5 m Bemiddelaar in vergunningen door recherche ingerekend 5 geëist tegen i "speelho1" I-I I'll ■l1 11111 Portret van Picasso vrijdag op televisie TV-commentaar %fontuur in Tlf/iqnon De krant kunt u niet missengeen dag! 3i Tito op weg naar VS Sr Studio Sport praat met Linder Rollenspel Ruimtevaartexpert in Moskou overleden 11 WOENSDAG 27 OKTOBER 1971 Pablo Picasso, in 1881 te Mala- a geboren, is negentig. Dat is ;end, en niet te geloven. De ARA toont, via Nederland 2, rijdagavond van 21.10 tot 22.05, et Portret van Picasso, een leurenfilm die Edward Quinn ree jaar geleden maakte. Het is nauwelijks een film, want uinn kreeg Picasso bijna niet voor camera en als hij beweegt en aat s hij niet hoorbaar, want zijn em liet hij niet vastleggen. Quinn moest het dus voornamelijk et foto's en opnanïen van werken Het portret dat deze, ook in lid-Frankrijk wonende Ier, maakte dat van de buurman en vriend, van laatste jaren. Nu zijn de vele foto's Picasso, thuis met zijn mooie ouw Jacqueline, met vrienden en iend innen (dichters als Prévert, hilders en kunsthandelaren, de pot- lbakkers Suzanne en Georges Ra de torero Dominguin, qn Jean icteau nog) met zijn geliefde huis eren, alles omgeven door grote ka- ;rs vol Picasso's, van Picasso aan werk, of van de zich ontspannen- Picasso aan het strand, bij de cor- ia, op feestjes, waar hij graag mal et met hoedjes en petten die hem it staan, wel sprekende foto's en, ed gemonteerd, ook levendig ge- voor boeiende indrukken van dagelijkse leven. Dat altijd nog een groot deel uit werken be- iat, en door zijn werken is omge- zijn kamers op La Californie it bij Cannes, die alle atelier staan de Picasso's van alle pe- den in „zijn persoonlijke wanorde" een. Schilderijen uit de blauwe en rose periode, variaties op Les de- selles d'Avignon, waarmee in 1907 het kubisme ongeveer begon, tekenin gen, litho's en lino's, van vrouwen, kinderen, faunen, centaurs, dieren, Grieks-Romeinse mythische dromen, of Spaanse stieren en stierenvechters, keramieken en skulpturen... een ver bluffende, verwarrende en oneven wichtige verzameling van al wat er onder de bezige handen van deze veelzijdige, rusteloos zoekende of liever vindende nooit voldane kunstenaar vandaan kwam. Edward Quinn heeft ze met de ca mera wel afgetast, met kleuren die niet altijd kloppen, maar tot een we zenlijke samenvatting, laat staan een verklaring kwam hij niet. Nu is dat ook niet mogelijk in zo'n filmpje van een uur, gemaakt met wat ter iplaatse aanwezig was. De fragmenten uit Clouzots mystère Picasso (in '56 ge maakt) verduidelijken ook niet veel. Daarin was Picasso, steeds geprikkel der en onzekerder, maar aan het ver anderen, in een bijna overspannen worsteling, terwijl even daarvoor in de film werd gezegd, dat zijn werken zijn ontspanning is. Wel wordt het duidelijk dat Picasso alle gewone mensen, dieren en dingen om hem heen in zijn werken verwerkt, en dat zij daarin dan hun Picassobestaan krijgen. En we zien ook dat die klei ne, levendige forse man, met zijn scherp kijkende ogen (al draagt hij soms een bril) in zijn doorwerkte kop, die van een artiest en een arbeider is. nog immer een heftig levenslustige kunstenaar is, die vrij maakt wat hij wil met elk materiaal, dat hij in han den neemt. HET portret van Picasso en zijn werk maakte Edward Quinn niet. 'n Portret is hem sympathiek gelukt. Ditishetrccept Kaasfonduevan Nedetiandsekaas. Caquelon inwrijven met knoflook. Dan 4 dl halfdroge witte wijn in de pan verwarmen tot de wijn gaat bruisen. Vervolgens 500 gr fijngesneden jong belegen Goudse toevoegen, goed roeren en weer aan de kook brengen. Binden met maïzena, op smaak afmaken met zout, peper, nootmuskaat en wat kirsch. agen. Binden me Motief: maatschappelijke status Vanavond te zien NEDERLAND I NOS 1ELGRADO (DPA) Het Zuidsla- iche staatshoofd, maarschalk Tito, teisteren uit Belgrado vertrokken een officieel bezoek van zes da- aan de Verenigde Staten, waar vandaag aankomt. Iet officiële bezoek begint morgen t de ontvangst in Washington door lident Nixon. (Van een verslaggever) UTRECHT De recherche van de gemeentepolitie in Utrecht heeft in nauwe samen werking met het bureau re cherche van de Economische Controledienst in Den Haag de 29-jarige K. uit Soesterberg aan gehouden wegens—knevelarij en oplichting. De man, die inmiddels heeft be kend, zou met zijn praktijken een be drag van 10.000 gulden hebben ver gaard. Op last van de rechter-com- missaris is K. in verzekerde bewaring gesteld. De recherche kwam op het spoor van K., nadat een onderzoek was in gesteld naar de mogelijke omkoping van een ambtenaar van de Kamer van Koophandel en Fabrieken in U- trecht. Dit onderzoek werd ingesteld, Van onze oorrespondent (ARNHEM Met bussen vol kwa- i de goklustigen uit Duitsland en (rente eind 1969 begin 1970-naar het pterhoekse Zeddam, aangelokt lovende advertenties: kom gok- in mooi bosrijk Zeddam. i hotel Aaldering rolden de balle- s over de roulettetafel: rien ne va riepen de croupiers. De politie, 1 wel een beetje argwaan had, niet verder dan gluren door de dijnen. Hoteleigenaar Gerard A. I) wist evenmin dat zijn gerenom- ~"de bedrijf was veranderd in een idestien speelhol. „Er komt een elligheidsvereniging, elke zater- Savond om schaak en dam te spe- had men hem verteld. 5 februari rolde de politie de Hub '70" in het hotel op. Iedereen I grif toe roulettete hebben ge beld. Chef-croupier Albert V (33) Hengelo zei dat zijn baas het alle- had geregeld. „Hij zei dat het mocht. De vergunning hing aan de wand". Hoe de politie ook zocht, de ge heimzinnige dikke Duitser Nikolajev kwam nooit boven water. „V. heeft het hele zaakje zelf opgezet", zei gis teren de officier van justitie voor de rechtbank in Arnhem, mr. J. H. C. Pieters. De Club'70 waarvan men lid moest zijn, ontmaskerde hij als „ca mouflage": Op vastgestelde punten stapte iedereen in de Dus. Onderweg werden de kaarten gekocht waarvoor in het hotel de fiches werden ge kocht. Het was de zoveelste poging de Nederlandse justitie te slim af te zijn. De officier eiste tegen Albert V. drie weken voorwaardelijk en 1300 gulden boete, met verbeurdverklaring van alle speeltafels. Twee Duitse croupiers die niet kwamen opdagen ter zitting moesten volgens de officier tot ieder 500 gul den worden veroordeeld. Uitspraak over veertien dagen. omdat op het ministerie van economi sche, zaken bekend was geworden, dat een zekere K. uit Soesterberg, werk zaam bij de Kamer van Koophandel en Fabrieken, tegen betaling zou be middelen ter verkrijging van vesti gingsvergunningen en ontheffingen. AANWIJZINGEN De politie verkreeg al snel voldoen de aanwijzingen tegen K. en kon eind vorige week. naar eerst nu bekend is geworden, tot zijn arrestatie over gaan. Uit het onderzoek is gebleken, dat K. zich in de laatste anderhalf jaar bedragen variërend van 100 tot 1.500 gulden heeft laten betalen door mensen, die zich bij hem aan de balie vervoegden voor het aanvragen van een vestigingsvergunning of een ont heffing. K. probeerde het geïnteresseerden aantrekkelijk te maken om te beta len door hen voor te houden, dat hij over bevriende relaties beschikte bij de SER en bij het ministerie van economische zaken, en spiegelde hij voor dat hij via deze relaties de be geerde papieren zonder al te veel for maliteiten in zijn bezit kon krijgen. MOTIEF Verdachte heeft zich inmiddels be reid verklaard alle benadeelden de van hen ontvangen bedragen volledig terug te betalen. Als moHef voor zijn praktijken voerde K. tegenover de recherche aan, dat hij zich tegenover zijn vrouw en familie heeft willen voordoen alsof hij een belangrijke en goed betaalde positie bekleedde. Van ome radio en t.v.redactie HILVERSUM Het NOS-pro- gramma Studio Sport brengt van avond een gesprek met trainer Kurt Linder van PSV. Er wordt gesproken over de verrichtingen van PSV in de competitie en in de strijd om de UEFA-cup. Zaterdag en zondag zal de NOS-te- levisie in twee reportages en in Stu dio Sport beelden laten zien van het internationale jachtspringconcours Jumping Amsterdam om de Grote Prijs van Nederland. De reportages buiten de sportrubriek op zondag avond1 zijn vastgesteld op zaterdag van 23 tot 23.45 uur en op zondag van 16.30 tot 17.15 uur op Ned. I. 19.05 uur Van gewest tot gewest 20.35 uur De grootste geldroof aller tijden, documentaire film. 22.20 uur Studio Sport. 22.55 uur Graag gedaan, gesprekken. NEDERLAND II NCRV 19.05 uur Eddy ready go, muziek programma. 20.21 uur Dock Green, politiefilm. 21.05 uur Luther, tv-spel. 22.20 uur (CVK/IKOR/RKK) Ken merk. 22.45 uur HIRO-magazine. Vanavond te horen HILVERSUM I NOS 1841 uur (NCRV) Veel gevraagde ge wijde muziek. 19.20 uur Openbaar Kunstbezit. 19.30 uur Woensdagavond mu- ziekmagazine. 22.50 uur Zin-tuig nr. 49, kunstkro niek. 23.20 uur ^Volksmuziek. HILVERSUM II VARA 19.30 uur Malando Orkest. De vormveranderingen bij Hier en Nu blijken ertoe te leiden dat aan René Eijbersen de rol van centrale presentator zal toevallen. Je kunt Hier en Nu daar moeilijk ongelijk in geven, omdat hij meestal beter pre senteert dan de rest van de ploeg. Aan de andere kant hield hij zich gisteravond in een en dezelfde ru briek bezig met zowat alle vormen ban televisiejournalistiek. Hij kondig de af en aan, hij interviewde en sprak commentaar. Ook dat behoeft nog niet een bezwaar te zijn, wan neer het persoonlijkheidselement maar duidelijk genoeg aanwezig is. Wanneer er, met andere woorden, niet zoveel verschil bestaat tussen het commentariëren en presenteren. Bij de aflevering van gisteravond was het nog lang niet zover. De wisselin gen in de rollen die Eijbersen had te spelen waren zo voelbaar, dat het ons niet zou hebben verbaasd wanneer hij verschillende colbertjasjes voor elk van zijn activiteiten had aange trokken. We noteerden overigens dat in Hier en Nu tot tweemaal toe vertegen woordigers ban autofabriéken vertel den dat het publiek nauwelijks vraagt naar veiligheid van een auto mobiel, als hij maar rijdt, en als er maar lekkere stoelen in staan. Het was volstrekt onduidelijk wat daar mee bedoeld werd. We kunnen ons legio industriële produkten voorstel len waarbij de klant niet vraagt naar de veiligheid. Desalniettemin wordt die veiligheid wel degelijk betracht en door de overheid in de gaten ge houden. De onderwijsserie van de VARA „En een zoen van de juffrouwwas gisteravond zo hoog van kwaliteit dat we ons zouden kunnen voorstellen dat er kijkers met schoolgaande kin deren bestaan die de serie tot ver plichte stof zijn gaan rekenen. Het ging dver het spijbelen als allernega- tiefste uiting van kinderen die op school noch thuis hun draai kunnen vinden. De presentator zei dat zoiets niet uit de lucht komt vallen en daarop werd het spoor terug gevolgd. Dat gebeurde duidelijk, zonder senti mentaliteit en vooral ook zonder op gestoken vingers. Voortreffelijk. C.J.L. (advertentie) 20.05 uur 20.25 uur 22.30 uur 23.20 uur VARA-Dansorkest. De hartenketting, docu mentair hoorspel. Koloriet, muziekprogram ma. Vioolrecital. Jazz Magazine. 7isc/atiopMsS Meftuee/wfoc ütaM, jiïMtJrtdutrrx de./?eg/e/ 1 vraag klaurenbrochura daalarlljst aan bl) Riha Harderwijk MARY STEWART 84 Het was naar een van deze laatste dat Richard nu stond te staren. Ik volgde zijn blik. Het winkelraam waar we langs waren gekomen, was het enige in de straat dat verlicht was, maar behalve dat kon ik er eerst niets bij zonders aan ontdekken. Het was een lange, lage etalage, tjokvol met een kunstige en alleszins aantrekkelijke chaos van stoelen en tafels, bidstoeltjes, kruiken en ivo ren schaakstukken. Ik las het opschrift boven het raam: „Werfel et Cie, Paris et Marseille, Objets d'art- Antiquairs" zei ik ver wijtend. „Richard, jij koopjesjager". En toen zag ik het ook. Het laag daar, op een prachtige plaats in de plooi van een fluwelen draperie, glinsterend in het licht van de enige lamp. Het was een zilveren armband, waarin het wapen van een adellijk geslacht gedreven was, omgeven met lelies en griffioenen en vogelvleugels. En ik had hem eerder gezien. Richards arm was verslapt onder de mijne, en hij slaakte een lichte zucht. „Wat vreemd om die daar te zien!" merkte hij op. „Ik gaf die armband aan Loraine, voor wij trouwden. Ze moet hem in Parijs verkocht heb ben, en toen is hij hierheen verdwaald. Ik schrok ervan, hem te zien, ik weet niet waarom". Hij wendde zich af. „Laat hem daar maar liggen", zei hij. Ik zei: „Als ze hem verkocht heeft, dan verkocht ze hem vandaag in Marseille". Bij deze woorden wendde hij zich met een ruk naar mij toe. „Wat bedoel je?" „Ik bedoel dat ik hem ook eerder heb gezien - of een die er sprekend op lijkt." „Hij is uniek", zei hij kortaf. „Vijftiende eeuws Italiaans. Hij is gemaakt voor Lucrezia di Valozzi, en er bestaat geen tweede zo". „Dan had Loraine hem gistermogen om", zei ik. Er volgde een stilte. Ik werd boos, toen ik ontdekte dat ik begon te beven. Richards hand omknelde hard mijn arm. Zijn stem klonk argwanend, maar ik wist dat die angst niet hemzelf gold. „David", zei hij. „We moeten uit-- vinden, wat er met David gebeurd is. Dit betekent dat Loraine al in Marseille is". „De hinderlaag" zei ik bibbe rig. „De hinderlaag..." „Die hinderlaag kan naar de hel lopen", zei Richard, kortaf. „Hun methode om mij te pakken te krijgen, zou niet zo vèrgezocht zijn. Ze hebben me geen van allen ge zien na Nftnes, durf ik wedden, en Marsden was vandaag' niet langs de weg. Luister nu eens". Hij had me wegge trokken bij het verlichte raam en zijn stem was zacht en dringend: „Ik ga.naar binnen om te zien wie die arm band heeft verpand, en wanneer. Jouw hotel staat in de straat aan bet eind van deze, in de rue Mirabel; sla rechtsaf, dan is het ongeveer dertig meter verderop. Ga. daar meteen heen, en bel je vriendin Louise op iri het hotel Tistet-Védène. Zie van haarte weten te komen, wanneer Loraine vertrokken is, of Marsden' .met haar mee is gegaan, en David - alles wat ze je kan vertellen. Jij weet, wat je moet vragen. Kom daarna weer hier heen. Heb je klein geld?" „Ruimschoots. Maar Richard, ik wil niet". Hij stak boven me uit in het duister. Zijn gezicht stond opeens grimmig, gesloten, angstaanjagend, het gezicht van mijn vijand. Zijn stem ook; die was hard, en had weer een scherpe klank. „Je zult doèn wat ik je zeg", zei hij, trok me naar zich toe en gaf me een harde zoen op mijn mond. Toen ging ik half lopend, half rennend, de donkere straat uit en onder het gaan hoorde ik de winkeldeur opengaan en achter hem dichtslaan. (Wordt vervolgd Momma MOSKOU (AP) De Russische ruimtevaartdeskundige Mikhail Jan gel, die naar men aanneemt aan het hoofd stond van het Russische ruim tevaartprogramma, is maandag over leden tengevolge van een hartaanval, aldus heeft TASS gisteren bekend ge maakt. Jangel is 60 jaar oud gewor den. Smidje Verholen en de veedieven van Texas Nieuws. 20.10 (K) De dubbel dekkers, tv-serle. 20.35 Loflied van de schepping. 21.25 Maga zine: 21.55 Tenuto: Jonge vir tuozen 22.30 Nieuws. Grammofoonplatenprogramma Draadomroep vanavond ^Nederland I NOS 18.45 van 18-20 uur. Liederen uit De Fabeltjeskrant. STER: Bulgarije; Zweedse polka: Aio a (KI n.ri,ma XOS: 18^5 Ahé. Walspotpourri. Eine Inzel 19.00 (K) für zwei; PolkapotpourriSil- vermoon; Zomerdans; Helszer Sand: Lover come back to me; Tanz mlt mir; Sympathy; Eli sabeth Serenade; Rose Marie; Zwel kleine Italiener; Donkey serenade; Sunday mornln'; So what; Come sunrise; Weirdo; Well you needn't: Lazy Susan; It never entered my mind; zonder nonsens 19.30 (S) Licht dienst. 15.30 Nieuws. 15,33 (S) orkest. 20.00 Nieuws. 20.05 (S) Kinderzang (gr). fc.SO (K) Reclame. NOS: 18.55 t( Journaal STER: eclame, NOS 19.05 Nws. Van west tot gewest 19.50 (K) van het Nationaal Bu- voor Toerisme. STER: 55 (K) Reclame. NOS: 20.00 Journaal. STER: 20.15 (K) Uclame. Politieke Partijen; Jp.20 Uitzendingevan de PvdA. ••30 Uitzending Stichting Wtera 20.35 De grootste *ldroof aller tijden, docu mentaire film. (Rijkskeuring: Jaar). 22.40 Studio Sport (K) Journaal. 22.50 Den lï vandaag. 22.55 - 23.25 fraag Gedaan; gesprekken. Nederland II NOS 18.45 JC) De Fabeltjeskrant. STER: f 50 (K) Reclame. NOS: 18.53 0 Journaal STER: 19.00 (K) ïclame. NCRV: 19.05 (K) Ed- Redy Go: muziekprogram- voor de jeugd. STER: 19 55 Reclame. NOS: 20.00 (KJ Tournaal. STER: 20.15 (K) Re- game. NCRV: 20.21 (K) Doek rteen, politiefilm. 21.05 (K) Wither, TV-spel naar het to- Jeelwerk van John Osborne KOR/CVK/RKK22.20 Ken- gerk: Magazine. NOS: •■10-23.15 (K) Journaal. België - Nederlands 17.30 ^vanjong. 19 18 (K) Fabeltjes- tant. 19.23 Openbaar Kunst- Wit. 19.33 Keurig Frans, knsl.: zoeklicht 19.39 Mede- ingen en weerbericht. 19.45 Vara-Dansorkest met solisten. 20.25 De iharten'kettln.g, docu mentaire hoorspel 21.15 (S) Popsmuk. (gr.) 21.45 (S) Kolo riet Veelkleurig muziekpro gramma. 22.30 Vioolrecital (opn). 22.55 Mededelingen. 23.00 Nieuws. 23.10 Actualiteiten 23.20 (S) Jazz magazine, 2.355-24.CO Nieuws. 193: Toen smidje Verho len weer tot bezinning jac'htspringconcou'rs kwam' lag hij in oed met - - een verkoelende ïjszak op het hoofd. „Hoe gaat het on zondae- nou- Verholen?" vroeg de •>n zaterdae goede Andy Malone be" zorgd. „Ik heb de dokter maar opgebeld, weet je? Je hebt een paar dagen in de lappenmand gelegen en dat allemaal als gevolg van je inspanningen voor de jon gens uit Cowtown". „Ja jade jongens uit Cow town", peinsde de smid. „Ik heb dat veedievenmysterie nou wel uit de doeken ge daan, maar daarmee hebben al die arme, bestolen vee houders hun koeien niet te rug„Maak je niet bezorgd, ouwe jongen", lachte Andy. „Terwijl jij hier lag te bewustelozen, is de veeverzekering in Cowtown geweest. Ze hebben alles precies genoteerd en de verzekering dekt nu de schade lot de laatste cent. Dat valt dus nog al mee, hè?" Smidje Verholen kon echter niet zeggen of het meeviel, want juist op dat ogenblik kwam de dokter binnen. Die maakte korte 16.00 The leap Jeugdland. 17.00 (S) Popmuziek (opn) 17.30 Nieuws. 17.32 Hier en Nu 18.00 (S) Lichte muziek (opn). 18.24 Op de man af. praatje. Hilversum II. 298 m. AV RO 7.00 Nieuws en ochtend- gvmnasUek. 7.20 (S) Dag met een plaatje: lichte crammo- foonmuziek. 8 00 Nieuws. 8 11 Radiojournaal. 8.20 (S) Dag met een plaatje (vervolg). (Om 8.30-8.33 De groenteman.) 8.50 Morgenwijding. 9.00 Toppers van toen (gr.). 9.35 Waterstan den. 9.40 Schoolradio 10 00 Voor de kleuters. 10.10 Ar beidsvitaminen. (Om 11.00 Nieuws) 11.30 Voor de vrouw. 1155 Beursberichten) 12.35 Hilversum I 402 m. NCRV <icu 7.00 Nieuws. 7.02 Het levende ;Qm woord. 7.07 (S) Preludium I: j2 30 Modern platteland. klassieke muziek (gr). 7.30 Sportrevue. 13.00 Nieuws. 13 11 Nieuws. 7.41 Hier en Nu 7.a5 Radiojournaal. 13.30 (S) Karak- (S) Preludium II 8.10 Te Deum teristieke combinaties: klassie- laudamus 8.30 Nieuws. 8.41 (S) ke en moderne muziek. 14.00 Podium voor de vrouw. 9.10 De sjotedop: gevarieerd pro- (ged. S): Orchcstre Anticiua gramma. 15.00 Voor de zieken. f 16.00 Nieuws. 16.03 Aspecten kunstprogramma. 17.00 Mobiel: vraagde gewijde muziek. 19.00 10.00 Geestelijke liederen. 10.04 een beweeglijk programma (S) De kerk vandaag - nieuws Schoolradio. 10.30 Nieuws. 10.33 met om- 17 55 Mededelingen, en commentaar. Politieke Par- (S) Voor mensen in min of tijen: 19.10 Uitzending van de meer moeilijke situaties. 11.05 Hilversum III 210 m. KVP. NOS: 19.20 Openbaar Gewijde muziek (ar). 11.30 TROS: 7.00 Nieuws. 7 02 Wake Kunstbezit. 19.30 (S) Woens- Hier en Nu 11.32 (S) Populaire up little Suzle (Cream Cheese) klassieke muziek (gr). 11.55 8.00 Nieuwr gevarieerd programma. (12.10-12.15 Kunst- en vlieg dagavond - muzlekmagazine. Bond Zonder Naam: 22.25 Boe merang, lichtflits van 802 De Hugo van Gelderen Show. 9.00 Nieuws. Take nine. 10.00 Nieuws z.N. NOS: 22.30 Nieuws. 22.40 werk; 12.26 Mededelingen t.b.v. 10.03 Robbic Dale on radio. EO: zoekplaten programma van en voor zieken. KRO: 12.00 Nieuws. 12.02 Van twaalf tot nlek, 23.20 (S) Horizon: volks- 13.00-13 04 De tafel van drie) muziek 23.55-24.00 Nieuws. 13.10 Hervormde middagpau- radio. 14.25 (S) Planotrio (opn). 15.00 Gereformeerde middag- Nieuws.) Nog eens! Ach, ach, wat een genot voor een dokter, zo'n kerngezond mannetje! Een zieke, da's lastiger, weet je? Dan moet je het meteen weten. Maar bij een gezonde hoef je niks te weten. Die laat je drie dagen uitmaffen met een drop- waterdrankje en de zaak is voor de bakker. Begrepen, Verholen? Drie dagen uitmaffen dus. Je hebt je teveel ingespannen de laatste tijd". En aan dat metten en zei: „Steek je tong uitzeg AAAAAzeg nu BBBBBvoorschrift hield de smid zich precies. Hij sliep, drie dagen lang, en slkte zelfs juist da's genoeg. De rest van het alphabet slik je maar in. Nu de stethoscoop zo af en toe van zijn dropwaterdrankje op de borstja, goed zoboem-boem, boem-boem, boem-boem! Zuchten!

Nieuwe Leidsche Courant | 1971 | | pagina 11