Diaconessenhuis Meppel instrumenterende assisterende verpleegkundigen Heremastate" directrice/ directeur Het Burger Weeshuis van Rotterdam Maatschappelijk- werk(st)er administrateur Diaconessenhuis Meppel een naclithoofd F c 1 1 GEVRM In het Diaconessenliuis te Meppel kunnen worden geplaatst: en hfir- op de operatie-afdeling. Bij het verkrijgen van huisvesting kan medewerking worden verleend. Sollicitaties niet opgave van uitvoerige referenties worden gaarne ingewacht hij de Besturend Zuster, Zr. A. G. Glasbergen, Hoogeveenseweg 38, Meppel. Stichting op Geref. Grondslag tot Huisvesting en Verzorging van Bejaarden te Heerenveen vraagt voor het begin 1973 te openen Bejaardentehuis 99- dat plaats zal bieden aan circa 130 personen, een met een pos. Chr. levensovertuiging. De functionaris zal worden belast met de algehele leiding en organisatie van het tehuis en vóór de opening worden betrokken bij de inrichting daarvan. Kandidaten dienen te beschikken over organisatietalent tact om met bejaarden en lersoneel om te gaan. Het diploma A/B Ziekenverpleging en/of Maatschappelijk Werker en ervaring in de bejaardenzorg wordt op prijs gesteld. Salariëring overeenkomstig de salaris-regeling voor bejaarden-tehuizen. Sollicitaties met uitvoerige inlichtingen en referenties te richten aan het Bestuur p/a Zevenwoudenlaan 19 te Heerenveen. (behandelingstehuis voor kinderen met leer- en opvoedingsmoeilijkheden van 4 tot plni. 13 jaar) vraagt voor haar kleuterafdeling met dipl. Urgentie cursus, diploma H.S.A., of dipl. Soc. Academie; kinderbescher mingservaring gewenst, alsmede een rijbe wijs. Alg. informatie' ons in 1956 nieuw ge bouwd internaat, waaraan verbonden een school, is gelegen te Hillegersberg JT O Het omvat thans een observatieafdeling voor 22 kinderen, drie afdelingen voor be handeling t.b.v. resp. 24, 24 en 32 kinde ren en is. resp. in oktober 1968 met een kleuterpaviljoen voor 10 kinderen en in de loop van 1969 met een tweede kleuterpa viljoen voor 10 kinderen uitgebreid. De be handeling is gericht op plaatsing in eigen, c.q. pleeggezin. Elke afdeling wordt bege leid door een m.w. en een psycholoog. Taak van de m.w. omvat o.a.: intake en anamese t.b.v. de observatie en inbreng m.b.t. formulering behan delingsplan, e.e.a. in samenwerking met o.a. pedagoog en psychologe. werken met de ouders gedurende be handelingsperiode; onderhouden van contact met plaatsende instanties. begeleiding van kind, ouders, resp. pleegouders bij thuis- c.q. pleeggezin plaatsing, veelal in samenwerking met verantwoordelijke instantie. Salaris volgens Rijksregeling; goede pen sioenregeling; dienstauto beschikbaar. Nadere inlichtingen te verkrijgen bij en/of brieven te richten aan Drs. C. Hoek, directeur Burger Weeshuis, Mozartlaan 150, Rotterdam-3013 (tel. 010-180315). Het bestuur van de Bouwvereniging „Hoogeveen" te Hoogeveen roept sollicitanten op voor de funktie van Zij taak zal o.m. omvatten het leiding geven aan het administratief apparaat het opstellen en analyseren van de jaarstukken het verstrekken van de nodige beleidsinformatie Voor deze belangrijke funktie zoeken wij een man met: een gedegen administratieve opleiding op het niveau van het S.P.D. leidinggevende capaciteiten en goede teamgeest ervaring in soortgelijke funktie, met name op het gebied van de overheidsvoorschriften met betrekking tot de woningexploitatie. Het snelgroeiende woningbezit omvat thans 3500 woningen. Sollicitaties met uitvoerige informatie, binnen twee weken na het verschijnen van dit blad, te richten aan het bestuur van de vereniging: Grote Kerkstraat 100 te Hoogeveen. In het Diaconessenhuis te Meppel wordt gevraagd Werktijden van 23.00 uur 's avonds tot 7.30 uur 's morgens. Sollicitant dient in het bezit te zijn van het diploma Ziekenverpleging A en de kraamaantekening. Bij het verkrijgen van huisvesting kan medewerking worden verleend. Inlichtingen worden gaarne verstrekt door de Besturend Zuster, Zr. A. G. Glasbergen, Hoogeveenseweg 38, Meppel, hij wie ook schriftelijke sollicitaties worden ingewacht. O

Nieuwe Leidsche Courant | 1972 | | pagina 18