titè Eindelijk weer een nieuwe Stone De Evangelietrein Lentekabouter BOEK- gespecialiseerd - BOEK PROGRAMMA'S ZATERDAG 22 MEI 1971 ■R Straks is het weer zover en zullen veel kinderen in hun vakantie naar het strand gaan. Maar misschien zijn jullie nu al in zee geweest; het is immers steeds zulk mooi weer dat velen er waarschijnlijk al van hebben genoten. Meisjes en Jongens, Nely Hagen stuurde mij een poosje geleden een lied toe dat ze met het zangkoor in de kerk heeft gezongen op een zen dingszondag. Tante Chris vindt het erg mooi en daarom laat ze het hier onder volgen: .1. De trein van Gods genade trekt door de nacht zijn spoor. Het ritme van de wielen treft als muziek mijn oor. 2. De stoomfluit Is het teken waarmee hij ons begroet. Als door de Geest gedreven stormt hij ons tegemoet. 3. De trein rijdt spoedig binnen, ga, zondaar mee op reis. Laat niet je trots het winnen, maar geef Je zelf nu prijs. 4. De prijs Is voor ons allen In deze trein gelijk. Gods liefde kent geen klassen, vraagt niet naar arm en rijk. 6. WU gaan met al zijn vrienden van nu en van weleer. apostelen, profeten, naar 't feest van onze Heer. 6. Het einddoel komt al nader: straks gaan wij hand In hand met alle heil'gen zingend in het beloofde land. 7. Dan zwijgen onze klachten, alleen het heil krijgt stem, van eeuwigheid tot amen in 't nieuw Jeruzalem. Elk couplet heeft als refrein: Stap maar in Gods kind'ren, stap maar In Gods kind'ren, stap maar in Gods kind'ren, er is voor ledereen plaats. Kabouter, met je rode muts wat neem je grote stappen Je beentjes kunnen haast niet mee, wat heb je aan die grappen Je loopt, als had je 't vreeslijk druk, wat moet er toch gebeuren Weet je dat niet 't Is lente kind, we gaan de bomen kleuren. De perzik wordt het eerst getooid, Deze week hebben we een rebus, meisjes en jongens. Een leuke puz zel hoor. Het wordt een zin van 15 woorden als jullie 'm goed opgelost hebben en hij heeft te maken met de lente. Alle woorden maar eerst uitschrijven en dan de letters door schrappen of verande ren, zoals staat aange geven. Dan is het ge makkelijk werken. Veel plezier ermee. De oplossing insturen vóór dinsdag 25 mei. ,s| Van harte gefeliciteerd met jullie verjaardag en een fijne dag!! 25 mei letje Harkes. G. Doustraat 16, Hazerswoude, 11 jaar; Arlé en Leo Hokke. Oost-Voorstraat 24, Oud-Beijerland, 13 jaar; Anja van Noord, Molenweg 43, Oude Ton- ge, 10 jaar. 27 mei Gertjan den Hartog, Grote Haan 62. Gorkum, 8 jaar; Bas v. d. Mei, Noordzijde 191, Polsbroek, 10 jaar Prijswinnaars Deze week hebben Willy llaag in Leerdam en Atie v. d. Vlist in Poederoyen een prtjs gewon- Puxzeloplossing Van links naar rechts: kroon, toorts, toeter, emmer, aardappel, hoed en duim. Van boven naar beneden: kla ver. pot, noot, kroes, rammelaar, hond en paard. dan komen kers en peren. Ik ben nog niet zo lang in 't vak, ik moet nog heel veel leren Zojuist heb ik de verf besteld 'k hoop dat we gauw beginnen. Och ik vergat de appelverf, dat schiet me juist te binnen. O, o, dan mag ik daarvoor wel iets extra moois bestellen Zeg, als de lente prachtig wordt, kom 't mij dan eens vertellen Dag meisjes en jongens, Hoe is het met jullie? Druk gehad op school? Nog veel repetities en huis werk, of loop 't al een beetje af? De grote vakantie Is niet ver meer weg. De hogere klassen hebben nu in de examentijd wel eens vrij, Is 't niet? Hebben Jullie nog pinkster vakantie of is het maar een enkele dag? Wat een vragen heeft tante Chris hè? Tonnle de Jong schreef dat hij met school naar Dolfirodam is ge weest. Hij vond het daar heel erg leuk. Velen van jullie zullen al wel eens naar Dolfinarium of Dolfirodam zijn geweest. Tante Chris heeft het nog nooit echt gezien, wel eens op de televisie. Maar het lijkt me erg aardig. Wat kunnen die dieren springen hè, geweldig. Om ze zo iets te leren, begrijpen jullie hoe dat kan? Dat moet toch erg moeilijk zijn. Hoe leg je ze alles uit, je kunt niet gewoon met ze praten. Maar begrijpen doen ze het, dat heb je wel gezien. Er zal erg veel ge duld voor nodig zijn om dieren zoiets te leren. Net als politiehon den africhten en paarden op muziek leren lopen en dansen. Dat Is ook zo aardig om te zien. Verder waren er brieven o.a. van: Nettie Rietveld tjonge Nettle, JIJ bent gisteren wezen vliegen. Hoe was het? Vond Je 't niet een beetje griezelig? Llesbeth van Berkel heb jij ook een steentje bijgedragen aan het projekt? Leuk dat jullie een vaantje hebben gewonnen. Lida en Bram den Haan naar dat je wel eens last hebt van je handen. Lida. Voor je schoolwerk zeker ook lastig? Jij gaat een hele reis maken met de klas hè Bram? Renata v. d. Meiden nee hoor Renata, je hoeft niet iedere keer je geboortedatum erbij te schrijven. Als ik het maar een keer weet. Lla v. d. Berg leuk dat er van Jou ook weer 's een briefje was. Fijne dag gehad gisteren? Vrien dinnen op bezoek geweest? Jacquelien StoKe heb je de tekening nog klaar gekregen? Was het een gezellige dag? Je hoeft niet altijd bij de puzzel te schrijven. Hanneke Lafeber woensdag groot feest geweest? Was je zusje mooi? Jij ook een nieuwe Jurk? Henk Verveer had je vader nog wat meegenomen naar huis? Rob Bokhorst Is de vlag met de tas eraan nog uit geweest? Dat was een hele verrassing voor je grootvader hè? Atie v. d. Vlist morgen een fijne dag hoor! Trudy Weygertse ging het meespelen goed? Waren er nog meer blokfluiten? Meisjes en jongens, tante Chris zet er een punt achter. Het woord is nu weer aan jullie. Een prettige zondag en tot de volgende keer. Dag hoor, groeten van tante Chris. Een groep als The Rolling Stones behoeft natuurlijk geen nadere introductie. De heren zijn vanaf hun eerste schreden in,de regionen van de lichte muze regelmatig in het nieuws geweest en echt niet alleen bij gelegenheid van het feit dat er weer een nieuwe elpee of single van de persen was gerold. In evenzovele gevallen betrof het nog schokkender aan legenheden (voor sommi wat meer behoudende lie althans). Daarover toil het echter niet hebben, een poprubriek behoort muziek centraal te sta nietwaar, en bovendien i er wat dat aangaat, van Stones-front meer dan noeg te melden. door Willem-Jan Marti Voor het eerst sinds december 1969 (de maand waarin Let it Bleed werd uitgebracht) zijn we weer eens in de gelegenheid een echte nieuwe elpee van het ge zelschap te begroeten, na het tusSehtijds te hebben moeten doen met Get Yer Ya Ya's Out, een uitstekende registratie van een Amerikaans live-optreden en de minder gelukkige sampler Stone Age. De Stones schijnen het zich overigens zonder enig 'leden verlies' te kunnen permitteren: een kleine anderhalf jaar zon der enige noemenswaardige po ging In de richting van klanten binding. Een periode waarin bo vendien het kontrakt met Decca afliep (een tamelijke strop voor die jongens), zodat de nieuwe langspeler op het in eigen be heer gehouden label Rolling Stones Records kon worden uit gebracht en waarin de groep om fiscale redenen uitweek naar Zuid-Frankrijk, alwaar eeniegelijk zich ondertussen al weer knap schijnt te vervelen. Genoeg "side-information", het wordt tijd voor de plaat zelf. De titel is Sticky Fingers (COC 59100) en het geheel is verpakt in een door Andy War hol ontworpen hoes, houdende de afbeelding van een spijker broek, die voorzien is van een moeiteloos te bedienen ritsslui ting. In de broek een nie;t meer zo heel recente fotografie èn de plaat: een werkstuk van con stante kwaliteit (variërend van goed tot uitstekend), dat eigen lijk alleen ontsierd wordt door clichématig geblaas (incidenteel, maar daarom niet minder irri tant) van Leon Russell-adepten Jim Price en Bobby Keyes. Een nummer als Can't You Hear Me Knocking wordt in de langdurige instrumentale "uit- tro" door hun eenvormige rifjes behoorlijk om zeep geholpen, al zullen ze hun toeters natuurlijk niet volslagen op eigen initiatief uit het foudraal hebben ge haald; de heren Jagger en Ri chard (zoals bekend het muzi kaal talent achter de Stones) gaan ook zeker niet vrijuit. Maar in Bitch, het eerste nummer van kant twee en ook zijn collega aan de andere zijde Brown Sugar zijn het wel de gelijk alleen Keyes en Price die de boel verzieken: waar geen ruimte was voor improvisatie en slechts ingevuld hoefde te worden werd dat op een ver schrikkelijk maffe, stereotiepe soulmanier gedaan, Voor de rest is het allemaal dik in orde met Sticky Fingers. Kant één vervolgt na het al ge noemde Brown Sugar met Sway, een magistraal stukje werk, versierd met de strijkers van Elton John-arrangeur Paul Buckmaster, waarin met name Mick Jagger en tweede gitarist Mick Taylor zeer goed op dreef zijn. Dan Wild Horses, dat ook te vinden is op de tweede elpee van de Burrito Bros en hier een minstens zo goede, droevig- mooie vertolking krijgt. Over Can't You Hear Me Knocking (nogmaals: dit kan eigenlijk niet) werd reeds ge sproken. De eerste plaatzijde be sluit met You Gotta Move, een adequaat stukje country-blues, waarin de beide gitaristen ex celleren. Op kant twee, na de misser Bitch een drietal uit prima hout gesneden nummers. I Got The Blues (ook met Price en Keyes, maar die verdrinken in de overmaat aan kwaliteit) ver toont sterke gelijkenis met Sto- nes-werk uit vroeger tijden, een langzaam, zeer rhythmand- blues-achtig aandoend gevalle tje. Ook het ooit eens voor Ma rianne Faithful geschreven Si ster Morphine mag er zijn. Qua thema zeer sterk en bovendien nog opgesierd door de lugubere riedels van Ry Cooder (bottle neck) en Jack Nitzsche (piano). Met Dead Flowers, een opge wekter nummer dan de titel zou doen vermoeden (in de richting van de country-and-western) is het dan eigenlijk wel bekeken, aangezien de Rolling Stones in Moonlight Mile zo nodig met enige pogingen in de richting van wat experimentele gelui den voor de dag moesten ko men. Dat dit ze niet zo best af gaat had de elpee Her Satanic Majesties Request al voldoende duidelijk gemaakt; dit nummer kan er nog net mee door. Van de Stones naar het ener gieke echtpaar Turner, Ike en Tina, die nog onlangs met de Ikettes en orkest The King of Rhythm in positieve zin het Con certgebouw teisterden. Dat ge beurde in het kader van een Europese toernee, waarbij ook Parijs (l'Olympia) werd aange daan. Een aldaar aanwezige ge- luidsploeg nam de hele zaak op en dat resulteerde in de Liber ty-double Live in Paris: een stevig brok reclame voor het bruine geluid, dankzij een zeer hardwerkende mevrouw Tur ner, een uitgekookt orkest (met Ike Turner op gitaar in een glansrol) en de lustig kwinkele rende Ikettes. Het voorkomende werk is een goede doorsnede van het recen te repertoire van het gezelschap (Come Together, Proud Mary, Honky Tonk Women, Respect, Son of a (Preacher Man) aange vuld met enige klassiekers, be kend van talloze uitvoeringen (I've been lovin' You Too Long, A Love Like Yours, Sweet Soul Music, Land of 1000 Dances, etc.). De Turnertjes maken er toch nog iets bijzonders van. Van Paul Siebel, één van de laatste nog uitvoerende folkmi- zikanten van de Greenwich Vil- lage-generatie, ook een nieuwe plaat: Jack-knife Gypsy (Elek tra EKS-74081) met een schat aan side-men onder wie Burrito Bernie Leadon, Clarence White van The Byrds en steel-gi- tarist Buddy Emmons. Dat riekt naar country, zou je zeggen en inderdaad is de twee de kant van de plaat geheel voor deze soort muziek gereser veerd. Instrumentaal wordt er prima werk geleverd, Siebel schreef ook aardige wijsjes, maar het geheel heeft nogal te lijden onder zijn voor dit vrien delijke genre nogal irritant- scherpe stemgeluid. Kant één laat voornamelijk De Zanger en Zijn Gitaar horen en dat is meer iets voor de wijn-en-stok- brood-gebruikers. Ook al uit Amerika een nieu we groep Ohio Knox (Reprise RSLP 6435), waarin we de ex- SCNY-drummer Dallas Taylor ontwaren. Dallas doet het goed, daar niet van, maar de groep wordt gedragen door ene Peter Gallway, die alle composities voor zijn rekening nam, zong, gitaar speelde en als producer optrad. Voorts was John Sebas tian dan nog in de studie en werden piano en bas bewerkt door resp. Paul Harris en Ray Neapolitan. Het resultaat is een lichtj jazzy soort 'easy-listening- ziek' die er op warme dj best ingaat (onder voorwal dat zich een koud biertje I nen handbereik bevindt), n in andere gevallen net iet karakterloos overkomt om te kunnen boeien. Tenslotte staan we nog stil bij de verschijning van Source, de derde 'best-of'-a van Buffalo Springfield. Pn tige muziek natuurlijk, n niet nodig voor de bezitters, j het volledige Springfield re toire, dat immers ook uit platen bestaat. B. J. W. de Graaff: Dichter - Soldaat, uit het leven van Filips Marnlx. heer van St. Aldegonde, vier delen In twee boeken gebon den. Uitg. de Banier, postbus 2330, Utrecht, deel I 224 blz., deel II 303 blz. f 35. Ds. C. van der Wal: Amen en beamen, doop, belijdenis en avondmaal. Uitg. Kok, Kampen, 240 blz., ƒ14.75. 60: Platvink Jantje en Franse Sjarl waren er dus uitnemend in geslaagd om de eerste dag de beste al zo'n fijne indruk te maken op Andy Malone, dat die ,ze hoe eerder hoe liever weer zag verdwijnen. Hij liet ze daarom de mooie cowboypakjes weer uittrekken en sloot ze op in een voormalige koeienstal, die was omgebouwd tot een kale, maar stevige gevangenis, waaruit geen ontsnappen meer mogelijk was. En nauwelijks zaten de twee schavuiten daar, of ze begonnen onderling een hevige ruzie te maken. „Jij bent een kroot suuferd saloe de paries!" schimpte Sjarl. „lek jou nog duidelijk 'ebben kezegd dat beest was stier beest en keen koebeest! Maar jij tok paardjerijden, hè, met jouw kroote, eikenwijze kop!" Nou wordt-ie mooi, brieste Jantje. „Ik had dat lieve beessie bijna getemd en dus zou er niks gebeurd weze, as jij hem niet 'n klap met zo'n prikkelcactus had gegeve! Altijd en eeuwig ben jij de man, die m'n mooie zaakies verziekt! Als dat zo doorgaat, dan kan je naar de pomp lope en gaat ik liever weer alleen werke!" En terwijl de twee schavuiten daar zo kibbelden, was er een trein gestopt bij het landelijk stationne tje van Cowtown en uit de trein stapte de onversaagde smidje Verholen in hoogst eigen persoon. - „Ziezo, daar zijn we dan", zei de man en hij reikte zijn kaartje over aan de uitzichtloze controleur, die in Cowtown bijna niks te doen had. „Dat was een hele reis, hoor!" „Zeg dat wel streenzjer," antwoordde de controleur met een prachtige kraakstem. „Het is een hele reis van de stad naar hier. En als ik zo vrij mag zijn om 'tte vragen, waar moet je dan heen?" „Naar de ranch van Andy Malone", antwoordde de smid. „Is dat ver?" „Een stijve paar uurtjes lopen, streenzjer," zei de controleur. „Maar het is gemakkelijk te vinden. Altijd maar rechtdoor je neus achterna." Op het plaatje zien we dan ook duidelijk hoe de smid dat deed, altijd maar rechtdoor Dr. L. C. Suttorp: De re: coalitie, in Dichterbijreeks Kok, Kampen, 40 blz.. geljl., f Prof. dr. W. A. van Es: Ter In DiChterbijreeka van Kok, I pen, 40 bllz., geill., ƒ2,90. BIJ Kok, Kampen zijn In de jongeren aantrekkelijke Globen verschenen de deeltjes Beroi Kunstenaars II, Het leven grote componisten II, De het stenen tijdperk. De Vei Staten van Amerika en Een aan Frankrijk. Geïllustreerd gekleurde platen. Mink van Rijsdljk: Angst i mijn gast, roman. Uitg. Kok, II pen, 215 blz., 7,90 (abon|( VCL-serle ƒ3,95). Dr. J. Puchlnger en drs Scheps: Gesprek over de kende Kuyper, Uitg. Kok, Kar 70 blz., geïll. met portretten, Van de coöperatieve uitge associatie Opwenteling, Y Berg 57, Eindhoven, ontvlnge de dichtbundels: Stad in sten: Catharine de Haa6. Naar moq van verscheidene auteurs, Een hebbend geheugen korrigeert Frans Babyion, Laat maar van ria van der Steen, Zoal» wij teken van leven van Frans pers, Rekwïem voor een witte van Hans Grólleman en Ik z; buurman wakker schudden Nathalie van den Eerenbeemt. per deel1 3,50. Max Brand: De afrekening, Wild-Westverhaal. Centrale l verij. Harderwijk, 154 blz. 5,9 Prof. dr. J. Th. Snijders: U •iteit '70/'80, Ideeën over unh teit en maatschappij. Uitg. W< Noordhoff, Groningen en 1 groep 2000, 148 blz., ƒ9,50. V. L. van der Eb: Verslag een VUP, strijd van de enlj tegen de massaflcering. Uitg. boek, Laren, 83 blz., 6,90. j W. Somerset Maugham, en andere verhalen. Uitg. De Bussum, 156 blz., 6,90. Kees Borstlap: Zilt, vei van de zee. Uitg. de Boer, Bu 111 blz., ƒ6,90. Vat id te zien NEDERLAND I NCRV 19.05 uur Please sir. 19.30 uur Mijn idee, tv-serie van kleine uitvinders. 20.21 uur De kleine waarheid, deel 14. 21.20 uur Dat was Richard Tauber, filmportrei. NEDERLAND II VARA 19.13 uur (KRO) Van fluiten, trommen en trompetten muziek door burgers en militairen. 20.21 uur De muzikale wereld van Maynard Fergu son, muzikale show. 21.15 uur Veertig jaar BM, documentaire. 21.35 uur Vlucht voor de beschaving, filmreportage. RADIO VANAVOND 1 Hilversum I 402 m.: KRO 18.30 Nieuws: 18.41 Actualitei- I ten. 19 00 Echo- Finale KRO- Muziekleest 1970/1971. 19.30 j Troubadour: luisterliedjes: 20.00 Verzoekplatenprogramma; 22.00 Twee Kadee, 'n Luister Trip: 22.25 Avondgebed. 22.30 Nieuws; 22.40 <S) Goal....!: mu zikaal sportprogramma met commentaren en reportages; 23.55-24.00 Nieuws. Hilversum II 298 m.: VARA 18.00 Nieuws; 18.11 Actualitei ten: 18.20 Uitzending van de ARP: 18.30 Nou, en... Satirisch programma; 18.55 (Si Jazz Band; 19.30 Nieuws; 19.35 De Scala 1918—1926: klassieke ope ramuziek (gr.) 20.05 Vrouw in ochtendjas, hoorspel; 21.45 <S) Serenade: moderne muziek (gr.); 22 30 Nieuws; 22.40 Mede delingen; 22.45 Driester: ac tueel programma: 23.15 (S) Licht muziekprogramma: 23.5524.00 Nieuws. Vanavond te horen HILVERSUM I KRO 19.00 uur Finale KRO-Muziekfeest 1970/1971 19.30 uur Troubadour, luisterliedjes. 20.00 uur Verzoekplatenprogramma. 22.40 uur Goal. muzikaal sportprogramma HILVERSUM II VARA 19.35 uur De Scala 1918-1926. klassieke operamuziek. 20.05 uur Vrouw in ochtendjas, hoorspel. 21.45 uur Serenade, moderne muziek. 23.15 uur Driester, actueel programma. 1 TELEVISIE VANAVOND Nederland I: NOS: 18.45 (K) De Fabeltjeskrant. STER: 18.50, (K) Reclame NOS; 18.55 (K) Journaal: STER: 19.00 (K) Re- clamc; NCRV: 19.05 Please Sir, TV-serle; 19.30 <K) Mijn Idee, TV-serle van kleine uitvin ders. STER: 19.55 (K) Reclame; NOS 20.00 (Ki Journaal.; STER: 20.15 (K) Reclame; j NCRV: 20.21 (K> De kleine waarheid, tv-feuilleton; 21.20 (Ki Dal was Richard Tauber; fllmportret: 22.10 Hier en Nu: actualiteitenrubriek; 22.35 Avondzang. NOS: 22.40—22.45 (K) Journaal. Nederland H: NOS: 18.45 Dc i Fabeltjeskrant; STER: 18.50 (K) reclame NOS: 18.55 (K) t Journaal STER 19 00 (K) Rc- clame. KRO: 19.09 (K) Felix de i Kat. tekenfilm; 19 13 (K) Van' fluiten, trommen en trompet ten. muziek door burgers en militairen. STER: 19.55 (K) Re clame. NOS: 20.00 (K) Jour- naai: STER: 20.15 (K) Reclame: VARA: 20.20 (Kt De muzikale! wereld van Maynard Fergu son: muzikale show 21.15 Do cumentair programma; 21.35 (K) Vlucht voor de bescha ving: fllmreportage van de Kreen-Akrore ln het hart van het onbekende Amazone-oer woud. NOS: 22.40—22.45 (K) Journaal. Belglö-Nederlands: 18.00 Kleur: Fabeltjeskrant; 18.05 Kleur: U.F.O. jeugdfeuilleton (19); 18.55 Kleur: De Jetsons (6t19.20 Filmmuseum van de schaterlach; 19.35 Hier spreekt men Nederlands—zoeklicht: 19.43 Mededelingen; 19.45 Nieuws; 20.10 Kleur: Snoep' niet van de madeliefjes, tv- feuilleton (16): 20.35 Een kor reltje zout. amusementspro gramma; 21.20 Actualiteiten: kleur: Mannix. tv-feuille- ton (78); 22.40 Nieuws: 22.45 Tennis: tournool van de Leo- poldsclub in Brussel.; 23.15 B1V jarten: Europees kampioen schap bandstoten ln Eupen. RADIO MORGEN Hilversum I. 402 m. KRO: 8.00 Nieuws 8.10 Het levende woord 8 15 (S) Badlnerle: klassieke muziek (gr). O.üOi Nieuws en waterstanden. 9.15 (Si Laudale: klassieke gewijde muziek (gr.). 10.00 Eucharistie viering. ïi.oo Nieuws 1102 (S) Plaat-Promenade: klassieke amusementsmuziek (grt 11 55 Mededelingen NCRV: 12 00, Kerkorgelconcert (opn.) 12 40' Tussenbeide: actuele kroniek. 13 00 Nieuws. 13.10 (S) Tenor met pianobegeleiding en pia norecital (opn 13 55 Visioen en visie, literair programma. NOS: 14 15 (S) Concertgebouw- orkest <opn (In de pauze: 14 26-14.50 Adempauze). 16 15 Puur Zang, quiz. CVK: 17.00 Gereformeerde kerkdienst (vrijgemaakt). 18.00 Radiopor tret van prof. dr. G Th. Kot hulzen. IKOR: 18 30 Het Inter nationale congres voor Evan gelische kerkmuziek Voor informatie. 18.45 Kerk veraf en dichtbij. 18.58 wilde Ganzen. NCRV: 19 00 Nieuws 19.07 So praan en orgel. 19.35 WIJ zijn de vaders: kanttekeningen bij een overgangssituatie. 19 50 <S) Instrumentaal ensemble (gr) KRO: 20 39 IS) Uit de lucht gegrepen een programma waarvan u muzikaal wijzer kunt worden. 22 00 Kruispunt: magazine met achtergrondin formatie over kerk en samen leving. 22 25 Overweging. 22.30 Nieuws. 22 40 De zingende kerk. 23.00 Klassiek verzoek platenprogramma. 23.55-24 0( Nieuws Hilversum II. 298 m. VA,RA 8 00 Nieuws 8 10 Vttoi het plat teland Aansluitend: Postdui- venberlchten 8.17 Weer of geen weer (Om 9.00 Sportme- dedellngen t 9.45 Humanistisch VerbondMoet het nog zo no dig? IKOR: 10 00 Hervormde klnderdlenst. 10.30 Protestantse kerkdienst 1125 Wilde Gan- zen. 11.30 Vraag en antwoord reakties op het totaalprogram ma over Sport van zondag 16 I mei jl. 11.40 De Open Deur AVRO: 12 00 (S) Muzikaal Ont-| haal. 13 00 Nieuws 13.10 Dei toestand ln de wereld 13.19 Radiojournaal. 13 38 Delta: ln-1 formatleve show. NOS: 14.30' Voor de buitenlandse werkne mers. VARA: 17.00 (S) Licht orkest met solisten. 17.55 Me dedelingen. 18.00 Nieuws. 18.15 Daarom breng ik bloemen vrior je mee: cabaretprogram ma. gewijd aan de carrière van Conn.v Stuart. 18.40 (S) Elektronisch orgelspel. 19 00 Zin en tegenzin: discussie. VPRO: 19.30 Nieuws. 19.35 (S) Moderne en klassieke muziek (gr 20.00 Een rebelse meld is een parel in de klassestrijd, vrouwenemancipatie vroeger en nu AVRO: 20.30 <S) Ver zoekplatenprogramma. 22 00 (S) Nederlands koorfesllva! 1971 22.30 Nieuws. 22.40 Mededelin gen 22 45 Radiojournaal 22.55 (S) Licht platenprogramma. 23.55-24 00 Nieuws. Hilversum III. 240 m. AVRO: 9.00 Nieuws 9.U2 Licht platen- programma. lo oo Nieuws. 10 02 Juist op zondag, u.itu Nieuws. 11.02 Muziek Mozaïek. VAHA: 12 00 Nlejws. 12.1)2 Verzoekpla tenprogramma. 13.00 Nieuws 13.02 NaR Nederlandse Ar tiesten Revue NOS: 14.90 Nieuw? 14.02-18 00 Langs de lijn: lichte muziek en sport. (15 00. 15.00 en 17.00 Nieuws t rdz 6.8.11 2797 TELEVISIE MORGEN Nederland I KRORKK ll.0O-12.JO Eucharistieviering. NOS: 15.00 Journaal. 15.02 Weekjournaal met titels voor slechthorenden. 15.22 Ver keersinformatie. 15.25 (K) Walt Disney's wonderlijke wereld, TV-serle voor de Jeugd. 16.15-17J5 CK) Autosport: re portage van de Grote Prijs van Monaco. (16.55 Toto-uitsla gen). 18.55 (K> De Fabeltjes krant. IKOR/CVK/RKK: 19.00 (K) Bijbelvertelllng voor de kinderen. CVK/IKOR: 19.05 linkerwang - rechterwang, documentaire serie over kon- flikt, polarlserlng en verzoe ning (dl. 1). KRO: 19.30 (K) Daktari, Tv-serie voor de Jeugd. NOS: 20.20 (K) Jour naal. KRO: 20.25 (K) 'n Appel tje voor de dorst." blijspel. 21.45 (K) Belevenissen van een programma en een Illm. Orde van Vrijmetselaren: 23.00 Ge sprekken. NOS: 23.45 - 23.50 (K) Journaal. Nederland II NOS: .18.55 (K) De Fabeltjeskrant. 19.00 (K) Journaal 19.05 De Vrijbuiters, Tv-feuilleton voor de jeugd. 19.30 <K> Studio Sport I. 20.20 <K) panoramlek: achtergrondinformatie. 20.45 dubbeldekkers. TV-serle. 21.10 (K) Studio sport II. 21.35 Inter nationaal Filosofen Projekt 23.05 - 23.10 (K) Journaal. RADIO MAANDAG HILVERSUM 1 402 m. KRO 7.00 Nieuws 7.11 Het levende woord. 7.16 (S) Badl nerle: klassieke en seml-klas- sieke muziek (gr). (7.30 Nieuws: 7.32-7.40 Actualiteiten: 8,00-8 10 Nieuws). 8.25 Overwe ging. 8.30 Nieuws 8.32 Voor de huisvrouw (9.00-9.10 Gymna stiek voor de hulsvrouw). 10 00 (St Oude muziek (gr) NOS in 15 De komende week in het Nederlandse muziekleven. KRO ïl.oo Nieuws. 11.03 Voor de zieken. 11.30 Bejaardenpro gramma. 11.55 Mededelingen. NCRV 12 00 Los-Vast: geva- rleeerd programma (12.21 Voor boer en tuinder: 12.26 Medede lingen tb.v. land- en tuin bouw: 1230 Nieuws: 12 41 Hier en Nu: actualiteiten; 12 58 Re bus) 14.05 Schoolradio 14 30 (S) Alt en plano 15.00 Gerefor meerde middagdlenst. NOS 15.30 Zoeklicht op Nederland: reportages en commentaren (16.00-16.02 Nieuws). 17.20 Over heidsvoorlichting. NCRV 17.30 NCRV en Bloc: actueel pro gramma met muzikale illustra tie (1819-18.29 Politieke Par tijen: Uitzending van de NMP. HILVERSUM 2 298 m VARA 7.00 Nieuws en och tendgymnastiek 7.20 Spitsuur Amsterdam: lichte grammo- foonmuzlek en reportages (7.33-7.38 Van de voorpagina) VPRO: 7.54 Deze dag. VARA 8 oo Nieuws 8.11 Actualiteiten 8.23 Spitsuur Amsterdam (ver volg). 9.10 (S) Verzoekplaten programma voor de huisvrouw <9.35-9.40 Waterstanden). 10.00 (S) Voor de huisvrouw. NOS H.00 Nieuws 11.03 (S) Reperto rium: Radlo-Phllharmonisch Orkest en het Danzi Kwintet. VPRO 12.15 VPRO-Maandag: klassieke muziek met tussen 12.15 en 14.30 uur A.N.P.- nleuws en Informatie over muziek. 14.30 Schoolradio. NOS 1450 Herbezinning op defensie beleid, discussie 15.20 (S) Euro- Jazz. 16.00 Nieuws AVRO 16.03 Mlkadoo: Kindermagazine 17 00: Jeugdprogramma. 17.55 Mededelingen. HILVERSUM 3 240 ln. NCRV 9 00 Nieuws. 9 03 Pop- station (10.00 Nieuws). TROS: 11.00 Nieuws. 11.03 Suzie Cream Cheese. 12.00 Nieuws 12.03 Pop- toppers. KRO 13.00 Nieuws 13 03-18 00 Pop-mixture <14.00, 15 00. 18.00 en 17.00 Nieuws.) TELEVISIE MAANDAG NEDERLAND 1 NOS/NOT: 10.43-11.36 School- Zondag te xit NEDERLAND I KRO 19.05 uur (CVK/IKOR) Linkerwang-rechterwanj cumentaire serie. 19.30 uur Daktari. 20.25 uur Een appeltje voor de dorst, blijspel. 21.45 uur Belevenissen van een druggebruiker, i mentair programma. 23.00 uur Laurens ten Cate, gesprekken. NEDERLAND II NOS 19.05 uur De vrijbuiters. 19.30 en 21.10 uur Studio Sport 20.20 uur Panoramiek. 20.45 uur Dubbeldekkers. 21.35 uur Internationaal Filosofen Projekt, dis< Zondag te hoi HILVERSUM I NCRV en KRO 17.00 uur Kerkdienst van de gereformeerde kerk gemaakt uit Drachten. 19.35 uur Wij zijn de vaders, lezing (4). 19.50 uur Instrumentaal ensemble, oude muziek 20.30 uur Uit de lucht gegrepen, muziekprogri 22.00 uur Kruispunt, magazine 23.00 uur Klassiek verzoekplatenprogramma. HILVERSUM n AVRO 19.35 uur (VPRO) Concert voor viool en orkest 20.00 uur Vrouwen-emancipatie vroeger en nu. 20.30 uur Klassiek verzoekplatenprogramma. 22.00 uur Nederlands koorfestival 1971. 22.55 uur Voor de nacht uit, platenprogramma.

Nieuwe Leidsche Courant | 1971 | | pagina 16