23.55-24.00 Nws. BELGIË 324 m NED. 18.00 Nws. 18.05 V.d. soldaten. 18.21 desportber. 18.30 Verkeerstips. 18.45 18.55 Taalwenken. 18.57 Intermezzo. Nws, act. en dansmuz. 19.40 Keurig ei i. 19.45 Boekbcspr. 20.00 Gev. muz.progr. n Nws en De zeven kunsten. 22.20 A imj mentsmuz. 23.00 Science fiction en oei,., me. 23.40-23.45 Nws. hij: 20.20 Afdeling Fraude 21.10 2 voor 12, quiz 21.50 Achter het Nieuws NOS 22.30 Uit de Kunst 23.00 Journaal 23.05 Den Haag vandaag DUITSLAND I (Reg. progr.: NDR: 18.00 Spurljou 18.30 Act. 18.45 Zandmannetje. 18.55 schau Magazin. 19.26 Die Melchiors. Progr.overz. WDR: 8.20-S.50 Schoolteli 18.00 Reg. nws. 18.10 Die Melchiors. Hier und Heute. 19.15 V.d. kleuters. Belphegor (8), herh.) 20.00 Journa weerber. 20.15 Alles Oder nichts. qui: 21.00 Rep. uit Bonn. 21.25 Der 7. Sinn, v Mannix. 22.15 Journaal en weerber. Die Einbrecher Rudolf R. (51) und Fr W (21) slnd gefasst worden. 23.35 Journal ^j. DUITSLAND II 18.05 Act. en muz. 18.40 Dick und film. 19.10 Reportages. 19.45 Nws, ai weerber. 20.15 Vier gegen das brita Pfund, historisch detective-blijspel. A n kort nws. 21.45 Mendel Schainfelds i Reise nach Deutschland, documentaire c'£ 22.30 Dagboek uit de evangelische t p,,. 22.45 Nws, weerber. en comm. 23.00 ber. voor de wintersport. 23.05-0.35 zum Ruhm, Amerikaanse speelfiln 1957. |ter DUITSLAND III NDR 19.00 Geographische Streifzuge (11). uitz. 19.30 Die neue Schule, serie uiu H 20.00 Journaal en weerber. 20.15 Stud aus Bremen: Uit kunst en wetenschap 21.45 Wir heiraten ja doch, docuof c HILVERSUM I TROS: 7.00 Nws. 7.02 (S) Ontbijt zo's (Soos): lichte gramm.muz., rep. on bor. (7.30 Nws: 7.41-8.00 Act.; 8.30 Nws; 8.41-8.50 Akt.) 10.00 Als dat zou kunnen' verzoekpl.progr. (10.30-10.32 Nws.) 11.55 Med. 2.00 Route - A: amusementstourisme. (12.16 Overheids- voorl.: Vast en zeker. Een progr. van Claude Bellonl en Ton Marseille van het voorlich tingscentrum soc. verzekering; 12.26 Med. t.b.v. land- en tuinb.; 12.30 Nws;) 14.00 (S) Steiger - B: Radio Show. <14.03 Sportkompas: 14.33-15.00 (S) Tross-countrv; 15.30 Nws: 5.33-16.00 (S) Jazz-cocktail; 17.30 Nws: 17.32-17.50 Akt HILVERSUM II VARA: 7.00 Nws. 7.11 Ochtendgymn 7.20 (S) Z.O.: gev. progr. met om 7.33 Vd. voorpag.; 754 VPRO: Deze dag: 8.00 Nws; 8 11 Act.: 9.35 Waterst en om 10 05 VARA's Ombudsman. 10.30 <S) Zaterdag inf. muz. en inf.show. (11.00-11.02 Nws.) 13 00 Nws fel Act 3.23 VARA-Varia. 13.25 (S) Dll u, begin jongerenprogr. HIRO: 14.35 het HIRO Magazine. NOS: 15.05 De kol aai week in het Nederlandse muz.leven. Frans - Duits - Engels: een luister 16.15 (S) NOS-Jazz. 16.45 Inzet: een over amateuristische nui?..beoefening. Uitz. v.d. Zevcndc-Dags Adventisten. 17.30 Geestelijk Reveil 1972: disc. 17.55 Med. HILVERSUM III NCRV: 7.00 Nws. 7.02 Popstation. Nws.) 9.00 Nws. 9.03 Pers vers. IO.OJ er 10.03 Muz. bij de koffie. (11.00 Nws: Nws. 12.3 Elpee Pop. 13.00 Nws. 13.01 we noemen geen namen. (14.00 en Nws.) 15.30 Lichte koorzang. 16.00 16.03-18.00 Sportshow: sport en muz. Nws.) BELGIË 324 m (Nederlands) 12.00 Nws. 12 03 Weekend-actueel. n Buitenl. persoverz. 13.00 Nws. weerb toneelagenda. 13.20 Gev. progr <14 00 14.30 Hoorspel. 14.53 Orkestmuz. 15.01 en sport. 17.00 Nws en med. 17.10 B gramm platen. 17.55 Weegschaal. 11.30 Spaanse les - les 12 (herh.) NOS 16.00 Journaal KRO 16.02 Klassewerk 17.00 Kunt U me de weg naar Hameien vertellen, meneer? TELEAC 17.30 Graven naar het verleden - les 8

Nieuwe Leidsche Courant | 1972 | | pagina 6