Tweeling-scholengemeenschap in de Hoornes Particuliere werkgroep zocht alternatieven prov. weg 1 AGENDA DEN HAA Politie met gierwagens opgewacht Openbaar vervoer dé oplossing Experiment nieuw voor Katwijk NIEUWE NOTA PROV. WATERSTAAT OVER DE 'DUINWEG' ONTLOKT PROTESTEN BUNGALOW MAG NIET OP ERF BLIJVEN STAAN NIEUWE LEIDSE COURANT DONDERDAG 25 MAART KATWIJK In de Hoornes, tussen Biltlaan, Van Lierestraat en het kanaal, groeit een scholengemeen schap, die in menig opzicht een no vum voor Katwijk betekent. De contouren van de plattegrond teke nen zich al duidelijk af. Het ter rein is ten raadhuize bekend als kavel 84, een, vanwege de langdu rige bestemmingsdiscussies, be rucht geworden gebied. Na uitgeb reid overleg tussen alle betrokken instanties werd eindelijk besloten het voor de bouw van een nieuwe openbare en een dito rooms-katho- lieke school te bestemmen. Door de mooie centrale ligging zou dit com plex voor lange tijd aan de desbe treffende leerbehoeften van de Hoornes, Cleijnduin en mogelijk ook van de Rijnoever kunnen vol doen. Dit is echter nog zo bijzonder niet. Telkens weer worden scholen gebouwd; in de toekomst zijn er in de genoemde nieuwe wijken nog wel zeven nodig. Het gaat echter in dit geval om een. voor Katwijk, nog ongekende sa menwerking. Van meet af aan hebben de beide schoolhoofden, de heren Van Kempen (r.k.) en Ver meulen (openbaar), nu nog in een houten hulpgebouw met hun colle ga's en leerlingen gevestigd, zich samen intensief met de voorberei ding van de bouw bezig gehouden. Het oorspronkelijke plan werd, op hun verzoek, sterk gewijzigd, zodat een, van het gewone model zeer afwijkend project op de tekentafel ontstond. Met veel enthousiasme bleven (en blijven) zij en de colle ga's de bouw, die een deel van hun leven geworden is, volgen. Doorgaans hebben onderwijsmensen de school, waarin ze gaan werken, maar te aanvaarden. Hun eventue le kritiek komt te laat. Hier in de Hoornes is met hun oordeel al bij voorbaat rekening gehouden. Deze inspraak is zeldzaam en daarom te meer opmerkelijk. Hier was bo vendien een nauwe samenwerking mogelijk, omdat ook de r.k. scholen tegenwoordig onder een gewoon bestuur staan. - Een enkele zwaluw Het Katwijkse gemeentebestuur is gelukkig met deze samenbundeling van krachten, met dit werken in groter verband, al weet wethouder Haasnoot wel, dat een enkele zwa luw nog geen lente maakt. Aan vankelijk leken de financiën nog een struikelblok op te werpen. Maar de raad verleende krediet, zodat de kleine drie miljoen nu zijn gevonden. Dit scholenplan wijst er op, dat we op weg zijn naar een andere vorm, dat het onderwijs bewegelijker zal worden. Er is namelijk ook een kleuterschool in aanbouw. Deze be hoort bij de r.k. school; de open bare is er al, een eindje verder. Als men geweten had, wat er nu staat te gebeuren, dan was die stellig ook in het verband opgenomen. De kleuterschool krijgt een open ver binding met de basisschool. Een af scheiding, niet meer dan een gewo ne deur, bestaat dan nauwelijks meer. Dit symboliseert de eenheid van beide school typen. Inderdaad gaat de hoogste klas van de kleuters vrijwel ongemerkt over naar de speelleerklas van de lagere school. Ook kan de jongste jeugd dan gemakkelijk alvast eens ko men kennismaken met de „hogere" onderwijswereld. - Tweelingen De beide scholen zijn tweelingen, af gezien dan van de reeds bestaande, anders gevormde openbare kleu terschool, die er al is. Bouw en inrichting zijn gelijk, met zes les- en twee vaklokalen. De kleuters beschikken over twee leslokalen en een (groter) speel-leerlokaal. Eerste en tweede klas zijn gescheiden van de derde, vierde, vijfde en zesde; ze hebben ook een eigen speelter rein. Voor de „grote vier" zijn er twee open speelplaatsen, niet door hekken van de straat afgesloten. Ze kunnen, buiten schooltijd, door oudere en jongere jeugd uit de om geving worden gebruikt. Er wordt overwogen de ruimten te verdelen in: a. een rustdecl, bij de ingang met zitplaatsen en bordes; b. een verticale activiteit (klimmen en klauteren); c. een horizontale activiteit (sport en spel). Onder d<; vier hoogste klassen ligt de, een halve meter verdiept uitge voerde, gemeenschapsruimte. In de hal staat een van de grote aquaria, waarvan elke school er drie krijgt. Tussen de twee doorloopgangen, de voorste en achterste lokalen (boven de gemeenschapsruimte) is een pa tio van 11 bij 11 meter ingesloten. Deze rust-oase, onder meer be stemd voor lessen in de open lucht, is één van de gezamenlijk genomen vernieuwings-initiatieven. - Gelijke inrichting Ook de inrichting van de scholen is volkomen gelijk. Ze betrekken o.a. dezelfde meubels uit één fabriek. Alleen de groei zal bij de nu nog kleine r.k. school, gezien het grote aantal aanvragen, ongetwijfeld sneller gaan. De beide hoofden werken al in alles nauw samen, bespreken schoolzaken, doen inko pen, maken plannen. Een mooi ding is, dat op deze manier de toe nadering tussen twee levensbe schouwingen groeit. Nu wonen de katholieken met twee klassen nog bij de openbare colle ga's (vier klassen) in. Met ingang van 1 augustus worden het er res pectievelijk drie en vijf. Het scholenontwerp is van het archi tectenbureau Verloop en Van der Meij. In december 1970 had de gunning plaats. Het moet gezegd, dat de aannemersfirma Van der Plas en De Lange zeer snel werkt. De beide hoofden hebben daarom het volste vertrouwen, dat de bou wers hun belofte, de scholen vóór 1 augustus te kunnen opleveren, ge stand zullen doen. Misschien is in het begin van 1972 ook de r.k. kleuterschool klaar. Het gaat daar in de buurt overigens wel vlot met de bouw; zo zal er vlakbij ook nog een school voor gereformeerd onderwijs verrijzen. Johan van Wolfswinkel Hxwozez DEN HAAG Hoewel het stil is na de stormachtige protesten ronde de plannen voor de aanleg van de provinciale weg 1, dwars door het Wassenaars duinlandschap, wordt evenwel hard gewerkt aan een nieuw initiatief. De bioloog dr. H. A. Udo de Haes vond, dat men verder dan louter protesten moest gaan. Hij gaat met aspirant-economen uit Rotterdam, weg- en waterbouwstudenten uit Delft en biologen van het Leids Comité Milieubeheer de provinciale overheid alternatieve oplossingen aan de hand doen. De voorstellen zullen geen slag in de lucht zijn.' Een gefundeerde studie van de kosten en de mogelijkheden tot realisering staan daarvoor garant. Provinciale Waterstaat komt men te liggen. De aanleg van deze weg betekent een ramp voor de re creatie en de natuur. Naast de biolo gische verarming zal ook de chemi sche verontreiniging groot zijn." Contacten Udo de Haas vervolgt: „Onze groep gaat openbare vervoersvoor zieningen ontwerpen. Een groot rail- net moet zowel het werk- als het recreatievervoer opvangen. Een treinverbinding van Katwijk naar Leiden is een eerste vereiste. Bij de uitwerking van onze plannen hou den wij contact met het architecten bureau OD 205 uit Delft, dat Was senaar en Katwijk adviseert bij de planologie, het Nederlandsch Econo misch Instituut en de provincie". Lachend zegt hij„Misschien wordt het wel een metrolijn onder de bui tenste duinenrij door. Zo'n traject zou het hele recreatiegebied rond het strand ontsluiten. Wellicht is het geen haalbare kaart in verband met de bescherming tegen de Zee, maar we onderzoeken in ieder ge val de mogelijkheid. Een lijn over het tracé van de voormalige gele tram in Wassenaar is een ander project, dat we gaan uitpluizen. Zo'n verbinding opent ook enorme pers pectieven voor het recreatievervoer. Bij haltes zou je fietsen kunnen hu ren of iets dergelijks". Of ik auto rüd? Dat vragen ze me allemaal. Ja,' ik heb een auto, het moet wel omdat het openbaar vervoer nu nog allerbelabberdst is, maar ik kijk halsreikend uit naar het moment waarop ik hem niet meer nodig zal hebben". De wandelgebieden Meijendel, Kijf hoek,'Bierlap en Duinrell liggen bin nen de geluidsniveaus van de „duin weg," zoals deskundigen verwachten. binnenkort met een nota, waar in de aanleg van de „duinweg" noodzakelijk wordt geacht. Dr. Udo de Haes: „De nota gaat uit van het al eerder gepubliceerde rapport van minister Bakker, volgens welke het autopark in Nederland zal uitgroeien van 2Vz miljoen wagens in 1970 tot IVz miljoen in het jaar 2000. Dit uitgangspunt is volgens mij fout. Zo'n groei van het auto verkeer zou de doodsteek voor de randstad betekenen. Als men in de prognose geen rem in voert, zou men inderdaad weg na weg moeten aanleggen om deze automassa op te vangen". Semi-metro „Wat wij willen", aldus de heer Udo de Haes, „is de aanleg van een 'Lofstem' jubileerde LISSE De zangvereniging der Geref. Gemeente „De Lofstem" mag het feit herdenken dat ze 25 jaar ge leden werd opgericht. Ter gelegen heid van dit zilveren jubileum werd in het kerkgebouw der Geref. Ge meente een jubileumuitvoering gege ven onder leiding van de dirigent, de heer J. C. de Vries, met medewer king van de heer Leen Schippers, or gel. Ds. W. Suyker opende deze avond als ere-voorzitter. Hij sprak over „Ik zal U loven". Dat heeft „De Lofstem" in deze 25 jaar betracht. „Heer, ik hoor van rijke zegen" was het openingslied van groot koor en kinderkoor. Het grote koor ver volgde met een viertal liederen, on derbroken door „Gouden harpen rui sen", waarbij Leen Scnippers uitste kende begeleiding gaf! De zang van het kinderkoor viel ook in de smaak. Met een cantate werd de medewerking van het kin derkoor besloten. Na pauze met samenzang trad het grote koor weer naar voren. Er werd goed gezongen zowel a cappella als met begeleiding. Zeer verdienstelijk speelde Leen Schippers een orgelvariatie over Psalm 42. De uitvoering van Psalm 150 door het grote koor, was uitne mend De zang van twee verzen van Psalm 89 was een prachtige afslui ting van deze geslaagde jubileumuit voering. semi-metronet door heel de randstad. Plaatselijke voorzieningen zoals een lijntje in Den Haag, een in Rotterdam en ook een in Leiden, treffen geen doel. Je moet het groot zien. Als je steeds moet overstappen of wachten, pak je toch de auto." Udo de Haes en zijn medewerkers gaan bij het onderzoek van alterna tieve vervoersoplossingen van deze hoofdgedachte uit: de provinciale weg 1 mag niet worden aangelegd, omdat deze een fraai recreatie- en natuur gebied in stukken snijdt. „Geluidsproeven tonen aan dat de wandelgebieden Meijendetl, Duinrell, Bierlap en Kijfhoek prei ies binnen de „herriezone" van de duinweg ko- Hazerswoude krijgt 'koninginnefeest' HAZERSWOUDE De viering van Koninginnedag in Hazerswoude- dorp moet meer gestalte krijgen. Op initiatief van AR gemeenteraadslid ir. A. Kamphuis hebben vertegen woordigers van plaatselijke sport- en vrouwenverenigingen en enkele hoofden van school zich hiermee be ziggehouden tijdens een bijeenkomst die ook werd bijgewoond door bur gemeester J. ten Heuvelhof. Definitief is al, dat de damvereni ging „Samen Sterk" een Flora Cross, een prestatieloop over verschillende afstanden door het polder- en boom- kwekersgebied. zal organiseren. Ook zal „Samen Sterk" een groots opge zette beatavond op touw zetten. In de ochtenduren komt er een au bade door de kinderen. Er zal ge tracht worden voor de schooljeugd een aantrekkelijk programma samen te stellen. Mogelijkheden om voor de ouderen een puzzelrit te houden en 's avonds een alternatief voor het beatfestijn worden bekeken. Forumavond SGP HAZERSWOUDE De S.G.P.- kiesverenigingen van Benthuizen, Boskoop en Hazerswoude organise ren woensdag 31 maart kwart over 8 een forumavond in Hazerswoude. Het is een streekforurh. Ir. H. van Rossum, lid van de Tweede Kamel en de heer M. Golverdingen, jeugd werkleider en lid van het hoofdbe stuur van de S.GP. zullen een korte inleiding houden, waarna zij aan het forum zullen deelnemen. De heer C. L. M. van Noort, voorzitter van de S.G.P. studievereniging ..Midden- Zuid-Holland". zal het leiden. De plaats is het Herv. verenigings gebouw, Raadhuisplein 8 in Hazers woude. NIEUWE WETERING In de zo landeljjke buurtschap Nieuwe We tering heerste gisteren grote span ning en iedere „vreemdeling" werd nagekeken of hjj soms naar Cees Los ging. De heer C. Los, Achter weg 27, stond in het middelpunt van de belangstelling. Hy had het erf van zqn loon- en fouragebedrqf afgezet met karren, gierwagens en trucks om te voor komen, dat politie en personeel van de gemeente Alkemade de houten bungalow, die achter zyn huis staat, zouden afbreken. Gisterochtend om uiterlijk 9 uur moest de bungalow zijn verwijderd. Toen dat niet was gebeurd, wilde de gemeente aan het slopen gaan. De heer Los en vele sympathisan ten verhinderden het. Later toonde de heer Los aan, dat de belasting de houten bungalow in beslag heeft genomen in verband met een be lastingschuld. Drie weken geleden kocht Los de bungalow in Gouda voor zijn zoon. Hij vroeg een woonvergunning bij de gemeente, maar dat werd ge weigerd. Daarop spande de heer Los een kort geding aan bij de arrondissementsrechtbank in Den Haag. Mr. J. v. Plas stelde de ge meente in het gelijk, waarop de gemeente Alkemade sommeerde de bungalow van het erf te ver wijderen. Gisteren dreigde een rel toen politie en gemeentepersoneel arriveerden. Gierwagens stonden al klaar om de „ongewenste bezoekers" met mest te bespuiten. Ook werd een raambiljet opgehangen: „Boeren en tuinders willen ook welvaart". De gemeente bekijkt nu wat voor mogelijkheden er zijn om de bun galow weg te krijgen. Overigens is de bungalpw nu te koop, omdat de zoon van de heer Los ervan afziet daar te gaan wonen. Vit de DUINSTREEK LEIDERDORP Drie jongens aan gehouden. De politie heeft gister middag twee Leidse en een Leider- dorpse jongen aangehouden. De jon gens, allen 17 jaar. hadden dinsdag avond voor meer dan f 1.000 schade aangericht door op bouwwerken de ruiten van In aanbouw zijnde huizen in te gooien. Na een verhoor zijn de jongens op vrije voeten gesteld. Vit de BOLLENSTREEK LISSE Chr. Besturenbond De Chr. Besturenbond houdt maandag avond een vergadering in „Het Ba ken". De heer J. van der Laan, ar- beidsdeskundige. verzorgt een lezing over „De taak van de gemeenschap pelijke medische dienst bij de reïnte gratie van de gehandicapten in het arbeidsproces". HILLEGOM Zaterdag 27 maart wordt in „Flora" een muziek-, zang en solisten-concours gehouden. De wedstrijden beginnen om 11 uur. LISSE De Raad van Kerken houdt op donderdag 1 april om 8 uur in gebouw Welkom een discussie avond over het onderwerp „De ker kelijke vernieuwing". Dr. G. de Ru, wijkpredikant te Rotterdam en voorheen praeses van de Hervormde Synode, zal de discussie leiden. NOORDWIJK De Evenementen- commissie is alweer druk bezig om een programma samen te stellen. Voor 1 mei heeft de V.V.V. iets spectaculairs in gedachte. Enkele data zijn al definitief bekend: 10 april aktie Brandschoon strand; 26 juni autosportdag Noordwijk; 26 en 27 juni zeilwedstrijden; 3 juli zand- bouwwedstrijd; 19 t.m. 25 juli bad gastentennistoernooi; 28 en 29 augus tus traditierit Pac. WOUBRUGGE Door bijzondere omstandigheden kan het voor vrijdag 26 maart vastgestelde jaarfeest van de CJV De Regenboog niet doorgaan. Nu is het op vrijdag 16 april. TER AAR Aarkantcrs De to neelvereniging De Aarkanters komt weer voor het voetlicht. „Wegpira- ten" is de titel van het toneelstuk dat zij in het Dorpshuis gaat spelen op vrijdag 26 en zaterdag 27 maart. TER AAR Plassenloop Zon dag 28 maart wordt een grote plas senloop georganiseerd. Gestart wordt om 1 uur bij Para dij sweg 15. Over twee afstanden wordt gestart, over 5 en over acht kilometer. Er bestaat nu al veel belangstelling voor deze plassenloop. Vit de RIJNSTREEK ALPHEN De polities portvert ging P.S.V.A. heeft de jaarverga ging gehouden met de gebruikeli verslagen, die van een goede van zaken getuigden. In deze bije komst werd besloten burgemee mr. R. M. Galias, die steeds veel langstelling heeft voor de politioi bedrijvigheid op sportgebied, het schermheerschap van de verenig aan te bieden. Gisteren heeft n bericht ontvangen, dat de bui meester deze binding aan de PS heeft aanvaard. ALPHEN Gisteren is weer aanhouding verricht in verband het grote aantal kruimeldiefstall dat de laatste maanden in onze meente is gepleegd en waarbij name scholen en andere openb gebouwen het moesten onitgelt Vermoedelijk zouden vandaag meer arrestaties volgen, maar de litie hoopt nu zo zachtjesaan te ginnen aan de afsluiting van dossier, dat vrij lijvig zal worden dat voor een aantal jongemensen de leeftijd van 14 tot plm. 20 j stellig minder prettige gevolgen hebben. ALPHEN Drs. J. M. den fractievoorzitter en lijsttrekker de Partij van de Arbeid, zal mi dag 29 maart op verkiezingstoe Alphen aan den Rijn bezoe 's Middags om half drie zal hij het gemeentebestuur worden ontv gen en zal op het raadhuis een sprekiing plaatshebben met het lege van burgemeester en weth ders. Men gaat vervolgens de niei woonwijk Ridderveld bezichtigen het officiële gedeelte zal de heer Uyl de Alphense verkiezingsak teiten van zijn partij starten i het plakken van een biljet op aanplakbord in de Castellumst HAZERSWOUDE Het bes van de Hazcrswoudse IJsclub besloten, toe te treden tot de Sp raad Hazerswoude. Dit betekent, alle in Hazerswoude gevestigde enigingen, die zijn aangesloten b Nederlandse Sport Federatie, nu bij de Sportraad zijn. BENTHUIZEN Raadsverg ring Vanavond om 8 uur kom raad bijeen. Agenda: voorstel tot derzoek van de geloofsbrief van nieuwbenoemde lid van de gem teraad, de heer M. C. van Hoe gedeeltelijk opnieuw in behanch geven van het voorstel, om meester en wethouders te macht ten behoeve van de bouw van aantal sociale (premie)woningen aantal kavels grond te verkoper HAZERSWOUDE De ophel van de vaargelegenheid onder bruggen in de Gemeneweg zal enkel gevolg hebben voor de d stroming van het water, zo mi b. en w. Wij wallen niet verhelen de opheffing van de vaargelegen nadelen met zich brengt. De v< ging van de Gemenewegsebru echter een onlosmakelijk verboi voorwaarde voor een plaatsing verkeerslichten op het kruis Dorpsstraat/Gemeneweg. KOUDEKERK Raadsverg ring. Dinsdag 30 maart om 8 komt de raad bijeen. Agenda: schikbaarstellen krediet voor de betering van de kleedgelegenhei(s het gymnastieklokaal; voorstel^ betrekking tot de exploitatie het Prins Willem Alexandei wijziging verordening regelend bevoegdheden 'en samenstelling de vaste commissies van advif bijstand; krediet voor de aanleg een trapveldje voor de jeugd; noeming van een tekenaar dienst gemeentewerken; aantel beroep tegen vastgestelde n», mentenlijst; beroep van de he^ C. Koot tegen een beschikking b. en w. tot weigering van bouwvergunning; aankoop van strook grond van de heer R. repaal Wzn; straatnaamgeving; inzake het struktuurplan. Hoog en laag water Katwijk aan Zee KATWIJK Vrijdag 26 mi hoog water 2.4515.03; 10.54—23.20. ROELOFARENDSVEEN Vi 26 maart vieren twee werkn< van timmerbedrijf G. Wesselma^ Zn. een jubileum. Op deze da ,e Wim v. d. Tang 25 jaar en Nic. Ruiten Hz. 12Vs jaar in diens! deze firma. NOORDWIJK Donderdag 25 maart om 7.30 uur wordt in de Chr. de Hoogwakersboschstraat een ouder- de Hoogwakerboschstraat een ouder avond gehouden. De heer W. M. van Andel zal spreken over „Contact en conflict tussen jongeren en ouderen". NOORDWIJK In een druk be zochte vergadering van de Christen Vrouwenbond, afd. Noordwijk aan Zee hield mevr. Marijs-Visser onder de titel „Een moeder vecht voor haar zoon" een lezing over het leven van de kerkvader Augustinus. De financiën van de afdeling lieten niets te wensen over, zo bleek uit de rapporten. Mevr. Duijndam bracht verslag uit van de activiteiten van het fonds „Blijde en droeve dagen", dat veel goed werk bleek te hebben verricht. Meegedeeld werd nog, dat in de volgende vergadering, die op 15 april gecombineerd met de afdeling Noord- wijk-Binnen wordt gehouden, het reisje zal worden besproken. NOORDWIJK Hedenavond, donderdag 25 en maandag, 26 maart is in de Chr. Mavo aan de Duinweg te Noordwijk een ekpositie van hand werken en tekeningen te bezichtigen. Het zijn werkstukken van de leer lingen. De tentoonstelling is van 7 tot 10 uur nam. toegankelijk. NOORDWIJK Lucas-Passion in Noordwyk Maandagavond, 29 maart wordt te Noordwijk voor de 28ste maal de Lucas-Passion uitge voerd. Daar de Grote Kerk te Noordwijk-Binnen in restauratie is, vindt de uitvoering plaats in de Sint Jeroenskerk aan de Van Limburg Stirumstraat. Aanvang 8 uur. Mede werkenden zijn de solisten Martha van Kerkhoff. Johan Kramer. Theo van Eyk, Cor de Heiden. Henk v. d. Brink en Ton de Koning, verder het Chr. Gem. Koor „Cantate Domino" uit Noordwijk en het Chr. Gem. Koor „Hallelujah" uit Katwijk, het Haags Orkest en Johan Zweers, orgel. Het geheel staat onder leiding van de heer Johan Admiraal. BIOSCOPEN Dagelijks van 25 t/m 31 maart: ASTA: Einde van de laatste ronde, 9.15; zo. 1.30, 4, 7, 9.15; 14 j. API e 'den" rte wereld. Dinosaurussen regeerden"de wereld 2.30, 7, 9.15; zat. zo. 12.15, 2.30. 4.45, 14 j. BIJOU: Mash, 2, 7.15. 9.30; zo. 9.30; 18 j. CAMERA; Koningin voo dagen, 2.15. 8.15; 14 j. CINEAC: De tijn leeft, 9.30. 11.30, 1.30, 3.30, 5.30 0 9.30; zo. vanaf 11.30; a.l. CITY: Mf 6.45. 915: zo. 1.45. 4.15. 6.45. 9.15; CORSO: De avonturiers. 2. 8; 18 MIDI: De non van Monza, ma. t/n 8.15: zat. zo. 7. 9.30: 18 j. Jeugdfilm: SJtmmie en de gorilla. Tijden: zat. a.l.; Aladin en de wonderlamp zo. lip en zijn paard, zo. 2.30. EURO MA: Patton. 2, 8; zat. zo. wo. 4, l Jeugdfilm: De dol-dwaze avonture mr. Limpet, zat. zo. wo. 1.30: aJ. FI Vrouwen die elkaar beminnen, 2.30, ZO. 2, 4.30, 7. 9.15; 18 j. KRITERION tana. 3, 7, 9.39; zo. 1.30, 4. 7.30; 14 j. OLYMPIA: Dokter hebber. 2. 8; 18 j. PASSAGE: Dwaï de vuurlinie, 12, 2.30, 7, 9.30; zo. 7. 9.30; 14 j. REX: Gil en sterf, 1.30. 3.30, 5.30, 7.30, 9.30; zo. vanaf ROXY: De 5 getekenden, ma. t/m d 8.15; vrij. zat. zo. 2.30, 7, 9.15: 18 j. I OP ZOLDER: Sartana, do. t/m zo. 9.15: ma. t/m woe 2.30, 8; 18 j. SEI1 Je geld of je leven, 8.15; The Arrangement, do. vrij. ma. dl >r 4; elke avond 7, 9.15; 18 j.; dl. Filmmuseum. Jeugdfilm: Sjors en S mie op het Plratenelland, zat. wo. 1.30; a.l. THALIA:. Moord in het 7 beeldenmuseum, do. ma. dl. 2.30, 8.1 ni 9.15; zo. 3, 7, 9.15; 18 J UITKIJK:. If, 2.30, 7, 9.15; zo. 9.15; 18 j.; zat. mldd. besloten. BIOSCOPEN IN DELFT CITY: Lawrence van Arabië, 2.30, j. CITY-SELECT: Thomas Crown 1 8.15: 14 j.: Invasie op Ambush B zat. 23 30; 14 j Rusty's Verjaardag. 2.15; a.l. DELFIA: Maagd van 18 a 2.30, 7, 9.15: 18 j.; Vreemde mlnni vr. zat. 22.30; 18 J. DOELEN KINO of sterf. 2.30, 7. 9: 14 J. FLORA: t Prostitution, 2.30. 7. 9.15: 18 j. STU '0I Guess what we learned in school ei< 3. 7. 9.15: 18 J.: Met jouw tanden nek. Filmliga, dl. do. 23.30. V' a u 1

Nieuwe Leidsche Courant | 1971 | | pagina 4