Hoog Canadees bezoek Vlinder mensen tussen wal en schip voor Keukenhof/Lisse iiineo in en rond Leiden WEEKAGENDA Bedrijvenzeskamp wordt een nat en kleverig gebeuren Klein interview s. Hei j mans naar Katwijk Rijn acinten bloemencorso Wildoende hy "lor bloemei PAK-praat in Koudekerk bdeme wiskunde voor ouders vuil Leiden SUWE LEIDSE COURANT ZATERDAG 17 APRIL 1971 IDEN ,.De vier Leidse instellin- en voor algemeen maatschappe- jjk werk gaan een gemeenschap- (cüjke stichting oprichten" zo uiddc een bericht enige dagen ge- eden. Het zijn de hervormden, ge- cformeerden, katholieken en liu- 0 [janisten. Het stond er nogal posi- 4 ief en dat vonden sommigen in dit ei tadium wat voorbarig. Hoe het cr- jee staat, dat deed de heer D. larck van het hervormd maat- chappelijk werk ons uit de doe- en. ag: Waar is die samenwerkings- g idachte vandaan gekomen? woord: Het Maatschappelijk ontactorgaan en de gemeente kingen aan op samenspreking. ^roeger zijn er al eens gemeen- happelijke bestuursvergaderin- van de stichtingen geweest. aar de katholieken werkten aan I fusie en de hervormden wilden n federatie, en toen is het afge dongen. Nu hebben het Contact- afgaan en de gemeente wéér ge- ij gd: ga praten! Met het oog op de pbsidiëring en de voorwaarden is it ook wel nodig. 'aag: Zijn er nu al punten waar- men samenwerkt? woord: Er zijn op het ogenblik ree „lege" stichtingen, die geen aatschappelijk werkster in dienst •bben: de rooms-katholieken en .i gereformeerden. En er is een rsoneelsstop in het maatschappe- Utwijk aan den rijn 1 pnans uit Varsseveld, die het be naar de hervormde gemeente in rijk aan den Rijn aannam, zal ag 23 mei zijn intrede doen. Hoog en laag water (mVIJK AAN ZEE Zondag 18 hoog water 8.04-20.43; laag wa- .30-16.04. Maandag"19 april: hoog r 9.14-22.04; laag water f17.23. lijk werk. De gereformeerden heb ben de medewerking van de her vormden ingeroepen en de rooms- katholieken hebben comact met de gemeente gezocht. Vraag: Staan principiële verschil len samenwerking niet meer in de weg en tot hoever zal die samen werking kunnen gaan? Antwoord: Wij doen maatschappelijk werk vanuit de kerk. Die levensbe - schouwelijke dimensie willen wij vasthouden. Iemand die rk is moet straks ook een rk maatschappelijk werkster kunnen krijgen. Als wij één stichting worden, willen we niet onder de gemeente komen te ressorteren. We willen ons eigen gezicht behouden. Het spreekt ove rigens vanzelf, dat ieder die bij ons komt wordt geholpen. Er wordt echt niet gevraagd: wat bent u? Hoe die samenwerking in concrete zal worden, is niet zo eenvoudig te zeggen. Het vervelende i>. dat we nu met twee „lege" stichtingen zit ten. Gaan bijv. de rx nog een maatschappelijk werkster aantrek ken? Begin mei hebben wij een eerste bespreking over een en an der. Kijken wat daar uit komt. Het is logisch, dat je in één gebouw gaat zitten. Er zal ook 'n gemeen schappelijk. bestuur komen, be staande uit mensen van alle deel nemende stichtingen. Je kunt el kaar helpen bij de spreekuren. Dat zijn zo maar enkele dingen. Opmerking: Samenwerking komt natuurlijk ook de hulp-behoeven- den ten goede, alleen al door de vermindering van verspilde ener gie. Antwoord: Het is inderdaad denk baar dat er minder kans is dat mensen tussen wal en schip zullen raken. Als er één stichting komt op een centrale- plaats, dan zullen de mensen beter weten waar zij moe ten zijn. Je kunt meer bekendheid aan je werk geven. Je kunt je be ter presenteren en de verwarring die er ten aanzien van het maat schappelijk werk nu nog wel be staat, zal minder worden. DE GR. Het Zwarte Theater maandag in Leiden LEIDEN Het tien jaar geleden gestichte theatergezelschap Kaleidos- coop, dat later onder de naam Hel Zwarte Theater wereldbekend werd, treedt maandagavond om kwart over acht in de Leidse schouwburg op in het kader van een toernee door de Europese landen. Op een toneel met zwarte gordij nen ziet de toeschouwer alleen die acteurs en attributen, die direct noodzakelijk zijn voor het uitbeelden van het verhaal. Overigens zijn de in de handeling betrokken acteurs on zichtbaar door een geraffineerde be lichtingsmethode» waardoor effecten worden bereikt, die doen denken aan de Tsjechische tekenfilms. Het is dadrbij de artistieke promotor van Het Zwarte Theater, Jiri Smec, niet te doen om op zichzelf staande opti sche trucs. De optische effecten zijn slechts middel tot verbeelding. )EN Omdat het, alle grillen 1 de natuur ten spijt, voorjaar en omdat het Gemeentelijk Ar- ef in het vorig jaar aan de lisotkade door minister mej. rga Klompé heropende ge- J5SENHEIM Vootzitter <J. 'aJirbeek vond dat alles er dit rooskleuriger uitziet dan vorig De handel gaat voor redelijke van de hand. Vreugde is er ihet eigen gebouw in Hillegom lci^innenkort officieel zal worden ind. De reconstruktie van het bouw zo'n mooie tentoonstellings ruimte rijk is, werd in deze zaal een expositie ingericht on der het motto „Tuinen in en rond Leiden". Het idee hiertoe ging uit van de oud-archivaris, mej. mr. A. J. Versprille, haar opvolger mr. W. Downer maakte er dankbaar gebruik van. De expositie omvat een zeventig tal prenten, plattegronden, foto's en boeken uit het eigen bezit van het Gemeente-Archief. Opzet is onder meer een overzicht te ge ven van de vele openbare en par ticuliere tuinen, die Leiden bezat of nog bezit. Het oudste stuk is een gekleurde plattegrond van de tuin van Jacoba van Tetrode. Interessant is een transportakte uit het eind van de achttiende eeuw, waarin een „speeltuin" van eige naar veranderde. Onder een „speeltuin" werd in die tijd een bij voorkeur aan het water gele gen stuk grond verstaan met een romantisch huisje, waarin de wel- géstelden zich tijdens de week einden terugtrokken. Leiden bezat zeker wel-honderd van die speel tuinen. Een aparte vitrine is gewijd aan de Hortus Botanicus, terwijl ook de tussen de Kaiserstraat en de Vijf de Binnenvestgracht gelegen tuin van Clusius aandacht krijgt op deze expositie. Boerhaave wordt vertegenwoordigd door zijn in 1857 getekende tulpenboom, die eens bij het kasteel van Oud- Poelgeest stond. Ook de eigentijd se volkstuinen mankeren niet op deze sfeervolle tentoonstelling. De openingstijden zijn van o.s. mdandag tot en met 6 mei dage lijks van 10-12 en van 2-5 uur en op zaterdagen if an 10 12 uur; voorts woensdag 21 april, donder dag 29 april en maandag 3 mei 's avonds van half 8 tot 10 uur. De toegang is kosteloos. KOUDEKERK Vrijdagavond was in café Van Egmond het PAK aan bod, gepersonifieerd in dr. D. Dolman, PvdA-Tweede-Kamerlid, ir. N. F. I. Schwarz, D '66-Statenlid en PPR-medewerker drs. K. L. M. van Eerd. De heer Dolman constateerde dat de verwarring groter is dan ooit, al voorspelde hij dat een groot aantal splinterpartijen zich tevergeefs in de verkiezingsstrijd heeft geworpen. „Het is", aldus dr. Dolman, „onont koombaar dat wanneer de progres sieve combinatie geen meerderheid haalt, er een regering wordt ge vormd door WD en Confessionelen". „Biesheuvel en Veringa voeren een faire, maar Udink een unfaire verkiezingsstrijd", vond dr. Dolman, omdat de heer Udink steeds minis ter Witteveen (VVD) verantwoorde lijk stelt voor de inflatie e.d., ter wijl deze problemen ten grondslag liggen aan het totaal gevoerde ka binetsbeleid, dat ook de CHU door dik en dun heeft gesteund. Drs. Van Eerd ging in op de ver schillen tussen de programma's van „links" en „rechts", en constateerde, dat „het opkomen voor de mindere" bij de confessionelen „altijd zo lang duurt". Uitvoerig werd nog stil gestaan bij het woningbouwbeleid. Hierbij vond het forum het Hazerswoudse VVD- raadslid Karei Dekker tegenover zich, die „als man uit het vak" be streed, dat het kabinet De Jong een falend beleid heeft gevoerd, omdat meer dan ooit aandacht is besteed aan de kwaliteit, terwijl de veel ge prezen „Bogaers-bouwstromen" door hun kwantiteit de,Krotten..'vaa .straks zullen zijn. Donderdagavond komt in het Ver enigingsgebouw „rechts" aan bod. Dan zal mej. Haars, Tweede-Kamer lid voor de CHU, het woord voeren. ia! bloembollencomité is in vol- jr het komende bloemencorso urij'Sassenheim met een mooie wa- 'oor de dag. Dit jaar zal het moeilijkheden opleveren, omdat 1 ^acinten er nu goed bijstaan, let saldo was iets teruggelopen in nd met de extra kosten voor torso van vorig jaar. Besloten het voorstel van de vaste com- e te steunen t.a.v. de „zuur- itieule" voor tulpen. Als afgevaar- ,a |i voor de algemene vergadering werden aangewezen de s- Verdegaal en c. Wester- n 4 het begin van de algemene jdafergadeing van de Koninklijke Vereeniging herdacht de e4tter de drie overleden leden: na|hilippo, B. D. Kapteijn en N. r* IDEN De wiskundeleraren de Rembrandtscholengemeen- die lesgeven in de brugklassen, het pla nopgevat de ouders nieuwe brugklasleerlingen te instrueren in de z.g. moderne Inde. blijkt dat vele ouders de wis- leerstof van hun kinderen in :las niet kunnen volgen, ten- [vanaf de eerste schooldag met leren meewerken, maar dit komt niet vaak voor. En in- hun kindere na enige maan- it extra hulp willen geven, zij „een andere taal te spre- :undeleraren van de Rem- iholengemeenschap hebben besloten het de ouders wat lelijker te maken door voor cursus van vijf lessen te êre|°P 6. 13, 18, 27 mei en 3 juni gebouw aan de Burggraven- avonds om 8 uur. Ook in de te jfance in Voorschoten zal een t hflke cursus plaats hebben, lel Maandag 19 april, buurt 9: hgel (van Julianastraat tot Zwar- d), Pr. Frederikstraat, Koning- f Bronkhorststraat, willemstraat, rndrikstraat en plein, Maurits- L. de Colignystraat. Waldeck ptstraat, Mamlxstraat (van Mare- tot W. de Zwijgerlaan). Amalia- J. W. Fxlsostraat, van Hogen- aat, van Limburg Stirumstraat, Duinstraat, Falckstraat, Anna senstraat, Kemperstraat. Mo- ,i 11: Mareslngel (van Zwarte Pad jarlemmertrekvaart), Pasteurstraat, en Korte Hansenstraat. Leeu- kstraat. Groenoordstraat en 1 Mussenbroekstraat, Lucas van *traat. Bakker Korffstraat, Jan Itraat, Fr. van Mierisstraat. Gabr. Broekweg. Stadspolderweg. merweg, Raampoort, Raam- I Mare dijk. Plet Heinstraat. Ven- »t, Poel geeesterst raatSchutter- I Maredijkhofje. Vaartkade. Aloë- Tijnsburgerslngel, Marlslaan. LEIDEN De vertegenwoordigers van de bedrijven die aan de bedrij- venzeskamp deelnemen, hebben gisteravond de laatste organisatorische pro bleempjes de wereld uitgeholpen. Als wethouder mevrouw Den Haan Groen maandagavond om acht uur de bedrüvcnzeskamp van stapel laat lopen, zullen de „praters" van gisteravond furieus gaan stryden om de eer van hun bedryf of met toeters, ratels, spandoeken en vlaggen hun collega's naar een overwinning proberen te schreeuwen. Ton van Maaren, kampioen in het verzinnen van doldwaze spelletjes, ziet het op vrijdagmiddag al helemaal zitten. „Het wordt een knotsgek lach- circus", zegt Van Maaren, terwijl hij bezig is met dc laatste voorbereidin gen voor de repetities, die vanmiddag in de Groenoordhal zyn begonnen. Toch zullen de ploegen van Bols, Sikkens. de Verenigde Touwfabrieken, LBF/De Sleutels, Minnesota en KNG voor weinig verrassingen komen te staan. Al wekenlang zyn de bedrijven in een „trainingskamp" om zich op de bedryvenzeskamp voor te bereiden. „Dat is ook wel nodig", zegt Ton van Maaren. „Mijn spelletjes mogen dan in de eerste plaats op de lachlust van het publiek zyn afgestemd, je moet echt wel wat in je mars hebben om se rieus mee te doen". In grote lijnen komt de bedryvenzeskamp overeen met de televisiepro- duktic van de NCRV. De ploegen, die allemaal een eigen „pakkic" hebben, bestaan uit twaalf heren, zes dames, een denker, een captain en een coach. Er wordt in twee poules gewerkt. De groepen komen tcgeljjk in het veld en werken maandagavond ieder één helft van het spelletjesprogramma af. Dinsdagavond wisselen de poules van programma, zodat iedere ploeg steeds nieuwe proeven krjjgl. De deelnemers kunnen in ieder geval verzekerd zyn van de steun van het thuisfront. „Er zyn al zo'n 1800 kaartjes naar de bedrijven gegaan. Dc laatste 400 gaan in de voor verkoop wel van de hand", aldus directeur T. C. Daey Ouwens. die zyn Groenoordhal maandag en dinsdag dus met ruim 2000 toeschouwers gevuld zal zien. Ton van Maarens spelletjes staan garant voor het succes van dc bedry venzeskamp. Je kan al zo heerlijk „voorgenieten" als hy de inhoud van een paar proeven uit de doeken doet. Je ziet die vijf meisjes al op een loper zit ten, een grote taart op het hoofd en. elkaar vasthoudend, proberen al schui vend de overkant te bereiken. Een greep uit Van Maarsens bedenksels levert natuurlijk ook een natte proef op. Op een wiebelende loper boven een bassin moeten plateaus met jeneverflessen (van plastic) worden overgebracht, terwijl de tegenstander met tennisballen probeert de bijna één meter hoge flessen om te kogelen. Al met al kan het maandag en dinsdag een heerlijke natte en kleverige boel worden. LISSE Gouverneur-Generaal en mevr. Michener hebben gisteren een bezoek gebracht aan de Keukenhof. Tijdens de rondwandeling werd het gezelschap gekiekt. V.l.n.r. mevr. Michener, dc heer Van der Lee, direkteur van de Keu kenhof. koningin Juliana, burg. Be rends van Lisse, mr. Klaasesz, com missaris der koningin in Zuid-Hol land en dc Gouverneur-Generaal. Zaterdag 17 april Antonius-clubhuis, Mare. 43, 105 uur: ruilbeurs voor verzamelaars, uitgaande van ruilclubs Boshuis, Koningskerk en afd. Leiden De Verzamelaar. Den Burcht, 8 uur: Ons Grunneger- laand, eigen toneelclub met „Wie wal len nalt ales" Steenscsuur 6, 2.30 uur: kinderfilm, „Flipper de dolfijn" (K. en O.). LEIDERDORP—ZOETERWOUDE: paro chiekerk Meerburg, Hoge Rijndijk, 7 u.: oecumenisch avon<" ItënV'putoor J Kj GeenSiX predikant. Zondag 18 april Cehoorèaal, 2 uur: zondagmiddagcon cert door Southend Boys' Choir, m.m.v. Ray Maulkin, piano-orgel. Maandag 19. april Kreatief Sentrum, Breestraat 66, 8 uur: informatie en discussie over biologlsch- dynamlsch voedsel. Oegslgecsl: Gemeentecentrum Lijtweg, 8 u.: afd. Christenvrouwenbond, mevr. C. Enklaar-Thomas over „Onze reis naar Ka meroen". Groenoordhal 8—11 u. bedrijvenzeskamp. Schouwburg, 8.15 u.: Het zwarte theater. Dinsdag 20 april Gehoorzaal, 8 u.: AR-bijeenkomsl l.v.m. verkiezingen, minister Bakker en Kamer lid Boertien. Kreatief Sentrum, Breestraat 66: for matie van popgroep. Stadhuis. 7—8 u.: spreekuur Bouwfonds. Breestr. 19. 7—8 u.: spreekuur Chr. Emi gratiecentrale. Levendaal 101, 8—8.30 u.: spreekuur huis vesting werkende jongeren. Parochiehuis M. Gljzensteeg. 24.30 en 7—9.30 u.: bevolkingsonderzoek tubercu lose. Steenschuur 6, 8 u.: Filmclub 16 K. en O. Oegstgccst: aula Rijnl. Lyceum. 8 u.: Gew. Orkest Zuid-Holland, medew. van Mar. Flipse. Tj. Weber piano en Hilde Broekhuysen piccolo. Groenoordhal. 8—11 u.: 'bedrijvenzes kamp. Pleterskerkstr. 1, 8 uur: Leidse Assuran tieclub. De zakenman en zijn geluk. Koffiekamer Gehoorzaal. 8 uur: open bare bijeenkomst afd. Leiden KVP, sprs. minister-president De Jong en mevr. Gardeniers. kandidate Tweede Kamer. Woensdag 21 april Parochiehuis M. Gijzensteeg, 9—12 en 2—4.30 u.: bevolkingsonderzoek. Stadhuis. 46 u.: spreekuur soc. raads vrouw. Schouwburg. 7.30 en 11.30 u. nam.: musi cal „Hair". Schelpenkadc 6. 8 uur: Tuinbouw en Plantkunde. J. M. Ballego over dahlia als tentoonstellingsbloem. Donderdag 22 april Parochiehuis M. Gijzensteeg, 9—12 en 21.30 u.: bevolkingsonderzoek. Voorschoten: kasteel Duivenvoorde. 8.30 u.: dans ..Terpsichore". Lakenhal. 8 u.: K. en O., serie heden daagse muziek. Evert van Trlght hobo. medew. van assistenten en akoestische ge luidsapparatuur. Foyer Gehoorzaal. 8 u.: K. en O. diale zing Afghanistan. Vrijdag 23 april Den Burcht. 8 u.: uitvoering Concordia. Parochiehuls M. Gijzensteeg. 2—4.30 en 7—9.30 u.: bevolkingsonderzoek tubercu lose. Voorschoten: kasteel Duivenvoorde. 8.30 u.: dans ..Terpsichore". Schouwburg, 8.15 u.: De Timdelerclub met ..Ping zei de klok". Boshuis, achter Hoflaan 76. 7 u.: ruil beurs voor verzamelaars. Gehoorzaal. 8 u.: feestavond SLF. Zaterdag 24 april _Schouwburg, 8.15 u.: cabaret Tingel Tangel. Gehoorzaal. 8 dcrij. Zondag 25 april Schouwburg. 8.15 u.: Traverse Theatre Club met ..Our Sunday Times". FILMS CAMERA Bertrand in on(t)roerend goed, a.l., dng. 2.30, 7. en 9.15 uur, zon dag ook 4.45 uur; St. Valentine's day massacre, 18 Jaar, vr én za 23.30 uur. LIDO In dienst van Hare Majesteit, 14 jaar, dag. 2.30, 7 en 9.IS uur. zondag ook 4.45 uur LUXOR Love story, 14 Jaar, dag. 2.30. 7 en 9,15 uur. zondag ook 4.45 uur. REX Sex and life, 18 jaar. dag. 2.30 7 en 9.15 uur, zondag ook 4.30 uur; Het plezierigste huis in Londen. 18 jaar. vi en za 23.30 uur. STUDIO Het geval Percy. 18 jaar. dag. 2.30. 7 en 9.15 uur, zondag ook 4.45( uur. TRIANON De eend en de Cadillac, a.l., dag. 2.30, 7 en 9.15 uur, zondag 2.15, 4.30, 7 en 9.15 uur. Apotheken spoedi 20136 en Apotheek Voorschoten. Leldseweg 35, Voorschoten, telefoon 01717 2525. De zaterdag-, zondag-, avond- en nachtdienst van apotheek R van Breest Smallenburg te Leiderdorp wordt waargenomen door Apotheek Reijst en Apotheek Voorscho ten. De avonddienst na 18 uur,.de nacht- - dienst en de zondagdienst van de Oegst- geestse Apotheek wordt waargenomen door Apotheek Reijst. DoKters dienst Tot zaterdag 10 uur de eigen dokter raadplegen. Daarna 5 maal 2 bellentot zondag 24 uur. -• - - Sociëteit Twentwel Twentwel. soclëteU voor kamerbewo- ners/jong-votwassenen. Geopend op dins dag-, woensdag-, vrijdag-, za'..-rdag- en zondagavond van 21—24 uur. Breestraat 19. Lelden. Tel. inlichtingen: Nellie Pars, tel. 31123. Secr.: Trudie Doorduin. Rijndijk- straat la, Lelden. Behandeling na ongevallen De poliklinische behandeling na onge vallen wordt van dinsdag 12 uur ('s mid dags) tot woensdag 12 uur waargenomen door het Diaconessenhuls. Vrijdag 12 uur tot zaterdag 12 uur door het St. Elizabeth ziekenhuis (Hooigracht). Op andere werk dagen en op zondagen door het Acade misch ziekenhuis. Doktersdlenst: 5 maal 2 (zat. 10 uur voormiddag tot zondag 24 uur). Brand weer: 5 maal 3. Politie: 5 maal 4. EHBO: 20645. Gemeenschap Zuid-West Hulpverlenlngs- en Informatiedienst voor Lelden Zuid-West. secretariaat Jac ques Ursusplantsoen 83: voor hulpverle ning telefoon 24101' b.g.g. telefoon 20460: voor Informatie telefoon 33921. Musea Acad. Inst. mus. Rapenburg 73, werkda gen 9.30—12.30. dinsdag en vrijdag ook 1417 uur. Hortus, Rapenburg 73: 1 april—30 sep tember, 9—12 en 13.30—17 uur, zon. 10—16 uur, kassen zat. en zon. gesloten: 1 okto ber—31 maart 9—12 en 13.30—16 uur. zon. gesloten, kassen zat. gesloten. Lakenhal: Artotheek 1870. tot 26 oktober, dag. 10—17 uur, zon 13—17 uur. Bezoekuren ziekenhuis Academisch ziekenhuis: dagelijks, be halve op dinsdag van 19.00—19.45 uur: dinsdag van 13.00—14.00 uur; zaterdag pü zondag van 14.30—15.30 uur. Vrouwenkliniek: dagelijks van 19.00—19.45 uur; zaterdag en zondag tevens van 13.30—14.30 uur. Prematuren (alleen voor ouders): maan dag t/m vrijdag van 19.00—19.15 uiir; za terdag en zondag van 14.15—14.30 uur. Klnderkllnlek: maandag t/m vrijdag van 18.1519.00 uur; zaterdag en zondag van 14.3015.30 uur. Op algemene christelijke en nationale feestdagen gelden de bezoektijden als op zondag. Diaconessenhuls: dagelijks eerste klas van 11 tot 12, 1.15 tot 2 en 7 tot 8 uur; tweede en derde klas 1.15 tot 2 en 7 tot 8 uur: kinderafdeling dagelijks van 2.15 tot 3 en 7.15 tot 8.30 uur. Elisabeth ziekenhuis: Volwassenen: 3de klas alle dagen van 14—15 en 18.4519.30; 2de klas: alle dagen van 11.30—12 van 14—15 en van 18.45—19.30: 1ste klas. alle dagen vanaf half twaalf. Kraatnafdeling: 3de klas: van 15—16 en van 18.45lp.30; 2de klas: van 11.30—12 (al leen vaders) van 15—16 en van 18.45—19.30. Baby's en kleuters: zo., ma.. wo„ vrij. en za. van 15—15.30: dl. en do. van 10 18.30. Aunakllnlek: 3de klas 13.30—14.30 en 18—19 uur. 2de klas 13.30—15 30 en 19—20 uur; lste klas 11—12. 13.30—15.30 en 19—20 uur. Psychiatrisch ziekenhuis Endegeest: dinsdag en vrijdag 13 tot 14.30 uur: zon dags 11 tot 12 en 2 tot 3. OEGSTGEEST Bezoekuren Jelgers- makllnlek: maandag t/m vrijdag 16.45—17,45 uur; zaterdag 13—15 uur; zon dag n—11.45 en 13—15 uur. ALPHEN Ziekenhuis Rijnoord: dage lijks (ook zondag) lste en 2de klas: van 10.30—11.00 uur. van 14.00—15.00, van 18.00—19.00 uur: 3de klas: van 14.00—15.00 uur. van 18.00—19.30 uu>~: kraamafdellng: van 14.00—15.00 uur, van 19.00—19.30 uur alléén voor htgenoten; kinderafdeling: van 14.00—15.00 uur. van 18 00—18.30 uur, dinsdag en donderdag alléén voor vaders. Kind:, .n beneden 16 laar géén toegang. NOORDW1JK - Sole Mlo klasse-patiënten dagelijks van 3 tot half 5 en 's avonds van 7 tot 8; zaalpaitenten zondags van 1 tot 3. dinsdag van 1 101 half 3. donderdag van half 7 tot half 8 en zaterdag van 1 tot half 3. KATWIJK Zeehospitium, longkllnlek dagelijks van half 3 tot half 4, dinsdag en donderdag evenwel vao 7 tot 8; tbc-afde- ling: dagelijks van nalf 3 tot half 5; reva lidatiecentrum. dinsdag en donderdag van 1 tot 8 en zaterdag en zondag van half 3 tot half 5: revalidatiecentrum kinderen: woensda van 7 tot 8, zaterdag en zondag van half 3 tot half 5; longkllnlek en tbc- en zaterdag c

Nieuwe Leidsche Courant | 1971 | | pagina 3