Rie Grims (70) zingt haar dankbaarheid uit Hongaarse toga voor ds. Cziria Interkerk actief voor Hongarije Haarlemmermeer wil politieposten ook 's nachts open Aardbeientaart? Van verse aardbeien? Nu? Mmmm Weer ruiten ingegooid Weer vernielingen in Leiderdorp LSB-COMPETITIE blijft UITNODIGING Komt allen tezamen! GROEI ONDERWIJSBEGROTING IS NIET TE VERWAGHTEN jongenIn sloot gevonden Ons Eiland ongeslagen Belastingen omhoog in Voorhout Zware wielerveldrit in Hazerswoude jWE LEIDSE COURANT MAANDAG 20 DECEMBER 1971 )ERDORP „Ik zing al bijna rtig jaar", vertelt mevrouw Rie ri ms-Strootman. Ze wordt op nsdag 21 december zeventig jaar haar mooie sopraanstem is nog tijd gaaf. heb bij professor Rümge gestu urd; ik woonde toen in Drie- rgen, hij in Zeist; later kwam ik zijn muziekschool in Amster- t lessor Rümge was van oorsprong n Duitser, die voor de nazi's Nederland vluchtte. Een uit- tkend pedagoog; hij heeft vele ngers opgeleid". bent u er toe gekomen? is eigenlijk begonnen in Drie- rgen; ik zong daar in een klein, selecteerd koor, onder Karei togsteen. Van hem kreeg ik de rste stimulans. tien jaar studie bij professor imge ging ik optreden. Jan van telden werd mijn begeleidende irtner. hij is dat nu al dertig bt lang. We komen in opvatting ereen, begrijpen elkaar. Later igen ook mijn twee zoons in de de één is kerkorganist, de ier pianist •n ze óók in Leiderdorp? ik kan gelukkig altijd een be- op hen dóen". stem op de plaat vastgelegd? heb zes platen gemaakt; Van lelden begeleidt me. Vijf zijn,er verkocht. Maar één wordt, door grote vraag, al twaalf jaar tel- s opnieuw gedrukt. Vooral dat lied: „Het koninklijk kind" i zr. Alt uit Nieuw Guinea, ho- de liefhebbers graag. En nu is. een paar weken geleden, een ileumplaat uitgekomen. Het een langspeel met twaalf liede- in de Rotterdamse Breeplein- 'k opgenomen". zingt u het liefst? graag het geestelijk lied, ook oratorium. Bij Rümge heb ik de opera-aria's geleerd. Hij- ivilde mij het liefst in die hting hebben. Maar ik heb, als x)lg van heel bijzondere jeugd- standigheden, toch voor het stelijk lied gekozen". u ook opera-aria's voor de Bt gezongen? alleen liederen. Voor de NCRV- crofoon heb ik wel oratorium i's gezongenben daar zelfs in vaste dienst geweest. Toen i ik al getrouwd". n ook over de grenzen bekend? grote plaat wordt ook in het tenland gekocht: in Canada, ii\ame, overal waar Nederlan- s wonen". welke muziek houdt u 't meest? Bach- veel van Bach; in recensies een Bach-zangeres ge- nd. De laatste jaren zing ik liefst eenvoudige geestelijke '.ren. Zo kun je de mensen be- •.n, omdat ze die graag horen". .treedt u op? ibilea, bij koren, zoals die van Pronk". veel? loop van de jaren ben ik Nederland door getrokken; ipeldoorn treed ik wel drie per jaar op: in de Grote aan de Loolaan: bij de be- t énis, 's zomers, met een orga- voor de vakantiegasten en J in de kerstnacht. Ze' houden r twee diensten op één avond, zijn stampvol. Een groot koor wee trompettisten werken ook e verdere plannen betreft: op ecember hoop ik te zingen in D '.graven, op 24 in Leiderdorp, 1 januari in Driebergen", 'f u van reizen? 'g veel; mijn man is nu 73. 3tr we kamperen nog altijd. De gaat over de auto heen; we n n dan in de wagen. We trek- 11 graag door Zwitserland en e' iw Grims leest veel: moderne 3 ti 'uur, gedichten. Verder haakt raag, knoopt kleden, kussens, it omslagdoeken. „Ja, als je kleinkinderen hebt."t 1 heim van h2ar leven? o idden thuis een gelukkig ge- Maar op mijn zevende jaar ik. uit een flesje brandend n 1, met het nare gevolg, dat de arm kromp en ik mij kunst- moest gaan voeden. Dit is en twintig jaar zo doorge- Aan mijn man heb ik in die r en grote steun gehad. Op mijn :k GEMEENTE LEIDEN Joorbereidings- besluit 'gemeester van Leiden maakt «O ?at ter 8emeentesecretai ie traat 92) voor een ieder ter ligt het besluit van de Ge- eraad van 6 december 1971. nde de verklaring, dat de filing van een bestemmings- c.q. de herziening van gel- N bestemmingsplannen, wordt ^reid voor het op de bij dat behorende tekening GR.ST. t een stippellijn aangege- 'ied tussen de Herengracht, fcven, de Zijlsingel en de HIk ^',n- T)e Burgemeester voornoemd. Markten meester en Wethouders van i brengen ter openbare ken- 't de algemene dagmarkten. zouden wprden gehouden op ag 25 december 1971 en za- jy 1 januari 1972 worden ver- naar resp. vrijdag 24 de- r en vrijdag 31 december liting gemeen- elijke bureaus meester en Wethouders van i brengen ter openbare ken- 't de gemeentesecretarie en eaus der gemeentelijke be- op de vrijdagen 24 en 31 -r a.s. des middags voor het r)« gesloten zullen zijn. in! Leiden, 20 december 1971. HAARLEMMERMEER De ge meenteraad ging akkoord met de be groting voor 1972. Vrijdagavond werd de vergadering voortgezet. Twee moties werden ingediend en aan genomen. De eerste was van KVP'er Brouwer. Hierin werd gesteld, dat het Informatiecentrum Geluidshinder Schiphol niet voldoende openheid van zaken geeft. Voorlopig wil de raad nog voor één jaar geld beschikbaar stellen. Er wordt by het I.G.S. aangedrongen op een meer efficiënte werkwijze en op het openhaar maken van de vergade ringen. Unaniem schaarde de raad zich achtor deze motie. CHU-raadslid P. J. Rijpstra diende een motie in over de bezetting van politieposten, o.a. in Nieuw-Vennep, tijdens de nachtelijke uren. De posten zijn onbemand. Volgens rijks normen mag de gemeente er 97 heb-* ben, maar er zouden volgens bur gemeester Dijckmeester er 180 nodig zijn. Haarlemmermeer wordt gerekend tot de plattelandsgemeenten. Geen rekening wordt gehouden met de structuur van de gemeente, zoals de uitgestrektheid, de 26 verspreid lig gende dorpen, het rijks- en provin ciale wegennet. Vóór de motie, die met 14 tegen 9 stemmen werd aangenomen, in stem ming werd gebracht, zei mr. Dijck- mepster de mot'e naast zich neer te zullen leggen: ..Er is n'et voldoende nersoneel om de posten 's nachts te bemannen". aMus de voorzitter, „het heeft geen zin". Vil de BOLLENSTREEK L1SSE Kerstavond. Dinsdag om kwart voor 8 houden alle verenigin gen van de Geref. Gemeente een kerstavond in het kerkgebouw. LISSE Opbrengst. De verkoop middag, die in het bejaardencentrum Rustoord werd gehouden, heeft f 4.100,- opgebracht. SASSENHEIM Onder grote belangstelling werd zaterdag de gerestaureerde en qua interieur verv anderde St. Pancratiuskerk weer in gebruik genomen. Aanwezig waren o.a. de burgemeester van Sassenheim en pastores van de plaatselijke ker ken en van het dekenaat. NOORDWIJKERHOUT Van avond om 8 uur wordt in de St. Jo zefkerk de jaarlijkse interkerkelijke kerstbijeenkomst gehouden. NOORDWIJKERHOUT - Dins dagmiddag is er om 2 uur in zaal Van der Geest aan de Zeestraat een „open" kerstviering voor alie be jaarden. De verse aardbeien komen per vliegtuig uit Mexico, de taart komt uit Bijenkorfs eigen patisserie. Lekker dat ie rsl In onze gebakstands: 1- persoons aardbeientaart 1.50 Gezinstaart 6.-, feesttaart voor wel 10 mensen 12.50 Ook in ons restaurant kunt u genieten van deze buiten- seizoenliike lekkernij. Hoog en laag waler Katwijk aan Zee KATWIJK AAN ZEE Linsoag 14 december: hoogwater 5 25 en 17.39 uur; laagwater 1.13 en 13.33 uur. KATWIJK Hedenavond om half acht is er in het raadhuis een open bare vergadering van de gemeente lijke commissie voor onderwijs en culturele zaken. negen en twintigste jaar gebeurde het wonder: professor Zaayjzr heeft de slokdarm weer geopend. Nu kon ik kennissen en vriènden hebben en aan mijn zangloopbaan beginnen. Iedereen had altijd ge zegd, dat er toch niets aan te doen was. Mijn gelovige moeder wist het anders: kind, jij zult nog eens beter worden. Ik heb toen beloofd, het ook anderen door mijn lied, te zullen vertellen. Professor Rümge was wel een beet je boos; hij kon het niet begrijpen, omdat ik een stem. als een Itali aanse hogere opera-alt heb. Maar juist het lied geeft mij grote vreugde; ik wil zo mijn dankbaar heid uitzingen". JOHAN VAN WOLFSWINKEL LEIDEN Mr A. P. M Houtman, die onlangs tot lid van de Univer siteitsraad van de Leidse Universi teit was gekozen als opvolger &n prof. H. H. Maas, heeft voor deze functie bedankt. In de hierdoor ont stane vacature is de heer J. Reu- gebrink gekozen. LEIDEN In navolging van alle andere bisdommen in ons land, gaat nu ook het bisdom Rotterdam aan al le parochianen een bijdrage van 1.5 pet van hun netto inkomen vragen. De vraag is nodig geworden, omdat de inkomsten van de kerken, mede door het afnemende kerkbezoek, schrikbarend achteruit liepen, terwijl de kosten met grote sprongen om hoog gaan. LEIDEN In de Burgemeesters- en Prosessoi-enwijk bestaat een zekere vrees. Vooral onder de wat oudere bewoners. Vrijdagnacht zijn opnieuw op vijf plaatsen ruiten ingegooid. Dat gaat nu al enkele weken zo: steeds in de nacht van donderdag op vrijdag gaan er een paar ruiten aan diggelen. Maar nu ziet het ernaar uit, dat ook een poging tot brandstichting is ondernomen. Hoewel deze raadsel achtige vorm van vernielzucht al enkele weken aanhoudt, is vrijdag nacht omstreeks twee uur voor het eerst een schim van de dader gezien op het moment, dat hij in een wachtende auto zou zijn gestapt. Drie weken geleden werden de ruiten aan de Bakhuis Rozenboomstraat met een fles vernield. In de nacht van donderdag op vrijdag. Twee weken gelèden was opnieuw in de Bakhuis Rozenboomstraat een huis het doelwit en sneuvelden in de Hugo de Vries- straat op twee plaatsen ruiten. Boven dien gingen de ruitjes van een in die straat geparkeerde auto aan scherven. Weer in de nacht van donderdag op vrijdag, stelt de buurt achteraf vast. En nu waren vijf hui?en in de Van 't Hoffstraat, op het rijtje tussen Zee manslaan en Hugo de Vnesstraat, het doelwit. Eerder moesten een etalagê- ruit van Zirkzee en van de Amro- bank, beide aan de Zeemanlaan, en ruiten van woningen aan -de Van den Brandelerkade, Lorentzkade en Lam- menschansweg het ontgelden. De bewoners van de wijk leggen daar verband tössen en tonen zich ongerust. Want toen drie weken ge leden de politie in de situatie ge kend werd, zou intensiever surveil lance toegezegd zijn. Tot nu toe heeft men niets van een bijzondere politie bescherming gemerkt. OUDE WETERING Gisteren was het een grote dag voor ds. J. Cziria, die in zijn eerste Gemeente zijn intrede deed. Oók een grote dag voor de Geref. Kerk "van Oude en Nieuwe Wetering, die na ruim Vit LEIDERDORP Vrijdagavond hebben twee jongens in een bouw keet aan de Munnikemyeg de inboe del vermeld. Een aldaar in de buurt wonende man heeft de jongens ge zien maar kon hen niet aanhouden. De schade in de keet is beperkt daar er niet veel aanwezig was. KNSB-medaille voor J. A. Verdegaal VOORHOUT Voorzitter J. La- keman van Voorhouts IJsclub heeft de heer J. A. Verdegaal &e e.e- medaille van de KNSB uitgereikt. De heer Verdegaal is vijftig jaar lid geweest .van de club, waarvan vele jaren bestuurslid. Wat de plannen voor de bouw van een clubhuis betreft, werd besloten te bezien of voorlopig kan woreen volstaan met het bouwen van een „ruimte" muren met dak en later het interieur te gaan verve- zenlijken. Burgemeester Stolwijk gaf het advies te proberen het in terieur van het jeugdclubhuis Het Hok voor dit doel te bestemmen. jaar weer een predikant heeft. Ds. Cziria is zeven jaar geleden gevlucht uit Hongarije na; Oosten rijk waar hij een jaar is gebleven. Met hulp van de Gerei. Kerken kwam hij naar ons land, waar hij zijn theologische studde afmaal;'» aan de V.U. te Amsterdam. In de morgendienst werd hij gis teren bevestigd door ds. G. K. Geerds uit Keulen. De preek van <is. Geerds was gekozen uit Nehemia 2 vers 20 waar Nehemia schrijft'ov?- zijn eer ste werken in Jeruzalem na de ver woesting. Hij vergeleek ds. Cziria met Nehemia, de kerkere nd met de opzichters en de Gemeenteleden met de knechten, die samen bouwen aan het nieuwe Jeruzalem. Na de bevestiging sloeg ds. Geerds de toga om de schouders van de nieuwe predikant. Deze toga is een geschenk van Hongaarse christenen in Tsjechoslowakije. Hierna song de Gemeente de pre dikant toe met gezang 8 vers 3, waar na de jeugd hem een l ed toezong, gemaakt door Ted van Tol, die dit begeleidde op de gitaar In de middagdienst sp-ak ds. Cziria over de tekst Handelingen 10 vers 42 en 43. „Er wordt ons wel eens ge vraagd waarom wij nog predikant worden, daar de kerken toch achter uit gaan, maar ik zie het als een roe ping het evangelie te blijven verkon digen, ook aan hen die niet geloven". Ds. Cziria werd toegesproken door G. Meyer namens de kerkeraad en de gemeente. Hij bedankte voor de war me ontvangst in de gemeente. In IIB werden de restantjes op één na opgeruimd: de arbiter ver klaarde 2 hangpartyen voor LSG IV en één afgebroken stand veor Voor hout I gewonnen, zodat de uitslagen als volgt luiden LSG IV— Noord- wyk I 6Vi-3Vi en Voorhout IRyns- burg y/t-V/t. PhiJidor V speelde de beide afge broken stellingen tegen Katwijk II uit: één werd door Philid :r vanuit een theoretische remise-stelling dank zij een verkeerde paardespcong in winst omgezet, terwijl de binder na 75 zetten zal worden gearbrtreerd met als prognose: remise (stand nu 4Vi-4Vi). Wegens het opstellen van onge rechtigde spelers werden twee uit slagen door de wedstrijdleider gewij zigd: 2B: KoudekerkKatwijk II 3V2-6V2 (was 2'/f-7&); 3A: Reed I— Katwijk III 6»/ï-3V2 (was 5Vt-4\4). tot bijwoning van de INTERKERKELIJKE KERSTZANGAVOND uitgaande van de Gez. Evangelisatiecommissie van de Ned. Herv. Gemeente en Gereformeerde Kerk te Katwijk aan Zee. OP VRIJDAG 24 DEC. A.S. 's AVONDS OM 8.30 UUR IN DE NIEUWE KERK AAN DE VOORSTRAAT. De liturgie wordt verzorgd door Ds. R. de Vries, Geref. Pred. te Katwijk aan Zee. De Meditatie door Ds. J. J. v. d. Krift. Ned. Herv. Pred. te Erme- lo. draagt als thema: „Vrede op Aarde Welwillende medewerking verlenen voorts: Het Chr. Gem. Koor ..Hallelujah" o.l.v. de heer Joh. Admiraal: de Chr. Harmonie U.N.I. o.l.v. de heer N Hoek; solozang: Diny Knetsch en aan het orgel de heer Van Rijn. ZOETERWOUDE Zonder offi cieel vqftoon is vrijdag de brug over de Nocrdbuurtsevaart voor het ver keer opengesteld. 'Minister Van Veen sprak in Alphen De gemeenten moeten hierbij zelf werkzaam zijn: „Zij moeten zelf naar gewestvorming streven", aldus de minister, die hoopte op een snelle be slissing van zijn collega van binnen landse zaken. VOORHOUT Gistermiddag om streeks half twee werd in een sloot langs de Rynsburgerweg het lichaam van de 17-jarige A. van Hoekelen uit Sassenheim gevonden. Aangeno men wordt dat hU in de nacht van zaterdag op zondag met zyn brom fiets tegen een boom is gereden en te water geraafkt. LEIDEN In de Universiteits sporthal heeft HPV alleen in het eerste kwartier kans gezien Ons Eiland aan banden te leggen; daarna kwam het gemis aan routine toch duidelyk naar voren. Het eerste aan- valsvak van Ons Eiland miste in de beginfase legio kansen, waardoor HPV een 01 voorspong kon nemen. Rond de dertiende minuut kwam de keer: Barry Smits, Coby Deege naars en Wim Nijenhuis brachten binnen drie minuten de stand op 31. HPV bleef wel tegenstand bie den, maar de aanvallen waren zo doorzichtig, dat de verdediging van Ons Eiland tijdig kon ingrijpen. In het laatste gedeelte van de eer ste helft liep Ons Eiland door doel punten van Sarie van den Meeberg, Nan Deegenaars (2x), Coby Deege naars en Wim Nijenhuis uit naar 81. De tweede helft leverde niet meer zoveel doelpunten op. De Eilan ders bleven het spel dicteren. Toch slaagde HPV erin uit een strafworp te scoren. Zo'n kans liet Wim Nijen huis vlak daarop liggen. Door de ruime voorsprong lieten de Eilanders de touwtjes wat vieren. In de slotfase vielen er nog vier doel punten. De Leidse doelpunten kwa men op naam van: Coby Deegenaars en Sary van den Meeberg, waardoor de eindstand 104 werd. ALPHEN Minister van onder was mr. C. van Veen zei zaterdag ochtend tijdens een bijeenkomst van de CHU in Alphen niet veel groei in de onderwijsbegroting te ver wachten. Voor het onderwijs zal minder overblijven, omdat prioritei ten worden verleend aan milieu en volkshuisvcstig. De minister kondigde aan, dat in 1973 een vierjarige opleiding voor het beroepsonderwijs wordt ingesteld. Dat houdt ondermeer in, dat er meer leerkrachten voor algemeen vor mende vakken komen en dat het aantal leraren voor de beroepsgerichte vakken zal verminderen. Gememoreerd werd het onderwijs protest, dat onlangs werd gehouden. De bewindsman zei hierover wel te willen spreken met ouders, docenten, maar niet „met kinderen uit de derde klas". Hij vond het onjuist, dat die „werden gebruikt om te protesteren". Een ander onderwerp, waarover ruimschoots werd gesproken, was de gewestvorming. De minister was van mening, dat gewestvorming belang rijk is voor de ruimtelijke ordening. Bejaarden exposeren eigen werkstukken NIEUWKOOP Onder het motto: '..Kunst bejaart niet" exposeren tot en met 2 januari 5 bejaarde plaats genoten in Het oude raadhuis" eigen schilderijen en tekeningen. Elke middag van 2 tot 5 uur is deze expositie te bezichtigen. Wethouder Burger heeft de expo sitie geopend. Er is werk te zien vin de heren A. J. B. Kieviets (91). A. Kikkert (70). J. W. G. Seransie (71), J. D. M. Cornelissen en C. van Veen. VOORHOUT Vandaag en woensdag behandelt de gemeenie- raad de begroting voor 1972. Als Ge raad akkoord gaat met een voorsiel tot verhoging van de plaatselijke belastingen, is de begroting sluitend; het eindtotaal bedraag f 3,d8 mil joen. Alle 1625 gezinnen hebben een gestencilde begroting ^n zakformaat ontvangen. Hieruit blijkt oneer meer, dat de gewone uitgaven per inwoner f 596 bedragen en dat ge middeld per gezin f 176 aan gemeen telijke belastingen binnenkomt. HAZERSWOUDE De weersom standigheden waren vooral voor het publiek zaterdag miserabel by de wielerveldrit. Kon men de renners volgen op de Sportlaan, eenmaal bü de voormalige speeltuin doken zc de mist in. Toch kan de wielerveldrit als geslaagd worden beschouwd. Hoe wel het aantal deelnemers beneden de verwachting bleef, waren toch en kele prominente ryders naar Hazers woude gekomen. Inschrijvende verenigingen waren Avanti (tevens de organisator). De Bollenstreek. Excelsior. De Pedaal ridders en Uithoorn. Gestart werd in drie groepen, n.l. aspiranten," nieuwe- ftngen en amateurs. Het anderhalve kilometer lange parcours moest 15 maal worden af gelegd. De eerste ronden gingen in snel tempo. Reeds na de eerste ronde had R. van Trigt van De Bollenstreek zich met J. v. d." Geest aan de kop genesteld. Het gat dat toen was ge vallen was niet meer te overbruggen. Eenzaam draaiden nu de beide kop lopers hun ronden. Van Trigt pas seerde als eerste de finish. Er waren voor deze veldrit veel premies beschikbaar gesteld. Uitslag amateurs: 1 R. van Trigt, De Bollenstreek; 2 J van der Geest, Coureur; 3 M. Zuiderduin, De Bollen streek. Uitslag nieuwelingen: 1 J van der Vessen, De Bollenstreek: 2 H Lam- mers, Avanti; 3 W Loeyenstein, De Bollenstreek. Uitslag aspiranten: 1 B. Langeveld, De Bollenstreek; 2 R. van der Wereld, Uithoorn; 3 A. Mulder, De Bollenstr. De prijzen werden uitgereikt in café Oosterman. OUDE WETERING Het bestuur van de Stichting Interkerk heeft zichzelf en ande ren de vraag gesteld op welke manier kerst feest kan worden ge vierd in onze tijd. Niet alleen het kerstgebeu ren maar het hele christenzijn moet in houd hebben en zinvol zijn! Daarom .wil de Stichting steeds weer opnieuw vanuit .de- Kerk naar buiten tre den. Met dit doel voor ogen wordt er op woensdag 22 december een volkskerstzang- avond georganiseerd in Oude Wetering, 8 uur. Er wordt op het ogenblik hard gewerkt aan een sociaal en geestelijk doel na melijk een aktie voor christenen achter het IJzeren gordijn, met name in Hongarije. Vanuit dit land ont ving men enige weken geleden via een kontaktpersoon aanvragen om hulp. Uit de kontakten blijkt dat christe nen in Hongarije sterk gediscrimi neerd worden op sociaal gebied. Geld voor goede kleding ontbreekt meestal. In de afgelopen weken zijn de mensen van Interkerk een kleding- aktie begonnen. Uit de wijde omge ving komt nog steeds kleding en ook geld binnen op het secretariaat in Roelof a rendsveen Om de aktie te kunnen voortzetten en de verzending te financieren is nog veel geld nodig. Het is om deze reden dat de volkszangsamenkomst in de Geref. kerk van Oude Wetering in het teken van deze aktie staat. Belangeloos werken velen aan de ze avond mee. De Interkerkpredikant Ds. N. Korenhoff spreekt een korte meditatie uit over het onderwerp: „Kerstfeest „A'B'C". Muzikale me dewerkenden zijn: Jetty Visser, sopraan, Wim de Moor, bariton, het Kath. Havo-schoolkoor uit Alphen, het kwartet de Gier, zang, en de sa- menzangbegeleiding wordt verzorgd door: Dingena de Wit, trompet en Jacques Colijn, orgel. In het teken van de Aktie Hon garije staat eveneens: de dienst met belangstellenden op zondag 26 de cember om 5 uur n.m. Ds. Korenhoff vervolgt dan de vorige meditatie on der het thema: „kerstfeest... XYZ". Muzikale medewerking geven het Stafmuziekkorps van het Leger des Heils en de gezamenlijke koren uit Oude Wetering. Er zullen beide keren inzamelin gen voor dit doel gehouden worden. Op de foto: de zingende familie De_ Gier. Maandag 20 december Stadhuis. 7 30 uur: gemeenteraadsver gadering (slot begroting) Gehoorzaal. 3.15 uur: Ned. Danstheater met balletten Mutations en Journaal OEGSTGEEST r.k. Willibrorduskerk. 8 uur: kerstconcert Caroline Kaart zang en Ben Fey orgel. OEGSTGEESTgebouw Taberna, Ju- lianalaan 8 uur: afd Christenvrouwen- bond. kerstfeestviering (met Geref. Vrou wenver. Lelden. Koningskerk (Noord), 8 uur: afd. Noord Christenvrouwenbond, kerst viering. LEIDERDORP Garage Kamsteeg. 7.30 uur: kerstrang (medewerking plaat selijke Muziekschool). Dinsdag 21 december Stadhuis. 7 tot 8 uur: spreekuur Bouw fonds. Breeslraat 19. 7 tot 8 uur: spreekuur Chr. Emigratiecentrale Stocnschuur 5 8 tot 8.30 uur: spreekuur huisvesting werkende jongeren Noord wijk aan Zee: gebouw De Rank, Golfbaan, nabij vuurtoren. 8 uur: kerst concert Noordzeekoor 'The Seaside Sin gers'. Gehoorzaal bejaardenkerstfeest Leger des Heils FILMS CAMERA: ..De nachten van Dracula". ma. do. vr en dl 2.30. 7 en 9.15 uur; „De man met het zwarte masker', al., za. wo 2.30 en zo 2 en 4.15 uur: nachtvoorst, vr. za 11.30 uur „Nevada Smith", 18 Jr. LUXOR: ..Billy Jack". 18 Jr. STUDIO: „Wat zlen Ik?". 18 Jr. LIDO: ..V'amos a matar companeros". TRIANON: ..Danielle", 18 Jr. REX: ..Betty. Bed In. bed uit". 18 jr.. nachtvoorst, vr. za 11.30 uur „SeXexplo- slc In het paradijs". De voorstellingen zl)n om 2.30. 7 en 9.15 uur dagelijks, zo 2.30. 4.45. 7 en 9.15 uur. Apotheken Zuiderapotheek, Lammenschansweg 7, telefoon 23553 Op 24 dec., zaterdag 25 dec. en zondag 28 dec. tot 8 uur voorm. apo theek Kok. Rapenburg 9. telefoon 24807. Op' zondag 26 dcc voorm. 8 uur tot vrij dag 3: december 8 uur voorm. apotheek Reljst, Steenstraat 35. telefoon 20136. Doktersdienst Tot zaterdag 10 uur de eigen dokter raadplegen. Daarna 5 maal 2 bellen tot zondag 24 uur. Mobiclkantoor ANWB

Nieuwe Leidsche Courant | 1971 | | pagina 3