Tsjechen willen tegen Russen vlammen Snelle meter Anne twee Henning op 500 keer beste tijd SELECTIEWEDSTRIJD OP MIDDENVELD BESLIST TH0ENI VERRASTE ZWITSERS UITSLAGEN VANDAAG MORGEN Moeiteloze zege van Russen op Verenigde Staten Elftal West II DONDERDAG 10 FEBRUARI 1972 Amerikaanse Dianne Holum, die het Olympisch 1500 meter dames, suist hier in perfecte stijl op de finish af. SAPPORO Vaclav Nedomansky wordt ook" in het Russische kamp gevreesd. Zijn fabelachtige techniek, zijn flitsende schot en bovenal zijn geweldige individuele capaciteiten bestempelen hem tot een man, die de Russische ijshockey beer tot het uiterste kan ter gen. Anatoly Tarasow, de Russsiche ijshockeycoach zal in de con frontatie met de Tsjechen speciaal Vaclav Nedomansky bewaken. Op de laatste dag van het Olympisch ijshockey tornooi zal de boom lange Tsjech (1.86 meter) geen duimbreed ruimte worden gegund. Tarasow heeft uitdrukkelijk gedicteerd: bewaakt Nedomansky. Ijshockey op topniveau is niet lou- er een sportieve zaak. De twee gi- anten in deze sport met puck en lick zijn Rusland en Tsjechoslowa- ije. Sedert de inval van Russische ■oepen in augustus 1968 hebben de sjechen in de sport een middel gc- onden om hun Russische „broeders" wars te zitten. De overwinningen de Tsjechische ijshockeyteams irden maar al te graag aangegrepen de Tsjechische afkeer van het üssische protectionisme te illustrc- En de spelers hebben duidelijk ttoond zich van die nationale 'taak' •wust te zijn, want voor de con- ontatic met de Russen is iedere sjech bereid om zich tot het uiterste p te laden. Dat was al het geval voor de raagse lente, tijdens de Olympische Winterspelen in Grenoble. Nooit sinds un intrede in het Olympische ijshoc- ey-toernooi in 1956 waren de Russen azeer in het nauw gedreven. De sjechen zegevierden met 54 en aarmee lag de weg naar de gouden laille open. Door het teleurstellend -2 resultaat tegen Zweden kregen Russen echter weer kans om als- og een geslaagde greep te doen naar oud. Sedertdien hebben de Tsjechen de ussen vier keer verslagen. Vaclav edomansky houdt dat pijnlijk nauw- eurig bij. Vor onso is iedere ont- oeting met Rusland iets bijzonders weet dat die ploeg sterk is. Je reet óók dat je graag van juist de ussen wil winnen." „Dat extra-opladen heeft voor het fcrloop van het tornooi voor ons wel ms minder prettige gevolgen. Wij jn na de wedstrijd tegen de Russen lak zo leeg gespeeld, dat wij daar- oor in de volgende wedstrijd moeten j oeten. De Russen spelen constanter I an wij. Te vaak hebben wij na een lEW infrontatie met hun zwakke mo- nten waardoor niet wij, maar juist met hoogste plaatsen gaan strij- i. Dat zwakke moment is er nu al twcest voor de confrontatie met de owjct-equipe. De Amerikanen vceg- met 51 heel verrassend de oer met het Tsjechische team aan. ilav Nedomansky: „Die nederlaag !ft ons moreel een geweldige opta- gegeven. Er is heel wat afffenraat. irdat wij de volgende dag tegen de incn op het ijs kwamen. Maar de overwinning, die wij toen he lden, bewijst dat wij toch snel die slag heen zijn gekomen." |De 28-jarige Nedomansky is een meest ervaren spelers van het jechische team. Met 151 interlands imt hij op de tweede plaats achter sef Cerny, die 203 caps heeft. Va- Nedomansky studeert in itislawa biologie en MO-lichame- opvoeding. „De Studie lichame- opvoeding sluit ik dit jaar af. jend seizoen ga ik les geven, aar mijn studie biologie blijf ik nog '"r'( ilgen. Het duurt nog wel even voor- 'ik zover ben dat ik ook die studie n afsluiten. Want het is een vrese- moeilijke studie." ledomansky is getrouwd en vader een kind. Evenals hij studeert zoveel tijd in de sport moet steken, moet de fabriek, het kantoor of het rijk toch kunnen bijspringen? Dat lijkt mij de meest normale zaak van de wereld. Wij worden niet rijk van de sport. In mijn ogen zijn wij alle maal amateurs. En die Alpine-skiërs? Och, ik heb mij niet in hun proble men verdiept". SCOREN De grootste kwaliteiten van de forsgebouwde Tsjech liggen op het vlak van de doelpuntenproduktie. Als hij de puck goed krijgt aangespeeld, is een doelpunt vaak heel dichtbij. Met het nationale team heeft hij al meer dan honderd doelpunten ge maakt in toernooien. „Ik zwer,f graag over het ijs. Het verschil tussen ons en de Russen is dat zij het veel meer van samenspel moeten hebben, ter wijl bij ons de individuele kwalitei ten het belangrijkste zijn". Spelmoment uit de ijshockey- wedstrijd ZwedenPolen, waarbij de Zweed Inge Hammerström (links) gaat scoren. SAPPORO Het klonk als een grap, maar voor de forse Amerikaan Ed Rudolph was het bjjna dodelijke ernst. Maanden tevoren had hij al verkondigd: „Alleen als Anne Henning in Sapporo een been breekt, wint zij geen Olympisch goud." Nie mand had na de supertijden, die de blonde, vrolijke en altijd lachende Amerikaanse op het ijs neerzette, meer een reden om aan Rudolphs woorden te twijfe len. Anne Henning maakte de verwach tingen van haar coach volkomen waar. Tot tweemaal toe zelfs, want na de diskwalificatie van Sylvia Bur- ka, verkoos zij al zeker van het goud nog een keer te rijden, op nieuw een scherpere tijd op de chro nometers brengend. Anne Henning was in haar rit te gen Sylvia Burka iets te vroeg weg. Het leverde haar de onwaarschijn lijk snelle tijd over de eerste hon derd meter op: 10,77 seconden, slechts één seconde langzamer dan de snelste 100-meter schaatser van de heren- sprinters, afgelopen zaterdag, Leo Linkovesi. In de buitenbocht klom zij al naast Burka. En toen volgde het incident. Terwijl Anne Henning op gelijke hoogte met Burka het kruisingsvlak naderde, hield de Amerikaanse in. De lezing van Anne Henning: „ik zag Sylvia naast mij komen. Ik was doodsbenauwd voor een diskwalifi catie. Daarom hield ik in. Ik liet Syl via voorgaan, om er zeker van te zijn, dat ik niet gediskwalificeerd zou worden". Uit Annes lezing blijkt dat zij slecht op de hoogte is vari de regle menten. Want die schrijven voor, dat de rijdster in de binnenbaan in een dergelijk geval voorrang moet verle nen aan de rijdster in de buitenbaan. Ondanks dat duidelijke oponthoud ik schat dat ik daarmee ongeveer een seconde heb verloren" flitste Ann Henning naar de beste tijd: 43,73 seconden. Het bleek een tijd, 'die niemand meer kon benaderen, ook de Russische sprintkampioene Vera Krasnova en bronzen medaille winnares Loedmilla Titova niet. Des ondanks namen Anne Henning en haar coach Ed Rudolph de beslissing de race over te rijden. In die solodemonstratie klauwde zij fel naar een tijd van 43,33 secon den, opnieuw een Olympisch record, waar echter nog wel wat vraagtekens bij gezet kunnen worden. Volgens het reglement moet een rijdster, wan neer zij een rit mag overrijden, star ten in dezelfde baan, die zij oorspron kelijk geloot heeft. Anne Henning reed in haar rit tegen Burka in de buitenbaan; de tweede keer kreeg zij de binnenbaan toebedeeld. Niettemin is Ann Henning de bes te damessprintster van dit tijdperk. Dat erkennen ook de Russische spe cialisten volmondig. Vera Krasnova: „het is de eerste keer, dat ik Anne Henning ontmoet. Zij heeft op mij een geweldige indruk gemaakt. Lad- milla Titova: „Anne Henning heeft geweldige mogelijkheden. Zij kan verschrikkelijk veel. Ik denk dat zü haar eigen wereldrecord nog vele ke ren zal verbeteren". Gerard Maarse: „Anne Henning is een groot wonder, zij moet in staat worden geacht om de 500 meter in 42 blank te rijden". Dat wonder Anne Henning komt De drie prijswinnaars bij de 500 meter dames. Van links naar rechts Vera Krasnova (zilver), Anne Han- ning (goud) en Ludmilla Titova (brons). uit de Amerikaanse schaatsstad Northbrook. De bevolking leeft daar volop met de schaatsters mee. Vo rig jaar brachten de schaatssuppor- ters in deze Amerikaanse schaats- oase 2600 dollar bijeen om een trai ningsstage van een maand mogelijk te maken voor de toprijdsters. De 16-jarige Anne Henning wordt ge coacht door Ed Rudolph, de man, die haar ook heeft ontdekt. Hij heeft meerdere forse uitspraken gedaan ten aanzien van Hennings kansen in Sapporo. De meest markante: „Zij kunnen Annes naam wel vast in de gouden medaille graveren. Zij heeft een grote toekomst als schaatster. Ik zie haar in de toekomst ook nog als klassementsrijdster doorbreken". Anne Henning is het prototype van de schaatster, met haar krachtig ge spierde benen. Zij blinkt ook uit in andere sporten zoals zwemmen, zei len. skiën en softbal. Het afgelopen seizoen heb ik mij echter uitsluitend met het schaatsen beziggehouden. Ik heb voor het eerst eigenlijk serieus getraind. En daar heb ik mijn cuccessen voornamelijk aan te danken. De afgelopen maan den heb ik vier uur per dag getraind. Het uitputtende programma van coach Ed Rudolph laat haar geen tijd om zich daarnaast ook nog op de studie te concentreren. „Ik zit op de highschool. Maar de afgelopen maan den heb ik geen colleges meer ge volgd. Na dit seizoen hoop ik dat al lemaal in te halen. Want ik wil toch proberen de volgende klas te halen". In de zomermaanden heeft het ac cent van de training op de racefiets gelegen. Anne Henning: „Dat ging echt niet zo serieus. Wij gingen in groepjes vaak fietsen, lekker ont spannen. Onderweg pikten wij af en toe eens appeltjes uit de boomgaard. Spelonderwijs bouwden wij aan een goede conditie." Anne Hennings vader werkt in een ziekenhuis, terwijl haar moeder on derwijzeres is aan een verpleegsters- school. Annes ouders oefenen op geen enkele manier druk op hun dochter uit. Vader Bill Henning: „Anne mag schaatsen zolang zij dat leuk vindt. Als zij onze hulp nodig heeft, kan zij die krijgen, Dit is sport en daar moet je geen halszaak van maken. Wij steunen haar oók financieel. De trai ning van Anne komt mij op ongeveer 2000 dollar per jaar te staan." Anne Henning is dol op sport. „Schaatsen brengt mij in contact met mensen van andere landen. Je leert er een hoop van, je wordt ook snel ler volwassen. Anne leerde op 4- jarige leeftijd schaatsen van haar moeder. Toen zij tien jaar was, kwam zij op de training van Ed Rudolph, de grote promotor van het Ameri kaanse schaatsen. Rudolph ontdekte haar. „Zij is een genie op de schaats. Toen ik haar zes jaar geleden voor het eerst zag schaatsen, zag ik als maar gouden medailles voor mijn ogen dansen. Zij is gewoon voor deze sport geboren. Eens zal zij de feno menale prestaties van Lidia Skobli- kova evenaren, die tijdens de Olym pische Spelen van 1964 in Innsbruck vier gouden medailles veroverde". De grenzeloze bewondering van Ed Ru dolph voor de sportieve kwaliteiten van Anne Henning heeft vorig jaar geleid tot een twist in de Ameri kaanse schaatsfamilie. Rudolph zei toen: „Anne is de snelste schaatster ter wereld". Maandenlang hebben de ouders van Dianne Holum, die minder dan een mijl van Anne Henning wonen, niets tegen Rudolph gezegd. De ruzie is bijgelegd, maar vrienden zijn het nog lang niet. Voor de Nederlandse dames viel er weinig eer te behalen op de 500 mtr. At je KeulenDeelstra kwam in haar rit tegen Titova tot een alles zins acceptabele 44,89 seconde, maar dat leverde haar niet meer op dan de zesde plaats. Wellicht had zij nog wat hoger kunnen eindigen als zij niet twee valse starts had veroor zaakt. Gerard Maarse: „Die twee val se starts hebben Atje misschien 0,2 seconden gekost. Als je twee keer bent weggeschoten, moet je daarna gewoon wachten tot je tegenstandster weg is om het risico van diskwalifi catie te ontlopen. Maar Atje was toch niet op het erepodium gekomen. Teleurstellend waren de verrich tingen van Elly van de Brom en Trijnie Rep. Maarse: „Elly had ik toch wel in de 44 seconden gedacht. Maar zij heeft naar mijn eigen me ning tevoren veel te lang op het ijs gestaan. Bovendien had Elly een moeilijke tegenstander in Krasnova met haar korte slag. Elly die veel langer rijdt, kon niet in haar ritme komen. Wat Trijnie Rep betreft: zij is nog altijd niet daar waar zij wezen moet. Trijnie is te gespannen. Zij denkt alleen maar aan het schaatsen." De uitslag van de 500 meter was: 1. Anne Henning (VS) 43.33, 2. Vera Krasnova (Rus) 44.61, 3. Loedmilla Titova (Rus) 44.45. 4. Sheila Young (VS 44.53. 5. Monlka Pflug (W.DId) 44.75, 6. Atje Keulen-Deelstra (Ned) 44.89, 7. Kay Lunda (VS) 44.95. 8. Al la Boe- tova (Rus) 45.17, 9. Sachiko Salto (Jap) 45,35. 10. Elly van de Brom (Ned) 45.62. 11. Slgrld Sundby (Noor) 45.70, 12. Paula Duf- ter (W Did) 45.77 ,13. Ruth Budziseh (O.Dld) 45.78. 14. Catherine Prlestner (Can) 45.79. 15. Ann So'ie Jarnstroem (Zwe) 45.83. 16. Arja Kantola (Fin) 46.12, 17. Krlsti Biermann (Noor) 46 18. 18. Ylva Hedlund (Zwe) 46 24. 19. Lisbeth Berg (Noor) 4633, 20. Trijnie Rep (Ned) 46.60 Radio 13.50-14.00 u: hilv. I: reportages en beschouwingen Televisie 17.30-18.45 u: ned. 2: ijshockey, tweemans toboggan en event, reu zenslalom heren (tweede ren) Schaatsen 02.00-03.30 u: 1000 m dames Kunstrijden 10.00-13.50 u: kunstrijden heren IJshockey 01.00-13.30 u: vijf wedstrijden Skiën 03.00-06.00 u: slalom dames 02.00-04.50 u: schansspringen (90 Bobslee 01.00-02.30 u: biathlon estafette 00.30-03.30 u: viermans bob (eerste en tweede rit) Radio 00.00-07.00 u: hilv. I: nachtuitzen ding met muziek en rechtstreekse reportages 07.50-08.10 u: hilv. I: Olympisch journaal met o.a. samenvatting van 1000 m. 13.50-14.50 u: hilv. I: reportages en beschouwingen Televisie 06.00-07.30 u: ned. 2: 1000 m dames en skispringen 90 m schans 12.30-13.15 u: ned. I: herhaling 1000 m. 90 m schans, slalom dames en kunstrijden heren. 17.30-18.45 u: ned. I: skispringen 90 m schans, slalom dames, kunstrij den heren, viermans bob. SAPPORO De 8500 toeschouwers in de Makomanai-yshal zyn bedro gen uitgekomen in hun verwachting dat het jjshockeyteam van de Ver enigde Staten zich woensdag tegen Rusland even goed zou weren als dinsdag tegen Tsjechoslowakyc. Dc Russen, die vorig jaar in het tornooi om het wereldkampioenschap nog veel moeite had met de Amerikanen (75), maakten ditmaal korte metten. Na twee perioden was de stand reeds 5—0 in hun voordeel. De wedstryd eindigde tenslotte in 72. Alleen in de eerste periode slaag den de Amerikanen erin door hun enorme inzet en harde bodychecks de Russische aanvalsgolven te breken. Later echter, toen de Russische „au tomaten" goed warm gedraaid waren, moesten ook de jonge Amerikanen ondervinden van welk een kwaliteit het' ijshockey uit de Sowjet Unie is. De Russen schaatsten sneller, han teerden hun sticks beter en dachten vlugger. Daartegenover konden de Amerikanen slechts individuele uit vallen stellen, welke echter maar zeer sporadisch een scoringskansje opleverden. De stand in poule A joop holthausen bar< t6 naa eltji 3aJV .1» ii ccil rviliu. uvtnaio ui,| fr'ifc zijn vrouw. Uiteraard heeft Ne- TJ mansky geen tijd om naast zijn idie en zijn ijshockey-besognes nog bijbaantje te zoeken om in het 'ensonderhoud te voorzien. Maar gezin Nedomansky wordt uitste- nd verzorgd. -Daar zorgt de staat wel voor. Wij men echt niets tekort. Dank zij sti- ndia die miin vrouw en ik krijgen nnen wii goed leven. Wat dat be- ft hoef ik mij geen zorgen te ma- jj, 'X'pc'nmanskv is een tvni=che staats- X lateur. Weliswaar zal Hii niet zoals irl Schranz riik worden van ziin toe overscbriidt ook Nedn- In eb overschrijdt insky in feite de Olvmnisehe regels p* n super-amateur Brundase. De jech beschouwt de ondersteuning vyl n een sportman echter als een vol- "men normale zaak. -Je moet toch kunnen leven? Als je SAPPORO De Italiaanse houder van de World Cup, dc 27-jarige Gus tavo Thoeni. brak tenslotte dc Zwit serse suprematie op de Alpine-ski nummers. Op het moment dat de Noor Erik Haaker, leider na de eerste race in de reuzenslalom by de heren, door een val werd uitgeschakeld, dat de op de tweede positie staande West- duitser Alfred Hagn faalde in zyn greep naar het goud en ook de overige hooggeklasseerde skiërs moesten bui gen voor het geweld dat (toch weer) de Zwitsers Edmund Bruggmann en Werner Mattle (tiende en elfde na de eerste dag) hoog in het klassement opstuwde, op dat moment sloeg Gus tavo Thoeni zijn slag. Bevrijd van de druk van hét favo riet zijn, gewapend met de weten schap dat Erik Haaker uit de strijd was gewornen en hij nu meer dan ooit in dit seizoen de kans had op (eindelijk) weer eens een grote triomf, stoof de Italiaan naar het goud. Thoeni vond, in zijn krachtige stijl goed glijdend over het 1130 meter lange, 66 poortjes tellende parcours met een sterk hoogteverschil van 402 meter, weer iets terug van zijn vorm, die hem vorig seizoen de World Cup bracht. Zijn 1.37.43 werd slechts over troffen door Edmund Bruggmann (1.37.32), de Zwitser had op de eerste dag een te grote achterstand opgelo pen om Thoeni in de eindrangschik king ernstig te bedreigen. Gustavo Thoeni na zijn geslaagde greep naar de eerste plaats: „Ik ben vandaag naar de Mount Teine geko men om te winnen. Ik wist dat ik een goede kans had en Haaker overtuigde mij in deze mening toen hij viel en kansloos werd. Toen ik omlaag ging had ik nog slechts één concurrent waarvoor ik enige angst had: Hagn." Het was een voordeel voor mij, dat ik na de eerste dag niet als eerste stond. Zoiets geeft je een extra druk. Met zijn derde plaats had ik veel minder te verliezen. Ik kon alleen nog maar winnen." Hagn bleek geen be dreiging meer voor Thoeni te zijn. Op het laatste stuk naar de finish raakte de Westduitser een van de poortjes, verloor even zijn evenwicht en moest snelheid prijsgeven. ..Toen verloor ik mijn medaille. Als vierde eindigen is het ergste wat je in een Olympisch tournooi kunt over komen." Opmerkelijk was naast de val van Haaker de opkomst van de Zwitsers, ook al slaagden zij er juist niet in de successenreeks van de eerste drie on derdelen (tweemaal goud voor Maris- Therese Nadig en eenmaal goud voor Bernard Russi) te continueren. Er was slechts zilver en brons, waarbij vooral dat brons een regelrechte verrassing was. Werne Nattle, die na zijn land- ROTTERDAM De gezamenlijke keuzecommissies hebben na de selectiewedstrijd van gisteravond duidelijk besloten tot Westelijk elftal, bestaande uit clubmoten. Dat was de toch wel ver rassende ontknoping na een redelijk dueldat door de zondagama teurs verdiend met '2—1 werd gewonnen en dat met nog acht minuten voor de boeg wegens dichte mist moest worden beëindigd. DOOR "zer zochten naar hun positie en daar door kon o.a. vrijstaande Désar scoren. BOB NUYS Lagendijk en Karstens schoten wel veel, maar konden Reitsma niet veront rusten. De beslissing viel in deze toch te- leurstellende wedstrijd op het midden- Na d,e ?au2c bleet .hat ^eneens op veld. Ben van Hofwegen daalde daarop vler P'»als«\ zondagteam (evenals vorig iaar in M erepl en dat f'Enovt™,chl behouden, wat in de bleek beslissend, lemeer daar Ton Vier- band werd door het uitwisse- gever ibesle zalerdagspeier) een aan- SifïS rï H Vï ,T vallende laak had. Zildc-rvelcl. Keeper Lev de Blok hoefde slechts een keer te buigen en dan nog Vooral toen het na een kwartier 0—1 wel voor een van richting veranderd was geworden (Désar kopte vallend een scll0t van Linden. In de mistige slotfase afgemeten voorzet van Karstens on- bepaalde Frans Steur de eindstand op houdbaar langs Reitsma )moest de za- 12- terdagselectie terrein prijsgeven. Dat leidde direct tot paniekerige situaties. Dc weinig geroutineerde zaterdagsc- lectie (coach v.d. Grijp: „Er speelden te De vier UVS-spelers vonden elkaar veel spelers mee, die niet in de eerste in vloeiende combinaties, die slechts klas uitkomen") kon niet overtuigen, moeizaam konden worden afgestopt. Opvallend was daarom wel het debuut Achter klopte het van meet af aan niet. van Les de Blok, die voor het eerst een Van Kempen en Marijt, beiden ausput- lichtwedstrijd speelde. Met de uiteindelijke selectie kan men vrede hebben, al is het opvallend dat falende Albert Spaanderman (voor rust) en niet aan de bal gekomen Arie Ver boon (Spijkenisse) werden uitgekozen. Het kiezen voor clubmoten heeft VUC- speler Vosmaer mogelijk zijn plaats ge kost. Overigens kondep Kees v.d. Zwart, Henk van Kempen,. Jaap Koole en Bas eindigde, is in feite "een ïid "van "de Preesr"an op een goede wedstrijd te- Zwitserse B-ploeg. rugzien. De ruim 1000 toeschouwers Pas in Davos. een dag voor het ver- constateerden dat arbiter Ouwersloot trek van de Zwitsers naar Sapporo, 8°ed leidde, stelde hij zijn plaats veilig door de reuzenslalom te winnen. Natlle kwam ZATERDAG: d: Reitsma (Zwart Wit)/- in Sapporo ook in de kleding van het De Blok ('s Grav. SV). a: Koole ('s b-team uit. „Ik heb waarschijnlijk het Grav.SV). Mariit (Noordwijk)'A. Wan- voordeel van een vroege start gehad. der (Zw. Wit), Van Kempen (Zuidland) Voor mij was het een soort alles of er» v.d. Zwart (Ter Leede), m: Van Zij- niets. Ik ben blij met het brons.'' derveld (Heerjansdam) v.d. Akker fCSVD). Viergever (Zwart Wit) en Van voUt:de rcuzc4lalom was de U,ula* als «ofweeen (Jod. BovS). v: Prresman (Voorne). Steur (Zwart Wit) en Spaan- derrpar (Zwi) 310 99. 4. Alfred Gagn (W Dld) 301.16. "issei. 5. Jean Noel Augert (Fra) 3.11.84. 6. Max ^«,r ■.V5riS,Id.) 7.' -Pff1*! z*£"n.'? ZONDAG: d: Bezem (Gouda) tamkot (Oost) 3.12.32, 8. Relnhard Trltscher (Oost) n ,n,.„,,n 3.12 39, 9. Andizej Bachleda (Pol) en Alainc (UnitasJ. a: Van Dullemen (RVC) De Penz (Fra) 3.12.42. 11. Jim Hunter (Can) Jong (Xerxes), v. d. Oever (RVC), rLuAd?rt £oefwZwamborn (Albl.dam) en v.d. Leek Josef Loidl (Oost) 3.14.6;, 14. Eberardo rv,n j;;i, ,iivcimo,„u«n» schmaiz (ita) 3.14.72, is. Walter Tresch GW), m. Lagendijk (UVS)/Bauwens (Zwi) 3.14.75. (De Musschen), Vosmaer (VUC)/Linders (Wilhelmus) en Karstens (UVS), v: een Noordermeer (Gouda). Désar (UVS) en Verver (UVS). TON VIERGEVER genoot Edmund Bruggmann als derde Van onze sportredactie ROTTERDAM Er zyn zes tien spelers geselecteerd voor het Westelyk elftal, dat op dinsdag 29 februari (aanvang 8.00 uur op Itcrrein Kennemers in Bever wijk) een wedstryd speelt tegen het elftal van West I. De opstel ling luidt: doel: Reitsma (Zwart Wit), achter: Van Dullemen (RVC); v. d. Oever (RVC), Maryt (N'oordwijk) en Van Kesteren (Noordwyk) of v. d. Leek (CPV); midden: Lagendijk (UVS). Vier gever (Zwart Wit) en Karstens (UVS): voor: Verver (UVS). Steur (Zwart Wit) en Spaanderman (Noordwyk). Wisselspelers: Bezem (Gouda), Zwamborn (Alblasser- dam), Van Zydervcld (Heerjans dam), Désar (UVS) en Verboon (Spykenisse).

Nieuwe Leidsche Courant | 1972 | | pagina 11