Bram Wassenaar imponeert NO AD door Maasbree vrijwel uitgeschakeld Dames Haag '68 naar tweede plan verwezen Afvaardiging naar Europees indoorkampioenschap uitgebreid Judoploeg nog niet klaar voor interland RZ bekert door fa Geen 500 meter Basketbal-competitie niet interessant Beslissingen bleven veelal uit iü Bundesliga j MAANOiAG 22 FEBIHJARI 19* Van onze speciale verslaggever ROTTERDAM De indooratletiek heeft in anderhalve maand een ongekende vlucht genomen. De aanschaf van de houten baan leek (gezien de internationale ontwikkelingen noodzakelijk) een gok, maar de laatste bedenkingen tegen de dure baan zijn bij de nationale kampioenschappen iu Rotterdam geheel weggenomen. Hoezeer de houten piste de atletiek als binnensport heeft gestimuleerd blijkt allereerst uit de lange reeks recordverbeterin gen. Prestatieverbeteringen die weliswaar te ver wachten waren bij de introduktie van het onbeken de indoorgebeuren, maar die anderhalve maand later echter nog steeds in kwaliteit toeneemt. tussen Sjouke Tel en Rob Mathieu het spannendst. In de series evenaar den zij met 49.3 seconden het natio nale record dat zij reeds deelden, maar in de finale was Mahieu te sterk: 48.7 tegen 49.7 seconden. Ma hieu bleef ondanks zijn nieuwe re cord toch nog 0.2 seconden van de eis verwijderd, een eis die „op papier" reeds nauwelijks te halen was. Tot voor dit weekeinde echter leek Sjou ke Tel nog een andere mogelijkheid te hebben om naar Sofia te kunnen afreizen. De organisatoren van het kampioenschap hadden Sjouke Tel benaderd -om te proberen dit week einde het (niet al te scherpe) wereld- of Europese record op de nauwelijks gangbare 500 meter te verbeteren. Aan de poging wilde Sjouke Tel de voorwaarde verbinden dat hij bij eventueel succes naar Sofia zou gaan als 400 meter-loper uiteraard. De vo rige week aangekondigde .record-po ging" ging echter niet door. Jan Kleijn: „De technische commissië wist van niets. Ook als we geweten hadden van die poging, zouden we het programma niet hebben gewij zigd. Want het is waanzin om een 500 meter te lopen". De kwaliteit van de indooratle tiek is echter niet alleen in de breedte gestegen, ook de top verbreedt zich voortdurend. De technische commissie van de KNAIJ kon gisteren dan ook aan de voorlopige deelnemerslijst voor de Europese indoorkam pioenschappen in Sofia (13 en 14 maart) drie namen toevoegen Bram Wassenaar (1500 meter), Els van Noorduyn (kogelstoten) en Anita Meyer (hoogspringen). De KNAU liet hiervoor de eis val len dat de limiet voor Sofia twee keer moet worden gehaald. NTCS-voorzit- ter Jan Kleijn: „De prestaties van Bram Wassenaar, 3 minuten 44,4 se conden, en van Els van Noorduyn. 16.48 meter, zijn ruim boven de limiet en staan internationaal op behoorlijk peil. Het is dan ook nauwelijks een probleem om hun alsnog af te vaardi gen Anita Meijer echter sprong 1,75 meter, en haalde de limiet precies. Maar mede op advies van trainingscoördinator Van Heek en ge zien haar trainingsopbouw, waar een belangrijke vooruitgang inzit, zal ook zij naar Sofia gaan. Per slot van re kening is Anita slechts het enige „twijfel-geval". -fe Allure Van deze drie record verbeteringen heeft die van Bram Wassenaar inter nationaal de meeste allure. Hij bleef slechts viereneenhalve seconde boven het wereldrecord van de Westduitser Norpoth en dat in de eerste race die hij op de houten baan liep. Want Bram Wassenaar zag weinig in de in dooratletiek, omdat hij vreesde dat het zijn trainingsopbouw voor de Europese kampioenschappen in Hel sinki zou doorkruisen. Wassenaar: „Ik pas ervoor week in week uit op deze baan te lopen. Ik heb nu één keer gelopen, uiteraard met Sofia in het achterhoofd, en dat is genoeg. Ik weet nu wat ik waard ben". Want wat Bram Wassenaar waard was voor hij gisteren zijn debuut op het hout maakte, stond geenszins vast. De man die afgelopen zomer zonder twijfel de sterkste middenaf- standloper van Nederland was, kreeg namelijk de afgelopen weken onver wachte concurrentie. Twee lopers, Egbert Nijstad en Haico Scharn, bra- Van onze speciale verslaggever UTRECHT Het resultaat telde maar nauwelijks voor coach Anton Geesink. Nederland mocht de „judo-interland" tegen Italië verliezen. De uitslag gaf immers een vertekend beeld van de wer kelijke krachtsverhoudingen tussen beide landen. Er werd namelijk maar strijd geleverd in drie gewichtsklassen: lichtgewicht, midden gewicht en halfmiddengewicht. Alleen onder die voorwaarde wilden de Italianen tegen Nederland aantreden. De Azzuri beschikken in die drie klassen over een redelijke ploeg, die in ieder geval tegen Nederland kans had op enig succes. Dat kwam zaterdagavond in de Catherijne-sporthal in Utrecht ook. Italië zegevierde met 10—13. Excuses waren er te over voor An ton Geesink. De drie gewichtsklassen waren bijvoorbeeld in het Nederlands nadeel. Verder waren Martin Pdgla- jen en Adrie Polanen door blessures afwezig. En dan als belangrijkste ex cuus: Nederland is nog helemaal niet klaar voor een internationale con frontatie van enig belang. Anton Geesink: „Ik ben helemaal niet Zo happig geweest op deze interland. Het beeld dat is ontstaan is geen reëel beeld. Maar ja, de interland stond al vast toen ik tot coach van de nationale ploeg benoemd werd." Begin Geesink staat nog maar helemaal aan het begin van zijn programma. Hij heeft een getrapte indeling (groep I: nationale ploeg die de leeftijd heeft de Olympische Spelen van 1972 en verder te halen; groep II: judoka's die goed genoeg zijn voor de top, maar te oud voor Geesinks toekomst plannen en groep III: jonge judoka's met talent) gemaakt, maar van een voorbereiding voor een interland is nog geen sprake geweest. Geesink: „Ik had me al voor het begin ver zoend met een eventuele nederlaag. Hoe kan het ook anders. De training is nog maar pas begonnen. We zijn gewoon nog niet aan dit soort wed strijden toe. En zeker niet aan inter lands waarbij onze halfzwaargewich- ten en zwaargewichten niet op de mat verschijnen. Maar Italië^ stelde de eisen en daaraan is voldaan." In de Nederlandse ploeg stond maar een man op internationaal hoog peil: Jan Snijders. Snijders beschikt dan ook over een geweldige dosis er varing en alleen al daarmee stond hij hoog boven zijn tegenstrevers. De Italianen Bocciarelli en Gaggero kon den tegen de Helmonder de zes minu ten niet volmaken. Snijders was bij zonder agressief en gaf de Italianen geen schijn van kans. Geesink weer: „Ik had Snijders in de eerste ronde als laatste man opgesteld. Hij was de captain. En voor hem was het vooral een kwestie van een fijne partij af werken. Een goede indruk van de Nederlandse kracht geven. Beide ke ren heeft hij dat ondubbelzinnig ge daan." Falen Overigens was een falen wel op merkelijk: dat van Karei Gietelink. ROTTERDAM Een sterk ver tragend Suvrikri wekte tegen Rotter dam de zanglust van het publiek op, dat prompt „Slaap, kindje slaap" be gon te zingen. De Hagenaars hadden uiteindelijk geluk, want niemand van de spelers werd vroegtijdig wegge zonden. Via de tussenstanden 20—18, 34—18 werd de ruststand 40—25 be reikt Na de hervatting stoomde Rot-* terdam Zuid door naar 7563. Door deze zege kwam het team van coach Jan Bruin in de halve finale van de beker, die vermoedelijk op 6 maart wordt gespeeld. De andere clubs daar in zijn: Kangeroes, Fiat Stars en de winnaar van PunchFlamingo's. Bill More scoort in de strijd legen Suvriki. Levi's Flamingo's won met 100—69. Vertelde Anton Geesink als voorbeeld voor het gebrek aan voorbereiding dat hij met het Nederlands team heeft gehad: „Gietelink stond met het verkeerde pak op de mat. Zijn mou wen zijn te lang. Iedere judoka weet dat dat altijd in het nadeel werkt." En Anton Geesink verder over de huidige trainingsopzet: „Tot nu toe hebben we ieder weekeinde zo'n uur of vijf getraind. Dat moet uitgebreid worden. Ik wil ook wat aan looptrai ning gaan doen. Ach, er is nog zoveel te doen. Vertrouwen in de toekomst heb ik beslist wel, maar of alles op korte termijn te verwezenlijken is? Ludwigshafen (Europese kampioen schappen) en Gothenburg (wereldti telstrijd) zijn wel hele grote opdrach ten." Uitslagen Uitslagen: eerste wedstrijd: lichtgewicht: F. Schilder - Vismara 0—5. J. Kooy - Be- retta 10—0. K. Gletelinlc - Veronese 0—5, H Spekker - Tomassi 0—3 Halfmiddenge wicht: J. Fenell - Dl Palma 0-10, Th. Schneider - Centraechlo 10-0, E. van de Pol - Naoashonl 10—0. H. Mol - A. vismara 0—S. Middengewicht: J. Vroegh - Bcltra- chlnl 10—0, P. de Jong - Galtmbertl 10—0. K. Reins - Gaggero 3—0, J. Snijders - Boedarelll ÏO^O Uitslag: 7—5. Tweede wedstrijd: Lichtgewicht: Kooy - Vismara 0—10. Schilder - Beretta 10-0, Spekkers - Veronese 0-7. Gietelink - Tomassi 10—0 Halfmiddengewicht: Th Schneider - Dl Palma 0—7. Fenell - Centraechlo 0—3. Mol - Naoashoni 0—5. Van de Pol - A. Vismara 0—5. Middengewicht: De Jong Beltrachln! 0—7. Vroegh - Gallmbertl 0—O. SnUders - Gageéro 10-0, Reins - Bocciarelli 0—10. Uitslag: 3—8, totaalultslag: Nederland: 10, Italië: 13. ken door tot internationaal niveau en verzekerden zich van startgelegen heid in Sofia. Bram Wassenaar, die ontkent dat deze concurrentie een rol heeft gespeeld bij zijn besluit toch de indooratletiek niet geheel de rug toe te blijven keren („ik ben alleen over stag gegaan omdat ik zag dat het een snelle baan is"), bond pas na vier ronden de strijd aan met Nijstad en Scharn. „Het tempo lag aanvankelijk niet hoog en in de vijfde ronde heb ik geprobeerd het zelf te maken". Het lukte, ondanks het feit dat Scharn en Nijstad reeds bewezen hadden de vorm te hebben, ondanks het feit ook dat Bram Wassenaar ervaring op het hout miste en er niet bijzonder voor had getraind. Het gevolg: een voor Nederlandse begrippen ongekend sterke race, waarin ook Egbert Nij stad (3.46.4) en Haico Scharn (3.47.0) onder de limiet voor Sofia speelden. •fa Kwalificatie De overige vier atletes die reeds waren aangewezen voor Sofia (Mieke Sterk. Miep van Beek, Trudy Ruth en Riet van den Berg) maakten hun uit zending bijna moeiteloos waar. Op de 60 meter horden bleven Mieke Sterk, Trudy Ruth en Miep van Beek onder de limiet, Trudy Ruth deed dat ook nog op de sprint zonder horden. Riet van den Berg ontweek opnieuw de seniores, maar haalde ook bij de ju niores (opnieuw) de kwalificatie-eis. Achter de deels sterker wordende, deels zich continuerende top kondigde zich ook nadrukkelijker een vooruit gang aan. De meest opvallende pres tatie leverde hoogspringer Ben Les- terhuis met 2,08 meter. Hij bleef daarmee nog wel vier centimeter van de limiet voor Sofia verwijderd, maar hij overtrof wel het oude record van Peter Geelen met vijf centimeter en zijn eigen „buiten-record" met één centimeter. Onder de vergeefse gevechten de limiet voor Sofia te halen, was die ROTTERDAM Elke week zijn de basketbaluitslagen het bewijs dat er iets gedaan moet worden aan de hui dige competitie-opbouw. De uitslagen vertonen zulke grote verschillen, dat er voor beide partijen niets aan is. De sterke ploegen zouden elkaar vaker moeten ontmoeten. Deze opzet zal waarschijnlijk volgend seizoen weer gebruikt worden. Waarbij eerst een hele competitie worde gespeeld en daarna de bovenste zes en onderste zes splitsen. Uitslagen Heren: Eredivisie: Punch Landlust 69—58. Bona Stars DFD 86—69. Flamingo's Suvrikri 100—69, Donar Agon 93—54, Flat Stars - FAC 117—71. Hoofdklas: Lions Rowic 94—33, Pink Stars Haarlem Cardinals 76—83. Treffers Wilskracht 91—64. Rayon D: Jumpers BOB 7954. Juventus Argus 59—37. Be ker: Flat Stars Bona Stars 97—65, Land lust Cangeroes 76—78. Dames: Eredivisie: Wyba White Stara 28—82. Fiat Stars HOC 1C2—38. Zapad BED 36—55. Wilskracht BOB 47-85, Ju ventus AMVJ 40—70. Rayon D: Jumpers Bona Stars 31—79. S39HE Bram Wassenaar gaat juichend over de eindstreep. Egbert Nijstad en Haico Scharn zijn verslagen en dank zij zijn voortreffelijke tijd heeft Was senaar zich alsnog geplaatst voor de Europese indoor-kampioenschappen in Sofia. Standen: Eredivisies: Heren: Levis/Flam. 15-30 Rotterdam Z. 13—24 Fiat Stars 15—22 Punch 15—22 Bona Stars 13—18 Suvrikri 14—16 Landlust Donar FAC DED Agon SVE Dames: Fiat Stars AMVJ 15—ij 15—8 1318 13—18 14—12 ROTTERDAM No ad heeft on dervonden dat ondanks het carnaval, (waarin de Schiedammers zich na af loop van de wedstrijd ook hebben ge stort...) in Noord-Limburg toch het tafcltennis-hoofd koel gehouden werd. Maasbree, en dan vooral Jan Suiskens en Harry Vaesseh, wisten wel raad met de goed willende Noad- spelers. Beide wonnen al hun partijen en toen ze samen ook nog het dubbel opknapten was het van geen belang meer, dat Piet Verspa zijn dxie enkel spelen aan de Schiedamse formatie verloor. Deze wedstrijd besliste in feite over de eerste plaats in de degradatiegroep en het is daarom dubbel te betreuren, dat de match al zo vroeg ia het pro gramma was opgenomen. Maasbree heeft nu de beste kansen om als eer ste in deze groep te eindigen en dit betekent, dat de Limburgers straks in een dubbele competitie met nummer zes van de kampioensgroep zullen uitmaken, wie van beide teams met de nummers één tot en met vijf van de huidige kampioensgroep de nievfve eredivisie zal gaan vormen. Nog tot donderdag j.l. leek het een uitgemaakte zaak, dat deze laatste plaats wel aan de reserves van Delta Lloyd zou toevallen, doch gezien het feit, dat het conflict bij Delta Lloyd is opgelost en de schorsing van het gehele tweede team (plus de daaraan verbonden boetes) ingetrokken zijn, is het nog heel goed mogelijk, dat Sten cel c.s. nog van de laatste plaats af komen. Het tweede deel van de com petitie in de eredivisie kan nu nog zeer spannend worden. Overigens stond wegens het carna val de eredivisie-competitie vrijwel stil. Buiten het reeds gememoreerde duel tussen Noad en Belcrum werd in Amsterdam de ontmoeting Tempo Team-Steeds Hoger/TSB gespeeld. De wedstrijd werd (tot verrassing van de Hagenaars wellicht) niet door hen verloren. Ze wisten er nog een gelijk spel uit te slepen, maar de eerlijkheid gebiedt toch wel te zeggen, dat Tem po-Team met de volle winst naar huis gegaan was, als Nico van Slobbe in zijn wedstrijd tegen Peter Joëls niet gehinderd was door een juist tevoren opgelopen blessure. Nu moest hij deze set gewonnen geven en dat kostte Tempo Team de zege. Een uitslag echter, die niet van belang is voor zowel de onderste als de bovenste plaats. Uitslagen: Eredivisie: P: Tempo Team - Steeds Hoger/TSB 55. D: Maasbree - N'OAD 7—3. Hoofdklas: P 1: TSF 2 - De Treffers 6—4, TOGB - Swlft 9—1. P 2: Victory - Wilskracht 10—0, Tempo Team 2 - Phoenix 7—3. D 1: SKF - 21 Up 4—6, Wlbats - Quick 3—7. AMVJ 2 - Docos 6—5. D 2: Xerxes - Gosslma 9—1. Wlbats 2 - TOV 0—10. Overgangsklas: P 6: Vrienden schaar - St. Hoger/TSB 2 3—7, Vrienden schaar - Victory 2 7—3. Steeds Hoger/TSB 2 - Tempo Team 4 7—3. P 7: Belcrum 2 - De Treffers 2 2—8. US - Noad 2 10—0. D 5: TSF 3 - St Aloyslus ultgest.. Wibats 3 - Wilskracht 2 6—4. D 6: Reactie - 21 Up 2 2—8, Gispen - AMVJ 3 3-7. De nederlaag in het bekertoeij nooi van vorige week tegen dj vierde divisieclub Colcheste) j United heeft Leeds United niej al te erg geschokt. De koploper) in de eerste divisie van het En gelse voetbal versterkten hui positie met een 30 zege op hej I als vierde geplaatste Wolveijwas hampton Wanderers. Pai Engelands aanvaller Allan Clarifan opende de score in de 19de mi^er nuut, na rust scoorden Paul Madelegje en Johnny Giles. De laatste deed da vanaf de penalty-stip. Arsenal hiel de achterstand op Leeds United, mi een wedstrijd minder gespeeld, t< drie punten beperkt door een ovei winning op het laag geplaatste Id: wich Town. Gemakkelijk ging h< niet. Want al stonden de Londenare na 39 minuten al met 3-0 voor do< doelpunten van Charlie George, Joh Radford en Frank McLintock. na ru verraste Jimmy Robertson zijn out ploeggenoten tweemaal, waarna Ai senal enig duwwerk in het eige strafschopgebied nodig had om winst niet uit handen te geven. Chelsea versterkte zijn aansprake op de derde plaats op vier punte van Arsenal met een 2-1 zege o Stoke City, dat zijn eerste thuis-n< derlaag van dit seizoen leed. Ian Hu chinson en aanvoerder Ron Harr scoorden voor Chelsea, terwijl Geri Conroy dat deed voor Stoke. Alan Gowling, doorgaans zeker nit de meest opvallende speler uit c sterren-voorhoede van Manchestei United, was met vier doelpunten te gen Southampton de meest besproke man van deze zaterdag. Tijdens eerste helft scoorde hij driemaal negen minuten. Vleugelspeler Willi Morgan leverde mét en treffer een aandeel in de 5-1 zge. Van de acht wedstrijden voor d Duitse voetbalbeker werden slechts zeven beslist: Bayer München, koploper in de Bundeslig kwam in Kaiserslautern voor 30.00 toeschouwers ondanks een verlengin niet verder dan 1-1 en moet opnieui tegen dezelfde tegenstander aantre den. De Duitse kampioen Borussi Mönchen Gladbach daarentegen ha voor 60.000 toeschouwers in het Ber lijnse olympische stadion geen moei te met Hertha BSC en won met 3-i Naast de ontmoeting in Kaiserslau tem waren er ook verlengingen i Hamburg en Kiel. Hamburger SV be dwong Borussia Dortmund uiteinde lijk met 3-1, waarbij Uwe Seeler i de verlenging de boide doelpvnte scoorde. In Kiel bood Holstein 90 mi nuten lang goed weerstand aan Rot weiss Oberhausen om uiteindelij toch nog met 2-5 te verliezen. Da gebeurde ondanks het feit dat Ober hausen de laatste minuten met tiei man speelde, omdat Krauthausen het veld was gestuurd. b: si Karei van Ark bleef Kars nog juist voor ALPHEN AAN DEN RIJN On der matige publieke belangstelling werden in de Rijnstreekhal in Alphen de districtskampioenschappen West II van het KNCGV gehouden. Via de kampioenschappen in de kringen Maasmond, Rotterdam, Den Haag en Rijnstreek hadden de deelnemers- (sters) zich voor deze strijd geplaatst. Via deze wedstrijden kon men een plaats veroveren voor de volgende maand te houden bondskampioen- schappen. Bij de dames zorgden Y. Drop en I. Kloet voor spanning. Eerstgenoemde zou ten slotte winnen. M. Martijn turnde zich naar de hoog ste plaats bij de aspirant-dames. Bij de heren zegevierde Karei van Ark door een betere paardsprong dan Ro berto Ram. De uitslagen waren: Asp. dames: 1 M Marlijn. Rotterdam, 38.7 pnt, 2 I. 't Wout, Den Haag, 38.4, 3 G. Koopman. Vporburg, 36,7. Dames: 1 Y. Drop Pljnacher, 43.2 pnt, 2 I. Kloet, Rot terdam. 42,6 3 C. Roodenburg, Pljnacker 38,2. Asp. heren: 1 P. Moerman. Maassluis. 33,3 pnt, 2 B. Spuy, Maassluis 34.5, 3 J. v.d. Burg Lelden. 33.8. Heren: 1 K. van Ark, Leiden, 41,4 pnt., 2. T. Kars Den Haag, 41.3 3 R. Ram Den Haag 40,3 punt. Een fraaie actie aan de ringen. Een onderdeel van de wedstrijden die zaterdag in de Alpheuse Rijnstreekhal door het KNCGV werden georganiseerd. ROTTERDAM Het minimale in haalprogramma leverde toch nog en kele verrassende resultaten op. In Maassluis stonden Haag '68 en Vre- destein tegenover elkaar, inzet de be- zettkig van de tweede plaats achter de a.s. kampioen* Bekkerveld. Tot tweemaal toe nam Haag '68 een voor sprong maar kon deze in de eindfase niet vasthftuden, Vredestein won dus en nestelde zich vaster op de tweede plaats. Karanoi verloor van DVC en is nog steeds niet buiten gevaar. Voor de hoofdklas heren won The Smash totaal onverwacht van Zeemeeuwen. Zeemeeuwen kan nu zeker wel elke hoop laten varem om nog mee te doen in de race om de titel. The Snvash heeft elk gevaar bezworen. In dames 8 twee wedstrijden en twee verrassingen. ZVC benutte de laatste kans, klopte Volley '68 en doet nu zeker weer mee aan de wedloop om de titel. Volley moest, voor het eerst in dit seizoen, de leiding afstaan en wel aan AMVJ/R2. SDO had kun nen profiteren van de misstap van Volley maar het verloor van Rijns burg. Van laatstgenoemde ploeg een zeer goede prestatie, het gevaar voor degradatie werd verkleind. In dames 9 winst voor Valbovol 2 dat nu naast Argos 2 op de tweede plaats kwam, beide ploegen met minimale achter stand op Advendo. EREDIVISIE Dames: Haag '68Vredestein 23 15.9) 515: 15—9; 9—15: 10—15). Karanoi— DVC 0—3 (415: 9—15; 0—15). Bekkerveld 13—26 1 SFC 13—1 Vredestein 13—20 Valbovol 13—1 Haag '68 1316 Octopus 13—1 AMVJ/R 13—161 Karanoi 13— DVC 13—16DOS '58 13— Rapid 1314Boemerang 13— HOOFDKLAS WEST: Heren: Zeemeeu Octopus Sigl Zeemeeuwen Delta Haag '68 AMVJ/R 2 Volley '63 ZVC SDO Kangoeroes Sarto 2 16—24 PVC 16—24 AMVJ/R 1620 Achilles/P 16—20 Zaan '69 15-18 Punch 1524 j Scorpio 16—24 Achllles/P 15—22 Rijnsburg 15—20 Orawi 2 15—16 Delta 2 15—141 16—1 16—1 16-1 15—8 16— 16— Advendo Argos 2 Valbovol 2 DIO SW Concordia 16—281 UW/United 1626 JongPendr. 16—26 ^het 15—18 Haag'68 3 16—18Em./Blokk. 17Ir 15—12 16—'2 16—10 15—141AMVJ/GVC 2 16—4 9 Heren: CWPunch 2 03. Hercules 1632 Libanon 2 AV '40 16—26 Ekspalvo Radlus/MVC 2 16-26 Punch 2 Tonegido Valbovol 2 Concordia 2 16—20 CVV 16—20 Juliana 2 15—14HML/CLV 2 12 Dames: GIOS—US 1—3. 16—14) 16—14 16—14 16— 6 15— 4 16— 0 Amsterdam Boemerang 2 Slotermeer 15—281 DEM 15—281 Molenwiek 2 1624 Argos 15—20 Alliance '22 14—18 Zaan '69 2 twee winstpunten in mindering. Standen Eredivisie P: Delta Lloyd 6—12 Scylla 5-8 Tempo Team 5—7 St. Hoger/TSB 6—7 Scylla 2 6-4 Delta Lloyd 2 6—0 6—11 Eredivisie D: Maasbree NOAD 69 Tilburg 5—5 AMVJ 5—4 SVE 5—2 Belcrum 5—1 #De Zweed Stlg Blomqvlst heeft met een Saab de 28 kilometer lange aulorallye van Zweden gewonnen. Lars Nystroem werd met een Opel tweede. Rusland zal naar de Olympische Spelen van 1972 In München de grootste afvaardi ging sturen die het ooit naar een van de Spelen heeft opgesteld. «De Fransman Gilbert Bellone won de rote Prijs van Huere» (Zuid Frankrijk) voor Grosskost. Aimar an BitossL

Nieuwe Leidsche Courant | 1971 | | pagina 10