Eed geen garantie voor de waarheid Voor moderne en klassieke luisteraars Luns on Minerva stlptyenaar Medische test bij 1000 eerstejaars f 'Leidse Baan stopzetten is niet mogelijk' DANSLES? AGENDA Kantonrechter De Bruin bij afscheid: Horloges gestolen u Filmclub 16 Kijk bij IEMCO VAATWASMACHINE BOSCH TOP HIT 869,- IEMCO N.Y. Minister Drees jr. in antwoord op vragen van kamerleden: Burgerlijke stand van Leiden Man onder trein Excuus gevraagd van Van Hoeven NIEUWE LEIDSE COURANT 3 WOENSDAG 1 SEPTEMBER 1971 LEIDEN Ter gelegenheid van zyn afscheid als kantonrechter oudste in rang te Leiden, is mr. R. de Bruin (links op de foto) benoemd tot officier in de orde van Oranje- Nassau. De onderscheiding werd de rechter, die gistermiddag afscheid nam, op verzoek van de minister van justitie opgespeld door mr. De Ko ning, de man die zyn zetel achter de groene tafel zal innemen. De plech tigheid voltrok zich ten overstaan van de Leidse balie en van vele tientallen genodigden. Officier O.IS. Het opspelden van het koninklijke blijk van erkentelijkheid vormde de formele openingsceremonie van de bijzondere zitting, die door de schei dende rechter zelf werd gepresideerd. Kijkend over het goud, oranje en blauw, dat feestelijk afstak op het zwart van zijn toga, zei mr. De Bruin: LEIDEN Een onbekend aantal horloges en sieraden zijn vannacht uit de etalage van Polak's Discount aan de Haarlemmerstraat ontvreemd. De dader drukte de etalageruit, vermoe delijk met een in een zak zittende steen in. De waarde van de ont- vreemde artikelen kon nog niet wor den vastgesteld. „Ik ben niet altijd onder de indruk geweest van onderscheidingen, die anderen droegen. Maar als je er zelf één krijgtEn hij deed mér per soonlijke ontboezemingen in zijn af scheidsspeech, waarin hij verant woording wilde afleggen van zijn beleid gedurende gijna dertien jaren en aandacht vestigde op de bijzon dere moeilijkheden van de rechter lijke maoht en van de kantonrechter in het bijzonder. Het werd een lang, ernstig, maar door zijn geestigheid boeiend college. Boeiend By een beschouwing van de straf rechtprocedure verontschuldigde hy de rechter: „De rechter is geen Über mensch, geen wonder dat hy tegen over een pertinent liegende ver dachte en provocerende getuige weieens een ontactisch woord aan de heining zijner tanden Iaat ont snappen". Toch bleef hy van mening: „Het telkens berechten van dezelfde overtredingen kan weieens eentonig zyn. maar het wordt boeiend door houding en gedrag van de verdach ten". Gebrekkig Sprekend over het civielrecht „het moelijkste, maar het' boeiendste" brak hij de staf over personen en hun keiharde verkoopmethoden over- instellingen, die weerloze kopers met lopen. Hij pleitte voor maatregelen, die hieraan een eind maken. Hem was in zyn loopbaan de ge brekkige kennis van de Nederlandse taal onder de justitiabelen gebleken. Bovendien stelde hy vast, dat „Noch eed noch belofte de rechter veel ga rantie geeft, dat hy de waarheid te horen krygt". Ten slotte zette hij nog een wijd verbreide misvatting recht: „De rechterlijke macht is geen clan. Ze bestaat uit collega's onder gelijke omstandigheden, die behoefte hebben aan contact met elkaar". Namens de vaste staf van het Leidse kantongerecht sprak mr. De Koning, die de scheidende collega schilderde als een bijzonder prettig mens in de omgang: een rechter met dank zij z'n advocatenpraktijk grote ervaring. Mr. Rosingh, spre kend namens het parket, nam af scheid van een steeds rechtvaardig rechter, objectief, met een humaan oordeel en een groot gevoel voor humor". De griffier, mr. Van Wes de Veer, dankte mr. De Bruin voor de wijze, waarop hij het personeel tegemoet was getreden en mr. De Ruyter de Wildt, sprekend namens de Leidse balie, concludeerde: „U hebt het beste van uzelf gegeven: .eerst als advocaat, later ook als rechter". Andere sprekers waren gerechts- secretaris Bezemer, notaris Lager- wey en de heer Van der Heiden, oudste lid van de „kleine balie". VRAGEN OVER DE GELUIDSHINDER LANDINGSBAAN 06 VOOR LEIDEN EN OMSTREKEN (Van onze prov. redactie) DEN HAAG De leden van de provinciale staten van Zuid-Holland mevrouw mr. E. K. Wessel-Tuinstra en de heer G. G. van Blokland (bei den D'66) hebben aan gedeputeerde staten vragen gesteld over de als hoofdlandingsbaan in gebruik te ne men baan 06 bij Schiphol in plaats van de Zwanenburgbaan. GS wordt gevraagd of zij met de vragenstel lers van mening zijn dat het gebruik van deze baan grote geluidshinder zal veroorzaken voor de gemeenten Leiden. Wassenaar, Oegstgeest, de Bollenstreek en het gebied rond de Kaag. In verband hiermee vragen de leden van D'66 of de betrokken gemeenten en GS door de rijkslucht vaartdienst zijn gehoord over deze plannen. Mevrouw mr. Wessel en de heer Van Blokland stelden deze vragen tegen de achtergrond van de instemming die GS hebben betuigd met een motie van de gemeente Hil- legom, waarbij gewezen wordt op de inspraak van de gehele bevolking, naast gemeentelijke en provinciale overheid, over de Schiphol-proble- matiek. Hoewel deze motie officieel gericht was op de aanleg van een vijfde en zesde landingsbaan, menen vragenstellers dat het effect wat be treft de geluidshinder in dit geval hetzelfde zal zijn. LEIDEN Twee klankrijke mu ziekseries van K. en O. in de Stads gehoorzaal bieden door hun pro gramma en de uitvoerenden een rijkdom aan muziekgenot: zes con certen in de Meesterserie en drie Promenadeconcerten. In beide series musiceren het Rot terdams Philharmonisch Orkest en Het Residentie-Orkest met als diri genten resp. Edo de Waart, Jean Fournet, Gerd Albrecht en Hiroyuki Iwaki en Willem van Ottcrloo. In de Meesterserie zal ook het graag ge hoorde Rheinisches Kammerorchcster uit Keulen m.m.v. Edward Witsen- burg (harp) een uitvoering geven. Het Kerstconcert met samenzang (een van de 3 Promenadeconcerten) wordt dit jaar verzorgd door het Noordelijk Philharmonisch Orkest o.l.v. Charles de Wolff, m.m.v. het koor van de Nederlandse Bachver- eniging, Wim van Beek (orgel) en vo calisten. Een keur van solisten, onder wie Janine Dacosta, Adam Harasiewicz, Stephan Bishop (allen piano), Sieg fried Palm (cello), Ivry Gitlis (viool) en zelfs Willem Nijholt als verteller, en gevarieerde programma's, waarin o.a. Mozart's Pianoconcert in d, K.V. 466, poulenc's l'Histoire de Babar, concert voor harp en strijkorkest van Handel, het 1ste Pianoconcert van Van Beethoven, de Onvoltooide Sym fonie van Schubert en Ibert's concert voor cello en blaasinstrumenten, ko men aan de wensen van „moderne" en „klassieke" luisteraars ruim schoots tegemoet. Behalve deze series zullen eenmaal per maand op een woensdag pauze- orgelconcerten gegeven worden in de Stadsgehoorzaal. Jonge organisten en de sfeer zorgen ervoor, dat men de lunch eens op een andere manier kan gebruiken. Nieuw dit jaar is de samenwerking met het Kreatief Sentrum aan de Breestraat. Tweemaal per maand op dinsdag- of donderdagavonden wordt voor een besloten kring een film ver toond in de filmzaal van het Sen trum. Een abonnement op Filmclub 16 waarborgt avonden van echt film genot. De leden van het Sentrum zijn bij Filmclub 16-voorstellingen wel kom en de samenwerking houdt ook in, dat Filmclub 16-leden de voor stellingen van de cinéclub van het Sentrum kunnen bezoeken. Bijna alle genres komen aan bod: klassieke programma's met „Time in the sun" (Eisenstein) en „Great ex pectations" (Carol Reed); een Buster Keaton-programma; avonden gewijd aan de Franse film (René Clair, Jean Vigo, Marker, Resnais), de Russische (Pedovkin e.d.) en de Duitse film (voor- en naoorlogs). Verder is in het programma opge nomen: de experimentele film, hu mor in de film, tekenfilms (Norman McLaren e.a.), seksfilms en Westerns. Ook de Nederlandse speelfilm en do cumentaires worden niet vergeten. Filmclub 16 is voor de „groten", maar K 0 vergeet ook de kleine kijkers niet. Op zaterdagmiddagen kunnen ze genieten van spannende of humoristische verhalen op het witte doek. Zaterdag 25 september is de eerste draai, een avonturenfilm, speciaal voor kijkers van 8-12 jaar: „In de greep van de zwarte monnik". Verder staan op het programma o.m. „Ezeltje Bim", „Jemima en Johnny", „Hebben jullie ook een leeuw thuis", en een comedy-varia. Bij het samenstellen van het pro gramma van studiecursussen en le zingen worden steeds nieuwe wegen ingeslagen. Er wordt gebruik ge maakt van de deskundigheid van an deren, waardoor het studiecursussen- programma zo allround mogelijk wordt. Een paar van de vele moge lijkheden: Leergang filosofie o.l.v. prof. dr. Jouken, bedoeld voor jong en oud die met enige inspanning en durf dieper over problemen willen nadenken; Computercursus o.l.v. mr. J. Bosch; China en zijn culturele revolutie o.l.v. prof. Zurcher en prof. Wert- heim; Een werkgroep voor ouders over „Modern wiskunde-onderwijs zoals onze kinderen dit krijgen" o.l.v. een team wiskundedocenten; een aantal voordrachten over de verhouding arts-patiënt, de bedoelingen van de kritische artsen enz. Een greep uit het grote aantal le zingen laat zien dat ieder aan zijn trekken kan komen: „Mal en mooi in de mode", maar ook „Partnerkeuze" en „Aspecten in seksualiteit". De Leidse Volksuniversiteit K O heeft in Leiderdorp en Oegstgeest onderafdelingen. De afdelingen orga niseren zelfstandig evenementen, zoals toneelvoorstellingen („De Revi sor" van Nicolai Gogolj door toneel groep Litteris Sacrum op 7 oktober in Oegstgeest), excursies (naar Artis en het Tropenmuseum vanuit Lei derdorp, een Kastelentocht vanuit Oegstgeest), concerten (in het Rijn lands Lyceum in Oegstgeest en de Concerten bij kaarslicht in de Her vormde kerk te Leiderdorp), cursus sen en werkgroepen. inh. 12 couverts met waterontharder 1098, TIJDENS DE LEIDATO cadeaucheque 20, Nieuwe Ryn 32 Telefoon 24244 LEIDEN Ongeveer 1000 van de 1500 eerstejaars-studenten, die in Leiden zijn aangekomen, verlenen hun medewerking aan een proef met een multi-test-systeem. Bij een dergelijke test kan bijv. bij mensen, die gezond zijn, onderhoek worden verricht, teneinde ziekten in een pre-symptomatische fase (dus in een zo vroeg moge lijk stadium) op te sporen. Het onderzoek omvat hart, longen en ogen, terwijl voorts een aantal labo ratoriumbepalingen zal worden ver richt. ZOETERWOUDE Rondvaart. Op enkele zieken na heeft de gehele gemeenschap van het bejaardencen trum gisteren een boottocht gemaakt. Om 10 uur ging men aan boord van de boot „Avifauna". Via Kagerplassen en Ringvaart werd de West einderpias bereikt. Om zes uur kwam men thuis. Tijdens het diner bedankte voorzitter M. J. van Haaster degenen die aan het slagen van deze dag meewerkten. Mevrouw Varkevisser-van Tilburg deed dit met een fraaie rijm namens de be jaarden. De verwachting bestaat, dat het mulitest-systeem zich de komende jaren in ons land zal kunnen ont wikkelen door het toenemend beroep op het apparaat van de gezondheids zorg en de beperkte mankracht werk zaam in deze sector. Bij de PTT LEIDEN Milïeu-beleid. Het raadslid Dirks (PvdA) heeft B en W vragen gesteld over het Leidse mi- lieuhygiëne-beleid. Hij releveert, dat B en W in hun beleidsverklaring van een half jaar geleden meedeel den dat over dit onderwerp „nog weinig te zeggen valt," en vraagt herziening van dit standpunt en in stelling van een raad voor de milieu hygiëne. wordt de multitest reeds toegepast in het kader van de bedrijfsgeneeskun dige zorg. De proef met een dergelijke test in Leiden zal plaatsvinden door samen werking van Universitaire Gezond heidszorg, Faculteit der Geneeskunde en Academisch Ziekenhuis. In verband hiermede zullen alle eerstejaars voorzover niet ouder dan 22 jaar en niet ook aan een an dere universiteit of hogeschool inge schreven voor de bij de inschrijving aan de universiteit gebruikelijke Mantoux-reactie en voor het maken van een Röntgenfoto naar het Acade misch Ziekenhuis worden verwezen, waarna op basis van vrijwilligheid de multitest plaats vindt in de Polikliniek voor Inwendige Ziekten. DEN HAAG Minister dr. W. Drees jr. van verkeer en water staat ziet geen mogelijkheden de voorbereidingen van de aan leg van provinciale weg 16 tus sen Den Haag en Leiden (de Leidse Baan) stop te zetten, om dat deze weg opgenomen is in een door de kroon goedgekeurd wegenplan. „In de toekomst", aldus de mi nister in antwoord op vragen van de kamerleden drs. M. G. B. Engwirda en A. de Goede (bei den D'66), zal naast de thans reeds overbelaste verbinding tus sen beide steden via Wassenaar (rijksweg 44) een tweede ver binding voor het autoverkeer nodig zijn, ook zal het aandeel van het openbaar vervoer in het verkeer tussen Den Haag en Leiden een flinke stijging on dergaan". Voor die tweede verbinding ko men de geprojecteerde provin ciale weg door de duinen (pro vinciale weg 1duinweg) en weg 16 in aanmerking. Met het provinciaal bestuur van Zuid- Holland is minister Drees van oordeel, dat aan de duinweg aanmerkelijk grotere bezwaren zijn verbonden dan aan weg 16. Nu inschrijven DANSINSTITUUT LEIDEN Oud-minister van buitenlandse zaken mr. J. Luns heeft gisteravond in Miperva herhaald wat hy onlangs in een forum voor de t.v. zei: de conferentie van 1956 te Gcnève tussen Nederland en Indonesië is niet mislukt of vastgelopen op zyn halsstarrige houding, maar op instructie van president Sockarno. Hy zei, dat over Nicuw-Guinea slechts zijdelings op de conferentie is ge sproken en niet over overdracht van de soevereiniteit. Voor de Nederlandse oud-minister staat het vast, dat Soekarno vijandschap met Nederland nodig had en levend moest houden om zyn binnenlandse problemen te kunnen oplossen. Het optreden van de oud-minister in het kader van de introductiedagen voor eerstejaarsstudenten genoot een enorme belangstelling. Mr. Luns die zyn gehoor amuseer de met imitaties van zijn grote tegenspeler generaal De Gaulle, sprak ook over zijn teleurstellingen op het punt van de politieke integratie in Europa cn het trage tempo van bepaalde ontwikkelingen: het heeft tien jaar moeten duren voor er een basisovereenkomst met Engeland ge sloten kon worden.Kenmerkenvan buitenlands beleid waren de hulp aan de ontwikkelingslanden (Nederland geeft meer dan enig ander land) cn de pogingen om de Ver. Naties, die instelling te laten zijn waarvoor zjj be doeld is. De heer Luns, die niet zonder trots stelde, dat hij het 19 jaar kon uithouden, hoewel hij vele malen een onaan vaardbaar in de Kamer liet horen, was wel van mening, dat de functie van minister van buitenlandse zaken steeds moeilijker is geworden. Vooral omdat men de buitenlandse politiek als een onderdeel van de binnen landse politiek is gaan beschouwen. Men realiseert zich onvoldoende, dat van de Neder landse regering niet zoveel geëist kan worden. 'Als super- mogendheden al een compromissenpolitiek moeten voeren, moet Nederland dat zeker'. Moeite had dé oud-bewinds man niet de tendens in Nederland om aan 'wishful thinking' te doen. „Men moet zich niet vergissen of de hoop hebben, dat er wezenlijk iets veranderd is in de Russische politiek", waarschuwde hij degenen, die het al lemaal niet zo zwaar meer zien. Na de pauze kwam mr. Luns op vragen uit de zaal nog tot een aantal vermeldenswaardige uitspraken. De Nederlandse regering heeft al het mogelijke gedaan in de kwestie Nieuw Guinea. Israël kan wel een slag winnen, maar niet de oorlog als men vasthoudt aan Sinaï, Sjarm el Sjeik, de rechter oever van de Jordaan en de Golan-hoogte. En over de levering van Nederlandse Friendships aan Portugal: „Een Dafje is ook een stuk oorlogstuig als je er vier of zes soldaten op zet!" Ten slotte over de vele dames,.die tegenwoordig het voormalige mannenbolwerk Minerva bevolken: „Vroeger was ik tegenstander van wouwen in het Corps, maar als ik eens om me heen kijk, moet ik zeggen, dat het toch wel aardig is". Vreeburgaan de Oude Singel LEIDEN In een eeuwenoude patriciërswoning aan de Oude Sin gel (144) werd gistermiddag „De Vreeburg" geopend. De eigenaars zyn de heer cn mevrouw Vreeburg- Bemelman. „De Vreeburg", waar de oorspron kelijke stijl van het pand bewaard is gebleven, heeft op de parterre een ruime zaal en een vertrek met een antieke schouw op pilasters. Op de eerste verdieping komt een besloten bar. Rond het gebouw, dat geschikt is voor recepties, vergaderingen, le zingen, bridgedrives e.d., is een ruime parkeergelegenheid. LEIDEN Geboren: Bart-Jeroen zn v D van Praag en W G Idema, Martinus A zn v A G Olyerhoek en J H A Kleijn, Cynthia M dr v F A Klijmeii en A L Boon, Danielle dr v C van Duivenbode en A de Baar Martine C M dr v J S Sannen en J T van der Drift, Lennard C dr v A G van Daalen en M van Straalen, Cornelia J dr v H de Mooij en M de Vreugd, Ingrid C E dr v J Jongenot ter en T Anker. Gehuwd: J Remmers en B Vender- bosch, J M B V Hospers en J M Driesen, D Megchelse en M L Klein. R Westhiner en M Westhiner, N de Water en M Storm, A G Snelder- waard en H Trompetter, J F M T van Koppen en G J M E Lippits, P S Scheffer en P T van Duijn, M J G Termeulen en M Kromhout, S J Kempers en C H Pont, J C Meij- link en C Lens, L A Boot en M J Hoogesteger, C J van Gent en G M A van Duuren. LEIDEN Vermoedelijk doordat hij duizelig werd viel een 65-jarige Leidenaar vanochtend om 8.00 uur voor de uit Amsterdam komende trein 1029. Toen de trein met een snelheid van 60 km het station na derde maakte de man zich los van de wachtende menigte, kromp ineen en viel voor de trein. Hij werd over een afstand van 60 meter meegesleept en liep ontvellin gen, beenbreuken en inwendige kneu zingen op. De EHD bracht hem naar het AZ. Eén grote huilbui DEN HAAG De officier van jus titie bij de Haagse rechtbank moest constateren, dat een 20-jarige jonge man uit Leiden het er nog niet best heeft afgebracht. Op 12-jarige leef tijd ging het al mis. Het ging nu over allerlei feiten, zoals inbraken in scholen aan de Morsweg en de Boerhaavelaan, in een radio- en televisiehandel in een pand aan de Stille Mare, alsmede diefstal van een auto. En dan was er ook nog een mishandelingszaak als gevolg van ruzie over meisjes. Nu beloofde de jongeman beter schap, want hij zou gaan trouwen, wat hij al in de gevangenis had wil len doen, waarvoor de officier echter geen toestemming verleende. „Het was één grote huilbui van misdrijven," zei de officier van jus titie, die zeven maanden gevangenis straf eiste, waarvan een maand voor waardelijk, met aftrek van voorar rest. De rechtbank veroordeelde over eenkomstig die eis. Creatief zijn in Voorschoten VOORSCHOTEN De stichting Creatief Centrum Voorschoten heeft een uitgebreid programma voor het nieuwe seizoen. Het Centrum heeft drie lokalen in de noodschool aan de Molenlaan 32 beschikbaar. In het Centrum zijn iedere avond vakmensen, die ieder de weg willen wijzen door een dool hof van technieken. Tot en met 3 september is er iedere middag of avond iemand, die informatie ver strekt over dit „doe-het-zelf-cen- trum." Er zijn cusussen op het gebied van modecreatie, poppen maken, dansexpressie en ballet, keramische vormgeving en pottenbakken, email leren, sieraden maken, vrij boetse ren. houtplastieken, tekenen en schilderen, wanddecoraties in tex tiel, hout of metaal, creatief lezen en schrijven, tekenen, etsen ver vaardigen en muziek. In de middag uren cursussen voor de jeugd. De nieuwe cursus begint 13 sep tember en eindigt 28 april. BENTHUIZEN In een open brief gericht aan de gemeenteraad heeft de heer G. H. Barendrecht, AR- secretaris de rand gevraagd van wet houder Van Hoeven te eisen zijn be ledigende woorden gericht aan het Christelijk schoolbestuur en het per soneel in te trekken en publiekelijk excuus aan te bieden. De heer Van Hoeven heeft het schoolbestuur Maffia genoemd, een begrip da t aan gangsterpraktijken doet denken. Volgens de heer Baren drecht heeft Van Hoeven in een tele foongesprek met hem zelfs gezegd dat hij het schoolbestuur als gang sters wenst aan te merken. Er is verschil van opvatting tussen de raad en het schoolbestuur over het architectenhonorarium, maar dat het schoolbestuur probeert zijn me ning langs demokratische weg ingang te doen vinden o.a. door het instellen van een beroep bij de minister, is geen misdaad, maar een goed recht. AOs Van Hoeven zijn woorden niet intrekt maakt hij zich schuldig aan smaad, en dat is bij de wet verboden. Woensdag 1 september Pieterskerk, 2 uur: orgelconcert Feike Asma voor burgerij en studenten (gratis). Stadhuis, 4 tot 6 uur: spreekuur sociale raadsvrouw. Gebouw Gezinsvoorllchting, Steenschuur 1, 5 tot 7 uur; voorlichting soc. wetge ving. Groenoordhal. 11 tot 17 en 19 tot 22.30 uur: Leidato. Zaal Doopsgez. Kerk. Pieterskerkstraat 1. Leiden. Ned. Ver. v. Hulsvrouwen, le denvergadering. Installatie mevrouw G. L. Vis-Hommes als ere-presidente. 10.00 uur. Telderskade, 3 uur: kindereircus Ro be rti. FILMS CAMERA: „The Adventurers", 18 jr., dal. en zo 2 en 20 u., nachtv. 23.30 u. „Liefdesspel in Finland", 18 Jr. LUZOR: „Een dollar met een gaatje", 18 jr., 2.30, 7 en 9.15 u., zo 2.30, 4.45, 7 en 9.15 u. LIDO: „You only live twice" met Sean Connery als James Bond, 14 Jr., dag. 2.30. 7 en 9.15 u.. zo 2.30, 4.45, 7 en 9.15 u. STUDIO: „Yes, Monsieur Hulot", a.l., dag. 2.30. 7 cn 9.15 U., zo 2.30, 4.45 7 en 9.15 u. TRIANON: ..Demetrius en de Gladia toren". 14 jr.. dag. 2.30, 7 en 9.15 U., zo 2.30, 4.45, 7 en 9.15 U. REX: „Seks a contant", 18 Jr., dag. 2.30, 7 n 9.15 U., ZO 2.30, 4.45, 7 en 9.15 u., nachtv. 23.30 uuur „Bloedige wraak van Ringo", 18 Jr. NIEUWE FILMS CAMERA: „Bloody Mama", 14 jr., 2.30, 19 en 21.15 uur, zo 2.30, 4.45, 19 en 21.15 uur; nachtv. „Frankenstein '71", 18 Jr., vr en za 11.30 uur. STUDIO: „Yes, Monsieur Hulot", a.l. 2.30. 19 en 21.15 uur, zo 2.30 4.45, 19 en 21.15 uur. LIDO: „You only live twice', 2.30, 19 en 21.15 uur, zo 2.30. 4.45, 19 en 21.15 uur. LUXOR: „Nader adres onbekend". 14 jr.. 2.30, 19 en 21.15 uur, zo 2.30, 4.45, 19 en 21.15 uur. TRIANON: „Ontsnapping van de apen- planeet". 14 Jr., 2.30, 19 en 21.15 uur, zo 2.30, 4.45, 19 en 21.15 uur. REX: „Liefdes orgiën van Hendrik Apotheek Apotheek Kok, Rapenburg 9, telef. 24807. Apotheken Voorschoten en Lei derdorp zijn ook open. Apotheek Oegst geest heeft geen dienst. De dienst loopt van vrijdag 17.30 uur tot de vol gende week vrijdag 8 uur. Dokters dienst Tot zaterdag 10 uur de eigen dokter raadplegen. Daarna 5 maal 2 bellen tot zondag 24 uur.

Nieuwe Leidsche Courant | 1971 | | pagina 3