Cadeau-probleem voor vader? Loop hs binnen bij uw warenhuis! LVD VROOM DREESMANN JW <AjElke vader is zuinig op z'n auto. J—^pjlDaarom komt een Valma londerhoudsset altijd reuze van |£=&j Ipas: quickwax, wash shine en =i Jchroomreiniger kompleet i'met spons en poetswatten in een handige draagtas. 9.95 Ook het kontroleren van de bandenspanning hoort .bij het auto-onderhoud. Vader kan het helemaal zelf doen met een bandenspanningsmeter die u bij uw li «warenhuis koopt voor 3.95 [Veiligheid voor alles. Een Valma brandblusser is dan ook onmisbaar in iedere auto, boot en caravan. Kompleet met houder' 12.95 Tijdens lange autoritten willen kunst- stof autostoelen nog wel eens wat plakkerig worden. Natuurlijk is daar iets aan te doen. De simpelste oplossing is een 2-delig cool-air-kusseti van ademend materiaal. 9.50 Een heel wat luxueuzere oplossing is een originele schapevacht: verkoelend in de zomer, warm in de winter. 75.- Nog iets speciaals: autohand- schoenen. Met pigskin binnen land en luchtige opengewerkte 'crochet bovenhand met knokkelgaten en drukknoop sluiting. De kleur is beige, de maten zijn 7! - 9, voor 9.95 Zwerven er steeds weer allerhande kaarten en reisgidsen in het dashboardkastje Een autokaartenetui maakt daar voorgoed een /^TT| eind aan. Met uitklapbare kaarthouder en inclusief draagriem betaalt u 11.50 Voor vaders die nog wel eens de parkeermeter vergeten, brengt Vroom Dreesmann een piepkleine parkeerwekker. Makkelijk te bevestigen door de magnetische achterkant en ook als reiswekker te gebruiken dank zij de doordringende zoemtoon. In leuke geschenkverpakking 59-50 Iedere vader heeft wel een hobby. En voor iedere hobby brengt Vroom Dreesmann alle benodigdheden. Voor verwoede knutselaars bijvoorbeeld een Compact dubbel geïsoleerde cirkelzaagmachine. Voorzien van een 450-watt motor die 3100 omwentelingen per minuut maakt. De diameter van het zaagblad is 150 mm, de zaagdiepte 45 mm en de verstel bare zaaghoek 450. 119.- Heeft vader al een elektrische boormachine, dan is een handfreesset die hij daar zonder meer op kan aansluiten een handige aanvulling. De set bestaat uit 1 groevenfrees voor hoekverbindingen, 1 vinger frees voor lengtegroeven, 2 gleuvenfrezen en 1 kegelfrees voor kanten of schuinen. In handige verpakking 36-75 Voor vaders die het niet in hout maar in de elektronika zoeken, is er een universele soldeerbout die snel warm wordt en waarop u 1 vol jaar garantie krijgt. 3.75 Natuurlijk is een sïgarenblikje een aardige bergplaats voor losse boutjes, moeren en schroeven. Maar wordt het nu niet eens tijd vader een echt plastic hobby- kastje te geven? De laatjes zijn doorzichtig en hebben losse tussenschotten, zodat hun indeling altijd variabel blijft. 9.95 Vaders die vissenkunnen er altijd wel iets bij gebruiken. Allereerst natuurlijk een holglas werphengel van niet minder dan Misschien is vader wel helemaal geen knutselaar, maar houdt hij het op verzamelen. Van munten bijvoorbeeld. Ook daar is op gerekend Vroom Dreesmann brengt een muntenalbum in een luxe plastic band met ring- mechaniek. Daar kunnen veel munten in! 12.95 Een los interieur bestaat uit 5 plastic tassen en kost5-9S Het vaderschap heeft ook zijn zakelijke kant. Een giro-administra tiemap helpt er goed aan mee alles ordelijk en netjes te houden. Er is plaats voor dagstaten, enveloppen, chequeboekje enz. De band is van donkerblauw plastic met een metalen ringmechaniek en sluiting. 4.50 Fotograferende vaders kunt u niets be'ters geven dan een prachtig foto album. Losbladig nieuw systeem met plastic insteekvakjes en een 23-rings kunststof mechaniek. Geschikt voor foto's van 9x9 en 9x13 cm, die er zo ingestoken kunnen worden. 9*95 Een losse vulling, 10 plastic mappen met elk 8 vakjes, kost 4.95 Van Montana calfleder is het dokumentenetui waarin ruimte is voor autopapieren, rijbewijs, paspoort, betaalpas, reservesleutel enz. In allerlei mooie kleuren, zoals zwart, bruin en groen. 12-95 Eigenlijk zouden alle vaders dit cadeau moeten krijgen: een hometrainer, buiten gewoon geschikt voor binnenhuis-trainen. De fiets is op diverse zwaarten in te stellen en voorzien van een kilometerteller. Elke dag een uurtje trappen en een blijvend goede konditie is verzekerd! 249- Er zijn mensen die een stropdas geen echt vaderdagcadeau vinden. Maar gegarandeerd dat vader erg in zijn sas is met zó'n io1lz-cm-brede Italiaanse das van zuiver zijdedie helemaal tegengevoerd is en bedrukt in de nieuwste modedessins! 3.- Een heel sjiek cadeaueen Velona 1800 horloge. 17-Steens ankeruurwerk met incabloc en onbreekbare veer. Swiss made. 'In waterdichte chroom- of doublé- kast en met verschillende kleuren wijzerplaatzoals zilverkleurig en blauw. 59- Dat doet het altijdeen solide zilverkleurige gasaansteker met een oersterk mechanisme. 15-95 Dank zij z'n Porto Quick portemonnee van Montana calfleder vindt vader altijd direkt kleingeld. Dat komt door het speciale magnetische vlakje waar kwartjes en dubbeltjes aan blijven „kleven". Natuurlijk heeft deze portemonnee ook een portefeuillevak voor papiergeld, j - - Vaders die belangstelling hebben voor alles wat in de wereld gebeurtmaakt tl vast erg blij met een kunststof globe op teakhouten voet. Alet verlichtingzodat de in het Nederlands gedrukte plaatsnamen extra duidelijk leesbaar zijn. Twee modellendie met een door snede van 33 cm kost 65.-, die met een doorsnede van 21 cm 45.- Voor het merken van allerlei voorwerpen is een tapeprinter erg handig. Met een duidelijke kiesschijf kan vader alle gewenste teksten op zelfklevende etiketten drukken. 10.90 Diverse*kleuren tape, per rol 3-95 Muziek speelt een belangrijke rol in het leven van veel vaders. Wat 'n goed gekozen cadeau is dan zo'n Velona transistorradio. Geschikt voor de ontvangst van middengolf, langegolf en'FM-oand, voorzien van moderne schuifregelaars voor volume- en toonregeling en met een ingebouwde teleskoop antenne. En dat bij een formaat van 23 x 15 x 7 cm! 1 Il8.- En laat zelfs deze unieke radio vader in de steek wat zijn favoriete muziek betreft, dan zijn er gelukkig nog de Discofoon stereo-langspeelplaten. Een uitgebreide serie prima platen, waarin iedere vader wel iets van zijn gading vindt. Bijvoorbeeld: Manitas de Plata, 's werelds grootste flamencogitarist, het Koor van het Russische Leger, o.l.v. Boris Alexandrov met 14 meeslepende liederen, Gipsy Fire, een plaat vol vlammende zigeunermelodieën, gespeeld door het orkest van Tata Mirando of De Grootste Stemmen Aller Tijden, een herinneringselpee met o.a. Joseph Schmidt, Benjamino Gigli en Richard Tauber. Per stuk - 6.95 Het allerbest beluistert vader zijn muziek Per stereo-koptelefoon. Een uiterst luxueus uitgevoerd type met schakelaar voor mono- en stereo- weergavevolumeregelaars op beide oorschelpen en spiraalsnoer koopt 11 bij uw warenhuis voor 37*5° Heeft vader zóveel papieren dat een etui veel te klein blijktdan is een attaché case een prachtig cadeau. Vroom 6" Dreesmann heeft een uiterst licht model in zwart of grijs met aluminium frame en een praktisch interieur voor 32.95 Ook een „gewone" zwarte paraplu kan wel degelijk een fijn cadeau zijn. Uw warenhuis heeft een 10 baans model met nylon bespanning en een nylon foedraal met rits. U mag kiezen uit verschillende haken, waaronder van hout. 19.95

Nieuwe Leidsche Courant | 1971 | | pagina 12