H> ~LÜ J Johannes-stichting de rijksoverheid vraagt assistent leidster op de arbeidstherapie EU? HOOFDADMINISTRATEUR studiebegeleider/ onderwijscoördinator buitendienstfunctionaris(esse) NIEUWE IEIDSE COURANT 22 voor het Rijkszuivelstation te Leiden (adjunct)-laborant(e) (adjunct)-analist(e) voc. nr. 1-1085 OOM voor bacteriologisch-analytische werkzaamheden. In het bezit van of in opleiding voor een desbetreffend diploma. Het Rijkszuivelstation verricht zeer uiteenlopende werkzaamheden op het gebied van het onderzoek van levensmiddelen (o.a. melk en zuivelprodukten, spijsvetten en -oliën en eiprodukten) en biedt mogelijkheden voor het opdoen van ervaring voor bovenbedoelde diploma's. Salaris, afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring, max. f 1180,- per maand. Promotiemogelijkheden aanwezig. Reis- en studiekostenvergoeding volgens Rijksregeling. Tel. inlichtingen (01710) - 3 08 45, tst. 17. voor het Ministerie van Sociale Zaken en Volksgezondheid t.b.v. het bureau van de Regionale Inspectie voor de Geesteli|ke Volksgezondheid te Leiden administratief medewerkster/ secretaresse voc. nr. 0-4878/0044 Vereist: MULO/MAVO- en typediploma; stenodiploma strekt tot aanbeveling. Salaris, afhankelijk van leeftijd en ervaring, max. f 1180,- per maand. voor het Ministerie van Defensie (Marine) t.b.v. het Bureau Bedrijfsgroep van het Laboratorium voor Elektronische Ontwikkelingen voor de Krijgsmacht, Haarlemmer straatweg 7 te Oegstgeest administratief medewerk(st)er - s-™»., voor het zelfstandig verrichten van diverse administratieve werkzaamheden zoals behorend bij werkorderadministratie e.d. Vereist: diploma MULO/MAVO en diploma machineschrijven. Salaris, afhankelijk van leeftijd en ervaring, van f513,- tot f972,- per maand. Inlichtingen en aanmeldingen (schriftelijk of mondeling) bij het hoofd personeelszaken van genoemd laboratorium, tel. 01711 -68 44, tst. 241. Schriftelijke sollicitaties, indien niet anders aangegeven, onder het bij de gewenste functie vermelde vacaturenummer (in linker bovenhoek van brief en enveloppe en voor elke vacature een afzonderlijke brief) zenden aan de Rijks Psychologische Dienst, Prins Mauritslaan 1, 's-Gravenhage. AOW-premie voor Rijksrekening. De salarissen zijn exclusief 6% vakantie uitkering De Johannes-stichong is een protestants-christelijke instelling. Er worden ca. 350 minder validen begeleid en verpleegd, waaronder 60 kinderen. Er komt bij ons binnenkort een plaats vrij voor een U gaat heel dankbaar werk doen Begeleiding van een groep patiënten die in opdracht van het bedrijfsleven lichte industriële werkzaamheden ver richt. Voor hen een stukje levensvreugde. Voordat U zelfstandig de leiding gaat geven heeft U een ruime Inwerkperiode achter de rug. De mogelijkheid i6 open om een externe opleiding voor arbeidstherapeute te volgen. Hiervoor worden studie kosten vergoed. U woont extern. Wij kunnen echter be hulpzaam zijn bij het zoeken naar woonruimte. Wanneer U 17 jaar of ouder bent en het diploma MAVO of INAS bekaaid heeft kunt U solliciteren naar deze baan. De Johannes Stichting biedt een goed salaris (hoogte afhankelijk van leeftijd en ervaring), 6% vakantietoeslag, 17 werkdagen vakantie per jaar en eventuele reiskostenvergoeding. Als bijzonder voordeel geldt: geregelde werktijden in een 42V2 urige werkweek. I Indien U nadere inlichtingen over deze tunktie wenst dan zal de Heer J. Voskuil, hoofd van de arbeidstherapie. U graag telefonisch toelichting willen geven (tel. 01723-594). Sollicitaties richt U aan Drs. N. W J Speelman. iohannes stichting. A. H. Kooistrastraat 4 te Nieuwveen (ZHX Industriële onderneming op agrarisch gebied, gevestigd op de Noord-Veluwe, zoekt voor haar concernadmini- stratie een welke tot taak krijgt het verstrekken van informatie en het geven van adviezen aan de directie, alsmede het opstellen van begrotingen en jaarstukken. Tevens zal hij worden belast met de administratieve organisa tie van de tot het concern behorende ondernemingen. Gedacht wordt aan een kandidaat met SPD-diploma of een gelijkwaardige opleiding. Geboden wordt een goed salaris, terwijl ruime promo tiekansen aanwezig zijn. Sollicitaties worden tegemoet gezien onder nummer CP 7239 bureau van dit blad. V ON VRIJE UNIVERSITEIT TE AMSTERDAM Bij de Economische Faculteit van de Vrije Universiteit moet worden voorzien in een vacature van Als concrete opdrachten op korte termiin voor deze functionaris kunnen worden genoemd adviseren inzake studie- en onderwijsaangelegenheden, zowel aan studenten als aan de faculteit; het bevorderen van systematisch contact tussen de faculteit enerzijds en anderzijds het bedrijfsleven en overheidsinstellingen i.v.m. stages en plaatsingsmogelijkheden van afgestudeerde economen adviseren over de mogelijkheden van voortgezette studie in het buitenland en het verzorgen van de daarbij behorende procedures. Gedacht wordt aan iemand met een academische opleiding, die kennis van de economie combineert met ervaring op het gebied van onderwijs, of iemand, die de bereidheid heeft zich de nodige kennis op economisch gebied te verwerven. Binnen de taakomschrijving is voldoende ruimte aanwezig om wetenschappelijk onderzoek te verrichten. Van sollicitanten wordt verwacht dat zij zich positief opstellen ten opzichte van de doelstellingen van de Vrije Universiteit. Aanstelling geschiedt volgens de regelingen, welke gelden voor het rangenstelsel van wetenschappelijk medewerker. Sollicitaties worden ingewacht bij de secretaris van de faculteit. Prof. Dr. L. Traas, De Boelelaan 1105, Amsterdam (postbus 7161). Eventuele nadere inlichtingen over deze functie worden gaarne verstrekt door de adjunct-secretaris van de faculteit, tel. 020-482651 \k.6* \e^ „aet°c VRIJE UNIVERSITEIT TE AMSTERDAM De afdeling LANDELIJKE ORGANISATIE zoekt op korte termijn gegadigden voor de functie van voor het rayon Zuid-Holland, Zeeland, Noord-Brabant en Limburg. Deze functie omvat o.a. het onderhouden van contacten met de provinciale verbanden en de plaatselijke medewerk(st)ers; stimuleren van en adviseren over verschillende werkzaamheden dii verband houden met (het bestendigen van) de relatie tussen de Vrije Universiteit en het reformatorisch volksdeel Voor deze functie zijn in ieder geval vereist het vermogen en de wil zich in te zetten voor een taak, die betrekking heeft op de behartiging van de ideële en financiële belangen van de universiteit en haar Vereniging een goede algemene ontwikkeling, tenminste op MULO-niveau goede contactuele eigenschappen een positief christelijke levensovertuiging het bezit van rijbewijs BE. Salaris in overeenstemming met opleiding, leeftijd en ervaring. Leeftijd tot oi geveer 40 jaar. Gegadigden voor deze afwisselende buitendienstfunctie dienen bereid te zijn zich aan een psychologisch onderzoek te onderwerpen. Sollicitaties, voorzien van een recente pasfoto, worden gaarne ingewacht bij het Hoofd van de Personeelsdienst Vrije Universiteit. Postbus 7161. De Boelelaan 1105, Amsterdam-Z.

Nieuwe Leidsche Courant | 1971 | | pagina 22