In de grote "Bloemlusthal" van de H.B.G. bloembollen- veiling aan de Grachtweg te Lisse op HET MEUBELCENTRUM VOOR DE BOLLENSTREEK Traditie getrouw weer een enorme hal vol met bankstellen, salonkasten, eetkamers, slaapkamers, fauteuils, kamerbreed tapijt etc. die in drie dagen tegen ongehoord lage discountprijzen verkocht worden. Volgens de nieuwste uit Amerika^» geïmporteerde discountmethoden verkopen ij deze meubelen oor prijzen die in heel huropa nog tot de onmogelijkheden behoren. r„ Bestellingen worden alléén tegen contante betaling aangenomen, f 100.- vooruitbetaling en de rest bij de aflevering aan huis. Alle A» aankopen worden keurig en franco thuisbezorgd en onder volledige garantie, met een door ons getekend garantiebewijs, afgeleverd. Door zelf de meubelen Maandag 8 Maart af te halen kunt u nog eens 25 GULDlïN per ameublement of grote salonkast extra erdienen, mits U alles dan meteen betaalt. Onze grote meubel-discount-verkoop van vorige jaren was zo'n doorslaggevend succes dat we het dit jaar weer herhalen, met nog méér keus en nóg groter verschil met de als normaal geldende meubelprijzen. Van alles het mooiste, het beste, het meest aparte, voor weinig geld. U kunt honderden guldens komen verdienen. Heel veel verrassingen wachten U in de H.B.G.hal te Lisse. U valt van de ene verbazing in de andere. Kom vlug, kijk goed en koop snel, anders pikt een ander de koopjes voor U weg. telefoon 02521 3076 en 3032 TA PIJT KA Al ERBREED Alsgrootafnemer van DESS0 tapijten beeft deze fabriek ons willen verwennen meteen extra koopje in tapijt. Dit tapijt gebruiken wij 3 dagen in onze Menbelsbow en wordt verkocht tan f109--per meter {kamerbreed} voor f69.50. Wie bet eerst komt is de gelukkige. Niet voor donderdag 2 uur n.m. f en Consumentenmarkt, Levendaal 150-152, Leiden v -

Nieuwe Leidsche Courant | 1971 | | pagina 8