de verpleging heeft u nodig Nieuw team voor zuylenstede zuylenstede Gemeente Rotterdam LINGE ZIEKENHUIS LEERDAM maatschappelijk werkster diaconessenhuis arnhem gemeenteziekenhuis dordrechtbankastraat 57 DOCENT(E) M, een hoofd huishouding/verzorging een assistent hoofd huishouding/ hoofd linnenkamer een hoofd ziekenafdeling verpleegkundigen een diëtiste bejaardenverzorgsters/helpsters leerling bejaardenverzorgsters/helpsters ziekenverzorgsters diaconessenhuis arnhem 1117" waarnemend eerste verplegende verplegenden; ziekenverzorgsters ZATERDAG 15 JANUARI Ten behoeve van de psychiatrische afdeling van ons ziekenhuis zoeken wij een met aantekening B-nazorg. De afdeling heeft eén beddenbestand van 35 bedden en heeft annex een dagziekenhuis waar gemiddeld 25 patiënten opgevangen worden. De nieuwe medewerkster zal in overleg met psychiater en hoofdzuster belast worden met het psychiatrisch maatschappelijk werk voor de totale unit. Tot haar taak behoort o.m. milieupeiling, begeleiding van de dagziekenhuispatiënten, plaatsing van patiënten e.d.. Voor een gedeelte van de tijd zal zij, als 2e maatschappelijk werkster ingeschakeld worden bij het maat schappelijk werk in het ziekenhuis. Salaris volgens de landelijke regeling. Goede pensioenvoorziening. Belangstellenden kunnen zich voor inlichtingen en/of sollicitatie wenden tot de personeels- adviseur van het diaconessenhuis, G. A. van Nispen straat 37, Arnhem. Tel. (085) 42 29 41 (toestel 366). Inlichtingen over deze vakature worden U gaarne verstrekt tijdens spreekuren van de direktrice dinsdags en vrijdags van 11 tot 12 uur) of telefonisch (01850-32222 toestel 115 of 417 In ons ziekenhuis wordt gevraagd een verpleeg kundige voor de functie van in de rang van 1e verpleegkundige. Zij/hij zal speciaal worden belast met de oplei ding voor ziekenverzorgsters. Onze voorkeur gaat uit naar een sollicitant (e) die de vereiste diploma's reeds bezit of even tueel de docentenopleiding volgt of wilt gaan volgen. Salaris en ogregelmatigheidstoeslag volgens rijksregeling in nader overleg te bepalen. Premie AOW/AWW voor rekening van hef zie kenhuis. Het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds is van toepassing. Schriftelijke sollicitaties (volledige vermelding van schoolopleiding, werkkring(en), etc., te richten aan de verpleegkundig direktrice, Zr. A. v. d. Plas, Bankastraat 57, Dordrecht. WIL JE B-VERPLEGENDE WORDEN? Wat houdt dat in? Een praktische en theoretische opleiding van 3 jaar, voorafgegaan door een oriën teringsperiode van 2 maanden. Wat loer Je dan Begrip hebben voor medemensen. Verzorging van patiënten. Iets over ziektes en ziektebeelden. Therapeutische mogelijkheden. Lijkt je dat interessant? In ons ziekenhuis zijn goede carrière-moge lijkheden na het behalen van het B-diplo ma. De eerstvolgende opleiding start 1 maart 1972 en is geschikt voor prot. christelijke jongelui, die tenminste 17 jaar en 7 maan den oud zijn en die een MULO /MA V O-op- leiding hebben genoten, of het INAS-diplo- ma bezitten. Je aanmeldingsbriefje of je verzoek om nadere inlichtingen kun je zenden aan de Geneesheer-Directeur van Psychiatrisch Ziekenhuis a Ermelo Omstreeks april wordt Zuylenstede geopend - een ultra-modern bejaardencentrum, waar de bewoners zich thuis moeten voelen, zichzelf kunnen zijn, zich goed verzorgd weten. Wij willen van Zuylenstede een centrum maken, waarin de medewerk(st)ers als een hecht team samenwerken om dit te bereiken. Wie een nieuw uitgangspunt, nieuwe collega's en een nieuwe werkomgeving op prijs stelt, zoeke snel contact met ons. Zuylenstede is mooi gelegen in een groot plantsoen aan de Vecht. Het gaat plaats bieden aan 450 bewoners - 330 in het hoofdgebouw en 120 in aanleun woningen. Voor medewerksters of medewerkers die intern willen wonen, is op de dakverdieping woonruimte beschikbaar. In ons nieuwe team is plaats voor: voor het organiseren van en leiding geven aan de verzorging van de bewoners, waartoe o.a. het schoonhouden van appartementen en afdelingen, de voorziening op het gebied van huishoudelijke artikelen, linnengoed, enz., het transport en het verstrekken van maaltijden behoren vereisten: diploma huishoudkundige voor inrichtingen leidinggevende capaciteiten organisatorisch inzicht contactuele eigenschappen als assistente en plaatsvervangster van het hoofd huishouding o.m. belast met het toezicht op eetzalen, maaltijddistributie en schoonmaakdiensten de organisatie, leiding en het beheer van linnen- en naaikamer vereisten: diploma huishoudkundige voor inrichtingen eventueel inas-diploma met ruime ervaring leidinggevende capaciteiten organisatorisch Inzicht contactuele eigenschappen voor de organisatie en leiding van de verpleegkundige verzorging van de bewoners vereisten: diploma ziekenverpleging A of A en B leidinggevende capaciteiten organisatorisch inzicht contactuele eigenschappen I voor de verpleegkundige verzorging van de bewoner» vereisten: diploma ziekenverpleging A of A en B belangstelling voor deze verpleging contactuele eigenschappen grote mate van verantwoordelijkheidsgevoel voor de samenstelling van diëten In overleg met de behandelend arts, het toezicht op de bereiding en de distributie en het adviseren aan dieetpatiënten vereisten: diploma diëtiste contactuele eigenschappen organisatorisch inzicht die - hetzij zelfstandig hetzij onder leiding - verantwoordelijk zijn voor en belast zijn met de verzorging van de bewoners in het verzorgingshuis vereisten: diploma bejaardenverzorgster/helpster begrip en liefde voor bejaarden en verantwoordelijkheidsgevoel die in staat worden gesteld de vereiste opleiding te volgen vereisten: 3 jaar voortgezet onderwijs begrip en liefde voor bejaarden en verantwoordelijkheidsgevoel die de verpleegkundigen assisteren bij de verpleegkundige verzorging van de bewoners vereisten: diploma ziekenverzorgster belangstelling voor deze verpleging en verantwoordelijkheidsgevoel Alle functies worden gehonoreerd overeenkomstig de salarisregeling voor personeel in bejaarden tehuizen. Schriftelijke sollicitaties te richten aan het bestuur van de Stichting Hervormd Bejaardencentrum, Lomanlaan 49, Utrecht. Voor het inwinnen van nadere Informatie kunt u zich wenden tot onze administrateur, de heer C. van den Bovenkamp, telefoon (030) 88 22 31. In het kader van een verdergaande centralisatie van de verschillende specialismen in ons ziekenhuis (totaal beddenbestand 417), wil de direktie overgaan tot het aanstellen van een coördinerend hoofd verpleegkundige Het ligt in de bedoeling dat 2 verpleegeenheden worden samen gevoegd tot één afdeling met in totaal 70 bedden. De aan te stellen persoon krijgt de algehele leiding van de afdeling zodat op organisatorische en leiding gevende kwaliteiten een sterk beroep zal worden gedaan. Een voortgezette vorming na het A-diploma ziekenverpleging achten wij zeer gewenst. Leeftijd vanaf 35 jaar. Salaris: in de hang van hoofd- verpleegkundige-A, afhankelijk van ervaring. Belangstellenden kunnen zich voor inlichtingen en/of sollicitatie wenden tot de personeels- adviseur van het Diaconessenhuis, G. A. van Nispen straat 37, Arnhem. Telefoon (085) 422941, toestel 366. U BENT GEDIPLOMEERD VERPLEEGKUNDIGE, B of B en A, EN U WILT ZICH VERDER ONTPLOOIEN IN EEN MODERN PSYCHIATRISCH ZIEKENHUIS? Ons prot. christelijk ziekenhuis met zijn gespe cialiseerde afdelingen, geronto-psychiatrie, alge mene psychiatrie en oligofrende, biedt U daarvoor volop de gelegenheid. In elk van de drie onderdelen kunt U zich, door het volgen van een voortgezette opleiding, specia liseren tot socio-therapeutisch medewerker in de funktie van „groepsverpleegkundige". In de voortgezette opleiding valt vooral de nadruk op communicatie, gesprekstraining en het werken met groepen. De opleiding duurt twee jaar. De socio-therapeutisch geschoolde groepsver pleegkundige draagt de verantwoordelijkheid voor een groep van ca. 10 patiënten. Ook voor een oriënterend gesprek bent U van harte welkom. Tel. 03417-2041 toestel 158. Uw sollicitatiebrief kunt U zenden naar de Ge ne esheer-Di rekt eur van het psychiatrisch zieken huis „Veldwijk" te Ermelo. Psychiatrisch Ziekenhuis QO - Ermelo Rotterdam zoekt voor de verpleegafdeling van het modern gemeentelijk bejaardencomplcx "Meerweide" enkele verpleegkundigen die in staat moeten zijn leiding te geven. De salariëring is afhankelijk van leeftijd en ervaring. Huisvesting Het is mogelijk intern te komen wonen in een afzonderlijk staand personeelshuis. Meerweide, is gelegen in Rotterdam-Zuid, in de onmiddellijke nabijheid van het grootwinkelcentrum "IJsselmonde". Goede secundaire arbeidsvoorwaarden o.a. welvaartsvast pensioen, geen inhouding premie A.O.W./A.W.W., uitstekende ziektekostenverzekering I.Z.A. premiespaar regeling. Vacaturenummer 747/0131 Stuur een brief met daarin alle inlichtingen onder ver melding van het betreffende vacaturenummer binnen 14 dagen aan de chef Bureau Personeelvoorziening, antwoordnummer 363, Stadhuis, Rotterdam. Een post zegel op uw enveloppe is niet nodig. -Als gevolg van natuurlijke omstandigheden, huwelijk en bevalling, vertrekken binnenkort een aantal verpleegsters. Daarom zoeken wij aanvulling van onze staf. Geplaatst kunnen wordent Dienstverband met gedeeltelijk» dagtaak is ook mogelijk, b.v. voor gehuwden. Belangstellenden worden uitgenodigd tot een gesprek met de directrice, bereikbaar: telefonisch onder nr.: (03451 3546, schriftelijk en mondeling, Kon. Emmalaan 82, Leerdam. Mondeling kunnen wij beter de mogelijkheden met u bespreken dan in welke grote advertentie ook-

Nieuwe Leidsche Courant | 1972 | | pagina 8