Agediiéé Caïro wil Moskou niet in r oorlogsverklaring mengen Cambodjaans leger zwaar verlies lijdt Warschau Pact wil in 1972 Europees veiligheidsoverleg Pakistaanse straaljagers bestoken Indiase doelen (Rechtse) demonstratie in Chili liep uit de hand Kosvgin te gast in Denemarken Vakcentrales 40 miüoen extra voor Limburg en Noorden gevraagd Melina Mercouri wil film maken over Grieks verzet Noodtoestand in Santiago Alleen nieuwe bedrijven als ze „schoon" zijn Brandt en Pompidou houden gesprek Bouwondernemers: kritisch onderzoek naar indexering Zeven fronten Drie leden IRA ontsnapt Assistent-accountants VR J'DiAG 3 DECEMBER 1971 BEIROET (UPI, Reuter, AP) - Egypte zal Rusland niet raad plegen, als het zal besluiten om oorlog te gaan voeren met Is raël, zoverklaarde de Egyptische minister vanbuitenlandse zaken, Machmoed Riad, gisteren in een vraaggesprek met het Libanese blad Nahar. „Wij zullen de Sowjet-Unie niet van tevoren raadplegen over beslui ten als deze, omdat het nationale be sluiten zijn", aldus Riad. „Dit zijn nationale besluiten, die onder de ver antwoordelijkheid van het Egyptische volk vallen en dat volk zal beslissen over de wijze waarop zijn grondge- KOPENHAGEN (UPI) De Russi sche premier Kosygin arriveert van daag in Kopenhagen voor een bezoek van bijna vier dagen aan Denemar ken. Zondag vertrekt hij naar Noor wegen. Er worden felle demonstraties tegen zijn komst verwacht. Aangenomen wordt, dat Kosygin Denen en Noren zal trachten te be wegen, niet tot de EEG toe te treden. Het is opgevallen, dat Russische bla den de laatste tijd aandacht hebben besteed aan de voordelen, die de Scandinavische lanen bij economi sche samenwerking met e Sowjet- unie zouden hebben. Kosygin zal ook proberen steun te krijgen voor het spoedig bijeenroepen van een Europese veiligheidsconfe rentie. bied van Israëlische bezetting zal worden bevrijd." Volgens de voorwaarden van het vriendschapsverdrag, dat Egypte in mei van dit jaar met Rusland teken de, dienen beide landen elkaar te raadplegen, alvorens belangrijke mi litaire of politieke besluiten te ne men. Westerse militaire deskundigen ge loven, dat zelfs al zou Egypte alleen willen beslissen over een eventuele oorlog met Israël, dit nagenoeg onmo gelijk zou zijn, vanwege de grote Russische invloed in de gehele Egyp tische strijdkrachten. Politieke waarnemers houden er rekening mee, dat de woorden van Machmoed Riad slechts bedoeld zijn om westerse en sommige Arabische verklaringen te ontzenuwen, als zou Egypte een Sowjetsatelliet zijn ge worden. AMERIKA Op een vraag over mogelijke Ame rikaanse initiatieven in het Midden- Oosten zei Riad: ,.Als Amerika bereid is zijn invloed bij Israël aan te wen den terwille van de zaak van de vre de en de Israëlische ontruiming van alle bezette Arabische gebieden, zul len wij te allen tijde bereid zijn een dialoog te beginnen". Riad zei ook, dat Egypte er bij de komende behan deling van de crisis in het Midden- Oosten in de Algemene Vergadering van de VN naar zal streven „Israël te ontmaskeren als een expansionisti sche staat". De Algemene Vergadering van de VN heeft gisteren besloten het debat over het Midden-Oosten, dat gisteren zou beginnen, uit te stellen tot van daag om de ministers van buiten landse zaken van een aantal Afri kaanse landen in staat te stellen het debat bij te wonen. VREDESMISSIE Het zijn de ministers van Senegal, Zaire, Kameroen, Nigeria en Maure- PHNOM PENH (UPI, Reuter, AFP, AP) De Noordvietname- [zen hebben 20.000 Cambodjaanse soldaten op de vlucht gejaagd en Aet Cambodjaanse leger een ne derlaag bezorgd. Een Cambodjaanse troepenmacht fvan 20.000 man moest zich terugtrek ken uit twee strategisch belangrijke tóteden ten noorden van Phnom Penh [onder druk van een Noordvietnamees [offensief. Tezamen met de Cambod- (Vervolg van pag. 1) Zekerheid De vakbeweging heeft de regering laten weten, dat het huidige overleg „uitsluitsel moet geven over de vraag of het overheidsbeleid daadwerkelijk tegemoet zal komen aan de wensen der vakcentrales. Pas als deze zeker heid er is, kan een definitief stand punt worden bepaald en aan de ver- - dere uitwerking worden begonnen", aldus de vakcentrales, die zoals bekend ook verlangen dat de rege ring zich tevens concreet uitspreekt over hun andere matigingsvoorwaar- de: invoering van een selectief inves teringsbeleid. Later in de avond had de regerings delegatie (bestaande uit de ministers van sociale zaken, economische zaken, financiën, volkshuisvesting en land bouw, alsmede de staatssecretaris voor middenstand) eveneens een ge sprek met vertegenwoordigers der centrale werkgeversorganisaties. Na afloop hiervan werd meegedeeld dat er niets over de inhoud en het ver loop der besprekingen zou worden meegedeeld, omdat is afgesproken om de gesprekken als vertrouwelijk te be schouwen. Werkgeversvoorzitter drs. S. C. Bakkenist verklaarde evenmin commentaar op het nieuwe 'pensioen plan' van de vakbeweging te kunnen geven omdat de werkgevers daarvan nog geen kennis hadden genomen. Minister Boersma zei dat het kabinet het overleg ook met de werkgevers organisaties evenals dat met de vakbeweging zo spoedig mogelijk na de ministerraadsvergadering van vandaag zal voortzetten. Non verdiende fortuin met grote zwendel ROME (Reuter) De Italiaanse politie heeft een roomskatholieke re ligieuze gearresteerd op beschuldiging van liefdadigheidszwendel, waarmee zij zich de laatste zeven jaar zo'n twaalf miljoen gulden heeft toegeëi gend. De non, de 64-jarige Elisabetta Ra- vasio, die zichzelf „moeder Eugenia" noemde, werd dinsdagavond in An- zion buiten Rome aangehouden, om dat zij zich schuldig zou hebben ge maakt aan fraude, verduistering van giften, tewerkstelling van minderjari gen en het gebruik van geweld en bedreiging. Tien jaar geleden zou zij een gefin geerde religieuze orde hebben opge richt en een liefdadigheidsinstelling genaamd Caritas Catholica met als hoofdkwartier een in afzondering ge legen villa in Rome, die zij in 1961 had gekocht voor een bedrag van bij na 300.000 gulden. Volgens de aanklacht zou „moeder Eugenia" wezen en „nonnen" in Italië hebben uitgestuurd om namens haar „orde" bij maatschappijen en rijksin stellingen geld in te zamelen. Het geld stak zij in haar eigen zak. jaanse troepen vluchtten 5.000 burgers te voet of in auto's onder een regen van communistisch mortier- en raket- vuur. De militairen vluchtten met ge scheurde uniformen, velen blootvoets, kruipend door de rijstvelden. De ne derlaag wordt als een ernstige klap voor de regering en het moreel van het leger beschouwd. De twee steden, die ontruimd wer den, zijn Baray cn Kompong Thmar, die op 106 en 116 km ten noorden van Phnom Penh aan hoofdweg 6 liggen. De terugtocht betekent dat 40 km van hoofdweg 6 in communistische handen is en er was speculatie dat de hele weg naar het noorden verlaten zal worden, waardoor Phnom Penh van de belangrijkste stad Kompong Thom zal worden afgesneden. Amerikaanse vliegtuigen zijn te -hulp geroepen om de tanks en ander materiaal, dat door de Cambodjanen achter gelaten is, te vernietigen, zo dat het oorlogstuig niet in communis tische handen zal vallen. De Cambod janen hadden al eerder deze week om meer Amerikaanse luchtsteun ver zocht. maar het kon het offensief van de Noordvietnamezen niet tot stil stand brengen. tanië. De staatshoofden van deze lan den hebben onlangs in opdracht van de Organisatie voor Afrikaanse Een heid besprekingen gevoerd in Israël en Egypte om een regeling inzake het Midden-Oosten te bevorderen. Secretaris-generaal Oe Thant van de VN heeft gisteren verklaard, dat hij de „geëigende organen van de VN" heeft opgedragen te onderzoeken op welke wijze de vredesmissie van VN-gezant Gunnar Jarring weer nieuw leven kan worden ingeblazen. Van onze parlementsredactie DEN HAAG De fracties van de PvdA, D'66 en PPR hebben veertig miljoen gulden extra gevraagd voor de stimulering van Limburg en het Noorden des lands. Zij hebben om dit bedrag te effectueren, een reeks amendementen ingediend bij de be groting van economische zaken. Deze begroting wordt volgende week in de kamer behandeld. Van de veertig miljoen gulden zou het grootste bedrag, namelijk 16 mil joen gulden beschikbaar moeten wor den gesteld voor een verdere uitbouw van de Ontwikkelingmaatschappij voor Regionale Industrialisering (ORI). Deze maatschappij zou een landelijk karakter moeten krijgen en de extra gelden gelijkelijk moeten verdelen tussen het noorden en Lim burg. De linkse combinatie meent voorts dat 8,5 miljoen gulden moet worden uitgetrokken voor enkele infrastruc turele werken in het noorden (met name in Zwolle) en in Limburg. Zes miljoen willen deze partijen ter be schikking stellen aan industriële be drijven, die niet in aanmerking ko men voor al dan niet door de staat gegarandeerde kredieten van de na tionale investeringsbank. Voor Oost- Groningen dat in een bijzonder moei lijke positie verkeert, moet vijf mil joen worden uitgetrokken. Helmond, dat eveneens in grote moeilijkheden dreigt te komen, zou met drie miljoen moeten worden ondersteund. Ten slotte vinden deze partijen dat er naar analogie van het industrialisatie bureau in het noorden des lands ook zo'n bureau moet worden opgericht in Zuid-Limburg. Hiervoor zou 500.000 gulden beschikbaar moeten worden gesteld. AMSTERDAM De Griekse actri ce Melina Mercouri heeft plannen voor een film over het Griekse verzet tegen het kolonelsregime. Op een persconferentie in Amsterdam, ge houden ter gelegenheid van de intro ductie van haar boek „Ik ben een geboren Griekse", vertelde zij giste ren geldschieters te zoeken om het project te financieren. „Het is echter niet gemakkelijk om voor een politie ke film financiers te vinden. Dat heb ik al eens ondervonden bij een vorige poging voor een verzetsfilm. Nu hoop ik wel te slagen door het onderwerp subtieler aan te pakken". Het script voor de film zal geschreven worden door haar man, filmregisseur Jules Dassin, die ook de regie voert. WARSCHAU, BERLIJN (Reuter, AFP, AP, UPI) De Sowjet- unie en haar bondgenoten hebben gisteren aangedrongen op het zo snel mogelijk beleggen van een Europese veiligheidsconferentie. Maar het communiqué, dat uitgegeven werd na een twee-daagse conferentie in Warschau, maakte geen melding over wederzijdse troepenvermindering een belangrijk agendapunt. Een vrouw is ten val gekomen en grijpt naar het hoofd, een ander is ten val gekomen, terwijl een politieman de wapenstok hanteert. De politie in Santiago (Chili) kwam tussenbeide toen uiterst linkse jongeren in gevecht kwamen met Christen-Democratische vrouwen, die demonstreerden tegen de schaarste van consumptiegoederen en levensmiddelen onder het bewind van de Marxistische president Allende. De regering heeft voor de hoofdstad en de provincie de noodtoestand afgekondigd. Op het hoofdkwartier van de NA VO in Brussel was men teleurgesteld over het ontbreken van enige reacties op het feit, dat Manlio Brosio tot taak heeft gekregen het onderzoeken van de mogelijkheden van wederzijdse troepenvermindering. Het communi qué uit Warschau was overigens opti mistisch van toon en constateerde dat de politieke situatie in Europa verbe terd was. In het communiqué werden de VS, Canada en West-Europa gevraagd om de practische voorbereidingen te tref fen voor een conferentie, zodat deze in 1972 zou kunnen plaats vinden. Dit zal één van de belangrijkste onder werpen vormen op de komende NA- VO-ministersconferentie in Brussel. De Amerikaanse minister van bui tenlandse zaken. William Rogers heeft woensdag gezegd dat de voorberei- SANTIAGO (AFP, Reuter) De Chileense regering heeft tot nader order betogingen verbo den, twee radio-stations van de oppositie gesloten en in de pro vincie Santiago de noodtoestand afgekondigd. Aanleiding zijn de ongeregeldheden, die zich woens dagavond tussen voor- en tegen standers van Allende hebben voorgedaan en waarbij ongeveer honderd gewonden zijn gevallen DEN HAAG Bij de beslissingen ten aanzien van uitbreiding of nieu we vestiging van industrieën is bepa lend, of zij uit een oogpunt van mi lieuhygiëne voldoende „schoon" zijn. Het kan echter zijn, dat uitbreiding of vestiging van bepaalde bedrijven, die voor wat hun vervuiling van het milieu betreft, in het algemeen alles zins acceptabel worden geacht, in een reeds ernstig vervuild gebied niet toegestaan mogen worden. Aldus mi nister Stuyt (volksgezondheid en mi lieuhygiëne) in antwoord op vragen van het kamerlid Terlouw (D'66) over bedrijfsvestiging in het Rijnmondge bied. Zij braken uit na een protestop tocht van vrouwen tegen de hoge prijzen en karige aanvoer van le vensmiddelen. Volgens de minister van binnenlandse zaken zweert de oppositie samen tegen het democrati sche bewind van Allende. De protestbetoging was de grootste sinds de marxistische president Sal vador Allende dertien maanden gele den aan de macht kwam. De optocht verspreidde zich van het stadscen trum naar de residentie van de presi dent. De incidenten begonnen, toen studenten, met rode en zwarte vlag gen zwaaiend, de demonstrerende vrouwen ongeveer tienduizend aanvielen. Mannelijke tegenstanders van de regering kwamen de vrouwen te hulp en sloegen de aanvallers met stokken weg. De vrouwen gebruikten de lege potten en pannen, die zij bij hun pro testactie hadden meegenomen, als helmen om zich te beschermen tegen de hagel van stenen, die over en weer gegooid werden. Et oproerpolitie, die probeerde de elkaar bestrijdende groepen te schei den, moest snel de aftocht bla zen, toen de woede van de aanvallers zich op haar richtte. Uruguay De oppositionele Blanco-partij ln Uruguay heeft de regerende Colora- do-partij er van beschuldigd cijfers van de zondag gehouden verkiezingen geheim te houden. De Blancos willen, dat het leger het tellen van de stem men overneemt. Volgens de laatste officiële cijfers heeft de Colorado-partij 591.240 stem men gekregen, de Blanco-partij 581.851 en het linkse Brede Front 269.382. Er moeten nu nog 10.000 stemmen van de hoofdstad Montevi deo en ongeveer 15.000 stemmen van niet-ingezetenen worden geteld. Als deze stemmen hetzelfde bfeeld zullen vertonen als de reeds getelde, is het zo goed als zeker, dat de 43-ja- rige rechtse kandidaat van de Colora- dos, Juan Bordaberry op 1 maart vol gend jaar het presidentschap zal overnemen. Generaal Liber Seregni, de enige kandidaat van het Brede Front heeft woensdag één van de Colorado-kan- didaten, Pedro Ribas, voor een duel uitgedaagd. Ribas had de oud-gene raal Seregni ervan beschuldigd „een verrader" te zijn. BONN, PARIJS (DPA AFP) Bondskanselier Willy Brandt van West-Duitsland en president Georges Pompidou van Frankrijk zullen zich vandaag en morgen op hun topconfe rentie in Parijs in de eerste plaats bezig houden met de valuta-crisis. Daarbij zal de hoop op de instem ming van de V.S. met een devaluatie van de dollar, die op de bijeenkomst van de Groep van Tien in Rome tot uitdrukking kwam, ongetwijfeld een beelangrijke rol spelen. Zowel de Westduitse als de Franse regering zijn van mening, dat de hui dige valutacrisis een "wereldomspan nende" oplossing behoeft. Pompidou hecht ln dit verband grote waarde aan monetaire maatregelen van de V.S. De Franse president zal bij zijn overleg met bondskanselier Brandt ook proberen te weten te komen, hoe het standpunt van de Westduitse re gering tegenover het dollarvraagstuk nu precies luidt. Natuurlijk zullen ook de definitieve regeling van de kwestie-Berlijn, de bijeenroening van de Europese veilig heidsconferentie en de samenwerking in Europa in Parijs aan de orde ko men. dingen volgend jaar in een beslissen de fase zouden kunnen komen. Zijn onderministers zullen nagaan op wel ke wijze deze conferentie moest wor den voorbereid. De mededeling was de meest positieve reactie van de VS op het voorstel van het Warschau Pact. BERLIJN Minister Rogers heeft steeds gezegd dat het voorbereiden van een Europe se conferentie afhankelijk is van de vraag of de kwestie-Berlijn op bevre digende wijze is opgelost. In het com muniqué van het Warschau Pact scheen een overeenkomst tussen West- en Oost-Duitsland als een vaststaand feit aan te nemen, hoewel de onderhandelingen nog steeds in volle gang zijn. De Westduitse onderhandelaar Egon Bahr keerde gisteren weer te rug naar Oost-Berlijn, nadat hij be zoeken had gebracht aan West-Ber- lijn en Bonn. Woensdag had hij 14 uur lang overlegd en het Westduitse kabinet ging gisteren akkoord met het verslag van dit gesprek. ZATERDAG Vernomen wordt dat het ontwerp voor een overeenkomst tussen beide Duitslanden over een akkoord over Berlijn klaar is om geparafeerd te worden. Het zal echter waarschijnlijk wel zaterdag worden voordat Bahr en zijn Oostduitse tegenspeler Michael Kohl hun handtekeningen onder dese overeenkomst zullen zetten. De besprekingen van de Westber- Iijnse senaat met de DDR over een bezoekregeling en een gebiedsruil zijn echter nog niet zover. Het zou in de bedoeling liggen beide documenten „ongeveer gelijktijdig" te onderteke nen. De ondertekening van de over eenkomst tussen Bahr en Kohl zal rechtstreeks door de Oostduitse tele visie worden uitgezonden. KOSYGIN De Russische premier Kosygin, die momenteel en bezoek brengt aan De nemarken, heeft zich uiterst tevreden getoond over de Deense bereidheid de plannen voor het houden van een Europese veiligheidsconferentie te steunen. Premier Krag is ervan over tuigd dat die conferentie volgend jaar tot stand zal komen. De veiligheids conferentie was de belangrijkste ge sprekstof tussen beide heren. Ook Life Magazine gaat bezuinigen NEW YORK (AFP) Het Ameri kaanse tijdschrift Life Magazine zal nog deze week 80 tot 90 van de in totaal 450 personeelsleden ontslaan. De helft van de ontslagen valt onder de journalisten. Vorige week was al besloten de op lage te verminderen van zeven mil joen tot vijf-en-een-half miljoen. De inkrimping is onder meer het gevolg van de gestegen oroduktiekosten. In tercontinentale duif BRISBANE (Reuter) Veehouder Jime Tuite in Cunnamulla in de Au stralische staat Queensland heeft de zer dagen een postduif gevonden, die een wel heel verre vlucht moet heb ben gemaakt. Aan de ring om een poot van de vogel zat een geel strook je paoier met het adres Baisinghau- sen, Karl Remmers ...17 Tiber, Han nover. NEW DELHI (Reuter, AP, UPI) Drie Pakistaanse straal jagers hebben gisteren het vlieg veld van Artala, de hoofdstad van de Indiase staat Tripoera op enkele kilometers van de Oost- pakistaanse grens beschoten. Het was de eerste rechtstreekse luchtaanval van Pakistan op In diase doelen. Volgens het Indiase ministerie van defensie „werd schade aan leven en eigendommen toegebracht". De toe stellen verdwenen weer, toen lucht doelgeschut het vuur opende. Voorts heeft Pakistaanse artillerie, volgens het ministerie, 24 uur achtereen de stad Artala beschoten. De plaatselijke Indiasse comman dant kreeg daarna opdracht een „de fensieve actie" te ondernemen. Deze term wordt gebruikt om aan te dui den, dat Indiase troepen de grens met Oost-Pakistan overschrijden. (Van onze soc.-economische redactie) DEN HAAG Een kritisch onder zoek naar de vraag of wij met de indexeringsclausules soms toch het paard van Troje hebben binnenge haald is wel het minste wat het be drijfsleven kan doen. zo heeft het Al gemeen Verbond Ondernemers Bouw nijverheid verklaard in een commen taar over de inflatiebestrijding. Bestrijding van de inflatie ligt maar voor een klein deel binnen ons handbereik. Bij dit kritische onderzoek zal van onze zijde steeds weer de klemtoon moeten worden gelegd op het feit, dat elke prijsverhoging, die de produkti- viteitsgroei te boven gaat, een kos tenfactor is. die onherroepelijk tot verdere prijsstijging zal leiden. Al leen wanneer werkgevers en werkne mers gezamenlijk aan de noodrem trekken zal de loon- en prijsspiraal in bedwang worden gebracht. De be drijfstakken die thans voor de loon onderhandelingen staan zullen de koers voor de komende jaren in be langrijke mate bepalen, als het con junctuurverloop daar tenminste nog de kans voor biedt, aldus het Alge meen Verbond Ondernemers Bouw nijverheid. De Pakistaanse radio verklaarde gisteren, dat Indiase troepen, ge steund door tanks en vliegtuigen op zeven fronten in Oost-Pakistan vech ten. Er werd aan toegevoegd, dat sommige aanvallen waren afgeslagen en dat op andere punten nog fel werd gestreden. Volgens de radio hebben 'Indiërs het Oostpakistaanse vliegveld Shams- hernagar beschoten. Van Indiase zij de werd later verklaard, dat Pakis taanse troepen de afgelopen dagen twee keer over de westelijke be standslijn in Kasjmir hebben gescho ten. Een Pakistaanse patrouille zou in deze streek enkele honderden meters op Indiaas gebied zijn doorgedrongen. Harde taal De Indiase premier Indira Gandhi heeft gisteren tegenover een arbei dersdelegatie van haar Congrespartij een verklaring afgelegd: „India is vastbesloten te handelen in de geest van zijn nationale belangen en zich niet te voegen naar hetgeen de zoge naamde grote mogendheden ons zou den willen laten doen. Zeker, wij waarderen hun vriendschap, maar wij kunnen voor hen niet de territo riale integriteit en de soevereiniteit van ons land opofferen. Vele buitenlandse persoonlijkheden hebben het grensgebied van Oost- Bengalen bezocht en hebben het droeve lot van de vluchtelingen ge zien. Zij zijn getuige geweest van de resultaten van het regime van ter reur. dat het Pakistaanse leger uit oefent. Genocide Hebben deze grote mogendheden Pakistan gevraagd op te houden met het plegen van genocide jegens de bevolking van Bangla Desj? Nee. Zij zullen dat niet doen. Toen Pakistan zijn troepen naar de, Indiase grens zond. hoorde men zelfs geen gemompel van de grote mogend heden of ln de VN. Maar toen India zijn strijdkrachten stuurde om zijn grondgebied te verdedigen, werd overal geroepen, dat de vrede in ge vaar was." BELFAST (AP) Drie mannen, waaronder twee die ervan verdacht worden tot de topleiding van het ver boden Ierse republikeinse leger te be horen zijn gisteren uit de streng be waakte Crunlin Road gevangenis in Belfast ontsnapt. Twee van de mannen werden ge ïdentificeerd als Patrick Meehan en Anthony „Dutch" Doherty. Ze wer den gevangen genomen door Britse troepen tijdens een overval op de Rooms katholieke Ardoyne buurt in Belfast drie weken geleden. Alle drie werden geïnterneerd zon der voor de rechter te zijn versche nen. Volgens republikeinse bronnen zouden de mannen reeds in de Ierse republiek zijn aangekomen. Een goed inkomen is niet het enige aspekt van een werkkring. Het is ook belangrijk de dagelijkse taak met voldoening te kunnen verrichten. Mensen, werkzaam in de financieel- administratieve of accountantssektor biedt ons kantoor de mogelijkheid zich te ontplooien in een zelfstandige, goed gehonoreerde funktie. Het behandelen van automatiserings vraagstukken zal een speciaal facet van hun werk kunnen zijn. Interesse en ervaring op dit terrein wordt daarom op prijs gesteld. Gegadigden gelieven zich schriftelijk te richten tot een van onderstaande adressen, met vermelding van opleiding, ervaring en sollicitatiemotief. Zij kunnen zich desgewenst voor nadere informatie ook telefonisch met ons in verbinding stellen. Rotterdam, Stadhuisplein 30, telefoon 010-120091 Heemraadssingel 120, telefoon 010-253136. AMSTERDAM ARNHEM BOLSWARD BREDA ENSCHEDE 's-GRAVENHAGE GRONINGEN HENGELO •s-HERTOGENBOSCH HOOGEVEEN LEEUWARDEN LOCHEM MEPPEL ROTTERDAM TILBURG UTRECHT WAALWIJK ZAANDAM ZWOLLE ANTWERPEN BRUSSEL WILLEMSTAD (CURACAO) ORANJESTAD (ARUBA) PHILIPSBURG (ST MAARTEN) CARACAS (VENEZUELA)

Nieuwe Leidsche Courant | 1971 | | pagina 7