FUNKTIONARIS werktuigkundigen CHRISTELIJK JONGEREN VERBOND chemisch analist MEDEWERKER M.B.A. - aangesloten bij en ADMINISTRATEUR, Een goede 4 en een leerling-monteur kunnen bij de N.Z.H. hun handen uit de mouwen steken. vormingsleidster (eventueel -Leider] opleiding tot klinisch-chemisch analist(e) Noorder ha ven" mentor/mentrix waarnemend mentrix NOORDERHAVEN - julianadorp de rijksoverheid vraagt PHILIPS De krant kunt u niet missen, geen dag! ZATERDAG 13 FEBRUAR vraagt zo spoedig mogelijk voor regionale en plaatselijke vormgeving, waaronder open jeugdwerk in de provincie ZUID-HOLLAND. BELANGRIJKSTE TAKEN: 1. stimuleren en begeleiden van het open jeugdwerk in de plaatsen 2. opbouwen van een service-apparaat (bureau) voor het open jeugd werk. 3. stimuleren en begeleiden van plaatselijke- en regionale vormgeving- 4. kontakten leggen en onderhouden met besturen van plaatselijke C.J.V.'s, andere jeugdorganisaties en kerken. VEREISTEN: inzicht in de funkfie van het jeugdwerk binnen de maatschappelijke ontwikkelingen het kennen en toepassen van de subsidieregels, kennis van het open jeugdwerk. Gedacht wordt aan iemand die in opbouwwerk en/of open jeugdwerk meerjarige ervaring heeft. Kontaktuele eigenschappen, organisatorische kwaliteiten en inzicht in de finan ciële aspecten zijn in deze funktie van belang. Protestantse godsdienst. Rijbewijs B-E gewenst. OPLEIDING: opleiding en ervaring dient aansluiting te vinden met de gestelde eisen. SALARIS: afhankelijk van opleiding en ervaring. Vakantietoeslag 6%, gunstige secundaire arbeidsvoorwaarden. Bij het zoeken naar woonruimte zal alle mogelijke medewerking worden verleend. Sollicitaties te richten aan P. J. Musch, Hoofd Buitendienst C.J-V., Postbus 115, Driebergen. Gemeente 'e-Gravenhage Het GEMEENTELIJK ENERGIEBEDRIJF 's-GRAVENHAGE heeft plaatsingsmogelijkheden voor voor het In continudienst bedienen van met aardgas ge stookte installaties in de elektriciteitscentrale. Diploma-eisen: Het bezit van een der diploma's a. Scheepswerktuigkundlge A c.q. Werktuigkundigs A in b. Scheepswerktuigkundige V.D. c.q. Bedrljfswerktuigkun- dige Diploma B stoombedrijf Ie strikt vereist. Benoeming en salariëring: Afhankelijk van ervaring voor a. op een maximum salaris van f oog,ot ƒ1168,per maand en voor b. op een maximum salaris van f 1065,per maand. Bij gebleken geschiktheid Is na verloop van tijd een maximum salaris bereikbaar van voor a. f 1306,en voor b. van f 1168.— per maand. Het salaris wordt vermeerderd met eee toelage voor het verrichten van werkzaamheden In onregelmatige dienst van f 188,per maand. Werktijd: Het continudienstrooster is afgestemd op een gemiddelds van iets meer dan 41 uren per week. Vooruitzichten: Voor goede krachten, die bereid zijn zich theoretisch verder te bekwamen, zijn reële mogelijkheden voor positieverbete ring aanwezig. Voorts wordt geboden: Goede verlofregeling Gunstige studiefaciliteiten AOW-premie wordt niet ingehouden Vakantietoelage 6 van het jaarsalaris Welvaartsvaste pensioenvoorziening Inlichtingen zijn telefonisch te verkrijgen tussen 10.00 en 12.00 uur of tussen 15.00 en 17.00 uur bij de chef van de afdeling Centrale, de heer H. C. Duljts, ing., telefoon 92.41.41, toestelno. 362. Schriftelijke sollicitaties met vermelding van volledige personalia, alsmsde van de naam van dit blad, binnen 14 dagen onder No. V 49 te zenden aan de Directeur van het Gemeentelijk Bureau voor Personeelsvoorziening. Burgemeester de Monchyplein 10, 's-Gravenhsge. Het bestuur van de Rijswijkse Christelijke Woningbouwvereniging ■v zoekt contact met gegadigden voor de functie van die belast zal worden met de veelzijdige taken, die op het gebied van de woningbouw en de woningexploitatie zijn te verrichten. Leeftijd bij voorkeur tussen 30 en 40 jaar Voor de vervulling van deze functie is nodig: tenminste diploma M.B.A. of S.P.D. goede contactuele eigenschappen; redactionele vaardigheid; Kennis van de Overheidsvoorschriften met betrekking tot de woningbouw en de woningexploitatie strekt tot aanbeveling. Solaris op basis van de c a o. voor personeel van woningcorporaties nader overeen te komen. Sollicitaties met uitvoerige informaties gaarne binnen 10 dogen aan de secretaris von de vereniging, de Heer J. J. van Boven, Tamboerijnlaan 183, Rijswijk (Z.H.). monteur In onze moderne garage in Leiden, Rijnsburgerweg,wordt het wagenpark regel matig onderhouden. Er is genoeg werk aan de winkel voor nog een goede monteur en een leerling-monteur. Maar voor wat hoort wat. Goed werk wordt goed betaald. Als er 's avonds eens gewerkt moet worden komt er nog een fikse toeslag op het vaste salaris. Verder krijgen zij een waarderingspremie, gratis bedrijfskleding etc. etc. En bovendien mogen zij - en hun gezin! - gratis reizen op het hele lijnennet. Sollicitaties aan ons hoofdkantoor in Haarlem. Noord-Zuid-Hollandse Vervoer Mij. N.V. Leidsevaart 396 Haarlem Tel. 023-319227 Vormingscentrum voor Werkende Jongeren Zutphen e.o. De werkende jongeren uit Zutphen en omgeving zouden hun aktiviteiti graag willen uitbreiden. Zij zijn echter aan handen en voeten gebonde i.v.m. een te kleine stafbezetting. Er is dringend behoefte aan een die bereid is om in teamverband de aktiviteiten van de kursisten mee begeleiden. Gevraagd wordt: een inventief persoon die zich met enthousiasme wil inzetten voor he werk binnen het vormingscentrum (soms ook daarbuiten) en een van d volgende opleidingen heeft voltooid: Sociale Akademie Pedagogische Akademie (volledige bevoegdheid) Mi-Ko-Jel (vervolgopleiding) Geboden wordt een boeiende werkkring in een juweel van een vorming! M] centrum, heel veel braak liggende grond en een aantrekkelijk salaris vol gens landelijke richtlijnen. Sollicitaties te richten aan de directeur van het vormingscentrum, Watei straat 33 te Zutphen. (Telefoon 05750-2456). in Bij het CENTRAAL KLINISCH CHEMISCH LABORATORIUM bestaat de mogelijkheid de te volgen. Inlichtingen kunnen worden verkregen bij Drs. B. G. Blijen- berg (010 - 13 22 60. toestel 3473). Salaris afhankelijk van leeftijd volgens rijksregeling. De premie AOW/AWW komt ten laste var) het ziekenhuis. Sollicitaties te richten aan het Hoofd van de afdeling Personeels zaken, Dr. Molewaterplein 40. Rotterdam, onder vermelding van het vakaturenummer SM/ 71 ACADEMISCH ZIEKENHUIS DIJKZIGT ROTTERDAM De Industriegroep Perifere Apparatuur ontwikkelt, fabriceert en verkoopt om de computer gegroepeerde elektro- mechanische apparatuur voor in- en uitvoer van gegevens, voor gegevensverwerking op afstand en voor achtergrond geheugens. Op de Centrale Printafdeling, waar t.b.v. bovengenoemde apparatuur professionele gedrukte schakelingen vervaardigd worden, hebben wij behoefte aan een wiens taak zal bestaan uit het maken van analyses van galvanische en chemische baden, waarbij hij verantwoordelijk zal zijn voor het juiste kwaliteitsniveau van de verschillende baden. Voor deze functie geven wij de voorkeur aan eén medewerker met het diploma Chemisch Analist I en II, die belangstelling heeft voor professionele printfabricage. Gaarne nodigen wij u uit uw sollicitatie onder vermelding van nr. 00171 te zenden aan N.V. Philips-Electrologica, afdeling Sociale Zaken, Maanweg 156 te Den Haag. Ter assistentie van de leiding, bestaande uit een register-accountant en d belastingconsulenten, zoeken wij een medewerker in bezit van het M. B diploma en studerend voor S.P.D. De bedoeling is dat deze functionaris ook zelfstandig jaarstukken opma; en in verband daarmede contact onderhoudt met cliënten Behalve belangstelling in de ontwikkeling van de administratieve techni jfg in het middenbedrijf wordt vooral ook gedacht aan creatief inzicht in e e doelmatige inrichting van de administratie in de ruimste zin. Daarnaast woi interesse voor fiscale zaken gewaardeerd. Wij denken wel aan iemand reeds met soortgelijke ervaring en gewend eni u' leiding te geven bij voorbereidende werkzaamheden. Echter, het is naar o idee vooral van belang, dat er bereidheid is tot verdere studie. De studi e kosten worden danook vergoed, Belangstellenden kunnen een afspraak maken met Drs. W. Kooi op het ka tooradres: Julianastraat 50 te Alphen a.d. Rijn, telefoon 01720—2332. Accountantskantoor Kooi, Registeraccountant ALPHEN AAN DEN RIJN De voltooiing van het eerste gedeelte van is in zicht, in september wordt gestart met een capaciteit van 100 bedden. Uiteindelijk zal dit centrum voor geesteszwakke kinderen en volwassenen een capaciteit van 600 bedden krijgen. Wij zoeken nu reeds contact met een Voor een goede taakvervulling achten wij noodzakelijk óf een diploma Mikojel, het diploma mentrix of een gelijkwaardig diploma óf ruime ervaring. er l I In de beginfase wordt leiding gegeven aan 70 jonge mensen. Dit aantal zal naar verwachting in 3 jaar tot 300 uitgroeien. Bij het verkrijgen van een woning verlenen wij alle medewerking. Belangstellenden voor één van deze functies worden uitgenodigd hun sollicitaties te richten aan het hoofd van de verpleegdienst van "Noorderhaven", Postbus 2, Julianadorp. christelijk centrum voor geesteszwakken K.V. Phftfps-Electrologica. Wrduetrlegroep Perifere Apparatuur. Den Haag. voor het Ministerie van Defensie t.b.v. het Bureau Aanleg, Beheer en Onderhoud van Vliegvelden mts/uts-er (elektrotechniek) voor de functie van tekenaar/aankomend opzichler. Taak: maken van detail- en werktekeningen, alsmede van eenvoudige bestektekeningen van elektrotechnische installaties; uittrekken van materialen t.b.v. op te maken kostenbegrotin en maken van berekeningen; bijhouden van het elektrotechnisch tekeningenarchief; onder leiding van een ervaren elektrotechnisch opzichter, toezie E op elektrotechnische werken in uitvoering. Standplaats: Leiden. Salaris, afhankelijk van leeftijd en ervaring, max. f 1075,- pei maand. Promotiemogelijkheid aanwezig. Schriftelijke sollicitaties onder vacaturenummer 5-0290/0044 (in linkerbovenhoek van brief en enveloppe) zenden aan de Rijks Psychologische Dienst, Prins Mauritslaan 1, 's-Gravenhage AOW-premie voor Rijksrekening. De salarissen zijn exclusief 6% vakanti uitkering

Nieuwe Leidsche Courant | 1971 | | pagina 22