'Flora' verbetert materieel Ook in Alphen n vrouwelijke agent verkoopleider Köiimanr Noord wijk mag niet afzakken 1 kreeg onderscheiding Man stal eigen auto J. BOONEKAMP 420 hardlopers Uit de RIJNSTREEK De Nieuwe Leidse Courant I I I een BEZORGER te Hillegom (gedeel+e dorp) NIEUWE LEIDSE COURANT WOENSDAG 5 JANUARI 19^ ALPHEN Met de snelle groei van Alphen is vorig jaar ook het aantal ongevallen op de weg belangrijk toe genomen. 1971 boekte wat het aantal dodelijke ongelukken betreft een triest record: 14 doden tegen drie on gevallen met dodelijke afloop in 1970. In de eerste negen maanden van dit jaar moest de Alphense politie bijna 600 maal uitrukken en het valt aan te nemen dat het aantal keren dat de politie bij verkeersongelukken moet optreden, in 1971 dicht de 900 zal na deren. Vorig jaar werden 727 onge vallen genoteerd. Het merendeel van de ongelukken gebeurde met personenauto's (588). Het gemeentebestuur van Alphen ontgaat de steeds nijpender wordende verkeersproblematiek niet Burge meester en wethouders vinden overi gens niet dat er een speciale commis sie voor in het leven moet worden geroepen, maar wel zijn enkele maat regelen getroffen. Het politiekorps gemeentelijk gaat binnenkort ge bruik maken van radar-controle om te hard rijdende automobilisten te kunnen opsporen. De nu in gebruik zijnde elektronische snelheidsmeter zal gebruikt gaan worden om de snelheid van bromfietsen te controle ren. Dat 'n deugdelijke en eigentijdse radar-controle geen overbodige luxe is. werd onlangs duidelijk toen in ruim twee uur zestien hardrijdende automobilisten op de Prins Bernhard- laan werden bekeurd. Bovendien zal waarschijnlijk in de loop van 1972 een centrale alarmpost in Alphen worden ingesteld. Later zou het wellicht mogelijk zijn in de gehele streek één hulpverlenings dienst op touw te zetten. De volgend jaar geplande regionale regeling voor ambulancevervoer in Alphen en om geving zal moeten gaan functioneren in: Alphen aan den Rijn (met de dorpskernen Zwammerdam en Aar- landerveen), Hazerswoude, Koude kerk aan den Rijn, Leimuiden, Nieuwkoop, Nieuwveen, Rijnsater- woude, Ter Aar, Woubrugge en Ze venhoven. Het ligt in de bedoeling de post dag en nacht te bemannen en misschien te vestigen in de nieuwe brandweerkazerne. De Alphense huisartsen beschikken al enige tijd over een gemeenschap pelijke alarmeringsregeling. Daartoe hebben zij de beschikking over een kleine uitvoering van een semafoor. Onlangs stelde het gemeentebestuur bovendien f 5700 ter beschikking voor de aanschaf van twee portofoons. Hiermee kunnen verschillende in stanties bij ongevallen, branden e.d. draadloos contact met elkaar hebben. B. en w. deelden op vragen van een raadslid mee, dat de politie niet be schikt over apparatuur om de ge luidssterkte van bromfietsmotoren te meten. „Overigens biedt de wet ook zonder deze apparatuur voldoende mogelijkheden om tegen dit euvel op te treden", zo antwoordden b. en w. bij de behandeling van de gemeente begroting. Tot 1 oktober van dit jaar werden 55 processen-verbaal opge maakt tegen bromfietsrijders, van wie de voertuigen gebreken vertoon den. Kleine uitbreiding Het Alphense gemeentebestuur is enigszins teleurgesteld over de door de minister van Binnenlandse Zaken toegestane organieke sterkte van het politiekorps, dat per 1 januari 1972 53 man mag bedragen. De Vereniging van Nederlandse Gemeenten heeft al eerder laten weten dat de korps sterkte in het algemeen moet worden uitgebreid met 20 pet. In Alphen was de sterkte op 1 april van dit jaar 50 man. De verhoging met drie man be tekent slechts een uitbreiding van 6 pet. Uit de cijfers, die de gemeente on langs publiceerde bij de behandeling van de gemeentebegroting, kan ge concludeerd worden dat de crimina liteit in Alphen dit jaar is toegeno men. Hierbij moet dan wel worden aangetekend, dat de bevolkingsgroei ook tot het stijgend aantal delicten heeft bijgedragen. In de eerste tien maanden van 1971 kwamen 313 straf recht-delicten ter kennis van de po litie. Over geheel 1970 was dit aantal 191. Het aantal zedendelicten was in de eerste tien maanden 29 (20 over ge heel 1970), de politie kreeg 11 aangif ten van mishandeling (11), 131 zgn. eenvoudige diefstallen (95), 112 zgn. gekwalificeerde diefstallen (40) en verder nog onder meer 14 gevallen van vernieling (8). Van de 313 geval len werden door het Alphense poli tiekorps 149 tot een oplossing ge bracht. Dit percentage van 47 steekt gunstig af bij het landelijk percen tage, dat over het eerste halfjaar 37 pet bedraagt. De politie van Krimpen aan den IJssel heeft dezer dagen vijf jongelui van buiten Alphen aange houden, die betrokken zijn geweest bij zes inbraken, in Alphen gepleegd. Ingebroken werd bij drie particulie ren en verder bij Braat Bouwstoffen, de Rijnstreekhal en de Chr. Mavo- school aan de Anna van Burenstraat. Over de huisvesting van de politie, in de catacomben van het raadhuis, wordt van een noodsituatie gespro ken. Het ministerie van Binnenland se Zaken heeft kortgeleden steun ver leend voor de verbouwing en inrich ting van het al enige tijd geleden aangekochte pand aan de Oudshoorn- seweg. Een tijdelijke oplossing b.v. huisvesting in het oude postkan toor acht men niet goed mogelijk. Bovendien is er geen geld voor. De kosten van de verbouwing van het gebouw aan de Oudshoornseweg wor den geschat op ruim f3,7 miljoen. Om in aanmerking te komen voor een buitengewone uitkering van het rijk moet het pand geschikt gemaakt worden voor de huisvesting van een korps ter sterkte van 90 tot 100 man. Het systeem van wijkagent, dat ook in Leiden van start zal gaan, wordt algemeen als positief ervaren. Twee van deze functionarissen zijn al werkzaam in de dorpen Aarlander- veen en Zwammerdam. Uitbreiding van het aantal wijkagenten acht het gemeentebestuur zeer gewenst, maar de toegestane korpssterkte laat dit nog niet toe. Misschien zal in 1973 een wijkagent kunnen opereren in de grote nieuwbouwwijk Ridderveld. Over niet al te lange tijd zullen het Alphense publiek en de ruim 50 Al phense mannen van de politie kennis kunnen maken met de eerste vrou welijke politieagent in hun gebied. Deze jongedame zal vooral te maken krijgen met taken die verband hou den met de verkeersopvoeding en de regeling van het verkeer. Het aantal botsingen op gevaarlijke kruisingen zal dan, naar men aanneemt, sterk kunnen worden verminderd NOORDWIJK Een inwoner van Noordwjjkerhout reed op de Nieuwe Zeeweg met een perso nenauto eerst een geparkeerde auto aan en vervolgens schoot hij bet trottoir op, een wielrijder op een centimeter na missend. De chauffeur nam ijlings de benen, met achterlating van zyn dwars op het voetpad staande wagen. De politiepatrouille sleepte de auto naar het bureau en ging op onderzoek uit. Per mobilofoon kreeg de politie de mededeling binnen dat in Noordwijkerhout een auto was gestolen. Het kenteken klopte met dat van de auto, die in Noordwjjk brokken had gemaakt. Kort daarop verscheen de ei genaar zlf aan het politiebureau. Hij werd aan de tand gevoeld en toen kwam aan het licht dat hij zélf de aanrijding had ver oorzaakt. Om aan een proces verbaal te ontkomen, had hij in zyn woonplaats aangifte van diefstal gedaan. NOORDWIJK Al vele jaren kampte men in Noordwijk met het probleem om het groeiende ambte narenkorps op de traditionele nieuw jaarsreceptie van B. en W. te ont vangen. De raadzaal was daar veel te klein voor. Daarom was het een goede gedachte de bijeenkomst te houden in het dorpshuis „De Kuip", dat langzamerhand toch al een dé pendance van het raadhuis is ge worden. In een overzicht van het gemeen telijk wel en wee. vestigde de bur gemeester de aandacht op de finan cieringsmoeilijkheden, waarmee de gemeente het afgelopen jaar te kam pen had. De scholenbouw in Boerenburg vervult het gemeentebestuur met zorg. De uitbreiding van de openbare school laat eveneens op zich wachten en was bijna helemaal niet meer nodig geweest, omdat een vuurpijl het rieten dak in brand had gestoken. Hulde bracht hij aan mej. Venema, onderwijzeres aan de school, die de brand had ondekt en door haar resoluut optreden een ramp voor het onderwijs in Noordwijk had voor komen. Er waren in het afgelopen jaar 336 kinderen geboren, een geboorte over schot van 171. STICHTING GEZONDHEIDSCENTRUM KATWIJK De drie Kruisverenigingen van Katwijk, maken bekewd, dat de contributie per 1 januari 1972 is verhoogd van 15.- tot 17,50. Het Bestuur vertrouwt er op dai de leden van de Kruisverenigingen begrip zullen tonen voor deze nood zakelijke verhoging. Naast de ruim driehonderd paren, die in 1971 in de huwelijksboot waren gestapt, werden negen echtscheidin gen ingeschreven. Het inwonertal is de 22.000 dicht genaderd. Binnen de gemeente vonden niet minder dan 2157 verhuizingen plaats. Er werden 2199 paspoorten af gegeven. Was 1970 met het gereedkomen van 375 woningen een topjaar ge weest, in 1971 was dit record royaal verbeterd met 400 gereedgekomen huizen. Thans zyn 330 woningen in aanbouw, waaronder 82 woningwet woningen in het Duinpark. Het nieuwe terrein van de Noord- wijkse Golfclub in de noordduinen is nagenoeg gereed. Mr. Bonnike kondigde een sportnota en een on derwijsnota aan. Behartigenswaardige woorden wijd de de burgemeester aan de situatie van de badplaats. „Wij zullen hard moeten lopen om onze positie als badplaats te handhaven. Honderd jaar geleden waren pioniers bezig om deze badplaats te stichten en op ons rust thans de taak om samen met het particulier initiatief, haar te vernieuwen. De sluiting van het Rembrandt Hotel is een teken aan de wand. Er zijn echter nog mensen, die aan de toekomst van de badplaats geloven. Hun initiatieven dienen wii te stimuleren. „Stimuieren wij de initiatieven niet", a'dus burgmeester Bonnike. ..dan zal de badplaats af zakken tot het niveau van bijvoor beeld Scheveningen Het plaatje is oude prent van het zeedorp ja Noordwijk. Het koepeltje is van de hervormde kerk. KATWIJK Maandag 10 januari om half acht wordt in het gemeente huis een openbare vergadering ge houden van de gemeentelijke com missie voor recreatie en toerisme; dinsdag 11 januari é'n van de ver- keerscommrssie. Gevraagd BROODBAKKER, BANKETBAKKER, LEERl. BAKKER Voor een goed vakman, hoog loon. Adm. de Ruyterlaan 2 Katwijk aan Zee. Tel. 01718-12208. LEIMUIDEN De sportvereniging Kickers '69 hield de Drechtloop. over 8Vi kilometer, waaraan dit jaar 420 hardlopers deelnamen. De snelste hardloper was J. Kijne uit Vlaardin- gen, met 22 minuten en 15 seconden. Tweede werd P. Fritz, gevolgd door G. van der Berg. Bij de dames was mej. M. Zethof de snelste. Ook liepen er veteranen mee. De uitslag was: 1. P. van Alphen, Am sterdam; 2. Jac. Smits, Ter Aar. De beste Leimuidenaar was Bert Heuzen. Ook voorgaande jaren was hij het eerst binnen. De gemeente Leimuiden stelde hem nu een wissel- zeil ter beschikking. Hij werd gevolgd door Ton Senne en C. de Graaf. Hoog; en laag water KATWIJK AAN ZEE Donder dag 6 januari: hoog water 6.52 en 19.07 uur, laag water 2.36 en 14.58 uur. Bedrijfsleider Noort met de containers die sinds begin december in gebruik zijn. De containers staan op één van de verlaagde (nieuwe) lorries. 'Democratie maakte van politie geüniformeerde parkwachters' BENTHUIZEN „De politie heeft zich oudejaarsavond gedra gen als geüniformeerde park wachters", beweerde de heer Sey- bel (PvdA) in de gemeentelijke commissievergadering algemene zaken. Hy vond dat er te weinig politiebewaking was (men wist dat er „iets zou gebeuren") dat de politie harder had moeten op treden. Burgemeester Keyzer ant woordde dat de democratie van de politie geüniformeerde park wachters had gemaakt. Hy had zelf de opdracht gegeven tolerant te zyn, om te voorkomen dat ver keerde figuren gepakt zouden worden. Ook het talrijke publiek was volgens hem oorzaak van de onlusten, omdat dit als theater publiek op artiesten werkt. Wat de bewaking betreft zei de burgemeester dat hij geen con crete gegevens had maar hy wist dat het om verscheidene bestuur ders „die niet in de pas liepen" zou gaan. Er was niet op ge rekend, dat de tuin van de heer Seybel zo vroeg onder handen zou worden genomen. Hy deelde mee dat er waar schijnlijk een voorstel zou komen om dc onkosten en de schade van de jaarwisseling te dekken. RIJNSBURG Vóór de grote aan voer begint, verricht men by veiling „Flora" werkzaamheden waartoe men anders haast niet komt. Zo is er een begin gemaakt met het ombouwen van de veiling- klok. maar één van de belangrijkste werkzaamheden van de laatste weken is het verlagen van de de veilingkarren geweest. Het werd een heel karwei, dat zo'n veertien dagen in beslag nam. Alles werd gedaan om de 981 veilingwagens om te bouwen. Ver der werd besloten honderdvijftig nieuwe veilingwagens aan te schaf fen. zodat „Flora" nu over 1131 „lorries" beschikt. Deze uitbreiding betekent een grote verbetering, omdat het nogal eens zoeken was naar een wagen. Ook zijn er aparte koelcelwagens in gebruik genomen". „De wagentjes zijn verlaagd, omdat wij ln dozen zijn gaan vellen. Als de dozen te hoog zijn opgestapeld kunnen de handelaren op de tri bune de bloemen niet zien. Door de wagentjes lager te maken, kun nen de dozen in drie lagen op el kaar worden gezet en kan men de bloemen tóch zien", aldus bedrijfs leider C. Noord van veiling „Flo ra". Nog een reden is de ijzeren rand rond de oude karren, die te hoog kwam te liggen. De nieuwe lories, die zijn gekocht, kunnen onderop meer bloemen be vatten. Containers Sinds 1 december wordt geëxperi menteerd met containers. „Bij het gebruik hiervan gaat het lossen veel sneller. Als er bijvoorbeeld dertig bossen tulpen in een con tainer zitten, koopt de handelaar die dertig bossen. Als hij drie honderd bossen tulpen wil hebben, koopt hij tien containers". Wat de veiling betreft, worden niet anders dan containers gebruikt. De kwekers willen er echter nog niet zo gauw aan: „Zij kijken liever eerst de kat uit de boom. Daarbij speelt natuurlijk ook het vervoer een rol. Ze moeten de containers thuis vullen. Als het vervoer per stationcar geschiedt, moeien zij enkele malen heen en weer rijden. Het vervoer zal dus moeten wor den aangepast", aldus bedrijfs leider Noort. Men heeft nu de tijd de veranderin gen in te voeren want met de aan voer van bloemen is het rustig ge steld,. De prijzen zijn ook niet te hoog, maar dat is normaal voor de tijd van het jaar. Over het algemeen genomen zijn de kwekers over 1971 wel tevreden, vooral gezien de slechte conjunc turele ontwikkelingen in ons land. Vijfentwintig jaar CAR-lndustrie N.V. KATWIJK De CAR-indus- trie bestond 1 januari een kwarteeuw in Katwijk aan den Rijn. Vrijdag 7 januari zal dit jubileum worden gevierd. In '47 werd begonnen met vijfentwin tig man personeel. In de loop der jaren kwam er een wijzi ging in de produktie. Zo wer den onder meer kruiwagens, autozitjes, magazijnstellingen enz. vervaardigd. Nu zijn deze produkten weer uit de fabricage genomen. Interieur- en kantine- stoelen, vervaardigd van bui zen, nemen een grote plaats in (95 pet) bij de C. A. Ruigrok Industrie NV. Het aantal perso neelsleden is uitgegroeid tot 130, met inbegrip van de werkne mers van de dochteronderne ming in Woerden. De belang rijkste afzet vindt in eigen land plaats. Daarnaast is er export naar vooral Engeland, Zweden en België. LEIDEN Voor de heer R. E. Köllman, verkoopleider van de xe z\ herenzaak van C. en A. en assistent bedrijfsleider, was het gisterenzeUd een feestelijke dag. Hij vjerde zijn 40-jarig jubileum, ging met pen- sioen en werd onderscheiden met de zilveren medaille, behorend bij doPl de Orde van Oranje-Nassau. Zijn vrouw speldde hem tijdens een dit i bijeenkomst in het voormalige Gulden Vlies de onderscheiding op M de borst. vers din; der ver kin; han stel gev of wei E Yollleybaltoernooi in Nieuwveen NIEUWVEEN Zaterdag zal in de sportzaal van Huize Ursula het jaarlijkse Nivoc-volleybaltoernooi worden gehouden, waaraan wordt deelgenomen door de volgende teams: dames en heren resp. Freiburg von 1844 uit Freiburg, VCY IJmuiden, SAS Uithoorn, NIVOC Nieuwveen, herenteam SVK uit Krimpen a. d. IJssel en damesteam ARGOS Leiden. Aanvang 9 uur 's morgens. Vit de DUINSTREEK RIJNSBURG Vrijdagavond om 8 uur hoopt ds. A. W. v. d. Plas van Ooltgensplaat een spreekbeurt te ver vullen voor de Herv.-Geref. Evange lisatie in de zaal achter de Chr. Geref. Kerk. ALPHEN Begin januari werd een begin gemaakt met de bouw van een serie van vier gymnastieklokalen in onze gemeente. Van deze lokalen werd er één gebouwd by de Timo- theüsschool aan de Meerkoetstraat, een by de John F. Kennedyschool by de Lupinesingel, en de andere twee respectievelijk in Aarlander- veen en Zwammerdam. Deze laatste twee zullen op woensdag 12 januari officieel in gebruik worden genomen. Om 2 uur komt men hiervoor bijeen in het Dorpshuis te Aarlanderveen en plm. 3.30 uur gaat men naar Zwammerdam waar het gymnastiek lokaal aan de Buitendorpstraat zal geopend worden. ALPHEN Op de Bachsingel reed gistermiddag een vrachtauto met aanhangwagen. Toen deze op een be paald punt was gepasseerd, zagen voorbijgangers een vrouw met een fiets op straat liggen. Zij was ernstig gewond. Het bleek de 36-jarige me vrouw O. te zijn, woonachtig op het Nooturnepad in Ridderveld. Het is een onduidelijke zaak, hoe het onge val zich heeft voorgedaan. Niemand heeft mevrouw O. zien rijden. De politie houdt rekening met de mo gelijkheid, dat zij geschrokken is toen de vrachtauto voorbij was, om dat er ook nog een aanhang achter reed en toen is gevallen. Er zijn geen bewijzen, dat zij door de auto werd geraakt, al is de fiets wel bescha digd. Na eerst naar Rijnoord te zijn gebracht is mevrouw O. overgebracht naar het Academisch ziekenhuis te Leiden. Eventuele getuigen van het ongeval wordt verzocht zich bij de politie te melden. ALPHEN Op de Steekterweg reed gisteren een vrachtwagen met aanhang, bestuurd door een chauf feur uit Hoofddorp, richting Gouw- sluis. Toen op de weg naar de ro tonde de bocht gemaakt moest wor- Burgerlijke stand VOORSCHOTEN Geboren: Erik A C M, zv A S M Hilgersom en E C M Wijsman; Stefanie A M, dv M N de Kool en W Grootenboer; Angelique E, dv H C de Röon enMCM Meijers. Gehuwd: H O Engelchor te Ridder kerk en N J Reijneveld; H M M van Leeuwen te Den Helder en G. Nijs- sen; W J Fennes en H M A Mooijman te Wassenaar; H J F Knaake te Am sterdam en G. Doorenbos; J B Meu- lemans te Amsterdam en M G M Boom; A van Meeteren te Den Haag en M J Stijl; F M van Leeuwen te Wassenaar en C J Lamboo; G C J M Alkemade en J P M Spiegeler; A E Koonings te Den Haag en M J M de Water; A J P Boerman te Leiden en H J M van den Bos; W T J Spiegeler en L M van Velzen; J C Bartelsman te Leiden en C W M van der Meer; P van der Schans en M Kandalaft te Banias (Syrië); J C M van Eldik te Den Haag en M. Goedman; H. Alblas en M S Kapoen; W F van Zonneveld te Den Haag en T C J van Veen; F A van der Ham en H M A de Bruijn; C van Ipenburg en H M Weijenberg te Leiden; T J Sleeking te Wassenaar en J W Heijmans. Overleden: Gijsbertus T Huis, 71 j. (Vcurseweg 183). LISSE Zondag om 3 uur wordt in de kapel Nieuw-Vredenhof te Heemstede weer een interkerkelijke gezinsdienst met gehandicapten ge houden (voor alle gezindten). Voor ganger is ds. G. C. Tromp, te Am sterdam. Onderwerp: „De bruiloft in Kana". Muzikale medewerking wordt verleend door de „Lenteklok jes" o.l.v. Dirk van Vliet, het orgel wordt bespeeld door Teke Bijlsma. den, gleden 65 zakken met meel van de aanhang. Twintig hiervan gingen kapot, zodat een 600 kilo meel over de weg werd gestrooid. Het verkeer was ongeveer een half uur gestremd. Personeel van de provincie heeft de weg weer gereinigd. ALPHEN In gebouw Nabij wordt morgenavond, 6 januari, de feestelij ke bijeenkomst gehouden van de Chr. Boeren- en Tuindersbond, de Chr. Bond voor Plattelandsvrouwen en de Chr. Plattelandsjongerenorganisatie. Spreker is ds. H. J. Lugtigheid uit Leidschendam over „Niet tc veel ba gage". Een groep leden van de Jon gerenorganisatie speelt een toneel stuk, ditmaal „Bloemen voor Bar bara". BENTHUIZEN In verband met restauratiewerkzaamheden aan de Ned. Herv. Kerk zal in de komende weken zondags gebruik worden ge maakt van het kerkgebouw der Ge reformeerde gemeente. De Kerke- raad heeft dit goedgekeurd en heeft bepaald, dat de diensten op andere tyden zullen beginnen. De beide Kerkeraden N.H. Kerk G. Gemeente Benthuizen. BENTHUIZEN Er zyn plannen om het dorpshuis „De Tas" uit te breiden. De keuken moet groter wor den en er komt een zaal by. Er zyn nog grotere plannen, maar burge meester Keyzer voelt alleen voor een bescheiden uitbreiding. Dc Tas is er voor de eigen gemeenschap en hy wil geen financiering voor buitenge- meentelijke aktiviteiten (restaurant) garanderen. BENTHUIZEN De onderhande lingen tussen B en W en het bestuur van de voetbalvereniging BSC over de bouw van een kantine verlopen niet erg vlot. Het bestuur wil volgens wethouder Rensink zich maar niet uitspreken over de erfpacht en de financiering van het plan, waardoor de gemeente geen bouwvergunning kan geven. Boek over Lisse 't Roemwaard Lisse, dror A. M. Hulkenberg te Lisse; uitgave Repro-Holland te Alphen aan den Ryn, 1971. Een keurig verzorgde uitgave. De schrijver biedt de lezer een schat aan gegevens over het Lisse van vroeger. De binnen zijde van de band laat zien, dat de tegenwoordige „Lisse-brrt-k" in vroeger tijden deel uitmaak te van het grondgebied van Lisse en pas bij de drooglegging van het Haarlemmermeer door het graven van de Ringvaart van Lisse werd gescheiden. Interessant is wat de heer Hulkenberg over de historie van de Poelpolder schrijft, in welke polder eens de Noordhollandse boerderij Uytermeerstond, waarna de boerderij „Focleucy" in dezelfde polder verrees. Met een zekere trots wordt in het boek vermeld, dat .Derer" herrijzen zal. waarbij de schrij ver de tekst üit psa'm 10215 aanhaalt: „Want Uwe knechten hebben een welgevallen oan hare stenen en hébben medelij den met haar gruis" Als voor zitter van de stichting „Vrien den van Devef' kon de 1-eer Hulkenberg deze woorden schrij ven. vraagt voor zo spoedig mogelijk Leuke bijverdienste voor scholier. Geen incasso. Nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door afdeling Inspectie Nieuwe Leidse Courant, Steenstraat 37. Leiden. Telefoon 01710-31441. Na 6 uur telefoon 01710—49129.

Nieuwe Leidsche Courant | 1972 | | pagina 4