een wandelgebied op 4 oktober Steenstraat-promenade. Geen akkoord over de Gehoorzaal-tarieven Woonwagenkamp niet in Haarlemmermeer-zuid HEARING OVER LEIDSE BAAN Partieel-leerplichtigen vaak nog ongrijpbaar Perzië WETHOUDER HOUTSMA: LAK AAN DE MINISTER De Hoeve biedt plaats aan 16 bewoners Burgerlijke stand van Leiden nieuwe leidse courant DINSDAG 21 SEPTEMBER 1971 n of (dooor Leo Verkaik) lEN De wens van B. en W. om op 4 oktober een uitgebreid voetgangersgebied in de binnen stad in te voeren, kan niet in ver vulling gaan. Wethouder Kret moest dit vannacht over enen con stateren aan het eind van de eerste „opvoering" van het wan delnota-debat van de gemeente raad, die terwille van de publieke belangstelling in de Stadsgehoor zaal plaats had. adat tien raadsleden op soms zeer uitvoerige wijze het hunne had den gezegd over de voorgestelde afsluiting van een deel van de e binnenstad voor 't verkeer, kwam de wethouder niet meer aan zijn antwoord toe. Volgende week maandagavond om half acht wordt het debat voortgezet, ook weer in de Stadsgehoorzaal. De vergader- ring werd gisteravond door ruim 180 belangstellenden bijgewoond, die echter voor het merendeel al lang voordat het nacht werd, huis waarts keerden. /lu 11 oktober? kom t het gunstigste geval kan het voetgangersgebied nu op 11 ok tober ingaan. Dat is „operatio neel" nog wel te doen, zei wethou der Kret, daarmee doelend op de werkzaamheden, die aan de invoe ring van het wandelgebied vooraf moeten gaan en waarvoor Ge meentewerken al een gedetailleerd draaiboek klaar heeft. WU de raad echter volgende week I nóg niet tot een beslissing kunnen komen, dan wordt de haalbaar heid van het voetgangersgebied voorlopig minder waarschijnlijk I omdat het weer dan de uitvoering van de nodige werkzaamheden kan gaan belemmeren of zelfs belet- ten. loe de stemverhoudingen tenslotte zullen gaan liggen, is nog moeilijk te voorspellen na alles wat gister en avond en vannacht over de voet- ierzi gangersgebiednota is gezegd. In elk - geval zal wel een aantal amende menten worden ingediend en spe ciaal de voorgestelde afsluiting van de Breestraat zal niet zo ge makkelijk de steun krijgen van de meerderheid van de raad, althans niet als het om onmiddellijke ef fectuering van deze afsluiting gaat. I ko fhe pli q: He f erin gegf -oen- Boommarkt In de Breestraat moet het parke ren helemaal worden verboden, vond hy en het voorgestelde ver bod om linksaf te slaan op de Boommarkt moet goed door rich tingborden worden begeleid om dat anders geen vreemdeling, die de marktroute Leiden binnenkomt, nog eens de Breestraat weet te vinden als hij eerst rechtsaf wordt gestuurd na de Boommarkt. We moeten het verlenen van ont heffingen voor het bedienend ver keer tot het uiterste beperken, betoogde de heer Houtman (prot- chr.). Hij was voor de plannen voor Steenstraat en Breestraat, mede omdat de bus dan 'een eigen baan krijgt. In schoksgewijze be handeling zag hij niet veel. Parkeergarage De heer Cornelissens (KVP) was van mening, dat de nota eigenlijk te veel overhoop Jieeft gehaald om tot een goede oplossing te komen. Voor de Breestraat zag hij een gefaseerde aanpak als de enige juiste. Beter kunnen we hierover helemaal nog geen beslissing ne men, vond hij en ook de kwestie- Steenstraat kan misschien beter nog even blijven liggen. Voor de heer Leeuwenburgh (prot.- chr.) was de nota een uitdaging en een poging om een oplossing te te vinden. Maar we moeten niet onverstandig gaan sleutelen, waar schuwde hij om vervolgens nog eens een al weer oud parade paardje van stal te halen- een parkeergarage in het voormalige postkantoor aan de Breestraat. Volgens de heer Hoeven (CPN) heeft de praktijk elders geleerd, dat het maken van een voetgangersge bied altijd uitstekende gevolgen heeft voor een binnenstad. De heer Oosterman (D '66) zei het nog eens te betreuren, dat de voetgangers nota vóór de binnenstad wordt be handeld. VOORSCHOTEN De fracties in de Provinciale Staten van KVP, ARP en CHU, beleggen dinsdag 28 sep tember om 8 uur in het Bondsge- bouw, Leidseweg 100 te Voorschoten, een hearing over de Leidse Baan. De confessionele fracties willen nogmaals bezwaren horen en door praten, alvorens een beslissing te nemen. "Lb angebrugroute Oud-Kabouter, nu PSP-er Gerkema, die de discussie opende, zei na een interruptie van DS-70-er Zunder- man (van het Motorhuis'.), dat die interruptie hem deed denken aan een Victoriaanse bordeelhouder, die wel tegen seks was maar er toch aan verdiende. Later haalde hij zich nog meer interrupties op de hals door het woord „NSB-ers" in verband te brengen met het be grip „ondernemer". hij bracht tenslotte toch ook wat zinniger dingen ter sprake, wis over de bereikbaarheid en de /èefbaarheid van de binnenstad. Hij had bezwaren tegen de alter- gressi natieve Langebrugroute en con- Pvj stateerde, dat er moet worden ge streefd naar een zo groot moge lijk wandelgebied. )verigens zei hij met nadruk „voor het eerst" te spreken namens de PAK-fractie, wat niet helemaal juist is omdat er geen PAK-fractie bestaat. Wel werkt een aantal fracties samen in een PAK-ver- kleic band. z Langer groen licht vu PvdA-er Jonker ging in op wat de- va tails en consequenties van de no- :or8'| ta. Zo zijn volgens hem overslag centra gewenst teneinde het zware vrachtverkeer uit de binnenstad te houden. In de binnenstad zelf moet zo licht mogelijk materieel worden gebruikt voor het bedie nende verkeer, vond hij en de per sonenauto moet zeer selectief wor- m den gebruikt, onder meer door het zo onaantrekkelijk mogelijk ma ken van de binnenstad voor de particuliere auto. Voor de overstekende voetganger moet het verkeerslicht langer en vaker op groen komen, bepleitte hij verder en hij kwam samen vattend tot drie hoofdpunten: handhaven van de huidige ver keersregeling op de Langebrug, het onmogelijk maken van door gaand verkeer langs het Pieters kerkplein en een deel van het Ra penburg afsluiten voor autover keer. Heilige koe O ,Ik blijf het onjuist vinden, terwijl de binnen stadsnota nog niet is bespro ken. zo begon de heer Por- theine (VVD). Zijns inziens wordt 't voet gangersgebied te veel als 'n heilige koe be handeld en hij was ook niet zo geporteerd voor de Invoering ervan op 4 ok tober. uidd bereikbaarheid van het even tueel in te voeren wandelgebied achtte hij van essentieel belang. Er moeten goede omleidingswe gen komen en voldoende parkeer gelegenheid. Hij sprak zich uit voor een andere fasering. Eerst de Haarlemmerstraat-promenade definitief maken en daarna aan een proef beginnen met achter eenvolgens Hoogstraat, Steenstraat, en Breestraat, zo luidde zijn ad vies. LEIDEN Het benauwt de stichting „Vormingswerk voor jongens en meis jes, werkzaam in Leiden en omgeving", dat momenteel zoveel jongeren, die onder de partiële leerplicht vallen, „ongrijpbaar" zijn. Dit blijkt uit een schrij ven van voorzitter G. Smilde en directeur H. C. J. van Dalsum. Hun stichting, die eigenlijk pas op 1 januari a.s. officieel gaat bestaan, is een overkoepeling van de stichtingen Vorming Werkende Jeugd en Katholieke Levensschool. heeft het stichtingsbestuur B. en W. voorgesteld in samenwerking met de plaatselijke onderwijsinstellingen, de leerlingenstelsels en het vormingsin stituut spelregels op te stellen zodat alle betrokkenen duidelijk wordt wat de partiële leerplichtwet precies in houdt en waar de partieel-leerplich tigen zich kunnen melden. De stichting Vormingswerk is ge vestigd in het pand Hogewoerd 57, telef. 34814, te Leiden. LEIDEN De gemeenteraad, die gisteravond eerst in het stadhuis ver gaderde, kwam niet tot een akkoord over de door B. en W. voorgestelde ver hoging van de tarieven voor de Stadsgehoorzaal en over de te vernieuwen exploitatie-overeenkomst met de heer Milikan voor een jaar. De heer Van Aken (PvdA) vind het onlogisch, dat B. en \V. op het laatste moment een „beding" hebben genoemd, te weten een vergoeding van f 20.000 per jaar voor de heer Milikan wegens dalende opbrengsten van de buffetten. Tegen verhoging van de tarieven met terugwerkende kracht tot 1 september had de heer Van Aken ook bezwaren. In het schrijven worden ook cijfers genoemd. Bij de Sociale Dienst van de gemeente Leiden waren op 8 sep tember jl. aan 349 partieel leerplich tigen (133 meisjes en 216 jongens) ar beidskaarten uitgereikt. Na aftrek van de officiële „vakantiewerkers" resteren 229 partieel-leerplichtigen, die volgens de recenite voorschriften slechts vier dagen per week mogen werken en één dag per week moeten deelnemen aan een onderwijs- of vormingscursus. Bij de stichting zijn op dit moment slechts 34 partieel-leerplichtigen als cursist ingeschreven, terwijl van de resterende 195 jongeren niets bekend is; mogelijk is een aantal van hen werkzaam zonder te voldoen aan de partiële leerplicht. Om aan deze vage en onbevredi gende situatie een eind te maken, OEGSTGEEST Bazaar. Mej. drs. F. G. Veltkamp, consulente bejaar- denwerk, opent. 30 september om 10 uur een bazaar in het centrumge bouw, Lijtweg 9. De organisatie is in handen van de Stichting Dienst verleningscentrum voor bejaarden en gehandicapten. De opbrengst is voor het open be- jaardenwerk. Aan de bazaar is ook een verloting verbonden. Ook de heer Zunderman (DS'70) was niet gelukkig met het voorstel inzake de exploitatie-overeenkomst. Uit de cijfers heb ik niet de nood zaak gezien van de extra vergoeding, zei hij. Wethouder Lijten deed zijn best de raad gunstig te stemmen door te ver klaren, dat B. en W. vóór februari de raad een voorstel zullen voorleggen voor een nieuwe exploitatie-opzet, waarna de heer De Jong (VVD) en de heer Ham (KVP) zich nog achter de voorstellen schaarden. Maar de heer Van Aken bleef, gesteund door zijn fractiegenoot In 't Veld, onvermurw baar. Met 2211 stemmen besloot de raad toen, dat B. en W. de voorstel len moesten terugnemen. JSieuiv raadslid Voordat het zover was, hadden de PAK-mensen nog wat met het colle ge geruzied over brieven over de voclgapgersnota, die huns inziens op KRIJGSMAN SUPERMARKTEN alléén woensdag 500 gram gesneden andijvie 0,32 cent en 1% kg. Bonne Louis handperen 0,98 cent De heer Zunderman (DS *70) liet zich daarna niet intimideren door al lerlei interrupties bij het poneren van zijn standpunt, dat er op neer komt, dat niemand de ogen moet sluiten voor de realiteit van „het Begrijpelijke gebruik van de per sonenauto." Er is daarom vol doende parkeergelegenheid nodig. Hij vroeg zich ten aanzien van de plannen als geheel af, of de in vesteringen opwegen tegen het beoogde doel. Ingezonden In een periode, waarin acties ten behoeve van de onderontwikkelde en in nood verkerende landen niet van de lucht zijn, willen wij wijzen op een dreigende misdaad. Perzië, het buurland van Pakistan, gaat binnen kort het 2500-jarig bestaan van zijn rijk vieren. Men zal miljoenen guldens aan dit feest besteden. Toen wij gin gen terugrekenen, kwamen wij uit op het jaartal 530 vóór Chr. Bekende klassici verzekerden ons, dat in die tijd het Perzische rijk reeds lang be stond. maar dat omstreeks die tijd wel de bekende koning Cyrus stierf. De Perzen gaan dus nu rond de 2500ste sterfdag van hun geliefde koning een miljoenenfeest bouwen. Moeten wij werkloos toezien hoe duizenden levende mensen zullen lijden onder één dode koning? klas 6 gymnasium Chr. Lyceum Visser 't Hooft. Gereserveerde plaats voor minder validen LEIDEN Ook dit jaar zullen zieken en invaliden in de gelegenheid worden gesteld om op de Breestraat in de omgeving van de Stadsgehoor zaal, de drie oktober-optocht te zien. De plaatsbewijzen kunnen worden afgehaald op vrijdag 24 september in „Ons Centrum" Hooigracht 84, te Leiden van 3 tot 4 uur en van 7,30 tot 8.30 uur op vertoon van het lid- maatschapsbewys van de ,A.N.I.B. of een zusterorganisatie. Het gaat om zieken en invaliden, niet om bejaar den. Ziekenhuizen en verpleegte huizen kunnen zich schriftelijk wen den tot het secretariaat van de Al gemene Nederlandse Invaliden Bond afd. Leiden Marislaan 47, of tele fonisch tussen 5.30 en 7.30 uur (werkdagen) en 8 tot 9.30 uur (01710 - 21855). LEIDEN In de Turk zongen gistermiddag parkietjes een sonate voor de heer T. F. Vlieland. In de versierde zaal stroomden de bloemen, fruitmanden en cadeaus binnen. De heer Vlieland zit 60 jaar in de zaaizaad- en dierenhandel waar hij als kleine jonge bij zijn vader begon. Een paar oude gevelstenen en een tiental foto's illustreerden het verle den van de winkel aan de Nieuwe Rijn die is uitgegroeid tot een van de grootste bedrijven in zijn soort in Nederland. 's Avonds overhandigde de bedrijfs leider, de heer A. van Zegveld, na mens het personeel een schemerlamp. tijd waren binnengekomen, terwijl ze niet bij de ingekomen stukken wer den vermeld. De voorzitter zei ten slotte, dat de brieven, voor zover de inhoud bij de raadsleden bekend was, uiteraard wel in de discussies over de nota konden worden betrok ken. Mevrouw E. W. van Seters-Banen werd geïnstalleerd als raadslid in de vacature-Den Dubbelden (PvdA) en de raad ging akkoord met enige be noemingen. Mevrouw H. Trouw- Wijnstra wordt hoofdleidster van de openbare kleuterschool De Boter bloem (Rijnsburgersingel), drs. J. H. F. Koot wordt conrector bij de Loui se de Cóligny-Scholengemeenschap, ir. M. C. de Jong werd tot commissa ris van de LDM benoemd en de heer Van Aken kreeg te horen, dat op de aandeelhoudersvergadering van de LDM de stemmen van de raad op hem worden uitgebracht. ALPHEN Het aantal instellin gen op sociaal-maatschappclyk ter rein zal donderdag een uitbreiding ondergaan. Dan zal het gezinsvervan gend tehuis „De Hoeve", Steekterweg 25, officieel worden geopend. Dit te huis gaat uit van de Prot. Chr. Stich ting van Tehuizen voor werkende alleenstaanden, waarin verschillende landelijke verenigingen, o.a. de Stich ting „Philadelphia", deelnemen. Het is een centrum voor licht-ge- handicapten die wel tot werken in staat zjjn, zy het veelal in de ge meentelijke sociale werkplaatsen. Steekterweg 25 was voorheen een boerdcry van de familie Van den Akker. Aanvankelijk was het de be doeling, de boerderij, bestaande uit zomer- en winterhuis en stal, te ver bouwen, maar men is daar van terug gekomen. Op de bestaande funda menten heeft men een nieuw pand opgetrokken, in een rustige, lande lijke omgeving, tussen de spoorlijn en de Steekterweg. De maximale bezetting is 16 per sonen, acht mannen en acht vrou wen. De verzorging berust by het echtpaar Griffioen. De opneming is niet kerkelijk bepaald. Wethouder M. Paats zal donder dag de opening verrichten. Belang stellenden kunnen 's middags tussen 56 uur „De Hoeve" bezichtigen. De Steenstraat beleeft mo menteel een „voorproefje" van het wandelgebied, waarover het raadsdebat gisteravond is begon nen. De poffertjestent van de heer De Haan, die al vele jaren rond 3 oktober een aantal we ken in Leiden staat voorheen op het Stationsplein en vorig jaar nabij molen De Valk heeft nu 'n plaats gekregen aan de Steenstraat, een royale plaats mogen we wel zeggen, want de tent neemt meer dan vijftien parkeervakken in beslag. Maar de Steenstraat zelf heeft tijde lijk aan levendigheid gewonnen. (Foto NLC - Wim Croese) Academische examens LEIDEN, 20 september Geslaagd voor kand. ex. geschiedenis: mej. G G J de Visser (Leiden); kand. ex. ge schiedenis: de heer M C Nljland (Rot terdam); semi-artsex.: de dames A J M Breusers (Rotterdam), I A Ch Gant- voort (Rijswijk), de heren J Th- P M Droös (Amsterdam), S J Rietema (Lei den), J H C Voormolen (Leidschen- dam), E L Vrijland (Leiden; artsex.: HAARLEMMERMEER Wethou der A. C. Houtsma maaide gister avond al het gras voor de voeten van de raadsleden weg. Moties die klaar lagen om te worden ingediend en discussies over het te realiseren regionale woonwagenkamp konden achterwege blijven. Hy begon met een samenvatting van wat zich de afgelopen jaren, toen bekend werd dat de gemeente een regionaal woon wagenkamp zou krijgen, afspeelde. De plaats van het woonwagenkamp stond vast: aan de Vyfhuizerweg, waar het gemeentelijke woonwagen kamp is gevestigd. De plannen van de luchthaven Schiphol om een vijfde baan aan te LEIDEN Geboren: Francisco G. R., z.v. Cortés Mojan en W. C. Roest; Annemarie C., d.v. A. A. T. Moes en C A. P. Peelen; Cesine D., d.v. R. R. C. Lorenz en A. E. M. Fiedler; Maickel H., z.v. H. G. Verver en J. Onderwater; Sandra J., dv. A. J. H. Mank en J- M. Versteegen; Veronica B. D., d.v. D. van der Steen en G. E. M. Kleine; Ellen, d.v. J. Ravens- bergen en J. C. A. Hensiing; Eduard J. F., z.v. W. A. J. Zwart en W. J. Spier; David J. M., zv. T. L. M. van der Meij en M. G. M. Bouw meester; Johanna M., d.v. C. de Leeuw en A. C. S. van der Geest'- Jacobus P., zv. J.. C. A. van der Star en A. M. E. Beeris; Alida A. M., dv. P. Varkevdsser en L. Meij- vogel; Arnold, zv. G. J. Nieuwen- huys en M. C. Smit; Adrianus J.. zv. J. van Dijk en E. Vogelenzang; Esther M.. dv. F. W. A. Menken en H. M. Winnubst; Miluska, dv. B.W. van Wingerden en M. S. van Strien; Frederik J. E., zv. B. L. Hogewind en M. E. Laffree; Hubertus, zv. P. Mieloo en G. C. van Zoen; Anna M.. dv. H. L. Wernars en T. de Wit; Eveline, dv, R. Sint Nicolaas en M. E. Jonker. Getrouwd: W. Ambagtsheer en A. D Seriier; C. G. Th. Lelieveld en E. C. Colpa; W. H. N. Overdijk en M. Th. van Rosmalen; J. A. J. Metz en F. I. I. Veerman; W. Piket en J. A. Steenvoorden; P H. A. Heins en M. C. H. Stavleu. Overleden: J. Felix, 15 dec 89. vrouw; A. Schouten, 5 feb 89, wed v.; H. Scheffer; W. de Vogel. 5 okt. 89. wed. v.: W. Versteeg; A. J. J. Kraayesteijn, 26 dec 05, man; A. J. M. Jutte, 1 dec 23, echtg. v.: C. Tur; P. J. M. Uljee, 30 sept. 97, man; H. F. de Kan, 28 aug 97. man; F. Tisseur, 28 mrt 04, man; A. van Grieken, 25 okt. 00, man. de dames K G Dekker (Aerdenhont). M H Ch Schaaf (Breda), de heren k j Itz (Den Haag). p Plstora (Den Haag). A H Thoden van Velzen (Rot terdam), R E Veen (Den Haag), J Vrie zen (Lelden), WAM Walenkamp (Lel den). K Wamsteker (Heemstede). Kandidaatsexamen I ln de genees kunde: geslaagd zijn: mej. N S Adnin, j E Anijs. O G J M van Aubcl, mej. C C M Bastlaans, J W van Bekkurn, j Berkovlts, G J van Beuge. mej. L C Boddó,. S U Bong, A Bos; mej. I J Brandwijk, J H Brewster, W C M de Bruin. H A B Cculen. J Ch Chan Pin Jin, J C Chan Pin Jln. G L Choco- laad. E R Cronle, mej. G van Dalen, j Dekker., Q J Disseldorp, J Dozy. M Draaisma. mej. A H van Dijk. mej. M E van der Ende. A Fllppo, meg. J H M L van Gelcuken, B Glaser, C Groeneveld. G Hageman. Ch P J Har. rath, mej. M J C Hekstra. C M Helms, p J Hennis. H F Herfkens. mej. M E E Hibbeln. R W J K Ho. me). N A Huf. JAP Hulbers. mej. A M J van Hussen. W T J Jap TJoen San. J J N S Jong-A-Lock. B M de Jongh. D Kau- lesar Sukul. mej. W H J Kuperus. L H Lumey, E W N Lünlng. A H J Mle- dema. H A de Miranda, mej. M H de Neef. mej. A A W Ockhuysen. H J M Oostvogel. A W P den Ouden, mej. L E Plet, mej. L Th Pufkus. H van Putten. G J G M van der Putten, O J Repe- laer van Drlcl, G Schrijver. A W Sie- mons. mej. R G M de Slegle, ACH Slingerland, mej. N J M Smit, H G A Steenhuys. mej. M G Teekens, Th P M van Thlel, mej. H F Verwey, mej. M leggen, doorkruisten het plan van de gemeente. Eind 1967 zou de mi nister al z'n beslissing inzake de Schipholbaan bekendmaken. Nu is nóg niet bekend of de baan er komt. Haarlemmermeer besloot daarom enkele maanden geleden het regio naal woonwagenkamp bij Zwaans- hoek in Haarlemmermeer-Zuid te creëren, tegen welk plan de inwo ners aktie voerden. Ook uit omlig gende gemeenten werd er tegen ge protesteerd. Het ging voornamelijk tegen het hanteren van artikel 19, waardoor het b. en w. moeilijk werd gemaakt zónder de raad ervan in kennis te stellen een bestemmingsplan te wij- j?jgen. De Zwaanshoekers wensten te worden gehoord. Gisteravond waren zij iri groten getale naar de openba re commissievergadering van sociale zaken en volksgezondheid gekomen waar het woonwagenkamp ter spra ke werd gebracht. De wethouder liet weten dat men nu „lak heeft aan de minister." „Wij hebben lang genoeg op de Schiphol- beslissing gewacht en gaan nu onze gang. Het streek woonwagenkamp komt aan de Vijfhuizerweg. Artikel 19 zal niet worden gehanteerd. In januari zal de raad een normaal be- stemmingsplan-Zwaanshoek krijgen aangeboden", aldus de wethouder. In dit bestemminsplan is wel een woonwagenkamp opgenomen. Dit. om de gemeente voor verrassingen te behoeden, als te zijner tijd blijkt dat de bewoners van het kamp weg moeten in verband met te veel ge luidshinder, door een eventueel toch aan te leggen vijfde baan. Dinsdag 21 september Turk,. 5—6.30 uur: receptie J Plat- teel t.g.v. zilvleren Jubileum bij NLC. Zaal Zuiderkerk. 7.45 uur: afd. Cen trum Christenvrouwenbond, over „Die Schöpfung". Stadhuis. 7—8 uur: spreekuur Bouw fonds. Breestraat 19. 7—8 uur: spreekuur Chr. Emigratiecentrale. Steenschuur 6, 2—4 en 7.30—8.30 uur: inzameling goederen wlnterkledlng- beurs, 4—6 uur speciaal tieners. Steenschuur 5, 8—8.30 uur: spreekuur huisvesting werkende jongeren. Woensdag 22 september Stadhuis. 4—6 uur: spreekuur sociale raadsvrouw. Steenschuur 6, 9.30—3 uur: verkoop goederen winterkledingbeurs; tieners tot 4 uur. Uitbetaling 4.30—5.45 uur. Donderdag 23 september Vrijdag 24 september Boshuis, achter Hoflaan 76, 7—9.30 uur: ruilbeurs voor verzamelaars. Gebouw „Staalwijk" (Herenstraat). 8 uur: dahlia-avond Door Eendracht Ver bonden. Zaterdag 25 september Antonius-clubhuis, 4—5.30 uur. recep tie zilveren jubileum „De Leidse Golf brekers''. Thorbecke-mavo, 3 uur: receptie zwem- en polovereniging De Sleutel stad. FILMS CAMERA: „Winnetou, het grote opper hoofd, a.l., zn en wo 2.30 u., zo 2 en 4.15 u.; „The boys in the band", 18 Jr., 7 en 9.15 u., do vr ma dl 2.30 u.; nacht voorstelling: „De bekentenis", 18 Jr., vr en za 23.30 u. LUXOR: „Als er dauw komt, komt er regen". 18 jr.. 2.30, 7 en 9.15 U„ zo 2.30, 4.45. 7 en 9.15 u. STUDIO: „The go-between", 14 jr., 2.30. 7 en 9.15 U.. zo 2.30, 4.45, 7 en 9.15 LIDO: „Wat zien lk". 18 Jr., 2.30, 7 en 9.15 U.. ZO 2.30, 4.45, 7 cn 9.15 U. TRIANON: „Geluk bU een ongeluk", a.l.. dag. 2.30. 7 en 9.15 u. REX: ..Overspel met zijn eigen vrouw". 18 jr.. 2.30, 7 en 9.15 u.. zo 2.30, 4.45, 7 en 9.15 u.; nachtvoorstelling vr en za 23.30 u. „Rlngo, de gemaskerde ridder", 18 jr. Apotheken Geopend Haven-apotheek, Haven 18, tel. 20085. Ook de apotheken Voor schoten cn Oegstgeest zijn geopend. De apotheek Leiderdorp ls gesloten. Dokters dienst Tot zaterdag 10 uur de eigen dokte raadplegen. Daarna 5 maal 2 bellen tot zondag 24 uur.

Nieuwe Leidsche Courant | 1971 | | pagina 3